fjmALWÏK ZIGEUNERROMANTÏEK Om volledig en uitvoerig op de hoogte te blijven van het nieuws uit Waalwijk en alle plaatsen van de Langstraat en Omgeving is een abonnement op „DE ECHO" noodzakelijk maar ook voldoende. Het kost slechts 17 cent per week. Ronde van Kaatsheuvel TENNIS, KORTE BERICHTEN. WIELRENNEN, VOETBAL. DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 23 JULI 1951 garantieprijs melk blijft gehandhaafd. IN NIEUWKUIJK - I irnrTl Vfï GESLAAGD. Onze plaatsgenoot J. v. d. Loo slaagde te Amsterdam op de Kweekschool voor de Zeevaart voor het diploma Stuurman B. S. JAARMARKT te Waalwijk Donderdag 26 Juli as. BLOEDTRANSFUSIEDIENST NEDERL. ROODE KRUIS. Wanneer U zegt: laat een ander 'zijn bloed geven voor deze dienst, en elke Nederlander op deze wijze handelt, dan is er ten tijde van ram pen geen voldoende bloedplasma beschikbaar. Dan sterven jaar dui zenden mensen door Uwe nalatig heid aan bloedarmoede, maagbloe ding, vloeiingen, verkeersongeval len enz. Dat is niet riodig en mag ook niet! U behoeft niet bang te zijn voor het prikje dat gegeven wordt, of dat er nadelige gevolgen voor U aan verbonden zijn. Voor menigeen is het zelfs goed. Vraag het, indien U niet gerust zijt, aan degenen die reeds meerdere malen, zelfs twee maal per jaar bloed hebben afge- staan. Geeft U nog heden schriftelijk op bij C. Witlox, Grotestraat 148 Waal wijk; Mej. Brokx, Kerkstraat Was pik; H. Peters, Torenstraat Drunen en M. Bos, gemeente-secretaris Sprang-Capelle. POLITIEHONDEN WEDSTRIJDEN. Ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan hield Zondag de dresseer- vereniging „Hondensport" een gro te nationale wedstrijd voor politie honden bij de Galgenwiel. De wed strijden begonnen 's morgens om 10 ur en duurden tot 's avonds. On der de pauze werd de deelnemers een koffiemaaltijd aangeboden in Café „Galgenwiel". De publieke be langstelling voor de wedstrijd was zeer groot. De uitslagen waren als volgt: 1. A. W. v. Oosterhout, Hoensbroek: Afd. I 64 p.; afd. II 19, afd. III 193*, alg. appel 4%, wijze van voorbren gen 4%, totaal 285% p.; 2. J. l'Abee, Ulvenhout: afd. I 59, afd. II 20, afd. III 181, alg. appel 5, wijze van voor brengen 4, totaal 269 p.; 3. H. Hel- lings, Waalwijk: afd. I 43%, afd. II 13, afd. III 192, alg. appel 4, wijze van voorbrengen 4, totaal 256% p.; 4. J. H. Abels, Zenderen (O.): afd. I 56%, afd. II 20, afd. III 150, alg. appel 4%, wijze van voorbrengen 4%. tot. 240% p.; 5. A. v. d. Hoeven, Maasniel: afd. I 53, afd. II 15, afd. III 150, alg. appel 3, wijze van voor brengen 4%, totaal 225% p.; 6. G. Mutsaerts, Tilburg: afd. I 51, afd. 11 16, afd. III 147, alg. appel 5, wij ze van voorbrengen 4%, totaal 223* p.; 7. M. Verheyen, Tilburg: afd. I 43, afd. II 10, afd. III 136%, alg. appel 3, wijze van voorbrengen 2. totaal 194% punt. Voorts waren er nog een aantal extra prijzen beschikbaar gesteld. Als keurmeesters fungeerden de heren J. Ch. F. van Helsland uit Kaatsheuvel en Ph. C. Somers uit Waalwijk. Helper was de heer J. Jansen uit Kaatsheuvel, Alles was prima geregeld, had een vlot ver loop en grote belangstelling. Na afloop van de wedstrijd wer den de prijzen uitgereikt in 't club huis Café „Galgenwiel". VOGELVERENIGING „VOGELLUST". Op Zaterdag 21 Juli j.l. hield bo vengenoemde vereniging haar maandelijkse vergadering, waarbij de opkomst