WAALWïK JpOJlt. SEIZOEN OPRUIMING fljPG.DE ZON NET MEISJE Prima OPHALER Enige Vakbekwame LEDERBEWERKERS JOHAN R.SUERMONOÏ neemt afscheid Wielercriterium „De Schoen" 1949 Net R.K. 2de Meisje Net MEISJE door jong Echtpaar Twee R.K. Meisjes een nel Dagmeisje. DEZE GEHELE WEEK 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 1 AUGUSTUS 1949 6 van de Rijksvakschool HARTELIJK DANK GEVRAAGD GEVRAAGD AFSLUITING WEG GEVRAAGD 2 Kamers met keuken BIEDT ZICH AAN: GEVRAAGD Goede pensions aanwezig BILL FOLD Lederwarenfabriek VOORTHUIZEN EEN MODELLEUR-OVERLEDERSNIJDER bekwame Stiksters en Thuisstiksters GEVRAAGD N.V. SCHOENFABRIEK PULLES-VAN GERWEN Co. WAALWIJK van dame's heren en kinderschoenen TEGEN SPOT PRIJZEN dames schoenen°van'af heren schoenen van af heren voetbalschoenen zie etalage f 4,95 i 8.- f 10 zie etalage Beleefd aanbevelend JAN KROOT wordt onze jubileumverkoop van Twentse goederen voortgezet ALS BIJZONDERE ATTRACTIE kunnen wij nog steeds voortgaan met de verkoop van lakens, slopen, baddoeken, zakdoeken, gras linnen, wit katoen, flanel, blauw keper, tafellakens, ontbijtiakens, enz. enz. enz. In alle afdelingen zijn bijzondere koopjes te behalen. De volgende week zijn wij wegens vacantie GESLOTEN van 7 tot 1 3 Augustus J Q N FR EDERIKS KOflTSHEUVE L De prijs voor de oudste deelne mer ging naar W. de Bondt uit de Gasthuisstraat en de prijs voor de jongste deelnemers ging naar het jongensgilde van het Patro naat. In het nummer van Donderdag a.s'. geven we een volledig over zicht van deze schitterend ge slaagde sterrit der K.A.J. Bekroond. Op de internationale honden tentoonstelling te Ostende (Bel gië) werd de reekleurige dwerg pincher reu Zampa von Hüge- licht van de heer F. Elshout al hier in de Classe Ouverte met Ier Pr., in de Classe Elevage E- tranger met de Ier Pr. bekroond, terwijl hij tevens 't Belgisch kam pioenschap won en het interna tionaal schoonheidskampioenschap met 2 pr. d'Honneur. Handenarbeid. Op de te Eindhoven op 29 en 30 Juli gehouden examens voor akte R. (Handenarbeid) slaagde de heer P. Borsten alhier. Het Schoentje. Het Schoentje, 'n klein speldje op „De Schoen" 1949 ten bate van Herwonnen Levenskracht, Santos en R.K. Thuisfront ver kocht bracht een bruto bedrag op van pl.m. 2000. Ntiar Brazilië. Onze plaatsgenoot de heer Cor Doevendans en zijn echt genote zijn naar San Paulo vertrokke onm zich daar te vestigen bij de Nederlandse kolonie onder leiding van Ir. He jj meier. De heer Do ven- dans zal daar de Nederlanders behulpzaam zijn als Algemeen Technieker. We wensen bei den een gelukkige toekomst in dit verre land. Agenda t Maandag 1 Aug. 8 u. n.m. repetitie Harm. Apollo. Dinsdag 2 Aug. 7.30 u. n.m. repetitie R.K. Par. Zangkoor St. Jan. Woensdag 3 Aug. 8 u. n.m. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. Woensdag 3 Aug. 8 u. n.m. Apollo Theater „Met revolver en Zweep" en als extra „Paniek bij Mme. Tussand", 14 j. Donderdag 4 Aug. Geen re petitie Bel Canto. Kajotters-agenda Maandag half 8 groep. Dinsdag half 8 pioniersgroep „Dr. Poels". Woensdag half 8 groep. Donderdag half 8 groep. 8 uur bestuursvergadering. 