apparate Dï Cruyter STIKMEESTER PRIMA PLAKSTERS EN STIKSTERS. JONGE MEISJES Adverteert in dit blad. PHILIPS DANSSCHOOL KEES VAN K00TEN FEUILLETON -uit 2 Ferrie Bruins. BINNEN EN BUITENLAND. ONS DAGELIJKS BROOD. ZIJN THUISKOMST. 6) Philips biedt U thans keus uit twee modellen electrische droogscheer- apparatende bekende „PhiliShave" Standaard, - en het geheel nieuwe, elegante type „Ivoor" Electnsch droogscloeerapparaat N.V. PHILiPS' VERKOOP-MAATSCHAPPIJ VOOR NEDERLAND - EINDHOVEN MAGAZIJN-BEDIENDE EEN WERKSTER De Fa. TH. en A. SCHAPENDONK St. Antoniusstraat 1 22 WAALWIJK vraagt Zaal „THAL1A", - Stationsstraat 67, WAALWIJK. overheid noemde die boven de partijen stond. Garnizoenscommandant kapitein de Ridder dankte burgemeester Bianchi voor de medewerking bij de heroprichting van het garni- zoen en hij beloofde hem een pa rade, die nu jammer genoeg on mogelijk was. De ZeerEerw. Heer Pastoor v. d. Velden uit Tilburg, die eni ge tijd als kapelaan in Geertrui- denberg was geweest, maakte met dankbaarheid gewagvan de me dewerking, die hij vooral in óe bezetting van de jubilaris had on dervonden. Mr. Baron van Voorst tot Voorst, burgemeester van Tilburg sprak namens de Kring van Ne derlandse Gemeenten afd. Noord brabant, in het dagelijks bestuur waarvan hij steeds een eervolle plaats had ingenomen. Burgem. Prinssen' van Raains- donk sprak eerst namens de bur gemeesters uit de Langstraat. Hij dankte burgemeester Bianchi voor zijn collegialiteit en prees zijn liefde voor Geertruidenberq; hij bood hem een mooi Delfts blauw bord aan. Ook sprak hij namens de buur gemeente Raamsdonk. het ..Ver sailles van den Berg", zoals bur gemeester Bianchi 't zou noemen. De burgemeester van Terheij- den sprak namens de burgemees ters uit de Kring Breda en boocf hem enkele mooie herinnerings'e- gels aan. Dan sprak de heer Mulders, het hoofd der R.K. Tongensschool. na mens- het bijzonder-, openbaar- en nijverheidsonderwijs en bracht hem dank voor de grote belang stelling die hij steeds getoond had voor het onderwijs. Dank bracht hij hem ook namens de kinderen voor het mooie feest van die mór gen. Hij eerde de burgemeester als èen goed Nederlander en een goed patriot, zo had hij heni leren ken nen. De heer Snels sprak als twaalf de spreker namens het Midden- standsborgstellingsfonds voor de Langstraat. $ij al zijn drukke werkzaamheden had de burge meester nog tijd gevonden om z!;n krachten te geven aan de belan gen van, de kleine zelfstandigen. Namens die vele onbekenden ook bracht hij hem hiervoor dank. Dan sprak burgemeester Bian chi tot elke spreker een kort woord van dank, humoristisch cn gevat. De cadeaux waren veel te groot, hij had dit allemaal niet verdiend. Natuurlijk, op zo'n dag sprak men niets dan goeds, maar 25 maal 365 dagen had hij telkens moeten ervaren dat er iets niet aan hem deugde. Ondertussen had Geertruiden- bergs jeugd zich voor het raad huis verzameld en toen de burge meester zich met zijn echtgenote en dochter op het bordes ver toonde, bracht men hem een au bade, die heel mooi was; mooie liederen zong men en gediscipli neerde koren zegde men. Om pl.m. half vijf begon de receptie, waarvan velen gebruik maakten, om hun burgemeester te complimenteren. Wij zagen er on der anderen ook een missie-bis schop, Mgr. Peridon. Dan maakte *de burgemeester om pl.m, 7 uur met zijn fhmilie en het comité, en voorafgegaan door de harmonie Apollo, een rondrit door de gemeente, waarna hij op het feestelijk door de heer Wierkx verlichte raadhuis een défilé afnam van alle Bergse ver enigingen, die begeleid door de parkieten, voorbijtrokken. 