SPRANG KAATSHEUVEL CAPELLE RAAMSDONKSVtER GEERTRUIDENBERG 90 Jaar Liedertafel OEFENING en VERMAAK" P. WIJTEKBUR6, Arts DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 31 JULI 1950 INGESLOTEN. Gemeente Licht- en Waterbedrijven Waalwijk. Mededeling van de Gemeente Licht- en Waterbe drijven, Waalwijk AFWEZIG van 5 tot 20 Augustus R RAAIJMAAKERS, Arts verheugd, zeide hij. zulke vereni gingen in zijn parochie te mogen bezitten. Nadat door alle aanwezige ge zelschappen het Wilhelmus was uitgevoerd, werd in optocht naar het feestterrein getrokken, waar met de concerten een aanvang werd gemaakt. Mede begunstigd door prachtig zomerweer. trok het festival veel belangstelling. EXCELSIOR HAD SUCCES OP CONCOURS. De Christelijk Gemengde Zang vereniging Excelsior en het Kin derkoor Klein Excelsior namen j.l. Zaterdag deel aan het Concours te Giessen-Nieuwkerk en keerden beide met een le prijs terug. Excelsior behaalde in de 2de afdeling met 324 punten een eerste prijs; Klein-Excelsior kwam in de derde afdeling uit en behaalde met 317 punten een eerste prijs. Al was er dan ijverig gestudeerd en al hoopte men op succes, toch bestond er wel enige vrees om trent de uitslag. Maar, de vrees bleek ongegrond, want door beide koren werden de uit te voeren nummers op uitstekende wijze, on der leiding van directeur Groen vertolkt, en de jury kon beide koren verrassen met een eerste prijs. Toen het alhier bekend werd dat twee eerste prijzen waren be haald, maakte de Harmonie Ma rijke zich direct op om de vereni ging met muziek in te halen, waartoe Marijke zich naar het Westeinde begaf om daar de komst der bussen af te wachten. Nadat Excelsior was gehuldigd met dit mooie succes en Marijke een „lang zullen zij leven had uitgevoerd, ging het in optocht door het dorp. Bij aankomst in het repetitielokaal, werd door de voorzitter van Excelsior, de heer W. Timmermans, dank gebracht aan de eminente directeur, de heer Jac. Groen, voor de moeite die hij zich getroost had om de koren voor het concours „klaar te ma ken", en aan wiens onvermoeide ijver het te danken is dat dit gro te succes kon worden behaald. De heer Groen werden hierbij bloe men aangeboden, waarvoor hij dankte. Bij de vele gelukwensen met dit mooie resultaat, die Excelsior deze dagen zeker zal ontvangen, voe gen wij ook de onze en wensen Excelsior toe dat zij in de toe komst haar naam nog vele malen eer zal moge aandoen. LANDDAG. Op een weiland naast 't wijk- gebouw van het Groene Kruis in de Nieuwstraat, welk terrein wel willend daartoe beschikbaar was gesteld door de landbouwer G. van der Hoeven, hield de Ring 's Grev.-Capelle e.o. van de Bond van Ned. Herv. Jongelingsvereni gingen op Geref. grondslag 1.1. Zaterdagnamiddag onder leiding van de Ringvoorzitter, Ds. A. E. Kolkert uit 's-Gravenmoer, haar jaarlijkse openluchtsamenkomst, welke, dank zij mede het schitte rende zomerweer, vrij veel be langstelling trok. Niet alleen leden van de verschillende Jeugdvere nigingen uit de Ring, maar ook tal van ouderen gaven van hun belangstelling blijk. Na de gebruikelijke opening sprak de Ringvoorzitter een ope ningswoord, waarna achtereen volgens als spreker optraden Ds. H. G. Abma uit