schitterend was. Na een openingswoord door de voorzitter, werden de notulen on veranderd vastgesteld, alsmede een verslag der kermisreis naar 't Die renpark te Wassenaar. Dat de ver eniging op het gebied der vogel- sport een hoog aanzien heeft, bleek uit een schrijven, afkomstig van Zusterverenigingen uit Tilburg, die hadden aangevraagd om bij de Waal wij kse liefhebbers een bezoek te mogen brengen, wat natuurlijk op prijs wordt gesteld. Door de tentoonstellingscommis sie wordt krachtdadig gewerkt om met Kerstmis een tentoonstelling te kunnen houden, zoals Waalwijk nog nimmer heeft gezien. Gezien de keurige medewerking der leden, zal deze tentoonstelling ongetwij feld slagen. Er kwam een voorstel bij het bestuur binnen om elke week 10 ct. extra te betalen voor een reis met de kermisdagen. Van de rondvraag werd zeer druk gebruik gemaakt. Als de leden zo doorgaan, kan de vereniging met Kerstmis laten zien wat zij door liefhebberij kunnen be reiken. SLUITINGSBAL VEDEHOVA. Zaterdag gaf de vereniging van Mid delbare Vakschoolstudenten „Vedehova haar jaarlijks sluitingsbal in de Philhar- monie in Tilburg. Het muzikale gedeelte werd verzorgd door het radio dansorkest „The Ramblers" onder leiding van Theo Uden Masman en de zangeres Jenny Bron. Dank zij de gezelligheid was het feest natuurlijk weer „vroeg" afgelopen. NIEUWE BESTRATING. De Hertog Janstraat hfeeft nu ook z'n bestrating. Het wegdek is thans nage noeg gereed en de verdere werkzaam heden, trottoir e.d„ zullen nu wel spoe dig volgen. Wij hadden gedacht dat ook de Groen straat herstraat zou worden omdat daar een hele partij keien liggen, maar naar wij vernemen zijn die daar gedeponeerd omdat men er momenteel geen opslag ruimte voor had. Ze zullen echter zo spoedig mogelijk worden w'eggehaald, waarmee de bewoners wel blij zullen zijn, want die zitten nu achter een stenen muur te kijken. GEVONDEN EN VERLOREN. Gevonden: 2 vulpennen: rozenkrans: portemonnaie. Verloren: gouden horloge met doublé armband; portefeuille met inhoud: gou den hangertje: portefeuille; dameshorloge: doublé halsketting met kruisje: twee bankbiljetten van 10: zwarte vulpen; halsketting: vijf portemonnaies; twee armbanden: een paar regenpijpen: hoofd doek: gouden kruisje. AGENDA. lijke wijze plaats. De vrije uitwis seling van gedachten en meningen heeft geleid tot een beter weder zijds begrip van de voornaamste vraagstukken, welke moeten wor den opgelost. Nederland. Zondagavond zijn in Amsterdam twee loodsen van de Wester Suikerrafinaderij door een brand verwoest. De oorzaak van de brand is niet bekend. Met de „General McRea" zijn Zaterdag 429 vrijwilligers uit Ne derland en België naar Korea ver trokken. Onder hen bevinden zich 30 Surinamers, die kort geleden naar Nederland waren gekomen. De Jongerenorganisatie van de K.V.P. heeft Zaterdag en Zondag een congres gehouden in het bis schoppelijk college te Sittard. Aan dit congres werd deelgenomen door bijna 200 vrouwelijke en manne lijke jongeren uit het hele land, ter wijl bovendien een aantal gasten uit België, Duitsland, Saarland en Noorwegen aanwezig waren. De Minister van Landbouw heeft de georganiseerde landbouw in ons land meegedeeld, dat de Regering de garantiemelkprijs voor de boer voor het jaar Nov. 1950-1951 hand haaft op 17% cent per kg. melk van 3.5 pet. vet. Akkerbouw-producten. Onder