's Avonds concerteerde de har monie Apollo nog op het raad huisplein en er heerste 'n feeste lijke stemming in Geetrtruid?n- berg, want er zijn maar weinig plaatsen, die vijfentwintig jaren eenzelfde burgemeester hebben gehad. Het ga Geertruidenberg en zijn burgemeester, goed in de toekomst. VOLGEND JAAR MEER TEXTIEL? Hoewel de textielpositie nog steeds zorgelijk is, kan een niet onaanzienlijke verruiming worden verwacht in het voorjaar van '49. Wij vernemen hieromtrent van welingelichte zijde, dat rond April of Mei enkele textielproducten van de bon zullen gaan, terwij! cr alsdan ook een herwaardering der punten zal plaats vinden, die in feite aan een textielpunt een iets grotere waarde verleent. Het totaal aantal textielpunten dat in 1949 geldig zal worden ver klaard, zal evenwel weinig ef niets meer zijn dan 100. Ook blijft het systeem der driemaande lijkse aanwijzingen van kracht. PINDAKAAS ZONDER BON. Het is mogelijk gebleken op nieuw een hoeveelheid grondno- ten ter beschikking te stellen voor de productie van pindakaas. In tegenstelling met de eerste keer zal het artikel, dat dus binnenkort weer op de markt verschijnt, thans zonder bon kunnen worden ver kocht.'De prijs per potje van on geveer 370 gram wordt verlaagd van 1.tot 0.90. JALOERSE POOL PLEEGDE MOORD TE AMSTERDAM. In de nacht van Saterdag op Zondag, omstreeks het midder nachtelijk uur, heeft een 23-jarig Pools arbeider, Joseph Prokop, in de Rustenburgerstraat bij de Am_ steldijk te Amsterdam de 26-jarige scheepsbouwarbeider J. de Way- er bij een vechtpartij een mes door het hart gestoken, tengevol ge waarvan De Wayer vrijwel onmiddellijk ovqrleed. De oorzaak van deze steek partij is een door Prokop niet ge wenste vriendschap, die een an dere Poolse arbeider, Henryk Wilhelmi uit Lotz, thans metaal draaier te Amsterdam, met het 14-jarig Poolse meisje, Irene C. uit de Rustenburgerstraat onder hield. Wilhelmi, die geen enkel letsel opliep, was Zaterdagavond met Irene naar een theater ge weest. Bij de thuiskomst trof dit paar de moeder van het meisje met de Nederlandse kennis De Wayer, aan. Toen de Pool .met De Wayer naar huis wilde gaan, ontdekte men Prokop voor ce deur. Men stelde het vertrek een poosje uit, maar toen de mannen later toch de deur uitgingen, ver scheen Prokop plotseling op het toneel en met een mes gewapend, stortte hij zich als een waanzin nige op de vier mensen aan de deur van het huis, t.w. de moe der, het meisje, De Wayer en re Pool Wilhelmi. Het meisje ram de vlucht, maar De Wayer, die tussen de vechtenden wilde ko men, werd door Prokop in hec hart gestoken' en stierf ter plaatse. Volgens de eerste verklaringen van het meisje heeft haar moe der Prokop met een schaar in de rug gestoken. De Pool heeft zich met een taxi naar het ziekenhuis laten brengen en zijn toestand