Rotterdam, die sprak over het onderwerp „Op wacht", Ds. J. Vermaas uit Amersfoort, voorzitter van de Ned. Bond van Ned. Herv. Jon gelingsverenigingen op G.G., die zijn gehoor bepaalde bij de woor den „Nog betoverd en tenslotte door Ds. J. Fokkema uit Delft, welke een rede hield over het on derwerp ..Gevangen en toch vrij". De verschillende sprekers, wier referaten met gemeenschappelijk zingen werden afgewisseld, wer den met aandacht door de aanwe zigen gevolgd. ONDERLINGE KAMP VAN HENGELAARS. Begunstigd door prachtig zo merweer hield de hengelaarsver eniging ,,De Maasmond" j.l. Za terdagmiddag in de Nieuwe Maas mond een onderling hengelcon- cours, het eerste na de heroprich ting van de vereniging, dat in al le opzichten uitstekend geslaagd mag worden genoemd. Was de belangstelling van de zijde der hengelaars en hun supporters voor de aanvang van de wedstrijd reeds groot, drukker was het in en bij het clublokaal der vereni ging na afloop van dit sportge beuren. Nadat de gevangen vis van iedere deelnemer was gewo gen, bleek, dat de prijzen, welke bestonden uit luxe- en huishou delijke voorwerpen, behaald wa ren door S, D. Wagemakersj 500 gr., le pr.; W. Rijken. 451 gr., 2e pr'.; Joh. v. Beek, 330 gr., 3e pr.; A. v. Dommelen, 240 gr., 4e pr.; J. Dorrestcin, 225 gr. 5e pr.; Jac. Both, 157 gr., 6e pr.; E. Both 151 gr., 7e pr.; P. Sprangers Dz., 150 gr., 8e pr.; H. H. Kraak, 125 gr., 9e pr.; Adr. Bax, 120 gr., 10e pr.P. Sprangers Cz., 120 gr. lie pr.; Ant. Waarts 104 gr. 12e pr.; J. G. Rozenbrand 104 gr. 13e pr.; P. Dalmeijer 95 gr. 14e pr.; P. de Visser 94 gr. 15e pr.; C. Wagemakers 40 gr. 16e pr.; Jo van der Galien 35 gr. 17e pr.; J. v. Doornik 34 gr. 18e pr.; C. Rosenbrand Sr. 15 gr. 19e pr.; J. Kraak 15 gr. 20e pr.; Adr. Ro senbrand Jz. 15 gr. 21e pr.; Th. Molegraaf 15 gr. 22e pr. In het verenigingslokaal cafe Land- en Havenzicht van de heer Ph. v. Tilborgh, werden de prij zen door de voorzitter, de heer J. Kraak, met een toepasselijk woord aan de winnaars uitge reikt. MUZIEKVERENIGINGEN OP STAP. Het muziekgezelschap Kunst na Arbeid maakte Zaterdagavond onder grote belangstelling een mars met muziek langs de Nicu- wevaart en Zandschel, alsmede door de Molenstraat en over de Willem van Gentsvaart. Terzelf- dertijd maakte de muziekvereni ging Sirena uit Vrijh.-Capelle, gezeten op een vrachtauto, een tocht met muziek door het andere deel der gemeente. ZIJ DIE SLAAGDEN. Aan de Technische school te Geertruidenberg slaagden de vol gende leerlingen Voor electricien-instrumentma- ker Joh. Wiercz, W. Bouwens en G. van Seteers. Voor bankwerker B. Adriaan- se, A. v. Seeters, J. Broeders, J. Snijders, H. Verschuren. Voor timmeren H. de Beer, A. Verschuren, L. v. Beek, C. Theuns. J. Braat, C. Heesters en C. Spuijbroek. a 1 - I .i .a U; i GESLAAGD. Voor het diploma kantoor-ste nografie slaagden de damesL. v. d. Clundert en V. Wiebering, en voor het diploma kantoor-ty piste de dames T. v. Dongen, A. v. Seteers en Cl. Vermeeren. De candidaten genoten nun op leiding bij de Eerw. Zusters al hier. Van de R.K. Naaischool al hier slaagden voor costumière de dames T. v. Seters, C. v. Seters, Chr. Joore en A. Joore en voor het diploma Lingerie