iS-POAt. FABRIEKSRUIMTE L00N-0P-ZAND TE HUUR GEVRAAGD KORTE BERICHTEN VOETBAL WIELRENNEN BILJARTEN. DUIVENSPORT, DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DINSDAG 15 MEI 1951. voetprocessie" naar" Honderd doden en 300 ge wonden zijn te betreuren bij een bioscoopbrand te Kano in Nigeria. Minister-president Dr. Drees zal gedurende 14 dagen afwezig zijn. Tot leden van de Raad van State zijn benoemd de minister van Staat mr. J. R. H. van Schaik, de voorzitter van de Eerste Kamer mr. R. Kranenburg en de burgemees ter van Groningen mr. W. Cort van der Linden. IN WAALWIJK, CIRCA 250 M2. Brieven onder No. 3635 Bureau van dit blad. weerd heeft en de eerste maal be slag gelegd heeft op de prachtige wisselbeker, die Burgemeester Mr. v.d, Heijden met zeer veel genoe gen aan de sportparkclub met woorden van felicitatie uitreikte. De uitslagen waren VlijmenR.W.B., na loting R.W.B. winnaar R.K.C.Uno Animo 51 DongenDesk 01 W.S.C.—R.K.D.V.C. 0—3 Verliezersronde: VlijmenUno Animo 0—6 W.S.C.Dongen 30 Winnaarsronde: R.W.B.R.K.C. 3—2 D.E.S.K.—R.K.D.V.C. 2—0 Verliezersfinale Uno AnimoW.S.C. 12 VlijmenDongen, niet gespeeld Winnaars finale R.K.C.—R.K.D.V.C. 5—2 na strafschoppen D.E.S.K.—R.W.B. 1—1 waarna Desk m. strafsch. wint, zodat" de einduitslag was: 1 D.E.S.K.; 2 R.W.B.; 3 R. K. C.; 4 R.K.D.V.C.; 5 W.S.C.; 6 Uno Animo; 7 Dongen en 8 Vlij men. VOORKEURINGEN. Op de terreinen van café De EL teling was het Maandag de eerste dag van de voorkeuringen voor 't certificaat Politiehond van de K. N. P. V. De heren Simons uit Tilburg, v. Belkom uit Tilburg, J. v. d. Kaa, Kaatsheuvel, Ver heugd, Eindhoven en Mej. v. d. Griendt beoordeelden de honden. Zes honden werden voorgeleid. De uitslag was: J. Simons, Til burg 135 pnt.; C. L. Timmermans Boxtel 202 pt.; J. Verkerk Boxtel 174 pt.; J. Apeldoorn Tilburg 215 pt.; L. v. Zon Kaatsheuvel 176 pt. en A. Ravenstein 135 pt. Slechts de hond van de heer Apeldoorn behaalde het vereiste aantal punten. Ondanks het min der prettige weer, was er de ge hele dag veel belangstelling. DUIVENVLUCHT K.P.V. Op Zondag 13 Mei is door K. P. V. een vlucht gehouden vanaf Pont St. Maxence. Afstand 305 km. In totaal deelgenomen door ruim 800 duiven. Eerste duif kwam binnen om 10.49.31 uur. De laatste prijswinnende duif om 11- 6-25 uur. Lostijd 7 uur. C. van Heeswijk 1T. v. d. Assem 2, 30; J.v.d.Linden 3: Chr, Steenbergen 4; J. Zeebregts 5; C. van Boxtel 6; J. Kemméren 7; M. Lensveld 8; Jos Schraauwers 9, 19, 31 en 32; P. Lichtmans 10; J. Damen 11; C. van Wanrooy 12: D. J. Mateysen 13; H. van Kuyk 14; J. van Heeswijk 15; L. van Ree 16: A. de Bie 17; A. Vrin- ten 18: C. Snoeren 20; A. Hofman 21; M. v. d. Velden 22; C. de Bondt 23 en 39; A. v. d. Hoven 24; T. Ligtvoet 25; J. v. Beers 26: Leo de Bondt 27; A. Couwenberg 28; K. Kemmeren 29; T. van der Linden 33; M. Treffers 34; H. Klis 35; J. Kemmeren 36; A. 