VffiALWYK Algemene Vergadering der K.A.B. 'DUCON) DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 29 JUNI 1951 (Afd. Waalwijk) VACANTIE PERSONEEL. Een „prettige" broek Verkrijgbaar bij: TH. KLEIJNGELD, ANDRÉ VAN HILST N.V. enige bekwame Verkoopsters Middenstands-diploma 1952. Eind Juli begint onze cursus opleiding Middenstands diploma 1952 2 lessen per week. B VAN LIER, Kerkstraat 76, Waalwijk A. VAN WELL TOT VOORZITTER GEKOZEN. Maandagavond kwam de afdeling Waalwijk van de K.A.B. voor de tweede keer bijeen om een voorzit ter en twee bestuursleden te kiezen. Op deze vergadering waren ook aanwezig de geestelijke adviseur, kapelaan Wassenberg, en de heer Piet Vriens, diocesaal bondsvoor zitter. De belangstelling was aan merkelijk groter dan anders, zoals de heer Vriens later ook opmerkte, want er waren ruim 140 leden aan wezig. De vice-voorzitter, de heer A. v. Seters, opende de vergadering met de christelijke groet en gaf toen de leden, die voor de stemming iets te vragen of op te merken hadden, daartoe de gelegenheid. De heer Duijvelaar legde 'n korte verklaring af. Hij dankte de leden die hem de vorige vergadering had den gekozen, voor het vertrouwen en sprak de hoop uit, dat dit ver trouwen niet zou zijn geschokt. Hij herhaalde wat hij onder zijn candi- datuur had geschreven, dat hij niet wegens persoonlijke aspiraties, maar in het belang van de K.A.B. en haar ontspanningverenigingen zich weer beschikbaar stelde. Voorts merkte de heer Duijvelaar op dat er vorige vergadering was beloofd, dat er moeite zou worden gedaan om de heer Smolders te behouden en hij informeerde hoe dit was verlopen. Dezelfde vraag werd ook door an dere leden gesteld, waarbij boven dien de suggestie naar voren kwam om de heer Smolders tot erevoorzit ter te benoemen. Verder werd er geklaagd dat de uitslag van de yorige verkiezingen een gevolg was geweest van het te kort aan voorlichting. Bovendien was er met geen woord van gerept dat de heer Smolders ridder was geworden. En waarom was de heer v. Well nu weer candidaat, terwijl hij zich eerst wegens drukke werk zaamheden had teruggetrokken Een lid bracht naar voren dat veel leden er tegen gekant waren dat personen die hun candidatuur af hankelijk hadden gesteld van de voorzitter, nu weer candidaat ge steld waren Een ander lid betreurde het heen gaan van de eminente voorzitter. Volgens hem had de K.A.B. geen mensen die diens plaats konden in nemen. Dit lid legde bovendien de nadruk op de noodzaak van verga- deringbezoek. Daar was een ander het mee eens dezelfde mensen die, nu er moeilijkheden waren, wel tijd hadden, hadden geen tijd om het be stuur bij te staan. Niet alleen het bestuur maakte de K.A.B. uit, maar de leden moesten gezamenlijk de K.A.B. groter en sterker maken. Het instemmend applaus bewees dat deze twee mensen niet alleen stonden met deze mening. De heer v. Seters beantwoordde de verschillende sprekers. Persoon lijk betreurde hij het heengaan van de heer Smolders maar er had twee maal een stemming plaats gehad, die was wettig en kon dus niet on gedaan gemaakt worden. Ze mocht daarna niet te grabbel gegooid wor den. Dit had spreker ook op de be stuursvergadering naar voren ge bracht. Dat de heer Turkenburg was weggegaan, achtte hij niet juist. Evenmin zou het juist zijn iemand op onreglementaire wijze in het be stuur te loodsen. Wel had de heer Smolders zich natuurlijk weer can didaat kunnen stellen. Dat de heer Duijvelaar zich terugtrok en zich later weer candidaat stelde, was reglementair ook juist. Met het idee om de heer Smolders tot erevoorzit ter te benoemen, stemde de heer v. Seters graag in. Naar aanleiding van de candidatuur-v. Well zei hij, dat deze zich herkiesbaar had ge steld, omdat de K.A.B. zich in moei lijkheden bevond. Verkiezingen. Daarna werd overgegaan tot de keuze van twee