W WU/ KORTING TIJDELIJK BILJARTEN. HET TYPE, DAT ALTIJD SLAAGT Nederl. Staatsloterij, 06 °rüI la ge* rnülSjeS' choc. P?SJ 0\ koek DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 5 JANUARI 1951 pW Op 8 JANUARI begint de VERKOOP DER LOTEN VAN DE 512e loterij. De trekkingen vangen aan op 29 JANUARI Vanaf heden kunnen loten besteld worden, ook per post, bij de Collectrice: J. VAN DOOREN Grotestraat 1 94 Gironummer 476851 WAALWIJK P. Lvan Stokkum en Zn. - Vlijmen verhuur VAN: DANSVLOEREN K LA PSTOELEN TELEFOON 272 - 384 EN TAFELS. N IJ M E G E N ad strekl krijgt k) b'i Sf pindakaas oi GYMNASTIEK EEN SPOBT BIJ UITNEMENDHEID. Wat Is de betekenfa van de gymnastiek (Van onze gymnastiek- mede werker). Naast de voetbalsport is ook de gymnastieksport naar voren gekomen. Niet alleen in ons land maar ook in het buitenland staat de gymnas tieksport naast de voetbal sport. De voetbalsport is meer de populaire sport omdat de ze meer spectaculair is; men ziet nu eenmaal liever voet ballen. De voetbalsport is veel eenzijdiger dan de gymnas tiek, de lichaamsontwikkeling bij de gymnastiek is veel rui. mer, want zij geeft aan elke spier zijn arbeid. Het is een sport die door iedereen be oefend kan worden, zowel door de jongeren als door de ouderen boven de 30 jaar. Wanneer wij heel de dag achter een aanklopper of een andere machine op de fabriek hebben gestaan, of als men dag in dag uit op de school banken of kantoor zit en men moet zijn gedachte oriënteren op de leerstof die men krijgt, dan komt 's avonds de ge dachte wel eens naar voren hoe kan ik toch eens een beetje ontspanning vinden Niets kan ons beter afleiding geven dan sport. En welke sport kan beter ontspanning geven dan gymnastiek. Het is bovendien ook een zeer ge zonde sport. Men wordt er niet zo gauw moe van. Het komt bij deze sport enkel en alleen aan op kracht en lenig heid. Nu zal men zeggen ik ben niet sterk, daarom kan ik niet bij de gymnastiek. Nee, jongelui, als men er zo over denkt dan hoeft men nergens aan te beginnen. Wij moeten zien dat wij door willen ook inderdaad kunnen. De gymnastiek-oefeningen bevorderen psychische eigen schappen als zelfvertrouwen, tegenwoordigheid van geest, wilskracht, arbeidslust, enz. Zelfvertrouwen is wel het eerste en noodzakelijkste voor iemand die bij de gymnastiek is. Deze eigenschap bezit niet elk mens, die moet men in de loop der jaren aanleren door arbeid en training. Wij moe ten proberen de moeilijkhe den die zich in de gymnastiek voordoen, op te lossen, daar de gymnastiek een vaardig heidsvak is van de eerste or de. De vele moeilijkheden kunnen daar gerangschikt worden om ze te overwinnen. Wij moeten het ons lichaam ook niet te gemakkelijk ma ken. Wij mogen het gerust enigszins afmatten. De oefe ningen moeten half-automa- tisch zijn, dat heeft tot doel dat ze dan minder vermoeiend zijn. Tenslotte stellen wij als eis, dat er afwisseling moet zyn, omdat dan de vermoeid heid minder vlug optreedt en de oefeningen steeds kunnen worden verlengd. Indien wij werkelijk be langstelling hebben, dan zal de leerstof die wij krijgen, ook vreugdevol zijn. Gedurende de gymnastiek les moeten orde, regelmaat en stilte een voorname plaats in nemen en wij moeten aan stipte gehoorzaamheid gewen nen. Dit werkt de zin voor orde en regelmaat bij ons in de hand. Wanneer we ons voor bepaalde situaties ge plaatst zien, dan eist zulks ook een bepaalde daad. Daar voor is in vele gevallen wils kracht nodig om zichzelf aan te zetten tot het volbrengen