'Priems 37; M. van Best 38: M. v. d. Dongen 40; M. van der Vel den 41; A. Pijnenburg 42; P. v. d. Hout 43; H. Dekkers 44; C. van Corstanje 45; P. Stokkermans 46; P. Snoeren 47; M. Ververs 48: A. Voermans 49; Sjaak Klerks 50. ONS GENOEGEN. Donderdag 10 Mei herdacht de Gemengde Toneelvereniging Ons Genoegen haar 10-jarig bestaan. Tegelijk met dit feit, vierde de heer L. van Rijswijk als oprichter van deze Vereniging zijn 10-jarig toneel-jubileum. Jn clubverband werd Donderdag dit jubileum in het clubhuis bij de heer J. v. Dun gevierd, waar ook de heer van Rijswijk door de Voorzitter ge huldigd werd en hem namens de Vereniging een souvenir werd aangeboden, voor het vele wat hij vanaf de oprichting voor de ver eniging verricht heeft. Met instemming werd ook be sloten gevolg te geven aan de uit nodiging van de Directéur van de Strafgevangenis te Breda om op Zaterdag 26 Mei a.s. een Toneel- uitvoering te komen geven van 't mooie Tsjechische toneelspel „De Witte Boot" voor de gedetineer den in de Paraplu. Voorwaar een vererende uitnodiging. Ofschoon het al bekend was, kunnen we officieel meedelen, dat O. G. weer 'n aanvang heeft ge maakt met 'n nieuwe revue, die in het najaar voor het voetlicht zal worden gebracht. Iedereen herinnert zich nog wel de buiten gewoon succesvolle feestrevue ,,Des zie zo gek", die vorig jaar voor vijf uitverkochte zalen ge speeld is. Dat Ons Genoegen steeds beter wil, bewijst wel het feit, dat deze nieuwe revue nog grootser van opzet en uitvoering zal worden dan de succesvolle revue ,,Des niet zo gek". HONDEN TENTOONSTELLING. Op de tentoonstelling voor Kees honden (alle rassen) te Rotterdam Ahoy op 13 Mei zijn de volgen de successen behaald Sigeninski's Dries, le prijs zeer goed, eig. L. Roestenberg (jeugd- klasse). Sigeninski's Chrispijn, 5e prijs goed, eig. H. A. Elshout (Nat. Fokkerklasse). Sigeninski's Kaslcp, 3e pr. goed, eig. Eerw. Broeders v. Liefde (Open klasse). Annemieke, le prijs goed, eig. H. A. Elshout (Puppy-klasse). De fokker van deze dieren is de heer H. A. Elshout te Kaats heuvel. Op de Internationale Honden ten toonstelling op 14 Mei te Rot terdam in de Ahoygebouwen ge houden, behaalde de heer F. Els hout met zijn Duitse Dwergpin- scher Zampa v. Hügelicht de 2e prijs uitmuntend met 2 speciale prijzen in de open klasse. De heer P. Smeulders met kort- harige St. Bernard Cuno v. Rin- gelli de le prijs uitmuntend met Kampioenschap en 2 speciale prij zen in open klasse. TUINFEEST SOPHIA S VERENIGING. Het Tuinfeest, dat door de Kon. Harm. Sophia's Vereniging gehouden zou worden op 19, 20 en 21 Mei a.s., zal wegens het pokkengevaar en op advies van de medische dienst, op die dagen geen doorgang vinden. Het is tot latere data uitgesteld. DEN BOSCH. Zondagmorgen om 3.30 uur to gen ruim 200 personen uit onze parochie naar de Zoete Lieve Vrouw van Den. Bosch, terwijl in onze parochiekerk de eerste H. Mis voor de overleden deelnemers werd opgedragen. Onder gebed en zang kwamen de pelgrims in goede conditie om ongeveer 10 uur in 's-Bosch aan, waar de Hoogmis werd bijgewoond, waar na de beeltenis var; Maria nog apart bezocht werd. Om ongeveer 