JCe.eS de. mi L00N-0P-ZAND EUROPEES KAMPIOEN DE WAALWIJKER OMGESLAGEN BILJARTEN CADRE 4712 Land- en Tuinbouw NET MEISJE 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 6 FEBRUARI 1950 3 vlijmen. mw-rbc biljartsport. Onze Europese Kampioen. 13 12 11 8 6 4 2 0 186 319 288 250 111 128 198 117 28.57 29.54 30.47 23.54 17.20 18.61 10.51 12.69 Meisje GEBOORTEKAARTJES VISITEKAARTJES VERLOVINGSKAARTJES ONDERTROUWBRIEVEN EN -KAARTEN WAALWIJKSCHE STOOMDRUKKERIJ AN00N TIELE N Opijncn 1-Vlijm. Boys 1 afgelast. Vlijm. Boys 2-Haarsteeg 2 1-0. Zondag speelden Vlijm. Boys 2 tegen Haarsteeg 2. Het was een spannende wedstrijd met nu en dan aan weerszijden goede spel momenten. Vlijmen won deze wedstrijd verdiend, maar op het laatst van de strijd zou zeker de qelijkmaker zijn gekomen, als de doelman van de Boys niet in zo n qrootse vorm was geweest. Deze jeugdige speler uit de jeugdelftal- len belooft veel voor de toekomst. Over de wedstrijd kunnen we kort zijn. Vlijmen trapt legen de wind in af en spoedig golft het spel vlug op en neer. Dc strijd is pannend en de Boys hebben geen qeluk, want tweemaal wordt te- qen de paal geschoten. Dan heeft Haarsteeg een kans, maar dc kleine linksbuiten schiet voor open doel over. Goed samenspelend gaat de linkervleugel van Vlijmen weg, een goede voorzet en mid- voor Boom krijgt een kans en schiet onhoudbaar in, 1-0. Haar steeg pakt hierna nog steviger aan maar doelpunten blijven uit en dan komt de rust. Na de rust dacht ieder de Boys met de wind mee meer aanvallend te zien, maar Haarsteeg had het elftal wat gewijzigd en het spel ging vlug op en neer met beide elftal len nu en dan in de aanval. Voor al op het laatst kwam Haarsteeg opzetten, maar zoals reeds gemeld bleven doelpunten uit. Het was een sportieve strijd onder matige '"^SPORTUITSLAGEN. ZUID I. PSV-Helmondia Brabantia-Sitt. Boys Limburgia-Kerkrade VVV-Noad VRAGEN en MENINGEN van onze lezers 0—0 1—1 3—0 8—0 afg. 1—0 1—1 afg. 0—2 2—2 ZUID II. Sportcl. Emma-TSC JulianaLonga Maurits-Eindhoven Willem II-BVV Blijerheide-NAC ZUID I. Tweede klasse A. Concordia SVD-Veloc 12 RKC-Top 1—3 Zwaluw VFC-Rac 24 Woensel-Schijndel 31 Wilhelmina-De Valk 1—0 Derde Klasse B. Baardwiik-ODC 35 Udi '29-St. M.gestel 0—0 Rest afgelast. Vierde klasse C. '9.0.-RKOSC 3—0 HVCH-MaliskamD 2—0 Rest afgelast. Vierde klasse D. TCKDVC-WS.T afg. tTeiis^en-Rifht' Oh 51 Broekhoven-VOAB 11 Waspik-RWB 21 HOCKEY. KAATSHEUVEL. Heren. DES 1-Breda 2 4-1. DES 2Waranda 0—4. Na de gedwongen rust wegens de vorst werd het eerste heren elftal door de bond voor de op gave gesteld Breda 2 in eigen ho me te bekamnen. Om 12 uur tra den beide elftallen aan en al in de eerste minuten verkeerde het doel der gasten in onmiddellijk gevaar. Kort hierop werd 'n snel le aanval naar links overgebracht waarvan de linksbuiten profiteer de en hij de score ooende 1-0. De thuisclub bleef in de meerderheid en de midvoor drukte dit voor dc rust uit in nog een doelpunt, waardoor DES al een mooie voorsorong had bereikt. Na de bouillon waren de gastheren aan vankelijk weer in de meerderheid en de linksbinnen vemrootte de voorsprong tot 3—0. Hierna ging Breda uit een ander vaatje tap pen en na talloze vergeefse aan vallen konden zii het eerste te- genount scoren, 3—1. Nog even bleef het overwicht der gasten aanhouden, maar langzaamaan nam de thuisclub het initiatief weer over. Het was weer de links binnen die de Bredase keeper wist te verschalken. Nog 'n paar maal waren er prachtiae kansen, waarbij het geluk Breda gunstig gezind was. Zo eindigde deze wedstrijd in een verdiende en zeer goede overwinning voor de Des- sers, die