9 uur Leidersronde. Zondag 11.03 u. Studiering. Een talrijk gezelschap was Zaterdag 30 Juli 1.1. bijeen om afscheid te nemen van de heer Joh. R. Suermondt, die om gezondheidsredenen de Vakschool per 1 Septem ber gaat verlaten. Onder de aanwezigen waren de Bur gemeester van Waalwijk Mr. Lambooy, de oud-Di recteur van de Rijksvak school, Ir. H. v. d. Waerden, de heer J. van Heesbeen, het voltallig personeel van de Rijksvakschool en het Lederinstituut T.N.O. en vele vertegenwoordigers uit de Lederindustrie, allen oud-leerlingen, en de cur sisten. De Directeur van de Rijks vakschool, de heer Roelofs Heyrmans, nam als eerste spreker het woord en riep al len, doch in het bijzonder de heer en mevr. Suermondt, een hartelijk welkom toe. Vervolgens -zei spreker, dat het steeds jammer is wanneer iemand afscheid neemt van zijn werk, maar dat het dan verheugend is, wanneer deze in goede gezondheid van wel verdiende rust kan gaan ge nieten. Anders is dit bij de heer Suermondt; deze zeer verdienstelijke man ziet zich gedwongen om gezondheids redenen zijn werk neer te leg gen. Dit besluit is voor hem zeer zwaar en moeilijk, im mers met hart en ziel is hij aan zijn werk verknocht. De heer Roelofs Heyrmans memoreerde dan dat de heer Suermondt sinds 1 Maart '34 verbonden was aan de Rijks vakschool en tevens aan het Rijksproefstation van de Le derindustrie. Door zijn grote liefde voor het vak en zijn sterke neiging om zijn weten schap over te dragen, heeft de heer Suermondt alles gegeven. Uitstekend was het onderwijs dat hij gaf, gedegen zijn ad viezen. Hij kent alleen goed werk. Niets liet hij onbe proefd om de leerlingen te doordringen van de noodza kelijkheid om met grote ac curatesse en weldoordacht te werken. Controle in het be drijf noemde de heer Suer mondt steeds no. 1. Bekend zijn hierover zijn spreuken en beroemd zijn Partij boek. Niet alleen als leraar heeft de heer Suermondt grote ver diensten; de heer Roelofs Heyrmans roemde hem ook als „zoeker", als een man die ge voel heeft voor onderzoek en daar steeds mee bezig is. Het bewijs hiervan was telken jaren weer de interessante tentoonstelling. Overtuigd van de noodza kelijkheid dat de schoolken nis ook beschikbaar moet blij ven voor de practici, ver scheen het bekende boek van zijn hand: Technologie van de Lederbereiding. Tot slot bracht de heer Roe lofs Heyrmans in hartelijke woorden de dank voor alles van alle mensen van school en instituut en wilde vooral in deze dank Mevr. Suer mondt betrekken om de steun die zij voor haar echtgenoot steeds was. Spreker eindigde met de wens dat de verkregen rust de heer Suermondt het vol ledig herstel van zijn gezond heid zou geven en hoopte hem nog talrijke keren op de Rijksvakschool te kunnen be groeten. Namens allen die verbon den zijn aan de Rijksvak- school en het Lederinstituut bood hij als herinnering aan de goede samenwerking dhr. Suermondt enige prachtige, pas verschenen, banden aan. Hierna sprak burgemeester Lambooy. Spreker was hier aanwezig in twee hoedanigheden, de eerste als Voorzitter van de Commissie van Advies van de Rijksvakschool, maar meer nog als Burgemeester. In deze laatste hoedanigheid wilde hij zeggen dat hij de heer Suer mondt rekent tot die uitste kende groep van mensen die Waalwijk mee opbouwen en die de reputatie van Waal wijk groter maken. Spreker bewonderde de energie waar mede de heer Suermondt de Lederindustrie steeds stuwde naar meer moderne