1 uur werd de terugtocht aan vaard, die verschillende pelgrims zwaar viel wegens de inenting. Om ruim 5 u. begonnen de klok ken te luiden ten teken dat de bedevaart op komst was en met 'n korte plechtigheid en een toe spraak werd de bedevaart beslo ten. GILDE ST. AMBROSIUS. Zondag hield bovengenoemd gilde een algemene vergadering in zijn Gildekamer bij G. Wijtvliet. Na opening door de Over- deken-, gaf deze een uiteenzetting over het afstellen van de reis naar België, waarvan grensmoeilijkhe- den de oorzaak waren. Verder werd besloten op Zon dag 10 Juni deel te nemen aan de Gildefeesten te Elshout, waar bij met 2 viertallen zal worden uitgekomen in de schietwedstrij den. Voorts werd een programma samengesteld voor de hulde aan een der leden, die deze maand zijn gouden huwelijksfeest hoopt te vieren. Vervolgens werd een regeling getroffen voor de inning der contributie. Na nog enkele punten van meer huishoudelijke aard werd deze vergadering geslo ten met gebed. SLUITING BAL-SEIZOEN. Op 2de Pinksterdag had in de Concordia-zaal de sluiting van 't bal-seizoen plaats en gezien het gure weer was er grote belang stelling. Het muzikale gedeelte werd verzorgd door het bekende Tiroler orkest. MEDISCH BORST ONDERZOEK. Zoals op verschillende plaatsen reeds is geschied, zal in het begin der volgende maand ook voor onze gemeente een Medisch Borst onderzoek plaats vinden voor al le inwoners. Gezien het grote nut dat hierin ligt, is het voor elke inwoner van grote waarde zich aan zo n onderzoek te onderwer pen. Nadere gegevens van dagen en uren zullen nog worden be kend gemaakt. ST. GERLACHUSVERERING. Maandag 2de Pinksterdag werd het octaaf van St. Gerlachus be sloten met een grote bedevaart van de omliggende plaatsen. Ook tijdens dit octaaf werd deze Hei lige door talrijke pelgrims bezocht om zijn voorspraak af te smeken. Tegen 8 uur werd de grote bede vaart ingehaald onder het gelui der klokken, en om 8 uur werd een speciale pelgrims-Mis opge dragen, waarbij een predikatie werd gehouden over het boetvaar dige leven van deze Heilige. Na de H. Mis werd een groote processie gehouden door de stra ten en het kerkhof, waarbij de gebruikelijke gebeden en liederen werden gebeden en gezongen, ter wijl de Zegen met 'het Allerhei ligste werd gegeven. D"e begelei ding der gezangen geschiede door de Kon. Ërk. Harmonie Concor dia, waarna de pelgrims weer naar hun woonplaatsen vertrokken. PROMOTIE AFD. N.-BRAB. Wit-ZwartRight Oh 30 De stand Wit Zwart 110 0 2 Right Oh 10 0 10 D.H.V. 0 0 0 0 0 Noordhoek 0 0 0 0 0 LOONOPZAND. PROMOTIE-COMPETITIE. HEUSDEN—UNO ANIMO 2-1 2e Pinksterdag trok Uno Ani mo met een zeer gehavend elftal naar Heusden; wegens de inen ting tegen pokken kwamen ver schillende leden op de ziekenlijst voor. Desondanks hebben de spelers zich volkomen gegeven, dcch ze konden niet voorkomen dat beide punten van deze eerste wedstrijd in Heusden bicven. Over de wedstrijd 't volgende: Heusden wint de toss en kiesi de wind in de rug, terwijl Uno aftrapt en