is thans nog zo ernstig dat de re cherche hém nog geen verhoor heeft kunnen afnemen. WESTELIJKE DRIE BLIJVEN OP HUN STANDPUNT. Ondanks de nota uit Moskou, waarin de Russen, die slim trach ten te zijn, weer eens een confe rentie der grote vier voorstellen, niet alleen over het Berlijnse, maar ook over het gehele Dutse probleem, hebben de drie Weste lijke mogendheden hun klacht bij de Veiligheidsraad gehandhaafd. In de vergadering van Maan dagmiddag hebben zij dan ook hun eis opheffing van de blok kade alvorens te onderhandelen, onveranderd gehandhaafd. Visjinski ging natuurlijk op de ze vergadering weer zeer te keer en bezwoer bij, hoog en laag dat er geen Russische blokkade oe- staat. TRAGISCHE VLIEGRAMP. Zaterdag heeft zich in de Trondhjemfjord, de vliegha/en van Oslo, een tragisch ongeluk voorgedaan. De vliegboot „San- dringham", die 'n geregelde dienit onderhoudt van Oslo naar Noord- Noorwegen, werd vlak voor de landing door een rukwind gegre pen, kwam ongelukkig op 't wa ter terecht en zonk in twee mi nuten tijd. Er waren 38 passagiers aan boord en zeven man perso neel. Het schijnt thans zeker Jar 22 mensen bij deze ramp de dood hebben gevonden. Zevenentwintig mensen ver moordde de ex-Amsterdamse hoofdrechercheur Schaap alleen of met anderen tijdens de Duitse bezetting. Hij hoorde nu de dood straf tegen zich eisen. Vragen en ^meningen van onze lezers Een lezer meent bij de be handeling der laatste gemeen te-begroting gehoord te heb ben, dat onze gemeente geen mijngas kan krijgen voor 1952. Ligt dit aan onvoldoen de capaciteit of aan gebrek aan materiaal. Het laatste kan toch moeilijk het geval zijn, want de buizen voor Kaats heuvel liggen langs de Paral lelweg op een paar minuten afstand van onze gasfabriek, dus menselijkerwijs gespro ken is de aansluiting van Waalwijk 'n werk van niets. Maar, zo zegt hij, ik ben maar een leek en wie kan me daar over inlichten Wandelaar zegt dat de per ken in ons plantsoen er aar dig beginnen uit te zien, vooral in 't najaar hebben ze 't goed gedaan, maar 't zal z.i. nooit iets worden als voor geen fatsoenlijke afrastering wordt gezorgd. Men moet eens naar elders gaan kijken, o.a. Tilburg een hogere af rastering van puntdraad, van boven schuin aflopend. KORTE BEI •fyTHTEN. L. - De Belgische ^eraie partü heeft met betrek! - tot de Ko ningskwestie een Jtic goedge keurd, waarin zi :chuitspreekt voor het instellen v! een natio nale commissie, die tot taak zou hebben een gemotjyjgrd advies te geven inzake de afkeer van Koning Leopold. Donderdag Jfei in Arn hem een merkwaajfce plechtig heid plaats vin^pen Ridder feest van een 1 ,jj20nder ka rakter. Onze viijè Koningin, H. K. Hoogheid Ws Wilnel- mina', zal dan ten verstaan van een uitgelezen trc;.enmacht van Haar Dochter, Kccjngin Juliana, de ridderslag 0Bmgen en de versierselen en ^tekenen, die Haar benoeming ridder eerste klasse, zijnde ho: grootkruis in de Militaire WüJk-de, zullen effectuéren. Bij het 70-jarig bestaan der Bakkersvereniging. Brood is in onze Westerse landen het voornaamste voe dingsmiddel. En reeds heel lang is het dat, zo lang dat we, hoever we ook in de ge schiedenis teruggaan en hoe oud ook de geschriften zijn die we lezen, steeds