bestuursleden, ter voorziening in de vacatures. Bij de eerste stemming behaalden M. C. v. Daelen 40 stemmen, G. Duijvelaar 63, J. v. Esch 12, Joh. v. Huiten 35, C. A. Krol 50 en A. v. Well 84 stem men, zodat de laatste was gekozen. Er werden 143 stemmen uitgebracht waarvan 1 ongeldig. Nu moest er herstemming plaats hebben tussen G. Duijvelaar en C. A. Krol. Van de 143 stemmen was er weer 1 ongeldig en C. Krol werd gekozen met 74 stemmen tegen Duijvelaar 68. Uit het Dagelijks bestuur moest toen de voorzitter worden gekozen. Nu werden er 142 stemmen uitge bracht, waarvan 6 blanco. A. van Seters kreeg er 46, Jac. Didden 17, C. Didden, Verhoeven en van de Wiel elk 3, C. Krol 8 en A. v. Well 57, zodat hij tot voorzitter was ge kozen. Aanvankelijk voelde hij er veel voor te bedanken, daar hij zich niet bekwaam achtte een afdeling van 1100 leden te leiden, terwijl hij bo vendien in beslag werd genomen door de sociale school. Tenslotte zwichtte hij voor de aandrang van uit de zaal en van achter de be stuurstafel. Hij vroeg de medewer king van de leden en beloofde zijn uiterste best te zullen doen. De heer v. Seters verklaarde bi zonder blij te zijn dat de heer van Well tot voorzitter was gekozen. Hij verzekerde dat de nieuwe voorzit ter op de volle medewerking van 't bestuur kon rekenen en sprak de hoop uit dat ook de leden hun volle medewerking zouden geven. De oud-voorzitter dankte hij voor al wat hij had gedaan en eveneens de heer Duijvelaar. De nieuwe be stuursleden zouden al het mogelijke doen. Mededelingen. Ondertussen waren er een aantal mededelingen gedaan. De vice-voor zitter vestigde de aandacht op het gouden bestaansjubileum van de afdeling Waalwijk van de K.A.B. in October. Het comité, dat was ge vormd om het feest te organiseren, verzocht de medewerking van alle leden door een bijdrage van min stens 5 ct. per week, wanneer daar per circulaire om gevraagd zou wor den. De voorzitter hoopte dat de le den hun liefde tot de beweging zou den laten blijken. Met kermis zal weer gedanst wor den in de Gildenbond. Dit was vo rig jaar een succes. Voor degenen, die wel belangstelling hadden voor uitvoeringen, vond de voorzitter het wel jammer dat die niet konden ge geven worden, omdat ze elk jaar 'n fiasco waren geworden wegens te kort aan belangstelling, maar het gebouw moest nu eenmaal geëxploi teerd worden. De adviseur vroeg gegadigden die bereid waren om onder de vacantie voor drie weken een kind uit Den Haag op te nemen. Van deze kinde ren tracht de St. Vincentiusvereni- ging er jaarlijks een tiental in de Langstraat te plaatsen, om hen on der goede leiding een prettige va cantie te bezorgen. Wie hieraan wil meewerken, kan zich opgeven bij 't bestuur, de St. Vincentiusvereni- ging zorgt voor een vergoeding. De voorzitter sprak ook nog over de uitzending van zwakke kinderen naar een koloniehuis. Het fonds hiervoor is niet sterk en de opzet zal dan ook veranderd worden. Het aanvullingsfonds van het Centraal Ziekenfonds zal er aan gaan bijdra gen. Hierover deed de bondsvoor zitter nadere mededelingen. De le den zullen dan voor dit aanvullings fonds 2 cent meer moeten betalen, maar alleen de leden van het Cen traal Ziekenfonds zullen dan ook voor de uitzending in aanmerking komen. Er moet nog veel geregeld worden en voorlopig blijft de oude regeling nog doorlopen. Om kwart over 10 was de verga dering afgelopen. NIJVERHEIDSSCHOOL OPENDE IIAAR POORTEN. Dinsdag stelde de Waalwijkse Nijverheidsschool haar lokalen voor het publiek open om de werkstuk ken die de leerlingen op school heb ben vervaardigd, te tonen en om te vens de ouders der leerlingen in staat te stellen hun zoons aan het werk te zien. Er was daarvoor al direct vrij veel belangstelling en die belang stelling is de school ten volle waard. Nu nemen we graag aan dat de scholieren hun dag extra