en weten schappelijke methodes. Als burgemeester was hij de heer Suermondt voor dit alles dankbaar en wenste hem gaarne nog goede jaren toe. Vervolgens sprak de heer J. v. Heesbeen namens de Vak groep. Dit afscheid, zo zei hij, is voor beide partijen zwaar. Voor de Vakgroep om 't ver lies van een geweldige kracht, want dat de Lederindustrie in Nederland op zoveel hoger peil staat dan 15 jaren ge leden, dankt zij aan de heer Suermondt. Voor hem is het zwaar omdat hij zo van zijn werk houdt; zijn werk was hem alles, hij gaf alles. Toch is deze beslissing noodzake lijk; volkomen rust kan slechts herstel brengen en dit laatste wenste hij hem hartelijk toe voor hemzelf en zijn gezin, maar ook voor de Lederindu strie. De heer Riksen nam hierna als leider van de afd. Mach.- schoenmakerij afscheid van dhr. Suermondt. Spreker zei, dat, ofschoon de afdeling schoenmakerij wel geheel los staat van de afdeling looierij, er toch gezamenlijke proble men kunnen zijn. Hij prees de collegialiteit, waarmede de problemen samen konden worden opgelost. De heer Verhoofstadt, de praktijkleraar van de looierij- afdeling sprak hartelijke woorden van dank. Als cur sist in 1937 kreeg fyü van de heer Suermondt niet alleen de vakkennis, maar ook zo'n grote liefde voor het vak, dat hij zich gedrongen voelde de verworven kennis aan ande ren over te dragen. De heer Suermondt was hem hierbij van grote steun en daarvoor was hij hem zeer dankbaar. Mevr. Ir. van Imbeeck was, als volgende spreekster, dhr. Suermondt dankbaar voor de grote bereidwilligheid waar mede deze zijn uitgebreide practische ervaring ter be schikking stelde van 't Leder instituut T.N.O. Gaarne bood zij, mede namens het Leder- instituut T.N.O. de beste wen sen aan voor volledig herstel. Ir. v. d. Waerden haalde nog oude herinneringen op en memoreerde hoe dhr. Suer mondt als eerste en enige leerling zeer leergierig was en 'n toonbeeld van orde en re gelmaat. Later als leraar had de heer Suermondt een on uitputtelijk geduld om de leer lingen in de geheimen van de looierij in te wijden. Daar naast prees hij de grote ijver en sterke wil om datgene wat dhr. Suermondt voor goed hield dóór te zetten; hij ken de geen uitstel en geen half werk. Namens de oud-leerlingen sprak dhr. A. Domen, voor zitter van de Studentenver eniging „VEDEHOVA". Hij noemde de tijd op school „de gouden tijd". De heer Suer mondt leerde ons met einde loos geduld en grote toewij ding de weg in de praktijk en in de litteratuur. Zijn accura tesse is spreekwoordelijk, maar bovenal gaf hij ons mee de liefde voor het vak, de liefde voor het looien. Na mens alle oud-leerlingen zeg de hij de heer Suermondt voor alles dank en wenste hem een goede tijd. Als laatste spreker voerde de leerling Scholte 't woord. In een zeer geestige speech bood hij de heer Suermondt het geschenk aan van leerlin gen en oud-leerlingen: een SOLEX-rijwiel. Ontroerd dankte dhr. Suer mondt allen voor alles. Gaar ne gaf hij de Middelbare Rijks vakschool zijn beste wen sen mee en besloot met een goede raad aan allen: „bij blijven en studeren". Hierna bleef men nog enige tijd bij elkaar en had ieder de gelegenheid nog persoonlijk afscheid te nemen van dhr. Joh. R. Suermondt. AANRIJDING. Vorige week had er op de hoek van de Antoniusstraat