I KERSTBAL A.s. ZONDAG 2e Kerstdag Frans v. c en zijn I. Straeten Orkest. Kal. Kring en Groes- lenioonsieiiing Patates Frites. Patates Frites. JONGEN gevraagd speelt voor L in „THALIA" NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Lederwarenfabriek J. H. KIPPING AMSTERDAMS TONEELGEZELSCHAP Zangvereniging Bel Canto, Kaatsheuvel Dancing geopend vanaf half zeven. Entrée 11.50. op 25 en 26 Dec. '48 2de Kersidag van 12 - half 2 Gevraagd: 2 HAKKENSCHUURDERS 1 OVERLEDERSNIJDER Firma M. J. VESTERS gevraagd: Aanklopper Opzoler Stiksters en Thuisstiksters P. BREKELMANS - SCHOENFABRIEK MARKTSTRAAT 22 - KAATSHEUVEL om in het Lederwarenvak te worden opgeleid. STIKSTERS of STIKKERS JONGENS en MEISJES Vesters Roestenberg - Schoenfabriek Verl. Hoofdstraat 25 - KAATSHEUVEL j STIKSTERS en PLAKSTERS voor de fabriek AANKOMENDE JONGENS JOS VAN RIEL-VERSTER - Schoenfabriek HOOFDSTRAAT 69 - KAATSHEUVEL Waalwijkse Kring voor K. en W. „DE LINDENBOOM" door Priestley Zondag 26 December Entrée f 1.25 PRIMA DANS-ORKEST Bertus Verbunt - B 58 - Vlijmen. BEZOEKT de grote gecombineerde van de Waalwijkse Verenigingen van Konijnen, Postduiven, Kippen en Kanaries, in de zaal van de R. K. Werkliedenvereniging en in het Gem. Gymn. lokaal, Stationsstr. WAALWIJK Eutrée 50 ct. per persoon Kinderen 25 ct. ELSHOUT. Herboren. Na enkele voorbereidende ver gaderingen is het sluimerende handbooggezelschap weer ont waakt. Jammer genoeg moest dit gezelschap door te weinig animo, wat veel z'n oorzaak vond in de droevige gevolgen der bezetting, zich noodgedwongen van activi teit onthouden. Niet alleen daar door, maar ook door gebrek aan jonge en goede krach ten werd 't onmogelijk naar buiten te treden. Het was temeer jammer, daar de ze handboogschutters reeds hun gouden bestaansfeest hadden ge vierd. Nooit echter heeft „Victo ria" opgehouden te bestaan, hoe wel tot nu toe werkloos moest worden toegezien. 'Geïnspireerd door de aanmelding van enkele jonge krachten, is in de laatste vergadering besloten, om het be stuur te machtigen alles in het werk te stellen om weer actief te gaan werken en ten strijde te trekken. Met blijdschap zullen de oude trouwe aanhangers van de handboogsport uitzien naar het ogenblik waarop de schutters weer hun kunnen zullen tonen. „Victoria" schutters, vanaf de ze plaats een hartelijk welkom in de gelederen der sportbeoefenaars. Toont door eendrachtig streven dat gij spoedig de plaats weer zult kunnen innemen, die gij voor uw sluimering innaamt. Als net kan moet uw streven gericht zijn naar groter succes. Er wordt ver wacht dat verschillende jonge krachten zich zullen aanmelden. Zij zijn van harte welkom. VLIJMEN. Visclub „De Hut". Zondag 19 December hield bo vengenoemde vereniging haar jaarvergadering in café Vismalen. Om 7 uur opende de voorzitter met een welkomstwoord. Daarna werd overgegaan tot het innen van contributie en het voorlezen van de notulen der vorige verga dering, welke onveranderd wer den goedgekeurd. Het jaarverslag van de secretaris gaf in korte trekken het verloop van 1948 weer en uit alles bleek dat het 'n gunstig jaar is geweest. Op de concoursen werden verschillende prijzen behaald. De secretaris- penningm. gaf 'n financieel over zicht, hetgeen sloot met een batig saldo, waarvoor hij een dank woord in ontvangst had te ne men. Het bestuur bleef ongewij zigd. Na het bespreken van en kele punten, waarvan visuitzetten het belangrijkste was en na de gebruikelijke rondvraag sloot de voorzitter deze gezellige vergade ring. Rozenjacht. Het bestuur