de dames A. v. Seeters, R. de Laat, A. Roo- vers. Q. Dirven, A. Boode en N. Verhoeven. Onze stadsgenote Mej. L. v. Riel slaagde te "s-Gravenhage voor het diploma coupeuse. BEROEP AANGENOMEN. Ds. Peut, van de Ned. Herv. Kerk te v.m. Besoijen, heeft het beroep naar de gemeente van Eist aangenomen en zal dus Waalwijk gaan verlaten. GESLAAGD. De volgende leerlingen der R.K. Mulo-school St. Theresia te Waalwijk slaagden in Den Bosch voor 't Mulo-diploma: W. Bayens, V. Brekelmans, G. v. d. Dungen, E. van Eijk, L. v. Herpt, L. v. Loon, J. Mahieu, M. v. d. Meijs, M. v. d. Nieuwenhuizen, H. Quik, W. de Vries, allen te Waal wijk; G. Berkelmans, J. v. Hoorn, C. de Graauw, J. Langerwerf en D. Tabbers, allen te Was pik; C. v. Loon te Raamsdonks- veer; M. de Brouwer, A. v. Ha ren en J. Schoenmakers te Kaatsheuvel; M. Willems te Elshout; T. Rekkers te Capelle en J. Snelders te Voorburg. R.K. HUISHOUD- EN INDUSTRIESCHOOL TE WAALWIJK. Aan de leerlingen van bo vengenoemde school werden op het einde van het school jaar diploma's, getuigschrif ten en rapporten uitgereikt. Hiervoor waren aanwezig enige bestuursleden van de school, de directrice en leer krachten, vele moeders en enige vaders van de geslaag den. Van de burgemeester was een bericht van verhindering ontvangen, daar de raadsver gadering op dezelfde tijd ge- gehouden werd. De voorzitter, Pastoor Ras, heette de ouders welkom en verheugde zich over de grote opkomst, daar hieruit de be langstelling ten opzichte van de school bleek. Na het uitreiken van de di ploma's, getuigschriften en rapporten feliciteerde de voorzitter de geslaagden, waarna de directrice, ook na mens de leraressen de meisjes en de ouders feliciteerde met het behaalde succes. Zij wees op de waarde van de diplo ma's, die niet gelegen was in het papieren bewijs, maar in het bezitten van deze be kwaamheid, wat nu bewezen zal worden door het werk dat ze gaan maken. Laat zien hoe je je vak ge leerd hebt èn wat je als mens waard bent! Ook de meisjes, die het getuigschrift van de voorbereidende opleiding be haalden, moeten laten zien dat ze inplaats van de 7e en 8e klas de leerplichtige tijd gebruikt hebben om te leren, waar ze nu en hun hele leven plezier van zullen hebben. Blijf allen steeds werken in blijheid en opgewektheid, zo als je het hier geleerd hebt, dan zal je jezelf en anderen gelukkig maken. Als de kinderen goed hun best doen en met mooie rap porten, getuigschriften en di ploma's thuis komen, zijn de ouders tevreden en gelukkig en daarom bent U vanavond blij met ons. Wij wensen U veel geluk in en door UW kinderen en hopen dat U con tent bent over alles wat ze geleerd hebben en wat we voor hun vorming deden. Zijt ge tevreden, zegt het anderen, opdat ook andere meisjes van ons mooie nijver heidsonderwijs kunnen pro fiteren. Mocht iemand niet te vreden zijn, dan willen we dit graag weten, om zo mogelijk iot] verbeteringen aan te bren gen. Een leerling bedankte na mens haar klas voor het ge noten onderwijs, een andere groep zongen een lied over hun jaren op school. Er werdenj stukjes voorge dragen, het schoollied werd gezongen en men was enige tijd genoeglijk bijeen. Uitgereikt werden: Diploma Coupeuse