er van horen spreken. Dus ook de bakkers bestaan al sinds mensenheugenis. Al was in oude tijden iedere huisvrouw de bakker Voor haar eigen gezin. Het brood is onmisbaar geworden. Iedere dag bidden wij immers meerdere malen „geef ons heden ons dagelijks brood" en ook de bakkers kunnen we niet meer missen. Niet de wit-bestoven bak ker met zijn leuke muts en ook niet de man met de rij broek, die iedere dag bij je aanbelt of achterom komt met de stereotiepe herkennings- roep „de Bakkerde man die altijd haast heeft en op een wonderlijk vlugge ma nier geldterug kan geven. De bakkers hebben een eeuwenoude plaats in het so ciale bestel, een plaats die zeer voornaam is ook, die plichten meebrengt en zware lasten. Een plaats die hen noodzaakte ook in de dagen van oorlog hun werk te ver richten, wanneer het soms le vensgevaarlijk was 'n plaats die hen noodzaakte in de be zettingstijd van het bloem- bollenmeel te maken wat er van te maken was. En dat het broo'd tegen de zolder bleef plakken als je het er tegen gooide, was niet hun schuld. Vroeger kende men bak kersgilden, die zijn verdwe nen zoals alle andere en een tijd leefde men ongeorgani seerd naast elkaar. Op het einde van de vorige eeuw bleek echter de noodzaak van een hechte organisatie weer zonneklaar en in Waal wijk was de bakkersstand een van de eerste die dit inzag. In 1878 heeft men zich toen weer aaneengesloten in de VAN DE ECHO VAN HET ZUIDEN Naar het Engels. „Maar ga dan naar die andere toe, die zo gemakkelijk met haar jawoord zou te voorschijn komen. Er zijn er genoeg, dat weet ik ook." En toen op wat vriendelij ker toon: „Och Steve, wij heb ben immers al zo dikwijls gepraat en steeds blijft mijn antwoord neen. Waarom berust je er ein delijk dan niet in en laat mij met vrede." „Omdat ik je niet wil opgeven, versta je. Ik heb niet vijf jaar mijn aanzoek volgehouden om er ineens van af te zien. En bedenk wel, Lysamon, dat niet iedere man in mijn plaats zou blijven volharden." „O, je bent edelmoedig geweest en nog edelmoediger door er mij aan te herinneren.' De toon van haar stem klonk Corneston in de oren als een kreet om hulp. Toen hij zich om wendde, verscheen zij tussen dc bomen, onmiddellijk gevolgd door een flinke, blonde, in zijn soort knappe man, maar die zeker niet in haar smaak kon vallen. Op het zien van die beiden stond Cor neston stil en Lisamon sprak: ,Ik wist niet dat u terug was, mijnheer. Ik dacht dat u later zou komen. U heeft toch hoop ik, niets nodig gehad?" Eer hij nog antwoorden kon. maakte de man die haar volgde, een lompe buiging en sprak on willig: „Neem mij niet kwalijk, mijn heer, u is zeker Mr. Corneston? Ik ben Steve Kelso van hoeve Heidezicht. Goedenavond Lysa mon. Meer wil je voor het ogen blik zeker niet zeggen? Goed, dan zal ik nog wachten." Met zWare dreunende voet stappen verdween hij tussen de bomen en Corneston vroeg: „Hoeve Heidezicht? Is dat ver weg?" „Juist heel dicht bij, aan de kant van Friars Cross." „Dat is jammer. Als die heer mijnkennis was, dan zou ik hem liever een heel eind verder af hebben." „O", zei Lysamon met 'n kleur, u heeft hem dus gehoord?" „Ja, maar niet met opzet en ook maar gedeeltelijk. Valt deze man u dikwijls