het in de 2e klasse KN HR aardig doen. De standen ziin: 16 30-19 1 2 15 28-10 - 4 14 28-17 2 4 10 19-23 2 5 8 17-23 -84 21-35 3 9-25 1 7 Een Waal wij ks industrieel schrijft ons Als geboren Waalwijker zie ik met genoegen en voldoe ning de voortvarendheid, waarmede het gemeentebe stuur Waalwijk tot een aan trekkelijke woonplaats maakt. Een grote verdienste van het geachte college is eveneens, om niets na te laten, als er kansen zijn nieuwe indu strieën aan te trekken. Het mag echter m. i. wel eens gezegd worden, dat het niet minder noodzakelijk is, de betekenis van de hier reeds lang gevestigde indu strieën niet uit het oog te ver liezen en al het mogelijke te doen om meerder vertrek van industrieën of deszelfs leiders te voorkomen. stand berust. Men behoeft dit niet apart te vermelden, omdat de dis trictskampioen automatisch m de finale voor het gewest zit, de be trokken persoon kan zich dan als nog terugtrekken, waardoor dan waarschijnlijk no. 2 zijn plaats kan innemen- Men neme hiervan dus goede nota en denke er om dat de in schrijvingstermijn 11 Febr. a.s. absoluut sluit. De wedstrijdleider. Zilveren Kloosterjubilé. Heden herdacht de Eerw. Zus- •ter Willibrorda, in de wereld mej. Adriana v. d. Heuvel te Ber- chem en thans in het klooster der Eerw. Zusters van Liefde alhier, de dag dat zij voor 25 jaar haar intrede in genoemde Congregatie deed. Ruim 3 jaar heeft de jubi- laresse hier de leiding in de ver pleging der ouden van dagen, welke functie zij vol ambitie en ijver vervult. Het jubilé werd in het klooster met de naaste familie gevierd. Moge het de Eerw. Zus ter gegeven zijn nog vele jaren haar vruchtbare arbeid te ver- verrichten. Ernstig fabrieksongeval. Een zeer ernstig ongeval had Zaterdagvoormiddag plaats op de stoomschoenfabriek van de firma H. Brands. Over Het ongeval ver namen wij het volgende: De ruim 20-jarige J. van der Velden wilde op een gegeven mo ment aan zijn patroon een schoen overhandigen en moest hiervoor over de band bukken welke dienst doet om wagentjes met schoenen verder te laten glijden. Toen de arbeider wederom recht voor zijn machine stond bemerkte hij dat hij zich had bezeerd door een lang scherp schoenmakersmes, het welk aan de rand van deze band lag en hem een diepe wonde in de liezen had bezorgd. Hierdoor was een slagader doorgesneden en het bloed gutste door zijn kle ren. Direct werd alle geneeskun dige hulp alsmede de ziekenwa gen gerequireerd. Ondertussen verloor de jongeman veel bloed en het is aan Zuster Jovita te danken dat deze spoedig inten sief ingreep door de beide slag aders af te binden en de man di rect naar het St. Elizabeth-zieken- huis te Tilburg te doen vervoeren, waar hem een bloedtransfusie werd toegepast. Thans is zijn toe stand vooruitgaande. Gilde St. Ambrosius. Zondag hield het Gilde St. Am brosius een algemene ledenverga dering in haar verenigingslokaal bij de Wed. Wijtvliet. Na een openingswoord door de Over-De- ken werden enkele uitnodigingen bekend gemaakt tot deelname aan de festiviteiten zowel in de kring als daarbuiten. Voorshands werd besloten deel te nemen aan het Landjuweel van het O. L. Vr. Gilde op Zondag 7 Mei te Ren- kum bij de viering van het 40- f jarig bestaan, wat de voorkeur had omreden dan de doden op de Grebbeberg zullen worden her dacht, waarbij een onzer dorps- genoten (Jo van Eeuwijk) in de Mei-dagen van 1940 het leven liet. Aan verschillende wedstrijden zal worden deelgenomen,- terwijl de Over-Deken aanspoorde meer gebruik te maken van de schiet geweren nu deze ons eigendom zijn. Tevens memoreerde hij de overleden secretaris dhr. J. Bas- ters, die