WAÜLWYK DE LMGSÏEMT Waalwijkse en Langsiraaise Courant DRUNEN ELSHOUT BIOSCOOP-PROGRAMMA Koffie duur geworden.... Dankwoord van de Diamanten Jubilaris. is De VRIJDAG 6 OCTOBER 1950 Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij ANTOON TIELEN Hoofdredacteur JAN TIELEN DE ECHO VM HEI ZUIDEN - s 73e JAARGANG No. 81 Abonnement 15 cent per week 1.9-5 per kwartaal 2.25 franco p.p Advertentie-prijs 9 cent per m.M. Contract-advertenties speciaal tarief. OPGERICHT 1873. Bureaux GROTESTRAAT 205 WAALWIJK TEL. 38. SCHOOLSTRAAT 11 KAATSHEUVEL TEL. 66. TEL.-ADRES „ECIIO". ZONDAGSDIENST 8 October 1950 Dr. Kolster. Apotheek: Geers. NED. HERV. KERK WAALWIJK. Zondag 8 October 1950. IC uur: Ds. W. L. Jens, Bediening H. Doop Koorzang. G.30 uur: Ds. W. L. Jens, Catechismus. VOOR SALATIGA. Vorig bedrag f 601.25 Wed. v. d. B., Waalwijk f 5. Totaal 606.25 FABRIEK IN OPRICHTING. VOLKSSCHOENEN VOOR DRAAGLIJKE PRIJS. Wij lezen in de Volkskrant van Dinsdag j.l. 't volgende bericht: Een combinatie van schoen fabrikanten uit de Langstraat is thans bezig met de oprich ting van een nieuwe fabriek, waarin solide volksschoenen met sierlijk model en goede pasvorm in grote hoeveel heden zullen worden vervaar digd. De prijs van de volks schoen zal draaglijk zijn. Of schoon de Regering haar me dewerking met de plannen nog niet heeft toegezegd, ho pen de fabrikanten dat zij haar goedkeuring er niet aan zal onthouden. Het benodigde kapitaal en de vereiste bank- credieten zijn reeds aanwezig. Niet alleen dc vervaardi ging der schoenen, maar ook de distributie daarvan willen de schoenfabrikanten goed koper maken. De winstmarge van de winkels, welke va rieert van 30 tot 40 percent, zou een te grote belasting zijn van de schoenenprijs. Een verandering van het distribu tie-systeem wordt daaroip te vens beoogd. Niettemin zul len de schoenwinkeliers, mits zij bereid zijn de schoenen in grote hoeveelheden af te ne men, bij de verkoop worden ingeschakeld. Bij onze informaties in Waalwijk, de Langstraat en Den Bosch, bleek in de krin gen der schoenindustrie van dergelijke opzet of plannen niets bekend. Een proefballonnetje mis schien? KERKKOOR NAAR EINDHOVEN. A.s. Zondag zal het kerk koor van de parochie St. Jan een bezoek brengen aan de parochiekerk van St. Catha- rina te Eindhoven, waar De ken Heezemans pastoor is. Het koor zal daar onder de Hoog mis o.l.v. de heer G. Duijve- laar de Mis „Maria Magdale- na" van Philip Loots zingen. OUDEN VAN DAGEN. Het comité „Ouden van Da gen" organiseert binnenkort 'n „Waalwijkse Avond", waar voor verschillende Waalwijk se eigen krachten zullen wor den uitgenodigd, zulks ter versterking der kas-positie van dit populaire werk. Ook besloot het comité hulp te verlenen bij de pogingen om de ouden van dagen, die in de zomer hun „home" heb ben in 't park aan het Station of op 't Raadhuisplein, in de winter een gezellige plaats van bijeenkomst te bezorgen voor een praatje, een spelletje kaart e.d. De K.A.B. heeft zich in principe bereid verklaard om voor dit doel een lokaal af te staan; 't comité zal nu trach ten voor dit doel voor ver warming. voor wat amuse ment, voor een versnapering te zorgen en zal daarvoor na tuurlijk een beroep moeten doen op de ingezetenen, een initiatief dat we gaarne steu nen. NEDERLANDSCHE ROODE KRUIS. 