de huidige omstandighe den ziet de regering evenmin aan leiding de voor de producent vast gestelde prijzen der akkerbouw producten tarwe, koolzaad, suiker (bieten) en voor haver en gerst, voor zover daarvoor een inname- regeling geldt, te wijzigen. Alleen flessenmelk. Het Ministerie van Landbouw vestigt er de aandacht op dat een vandaag ingaande verhoging van de maximum-melkrpijs met 1 cent per liter, uitsluitend geldt voor gepas teuriseerde flessenmelk en gepas teuriseerde consumptiemelkproduc ten. De normaal voor de losse verkoop bestemde melk blijft in prijs on veranderd. Overigens geldt de ver hoging van de maximumprijs voor de flessenmelk evenals 't vorig jaar slechts^voor een deel van t jaar. Woensdag 25 Juli 8 uur repetitie da meskoor Oefening en Vermaak in Hotel Italiaander. Zondag 29 Juli 12 uur repetitie man nenkoor Oefening en Vermaak in Holfel de Twee Kolommen. SHAKESPEARE IN OISTERWIJK. Zondag hebben de „Ghesellen van den Spele" te Oisterwijk de première ge geven van Shakespeares „Veel gemin, geen gewin". De belangstelling was zeer groot. Over .«pel en spelers zullen wij a.s. Vrijdag uitvoferig berichten. DE KONINKLIJKE FAMILIE TE LONDEN. Koningin Juliana en prinses Ire ne vertrokken Zaterdagavond om half zeven van het vliegveld Soes- terberg met de Regeringsdakota naar Londen. Prins Bernhard en prinses Beatrix waren reeds om streeks 2 ur vertrokken met het zelfde vliegtuig, dat na de landing te Londen naar Nederland terug keerde om de tweede vlucht te ma ken. Zoals bekend, bezoekt het ko ninklijk gezin in Engeland 't „Fes tival of Britain" en de horse show. De Koningin zal reeds vandaag weer naar ons land terugkeren. De prins en de beide prinsesjes blijven tot Donderdag in Londen. ONTPLOFFINGEN BIJ DE FRANSE SPOORWEGEN. De Franse politie heeft een onder zoek ingesteld naar aanleiding van twee ontploffingen bij de Franse een granaat ontplofte, die tussen de stookkolen verborgen lag. De andere ontploffing had even eens in de nabijheid van Marseille plaats, en wel op de spoorbaan kort na het passeren van de sneltrein Marseille—Parijs. Er kwamen geen persoonlijke ongelukken voor. HARRIMAN MAAKTE „VOORUITGANG". De Perzen zijn enthousiast over Harriman, die op zijn beurt, te oor delen naar de glimlach, die na de Zondagavond-conferentie zijn ge laat opvrolijkte, ten zeerste is inge nomen met de Perzen. Feit schijnt te zijn, dat e enovereenkomst tus sen de Britten en de Perzen in de maak is. Harriman heeft enkele compro- fisvoorstellen gelanceerd, die voor de Perzen bijzonder aantrekkelijk moeten zijn. Voor Maandagmorgen staat een bezoek van Harriman aan de Brits eambassadeur op het pro gramma. In elk geval is men in Te heran van mening, dat sluiting van de raffinaderij te Abadan praktisch reeds is voorkomen. Harriman zelf zei: ..We hebben voortgang ge maakt". De Britten in de Iraanse I hoofdstad bewaren een volledig stilzwijgen. Naar verluidt houdt het compro misvoorstel van Harriman - o.a. in, dat een Brits-Amerikaans-Perzische maatschappij zal worden opgericht voor de verkoop van de Iraanse olie. BOERENSCHUUR AFGEBRAND TE TILBURG. Zondagmiddag is in een grote schuur, 20 by 10 meter, van de landbouwer J. Claassen, staande bij diens boerderij te Tilburg brand uitgebroken. Een grote hoe veelheid werktuigen, hooi, stro, alsmede enige biggen