25 BERNDIJK L00N-0P-ZANÖ Officiële Bonnenlïjst. UITVOERING DE SCHIPBREUK BALANS-OPRUIMING A. PLOEGMAKERS Klerx „De Magneet" Waarschuwing Grote Balans-Opruiming De Gruyter Venedig ERFHUIS. Singer Stikmachine. EEN GROTE ONTBIJTKOEK DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAG 13 JANUARI 1949 3 Eine Nacht in Laatste Berichten. Het wanbegrip wordt groter Mgr. Dr. P. J. M. VAN GILS gehuldigd KAATSHEUVEL KOOPT UW KRUIDENIERSWAREN A.s. Zaterdag VEnKOCP zonder punten WAALWIJKS GEMENGD KOOR OP 20 JANUARI 1949 GENERALE REPETITIE bij VANAF HEDEN Gasthuisstraat 103 KAATSHEUVEL V" TV. ^\Z- A CT.l - Kaatsheuvel en J. van Hoof, Waalwijk, Gebr. van Hoof en A. Kuiten uit Waspik. De nieuwelingen uit de Made zijn Jac. Razenberg, J. Janssen, Th. v. d. Made, P. Bracht, P. Janssen en P. van Gageldonk. Hiertegen rijden van Kaatsheu vel o.m. Mary Glaudimans, J. v. d. Ven, W. van Wanrooy, van Ree en Hensen uit Waalwijk. De wedstrijden bestaan uit Sprint, Tijdrijden en Eigen kracht 3 km. Evenals vorige keer zal het er zeer spannend naar toegaan. We zijn benieuwd wat André v. d. Ven èn André van Boxtel die resp. tegen Kees Joosen en v. d. Elshout zullen uitkomen deze avond zullen presteren. Het zal voor hen een moeilijke opgave zijn tegen deze gerouti neerde coureurs eervol uit te strijd te komen. Ook de andere wedstrijden zijn zeer interessant. Deze beginnen om half zeven in de zaal van Th. van Boxtel, terwijl de vóórwed strijden reeds vroeger plaats vin den. We zijn er van overtuigd dat het een succesvolle wieleravond zal worden met veel publiek. Het staat thans definitief vast, dat het Tilburgs Gemengd Koor onder leiding van de heer C. J. v. Gorp op Zondag 30 Januari in de Patronaatszaal onder auspiciën van de Culturele Kring De Toren een uitvoering zal geven van de Joh. Strauss-operette in drie be drijven „Eine Nacht in Venedig". Het eerste bedrijf van deze ope rette speelt op het plein voor he,t paleis van de Hertog van Urbino en van het huis van Delaqua aan het Canale Grande. Aan de vooravond van 't Car naval in Venetië bereidt de be volking zich voor op dit feest en doet noodzakelijke inkopen. Ook de hertog van Urbino heeft zich voorgenomen de carnavalsviering mede te maken en hij zendt reeds zijn bediende en gevolg vooruit om voorzieningen te treffen. Een gedeelte van het festijn zal in zijn paleis plaats hebben. De Hertog heeft vele genodigden, waaronder de senatoren en hun dames, maar de eerste invitatie ging uit naar de schone Barbara, met wie hij op het vorige Carna val kennis heeft gemaakt, toen zij als Diana getooid met pijl en boog, zijn hart veroverde. Jam mer is zij echter de vrouw van de senator van de Republiek, De laqua, die er op tegen is, dat de dames gevolg geven aan de uit nodiging van de Hertog. De maatregelen, die de senatoren ne men om te voorkomen dat hun echtgenoten toch zullen deelne men aan het paleisfeest, tracht Delaqua nog extra te bekrachti gen door opdracht te geven zijn vrouw in een gondel naar een in stituut voor adellijke dames te doen brengen. Doch Pappacoda, een macaroniverkoper, verijdelt dit plan en mede door de bereid willigheid van Barbara's halve zuster Annina, een vissersmeisje, dat zich in haar plaats Iaat weg voeren, mislukt Delaqua's plan. Caramello, de lijfbarbier van