30 September werd te Nij megen in de Novum-hallen 'n wedstrijd gehouden om het Nederlands landskampioen schap door de vertegenwoor digende Roode Kruis-ploegen der elf provinciën, plus de pleeg Rhenen die haar kam pioenschap verleden jaar be haald, had te verdedigen. Het neusje van de zalm der Nederlandsche Roode Kruis-ploegen kwam dus daar bijeen. De ploeg Waalwijk, com mandant de heer A. v. Nunen en de helpers de heren Ant. v. Nunen, M. Casteleins en A. Bruurmijn, had de eer aange wezen te zijn als beste ploeg uit Noord-Brabant, om 't kam pioenschap trachten te beha len. Dit is echter niet gelukt, maar toch werd er een zeer mooi resultaat bereikt. Waal wijk kwam als vijfde beste ploeg uit de strijd te voor schijn, uit de twaalf elite- ploegen van geheel Neder land. De commandant, de heer Ant. v. Nunen, kwam als zeer goede vierde voor de com- mandants-prijs in aanmerking. Alles bij elkaar, voorwaar een mooi resultaat voor onze transportcolonnisten, waarmee wij hen van harte gelukwen sen. De helpsters namen niet deel aan de wedstrijd. De helpsters uit Groningen en de helpers uit Overschie behaal den de kampioenschappen. VERBOUWING. De verbouwing van de le- derfabriek der Fa. L. Mom bers, is gegund aan de Fa. Corn. Damen te Oosterhout. De staalconstructies worden uitgevoerd door de Fa. Hoef nagels te Tilburg, terwijl de stalen ramen geleverd zullen worden door de Fa. Braat te Delft. Architect is J. A. Waskows- ky te Breda. VERGADERING K.J.M.V. Dinsdagavond j.l. hield boven genoemde vereniging 'n goed be zochte vergadering. Nadat de voorzitter met gebed de avond had geopend, riep hij allen 'n hartelijk welkom toe, spe ciaal de spreker van deze avond, de Diocesane secretaris der K. J. M. V. in het bisdor-i Den Bosch, de heer Ad Schellen. Spreker het woord gevende, zeide de voorz. niet anders te kunnen doen dan de doelstellin gen van het winterprogramma nog eens duidelijk naar voren te brengen en te wijzen op de betekenis van deze avonden, die voor een gedeelte bestonden uit sprekers over middenstandsproble men, belastingvraagstukken, P. 13. O. enz., terwijl ook gedacht was aan filmavonden, zomede de ver schillende acties die door de leden zelf moeten worden georganiseerd, sommige ook in samenwerking met de andere jeugd-standsorganisa- ties. De heer Schellen sprak over het doel en wezen der K.J.M.V. De taak van de jonge midden stander is de hedendaagse maat schappij is alleen te verwezenlij ken door saamhorigheid en vast beradenheid, door veel studie te maken over actuele vraagstukken en cursussen te doen volgen, die speciaal voor de jonge midden stander zijn georganiseerd. Wij moeten de toekomst breed zien, niet bang zijn voor tegensla gen, slechts door te overwinnen komt men tot resultaten. Door eendrachtig samen te werken en het veel gezegde woord „concurrent" voor goed van ons weg te vagen, kunnen wij ons doel bereiken, n.l. een gezon de en sterke middenstand. Na deze spreekbeurt, die door allen met veel aandacht werd ge volgd, kwam de voorzitter terug op het winterprogram en deed hij verschillende mededelingen, om trent vragen van diverse leden van de acties door de leden zelf te voeren en die in het winter program waren opgenomen. Vooreerst dan de filmavond op 17 Oct. a.s., waar Pater Fidentius uit Eindhoven ons mee zal voe ren naar Italië, om enige indruk ken te krijgen omtrent de schoon heid van dit land, met de Heilige stad als middelpunt. Op deze filmavond zijn de K. A. J. en de R.K.J.B. tevens uit genodigd. 7 November volgt dan 'n Aller- zielen-overdenking met muzikale omlijsting, waarin Aalmoezenier Kap. v. d. Heuvel het woord zal voeren. Op Zondag 26 Nov. a.s. zal wederom 'n St. Nicolaas-optocht worden gehouden door Waalwijk (schoner en mooier dan vorig jaar). Tijdens deze tocht zal ruim schoots gelegenheid zijn om goe deren, geld, enz. te geven, alles bestemd voor de minder goed gesitueerden, om ook deze mensen een echt St. Nicolaasfeest te kunnen bereiden. Op 12 December zal de heer J. Toorians uit Loonopzand een spreekbeurt vervullen, over „Het ambachtsgilde als wegbereider Danken is ieders plicht, een ereplicht voor hem, aan wie God buitengewone genaden