hun best hebben gedaan om de bezoekers te laten zien wat ze kunnen, maar dat ze ook op andere dagen prima werk kunnen maken, bewees de uitste kende tentoonstelling. De school is prima geoutilleerd, hoewel de ruimte wat klein begint te worden. Wanneer er dan ook een afdeling „opleiding electriciëns" bij komt, dan zal het nog meer klem men. Het was voor ons zeer interessant om de leerlingen van deze mooie school in hun dagelijkse doen aan het werk te zien. We werden eerst in de afdeling smeden gebracht hier waren ze aan 't werk aan blaas balgen, lasapparaten en wat er zo al meer in een smederij komt kij ken. Daarnaast zitten de hand schoenmakers achter hunwerktafel- tjes. Hele schoenen worden er met de hand gemaakt. In een ander lo kaal is de machinale schoenmakerij met een stanz, een aanklopper, zwikmachines, randenkrammers, enz. Aan- een grote schrooimachine stond een heel klein kereltje een paar damesschoenen te schrooien. In het lokaal waar de bankwerkers hun vak leren, stonden een motor van een jeep en een motor, die op verzoek van de R.I.M.I. (de techni sche afdeling van het leger) door leerlingen van de school waren opengezaagd en in het leger dienst moeten doen in de theorieles. In de andere vleugel van de school zijn de leslokalen waar theo rie wordt gegeven en de normale schoolvakken rekenen, Nederland se taal, wiskunde, natuurkunde enz. De schilders waren net bezig met trappen en strijkplanken glad te maken. De timmerlieden waren aan 't schaven en in de machinale afdeling deuren en andere werk stukken aan 't maken. In een apart lokaaltje is een spuitinrichting, de nieuwste aanwinst van de school. De tentoonstelling van werkstuk ken was alleszins waard om be zocht te worden. Er zijn prachtige dingen te zien, die een waarborg zijn dat er op de school knappe vaklui worden opgeleid. De zwi- genahte schoenen b.v. waren heelj' mooi. Ook de sthilders en timmer-J- lieden hadden hun best gedaan opf prachtige tafeltjes, stoelen, bank-' jes e. d. De schilders hadden ook nog gezorgd voor een aantal fraaie reclomeplaten, waaronder enkele moderne, die zeer fraai waren, en werkstukken op glas. De smeden hadden o.a. gezorgd voor een mooie rookstandaard, een lamp en wat kleiner werk dat de toets der kritiek glansrijk kan door staan. Op een andere tafel lagen de werkstukken van de bankwer kers kamwielen, opheffers, instru menten enz. Uitstekend werk. Daarnaast waren er apparaten voor de theorie-lessen zuigers, cy linders, pompen, pikno- en aero meters. Verder waren er schriften met het werk van de leerlingen. Uit het bovenstaande zal vol doende gebleken zijn dat er door de leerlingen van de school onder de leiding van de directeur met z'n uitgelezen staf van leraren uitste kend werk wa,rdt geleverd. Waal wijk kan trots zijn op z'n Nijver heidsschool. De belangstelling was vooral Woensdagmiddag en in de avond uren zeer groot, al hadden we gaar ne gezien dat fabrikanten en hand werkslieden nog meer belangstel ling hadden getoond. We vernemen dat de aangifte van leerlingen voor de nieuwe cursussen zeer vlot ver loopt. Dinsdagavond was, ondanks het hondenweer, 't bezoek zeer druk, maar de gehele Woensdag was het overstelpend, 's avonds was er geen doorkomen aan. Ouders, jongelui, hoofden van scholen, fabrikanten enz. enz. hebben in grote getale de ze prachtige tentoonstelling en open bare lessen, die voor velen een openbaring waren, bezocht, 't Was in één woord een enorm succes, dat cm herhaling vraagt. EXAMEN VAKBEKWAAMHEID VOOR GROOTHANDEL IN LEDER Door de Minister van Economi sche Zaken werd aangewezen als Rijksgecommitteerde bij het te Utrecht te houden examen voor Vakbekwaamheid voor de Groot handel in Leder op 29 Juni a.s., onze stadgenoot W. B. v. Herwijnen Hzn., leraar Technologie der Lederberei ding aan de Middelbare Vakschool voor de Leder- en Schoenindustrie en technisch adviseur aan het Le derinstituut T.N.O. alhier. DE Dr RINGERSSTRAAT VIERDE FEEST. Het was Dinsdag slecht weer om feest te vieren, maar daar ticeft de familie v. Eetcn-Knulst zich maar heel weinig van aangetrokken, want ze hebben er de gouden brui loft van Piet v. Keten en Alida ge vierd o.p een manier die de hele familie wel nooit zal vergeten. 