de Hertog, die het vervoeren van Barbara op zich genomen heeft, weet echter niet dat hij zijn eigen verloofde in de gondel plaats doet nemen. Met een "prachtige scène, waarin de Hertog in het geheim de uitvoering van zijn plan gade slaat en deze ter afleiding door 't volk aan Delapua een serenade laat brengen, sluit het le bedrijf. We willen voor thans niet ver der gaan met de uiteenzetting van deze hoogst amusante geschiede nis die het onderwerp vormt van deze echte Strauss-operette, in de overtuiging, de belangstelling ge wekt te hebben van eenieder, die een avond van gezellige ontspan ning wil meemaken. Agenda. Donderdag 13 Jan. 7 u. n.m. repetitie Dameskoor Bel Canto. Donderdag 13 Jan. 8 u. n.m. repetitie Gem. Koor Bel Canto. Zaterdag 15 Jan. 6 en 8.30 u. n.m. Apollo Theater, „Het Lied van de Woestijn" in kleuren, 14 j. Zaterdag 15 en Zondag 16 Ja- van Wanrooij. Zondag 16 Jan. 8 u. n.m. Con cert Bel Canto zaal J. v. Dun. Zondag 16 Jan. 8 u. n.m. Roo- sendaals toneel, zaal J. Smit. Zaterdag 15 Jan. 6.30 u. n.m. Home-trainerwedstr. zaal Th. van Boxtel. Maandag 17 Jan. 8 u. n.m. re petitie Harm. Apollo. Agenda. Vrijdag 14 Januari: 7 uur Repetitie parochieel Zang koor. 7 uur Genoveva Gilde. Zondag 16 Januari: 11.30 uur Patronaat Leesbiblio theek. Maandag 17 Januari: 7.30 uur Patronaat Kajotters- groep. Jaarvergadering Harmonie St. Jan. Zondag 9 Januari j.l. hield de Harmonie St. Jan in de zaal van de heer H. van Dinteren haar jaarvergadering. De Voorzitter, de heer G. P. Meert wenste in z'n openings woord alle leden met hun gezin een Zalig Nieuwjaar en sprak de hoop uit dat het jaar 1949 alle angst en vrees zou doen verdwij nen. Als voorzitter van de harmo nie wenste hij dat op financieel gebied 1949 eenzelfde succes zou brengen als het voorbije jaar en op muzikaal gebied St. Jan een trapje hoger op de ladder zou klimmen. De secretaris, de heer L. Ver hoeven en de penningmeester, de heer L. v. Gulik brachten 'n keu rig jaarverslag uit. De heer Meert dankte hen voor het accurate werk. Met grote meerderheid van stemmen werden de heren P. v. Gulik, J. v. Dongen, J. Meermans en Th. Musters als bestuursleden herkozen. In de vacature, ontstaan door het aftreden van J. Klis, die wegens drukke werkzaamheden in het jeugdwerk had bedankt, werd een nieuw bestuurslid gekozen. Drie candidaten werden er voor gesteld, waaruit na de tweede stemming de hr. G. v. Wanrooij- Sins werd gekozen. De voorzitter kwam nog met een presentielijst van de repetities voor de dag en wees er op dat voor sommige leden de opkomst wel iets beter kon zijn. De jaarlijkse statiedag werd vastgesteld op Zaterdag 15 Ja nuari a.s. in de zaal van v. Din teren. Tevens werd besloten dat ook de leerlingen aan de maaltijd mochten deelnemen. Door enkele leden werd van de rondvraag gebruik gemaakt, doch alle kwesties werden door de voorzitter tot aller bevrediging opgelost. Na nog een dankwoord gespro ken te hebben tot de heer C. v. Dongen voor het ophalen van de contributies, de heer M. v. Don gen voor het beheren der reiskas en de heer W. Sins voor 'de vele goede daden die hij voor de har monie gedaan had, sloot de voor zitter deze goed bezochte en wel geslaagde jaarvergadering met de Christelijke groet. Driekoningenfeest. Een kleurige en fleurige