direct enkele gevaar lijke aanvallen onderneemt op 't Heusden doel. waarbij enkele zachte schoten geen gevaar ople veren en een corner nutteloos blijft. Dan trekt Heusden ten aan val. Hun aanvallen zijp. gevaar lijker dan die van Uno Animo, dat echter wel de veldmeerder- heid bezit, De Heusden voorhoe de krijgt een prachtkans om te scoren, doch de bal gaat juist te laag. Verschillende schoten wor den op de Uno veste afgevuurd, cicch de keeper is in goede vorm en redt schitterend. Ook lino's voorhoede zit niet stil en vuurt enkele schoten op de Heusden- keeper af, terwijl zij enkele cor ners te nemen krijgt, die nog geen resultaat opleveren. Dan kruipt Uno weer door het oog van een naald, als de keeper reeds gepas seerd is, doch Meijer nog red ding weet te brengen juist op de doellijn. Na 30 minuten heeft Heusden succes bij een uuel tus sen een Uno back en een Heus den voorhoedespeler, wiens derde schot roos trof en in het net be landde. Nog voor de rust onder neemt Uno verschillende aanval len een bal wordt op enkele meters voor open doel naast ge schoten. Na de rust krijgt Heusden een penalty te nemen, doordat de bal tegen een arm van een der backs getrapt wordt. Deze penalty wordt echter prachtig door de Uno keeper gestopt. Hierdoor aangemoedigd trekt Uno ten aan val en na 15 minuten heeft het succes door de midvoor, 1 1 Gevaarlijk zijn de Uno aanvallen echter niet meer. Doch Heusden is hiermede niet tevreden en weet verschillende malen voor het Uno doel te komen, waarmede zij na 20 minuten nog eenmaal suc ces heeft. Ze maakt er 2—1 van, waarmede het einde komt, zodat Uno beide punten moet achter laten. De promotiekansen zijn na deze eerste nederlaag echter nog niet verkeken en a.s. Zondag ont vangt Uno op eigen terrein Tax- andria en wij hopen dat de gevol gen van de inenting dan verdwe nen zullen zijn en Uno met een volledig elftal kan verschijnen om deze wedstrijd tot een goed einde te brengen. VLIJMEN. Wilhelmina 4—Vlijm. Boys 2 4-3 Zondag speelde Vlijm. Boys 2 haar laatéte competitiewedstrijd tegen Wilhelmina 4 uit 's-Bosch. Het was een goede wedstrijd en de gelukkigste won. Om beurten hadden beiden de leiding. Even na de rust, toen Vlijmen met 3-2 de leiding nam, dacht ieder aan een overwinning, omdat Vlijmen toen sterker was, maar 10 minu ten voor het einde werd de strijd beslist, toen Wilhelmina de lei ding nam, welke zij niet meer af stond. De leiding was goed. VLIJMEN. De nieuwelingen Wolfs en van Baardwijk namen op 2e Pinkster dag deel aan de Ronde van Raamsdonksveer. Wolfs was in goede vorm en eindigde op de 3e plaats, v. Baardwijk bracht het er deze keer niet zo goed af en moest uitvallen. De amateur Li- bregts had deze middag pech; hij werd bij een valpartij betrokken en moest opgeven. DE RONDE VAN RAAMSDONKSVEER. Van den Elshout wint. De enerverende ronde van Raamsdonksveer, voortreffe lijk georganiseerd, heeft een sensationeel slot gekregen. Toen er nog 14 ronden te rij den waren kreeg Arie Geluk, die een uitstekende