geschonken, aan wie de men sen zoveel eer en hulde ge bracht hebben. Ondergeteken de is die gelukkige en wil thans aan die ereplicht vol doen. De „Echo Van het Zuiden" luidde het diamanten feest in, bracht hem de eerste echo's van dank en hulde uit Waal wijk; laat thans ditzelfde blad het klankbord van de echo van mijn dank zijn. Op 8 September begon het feest met een plechtige H. Mis van dankbaarheid in de kapel van de Broeders, opgedragen door de Zeereerw. Heer Pas toor Ras. Wegens te beperkte ruimte konden alleen Broe ders en familie-leden deze bij wonen. Na de dankbetuiging aan God, volge hier mijn dank aan de mensen. Vooreerst dank aan allen die op de receptie mij hun wensen aanboden. Dit zijn de Geestelijken van dc parochie en inwoners van Waalwijk van alle rang en stand. Het slot en tevens hei hoogtepunt op de receptie was de komst van het comité van de oud-leerlingen, bestaande uit de heren L. Mombers, J. v. Hees wijk en M. v. d. Mee. Na een magistrale speech van de heer J. v. Hees wijk, bood hij namens alle oud-leer lingen mij hun gelukwensen en hun kostbare, kostelijke en vooral practische geschenken aan. Mijn speciale dank aan het comité en de oud-leerlin gen en aan allen die hun ge lukwensen met een geschenk benadrukten. Dank verder aan allen die per telegram, per brief of per kaartje mij geluk wensten. Ondergetekende begrijpt zeer goed dat de eer en hulde niet hem alleen gelden, be grijpt dat Waalwijk in al zijn geledingen zijn diamanten proiessie-ieest als een welko me gelegenheid heeft aange grepen om het werk van al de Broeders alhier te huldi gen. Kerk en gemeente schat ten hun werk hoog. Ouders en vooral oud-leerlingen, wier kinderen thans hun scholen bezoeken, waarderen thans beter dan vroeger hun onder wijs, de opvoeding hunner kinderen. Daarom geeft hij eer en huldiging door aan al de Broeders die hier nu werken en vroeger werkten. Daarom dankt hij U namens hen al len. Mijn dank zal ik omzetten in gebed voor het welzijn van voornoemde instanties, van vrienden en kennissen. Tijd en gelegenheid daartoe in overvloed. Het <Vcst begon in onze ka pel met een H. Mis van dank baarheid; het zal de volgende week ook eindigen met een dergelijke H. Mis in de paro chiekerk van St. Jan. Dit is wel het mooiste, het verdien stelijkste geschenk van 't co mité. Vriendelijk verzoekt hij de kinderen, de oud-leerlingen en vrienden, die deze H. Mis bij wonen, met mij God te loven en te danken voor de roeping tot, en volharding in de reli gieuze staat en met de daar aan verbonden grote genaden. Helpt me ook onze lieve Moeder Maria danken voor de hulp en bescherming in die 60 jaren. Bij voorbaat mijn dank! Tenslotte dank aan Directie en Redactie van „De Echo van het Zuiden", voor de mede werking bij de viering van 't feest. Br. Lucilianus. van de middenstand", terwijl me dio INov. ot L>ec. een zeit-ont- wikkelingsavond zal worden ge houden. Umtrent de te voeren Kerststal actie deelde de voorzitter mede, dat binnen korte tijd twee ontwer pen aan de leden zullen worden voorgelegd, waaruit n eventuele keus zal worden gedaan; ook over deze actie de volgende vergade ring meer. Van de K.R.O. was 'n voorlo pig schrijven binnengekomen om trent de ledenactie, die door de gezamenlijke verenigingen was uit gevoerd. In dit schrijven stond vermeld, dat de K.K.O. momen teel de sterkste omroepvereniging is, en wanneer de landelijke actie zal zijn voltooid, de K.R.O. dui zenden nieuwe leden meer onder haar gelederen telt. In Waalwijk werden door de jeugdorganisaties 68 nieuwe leden aangeworven. Dank werd gebracht aan het lid Bern. Stokwielder, die als ac tieleider zoveel en moeilijk werk heelt gevoerd om deze actie voor Waalwijk zo succesvol mogelijk te doen slagen. Omtrent de K. R. O.