en de le Zeine West een aanrij ding plaats. Toen J. S. met zijn auto de le Zeine indraaide reed mej. J. B. tegen de wagen op, met het gevolg dat zij haar arm brak. Het slachtoffer werd terstond naar het Ziekenhuis vervoerd, waar dr. Langemeyer haar behan delde. JACHT GEOPEND. Vanmorgen in alle vroegte is de jacht geopend en is er aan de rust van de hazen een einde gekomen. Verschillenden trokken er reeds op uit en wisten al enig wild te schieten, maar nog geen wilde zwijnen. DE PERIKELEN VAN HET NIEUWE WOONWAGENKAMP. Dezer dagen werd het nieu we v/oonwagenkamp aan de Veldsteeg nabij Doeveren in gebruik genomen, en goed ook, want het staat momen teel tjokvol. Wie gedacht had dat hiermede het woonwagen kamp-probleem zou zijn opge lost, heeft zich vergist, want nauwelijks waren de bewo ners gearriveerd, of bijna ge lijktijdig kwamen er klachten van boeren, die daar weiland in de buurt hebben, dat de rossinanten van de heren woonwagenbewoners 't schaar se gras van der boeren weiden smakelijk verorberden. Temeer was dit niet toege staan, omdat de gemeente ten Oosten van de mooie, nieuwe stal een perceel weiland voor deze paarden beschikbaar heeft gesteld. Bij gevolg werd de politie in het geweer geroepen om aan dit euvel een einde te ma ken. Zaterdagavond rukte een vier man sterke patrouille, ge wapend met halsters, uit om paal en perk te stellen aan deze overtreding. En daar in de Egyptische duisternis van de polder hebben de politie mannen hun cowboy-aanleg kunnen tonen bij het vangen der paarden die op andermans weiden liepen. Niet zonder enige moeite had men tenslot te een viertal paarden gevan gen. In het woonwagenkamp heerste intussen dodelijke stil te, terwijl het vangen der paarden toch niet zonder enig gerucht geschiedde. Op een gegeven ogenblik komt de hele kampbevolking in nachtgewaad naar buiten en staat zwijgend het Wild- West-toneel gade te slaan. Wanneer de politie, zoals in de bedoeling lag, zich met de buit gemaakte paarden wil verwijderen in de hoop dat de volgende dag de eigenaars zich op het bureau zullen vervoe gen en met hun tegelijkertijd een proces-verbaal kan ma ken, schaarde de zwijgende menigte en negligé zich rond de patrouille. Wanneer dan tenslotte één van de agenten zijn stem ver heft om den volke kond te doen dat de eigenaars van de paarden zich kunnen melden, komen tenslotte enkele stam hoofden van dit nomadenvolk naar voren en gewillig laten zij hun naam noteren, in ruil waarvoor zij hun paarden te rugkrijgen, plus nog een pro ces-verbaal. Maar als dan de patrouille na deze geslaagde actie weer aftrekt, hoort zij ergens mom pelen: „Morgen jagen we ze een eind verder de wei in, dan weten ze toch niet of de paarden van ons zijn of niet!" Zo zijn hun manieren, maar voor de boeren ware het toch wel wenselijk wanneer zo gauw mogelijk maatregelen werden genomen, die dit eu vel voorkwamen. BOSSCHE ATIILETIEK- KAMPIOENSCHAPPEN. Opvallende recordverbetering van Mej. A. Didden, Juliana. Onder ongunstige weersom standigheden, veel wind met af en toe regen, werden giste ren op het Wilhelmina-terrein de Bossche Athletiekkampioen schappen voor dames ver werkt. Het hoogtepunt en 't feit van de dag was de uitzon derlijke prestatie van de Ju- liana-dame A. Didden op het nummer verspringen. Het Bossche record, staande op 4.73 meter, werd door haar gebracht op 5.01 meter. Met deze sprong overschrijdt zij met juist 1 c.M. de grens der A.