lastig?" Ze haalde de schouders op. ,,'t Is mijn schuld niet, dat hij mij achtervoet. Het komt zeker omdat ik „neen" heb gezegd. En hij heeft alle reden om te bewe ren dat er genoeg anderen zijn die hem graag tot echtgenoot zouden hebben." „Laat hij er dan zo een kiezen." „Maar dat wil hij niet en daar moet ik hem dankbaar voor zijn." „Dankbaar?" „Natuurlijk. Steve Kelso is heel goed, om niet te zeggen rijk. Hoeve Heidezicht is van hem. Hij heeft het recht mij te beschouwen als zijn mindere, mijn vader is immers in uw dienst en ik zou niets mee ten huwelijk brengen." „U zijn mindere Mag ik vragen of uw vader dit optreden van die man aanmoedigt?" „Neen, vader verlangt niet dat ik trouw." „Nu, ik ben blij, dat hij het .n dit geval althans niet verlangt. Weet u wel, dat u met uw stem „Stem? Wat bedoelt u? U heeft mij toch nooit horen zin gen?" „Ja zeker." „Wanneer dan „Gisteravond." Ze keek met een uitdrukking van verslagenheid op het gelaat. „Ja, gisteravond", ging hij ver der. „Maar het is wel wat koud. om hier te blijven staan. Laten wij naar huis gaan. Mag ik u mijn arm bieden? De grond is nogal ongelijk en uw enkel zal toch nog niet geheel hersteld zijn. U moet dan weten dat ik bij het vuur in slaap gevallen was en om een uur of twee ineens wakker werd. Toen ik onder aan de trap was ging u juist voor mij uit naar boven." „Hebt u mij gezien? En is u mij toen gevolgd „Neen, ik merkte wel aan u. dat u er zich niet van bewust was, dat ik achter u liep, althans, u keek niet op of om. Ja, ik ben u gevolgd tot op het portaal, dat naar de andere kant van het kas teel leidt. Ik was bang dat u on gesteld was en vroeg mij af of ik sems iets voor u kon doen. Dit was toch niet het geval „Ik ben nooit ziek... En toen?" „Nu, ik zag u het portaal over steken en de deur sluiten. En daarna hoorde ik u zingen. Ik zal niet ontkennen dat het mij. wat vreemd voorkwam, evenals uw hele verschijning daar op dat uur van de nacht." Ze zei niets. Was ze boos, dat ze gezien was Ja, Marion had wel gelijk, toen ze zei, dat de Linnacre's wat vreemd waren. Eerst toen ze in de hall stonden, sprak zij: „Het spijt mij, dat u mij gezien heeft, sir, maar nu dit een maal zo is, zal ik het u ook toe lichten. Als u gisteravond de uit drukking van mijn gezicht had waargenomen, dan zoudt u het zonder enige verklaring begrepen hebben. Ik ben blij dat u niet te gen mij gesproken hebt. Mocht t ooit weer .eens voorkomen, dan wilt u dit wel niet doen, hè? Ik slaapwandel namelijk." „O ja „Dat heb ik al van kindsaf ge daan. De doktoren zeiden wel, dat het zou vergroeien, maa." dan heeft zich toch niet bewaar heid. Zou u mij het genoegen wil len doen er nooit met vader over te spreken Die zou er boos om zijn." „Dat is toch heel dwaas." „Ja, hij denkt, dat ik het in m'n macht heb om het na te laten. Ik weei: er niets van, tot ik mij wak ker zing, zoals u dat gehoord hebt. Hij zou dubbel boos zijn als hij wist dat u mij gezien had." „Neen, natuurlijk zal ik er dan niets van zeggen." 