ruim 25 jaar deze functie vol ijver en ambitie vervulde, en nu werd volgens reglement als secretaris gekozen dhr. P. Ver meer, die reeds enkele jaren deze functie met succes heeft waarge nomen. Tot vaandrig werd voor een jaar bij loting benoemd dhr. Corn. Koks. Tot siot werd medegedeeld dat steeds boete zal worden ge heven bij het niet nakomen van het dagel. reglement en alleen uit zondering te verlenen bij ziekte der leden of sterfgeval onder de familie. De heer J. Toorians toon de grote belangstelling om de ou de tradities te handhaven, en spoorde het bestuur aan, de ver gaderingen steeds met het gebed van de H. Ambrosius te openen en te sluiten en bood de leden gratis het gebed aan, waarna de vergadering werd gesloten. Zangver. Echo der Duinen. Zondagavond gaf de Gemeng de Zangver. ,,Echo der Duinen haar grote winteruitvoering in de zaal bij dhr. F. Aartsen, welke in het teken stond van de viering van de jaarlijkse statiedag. Naast verschillende koorwerken o.a. van Mozart, Verdi en Strauss, onder leiding van haar eminente direc- teud dhr. J. Lombarts uit Waal wijk, werd als toneelspel opge voerd het prachtige blijspel in 3 bedrijven „De Suikertante", waar bij nog eens echt de lachspieren in beweging werden gebracht. Een dankwoord van de voorzitter op het einde der uitvoering was dan ook zeker op zijn plaats. Hoco 1 10 8 Push 2 10 7 R^Ha 2 117 DES 1 10 4 M'hurq 1 10 3 Tompo 1 10 2 Forward 2 9 1 A.s. Zondao: Dames: DES— Oranje-Zwart 3. H<»ren: DES 1—Forward 2. DES 2—Waalwijk 2. Vorige week werd aan 't slot van de biljartuitslaqen gemeld dat dieaene die voor de districts per soonlijke kampioenschappen in schreef, er duidelijk bij moest ver-* melden of hij ook voor de gewes telijke voorronde inschreef. Na nader overleg met de aewestelijke secetaris de her K. Paulusma, is gebleken dat dit op een misver- Zondagavond heeft Kees de Ruijter door de slot-partij te gen de Belg van Hasselt te St. Etienne (Fr.) te winnen, het Europees kampioenschap biljarten cadre 47/2 behaald en daardoor v. d. Poll, van Hasselt e. a. achtergelaten. Hij speelde ook deze partij in prachtvorm, met series van 92, 93 en 188, zoals een ver slaggever schrijft Kees de Ruijter's opmars naar de top van het Europese biljart is volbracht. Vandaag heeft de 24- jarige Waalwijker een „hete" fi nale met de Belg Van Hassel, zo goed doorstaan, dat hij ongesla gen winnaar werd van het Euro pees kampioenschap cadre 47/2. In vijf beurten, met een gemiddel de dus van 80, maakte de Ruyter de 400 caramboles, die hem het bezit van zijn eerste internatio- die nog belangrijker is dan het behalen van de titel. Kees de Ruijter heeft met deze uitzonderlijke prestatie de eer van Nederland, de eer van 't Zuiden en de eer van Waalwijk ook op dit terrein schitterend opgehouden en wij feliciteren hem en zijn fami lie van harte met dit grote succes. Wat zal het hem na jaren van oefenen en werken, van volhouden, van succes en tegenslag, een grote voldoe ning geven, thans dit ideaal te hebben bereikt, op zo'n jeugdige leeftijd deze Europe se titel te hebben bemachtigd. Kees de Ruijter won zijn eerste partij tegen de Franse Kampioen Galmiche Te St. Etienne is Donderdag het tournooi om het Europese kampioenschap 47-2 begon nen, n.l. op het gemeentehuis, waar de toestanden lang niet ideaal waren. De Ruijter speelde tegen Galmiche en nam revanche voor z'n nederlaag in Sche- veningen, terwijl hij ook z'n partij tegen Sweering won. Ook v. d. Pol en van Hassel wonnen hun partij. De eerste dag gaf de vol gende uitslag 1. v. d. Pol 4 800 25 319 32.