-klasse. Ook de andere Waalwij kse Blauw-witten weerden zich geducht. In een uiterst span nende 100 meter finale bezette mej. T. Vermeer de tweede plaats met een zelfde tijd als de winnares, n.l. 13.3 sec. Bij het speerwerpen toonde mej. R. v. d. Mee haar vorm. Zij werd derde met 21.91 M. Dit zijn slechts de voornaam ste uitslagen. Hetgeen door de overige Waalwijkse deelneem sters bereikt werd, is eveneens van goed gehalte. Gezien deze uitslagen, was het te verwach ten dat de Juliana-dames in het persoonlijk algemeen klas sement, berekend over drie nummers, goede plaatsen zou den bezetten. Mej. A. Didden klasseerde zich tweede met 1835 punten, of slechts 8 pun ten minder dan de algemeen kampioene. Op korte afstand volgde als vierde mej. Ted Vermeer. VOETBAL. Vlijmense Boys. Op het Jeugdtournooi te 's-Hertogenbosch, uitgeschre ven door W.V.O.J., nam het jeugdelftal van de junioren deel. Zondag 24 Juli werd de eerste wedstrijd gewonnen en Zaterdag 30 Juli had de finale plaats. De eerste wedstrijd werd van Boxtel met 30 verloren; de wedstrijd om de 3e en 4e prijs werd door Vlij men met strafschoppen ge wonnen en met een mooie lauwertak kwam men uit het strijdperk. Volgende keer beter! TENNIS. UITSLAG INVITATIE-TOURNOOI. Finales: Dames-enkel B. Mej. Hubert sl. mej. G. v. d. Wee, 3—6, 6—2, 6—4. Dames-enkel C. Mej. Vintges sl. mevrouw Koeken 62, 61. Heren-enkel B. G. v. Nunen sl. A. Borowicz 6—4, 3—6, 6—4. Heren-enkel C. W. Klaassen sl. J. Eibers, 6—2, 6—4. Damesdubbel. Mej. v. Berkel en mej. Hu- bert sl. mevr. Hoffmans en mej. v. d. Wee 75, 62. Herendubbel. A. Borowicz en A. v. Heijst sl. J. Heyrmans en A. Mom bers 64, 63. Gemengd-dubbel. Mej. v. Berkel en G. van Nunen sl. mej. v. d. Wee en T. de Kort 64, 62. Na afloop was de prijsuit reiking in Hotel Verwiel. Na mens Waalwijks Belang, die voor de le prijs Heren-enkel een wisselbeker beschikbaar had gesteld, werden de prij zen uitgereikt door de heer H. Hoffmans Jr. Daarna werd 'n dankwoord gesproken door de heer J. de Kort Azn, die speciaal de wedstrijdleiding hulde bracht voor de keurige wijze waarop zij dit tournooi tot een goed einde had weten te brengen. Mej. N. de Kort en de heer T. de Kort ontvingen beide als wedstrijdleiding een blij vend aandenken. Tot slot sprak nog namens de deelnemers de heer W. Klaassen uit Tilburg, die op zijn beurt dank bracht aan wedstrijdleiding, Hotel Ver- wiel en ballen-jongens. DUIVENSPORT. HOGEVAART. De Postduivenvereniging „Nooit Gedacht" hield j.l. Za terdag een wedvlucht vanaf Neufvilles, waarvan de prij zen werden behaald als volgt: A. de Jong 1, 2, 6, 14, 30, 32. A. Haverhals 3. Gebr. de Jong 4, 5, 9, 18. W. de Jong 7, 39. Jos Rozenbrand 8, 12, 22, 36. M. de Jong 11. J. Ver- duijn 10. P. Versteeg 13, 19, 40. G. Treffers 15, 27. Gebr. v. Os 16, 33. Gebr. v. Tilburg 17, 38. Gebr. v. Zeist 20, 21. H. Verduijn 23, 29. Arn. Zwart 24. W. Brans 25, 26. Gebr. Rijken 28. A. Dekkers 31. A. v. Iersel 34, 41. M. Rijken "35. M. Spierings 37. DRUNEN. De „Vredesduif". Wedvlucht Mons 161 K.M. Los 8 uur. Wind Z.W. Eerste duif 9.40.26. Snelheid 1597.43 A. Willemse 1, 21. Heeffers 