6 Ze trok zich terug en Cornes ton trad de eetkamer binnen. Een paar minuten stond hij in het vuur te staren, toen riep hij heftig: „Neen, ik geloof het tóch niet". Lysamon liep vlug de trap op: eerst toen ze bij de deur was, die dit deel van 't huis afsloot, stond zij stil. Er viel een reetje licht ender de deur en daar binnen klonk de zachte wiegezang, die Corneston had gehoord. Lysamon klopte aan. „Tante Julia, bent u hier?" Het zingen ging over in een zacht gelach. De schuchtere, schichtige gestalte stond op en vroeg verschrikt: „O, Lysamon, wat is er? Je ziet er uit - ,Nu, dat zal nog wel schikken, tante, maar ik geloof toch dat ik het u vertellen moet. Mr. Cor neston heeft mij gisteren gezien, terwijl ik slaapwandelde midden ir de nacht. Hij zag mij de trap op gaan, het portaal oversteken en toen begon ik te zingen. Dat heeft hij mij zo juist verteld." Heel tante's uiterlijk gaf blijk van zo'n ontzetting, dat Lysamon de arm om haar heen sloeg en suste „Het spijt mij dat ik u verdriet moet aandoen, tante Julia, maar ik geloof dat u het weten moet. Ik heb Mr. Corneston verteld dat ik van kind af heb geslaapwan deld en hij heéff beloofd dat hij er niets van zal zeggen tegen va der. Ik heb hem ook gevraagd of hij niet tegen mij spreken wil, als hij mij ooit weer zo mocht aan treffen." Tante Julia sloeg de handen in een en weeklaagde: „O, Lysamon, wat heb ik je gezegd op die avond dat Mr. Corneston kwamMjaar jij hield vol dat hij gauw zou weg gaan." „Ja, dat weet ik wel, tante, en dat hoopte en geloofde ik toen ook. Maar nu vrees ik juist dat bij blijven zal. Hij is vanmiddag die dame gaan opzoeken op Cap- fallon, Lady Bellamy. Als hij zo veel liefde voor haar voelt, als zij mij dit wel te verstaan wilde ge ven, dan zal hij zeker niet weg gaan. Wees maar niet al te zeer ontsteld, tante Julia. Mr. Cornes ton kan toch nog wel niet lang blijven en in ieder geval moet ik maar niet meer slaapwandelen. En nu moet ik gaan zien of hij in de eetkamer ook nog iets nodig heeft." (Wordt vervolgd) vereniging „Eerwacht maakt macht" en men^ bijeen ge bleven tot op dciag van van daag, zodat mc:.lit jaar zijn 70-jarig bestaa^est viert. Er is veel overiun hoofden heengegaan in zeventig jaren, er is ver veranderd ga maar eens &en in een moderne bakker! die, men kan het jammer jemen maar er is niets aan t doen, bijna een fabriek geiden is en denk u dan eeilin hoe er dat zeventig jaargeleden uit gezien zal hebbiS Zoals in iederijvereniging zijn ook hier up and downs geweest, maar ht algemeen belang en hun mieenschap- pelijke taak hiel allen bij een. Toch was he soms moei lijk, bijv. toen ren zijn hou ding moest beplen tegeno ver de staking vn'enige tijd geleden. En he, is juist de grote verdienstder bakkers geweest dat het belang van hun klanten altd bij hen voorop heeft ïstaan, daar hebben zij distiiutiebepalin- gen voor getroïerd, daar voor hebben zisoms groot risico gelopen, iïaar heeft Waalwijk- ooit é$dag geheel ète: We kunnen d bakker na tuurlijk zien alsen gewoon beroep, maar ic-dfe beroep en wel bijzonder chvan de bak ker, is onmisbÉl geworden voor de maatsappij, heeft een taak te veiallen bij de instandhouding fide verho ging van het semeen wel zijn. Daarom isiiy. reden tot feesten en gelo.rtiaar dat ze dat vanavond ïllen doen, maar denk nietifjze zo zul len feesten, dat u morgen geen brood he# En als het au de bakkers ligt zult u nooiionder brood zitten, want net vergeten zij hun taak he;pijzigen der hongerigen. Van harte prouat intussen bij 't 70-jaripestaan van „Eendracht maa macht". SPOf. A SAMENSLÜNG ZUID.