aan: Bets v. d. Hammen, Willy Wanten en Nel van Zeist uit Waalwijk, Corrie Kemmeren uit Waspik, Adri Lankhaar uit Babyloniënbroek en Jo Werther uit Sprang-Capelle. Diploma Huisnaaister aan: Annie Brands uit Loon op Zand, Dirkje Brandershorst uit Genderen, Tiny Kroot, Ria Ophorst en Bella Thomas uit Waalwijk, Jana Haverhals, Jo Sterrenburg en Annie Vissers uit Sprang-Capelle en Thera v. Oyen uit Nieuwkuijk. Diploma Hulp in de Huis houding aan: Riet Dekkers uit Sprang- Capelle en Cor Schipper uit Raamsdonksveer. Getuigschrift van de voor bereidende opleiding aan: Diny v. Bladel, Dick Sluy- mers uit Heusden, Marietje Fitters uit Nieuwkuyk, Annie Schoones uit Waalwijk en An nie Verschuren uit Waspik. Getuigschrift Huishoudelij ke vakken. Nel Dalmeyer uit Waalwijk en Jannie v. Zeist uit Sprang- Capelle. Bevorderd 2e klas Huis naaister: Pauline Barel uit Raams- donk, Hanny v. Dongen uit Raamsdonksveer, Coba van Gerwen uit Waspik, Tiny Gielis uit Heusden, Riekske Haverhals, Cor de Jong, Met- je Plügers, Coba v. d. Schans, Jenny Wittebol en Annie Zwijgers uit Sprang-Capelle, Lia van Rooy, Joke de Rooy en Thea v. Vliet uit Waal wijk. Bevorderd 2e klas voorbe reidende opleiding: Lena v. Baardwijk, Dina Brekelmans, Annemieke Buykx, Feva Couwenberg, Tiny Dumoulin, Coba van Es, Joke v. Eeten, Cobi v. Hees- wijk, Willy v. Helvoirt, Trees- je Klerks, Tiny Konings, Bet sy Pullens, Jeantje Pullens, Dina Smolders, Toosje Ver schuren, Ria Wanten, Nelly v. d. Heijden, Ria Ammers- dorffer, Corrie Gadellaa, An nie Hesselberth, Riet Wage makers, Ida v. Baardwijk, Nel Bayens, Corrie v. d. Houdt, Tiny v. Huiten, Ria v. d. Ho ven, Truus de Leijer, Corrie v. Meeuwen, Annie Molen graaf, Rietje Nijssen, Dina Sulsters, Hannie v. Woensel en Magda Verwiel, allen uit Waalwijk; Lientje de Geus, Raams- donk; Dina van Baardwijk, Nieuwkuijk; Dora Biekens, Netty v. d. Geld, Friedje Vugts, Jeanne v. d. Besselaar en Jo v. d. Besselaar, allen uit Elshout; Netty Heeffer, Jeantje Keetels, Diny van Noort, Nel v. Oers, Nel Peij- nenborg, Mien van Rooy, al len uit Drunen; Teuntje Metz- ke uit Sprang-Capelle; Joke Struik „met lof", Corrie Thür en Joke Uythoven uit Gende ren; Cobi Coesmans, Nel Kuis- ters en Francien Verduijn uit Waspik; Lena Fitters en S. van Groeneveld uit Hees been; Greet Oomis en Corrie Pijnenburg uit Kaatsheuvel. De herdenking van het 90- jarig bestaan van de Waal- wijkse Liedertafel „Oefening en Vermaak", welke gehou den zal worden van Vrijdag 25 Augustus tot en met Maan dag 28 Augustus a.s. heeft nu vaste vorm gekregen. De verschillende comité's zijn druk in de weer om de feestelijkheden zo grandioos mogelijk te doen slagen. In de Vrijdagavond gehou den vergadering is het defini tieve programma als volgt samengesteld: Vrijdag 25 Augustus: 7.30—8.30 uur: Openings concert door de jubilerende Liedertafel met medewerking van het Gemengd Koor op 't Raadhuisplein. 