-avond in onze gemeente te houden, zal het bestuur nog na- nog nader corresponderen. Door het bestuur der K.J.M.V. was als afgevaardigde der K. J. M. V. en de R.K.J.B. in de ge vormde Jeugdraad benoemd het bestuurslid Anton Schomaker, penningmeester der K.J.M.V. Waar de secretaris der K. J. M. V. wegens studie zeer weinig tijd had, om de belangen der ver eniging naar behoren te kunnen vervullen, werd benoemd met gro te meerderheid van stemmen Her man van Eijkelenburg, tot dusver lid van het bestuur. In de St. Nicolaas-commissie werden benoemd de heren J. Dek ker, B. v. d. Dungen, A. IJpelaar en A. Snels. Nadat de vragen der leden, in de rondvraag gesteld, waren be antwoord, werd deze zo geslaagde avond met de jeugdgroet gesloten. VOGELVERENIGING „VOGELLUST". Algemene jaarvergadering in het clubhuis Zaterdag 7 October a.s. Aanvang 8 uur precies. Agenda: 1. Opening door de voorzitter. 2. Jaarverslag secretaris. Jaarverslag penningm. Verslag controle-commissie. 3. Bestuursverkiezing. Aan de beurt van aftreden zijn de secretaris en pen ningmeester; beiden zijn herkiesbaar. Nieuwe can- didaten zijn de heren A. v. Es, D. Treffers en H. v. Dongen. 4. Mededelingen en ingeko men stukken. Goedkeuring reglement. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. VERDRONKEN. Dinsdag is uit de Haven 't lijk opgehaald van de 73-jari- ge S., wonende aan de Win terdijk, die Maandagavond niet was thuisgekomen. Waar schijnlijk is hij door de duis ternis misleid in het water ge lopen en verdronken. KEURINGSPROGRAM LICHTING 1952. Het onderzoek der in het tijdvak van 1 Jan.1 Aug. 1932 geboren keuringsplichti- gen der lichting 1952 (eerste gedeelte) zal in de Citadel kazerne te 's-Hertogenbosch als volgt geschieden: Drunen 19 Oct.; Waspik 3 Nov.; Waalwijk 13, 14 en 15 Nov.; Loon op Zand 16, 17 en 20 Nov.; Vlijmen 20, 21 en 22 November. De herkeuring van reeds eerder ongeschikt verklaarden zal van 18 tot en met 21 Dec. plaats vinden. In tegenstel ling met vroeger duurt de keuring thans nog slechts een dag, waarover de werkgever verplicht is loon uit te beta len. Aan hen, die eventueel na hun eerste keuringsdag moeten terugkomen, Wordt van overheidswege loonder vingsvergoeding betaald te gen overlegging van een werkgeversverklaring. TELEVISIE IN WAALWIJK. Bij de firma's Electra en H. v. d. Heuvel zijn televisie toestellen geplaatst voor de ontvangst van de uitzendingen van de experimentele Philips- zender. Gisterenavond werd de eer ste uitzending ontvangen en in het vervolg zullen in Waal wijk de uitzendingen regel matig te zien zijn. Naar wij vernemen worden in beide zaken de toestellen zodanig geplaatst, dat de uit zendingen vanaf de straat zijn te zien. Verder verwijzen wij naar de betreffende advertenties. BURG. STAND. Geboorten: Marius C M zv P Maas-van der Westen Din- gena J dv H Maijers-de Rooij te Sprang-Capelle. Overlijden: Melia Wagemakers 61 jaar echtg van L Ros Pieter Sprangers 70 jaar echtg van J M van der Schans, Huwelijksaangiften: J C van Woensel 31 jaar en A M v d Velden 25 jaar beiden alhier C Berrevoets 28 jaar en A H van OPENING GEMEENTEHUIS. Morgen zal het gerestaureerde gemeentehuis officieel worden ge opend door de Commissaris der Koningin in Noordbrabant. Het programma van deze feestdag is als volgt 9.30 uur plechtige H. Mis. Daarna inzegening van het kruisbeeld in de raadszaal door de HoogEerw. Heer Deken Rooij - ackers, 2 uur plechtige raadsvergade ring, waaronder officiële inge bruikstelling van het gemeente huis. 3 uur vendelen door de O.L.V. Schuts uit Elshout en défilé der diverse verenigingen. 3.30 uur zanghulde der school kinderen, aanbieding cadeau, vendelen door de O.L.V. Schuts uit Elshout. 4 uur kindertractatie. 