verbrand den Ook een hooimijt op een ter rein nabij de schuur verbrandd rein nabij de schuur gelegen, ging in vlammen op. De brandweer slaagde er met vier stralen in de boerderij te behouden. Omtrent de schueren (B.); 17. Lauredi (Fr.); 18 A. Lazaridès (Fr.); 19. Brambil- la (O.Z.O.); 20 Labeylie (He de France). Op de 23ste plaats kwam. met 'n achterstand van 5 min. 46 sec. een groepje renners met o.a. Magni (It.), Coppi (It.), Biagioni (It.) en Rerv (Fr.). Algemeen klassement. Na de 17de etappe luidt het alge meen klassement 1. Koblet (Zw.) 98.35.17. Op 1 m. 32 s.: 2 Geminiani (Fr.) Op 7 m. 49 s. 3. L. Lazaridès (F.) Op 17 m. 47 s. 4 Bartali (It.) Op 20 m. 58 s. 5 Bobet (Fr.) Op 22 m. 12 s. 6 Barbotin (Fr.) Op 24 m. 18 s. 7 Lauredi (Fr.) Op 25 m. 38 s. 8 Ockers (B.) Op 28 m. 20 s. 9 Ba li vin (O.Z.O.) Op 31 m. 49 s. 10 B. Ruiz (Sp.) Op 32 m. 8 s. 11 Magni (It.) Op 32 m. 15 s. 12 De Mulder (B.) Ploegenklassement. 1. Frankrijk 294.58.07; 2. België 295.50.48; 3. Italië 296.39.55; 4. W. Z.W 296.51.01; 5 O.Z.O. 296.56.48; 6 Zwitserland 297.18.59; 7 Re de Fr. 298.03.29; 8. Spanje 298.37.32; 9 Parijs 299.15.18; 10. Luxemburg 299.31.08. - r-. oorzaak van de brand is nog niets Spoorwegen De stoker van de Pa- beken<1 De schade wordt door rijs—Marseille kwam om t leven, I g€dekt toen in de nabijheid van Marseille I verzekering „tot Onder een stralende zomerzon beleefde groot-Vlijmen gisteren de première van het openluchtspel „Verdeeld Kamp door A. van der Lugt. Wij hebben met buitengewoon veel genoegen de prestaties van Vlijmens Ge mengd Toneel gadegeslagen, ten minste wat de eerste twee bedrijven betreft. Het laatste bedrijf bleef ondfer de maat en dat was niet zozeer de schuld van de acteurs als wel van de schrijver van het stuk. lil de eerste twee bedrijven heeft de schrijver een boeiende intrige opge bouwd. In een Hongaars zigeunerskamp is een ijzersterke figuur van een hoofd man, die zijn gezag onder zijn handen voelt wegvloeien, maar in zijn trots wil hij dit feit niet erkennen. Door kuipferijen en intriges van zijn adjudant heerst er verdeeldheid in het kamp en de trotse hoofdman verdenkt zijn even trotse en sterke zoon ervan het oprofer te veroor zaken. Daarbij komt nog dat de liefde van twee jonge mensen de besluiten van de hoofdman dreigt te doorbreken. De hoofdman kan er niet tegen op, maar hij wenst voor niets en niemand te buigen. En de zoon wenst zich niet bij de be sluiten van zijn vader neer te leggen, maar de stem van zijn hart te volgen. U ziet, er zijn voldoende voorwaarden tot een prachtig romantisch spfel, maar de schrijver heeft geen kans gezien om in het laatste bedrijf een boeiend slot te vinden. Het werd een confectie-happy- end. Het is ongetwijfeld een verdienstfe van Vlijmens Toneel dat zij van dit stuk nog zo n goed geheel hebben gegeven en het doet ons deugd dat wij ditmaal werkelijk „1' honneur aux dames" kunnen gfeven, want de dames hebben deze middag prachtig gespeeld, beter dan de heren van het gezelschap. De moederrol b.v. van Stfefan's vrouw was subliem, vooral in het laatste bedrijf. De rol van Kira, de uitverkorene van de nieuwe hoofd man, was eveneens voortreffelijk. Haar scène met de afgewezen minnaar was prachtig. Een uitstékende figuur was de zoon van Stefan, gfespeeld door een ac teur uit Asten, die op het laatste mo ment de heer