8.30 uur: Officiële opening van het feestterrein „Oud- Waalwijk" op de Markt. Het gehele Marktterrein zal hiervoor in beslag worden genomen, zelfs ook de rijweg, zodat het verkeer vanuit de Stationsstraat voor de feest dagen zal moeten worden om gelegd. Alleen voor de voet gangers blijft er een verbin ding over het trottoir vanuit d.e Grotestraat naar de Sta tionsstraat. Over de opbouw en de attracties van „Oud- Waalwijk" volgen deze week nadere bijzonderheden. Vast staat reeds dat de onderne mende café-houders kosten noch moeiten gespaard heb ben om op waardige wijze voor de dag te komen. Zaterdag 26 Augustus: 5.306.30 uur: Muzikale wandeling door de Muziek vereniging „Hartog" uit Oss, De route hiervoor is: „Oud- Waalwijk", Grotestraat, Kerk straat, Parallelweg, Mr. van Coothstraat, Julianastr., Sta tionsstraat, St. Antoniusstraat., St. Crispijnstraat, Parallel weg, Wilhelminastr., Vredes- plein, Victoriestraat, Putstr., Hoekeinde, Grotestr., „Oud- Waalwijk". 7.007.30 uur: Gemengde Zangvereniging „Tot Bloei der Toonkunst" uit voormalig Baardwijk. 7.308.00 uur: Harmonie St. Jan. 8 uur: Parade op het Raad huisplein door Muziekvereni ging „Hartog" uit Oss, met tot slot een taptoe. 8.30 uur: Feestelijkheden op „Oud-Waalwijk". Zondag 27 Augustus: 12.002.00 uur: Receptie van de jubilerende Liederta fel in Hotel „De Twee Kolom men". 7.30 uur: Groot concert door het bekende koor „Maas- treechter Staar" in 't K.A.B.- gebouw. Door het koor wor den religieuse, romantische, opera-koren en volksliederen ten gehore gebracht, n.l.: n.l.: „O Domine Jesu Christe", van Palestrina. „Et incarnatus est", van Hasler. „Ave Maris Stella". „Serénade d'hiver". „Jagdlied" van Felix Men- delssohn-Bartholdy. „Jagerchor". Choeur des Pélerins de „Tannhaüser", van Richard Wagner. „Deep River". „La Media Cana". „Die zwölf Rauber". „Piet Hein", van Fred. J. Roeske. „Klenci". Een aardige bijzonderheid is het dat het lied „Die zwölf Rauber" („de twaalf rovers") dat in bovenstaand program ma is opgenomen, op verzoek van H.M. Koningin Juliana bij haar bezoek aan Maas tricht door de „Staar" ten ge hore werd gebracht. Voor de uitvoering van de „Maastreechter Staar" blijkt in Waalwijk en omgeving gro te belangstelling te bestaan. Reeds van verschillende ver enigingen mocht het bestuur aanvragen voor plaatskaarten ontvangen. De toegangskaar ten zullen vanaf Zaterdag 5 Augustus a.s. te verkrijgen zijn bij het Woning- en Assu rantiekantoor L. v. Oudheus- den, Grotestraat 241 (tel. 197). Zondagavond: Feestelijkheden op „Oud- Waalwijk". Maandag 27 Augustus: 7.00—7.30 uur: „Halleluja", v.m. Besoijen. 7.308.00 uur: Gem. Koor van de K.A.B., afd. Waalwijk. 8.008.30 uur: Harmonie St. Crispijn. Zoals men ziet, een pro gramma dat er mag zijn en waarvoor ongetwijfeld in Waalwijk en verre omgeving veel belangstelling zal zijn. Alle bovengenoemde con certen behalve dat van de „Maastreechter Staar" - wor den uitgevoerd op de kiosk op het Raadhuisplein. GEVONDEN en VERLOREN Gevonden: brilmontuur; zwarte hond met witte borst; bruinlederen portemonnaie m. inhoud; actetas; rijksdaalder; gehaakte dameshandschoen; 2 kleine sleuteltjes. Verloren: bruine damespor- temonnaie m. inhoud; zilve ren damesarmband; groene portemonnaie; dames-porte- monnaie met inhoud; licht brilmontuur. „ONS HUIS" AAN HET WERK. De Veteranenvereniging „Ons Huis" is druk bezig om van de a.s. Sportweek een groots evenement te maken. Zo is men b.v. in onderhan deling met Heerenveen. Prac- tisch