2, 52, 53. v. d. Hoven en v. Huiten 3, 42, 46. Brok en Pul les 4, 6, 19. G. v. Huiten 5, 56. H. C. Pelders 7, 11, 23, 50, 60, Gebr. Ravenstijn 8, 9, 10, 16, 32, 33, 57, 58, 59. J. Scha pendonk 12, 37, 38, 49. W. v. Kuik 13, 14, 17, 27. A. van Sluisveld 15. G. de Man 18, 26. M. de Graaf 20. A. Mom- mersteeg 22, 29. A. Spee 24, 51. H. Oosterwaal 25, 40, 41, 51, 54. Gebr. Klerks 28, 43. G. Pelders 30, 31, 34. Trodijma 35, 36, 39, 44. Gebr. Pelders 45. Fr. v. Huiten 47, 55. A. van Halder 48. VLIJMEN. Hengelwedstrijd Visclub „De Hut". Zondag hield bovengenoem de vereniging een onderlinge viswedstrijd in de wateren achter „De Hut". 24 Vissers bonden de strijd aan. Om 3.30 uur gaf de voorzitter 't teken voor de aanvang en om 5 uur was de strijd afgelopen. De prijswinnaars werden in café Vismalen bekend gemaakt. De uitslag was: 1 G. v. d. Hout, tevens ko ning, de grootste vis en het grootste aantal (11 stuks); 2. J. v. d. Dungen; 3. Joh. van Heivoort; 4. C. v. d. Meijden en 4. W. de Vaan, gelijk aan tal gewicht en gelijk aantal (6 stuks);1 6. Piet Parijs; 7. Hermans en 7. Joh. Kivits ge lijk aantal; 9. C. Crielaars; 10 P. de Laat. De overige 14 die geen vis hadden gevangen, loten om de 11e prijs tot 24e prijs. Om 7 uur werden de prijzen door de dames in ontvangst genomen, onder een toepasse lijk woord van de voorzitter dhr. C. v. d. Meijden. Verder werd de avond gezellig door gebracht. Het oudste lid de heer Jos v. d. Meijden was present en wekte de lachspie ren nog al danig op met zijn bekende voordrachten. De ko ning was ook na de hengel wedstrijd actief en bracht er de stemming aardig in; alles bij elkaar een gezellige avond, waar men met genoegen op kan terugzien. II De Ronde van Kaatsheuvel gaat thans definitief door op Maandag 15 Augustus a.s. on der de naam: Wielercriterium „De Schoen" 1949. We spreken de hoop uit dat dit Wielercriterium op sport gebied een even groot succes moge worden als de onlangs gehouden Tentoonstelling „De Schoen" 1949 was op zaken- gebied en waaraan de naam van dit Wielercriterium is ont leend. We verheugen ons te vens op de medewerking die we allerwege mogen onder vinden en speciaal over de steun van burgemeester Mr. R. J. Th. v. d. Heijden en de Groepscommandant der Rijks politie Opperwachtmeester G. J .v. d. Beek, om dit wieier- festijn te doen slagen. De wedstrijd wordt gehou den voor Nieuwelingen en Amateurs over een afstand van resp. 50 en 100 K.M. De Nieuwelingen starten om half één en de Amateurs om half vier. Het traject loopt van: start Missiehuis via Kruisstr., Dongenseweg, Hilsestr., Hil, Marktstr., Peperstr., Hoofd straat. Deze route is 3,3 km. lang en moet door de nieuwe lingen 15 maal en door de Amateurs 30 keer worden af gelegd. De beste Nieuwelingen en Amateurs schreven reeds in. Totaal zullen ongeveer 100 Nieuwelingen de wedstrijd betwisten, w.o. natuurlijk alle Kaatsheuvelse favorieten. Een zelfde aantal Amateurs zal eveneens aan de start ver schijnen, w.o. ook Kaatsheu velse renners. Bij de Ama teurs schreven o.a. in: A. Guns uit Putte, M. Roks uit Sprundel, H. v. d. Elshout uit Made, P. Ver wij meren uit Terheijden, R. v. d. Veeken uit St. Willibrord en K. Kroon uit Rotterdam, allen door de N.W.U. geselecteerde renners voor 't Wereldkampioenschap te