van het Kruisboog gezelschap Rozenjacht nam Zater dag deel aan de grote oprichtings vergadering van Kruisbooggezel schappen te Tilburg. Volgens ent- vangen inlichtingen is de Lang- straatse Bond aangesloten bij de Tilburgse Bond. De Langstraatse Bond bestaat uit 7 verenigingen en de Tilburgse uit 8. De bedoe ling is drie maal per jaar 'n con cours te houden. De loting heeft reeds beslist dat het eerste con cours in Tilburg gehouden zal worden. Verder zijn er plannen om de hoogste schutters van de Langstraat tegen de Tilburgse schutters te laten kampen. Alles bij elkaar weer een vooruitgang voor de mooie Kruisboogsport. Vlijm. Boys 2-OSC 1 Orthen 0-8. Zondag speelde Vlijm. Boys 2 tegen de leiders van de afd. OSC. Vlijmen, dat met enkele invallers moest uitkomen, kwam er deze wedstrijd niet aan te pas., zodat zij met 8—0 verloren. Haarsteeg 3Vlijmen 3 61. Vlijmen 3 speelde in Haarsteeg. Jammer dat het elftal niet volle dig ,uit kon komenhet begin van de competitie was veelbelovend, doch de laatste twee Zondagen is het mis. Volgende keer volledig en de sterksten zullen een zware partij aan het jeugdige elftal heb ben. SPRANG. Kerstuitvoering. De Chr. Gemengde Zangver eniging „Excelsior" geeft met me dewerking van het Kinderkoor „Jong Excelsior" op le Kerstdag des avonds 7 uur, haar jaarlijkse uitvoering in het Ned. Herv. Kerkgebouw, onder leiding van haar directeur de heer Jac. Groen uit Heusden. Het programma dat zal wor den uitgevoerd ziet er welver zorgd uit en bevat niet minder dan 13 nummers, waaronder een drietal uit te voeren door het Kinderkoor en een nummer uit te voeren door een Dameskoor. Door de vereniging is ijverig gestudeerd, zodat wij er van ver zekerd kunnen zijn dat hier goede zang geboden zal worden. Kerstfeest. Zaterdagmiddag (le Kerstdag) zal in de Ned. Herv. Kerk alhier Kerstfeest worden gevierd met de kinderen der Ned. Herv. Zondag schoolvereniging, waartoe de ou ders en verdere belangstellenden mede zijn uitgenodigd. VoblaS.D.O., 2—1. Zaterdag j.l. speelde S.D.O. 'n uitwedstrijd tegen Vobla te Breda. De wedstrijd begon met een veld- voerwicht van Vobla; S.D.O. kon niet los komen. Na 5 min. spelen maakte Vobla 10 met een on houdbaar schot van haar links binnen. 15 min. voor rust kwam ook S.D.O. los en we zagen ook enkele mooie aanvallen, maar doelpunten bleven uit. Na de rust weer hetzelfde spel- beeld, met Vobla iets in de meer derheid; 20 min. voor het einde maakte de midvoor van Vobla 20. Dit werd de S.D.O.-lui wat al te bar en men deed er daarom nog een schepje op ,met het re sultaat dat de voorsprncg ver kleind werd, 21. Het laatste kwartier was voor S.D.O. Vobla kon niet meer over de middellijn komen, het Vobla- doel was telkens in gevaar. De schoten vlogen echter over de lat en langs de paal. Vobla moest al le zeilen bijzetten om doelpunten te voorkomen, wat hen dan ook gelukte. S.D.O. had een gelijk spel verdiend. Voblarspelers verklaar den na de wedstrijd: We hebben een zware, maar fijne wedstrijd gehad. Scheidsrechter H. v. d. Ven leidde uitstekend. Aan de oud-patiënten en vrienden van Dr. Vercauteren. Zoals het voor een volk een ere-zaak en een plicht is, zich zijn zonen te herinneren en te gedenken, die voor de ver dediging van zijn belangen uit zijn midden zijn heenge gaan, zó ook is het voor ons, in een kleinere gemeenschap, een ere-taak en een plicht om in dankbare herinnering aan iemand te denken die ons ver laten heeft, nadat hij vele jaren onze belangen ter harte heeft genomen en op velerlei gebied zijn