van die daad, ook al is er eni ge risico aan verbonden. Naast wilskracht hoort ook doorzettingsvermogen, om soms voorkomende onaange name dingen te overwinnen. Zo bezien en overwogen, zal de beoefening der gym nastiek iedereen, jong en oud, bevrediging, voldoening en vreugde schenken. J. v. d. W. WAALWIJK. HOCKEY. STANDENLIJ ST JES. Dames 3e klas A K.N.H.B. Were Di 1 7 7 0 0 14 Waalwijk 1 7 6 0 1 12 DESK 8 4 0 4 8 Oranje-Zwart 3 7 3 1 3 7 Liberty 7 2 14 5 Tilburg 3 6 2 0 4 4 HTCC3 7 115 3 Geel-Zwart 7 0 16 1 Dames 2e klas B Zuid-Ned. Bond. Rapidity 3 7 6 0 1 12 Waalwijk 2 6 5 0 1 10 Mop 3 6 5 0 1 10 Warande 6 4 0 2 8 Hopbel 7 4 0 3 8 Eindhoven 4 6 2 0 4 4 Forward 4 7 115 3 Keep Fit 2 6 0 2 4 2 Oranje-Zwart 4 7 0 1 6 1 Heren le klas A Zuid-Ned. Bond. Warande 1 5 5 0 0 10 Waalwijk 1 6 4 0 2 8 Push 4 4 2 115 Hoco 2 7 2 14 5 Liberty 2 5 12 3 4 Tilburg 4 3 10 2 2 Pelikaan 2 6 10 5 2 Heren 2e kla9 B Zuid-Ned. Bond. Mop 5 4 4 0 0 8 Keep Fit 2 4 3 0 16 Forward 4 3 2 0 14 Rapidity 3 3 10 2 2 Waalwijk 2 4 10 3 2 Nu de competitie al zo'n eind Is gevorderd, wordt het tijd dat eens onthuld wordt waar de Waalwijkse clubs zich op het ogenblik allemaal be vinden. Hierboven kunnen be langstellenden 't bestuderen. Op het eerste gezicht ziet het er voor verschillende elftal len niet gek uit. Maar kijk het eerste dames elftal eens. Als dat prijs stelt op de eerste plaats, zal het een zware dobber hebben. Natuurlijk is het Were Di uit Tilburg dat zwaar concur reert. Tussen deze twee elf tallen bestaat vanaf het be gin van het contact een uiterst sportieve vete, die vooralsnog niet definitief beslist is. Noch tans heeft Were Di vooral vorig seizoen in enkele wed strijden bewezen dat de Waal wijkse dames zich tot het ui terste moeten inspannen om niet achterop te raken. Ook nu staat Were Di er iets voor deliger voor. Een gewaar schuwd „man" telt voor twee, zegt het spreekwoord. Om nu op het eerste heren elftal over te springen, dat zit in een analoge situatie, maar hier heeft Warande nog iets meer voordeel. Dat wordt dus dubbel oppassen; de Waal wijkse heren kunnen echter wel wat. Het tweede dames-elftal doet het deze keer uitstekend. Het gedrang om de eerste plaats is overigens wel hevig en het komt dus op volhou den aan. De prestaties van de afgelopen wedstrijden geven in ieder geval vertrouwen. Als er nu maar geen vergissingen meer gemaakt worden Blijven over het derde da- mes- en het tweede heren elftal, 't eerste in de midden moot, niet onbevredigend, het andere boert nog altijd maar slecht. De heren mogen wel bedenken dat ze op die plaats niet veel bereiken en hun best doen om er vandaan te ko men. Het kan nog. Dames 2e klas A Zuid-Ned. Bond. Push 3 7 6 0 1 12 Forward 3 7 5 1 1 11 Tilburg 5 5 3 0 2 6 Pelikaan 2 6 2 2 2 6 Hoco 2 7 3 0 4 6 Waalwijk 3 7 2 1 4 5 Tilburg 4 5 2 0 3 4 Were Di 3 6 1 2 3 4 's-Bosch 3 6 1 0 5 2 FEUILLETON VAN DE ECHO VAN HET ZUIDEN 18) Van de Cornishes zou zij natuurlijk een heel andere lezing van het geval gekregen hebben; hoe nu precies, daar kon hij zich geen voorstelling van maken, maar gunstig voor hem zou die zeker niet lui den. Hij had zo gehoopt dat Queenie zich een eigen oor deel zou hebben gevormd, waardoor haar vertrouwen in hem niet geschokt zou zijn; maar ze zou dan toch ook wel begrepen hebben hoe hij ver langde naar een brief van haar. Hij voelde zich verbazend alleen en verlaten in dat uit gestrekte Londen, waar ieder zo vervuld leek van zijn eigen zaken en belangen. Als jongen had hij zijn op