stoet trok op de avond van 6 Januari door de straten van ons dorp. Niet minder dan een achttiental groepen, verdeeld over evenzoveel wijken, ging van deur tot deur, geleid door de bekende ster en zong een keur van Driekoningen liedjes. Het Comité Katholiek Thuisfront deed er goed aan dit mooie folkloristische gebruik, dat de laatste jaren wel enigszins was ingesluimerd, weer te sti muleren en te cultiveren. Onder de deelnemertjes waren verschil lende voortreffelijk mooie groe pen, waarvan verschillende ook /oor wat de zang betreft, uitste kend verzorgd waren. De keu ringscommissie zal dan ook moei te hebben om zich van haar taak op bevredigende wijze te kwijten. Opdracht H. Familie. Zondag had in onze parochie de plechtige opdracht plaats van een 22-tal aspirantleden en de hernieuwing der opdracht van de oudere leden. Onder de H. Mis van 8 uur, die werd opgeluisterd door goed ver zorgde zang van de zangerssec tie van de H. Familie, onder lei ding van de heer C. v. d. Velden, had de algemene H. Communie der leden plaats. In zijn predika tie besprak dé Zeereerw. heer Pastoor het grote nut van de godsdienstige verenigingen als H. Familie en Mariacongregatie, waaraan wij in onze parochie voor een zeer groot gedeelte de bloei van het godsdienstig leven te danken hebben. In de. namiddag had de feeste lijke vergadering der H. Familie plaats, bij welke gelegenheid de kerk werkelijk vol was, waarover de pastoor zijn grote tevredenheid uitsprak, waarna Zijneerw. een reeks onderwerpen besprak welke in de loop van het laatste jaar behandeld werden in de confe- rentie's en met welke materie iedere katholieke jongeman en ook oudere noodwendig mede be kend moet zijn. 1 Na de plechtige opdracht fe liciteerde de Directeur de aange- nomenen en sprak de hoop uit dat i zij allen goede en trouwe leden van de H. Familie zullen blijven. I Na de zegen met het Allerhei- j ligste werd de plechtige vergade- ring gesloten. 1 Duivententoonstelling. De Duivenver. „De Lucht bode" organiseert op a.s. Za terdag en Zondag in de zaal „Concordia" een onderlinge dui vententoonstelling. Gezien het na deren van het winterseizoen waar mede deze tentoonstelling gehou den wordt en de zeer goede exem plaren van postduiven welke hier in het afgelopen jaar op de grote bondsvluchten een mooi resultaat hebben weten te behalen, twijfe len wij er niet aan, of deze ten toonstelling zal een groot bezoek weten te trekken. Te 6.30 uur zal de tentoonstel ling voor l>et publiek geopend zijn. 100 gram vlees 300 gram vlees voor het tijdvak van 16 Janua,ri t/m 29 Januari 1949. Elk der volgende bonnen geeft recht op het kopert van: BONNEN VOOR VLEES 561, 563 Vlees 562 Vlees ALLE BONKAARTEN 567 Algemeen 250 gram boter of margarine of vet BONKAARTEN KA, KB, KC 901 571 Algemeen 250 gram boter of margarine of vet 572 Algemeen 200 gram kaas of 250 grarn korst- loze kaas B 585, C 587 500 gram boter of margarine of vet BONKAARTEN KD, KE 901 577 Algemeen 125 gram boter of margarine of vet 578 Algemeen 100 gram kaas of 125 gram korst- loze kaas TABAK- en DIVERSENKAARTEN enz. QA, QC 901 21, 22 Tabak, 24 Diversen 2 rantsoenen sigaretten of kerftabak BONKAARTEN ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, MD, MF, MH 902 (Bijz. arbeid, a.s. moeders en zieken): Geldig