6 uur concert door de Zang vereniging der Meisjescongregatie, de kerkelijke fanfare uit Elshout en de Zangvereniging Uitspan ning door Inspanning. De jubilerende Zangvereniging „Uitspanning door Inspanning" te Elshout, die 30 September j.l. ljaar 30-jarig bestaansfeest herdacht. Staande (de twee buitenste rechts) zijn de twee jubilarissen, die de eer hebben de mede-oprichters te zijn. Tuijl 28 jaar beiden alhier A A v d Water 29 jaar en C A v d Lee 28 jaar beiden alhier. Huwelijken: P J v Zon 32 jaar en P T Verdonk 24 jaar beiden alhier H J van der Aa 25 jaar alhier en M A E Eshuis 26 jaar te Enschede. Ingekomen: B H v Riel van Loonopzand A J v d Broek van Loonopzand. Vertrokken: H H v Muilekom naar Loonopzand R M Mieris naar Loonopzand MC Hamers naar Rotterdam A W v Gin- neken naar Oosterhout MC v Brunschot naar Waspik T J v Beusekom naar Eethen ML Hooijmaaijers naar Berkel ca P C J v Loon naar 's-Hage G W Stargardt naar Nijmegen C A M v Gisbergen naar Til burg T H dc Leeuw naar Til burg F J M Pulskens naar Til burg CE Simon naar Tilburg j A E Sleenhoff naar Tilburg J M E Werkman naar Tilburg A M T B;ij naar 's-Bosch C A Verstijnen naar Tilburg H J Pijnenburg naar Haaren A P Heesters naar Haaren J M v Zcelst naar Ammerzoden A M Vriens naar Hilvarenbeek. MUSIS SACRUM. Van Vrijdag tot en met Zondag draait hier „Sabo teur", een echte Hitchcock- film. Het gaat over een man die, verdacht van sabotage, door de politie wordt achter volgd, maar zelf de man die in werkelijkheid sabotage heeft gepleegd, tracht te ont dekken. Vandit gegeven heeft Hitchcock een beklemmende thriller gemaakt, die de lief hebbers een paar uur in span ning zal houden. 14 Jaar. „Wet zonder recht", de film die Maandag en Woensdag loopt, gaat over het leven in een Amerikaanse gevangenis. Hij laat de gevangenen zien in hun vriendschap, hun na ijver, hun vrijheidsdrang en wanhoop, met aan de andeie kant de gevangenisleiding, die zowel van haar menselijke als van haar corrupte kant wordt getoond. Een erg opwekkende geschiedenis is het niet. LUXOR-THEATER. „De Twee Wezen", van Vrijdag tot en met Zondag, speelt zich af tijdens de re gering van Lodewijk XV in Parijs. Aiida Valli en Maria Denis zijn de twee meisjes, van wie de één blind is, maar die geen van beiden meer ou ders hebben en allerlei we derwaardigheden beleven, de één in adellijke kringen, de ander in een bedelaarsmillieu. Maar voor allebei komt 't dik in orde. In „De Laatste Haven", heeft Jean Gabin weer eens een vrouw vermoord en daarom moet hij vluchten. Hij komt in Genua terecht, beleeft er verschillende avon turen die beginnen met kies pijn, en wordt tenslotte toch nog door de politie ingere kend. Deze film draait Maan dag en Woensdag. Beide films toegang 18 jaar. OOSTENRIJK. De commu nistische actie in Oostenrijk is geen succes geworden, alleen in de Russische sector konden de stakers met behulp van de Rus sische bezettingstropen wat suc cessen boeken. KATH. UNIVERSITEIT. - Het bestuur der St. Radboud- stichting heeft dr. E. C. H. J. te Amsterdam benoemd tot eerste gewoon hoogleraar in de medi sche faculteit der Kath. Universi teit te Nijmegen met leeropdracht voor chemische physiologie. "tv t og nooit hebt U zo- J- veel voor koffie be taald als U straks gaat doen; want hoe dan óók. Uw kopje koffie wilt U toch niet missen! Nog nooit is het van zo veel belang geweest om de krachtigste en geurigste koffie te kiezen, want U wenst toch zeker waar voor Uw dure geld! Nog nooit heeft De Gruyter's koffie met 10% korting zoveel voor een huisvrouw betekend, want daardoor betaalt U voor de beste kwaliteit minder dan waar ook! Waf een uitkomst in deze tijd! Daarom juist nu met Uw koffiebonnen naar De Gruyter: de koffie- en thee- zaak. Zondag 4.30 uur concert door de harmonie der Jongenscongre gatie, de Kon. Erk. Harmonie de Volharding, de gemengde zang vereniging Zang en Vriendschap en de gem, zangvereniging Can tabile. Des avonds zal het gemeente huis feestelijk worden verlicht. Ledenvergadering K A.B. De K.A.B. afd. Drunen hield Maandagavond een algemene le denvergadering, die zeer slecht bezocht was. Na de gebruikelijke opening en 't lezen der notulen, was aan de orde: bespreken van de Rome-reis. Het is de bedoeling van het hoofdbestuur dat in 1951 met de K.A.B.