voeding gekregen in een pro vinciestadje waar zijn voogd woonde, en zijn enige vorm van uitgaan had dan hierin bestaan dat hij op Zondag middag eens daar aanging en een heel ouwelijk gesprek had moeten voeren, wat nu niet bepaald een verzetje voor hem was geweest. Die voogd had zijn best voor hem gedaan, want de ar me jongen bezat in het ge heel een naar honderd pond. Toen Gerard zestien jaar was stierf de oude heer. en zijn opvolger in zaken had hem een plaatsje op het kan toor bezorgd en hem het uit zicht geopend dat, als hij maar hard werkte, hij dan toch wel een schappelijk bestaan zou vinden, maar voor verdere lei ding had hij de handen van hem afgetrokken. Zodra de oorlog uitbrak had Gerard dienst genomen en had hy zich in zyn element gevoeld. De kameraden moch ten hem graag en hadden hem ie bijnaam: „Gentleman Ger ry" gegeven om zijn aristo cratisch uiterlijk en zijn be schaafde manieren. Maar nu hij die arm miste, was hij im mers totaal ongeschikt ge worden voor de dienst. Dit was iets wat hem bij tijden bitter en opstandig stemde. Zo liep hij dan ook nu weer allesbehalve opgewekt door Green Park, na een vruchte loos bezoek aan het Ministerie van Oorlog. Ineens hoorde hij een stem achter zich: U bent toch Mr. Claude Cornish? Het kwam Gerard voor dat hij dit gezicht meer had ge zien, maar toch kon hij het zo gauw niet thuis brengen en erkende nederig: Het spijt mij, maar ik herinner mij niet precies wie u bent! Met goedmoedige glimlach antwoordde de ander: Mr. Carr, weet u nog wel? O, ja, neem mij niet kwa lijk! Dit was alweer een nieuwe verwikkeling die Gerard niet voorzien had en waar hij dus niet op voorbereid was. Het verwondert mij niets dat u zich mij niet meer her inneren zoudt, want we heb ben elkaar maar heel kort ontmoet en toen werd onze aandacht nog van elkaar af geleid door die plotselinge on gesteldheid van uw moeder. Ik hoop. dat Mrs. Cornish nu weer beter is. Dank u. Ze was tamelijk goed toen ik ging. Het was ook een moeilijk geval voor Gerard, die nu werkelijk niet wist of hij zwijgen of iets zeggen zou. Als u toch deze kant uit gaat, zullen wij dan een eind je samen oplopen? stelde de oude heer voor. Gerard voelde dat het nog 't minst achterdocht bij Mr. Carr zou wekken, als hij zonder dralen toegaf. Met genoegen, antwoord- GEWESTELIJKE COMPETITIE DISTRICT DE LANGSTRAAT De uitslagen van de laatst ge speelde wedstrijden in de Libre klasse C luiden als volgt Op 1& December 1950: B.V.T.--Groene Laken 2—6 D.E.S.Ojis Genoeqen 6—2 Nooit Volleerd—N.A.S. 4—4 Poedelvrees—-T.O.K. 6—2 Korenbeurs—'t Centrum 6—2 K.T.O.-K.O.T. 4-4 de hij dus. Ik had geen be paald doel, ik wilde meer de tijd wat zoek brengen tot zes uur, wanneer ik een afspraak heb. U geniet zeker van uw vrijheid in Londen? Het zal u wel eens aangenaam wezen om uw eigen baas te zijn, nu u zich zo ruim bewegen kunt? Maar u weet, Mr. Cornish, dat zo'n groot fortuin ook een grote verantwoordelijkheid meebrengt? Gerard overlegde of het nu wel verstandig was om Mr. Carr verder in onwetendheid te laten betreffende zijn breuk met de Cornishes. Het deed mij groot ge noegen, ging de oude heer voort, dat ik uw moeder weer zo gelukkig in haar geliefd oud huis zag geïnstalleerd. Ik weet dat zij er al die jaren op uitgezien heeft om daar met u heen te gaan en 't leek mij dan ook wel een heel har de bepaling in het testament van uw grootvader dat ze daar niet wezen mocht, tot u meer derjarig en dus de wettige erfgenaam van Belrewarde zoudt wezen. Nu kon Gerard