zijn de bonnen van de strook C. Deze bonnen zijn 14 dagen geldig. Bovenstaande bonnen kunnen reeds op Vrijdag 14 Januari a.s. worden gebruikt. De met-aangewezen bonnen van strook 2 kunnen worden vernietigd. OFFICIËLE PUBLICATIE. DISTRIBUTIEKRING 's-HERTOGENBOSCH. De Directeur van de Distributiekring 's-Hertogenbosch maakt het volgende bekend. Inleveren van aanvragen om toeslag wegens bijzondere arbeid voor de 3e en 4e periode 1949. In de week van 1622 Januari 1949 dienen de aanvragen om toeslag wegens bijzondere arbeid bestemd voor de 3e en 4e periode 1949 te worden ingeleverd. De aanvragen kunnen worden ingediend aan het distributiekan toor, In de Boerenmouw 15, loket 17 en voor de overige aangeslo ten gemeenten op de zitdagen aan de plaatselijke kantoren en uit- reiklokalen. Aanvraag werkkledingbonnen. In het tijdvak van 16 tot en met 29 Januari a.s. wordt er gele genheid gegeven tot het indienen van collectieve zowel als indivi duele aanvragen voor werkkleding ongeacht de sedert de laatste verstrekking verstreken tijd. a. Collectief. Indien in een bedrijf 5 of meer werkkledingdragende arbei ders werkzaam zijn, dient de aanvraag ingediend te worden per formulier MD. 333-28, vergezeld van een formulier MD. 333-29 in duplo, door de directie van het bedrijf en wel collectief voor het gehele werkkledingdragende personeel met uitzondering van het uniformdragend en administratief per soneel. b. Individueel. Werkkledingdragende personen, die een zelfstandig beroep uitoefenen of werkzaam zijn in een bedrijf met minder dan 5 werkkledingdragende arbeiders (sters) moeten hun aanvraag individueel indienen per formulier MD. 393-10. Op de ach terzijde van dit formulier moet de werkgeversverklaring zijn ingevuld. De collectieve aanvragen moeten worden ingediend bij de distri- butiedienst van de gemeente, alwaar het bedrijf is gevestigd. De individuele aanvragen kunnen worden ingediend bij de distri- butiedienst van de gemeente van inwoning, dan wel bij de distri- butiedienst, alwaar het bedrijf of het werk, waarbij betrokkenen werkzaam zijn, is gevestigd, resp. wordt uitgevoerd. Belanghebbenden in 's-Hertogenbosch kunnen de formulieren af halen en indienen aan het distributiekantoor, In de Boerenmouw 15, loket 15. Voor de overige aangesloten gemeenten wende men zich op de zitdagen tot de plaatselijke kantoren. Vragen en meningen van onze lezers „VISSERSLUST". In de eerste plaats bedenke de heer v. Meeuwen, dat wij hem hebben „uitgeluid" als secretaris op een wijze, die ons van A.H.B.-zijde een standje op de hals haalde-. Wij deden dat echter „om de vuile was" binnen te houden. Zijn sensatie-verwekkend en be lachelijk willend maken ge schrijf eist echter rechtzetting, anders waren wij er „niet in getrapt". Het belachelijk wil len makerPen de sensatie-ver wekking is echter de oorzaak van zijn „zelfbeschuldiging"! Amende honorable? In dit geval minder dan ooit. Ik citeer, „Kievits heeft van mij vergunning gehad". Inderdaad heer van Meeuwen, van U, maar daar had U het minste recht toe en daar zit het wederrechtelijke" in. Het verlenen van zodanige ver gunning is een Bestuurs- en niet Secretaris-zaak. Noch uit de notulen, noch 'uit de administratie, welke de naam van „administratie" niet verdient, blijkt van een aan U