's Morgens ging 't gouden bruids paar en de familie met liefst 13 auto's naar de kerk („nog nooit zo'n deftige stoet gehad vertelde kapelaan Ras later), waar om 9 uur de WelEerw. Meer kapelaan Ras de gezongen H. Mis van dank baarheid opdroeg. Door de feestelijk versierde Dr Ringersstraat kwam de hele stoet weer terug om thuis te gaan fees ten. Die versiering verdient 'n ex tra woord van lof. Langs de hele straat waren er versierde dennen en boven de straat guirlandes van vlaggen. Het huis was ook prach tig versierd. Een mooie ereboog met er naast een mooi tuintje. En dat alles was 'savonds verlicht. Wie deze versiering heeft aange bracht, weten we niet, maar 't was magnifiek. Toen wij Piet en z'n vrouw gin gen feliciteren, zalen ze samen in de versierde kamer tussén ne hele schaar familieleden. „Ik snap er niks van zei vader v. Eeten, „dat ik nou al vijfligjaar getrouwd ben, t' is zo voorbij". Moeder v. Eeten was zowaar een beetje zenuwachtig en dat wil wat zeggen voor Alida. Natuurlijk had ze, zoals altijd, heel wat te vertel len (en dat gaat haar goed af!), maar ze moest toch bekennen dat ze die morgen nog niks gegeten had. Er waren onder de gasten heel wat zangers en zangeressen. Er werd zelfs een duet gezongen en ook Bocrke v. Eeten gaf een num- merkc weg. Een oude wapenbroe der van de bruidegom zong een schoon lied, waarin zelfs moord en doodslag voorkwamen, maar niettemin was 't erg mooi. Trou wens, de gouden bruid had ook nog wat o]) d'r repertoire een liet! uit de Transvaalse oorlog, dat ze helemaal uit d'r hoofd zong. In de loop van de morgen kwam kapelaan Ras gelukwensen. Tegen het middaguur kwam het buurt- comité het cadeau en een prach tige bloemenmand aanbieden. Ook het Comité Ouden van Dagen, de heer van Vliet, en Dr Langemeijer met z'n echtgenote kwamen 't bruidspaar feliciteren. Verder was er een schat van bloemen gebracht. „Die zetten we vanavond allemaal om ons bed", zei moeder v. Eeten, maar dat zul len we maar niet geloven. En wat moeten we verder nog van het feest zeggen. Er was veel gezongen, plezier gemaakt en gela chen; op z'n tijdje was er wat men noemt „een natje en een droogje'', dus wat kunt ge meer wensen. Ondanks de stromende regen was 's avonds ook wederom de harmo nie St. Crispyn present, om een serenade bij liet gouden paar te brengen. By monde van de heer Duijvelaar werd een gelukwens uit gesproken. O ja, nou vergaten we nog bijna in de krant te zetten dat het gou den bruidspaar Dinsdag ook 50 jaar op de Echo was geabonneerd. Als we U dit niet zouden vertellen kwamen we er niet meer in, heeft moeder v. Eeten gezegd. En dat willen we niet riskeren. EMIGRATIEDAG. Door het Diocesaan Hoofdbestuur van de R.K. Middenstand zal op 23 Juli a.s. in het Casino te 's-Bosch een voorlichtingsdag worden geor ganiseerd, waarop het vraagstuk emigratie aan een even deskundige als doeltreffende behandeling zal worden onderworpen.' Het hiervoor opgestelde programma is daarvoor waarborg. Om 10.30 zal na opening door de dioc. voorzitter, de heer Th. van Leeuwen, worden gesproken door de HoogEdelgestr. Heer Prof. Dr J. de Quay, Commissaris der Konin gin, over De werkgelegenheid in Brabant. Na deze inleiding zal door de ZeerEerw. Rector P. Mommer- steeg, directeur Provinciaal Con tactorgaan voor Emigratie-aangele genheden worden gesproken over Het Katholieke standpunt inzake emigratie. Een pauze die hierop volgt, zal de gelegenheid bieden iets te gebrui ken, waarna