alle takken van sport komen aan de beurt. Men hoopt verscheidene prominen ten uit de Nederlandse sport wereld naar Waalwijk te krij gen. Men mag inderdaad een da verend sportfeest verwachten. ONGEVAL. Bij het uitgaan van een dam brak P. K. zijn enkel, doordat een rol kabel omviel en hij deze ongelukkig tegen zijn been kreeg. Hij werd overgebracht naar 't zieken huis. Verdacht van diefstal van vodden aan de Waalwijkse haven werd ingesloten op het politiebureau een zekere J. v. D. De zaak is nog in onder- 'zoek. In verband met de VACANTIE van het personeel zullen in de maand Juli de meters NIET wor den opgenomen. Het verbruik over die maand wordt dus iegelijk met dat over Augustus berekend. In verband met te verrichten metingen aan het Hoofdbuizen net, zal de gastoevoer in geheel Waalwijk in de nacht van Dins dag op Woensdag 1 op 2 Aug. en van Woensdag op Donder dag 2 op 3 Augustus telkens van 1 tot 5 uur's nachts wor den afgesloten. Aan de gas verbruikers wordt verzocht om 's avonds alle gas kranen zorgvuldig te sluiten. De Directeur, P. G. van Vliet Grote successen van K.O.T. Het eerste team van de biljart vereniging K.O.T. dat deel geno men had aan het grote nederlaag- tournooi georganiseerd door de Tilburgse Biljartvereniging 't Aba- toir, waarin ruim 600 spelers uit kwamen, is er in geslaagd in de cadre-klasse dezer vereniging de grootste nederlaag toe te brengen van n.l. 11.47 winst, waardoor K.O.T. in het bezit is gekomen van de grootste prijs van dit tour- nooi, zijnde een zilveren biljart met queueën en ballen. Verder 4 zilveren draagmedailles voor de spelers en een zilveren draagme- daille voor de heer Kamp, die de beste speler van het Aabatoir, de heer van Elshout, die Ned. kam pioen 3de klasse is geworden, wist te verslaan. Ook de heer J. v. d. Kaa sleep te nog een ere-prijs in de wacht. Geslaagd. De heer P. Elshout, koster van de St. Janskerk, slaagde te Til burg voor het kosters-examen van de Diocesane Kostersbond. Mej. Jeanne Robben slaagde te Culmborg voor het diploma Ned. Handelscorrespondentie. Successen van de Handels avondschool. Van de Handels-avondschool van de R.K.M.V. alhier slaagden in totaal bij de gehouden examens voor de Vestigingswet 70 voor het schriftelijk gedeelte, terwijl van deze candidaten bijna 90 nl. 16 van de 18 ook voor het mondeling gedeelte slaagden. Van deze 16 geslaagden waren er 8 met een puntengemiddelde van 7/2. De volgende leerlingen be haalden het diploma: Bart Beerens, Dini Brekelmans, Jo v. d. Hoven, Miet de Jong, Ant. Meeuwsen, VRAGEN en MENINGEN van onze lezers Met belangstelling heb ik in Uw laatste nummer Uw uittreksel gelezen uit het Jaarrapport van het E.T.I. (Economisch/-/Technologisch- Instituut) te Tilburg en op Uw gezag neem ik gaarne aan dat dit een belangrijk rapport is van veel goed werk door dit Instituut verricht. Ik heb daar ook elders nog al iets van vernomen en dan valt het mij op dat dit Eco- nomisch-Technologisch Insti tuut zich zo druk inlaat met het „onderwijs". Ik kan mij voorstellen dat bedoeld, „on derwijs" voor de ontwikke ling van een gemeente van groot belang is en dat het no dig is tijdig in een onderzoek of rapport te worden