gegeven opdracht tot het verlenen van een zodanige vergunning. Hiermede toon ik U nogmaals het „wederrechte lijke" aan. Bovendien schrijft de Bonds voorzitter bij zijn schrijven d.d. 31.10.'46 aan de „ex-secre- taris": Uw Bestuur, lees be stuur, en niet U van Meeu wen zal er echter goed aan doen de beroepsvisser, welke de aalvisserij heeft, weder toe te laten. Accoord. De Inspec teur der Domeinen te Den Bosch deelt mij mondeling mede: Kievits heeft alleen recht op de aalv.isserij. Op de bestuursvergadering, waar de kwestie pacht Oude Maasje werd afgedaan en Kie vits de aalvisserij werd ge geven, was de heer v. Meeu wen tegenwoordig en ageerde niet op „Aalvisserij". Ware hij zo begaan met het lot van de beroepsvisser, dan had hij di rect moeten ingrijpen en vertellen het „recht" van de beroepsvisser. Van Meeuwen deed dit niet, doch gaf voor 1947 en 1948 de gewraakte en voor Visserslust nadeel bren gende vergunning af. Weder rechtelijk, heer van Meeuwen. De heer van Meeuwen teert „op oude roem", zie zijn inge zonden stuk, doch (wij leer den ook een enkel vreemd woord) Finis coronat opus, voor de eenvoudigen. „Het einde kroont het werk". Wat was onze samenspraak, heer van Meeuwen; na het ge plaatste verslag? Bekijken voor rectificatie, immers? Wat deed U toch? Wat wij ge schreven hebben, blijft ge schreven en dwing ons nu niet verder te gaan in het Bondsorgaan. Wij hebben daar, nog, geen behoefte aan. Op deze plaats eindigen wij Secretaris „Visserslust" de discussie. A. Rooze. Desgewenst zullen wij de heer v. M. nog eenmaal aan het woord laten/dan is deze aan gelegenheid, die eigenlijk in het Bondsorgaan thuishoort, in ons blad uit. RED. „DE ROESTELBERG". Van verschillende zijden vestigt men er onze aandacht op, dat men druk bezig is de Roestelberg da nig af te graven ten behoeve van ophogingen, bouwwerken, enz. en men betreurt dit zeer en terecht. Het is, zouden we zeggen, het enige natuurmonument in onze omgeving, dat eigendom is onzer gemeente en het geliefde recreatie oord voor jong en oud, vooral voor de jeugd is de berg het el dorado, vooral in de vacanties. In de loop der tijden is hij toch al veel lager geworden, maar er mag niets af, vooral als er elders in hoge akkers en andere zand verstuivingen, b.v. aan de andere zijde, nog zand te vinden is. Iets zou er voor te zeggen val len, als er aan een zijde een weg gemaakt kon worden, die verbin ding gaf met de weg naar llden- hout door de duin. Maar overigens moet de Roes telberg intact blijven, dus afgta- vingen zijn uit de boze. De lezer vraagt „Het is misschien niet bijzonder aardig, dit allereerst op te mer ken bij een zo beroemd geestelijke als Mgr. P. J. M. van Gils, maar hij werd te Waalwijk in Noord- Brabant geboren." Uit „De Tijd", 7 Jan. 1949. Waar werd „De Tijd" gebo ren? De verwachting als zou de Amerikaanse opinie ten op zichte van de Indonesische kwestie zich ten gunste van Nederland gewijzigd hebben, is ij del gebleken. Na de hervatte zitting van de Veiligheidsraad op 11 Jan. is meer dan ooit gebleken hoe Amerika de kwestie niet ob jectief wil bezien, hoe hun er gerlijk vooroordeel uit al hun uitlatingen duidelijk blijkt. De Amerikaanse afgevaar digde in de Veiligheidsraad beschuldigde zonder meer Ne derland er van het handvest der Ver. Naties