om 2.30 de emigratie dag wordt voortgezet met 't onder werp: Emigratiemogelijkheden naar de onderscheidene landen (met film), te houden door Drs Jos van Campen, Directeur van de Kath. Centrale Emigratie Stichting (ge legenheid tot het stellen van vra gen). Tot slot spreekt nog Mr Ir B. W. Haverman, Regerings-commissaris voor emigratie-aangelegenheden. Op deze emigratiedag worden verwacht alle ouders van emigran ten, alsook alle aspirant-emigran ten, zowel zoons en dochters boven 18 jaar, middenstander of geen mid denstander. Toegangskaarten voor deze emi gratiedag kunt u krijgen bij de voorzitters van de plaatselijke af delingen van de R.K. Middenstand in de kring Waalwijk, die u ook alle gewenste inlichtingen kunnen verstrekken. Wij vertrouwen dat ieder die be langstelling heeft voor het emigra- tievraagstuk, deze unieke gelegen heid zal benutten om z'n kennis op dit gebied te verruimen. Gaarne spreken wij dan ook de hoop uit dat deze emigratiedag zal slagen. Gewestelijke Middenstands kring Waalwijk, A. MEIJS, Voorz. VERENIGING VOOR SLECHTHORENDEN. Er bestaat in Nederland een ver eniging die nog te weinig bekend heid geniet. Wij bedoelen de „Ne derlandse Katholieke Vcreeniging voor Slechthorenden St. Liduina". Deze vereniging heeft gedurende haar bestaan al prachtig werk ver richt voor de mensen die door doofheid gehandicapt zijn. Om de slechthorenden te helpen, heeft de vereniging consultatie-bureaux op gericht, waar de lijders aan doof heid gratis advies kunnen krijgen voor allerhande zaken, b.v. 't kie zen van een werkkring, medische behandeling, aanschaffen van ge hoorapparaten, enz. De vereniging wordt in deze taak bijgestaan door medici, deskundigen op het gebied van gehoorapparaten, geestelijken en deskundige leken. Om zoveel mogelijk slechthoren den te bereiken, zal „St. Liduina" 't aantal consultatiebureaux sterk gaan uitbreiden en ook in Waal wijk zal een dergelijk bureau in samenwerking met het Wit-Gelc Kruis, worden geopend. In 't wijk- gebouw zal iedere eerste Dinsdag van de maand zitting worden ge houden. De eerste zitting zal plaats vinden op 3 Juli a.s.; hieraan zal een officieel tintje worden gege ven. EINDHOVENSE HARMONIE IN BESOIJEN. De politie-harmonie St. Michael, waarvan Pastoor Vcrbiescn vroe ger adviseur was, heeft Maandag avond een bezoek gebracht aan de feestende parochie van O. L. Vr. Voordat door de parochie 'n muzi kale rondgang werd gemaakt, pre senteerde het korps zich met een paar pittige marsen aan de burge meester. Het was erg jammer dat het tijdens de mars door de straten begon te regenen, maar de muzi kanten lieten zich hierdoor niet uit 't veld slaan en marcheerden door heel Besoyen. Op de kiosk die voor de school was opgeslagen, gaf de harmonie een kort, maar magni fiek concert, 't Was buitengewoon mooi en daarom was liet zo jam mer dat die vermaledijde regen weer eens spelbreker was. HOERA, WE ZIJN ER De geslaagden van de Middel bare Meisjesschool hebben Maan dagmiddag heel Waalwijk laten zien dat ze heel blij waren met bun succes. Met een versierde landau- wer en dito fietsen trokken de in tellectuelen in spé door de straten om uiting te geven aan hun vreug de. Het was allemaal een fleurig gezicht en de geslaagden hebben zo'n tochtje wel verdiend. ORIËNTATIERIT VAN DE VERKENNERS. Jl. Zaterdag 23 Juni hielden de verkenners van de Andreas Zijl- Ons bedrijf en kantoor zullen wegem vacontie van het personeel op 12. 