toch niet langer zwijgen: Ik geloof dat u in een dwaling verkeert, Mr. Carr. U spreekt van Mrs. Cornish of zij inderdaad mijn moeder was, in plaats van mijn aan genomen moeder. Mr. Carr bleef onwillekeu rig even stilstaan en keek Ge rard aan of hij twijfelde, of die wel goed bij zijn zinnen was. terwijl hij op stroeve, strenge toon vroeg: Mag ik u verzoeken die woorden te herhalen? U spreekt van Mrs. Cor nish, of zij mijn eigen moeder was, terwijl het u toch zeker bekend zal zijn dat ze mij tot zoon aannam? U aannam?Dus u bedoelt hiermee dat u niet rechtens Claude Cornish is? Wie bent u dan wè1? Ik ben Gerard Flyne. Nu ik niet verder belang stel in de zaken van de familie Cor- De klasse kampioensstnjd gaat ditmaal tussen 2 K.O.T.ers, n.l. H. Snoeren en Jac. Verhiel. In 26 brt. en met een h.s. van 31 wist de laatste zijn nodige 190 car. te beëindigen, wat als eindresultaat 7.30 gem. opleverde. De 3e beste man was Jos v. Wanrooy met een gem van 7.03 Voorts Sj. Dijkstra (6.55), H.' Soeterboek (6.17), K. Jansen (6.39), L. v. Berkel (6.13) en D. Boers (5.77). A. Snoeren (5.48) en G. v. d. Velden (5.20). De stand in deze klas luidt thans als volgt gesp. pnt. 1. K.O.T. 11 68 2. B.V.T. 10 59 3. D.E.S. 12 54 4. H.K.S. 11 52 5. 't Centrum 11 51 6. Korenbeurs 11 48 7. T.O.K. 11 43 8. Groene Laken 11 43 9. K.T.O. 10 35 10. Ons Genoegen 10 30 11. N.A.S. 11 27 12. Nooit Volleerd 10 25 13. Poedelvrees 11 25 In de stand is slechts één wij ziging gekomen, maar dan ook een verrassende. D.E.S. wist n.l. door een 6—2 overwinning op Ons Genoegen van de 5e naar de 2e plaats op te klimmen. 't Centrum verloor van Koren beurs en beiden staan haast ge lijk. Groene Laken zorgde voor de verrassing van de dag door B.V.T. en liefst in eigen home met 62 te kloppen. Poedelvrees zorgde voor een prachtige stunt door T.O.K. met 6—2 nederlaag huiswaarts te sturen. Het staat nu gelijk met Nooit Volleerd, dat de punten met N.A.S. deelde. De uitslagen van de wedstrij den in klasse D en E, gespeeld op 23 Dec. 1950, luiden als volgt: In klasse D Ons Genoegen (W.) Centraal 8—0 B.V.T.—D.E.S. 8-0 Ons Genoegen (K.) Groene Laken 6—2 't CentrumN.A.S. 3—5 K.T.O.—ONA 4-4 't Centrum- Ons Genoegen (K.) 2—6 In klasse E Libre H.K.S.—K.T.O 0-8 ONA—N.A.S. (4) 5—3 N.A.S. (5)—Ons Genoegen 44 In klasse D is het wederom M. de Ruijter van Ons Genoegen (W.) die het record op zijn naam bracht. In 10 brt. maakte hij de 115 car. vol met een h.s. van 49 en met een algemeen mo yenne van 11.50. Een zeldzaam grootse partij in zo'n lage klas. Tot nu toe \verd geen betere par tij geleverd, een record dus. Zijn tegenstander L. Ermerings van Centraal speelde ook voortreffelijk en wel met 6.10 gem. De 2e beste en eveneens een knalpartij leverde C. Elshout van B.V.'I die met 6.76 de aan dacht trekt. B.V.T. was bijzon der goed op dreef, wat wel bleek uit de prestaties van M. Klei;n (n.l. 4.05) en H. de Vaan (4.33). A. Bergmans van Ons Genoegen (K.) produceerde nog een ver dienstelijke 3.51, evenals C. Boere van het Centrum, n.l. van 3.38. In klasse E is Th. Voogd van Ons Genoegen de kampioen met een gem. van 2.50. Ietwat karig, nish, daar ik niets uit te staan heb met Mr. en Mrs. Cornish moet ik u verzoe ken, Mr. Carr, mij verder te verontschuldigen. Binnen een paar minuten moet ik ergens anders zijn. Dit zeggende nam Gerard de hoed af en wilde gaan, maar Mr. Carr legde hem de hand op de schouder en zei: Eén ogenblik, Mr Flynezo zei u immers? Deze zaak eist wel enige an dere toelichting. Het