beste krachten ge wijd heeft aan de goede zaak. Deze overweging was het uitgangspunt voor een actie, die zich als doel stelde Dr. Vercauteren een blijk van hulde aan te bieden voor het ongetwijfeld zeer vele goede en moeizame werk, dat hij gedurende ongeveer twintig jaar onder allerlei omstandig heden heeft verricht. Om de verdiensten van Dr. Vercauteren en de gezindheid van zijn oud-patiënten en vrienden zo zuiver mogelijk in een huldeblijk uit te druk ken, besloot het comité, dat de actie leidt tot een plan, dat tracht zoveel mogelijk oud-patiënten en andere be langstellenden te bereiken om eenieder in de gelegenheid te stellen tot dat doel het zijne bij te dragen. De aard van het huldeblijk zal bepaald worden door de omvang van de bijdrage, die om bovengenoemde redenen van U verwacht wordt. Daar om hier het verzoek, om op royale en ruime wijze van Uw sympathie voor deze actie te getuigen door de U toegezon den kaart ingevuld bij één der vermelde adressen te bezor gen, waarna binnenkort Uw bijdrage zal Worden opge haald. Doet U dit aanstonds, om Uw voornemen door de dagelijkse beslommeringen niet onuitgevoerd te laten! Ieder, die aan deze opzet zijn medewerking verleent, zal in de gelegenheid worden gesteld zijn naam in te schrij ven in een waardig gedenk boek, dat speciaal hiertoe ont worpen, tegelijk met het ei genlijke huldeblijk zal wor den aangeboden, om van on ze dank en erkentelijkheid te getuigen. Eenieder geve naar vermo gen met milde hand voor dit doel. Het zinken „penningske van de weduwe" wordt even zeer gewaardeerd als het be duimelde bankbiljet van de meer met aardse goederen be giftigde! De ervaring wettigt de ver wachting, dat U allen zonder talmen met enthousiasme Uw steentje zult aandragen voor de bouw van dit monument van onze waardering en hul de voor hetgeen hier door Dr. Vercauteren werd verricht. Op Uw aller medewerking en waardering wordt gere kend! GOUD, GOEB!, daar praten wo niet meer over: Onbetwist de beste tandpasta Kunst en Vermaak. Zoals we reeds mededeelden geeft de Gem. Toneelvereniging Kunst en Vermaak op de 2de Kerstdag in de zaal van de R.K. Gildenbond haar eerste winteruit- vocring, het oorlogsdrama in vier bedrijven van J. v. d. Pol „Er staat geschreven". Dit werk be oogt de verschillende oorlogs rampen van nu en in de toekomst uit te beelden, waartegenover de geheel verschillende plichtsbe trachtingen tegenover het vader land worden weergegeven. De heer H. v. d. Bosch heeft momenteel de regie in handen, terwijl de heer v. Trier de grime verzorgd. De zorg, die besteed is aan de instudering van dit mooie werk geeft de liefhebbers van toneel de zekerheid, dat er op de 2e Kerstdag in de Gildenbond goed werk te genieten zal zijn. Kerstbal. In onderling overleg tussen de .besturen van Euphonia, Apollo en Bel Canto zullen in het komend seizoen wederom een serie bals gegeven worden, die zo verdeeld zijn, dat nooit op dezelfde dag twee bals van deze drie vereni gingen of een bal met terzelfder tijd een concert van een andere valt.. Het eerste verenigingsbal is bepaald op Zondag 26 Decem ber en wordt georganiseerd door de Zangvereniging Bel Canto. Eine Nacht in Vencdig. Naar we uit zeer vertrouwde bron vernemen, zal, vermoedelijk op 6 Febr. a.s. in het patronaat door het Tilburgse Gemengd koor onder leiding van de heer v. Gorp de Strauss^operette „Een Nacht in Venetië" worden opgevoerd. Reeds driemaal achtereen ging deze operette in Tilburg voor uit verkochte zalen en telkens met 't grootste succes. Ook in Waalwijk