-bedevaart naar Rome minstens één lid van iedere afdeling de reis medemaakt. Men wist op deze avond nog niet tot een besluit te komen inzake een spaarregeling voor deze Rome reis en dit punt werd aangehou den tot de eerste ontwikkelings avond. Over het komende ontwikke lingsprogramma van deze winter werd ook uitvoerig van gedachten gewisseld. Het programma van de afd. Drunen hebben wij in ons nummer van 28 Sept. j.l. uitvoe rig belicht. Zes goede sprekers zullen op zes verschillende avon den actuele onderwerpen van de ze tijd komen bespreken. D«? om lijsting van deze avonden vormde op deze avond een punt van be spreking; er werd voorgesteld om een beroep te doen op de diverse verenigingen uit onze gemeente; de geestelijke adviseur drong ech ter meer aan op zelfwerkzaam heid en stelde voor dat de leden zelf met zang, muziek, toneel of declamatie de omlijsting zouden verzorgen, welk voorstel werd aangenomen. De heer van Gestel sprak hier na een propagandistisch woord over de Volkskrant en de beteke nis van dit blad van de K.A.B. voor de K.A.B. De HoogEerw. Heer Deken Rooyackers kwam op deze avond eens kennis maken met de K.A.B. afd. Drunen. Deken Rooyackers sprak een algemeen propagandis tisch woord en zeide dat de groei en de bloei van de K.A.B. hem na aan 't hart lag. Spr. bepleitte ook het ontwikkelingswerk en spoorde allen aan tot activiteit. Als gij, aldus spreker, laat zien dat er actie in Uw vereniging zit, op mij kunt gij dan altijd rekenen. Tot slot sprak ook de geestelijk adviseur nog eens over het ont wikkelingswerk en spoorde allen aan om in de komende winter de ontwikkelingsavonden te be zoeken. Gaarne zag spr. ook een groepje van pl.m. 20 mannen ge vormd om in Drunen een 2-jarige cursus te kunnen geven in alge mene ontwikkeling. Verder niets meer aan de orde zijnde sloot men de vergadering. Geslaagd. Onze dorpsgenoot de heer J. Muskens slaagde in Den Bosch voor het examen koster. Proficiat. Aan de Nijverheidsschool te Waalwijk slaagden voor het exa men schoenmakers onze dorpsge noten Joh. Pulles en Joh. de Wijs. Joh. de Wijs kreeg tevens de eer ste prijs voor vlijt. Winkelactie. De winkelactie ter gelegenheid van de opening van het gemeen tehuis is in volle gang. Reeds zijn pl.m. 100.000 zegels uitgegeven. Morgen, met de opening van het gemeentehuis, zal de slagzin, welke uit de verzamelde letters kan worden samengesteld bekend gemaakt worden. Jaarvergadering. buurtvereniging „Wolfs- hoek" is voornemens hare jaar vergadering te houden op Zondag 15 October in het veilinggebouw. Handboogschutterij Victoria. D'e Handboogschutterij Victo ria hield op hare banen een on derlinge prijsverschieting op ge- lukspapier. A. v. Herpt le met 332 punten; L. Verhoeven 2e 314 en extra prijs voor de meeste ro zen, een prijs die hiervoor door Martien Klijn beschikbaar was ge steld; Th. v. d. Besselaar 3e 300; M. Klijn 4e 295; L. v. d. Sanden 5e 277; A. Veltman 6e 252; G. v. Engelen 7e 245; P. van Balkom 8e 221; L. v. Logten 9e 217; L. Wolfs 10e 205; M. Smetsers 11e 191; M. van Delft 12e 171; L. v. Dommelen 13e 167; A. Merkx 14e 159; C. Veltman 15e 157; Joh. Merkx 16e 137; M. van Dommelen

Echo van het Zuiden | 1950 | | pagina 5