te hebben ge schonden, de raad te hebben uitgedaagd, door na de reso lutie de actie voort te zetten. „Het duidelijkste bewijs .van het veronachtzamen van de bevelen van de Veiligheids raad is, de weigering van Ne derland om de Indonesische republikeinse president, Su karno en zij medewerkers vrij te laten" aldus Jessup. De V.S. keuren geen enkele daad van geweld goed en de Ame rikaanse regering is daarom van mening dat de Veilig heidsraad verplicht blijft in te grijpen. Jessup verzocht de Neder landse regering een definitie ve datum vast te stellen voor het houden van verkiezingen in Indonesië als basis voor de Ver. Staten van Indonesië. Verder drong hij aan op het vaststellen van een datum voor het overdragen van de souvereiniteit door Nederland aan de Verenigde Staten van Indonesië. Zo spoedig moge lijk moeten de Nederlandse troepen teruggetrokken wor den. Hij ging verder. Hij beschul digde de Nederlanders er van niet te hebben samengewerkt met de commissie van goede diensten. Nederland volgde een politiek die geheel er op gericht was de republiek, ,,'t hart van het Indonesische na tionalisme" te verzwakken. Tenslotte ging hij zó ver, dat hij Nederland en de commu nisten op één lijn stelde, door te verklaren dat Rusland met Nederland de schuld deelt voor de situatie in Indonesië. Dan was er nog een Chi neesje dat de Veiligheidsraad verzocht zich rechtstreeks met Indonesië in te laten, daar beide partijen zelf tot geen vreedzame oplossing konden komen. Zo ging het op de eerste zitting van de Veiligheidsraad. Het is om medelijden te krij gen met de domme Ameri kaanse politici, of worden zij, hoewel ze beter weten, in deze richting gedreven door be paalde Amerikaanse zaken- kringen!? Op zijn tachtigste verjaardag heeft Mgr. dr. P. J. M. van Gils, oud-hoofdinspecteur van het L.O. in het bisdom Roermond, talrijke gelukwensen in ontvangst mogen nemen. In de kapel van het klooster St. Salvator droeg de jarige 's mor gens een plechtige H. Mis van dankzegging op. Omstreeks het middaguur volg de een zeer druk bezochte, recep tie, waarop, talrijke vooraanstaan de figuren uit het land de jarige doctor kwamen feliciteren. Mgr. dr. G. Lemmens en coadjutor Mgr. dr. A. Hanssen gaven persoonlijk blijk van hun belangstelling. Voorts waren er talrijke heren geestelijken en autoriteiten op het gebied van onderwijs, kunst, han del en, industrie. De voorzitter van het Limburgs Geschied- en Oud heidkundig Genootschap dr. E. Batta bood als feestgave een bun del „Miscellanea dr. van Gils" aan, waarvoor reeds een dertig tal historici hun medewerking toezegde. Burgemeester mr. dr. R. Geul- jans van Roermond bood Mgr. v. Gils de legpenning der stad Roer mond aan. 's Avonds vierde huize St. Sal vator het feest in eigen kring. WAALWIJK. GEVONDEN en VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: rozenkrans en zakje, doos met sportkousen, handboek van veldcompagnie Genietroepen, duimstok, lede ren want, want, kerkboek, 25 meter steigertouw, dop van auto met sleuteltjes. Verloren: zwarte portemon- naie, wit gebreide handschoe nen, vierkleurig vulpotlood, grijs-blauwe vulpen, grijze bivakmuts, zilveren armband je, polshorloge, boodschappen tas. ZONDAG 16 JANUARI hoopt onze beminde Zoon en Broer BR BENIGNUS (in de wereld Dioni van Amelsfoort) zijn Eeuwige Gelofte te doen. FAM. VAN AMELSVOORT 1 Dongensestr. 