— 2. v. Hassel 4 800 31 224 25.81 3. de Ruijter 4 800 35 166 22.86 4. Chassereau 4 800 42 111 19.05 5. Vervest 0 485 42 79 18.65 6. Galmiche 0 322 33 46 9.75 7. Dufetelle 0 342 41 43 8.34 8. Sweering 0 183 33 30 5.54 KEES DE RUIJTER VERSLAAT VAN DE POLL. De tweede dag heeft Kees de Ruijter het bestaan de gro te v. d. Poll, de favoriet der kampioenen, op meesterlijke wijze te verslaan. Hij maakte na enig zoeken een serie van 185, waarmee hij zijn partij van 400 voltooide en liet zijn partner op 82 staan. Een ge weldig succes dus. Op de 2e dag was Kees dus de enige ongeslagene naast van Hassel. Kees begon met 55, in de 8e beurt scoorde hij 101 en in de 15e beurt kwam de schitte rende slot-serie van 185. De stand aan het einde van de tweede wedstrijddag zag er als volgt uit 1 v. Hassel 8 1600 57 224 28.07 2 de Ruyter 8 1600 61 186 26.22 3 v. d. Pol 6 1282 47 319 27.28 4 Vervest 4 1285 51 250 25.19 5 Chassereau 4 991 63 111 15.73 6 Galmiche 2 1089 59 128 18.45 7 Dufetelle 0 578 62 43 9.32 8 Sweering 0 316 54 30 5.85 Zaterdag heeft Kees even eens z'n partijen gewonnen en kreeg van Hasselt danig klop van v. d. Pol, die toen weer prima was. De Ruijter won van Chasse- retau en van Vervest. Dus al les moest hij zetten op de winst van Zondag, de partij tegen van Hasselt, die een merkwaardige partij werd. Tenslotte nog 't verloop van dit concours der groten. Iedereen weet wel dat de nieu we Waalwijkse Europese kam pioen biljarten cadre 47/2 al vroeg, heel vroeg begon te bil jarten. Wanneer precies weten ze thuis niet eens, want de ene schap van Nederland anker cadre 45/1. Toen hij 17 jaar was speelde Keesje voor het eerst mee om het kampioenschap van Noord-Bra bant en prompt behaalde hij het. De Ruijter (N.) v. d. Pol (N.) v. Hassel (B.) Vervest (B.) Chassereau (Fr.) Galmiche (Fr.) Sweering (N.) Dufetelle (Fr.) 'r. w8 *LJ krant schrijft 12 jaar, de andereMaar na 1946, toen hij onder de 10 jaar. Dus zeggen ze, zet maar ongeveer toen hij 11 jaar was. En hoe! Een geboren biljarter als Kees de Ruijter biljart met hart ziel en zo stond het kleine Keesje vroeger 's morgens voor dag en dauw op (dat wil zeggen om 5 uur!) om stiekum een paar partijtjes te spelen. Veel tegen standers zal hij op die tijd van de dag wel niet gehad hebben. Hij was al spoedig het overal in Brabant bekende „Biljartwonder", die op tal van plaatsen séances gaf en met daverend succes. Maar nu moet u niet denken dat de jeugdige kampioen in spe alleen maar aandacht had voor zijn sport. Hij had toen hij klein was natuurlijk ook belangstelling voor heel andere dingen. Want toen Keesje eens in Eindhoven moest biljarten en hoorde dat er een zeppelin over de stad kwam, had hij maling aan het spel, liet zijn biljart in de steek, kroop tus sen alle mensen die er omheen stonden door en ging eerst eens op zijn gemak op de Markt naar het luchtschip staan kijken. Bil jarten kon hij nog zo dikwijls. Toen de zeppelin voorbij was kon het spel doorgaan. Kees de Ruijter heeft ook ver schillende records op zijn naam staan. Vooreerst een serie van 401, gescoord bij het kampioen schap van Nederland klein biljart cadre 35/2 in Amsterdam, en een gemiddelde van 100, dat hij haal de in Tilburg bij het kampioen- grote cracks moest spelen zat het hem niet mee; geen enkele keer kon hij het verder brengen dan de derde plaats. Vier keer heeft hij nu meegedaan om een internatio naal kampioenschap: om het Eu ropees kampioenschap in het Kur- haus in Scheveningen, om het we reldkampioenschap en het Euro pees kampioenschap in Krasna- polski in Amsterdam, en nu, voor de eerste keer in het buitenland, in St. Etienene, nu kwam het lang verbeide succes en Kees de Ruij