-NED.LFTAL. Oefenwedstrijden i hec B.V.V.- terrciJ Op 13 OctoberiLfe 's-Bosch op het B.V.V.-teitó een wed strijd gespeeld worHussen twee oefen-elftallen, vaiit 't Zuid- Ned. Elftal, dat or'4|October te Luxemburg tegen ixemburg zal spelen, zal wordesamengesteld. De opstelling v: Jjèide elftal len voor de oeferedstrijd luidt: Eerste elftal: Doel: de Munc(Sitt. Boys). AchterHuybr|#BVV) n van Bun (MVV). I Midden: Schans (PSV) Krijgh (BW) er.van Ierland (Willem II). Voor: de Graal (Limburgia) Rijvers (NAC), 'pel (VVS), Donhuysen (BW en Mulders' (PSV). Tweede elftal: i Doel Saris (B^jT Achter: Wagenrw/illem II) en Christiani (Spf-lüb Emma). Midden: Vriens (hAD), Broer, mijn (SET) en vPuyl (PSV). Voor: Kooien (',mond)Mass (VVV), van Mel(Eindhoven), van Hedpen (Spe^n) en Car- lier (VVV). ra"- J V:' Philips PhiliShave Staalbaard Standaard in luxe doosverpakking Philips PhiliShave Staalbaard -Ivoor in luxe doosverpakking In onze winkel WAALWIJK is plaats voor een leeftijd 16 jaar of ouder. Goed loon, prettige werk kring. Sollicitaties aan N.V. P. DE GTUYTER ZN. Grootestraat WAALWIJK. Mevr. Ds. VAN DE PEUT vraagt voor zo spoedigl mogelijk voor twee ochtenden per week. Grot^str. 24 Waalwijk. Bij de firma J. MANNAERTS te TILBURG kan een geplaatst worden, voor welke functie in de eerste plaats degenen in aanmerking komen, die over een ruime ervaring beschikken en de leiding over grote stikkerijen met succes in handen gehad hebben. Daarnaast zouden ook flinke energieke jongelui een kans maken, die enige jaren praktijkervaring in de stikkerij hebben opgedaan, organisatietalent bezitten en kennis dragen van stukloonstelsel. Bij gebleken geschiktheid wordt goede salariëring in het vooruitzicht gesteld. Onzerzijds is geheimhouding verzekerd. voor opleiding in het lederen-kleding c.q. lederwarenbedrijf. Bij onze cursus SPECIAAL VOOR JONGELUI van U. L. O. of H. B. S, kunnen, ter gelijkmaking van de cursus, nog enkele heren boven 16 jaar deelnemen. Aanmelden a.s. Woensdag 1 3 October tussenben 5 uur aan de zaal. Bij de gewone BEGINNERS-CURSUS, 's Woens dagsavonds om 7 uur, kunnen nog enkele dames deel nemen. Voor heren is deze cursus geheel volgeboekt. De cursus voor GEVORDERDEN is Woensdag 6 October om 9 uur begonnen en hieraan kunnen nog dames zowel als heren deelnemen, Jongelui, die. ook spoedig tot onze enthousiaste leer lingen willen behoren, wij verwachten U a.s. Woensdag. KEES VAN KOOTEN Gedipl. Danslerear Erkend door liet Dept. van O. K. en W- Lid van het Kath. Cult. Verb, van Dans- leraren „San Philippo Neri". U kent hem wellicht met z'n tuut piep, daar heb je de jeep. Als een ware ridder van het jeepen-tijd- perk raced hij door stad en dorp. Naast hem vaak een jeep engel, beiden lached om kou of regen, want hun THAS-lerenjas kan er tegen! Heerlijk warm zo'n THAS-jas en zonder textiel-punten. Ook de Uwe hangt klaar bij Fa. JAN VAN MIL, Grootestr. 243, Waalwijk. Fa. H. VERHULST Markt 5, Den Bosch. Fa. |AN VAN OLPHEN Veemarkt 34, Breda.

Echo van het Zuiden | 1948 | | pagina 2