13 en 14 Juli en 23, 24 en 23 Augustus GESLOTEN ZIJN. Waalwljksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen „De Echo van het Zuiden". In de week van 8-14 Juli en 19—25 Augustus, zal ons blad „De Echo van het Zuiden" Donderdag ochtend inplaats van Vrijdagochtend verschijnen. Advertenties voor deze nummers moeten dus resp, op Woensdagen 11 Juli en 22 Augustus om 9 uur voormiddag binnen zijn. mansgroep een Oriëtatierit per fiets. De uitgestippelde route liep door Sprang, Kaatsheuvel, Efteling- se plantage, Loonopzand, Loonse Duinen, Loons Hoekje via Plant loon weer terug naar het punt van uitgang. De uitslag was als volgt 1. Hans Spapens met 1 straf punt. 2. Frans v. Wees met 3 strafpun- ten. Ad v. Delft en Wim Brekel- mans met 3 strafpunten. Jef Trommelen en Herman Scholte met 3 strafpunten. 3. Tiny Bergmans 8 strafpunten. Kees de Ronde en Piet Posse- mus 8 strafpunten. 4. Geert de Cock en Ad v. Zun- dert 9 strafpunten. 5. Frans Dumoulin en Antoon Suermondt 12 strafpunten. 6. Joseph Bergmans en Aloys Pulles 16 strafpunten. 7. Peter Pulles en Theo Barkel 18 strafpunten. 8. Bernard Hens 22 strafpunten. 9. Wim Vugs en Ad Bergmans 24 strafpunten. Christ Dumoulin en Jan Tho mas 24 strafpunten. VISSCIIERSLUST. Door buitengewone omstandig heden moest de Jaarvergadering worden uitgesteld tot Maandag 30 Juli a.s. zelfde tijd en plaats. Ons vorig bericht omtrent onder maatse karper heeft nogal wat stof doen opwaaien. Wij moeten bij on ze mededeling blijven dat onder maatse karper is meegenomen. Wie dat niet heeft gedaan, terwijl hij toch op karper heeft gevist, behoeft zich dat niet aan te trekken. Daar om ging de strekking van het be richt ook niet. Tegen leden die zich daaraan schuldig maken kiezen wij andere maatregelen, dan een arti keltje in een blad. 't Doel was van propagandistische strekking en te vens voor het behoud van het vele werk en de onkosten om tot een karpervijver te komen. Juist gecal culeerd kost het onze vereniging per uitgezette karper 0.70. Om daar royaal mee om te springen is tegenover de vereniging niet ver- ONDERTROUWD J. G. VAN HELVOIRT en G. C. M. VAN HEESBEEN hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de kerkelijke inzegening zal plaats hebben op Woensdag 25 Juli a.s. te 10 uur in de pa rochiekerk van St. Jan Baptist te Waalwijk. Waalwijk, Grotestraat 166. Julianastraat 14. Receptie van 12 uur, Grotestraat 166. Toekomstig adres Grotestraat 166, Waalwijk. ONDERTROUWD JETTY DE KORT en JAN VAN LAARHOVEN geven U kennis van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de plechtige inzegening zal plaats hebben op Dinsdag 24 Juli a.s. te 10 uur, in de Parochiekerk van St. Jan Baptist te Waalwijk. Waalwijk, Mr. van Coothstraat 49. 's-Gravenhage, Vogelkersstraat 86. Gelegenheid tot feliciteren Van 13—14.30. Mr. v. Coothstraat 49. Toekomstig adres Mr. van Coothstraat 49, Waalwijk. antwoord. Thans is geconstateerd, dat er met lijnen en fuik door on bevoegden is gevist. Wij vragen ons af, waarom deze tegenwerking Ook terzake het looprecht aldaar wordt ons recht betwist. Wij delen ten overvloede mee, dat Visschers- lust ter zake van vissen een pacht- acte bezit en een looprechtvergun- ning van de pachter van het land. Waarom worden daarom door een kerkelijke autoriteit in Besoijen onze leden verontrust Indien iemand iets tegen ons heeft, wij vragen ons af waarom, dat hij ko- me en spreke. Onze leden kunnen rustig hun gang gaan, met inacht- name van eigendomsrecht en voor schriften. Het bestuur. pue Een genot om te dragen èn om te zien deze moderne, vlotte broeken met „inge bouwde" riem! Altijd glad. altijd strak om de heup, zonder het lelijke omkrul len van de broekband. Voor ieder figuur hebben wij Ducon Sport pinraluns (in alle (ineen) in voorraad dank rij de groie variaue in maten! Schoolstraat 26, Kaatshauval Wegens overstelpende drukte zullen wij onze BROEKENWEEK tot en met 7 Juli a s. met 8 dagen verlengen VRAAGT voor haar winkels te WAALWIJK leeftijd boven 20 jaar. Zij, die als zodanig werkzaam zijn geweest genieten de voorkeur. Zich persoonlijk aan te melden aan het kantoor: GROTESTRAAT 107 WAALWIJK. ACCOUNTANT LERAAR BOEKHOUDEN

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 7