ter werd Europees kampioen bil jarten, voor Van de Fol en Van Hasselt. Is het op zichzelf al een bui tengewone prestatie op 24-jarige leeitijd Europees kampioen te worden, de omstandigheden wa ren er naar om de prestatie nog groter te doen zijn. Voor het eerst in het buitenland, nog niet ge acclimatiseerd, de Franse kost niet gewend, onder het spel niet goed geworden (en wat een serie daarna!), het waren allemaal fac toren die het voor de Waalwijk- se biljarter niet gemakkelijker maakten. En dan daagde tenslotte Zaterdagavond de Belg Van Has selt Kees de Ruijter nog uit ook. Maar hij heeft zich niet van de wijs laten brengen. Kalm, maar onder algemene hoogspanning, haalde hij zijn kampioenschap, on geslagen. Woensdagavond komt de nieu we kampioen waarschijnlijk thuis. En het zal een warme ontvangst worden, daar hoeven we niet aan te twijfelen. In ieder geval zal hij dan gehuldigd worden door de voorzitter van de Nederlandse Biljartbond, de heer Van Haren. Het wordt een verdiende hulde. En ook hoorden wij reeds van an dere huldigingsplannen. En nu verder. Kees oefent zich tegenwoordig veel op kunststoten en over zes weken neemt hij mis schien deel aan de wereldkam pioenschappen libre in Wenen. Wij wensen Kees de Ruijter graag geluk met de prachtige prestatie die hij heeft verricht en wensen hem veel succes vóór de toekomst. Toen Kees begon nale titel verzekerden. De onge slagen kampioen moest evenwel één verliespunt incasseren. Van Hassel, die op 112 stond toen de Ruijter zijn doel bereikte, bracht in de nabeurt de 288 caramboles bijeen die hem van de 400 scheid den. Er kan geen twijfel over be staan, dat de titel toekwam aan de Ruijter. Niet omdat hij al zijn tegenstanders versloeg, maar om dat hij speelde in een constante, sterke vorm. Een vorm, die hij reeds in de eerste partij demon streerde en die te St. Etienne twee toppen kende: de ontmoeting met v. d. Pol en de slotpartij te gen v. Hassel. Clement had Kees Zaterdagavond „uitgedaagd". De Waalwijker werd daardoor niet geïntimideerd, maar gesterkt in zijn spel, wat wijst op een groei NIEUWE MOGELIJKHEDEN. Het is nog slechts luttele jaren geleden, dat enkele vooruitstrevende boeren er toe overgingen hun wagens van luchtbanden te voorzien. Sindsdien heeft het gebruik hiervan een enorme vlucht genomen en men kan wel zeg gen, dat iedere boer er ten volle van overtuigd is, welke voordelen deze luchtbanden geven. De besparingen van kracht- verbruik hierdoor verkregen, zijn van grote betekenis. Uit verschillende vergelijkende proeven met wagens met hou ten wielen en ijzeren velgen en met luchtbanden genomen is gebleken, dat de luchtband op de akker een trekkracht besparing tot ongeveer 60 kan geven. Op verharde we gen kan de besparing nog groter zijn en tot pl.m. 80 bedragen. Hoe vreemd is het dan dat men nog heel weinig van de kleinere landbouwwerktuigen met een rubberband ziet uit gerust. Speciaal denken we hier aan de kruiwagen. Het is toch wel opmerkelijk te noemen, dat men bijna op geen enkel boerenbedrijf een kruiwagen met rubberband aantreft. Hoeveel gemak en voordelen zouden ook hiermede bereikt kunnen worden. Niet alleen dat kruiwagens op luchtban den lichter lopen dan de ou derwetse modellen, maar er zijn zoveel andere voordelen aan verbonden. De veer krachtige luchtband bescha digt geen vloeren, het voort duwen van de kruiwagen is met een luchtband veel lich ter. De kruiwagen met lucht band is practisch trillingsvrij en kan schokvrij over straat- en keiwegen rijden. De kruiwagen met lucht band zal gemakkelijk voort te duwen zijn over pas geploegd land, vooral nu men ook nog