spijt mij dat ik mij daar nu niet verder in be geven kan. Wend u zich dan liever tot Mr. Cornish. Mr. Carr keek de jongeman aan, of hij meende dat die hem voor de gek hield. Dood kalm sprak hij echter: Wilt u wel geloven, Mr. Flyne, dat dit voor het eerst is dat ik van zo'n aanneming hoor? Ik heb u natuurlijk ge houden en zal u blijven hou den voor Claude Cornish, de zoon van Sibilla Cornish, tot ik voldoende bewijs van het tegendeel heb. Haar zoon is gestorven; tenminste, dit werd mij ver teld. Maar ik kan u geen doodscertificaat als overtui gingsstuk laten zien. Kunt u mij dan ook en kele andere bijzonderheden meedelen? Het spijt mij zeer, méér kan ik u niet meedelen. Ik werd kort geleden als zoon aangenomen door Mr. en Mrs. Cornish; maar naar aanlei ding van een verschil van mening heb ik hun huis ver laten en ook verder alle ver standhouding met hen ver broken. Weer wilde Gerard zyn weegs gaan, maar andermaal werd hij tegengehouden door Mr. Carr. Misschien wilt u mij wel uw tegenwoordig adres geven, want ik zou die zaak graag grondig met u willen bespre ken. Mogelijk zoudt u mij ook het genoegen willen doen my in Bedford Row te komen op zoeken? maar zeker niet slecht. W. van Dongen verloor van hem met een mooi 2.20 gem. Alb. Voogd ver loor eveneens en wel met 2.25 van Chr. v. d. Velden die 2.14 liet noteren. Jan Groenendaal kon slechts 1 pnt, behalen en dit met een verdienstelijke 2.23. B. Laros van ONA sluit de rij met 2.14. Kan ook beter I De standen van deze klassen luiden In klasse D 1. B.V.T. "ft *73 2. Ons Genoegen (K.) 13 64 3. Altijd Raak 12 63 4. RK.S. li 58 5. Ons Genoegen (W.) 11 55 6. O.N.A. 13 55 7. D.E.S. 13 52 8. Centraal 13 47 9. N.A.S. 13 37 10. Groene Laken 13 32 11. 't Centrum 12 28 12. K.T.O. 13 28 In deze klas schijnt het kam pioenschap voor B.V.T. onver mijdelijk, doch de competitie is voor hen nu pas op de helft. Ons Genoegen (K.) sprong van de 7e plaats in 3 wedstrijden naar de 2e plaats en kan het B.V.T. nog wel lastig maken. O.N.A. en Centraal waren de slachtoffers die terugvielen en 't Centrum wist K.T.O. te verdringen en gaf hierdoor de lantaarn naar „De Sportwereld" mee. Ons Genoe gen (W.) steeg ook één plaats door enkele prachtige overwin ningen. Wie opent de mogelijk heid om B.V.T. nog te verdrin gen, het zou er wel te spannender door worden. In klasse E gesp. pnt. 11 67 13 11 10 11 1. O.N.A. 2. N.A.S. (4) 3. K.T.O. 4. Altijd Raak (2) 5. Ons Genoegen 6. Groene Laken 11 7. H.K.S. 12 8. N.A.S. (5) 11 9. Poedelvrees 12 In deze klas is geen stands verandering gekomen, alleen krijgt ONA nu meer rekening te houden met K.T.O. (tegen wie ze nog 2 maal moeten uitkomen) dan met N.A.S. (4). K.T.O.. kwam met 20 punten uit 3 wed strijden verrassend uit de hoek en deze „knapen" schijnen ernstige bedoelingen te hebben. De O.N. A.-lui zullen zich echter niet la ten ontmoedigen en zullen hun kans met de meeste inspanning blijven verdedigen. DE BEKERCOMPETITIE. De cadre klas, die in de com petitie haar kampioen reeds heeft gevonden en niet bij de pakken wil neerzitten, gaat a.s. Maan dag 8 Jan. de eerste ronde ver spelen voor de door hen opge zette bekercompetitie. De eerste wedstrijden gaan tussen Nooit VolleerdOns Genoegen ARBEIDSBUREAU WAALWIJK. VRAAG EN AANBOD. Worden gevraagd Kleding en reiniging Meisjes voor Confectie-atelier 14 15 jaar. Schoenen en leer: Overleersnijders. Prima ophalers. Zoolleerstanzers. Houtenhakkenzetters. Machinezwikker. Mannel. stikkers en LX. stikkers. Diverse jeugdige