course heeft gereden, 'n lekke band. Van den Elshout, die hem op de hielen zat, rook z'n kans en met beide handen greep hij die. Onbedreigd ging hij door de finish. Het was een zware race, dat blijkt al uit het feit dat er nog 22 renners van de 70 wa ren, toen er nog 40 ronden te rijden waren. De Veerse cracks gaven aanvankelijk 't tempo aan. Heurter en Em- men hebben een uitstekende course gereden. Hun tempo was afdoende, want na twin tig ronden verlieten verschil lende renners het parcours al. Evenwel hadden zij zelf blijkbaar ook te veel van hun krachten gevergd, want toen het einde in zicht kwam, mis ten we ze allemaal. Er werden verscheidene ke ren uitlooppogingen onderno men, o.a. door Braspenning en v. d. Elshout, maar het pelo ton was op z'n qui vive en spoedig vielen de uitlopers weer terug. Zoals gezegd, viel in de 14e ronde de beslissing. De uitslag is: 1. Van den Elshout; 2. Geluk; 3. Kees Verstraeten; 4. Koning; 5. A. v. Oosterhout; 6. Driessen; 7. A. Versti-aeten en 8. Petri. De Nieuwelingen. Ook voor de Nieuwelingen was de ronde van Raams donksveer een spannende ra ce. Na 46 ronden waren er slechts 16 renenrs van de 63 afgevallen en de rest ging in een hoog tempo over 't weg dek. Van Hooren uit Was- oik heeft uitstekend gereden. Rondenlang zat hij aan de kop, maar hij kreeg pech en moest opgeven. Vooral jam mer was de val van v. Es uit Waalwijk. Hij had tot dan toe een uitstekende course gere den, maar de lelijke val scha kelde hem helaas uit. Ten slotte stoven 24 renners op de finish af, waaruit Verhoeven uit Overschie als eerste de eindstreep passeerde. De uitslag: 1. Verhoeven; 2. W. Gramser;- 3. Wolf; 4. P. de Jong; 5. A. v. Schendel; 6. P. v. d. Wijngaard; 7. G. de Jager; 8. W. den Hollander; 9. C. v. Mechelen; 10. J. Hees-i terman. s SPORTBERICHTEN. Voetbal. Gisteren heeft DOSKO z'n promotiewedstrijd tegen Theole met 10 verlo ren. Theole werd hiermee le klas. In Eindhoven heeft PSV de prof van Huddersfield af doende in bedwang gehouden. De uitslag was 22. Hockey. De Nederlandse hockeyploeg heeft gisteren een klinkende overwinning op Enge land behaald. Ze versloegen de Britten op eigen bodem met 32. De Fransen qinqen met 50 te gen de Nederlanders ten onder. De Oranje-ploeg heeft hiermee be wezen het sterkste team van Eu ropa te zijn. De Ierse dames verloren op het hockeyveld van hun Neder landse tegenstanders met 21. Tennis Ook de Nederlandse tennissers hebben hun naam hoog gehouden. Ze zegevierden met 32 over de Ieren. Zwemmen. De Hongaerse zwemster Eva Szekelv heeft in Moskou het wereldrecord 100 meter school slag verbeterd. Zij zwom de 100 meter in 1 min. 16.9 sec. Het oude record was 1 min. 17.4 sec. van de Francaise Gisèle Vellery. Athletiek Fikkert uit Almelo is de eerste Nederlandse athleet die een speer boven de 60 mtr heeft geworpen. Om juist te zijn 62.01 cm. Wielrennen Woutje Wagt- mans heeft gisteren weer van zich doen spreken. Hij werd winnaar over de 168 km van Leopolds- burg. Wim van Est heeft een top