het loopvlakprofiel der ban den gewijzigd heeft. Immers een overlangs lo pend oi'ibbelprofiel verdient zowel voor landbouwwagens als voor kruiwagens verre de voorkeur. Bij tractorbanden en autobanden echter worden de profielen speciaal zo aan gebracht, dat de band een grijpkracht op de grond heeft. Bij paardentractie en kruiwa gens, welke geduwd worden, heeft de luchtband geen grijp kracht nodig, maar alleen de soepelheid om zich over on effenheden etc. heen te wer ken, waardoor de trekkracht ten volle benut wordt. Als men al deze voordelen zo beziet, is het toch wel de moeite waard, dat aan dit punt eens wat meer aandacht besteed wordt. Ongetwijfeld ligt voor toe passing van de luchtband bij de kleinere werktuigen voor land- en tuinbouw nog een groot terrein braak. UITKERING MELKTOESLAG 1948. De uitbetalingsmandaten van de melktoeslag 1948, voor de geregistreerden bij het Bureau van de Provinciaal Voedselcommissaris voor N. Brabant in de gemeenten En gelen, 's-Hertogenbosch, Vlij men, Drunen en Heusden zijn verzonden. De mandaten zijn gedagtekend 27 Januari 1950, vullen. Dit zal eerst mogelijk zijn, zodra alle mandaten voor ons gewest zijn verzonden. Een en ander zal te zijner tijd nog door publicatie ter ken nis van belanghebbenden worden gebracht. ife-JI-l OJ vUI 1" HEFFING BIJ SLACHTEN VAN F AARDEN, KCNDVEE, VAKKEN si, &CHAFEN EN GEITEN. Daar het Bedrijfschap voor Vee en Vlees niet meer de mogelijkheid neeit om de hel ling op siacfttcneren, die aan nem verschuldigd zijn, via de piaatsenjKe toewijzingscom missie 1F.T.C.) te innen, zul len de hellingen thans wor den geïncasseerd middels de keuringsdiensten der gemeen ten ot in voorKomende geval len middels de slachthuizen of in enkele gemeenten op 't gemeentehuis bij de aangifte van een te slachten dier. De bedragen die worden geïnd, zijn 1.voor elk te slachten varken 0.25 tot 2.per rund, al naar gelang het een nuchter kalf, graskalf, pink of volwassen rund betreft, ter wijl er per stuk rundvee te vens behalve voor de nuch tere kalveren nog 10 ct. moet worden betaald voor het runderhorzelbestrijdingsfonds; 0.25 tot 0.40 voor schapen en geiten 1.tot 2. voor een veulen of paard. Er wordt naar gestreefd om bo vengenoemd systeem van het innen der heffingsbedragen te laten ingaan op 30 Januari 1950 of waar genoemde da tum niet kan worden aange houden zo spoedig moge lijk nadien. FLIKKERLICHTEN OP 27 O V EK WEGEN. Slechts een begin Naar wij van de zijde van dc •AN.W.B. vernemen, zal thans spoedig een begin worden ge maakt met het beveiligen van 27 onbewaakte overwegen. Deze zul len van een automatische llikker- lichtinstallatie worden voorzien. Het ligt in de bedoeling nog dit jaar een tweede groep over wegen samen te stellen, die voor beveiliging in aanmerking komen. Hiermede zal dan het voorlopige vastgestelde aantal van vijftig overwegen zijn bereikt. Dit betekent dat er slechts een begin gemaakt is ia de goede rich ting, daar in Nederland in totaal nog 2000 spoorwegovergangen onbewaakt zijn. BIEDT ZICH AAN t als hulp in de huishouding. Voor dag of dag en nacht. Brieven onder no. 3190 aan het Bureau Van dit Blad. GEVRAAGD voor terstond Hink zelfstandig R.K. voor dag en nacht in gezin met kinderen, boven 20 jaar, meerdere hulp aanwezig. Grote was buitenshuis Mevr. v. DONGEN Veemarktstraat 27 BREDA brachte bezwaren later ge grond blijken. Eventuele be zwaarschriften dienen uiter lijk op 27 Februari 1950 bij de plaatselijke bureauhouder te worden ingevuld. Personen die geen mandaat hebben ont vangen, kunnen thans nog geen bezwaarschrift laten in-

Echo van het Zuiden | 1950 | | pagina 3