82 Notaris F. J. Hartong van Ark te Raamsdonksveer, zal op Dinsdag /8| Januari 1949 n.m om halt twee ten verzoeke van erven Mevr. Wed SAGTv. d. HOEVEN ten stufhulze aan de Wilhelminalaan 18 te Raamsdonks veer publiek verkoopen ZEER QOED ONDERHOUDEN INBOEDELGOEDEREN breeder bij biljetten omsctireven. 1 uur vóór de verkoop te be zichtigen. TWEE LEUKE JONGENS zoeken langs deze weg kennismaking met twee dito meisjes. Leeftijd tussen 20—25 jaar. Brieven onder No. 2727 Bureau van dit blad. TE KOOP g. a. n. Adres bevr. burean van dit blad of Agentschap Echo Kaatsheuvel. bij de, man die U in de slechtste tijd het best bediend heeft. Weest dankbaar. Minzaam aanbevelend P. DE JONG Kaatsheuvel van .Wollen jurkjes - Vesten - Truien - Kousen - Sokken en Dames-, Heren- en Kinder-ondergoed. Wederom ontvangen TRA1N1NGS-BROEKEN. Beleefd aanbevelend, P. DE JONG, Markt KAATSHEUVEL Directrice: LIJD A VERHOE VEN-VAN GENT in Musis Sacrum" des avonds 8 uur 19 Januari 1949, des avonds 8 uur. Kantate No. 33 J.S. BACH Recitatief en Rondo K.V. No. 255 W. A. MOZART. Vor der Klosterpforte op. 20 E. GRIEG op. 8 joh. Wagenaar. Episch gedicht van de „Schoolmeester". Humoristisch-parodistische Cantate in 2 delen voor soli, gemengd koor, piano, slag- en storminstrumenten. SOLISTEN CORRY BIJSTER, sopraan ALBERT DANA. tenor ANTOINETTE BLOM, alt OTTO COUPERUS, bas Aan de vleugel: JOHANNA WAGENAAR. Kaartverkoop en' piaatsbesprekenMaandag 17 en Dinsdag 18 Januari van 4.30 tot 6 uur. Prijzen dar plaatsen (2.5C. (2.00 en f 1.00 Generale repetitie (1.00 PERSONEN BUITEN WAALWIJK kunnen schriftelijk kaarten bestellen en doen bespreken na opzending van het verschuldigde bedrag aan de penningmeesteresse MEJ. VERSTIJNEN, Grotestraat I9l a, WAALWIJK. Zware Dressoirs, vanaf 88.50 Prima Divan 69.50 Zware Old finish Huiskamer 395. Keukenstoel 9.95 Slaapkamer m. commode 159.50 2 pers. Bedstel m. kapok kussens 67.50 Coupons tappijt, cocos, vloerkleden, enz. enz. ZIET ONZE HOEK BAARDWIJKSESTRAA T. EEN KLEINE GREEP Maandag 9 uur begint onze punt-vrije verkoop. Interlock herenhemden 1.43 Borstrokken 3.74 Herenslipovers 2.50 Werkbroeken 7.90 Werksokken 2.25 Ochtendjassen 19.70 Damesjaponnen vanaf 5.— 10% VERLAAGD. ETALAGES. TEL. 68. - WAALWIJK A.s. Zaterdag vervallen de Sinaasappelenbonnen 534 en 540. Wij verwachten op deze bonnen een prima kwaliteit Jaffa of Spaanse. Levert daarom alsnog Uw bonnen bij ons in. Tevens maken wij U bekend, dat wij morgen, Vrijdag, de Bananen verkopen, op de destijds (Jan. 1948) ingeleverde bon 673. Aanbevelend, C. VAN DELFT-VAN RIJSWIJK Fruithuis ,,'t Westland" Stationsstraat 8 WAALWIJK. Telef. 557. GROTE PARTIJ JAPON- EN MANTELSTOFFEN, COSTUUMSTOFFEN, VISTA, FLANEL. Diverse soorten tricot ondergoed, Overhemden, AVollen Bébé goe deren. - Gestikte ledikant en wiegedekentjes. Alle soorten V OLLEN DEKENS - BEDDEN - Overgordijnen. Bovendien brengen wij grote partij zonder punten, o.a.s Kousen, Sokken, Ondergoed, Wollen mantel- en costuumstof. Costuumrokken. Damesmantels. Komt zelf zien, altijd keus. Bij aankoop van f 2.50 of meer, aan De Gruyter's artikelen VOOR SLECHTS 't.I' Geldig van 12 t/m 1-8 Januari 449

Echo van het Zuiden | 1949 | | pagina 3