lal OFFICIëLE PUBLICATIE. 30 September. De Directeur van de Distributiekring 251 Waalwijk maakt bekend: UITREIKING NIEUWE BONKAARTEN. In het tijdvak van 6 October tot en met 20 November '47 znl in de tot de kring behorende gemeenten in de daarvoor gebruikelijke lokalen volgens een wekelijks te publiceren schema, de uitreiking plaatsvinden van bonkaarten KA, KB, KC, KD en KE 713 voor niet zelf verzorgers, LA, LB en LC 713 voor zelf verzorgers melk en vlees, OA, OB en OC 713 voor zelf verzorgers vlees, PA, PB en PC 713 voor zelf verzorgers melk. Pij de uitreiking van deze bonkaarten wordt de leeftijds indeling wederom één jaar verschoven, zodat voor het jaar 1948 de volgende indeling geldt: groep A, personen geboren in 1927 en eerder, groep B, personen geboren in 1928 t/m 1933, groep C, personen geboren in 1934 t/m 1943, groep D, personen geboren in 1944 t/m 1946, groep E, personen geboren in 1947 en later. De bonkaarten zullen uitsluitend worden uitgereikt ten behoeve van personen, wier TD is voorzien van TD 2-zegel en in het algemeen slechts aan hen, die zijn opgenomen in het Bevolkingsregister van een der tot de kring behorende gemeenten. Hiervan zijn uitgezonderd degenen, die zijn op genomen in het Centraal Bevolkingsregister en zij, die be roepshalve niet in staat zijn zich in eigen kring te vervoegen. Aan zelfverzorgers zullen dusdanige kaarten worden ver strekt, die met de van de plaatselijke bureauhouders ont vangen opgaven in overeenstemming zijn. Bij het afhalen der bonkaarten moet de Tweede Distri butiestamkaart en de titelstrook van de bonkaart 711 wor den overgelegd. Van deze titelstrook zal de inwisselingsbon links bovenaan worden ingenomen. Aanbieders van losse inwisselingsbonnen zullen tijdens de uitreiking niet wórden geholpen, doch ontvangen ter plaatse nadere instructies. Tegelijk met de uitreiking van deze bonkaarten vindt tevens de uitreiking van schoenenbonnen plaats aan per sonen, wier TD-nummer eindigt op het cijfer 1 (naar keuze), alsmede aan kinderen, geboren in de maanden October/No vember van een der jaren 1932 tot en met 1945 en aan kin deren, geboren in de maanden December 1946 en Januari 1947 (niet naar keuze). Van het inlegvel zal bij uitreiking op cijfer 1 de bon 612 en voor kinderen de bon 604 worden ingenomen. Het publiek wordt er nogmaals aan herinnerd: 1. stipt op de aangewezen dag zijn bonkaarten af te halen en 2. de inwisselingsbonnen niet van de titelstrook der bon kaart te verwijderen; hiermede kunnen grote moeilijkheden of teleurstellingen worden voorkomen. Voor de week van 6 t/m 11 October wordt uitgereikt als volgt: Maandag 6 October Sprang-Capelle normaalverbruikers wijk C de nos. 36 en hoger, wijk D de nos. 116 en hoger (café P. Pruyssers); Dinsdag 7 October Sprang-Capelle normaalverbruikers ove rige huisnummers (Gebouw Christelijke Belangen); Woensdag 8 Oct. Kaatsheuvel normaalverbruikers A t/m E; Donderdag 9 Oct. Kaatsheuvel normaal verbruikers F t/m M; Vrijdag 10 Oct. Kaatsheuvel normaalverbruikers N t/m U; Zaterdag 11 Oct. Kaatsheuvel normaalverbruikers V t/m Z. De tijden van uitreiking zijn van 912.30 uur en van 1315.30 uur; des Zaterdags van 911 uur.

Echo van het Zuiden | 1947 | | pagina 4