Roose moest vervangen, die wegens droeve familie-omstandighe den niet mee kon spelen. Daarentegen bleef Stefan zelf te tam, te weinig door voeld. Wij hadden uitbarstingen ver wacht van de primitieve gevoelens die een natuurvolk als deze zigeuners eigen moeten zijn, maar in die verwachtingen zijn we teleurgesteld. De overige, kleinere rollen, werden uitstekend vertolkt. De première is dus een succes gewor den. Wanneer we op één ding aanmer kingen moeten maken is het wel het on verzorgde Nederlands dat vaak gespro ken werd. „Zwarten wolken" die over komen, „zigeunders" en het deelwoord „geslaan" zijn woorden die in het Neder lands niet voorkomen. Deze slordige uit spraak werkte hier en daar storend, maar het lijkt ons dat dit bij de volgende op voering wel verholpen zal kunnen wor den. In ieder geval kan de gemeente Vlij men trots zijn op dit toneelgezelschap, dat krachten heeft, die hefel wat voor de toekomst beloven. Voor de aanvang van de voorstelling sprak Burgemeester v. d. Hout een woord van deelneming aan het adres van de Fanny BlankersKoen heeft waarschijnlijk gisteren een kampi- oenschapsrecord op haar naam ge bracht. Door vijf overwinningen bracht zij haar toch al respectabele reeks kampioentitels op S3. Haar beste prestatie was een sprong van 5.90 meter. Nog beter dan op de Olympische Spelen. Wielrennen. Gisteren werd de oude leeuw Schulte wi nnaar van de Ronde van Oud-Gasiel. Gernt Voorting won in Brunssiim en 1 iet van Roon werd de winna-.ar van de Ronde van het IJsselmeer. Athletiek. Slijkhuis won gis teren in fraaie stijl van zijn rivaal Harting, De Bruin werd op dezen- regisseur heeft verloren. ineming aan net acres van ae wedstryden kampioen discus- die dezer dagen zi,n Moeder jeuedkampi oen Vis- Korea. De wapenstilstandsbe sprekingen in Kaeson zijn op ver zoek van de communistische dele gatie weer uitgesteld tot a.s. Woens dag. Generaal Ridgway verklaarde dat het verloop van de onderhande lingen tot nog toe weinig aanleiding geeft tot optimisme. Perzië. Trumans speciale verte genwoordiger, Harriman, verklaar de Zaterdag te Teheran tegenover verslaggevers onder meer: „Alle door mij gevoerde besprekingen vonden op de meest vriendschappe- werpen en de jeugdkamp sers won het nummer hoogsprin gen. Autosport. Op het circuit van Zandvoort won Rogier de Grand Prix van Nederland. Boksen. Joe Wallcot (40 jaar oud) sloeg Ezzard Charles i n -de ze vende ronde knock-out in de match om het wereldkampioenschap. De ze prestatie heeft in de; States veel sensatie veroorzaakt. Voetbal. De Nederlandse voet baller Colombon, die het vorige heeft voor het nieuwe seiz oen ge- jaar voor Stade Reims uitkwam, contracteerd met de voetlbalcluh Allemania te Aken. TOUR DE FRANCE. Zaterdag is de moordende etap pe Montpellier-Avignon verreden. Over de 1900 meter hoge Ventoux liep de verschrikkelijke hete weg, die de tourrenners moesten gaan. Er is een fel gevecht geweest op de helling van deze Provencaalse reus Op drie k.m. van de top, na een 'klim van 18 k.m., zaten er zes renners op de kop, waarin de oude vechtersbazen Bartali, Lazaridès, Geminiani, Koblet en Bobet. Een woeste afdaling van 30 k.m. volg de waaruit Bobet als winnaar te voorschijn kwam. Koblet kon zich in de oude Pausstad in de gele trui steken. Uitslagen en klassementen. Uitslag van de 17e etappe van