betrok ken, maar toch meen ik dat dit Instituut teveel optreedt als adviseur terzake. Zo wil het er bij mij niet in dat de E.T.I. zich bemoeit met b.v. de brandende kwestie om trent de H.B.S. te Dongen of Oosterhout, en zo lijkt mij de zinsnede in 't rapport der gemeente Loon op Zand om trent de scholing der arbei ders (zie het nummer van 1.1. Vrijdag) niet behorende tot de competentie van een In stituut als 't E.T.I. Dit kan desgewenst wijzen op de noodzakelijkheid van scho ling, maar zonder verdere suggesties. Hoe dat moet, kan en zal geschieden, diende de E.T.I. over te laten aan de au toriteiten op het terrein van vak-onderwijs, de gemeente besturen e.a., die deze zaak bekijken uit het oogpunt van gemeente-belang, maar ook van industriëel, algemeen en financiëel belang, en ik meen nogmaals dat dit niet behoort tot de competentie van een orgaan als het E.T.I., dat zich daar dan ook buiten moest houden, hier en elders. Nico Oerlemans, Mari Peters, Henk Robben, Kees Roeien, Anny Luyten, Jo Pepping, Lucie van Rifel, Ant. Snoeren, André Ver boven, Jo van de Ven en Ria Schraauwers. Finales Tennissen. De wegens slecht weder op Zondag 23 Juli uitgestelde finales van de Kaatsheuvelse Tennis kampioenschappen zijn Zondag 30 Juli afgewerkt. De einduitslagen waren: Finales: Damfes Enkel: Mevr. Wijtenburg slaat mevr. v. Nieuwstad-Lee- naarts 62; 46; 108. Heren Enkel: H. v. Nieuwstad slaat A Schalken 63; 36; 26; 7—5; 6—2. DE PRAKTIJK WORDT WAARGENOMEN DOOR Hoofdstraat 143 Kaatsheuvel Spreekuur van 8 tot 9.30 uur Dames Dubbel: Mevr. van Nieuwstad-Zapp en mevr. van Nieuwstad-Leenaarts slaan mevr. Wijtenburg en mevr. Musters 6-4; 6—2. Hferen Dubbel: M. v. Nieuwstad en A. Schalken slaan Jos Schal ken en H. v. Nieuwstad. Gemengd dubbel: Mevr. van Nieuwstad-Zapp en M. v. Nieuw stad slaan mevr. Hendrix en Sj. v. Nieuwstad met 64; 63. Gevallen. Zaterdagmorgen viel mevr. Kl.- V. uit de Gasthuisstraat van bo ven van de trap neer en was op slag dood. De dokter vermoedt, dat een hartaandoening oorzaak geweest is van de val. Jubilea. Op Woensdag 2 Augustus a.s. zullen de heren B. v. Ommen en J. v. d. Broek de dag herdenken, dat zij 25 jaren in dienst zijn van de firma P. Brekelmans, Record- Steunschoenfabriek te Kaatshfeu- vel. Ongetwijfeld zal deze dag niet onopgemerkt voor de jubila rissen voorbij gaan. Sterrit K.A.J. Voor hen, die nog niet inge schreven zijn voor de K.A.J.-ster- rit, bestaat er op V/oensdagavond 2 Aug. 's avonds tussen 7.30 en 8.30 uur n.m. nog gelegenheid zich te laten inschrijven in het patro naat van Kaatsheuvel en Berkdijk. K.A.J." Agenda. Maandag 31 Juli 7.30 u. n.m. groep. Dinsdag 1 Aug. 7.30 u. n.m. Pioniersgroep. Woensdag 2 Aug. 7.30 u. n.m. Athletiekclub. Donderdag 3 Augustus 7.30 u. n.m. groep.; 8 uur n.m. Bestuurs vergadering en 9 u. n.m. leiders ronde. Vrijdag 4 Aug. 7.30 u. n.m. Maandvergadering. AGENDA. Maandag 31 Juli 8 u n.m. repe titie Harm. Apollo. Dinsdag 1 Augustus geen repe titie R.K. Par. Zangkoor St. Jan. Woensdag 2 Aug. 8 u. n.m. re petitie Harm. Kon. Muz. Gez. Eu- phonia. Donderdag 3 Augustus 7.30 u. n.m. repetitie Dameskoor en 8.30 uur Mannenkoor Bel Canto.

Echo van het Zuiden | 1950 | | pagina 2