Kopenhagen. Voorts is men in onderhandeling met W. Wagtmans, kampioen van Ne derland en Fr. Vos uit Den Bosch, mededinger naar de wereldtitel te Kopenhagen. Zoals men kan zien een uit stekende rennersploeg, die 'n spannende wedstrijd doen verwachten. We komen op een en ander regelmatig in ons blad terug om de sportliefhebbers in Kaatsheuvel en omgeving uit voerig in te lichten. aan allen die ons Gouden Hu welijksfeest voor ons tot een onvergetelijke feestdag hebben gemaakt In het bijzonder danken wij het Buurtcomitê en de bewo ners van het Westeinde voor het prachtige cadeau. S. Versteeg Joh. Versteeg-Kuysten Waalwijk, Juli 1949 Hierdoor betuigen wij allen onze oprechte dank v.^or de vele bewijzen van deelneming ons betoond bij het voor ons zo smartelijk verlies van onze geliefde zoon, broer en ver loofde HARRIE BOUMAN die in Indonesië zijn leven gaf in dienst van het Vaderland. G. Snoeren-Corstanje en Kinderen. Dina Ligtvoet, ver loofde. Kaatsheuvel, Leostraat 182. Bij mijn terugkeer uit Indo nesië voel ik mij verplicht, ook namens mijn Ouders, hartelijk dank te betuigen aan Buurtbewoners, Kath. Thuis front, Familie, Vrienden en Kennissen voor de prachtige versiering, voor het cadeau en bloemen en voor de blijken van belangstelling die ik mocht ondervinden en die deze dag onvergetelijk voor mij maakten. Sold. R. v. d. WOUW Hilsestraat 67 Kaatsheuvel. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank, ook na mens mijn Ouders, Broers en Zusjes, aan alle Familie-leden, H.H. Geestelijken, Katholiek Thuisfront, Vrienden, Ken nissen en Buurtgenoten, voor de vele blijken van belang stelling, bloemen en cadeau's, bij mijn terugkeer uit Indo nesië ontvangen. Sold. C. LIGTENBERG Legem. 260926034 Loon op Zand. GEVRAAGD PER 1 SEPTEMBER voor dag ol dag on nacht. Mevr. Schalken-Vekemans Hoofdstraat KAATSHEUVEL voor dag of dag en nacht Adres bevragen bureau v. d. blad of Agentschap Echo Kaatsheuvel voor halve dagen of werkster voor 2 dagen per week AdresAntoniusstraat 19 D WAALWIIK TE KOOP AANGEBODEN In goede slaat zijnde van DELFTS kinderwagen Adres bevragen bureau van dit blad Burgemeester en Weihouders van Waalwlik maken beken'1, dat In verband met werkzaamheden de Burg#meeiter-Smeel*la«n te Waalwijk vanaf heden tot nadere bekendmaking voor het verkeer zal zijn afgesloten. Waalwijk, 1 Augustus 1949 Burgemeester en Wethouders voornoemd in Kaatsheuvel, Waalwijk of Capelle Brieven onder No. 2967 b. v d. blad Vlieganhorren raar maat met ECHT vllegengaas J. v. HEE9CH TIMMERBEDRIJF Laageinde 1 WAALWIJK Telefoon 585. BIEDEN ZICH AAN (16 en 17 jaar) zouden zich gaarne geplaatst zien (liefst in winkel of klein gezin) Brieven onder No 2968 Agentschap Echo Kaatsheuvel f-choolstraat ll Brieven onder No. 2966 Bureau van dit blad VtRLOREN een zilveren Horloge ketting. Gaande van Wasplk-boven naar Vaartkant Gedachtenis van Grootvader. Terugbezorgen P. Verwijmeren Waspik-Boven (Met het oog op woongelegenheid liefst Vrijgezellen) Brieven met voll. Inl., salaris, etc. worden ingewacht door DIRECT GEVRAAGD Op middelgroot schoenfabriek in Kaatsheuvel worden voor direct gevraagd tevens Prettige werkkring verzekerd Aanmelden bij bureau van dit blad. (le klas kracht) Schoolstr. 30 KAATSHEUVEL

Echo van het Zuiden | 1949 | | pagina 6