zal Tilburg deze operette opvoe ren. Waar Kaatsheuvel tot heden nog nooit een operette in eigen plaats heeft kunnen genieten zal deze première ongetwijfeld de be langstelling van geheel de plaats trekken. Een muzikaal jubileum. Er worden jubilea gevierd van alle soort, doch niet zelden komt het voor dat een feit herdacht wordt, als nu de heer P. B. Bisse-' link, directeur van de Harmonie „Apollo" in Januari a.s. gaat vie ren. Op 16 Januari zal het veer tig jaar geleden zijn, dat de heer Bisselink voor het eerst de diri geerstok over Apollo zwaaide. Wel was hij toen reeds enige tijd als lid van Apollo werkzaam, doch waar zijn muzikale capaci teiten spoedig aan de dag kwa men, kon het niet lang uitblijven, of het bestuur dat juist om een kundige leiding verlegen zat, deed een beroep op meester Bisselink en... niet tevergeefs. Wat de heer Bisselink voor Apollo geweest is, weet niet alleen Apollo, doch ge heel Kaatsheuvel en de verre omgeving, ja, het gehele land. Hoeveel successen de ijverige en hoogst bekwame directeur met zijn corps behaalde, kunnen al leen de archieven van Apollo ge tuigen. Doch niet alleen zijn di rectie-capaciteiten, ook zijn schep pingskracht stelde hij onbaatzuch tig in dienst van zijn harmonie. Naast Apollo profitee'rden vele corpsen in het gehele land van zijn goed doorwerkte en practisch getoonzette werken, die hoe lan ger hoe meer tot zelfs op de re pertoires van de beste corpsen, als geliefde werken voorkomen. Dat ze ook in hogere kringen gewaardeerd worden bewijst wel het feit, dat ze reeds meermalen werden voorgeschreven als ver plichte werken op de door de fe deratie van Ned. Harmonieën uit geschreven concoursen. Wij vernemen, dat het in de bedoeling ligt van Bestuur en le den, om de sympathieke directeur bij gelegenheid van de jaarlijkse statiedag te huldigen. Zo ooit, dan is hier zeker een warme hulde verdiend. Een, die zijn vak verstaat. De kerk van St. Joseph is in het priesterkoor verrijkt met een prachtig handgesmeed koperen baldekijn en twee lichtkronen, die een sieraad vormen in het mooie architectonische godshuis. Het werk is uitgevoerd naar een schets van de architect van de kerk, de heer H. P. Dekkers reeds voor een tiental jaren ter hand gesteld. De tijd heeft niet mede gewerkt om de uitvoering ge makkelijk te maken, doch niet zo dra was weer het nodige mate riaal te verkrijgen, of de bekwa me koperslager, wiens enige lust het is, iets te fabriceren, dat ge tuigt van vakkennis en vakbedre venheid, stelde weer zijn gehele vrije tijd beschikbaar om de ver erende opdracht, hem verstrekt, uit te voeren. We zagen reeds menig mooi stukje van koper smeedkunst van de hand van de heer Dekkers, doch dat, waar mede hij de St. Josephparochie versierd heeft mogen we zijn meesterwerk noemen. Voor een mooiere intentie, dan de versie ring van Gods tempel, kon het werk niet gewijd zijn. Huldeblijk Dr. Vercauteren. Er is een comité gevormd om Dr. Vercauteren een huldeblijk aan te bieden. In een circulaire heeft het-comité zich gericht tot de vrienden en oud-patiënten van Dr. Vercauteren, waarin het zegt, dat naar iedereen weet, Dr. Ver cauteren door omstandigheden ge dwongen geweest is zijn praktijk in Kaatsheuvel neer te leqgen. Het idee hem een huldeblijk aan te bieden is met de meeste sympa thie ontvangen. De heren, die zit ting hebben in het comité zijn be reid van zijn sympathiserende vrienden een bijdrage te accepte ren. De circluaire is ondertekend door: Deken A. J. v. d. Brekel, Pastoor F. J. de Klijn, Pastoor C. v. Roosmalen, Pater Rector Mis siehuis St. Antonius, Broeder Overste Broeders van Liefde, F. W. C. Eibers, J. Th. Hopman, G. S. Jansen, M. Roelofs, Luc. Schraauwers, Dr. P. J. M. Wij- tenburg. Agenda. Donderdag 23 Dec. 7 u. n.m. repetitie Dameskoor Bel Canto. 