prestatie geleverd in de 2-daagse wegwedstrijd ParijsEt. Etienene (470 km). Hij reed een uitsteken de race en werd 8e in het al gemeen klassement. De Brabanter v. d. Veeken werd 9e in de ronde van midden- Nederland. Van Breenen uit Am sterdam werd winnaar. NED BILJARTBOND. DISTRICT DE LANGSTRAAT PERSOONLIJKE KAMPIOEN SCHAPPEN HOOFDKL. LIBRE W. SOETERBOEK SCOORT DAVERENDE SERIES. Donderdag 10 Mei j.l. begon in café Jan v. Dun het persoonlijk kampioenschap libre. De eerste avond waren de prestaties maar matig. De uitslagen waren car. brt. h.s. gm. C. Verhagen 211 28 26 7.53 W. Soeterboek 250 28 48 8.92 J. v d. Kaa 250 37 52 6.75 14. Snoeren 242 37 37 6.54 De partij W. Kamp—P. van Huiten kwam te vervallen, om dat W. Kamp door de pokken- inenting moest terugtrekken. Vrijdagavond werd de eerste partij gespeeld tussen de beide Waalwijkse deelnemers, die in 't voordeel van P. v. Huiten eindig de. De tweede partij ging tussen de Gebrs. Soeterboek. In het be gin was het een zenuwachtige partij. Na drie beurten was de stand 20 om 34 voor Wim, Cor kwam aan stoot en scoorde er 6, Wim kreeg de ballen in goede positie en bij de zesde carambole kreeg hij ze a la Americaine lig gen. Toen begon een bombarde ment, tiental na tiental naar de 100, even een afleiding van con centratie en na de 106 miste hij een passeerstootje, de ballen nog steeds in serie Americaine positie. Hierop volgde een 25 en toen 'n 70 en na 6 beurten had Wim reeds 235 car. Nog 3 beurten had hij nodig voor de laatste 15. De derde partij bracht een schitterende zege voor Jan v. d. Kaa, die Cor Soeterboek even eens aan zijn zegekar bond. In 21 brt. waren de 250 bij elkaar. De uitslagen waren car. brt. h.s. gm. P. v. Huiten 250 38 27 b.57 C. Verhagen 206 38 29 5.42 C. Soeterboek 43 9 16 4.77 \V. Soeterboek 250 9 106 27.77 J. v. d. Kaa 250 21 37 11.90 C. Soeterboek 105 21 21 5.00 Zaterdag was nog sensatione ler. De eerste partij ging tussen H. Snoeren en W. Soeterboek en Wim was weer in vorm. De eer ste 7 brt. waren .-esp. 41, 11, 1, 0, 5, 1, 3. In de 8e beurt begon hij het ivoor weer naar de band te dirigeren en weer rolden tien tallen caramboles uit z'n keu. Hij ging over de 100. Met een slot- «crie van 188 beëindigde hii deze partij. Als een ware meester was deze serie gefabriceerd door een kr.aap van amper 20 jaar. Snoe ren bleef op 22 staan. De tweede sensatie was de overwinning van Cor Soeterboek oj3 de sterke P. v. Huiten. In 25 beurten wist hij na een nek aan nek-race, die onder hoogspanning verliep, de partij in zijn voordeel te beëindigen. De uitslagen car. brt. h.s. gm. W. Soeterboek 250 8 188 31.25 H. Snoeren 22 13 2.75 C. Soeterboek 250 25 37 10,— P. v. Huiten 228 25 36 9.12 C. Verhagen 190 37 25 5 13 J. v. d. Kaa 250 37 45 6.75 P. v. Huiten 250 29 41 8.62 H. Snoeren 233 29 43 8.03 C. Soeterboek 94 20 18 4.70 C. Verhagen 250 20 46 12.50 Eerste Pinksterdag werd één partij gespeeld tussen de onge slagen J. v. d. Kaa en de zware concurrent P. v. Huiten. Met oer-ijzersterke wil vocht hij voor de overwinning, die hij na een spannende en schitterende partij in de 3e brt. beëindigde, daarbij P. v. Huiten op 186 la tend. Dinsdagavond om half negen zal de partij J. v. d. KaaW. 