schoen- en leder waren fabr. arbeiders. Schoenstiksters Thuisstiksters. Plaksters. Lederwarenstiksters. Land- en tuinbouw Een tuindersknecht (16 17 jaar) intern. Vrije beroepen; Jongste bedienden voor kantoor en magazijn. Huishoudelijke diensten Dagmeisje. Dag- en nachtdienstbode. Bieden zich aan Bouwvakken Een leerling timmerman met opl. Nijverh. school. Timmerlieden. Schilders. Meubelmakers. Grondwerkers. Opperlieden. Kleding en reiniging s Een paswerker. Een kleermaker (kleinwerkfer). Huisnaaister (nieuw- en verstel werk). Schoznen en Leer Stikmeester. Hulp-snijmeester. Snijmeester (voor Waalwijk). Hulpmodfelleur. Handzwikkers en handoverhalers. Schuurder (leerfabriek). Sjouwers (looierij). Huidenspanner. Landbouw en tuinbouw Land- en tuinbouwarbeiders. Verkeer Div. chauffeurs. Vrije beroepen Een boekhouder-correspondent. Handel r Leerling verkoopsters. Aanmelden tussen 9 en 12 uur v.m. (dagelijks) op het Arbeids- «oea£ ,te "Walwijk, Grotestraat 63. Deze bekendmaking 1951 V3naf 1 Ja°' t'm- 6 *an- K.O.T.—T.O.K. Er wordt gespeeld volgens handicap-systeem naar het gem. van de afgelopen competitie, die één wijziging bracht, nl. W. Soe terboek, die nu 190 car. moet spelen. Bij Ons Genoegen kwam eveneens een verandering en wel door het wederom meespelen van Cor Verhagen, die enkele jaren in Indonesië verbleef en nu weer in de Langstraatse biljartregionen zal opereren. HET FRANSE BEWAPE NINGSPROGRAMMA. De Franse Nationale Vergade ring heeft Zondaqmorgen vroeg met 314 tegen 223 stemmen het herbewapfenings-programma van premier René Pléven goedge keurd. Tegen stemden alle com munisten, de meeste volgelingen van De Gaulle en enkele radicaal socialisten. Het kabinet werd ge steund door alle socialisten, leden van de katholieke MJLP. en de meeste radicaal-socialisten. De hele militaire begroting be loopt nu een bedrag van 74U mil liard francs of 7J^ milliard gul den. Om het program te finan cieren mag de regtring nieuwe belastingen heffen tot een bedrag van 140 milliard francs en be staande belastingen verhogen met 25 milliard francs. De hele militaire begroting werd goedgekeurd met 331 tegen 185 stemmen. Alleen de commu nisten stemden tegen, terwijl de Gaullisten zich van stemming ont hielden. In Januari en Februari zullen ruim 83.000 mannen en vrouwen onder de wapenen moe ten komen. EEN NIEUW TONEELGEZELSCHAP VOOR ZUID-NEDERLAND. Het Ensemble Dick v. Peur- sen, dat zich in ruim 10 jaren een goede reputatie wist te veroveren in de Noordelijke Provinciën, gaat zijn -vleugels uitbreiden. Aan het huidige werkterrein Gi-oningen-Fries- land - Drente - Overijssel wordt thans toegevoegd Gel derland - Noord Brabant - Limburg en Utrecht. De in onze provincie beken de heer Piet Vink te Deurne heeft met de heer v. Peursen 'n belangengemeenschap aan gegaan en zal hier als zake lijk leider optreden. De bedoeling is een goed repertoire te brengen van werken die door het Ensem ble meer dan 200 maal ge speeld zijn. Het werkterrein zal in hoofdzaak gezocht wor den onder de vele Verenigin gen en Organisaties die onze provincie rijk is. Begonnen wordt met „Als het geld re geert", toneelspel in 4 bedrij ven van Douglas Murray en „Als je maar een verleden hebt", klucht in 3 bedrijven van Arnold en Bach. Ververij en Chemische Reiniging 15° op alle stoomgoederen. Aflevering binnen 1 week. Filiaal Waalwijk GROTESTR. 131 - Tcl.578 Filiaal Vrijhoeve-Capelle HOOGE VAART B 118 ABONNEERT ÜOP DIT BLAD

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 6