8 u. n.m. repetitie Gem. Koor Bel Canto. 9 uur n.m. Repetitie Mannen koor Bel Canto. Zondag 26 Dec. 88 u. n.m. To neel R.K. Gildenbond: Er staat geschreven. Maandag 27 Dec. 8 u. n.m. re petitie Harm. Apollo. Maandag 27 Dec. 7.30 u. n.m. Kerstviering Gildenbond „Kajot- sters en Kajotters." Ronde van Kaatsheuvel. De wielerclub Kaatsheuvel deelt ons mede dat op 30 April en zo mogelijk op 15 Augustus wieler wedstrijden zullen plaats vinden voor amateurs. De beste Neder landse amateurs zullen hieraan deelnemen. Ook verschillende ren ners van de wielerclub Kaatsheu vel zullen hieraan meedoen. We zijn benieuwd hoe onze renners zich onder de amateurs zullen houden. Het zal voor Kaatsheuvel on getwijfeld een sportevenement zijn, waar ook natuurlijk veel wieler- liefhebbers van buiten de plaats aanwezig zullen zijn. Mooi succes. Naar ons ter ore komt zal A. v. d. Ven, kampioen op de weg 1948 der wielerclub „Kaatsheuvel" en vermoedelijk ook A. v. Boxtel die als no. 2 eindigde, worden uitgenodigd voor de selectiewed strijden die gehouden zullen wor den voor het vormen van een Brabantse ploeg die het komende seizoen aan diverse Nederlandse en Belgische wegwedstrijden zul len deelnemen. Zeer zeker een mooi succes voor de wielerclub „Kaatsheuvel" temeer daar hieraan slechts de 15 beste amateurs mogen deelnemen. Kajotters-agenda. Donderdag 23 Dec. 7 uur Re petitie Kerstspel. 8 uur Bestuursvergadering. 9 uur Leidersvorming. Maandag 27 Dec. 7.30 uur Kerstviering. „Kajotsters en Kajotters om de BERNDIJK. Kribbe". De Kajotsters en Kajotters van Kaatsheuvel en Berndijk zullen op Maandagavond 27 Dec. om half acht in de grote zaal van de Gil denbond het Kerstfeest vieren, waarin opgenomen is het Kerstge beuren in de oorspronkelijke stijl waaraan alle leden medewerken. Ook de ouders van de leden worden deze avond in de Gilden bond verwacht ter bijwoning van deze viering. Aardige attentie. Dezer dagen ontving het comi té, door de Kruisstraatbewoners gekozen teneinde Dr. Vercauteren een huldeblijk aan te bieden bij, zijn afscheid van Kaatsheuvel, 'n dankschrijven van de dokter voor het mooie cadeau, hem door de Kruisstraat aangeboden bij het verlaten van zijn practijk. Het comité verzocht, dit via ons blad aan de bewoners van de Kruisstraat mede te delen met de bemerking dat de dokter, die in de jaren van zijn practijk veel lief en leed in de Kruisstraat had meegemaakt, deze attentie ten zeerste op prijs had gesteld en 't hem veel genoegen had gedaan. zorgdheid over hk geestelijk wel zijn van alle soloaten. In het naderend Kerstfeest vindt de kardinaal tenslotte aan_ leiding allen op, te wekken de vrede des harten, die de wereld niet geven kan, als hoogst be reikbaar goed na te streven. Dit zal kunnen, wanéeer de geëigen de wapenen docr de H. Kerk daartoe ten dienste gesteld voor de strijd in onszelf en buiten ons zelf altijd en overal worden ge bruikt. MEISJE, BENT GIJ VERLOOFD Vele van onze jonge mensen maken in de mooie Kersttijd trouwplannen. Velen vieren hun verlovingsfeest. Daarom vraagt „Bouvigne" Uw aandacht voor een cursus „Rijker Leven", die zij oragniseert voor hen die binnen kort in het huwelijk willen treden. In deze cursus wordt het H. Sa crament van het Huwelijk behan deld en tevens zijn deze dagen 'n practische voorbereiding op de huwelijksdag. De laatste dag van de cursus wordt ook Uw verloof de verwacht. Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Directie Kasteel Bouvigne, Ginneken. GEHUWDEN BENEDEN 23 JAAR OOK f l.~ LOONTOESLAG. In de Dinsdag j.l. gehouden zitting van de Tweede Kamer heeft de minister van Sociale Za ken, de heer Joekes, bij de behan deling van zijn begroting mede gedeeld op het van verschillende zijden gedane verzoek, bereid te zijn de loontoeslag van ƒ1.— ook te verleenen aan gehuwde perso nen beneden 23 jaar. TREIN DOODT 6 ARBEIDERS Gistermorgen omstreeks half 8 is te Deventer een ongeluk ge beurd, dat, voor zover thans be kend is, aan zes personen 't leven heeft gekost. Een aantal arbeiders ging zo als gewoonlijk per vrachtauto van Deventer naar Eist, om daar te werken in de machinefabriek van de firma Aberson. Tussen De venter en Diepenveen passeerde de auto de onbewaakte overweg in de spoorlijn Deventer-Zwolle. Hoewel er goed uitzicht is naar beide zijden, heeft de chauffeur vermoedelijk niet gezien dat een trein naderde. De vrachtauto werd door de trein gegrepen en totaal vernield. Vele arbeiders waren gewond. Zes gewonden zijn tot nu toe overleden. Het bouwvolume voor 1949 is vastgesteld op 30670 woningen. Noordbrabant krijgt daar 3180 woningen van. De C. v. G. D. zit veilig in Djocja. Soerakarta en de haven van Rcmbay zijn bezet en ook op Su matra vordert de actie snel. Aan sold. M. VERVERS No. 250528090 Verpl. Staf 3-2 R.I., 3e Inf. brig, gr., Velpost Bandoeng, wordt door zijn'Vader, Moeder, Tante, Broers en Zusjes en zijn Verloofde, een Zalig Nieuwjaar toegewenst. Kaatsheuvel, Dec. 1948. Aan sold, le klas WIM KLEIJSSEN wordt een Zalig en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door VADER, MOEDER, MARIE en HUUB. Waalwijk, Dec. 1948. Aan sold, le klas WIM KLEIJSSEN wordt een Zalig en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door LENA en WIM. Waalwijk, Dec. 1948. Korporaal J. VAN DE WATER wordt een Zalig Kerstfeest en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst, door zijn Ouders, broers en zus ters. Sold. H. v. d. MIERDEN wordt door Vader, Moeder, broers, zusters en verloofde, een Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst. Kaatsheuvel, Dec. 1948. Leostraat 144. Korp. W. N. VAN DE WIEL 301012 Beste Theo Een Zalig Kerstfeest en een Ge lukkig Nieuwjaar, wordt U toe gewenst door JE OUDERS EN -BROERS. Waalwijk, December 1948. KARDINAAL DE JONG LEGERBISSCHOP Z.Em. Kardinaal de Jong is door Z. H. de Paus benoemd tot „Vicarius Castrensis", Legerbis schop over alle Nederlandse strijdkrachten. In een eerste herderlijk schrij ven aan de militairen in Indo nesië geeft de Kardinaal uiting aan zijn vreugde en zijn trots over het lichtende voorbeeld, dat velen zijn voor een volk, voor wie daden meer zeggen dan woorden. Uitvoerig gaat Z.Em. vervolgens in op de bijzondere gevaren voor het geestelijk leven verbonden aan het leven in de kazerne of te veW«% spreekt in het algemeen v- ./t !-?- Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst aan soldaat JO VAN DER HEIJDEN door Moeder, Broers en Zusters, en een spoedig weerzien. Haarsteeg, 21 Dec. 1948. A 49. LIEVE KEES, Een gezegend Kerstfeest en zo God het wil, een Gelukkig Nieuw jaar, wordt je van harte toege- wenst door Vader, Moeder, Rie, Jo, Nellie, Janny, Corrie, Piet, Dea, Teus en Opoe en verdere familie. J. NIEUWENHUIZEN. Sprang, N.B., Dec. 1948. Kerkeinde A 126. Aan Sold. ADRIE VAN BRUNSCHOT 251105134, Stoottroepen, Java, wordt door Ouders, broers en Zusjes, gelukkig Nieuwjaar toe gewenst. Waalwijk, Dec. 1948. Putstraat 98. Langs deze weg roepen wij onze Zoon en Broer Sold. H. ROMBOUTS L.N. 27.08.12.208 1-5-7 R.I. Dajeuk, een Zalig Kerstfeest en een ge lukkig Nieuwjaar toe. Je liefhebbende Ouders, broers en zusje. De soldaat MARRI KNULST wordt door zijn Vader, Tante Jo, Lenard en verdere familie, een Zalig Nieuwjaar toegewenst. Waalwijk, December 1948. FAMILIE BOELEN Keiweg A 105, Haarsteeg (Holland) wenst han Zoon en Broer NICO, in Indië, ee,n Zalig Kerstfeest en een voorspoedig Nieuwjaar. 4 Korp. N. BOELEN, Wij wensen U een Zalig Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar. OPA en de OOMS en TANTES uit Haarsteeg en Drunen. Soldaten JO EEKELS en BERTUS VAN DE BRANDT worden door hun Ouders, Broers en Zusters, en Ver loofde, een Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst. Korporaal FR. VAN DAL en 1ste klas Soldaat J. A. VAN DAL worden een Zalig Kerstfeest en een Gelukkig Nieuw jaar toegewenst door hun Ouders en Zusjes, en Opa en verdere Familie. Soldaten Jos v. d. Brandt Jan v. d. Heijden Jan Siegers, worden door hun Ouders, Broers en Zuster, een Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst. FAM. VAN DE BRANDT, FAM. VAN DER HEIJDEN. FAM. SLEGERS. Korporaal FR. VAN DAL en 1ste Klas Soldaat J. A. VAN DAL worden een Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door FAM. WED. J. KOKS, GERARD en SJANNEKE. De Voetbalvereniging Haarsteeg Vooruit, wenst hare leden, de militairen N. Boelen J. van Dal Frans van Dal J. Siegers Bertus van de Brandt J. Eekels Jos v. d. Brandt en J. v. d. Water een Zalig Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar toe. DISTRIBUTIEKRING 's-HERTOGENBOSCH. Officiële Publicatie. De Directeur van de Distributiekring 's-Hertogenbosch maakt het volgende bekend: Sluiting Kantoren op 25 December 1948 en 1 Januari 1949 (Kerstmis en Nieuwjaar). In verband met de viering van de a.s. feestdagen (Kerst mis en Nieuwjaar) zullen de kantoren gesloten zijn. Zitdag voor particulieren te Haarsteeg. De zitdag op 25 December en 1 Januari komt te vervallen. In spoedgevallen kunnen particulieren zich vervoegen op Dinsdag v.m. en Donderdag v.m. te Vlijmen in café „Den Braai" van 9.3012.30 uur. Wijziging in de inlevering van distributiebescheiden door handelaren e.d. met ingang van 2 Januari 1949. In verband met een wijziging in de inleveringsdagen voor handelaren e.d. met ingang van 2 Januari 1949, worden be langhebbenden in de gelegenheid gesteld om aan de plaat selijke kantoren en uitreiklokalen een schema af te halen, waarin staat aangegeven op welk tijdstip de consumenten bonnen e.d. dienen te worden ingeleverd. De handelaren e.d. dienen in hun eigen belang zich zo spoedig mogelijk in het bezit te stellen van een schema. De receptie ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der Toneelvereniging ONS ONDERLING GENOEGEN" (O. O. G wordt gehouden in de zaal THALIA". GASTHUISSTRAAT 14 - KAATSHEUVEL. KERSTLOPERS - KERSTKAARTEN - CRÊPEPAPIER ZAKAGENDA'. 1949 KANTOORAGENDA's 1949 Pracht sortering VISITEKAARTJES met env. DRUKKERIJ GIEL VAN BOXTEL Schoolstraat 11 KAATSHEUVEL. Voor direct gevraagd Ook om in de Stikkerij te worden opgeleid GEVRAAGD: HEDEN 8 uur TONEELVOORSTELLING m. m. v. LOUIS SAALBORN, Mevr. ROYAARDS, PAUL HUP e. v. a. Plaatsbespreken: Heden 5—6 aan de zaal en vanaf 7.30. 7.30 uur n m. A.s KERSTDAGEN enige uitbreiding van onze zaak met als hoofdzaak

Echo van het Zuiden | 1948 | | pagina 2