'Soeterboek moeten uitmaken wie zich kampioen kan noemen. De uitslag was J. v. d. Kaa 250 23 50 10.86 P. v. Huiten* 186 23 22 8.08 2e Pinksterdag werden 2 par tijen gespeeld en wel tussen C. Soeterboek en H. Snoeren en tussen P. v. Huiten en W. Soe terboek. De eerste partij won C. Soeter boek in 28 brt., met series van 48, 36 en 33. Snoeren bleef op 176 staan. De 2e partij was de spannend ste van heel het tournooi. Een strijd tussen de oerharde P. van Huiten en de new-comer W. Soe terboek. Het was 'n uiterst ener verende strijd, die Soeterboek met een vlekkeloze serie van 103, met 1 car. verschil won. De uitslagen waren C. Soeterboek 250 28 48 8,92 H. Snoeren 176 28 28 6.27 W. Soeterboek 250 21 103 11,90 P. v. Huiten 249 21 50 11,85 Hedenavond Finale tussen Jan v. d. Kaa en W. Soeterboek. Vanavond worden de 2 laatste partijen van deze finale gespeeld en wél om half 7 tussen H. Snoe renC. Verhagen en om half 9 tussen J. v. d. Kaa en W. Soeter boek. De laatsten zijn ongeslagen, wie wint is dus kampioen van de hoofdklas. Het kampioenschap blijft in Kaatsheuvel bij K.O.T., doch wie van deze kopmannen zal winnen? De kampioen van 1948 of een opkomende kracht. Iedere biljarter en liefhebber is om half 9 bij Jan van Dun. CAPELLE. Nooit Gedacht. De P.D.V. „Nooit Gedacht", gevestigd bij C. van Tilborg, Ho- gevaart, hield j.l. Zaterdag 12 Mei een wedvlucht vanaf Neufvilles. De eerste geconstateerde duif be haalde een snelheid van 913.68 m. per min. en de laatste 785.48 m. per min. De prijzen vielen ten deel aan: C. Broeks 1, 10, 13, 28; A. J. Ophorst 2, 36, 38; H. v. Zeist 3, 5, 31. 51; C. v. Tilborg 4, 14, 30, 41; P. Versteeg 6, 32; A. Ha- verhals 7, 23, 7; J. Pols 8, 43; P. Verhagen 9, 48, 53; Arn. Zwart 11, 15, 47; J. Spierings 12, 16, 19, 20; J. A. Zwart 17, 26: Gebr. Versteeg 18; Gebr. Rijken 21, 39, 42; Gebr. v. Oss 22, 24, 34; A. van Campen 25; L. Blom 29; M. van Peer 33; J. Snaphaan 35; Jos Rozenbrand 37, 50; H. Verduijn 40; P. van Rooy 44; Gebr. de Jong 45, 46, 49; P. Blom 52. Maandag 21 Mei a.s. vergade ring; trouwe opkomst gewenst. Be spreking concoursvluchten. Dc Luchtvaart. De postduivenvereniging De Luchtvaart, gevestigd in het café Covév. d. Haart, Nieuwevaart, hield Zondag een vlucht van Pont St. Maxence, waarbij prijzen wer den behaald door: G. Rosenbrand 1; H. Vos 2, 12, 26, 46; J. van Oosterhout3; W. Versteeg 4; Adr. Klootwijk 5, 10, 11. 17; G. Tref fers 6, 44; C. Groeneveld 7, 18, 36; Adr. Spierings 8, 40; C. Smits 9; J. de Meter 13; M. Mesch 14, 22, 25, 33; H. van Campen 15, 29, 34; St. van Peer 16. 20. 23, 24; C. de Cloe 19; M. van Cam- 'pen 21; J. van Doornik 27; H. Verduijn 28, 43; Adr. de Jong 30, 45; Adr. Stam 31. 39; G. Vos 32, 42; J. Nieuwenhuizen 35; Adr. Versteeg 37; J. Emmers 38 en P. Nieuwenhuizen 41. Extra prijzen vielen ten deel aan Adr. Kloot wijk en St. van Peer. A.s. Zondag worden vluchten gehouden van Corbeil (Fr.) en Neufvilles (B.) uit. Donderdag in- manden voor de Vlucht van Cor beil en Vrijdag voor die v. Neuf villes, beide avonden tussen 7 en 9 uur in het clublokaal. WAALWIJK. P.V. DE POSTDUIF. Uitslag van de wedvlucht van Zondag 13 Mei vanuit Pont St. Maxence, afstand 317 k.m. Ge lost 7 uur met Noordenwind. Eerste duif 10.54.55, laatste prijsduif 11.9.13. In concours 522. Wasselewski 1 Groeneveld 2. 3, 17, 36, 43 - G. v. Helvoirt 4, 21, 96, 126 H. Knippels 5, 54, 75, 116 J. Verhagen 6, 7 de Ronde 8, 90 Schaafstra 9, 76"— P. Snoeren 10, 62 v. Spijk 11, 107 P. de Jongh 12, 129 - Jos v. Bladcl 13, 82, 102, 109 - M. Verhulst 14, 85 - W. Duquesnoij 15, 42 G v. Boxtel 16, 119 - Schafer 18,'l06 Bruurmijn 19 P. v. Helvoirt 20, 47, 110 - Duijvekam 22, 29 de Graaff 23 v. Dijk 24 W. de Peffer 25, 32, 64, 66 v. Vuqt 26, 41, 103 J. Bou- man 27 Schoemans Jz. 28, 120 Chr. Bakkers 30 G. Bak kers 31 Strijk 33, 39 C, de Peffer 34, 87 v. Gerwen 35, 123 - J. C. Pulles 37, 71 - M. Leijten 38 G. v. Hulten 40, 83, 92, 127 - v. d. Hout 44, 69 - Jan Hensen 45, 58 - J v. Schaijk 46 - v. Dalen 48, 74* - C. Ha mers 49 Verhoofstad 50 D. v. d. Boomgaard 51, 95 C. Damen 52, 112 Sars 53 D. Blok 56, 67 - Maas 57. 60. 65,- 73 A. Schuwer 59, 63, 78 C. Schuwer 61, 130 J, v. d. Pennen 68 v. d. Meijdenberg 70, 94, 108 J. Lammers 72, 77, 84 Pijnenburg 79. 104 i M. v. d. Heuvel 80 Gebr. Timmermans 81, 88, 98, 118 Herman 86 v. Kessel 89. 115 v. Mierlo 93, 121 - Stok- wielder 97, 114 A. v. Hulten 99 - P. v. Esch 100 - Veld- meyer 101, 132 Gebr. v. Esch 105, 113 Jos Hensen 111 Kramer 117 C. Bouman 122 W. Klijn 124 -- Jos Bakkers 125 Lelz 128 - Kooijmans 131. LOONOPZAND. Duivenwedstrijd. Zondag hield de Postduiven vereniging een wedvlucht vanuit Pont-Saint, afstand 312 km. Deel name 161. Gelost 7 uur. Eerste prijswinnende duif 10.54.48 .laat ste 11.01.32. De uitslag was als volgt C. van Dongen 1, 6. 25; G. Bruurmijn 2; H. Dekkers 3, 4, 21, 38; Chr. van Gompel 5; J. Snoe ren 7, 22, 36; L. v. d. Sanden 8, 14, 39; Jos Beerens 9, 33; M. v. d. Ven 10, 15, 31; A. Spapens 11; P. v. d. Velden 12, 28; A. v. d. Velden 13, 30; Gebr. v. d. Velden 16, 20; Jos van Dongen 17, 23; M. Wouters 18; A. Ver- schuuren 19, 24; G. v. d. Dries 26; G. IJpelaar 27; M. Vera 29, 34; G. Schoenmakers 32; W. van Nooye 35; P. de Jong 37; G. Ver meer 40; M. Abrahams 41; Serie 2 M. v. d. Ven, Serie 3 A. v .d. Velden. Uitslag Junioren: N. Damen 1; A. Vermeulen 2; Jos Vera 3, 6; P. v. d. Velden 4; K. Maas 5. Overduif P. v. d. Velden. BERKDIJK. Zondag 13 Mei j.l, hield de ju nioren duiverivereniging De Vro lijke Vliegers een wedvlucht van uit Pont St. Maxence. Uitslag 1, 8, 9, 11 Th. v. Wanrooij 2, 3 B. Kuisten 4 Fr. Dinge- mans 5 H. Grootswagers 6, 7 M. v. d. Linden 10 F. IJpelaar 12 J. Donders. A.s. Donderdag inmanden voor wedvlucht vanuit Corbeli, van 6.30—7 uur.

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 3