Montpellier naar Avignon over 224 kilometer 1. Bobet (Fr.) 7.24.44. Op 50 sec.: 2 Barbotin (Fr.). Op 56 sec.: 3. Bartali (It.)4 Ge miniani (Fr.); 5 Koblet (Zw.); 0 L. Lazaridès (Fr.). Op 1 min. 15 sec.: Ockers (B.) Op 1 min. 26 sec.: 8 De Hertog (B.); 9 Van Ende (B.). Op 4 min. 50 sec.: 10 Deledda (O ZO.); 11 De Cock (B.); 12 Ma- rineili (He de France); 13 Cogan (W.Z.W.); 14 Aeschlimann (Zw.); 15 Deprez (lie de France); 16 Ver- Een wielerfestijn van de hoogste plank. Slechts enkele dagen scheiden ons van het grootse sportgebeuren in Kaatsheuvel. Op 29 Juli zullen de renners langs het parcours flit sen om de eer te bestrijden, maar vooral om de vele waardevolle prijzen in de wacht te slepen. Op 29 Juli zullen duizenden bezoekers naar Kaatsheuvel trekken om dit echt wielerfestijn van nabij mee te maken. Kaatsheuvel zelf zal zich die dag in een waar feestkleed steken om renners en bezoekers hartelijk te ontvangen, maar voor al om heil te tonen, tesamen met de organisatoren, dat er maar een Kaatsheuvel is. Wat de inschrijving betreft, kan gezegd worden dat deze nog mas saler is dan voorgaande jaren en om een overbezetting te voorko men, zijn al diverse renners gewei gerd moeten worden. Het eindre sultaat is dat er 130 amateurs 100 A nieuwelingen en duim 100 B nieuwelingen zullen starten. Mo gelijk wordt deze laatste categorie nog meer gedund. Om half twaalf beginnen dan de nieuwelingen B, om half een de nieuwelingen A en om half vier de grote trek der amateurs. Kanshebbers zijn er werkelijk tientallen en het is daarom dat (le ze Ronde zo attractief is en bewijst bij de „groten" zeer in trek te zijn. Daarbij kan nog met recht gezegd worden dat de strijd hij de nieu welingen A even interessant en misschien nog wel spannender zal zijn als bij de amateurs. Ook dit jaar is het parcours weer vrij toegankelijk en alleen een kleine 200 m. bij de finish is afge sloten. Alleen tot dit gedeelte zal de toegang niet vrij zijn en een kleine entrée geheven worden. Als zeer bijzonder feit dient nog vermeld te worden dat de provin ciale E.H.B.O. onder leiding van Mej. Bouman uit Schijndcl haar diensten tijdens de course za ver lenen. Alle hieronder ressorteren de leden uit Loonopzand, Udcn- hout en Nieuwkuijk zullen assisten tie verlenen. Ook worden er speldjes verkocht ten bate van de autotocht der ou den van dagen. Een mooie geste. Wie verder nog de organisatoren behulpzaam wil zijn als controleur of programmaverkoper op die dag, worden uitgenodigd om Donder dag a.s. om 8 uur bij Th. v. Boxtel ter vergadering te komen, waar dan de algemene slotbijeenkomst plaats heeft. UwitatieAonrnooi. Zaterdag en Zondag werd op de banen van Hotel Verwiel het eerste "edeelte van het invitatie-tournooi om de wisselbeker van aalwyks Belang" gespeeld. De uitslagen hiervan zijn als volgt Dames enkel B. Mej. N. de KortMej. N. van Heust 62, 62. Gemengd dubbel C. Mevr. Schaap—II. Ebben tegen Mej A. v. d. BrekelT. v. d. Bre- kel 6—2, 6—2. Mevr. de JongD. Boers tegen Mej. A. de VeerJ. Earners 36, 7—9. Mej. SchoenmakersT. Kemmc- reni tegen Mej. v. d. WaerdenCh. v. d. Brekel 06, 16. Heren dubbel B. R. Otten—J. Mulders tegen A. Schalken—M. v. Nieuwstadt 6—2, 3_6, 9—5. Heren enkel B. L. HubertA. Schalken 6-3, 9-7. J. de RooijJ. Jansen 60 60 Dames enkel C. Mej. C. VermeerMej. C. Jansen 8—6, 7—9, 6—4. Mej. W. v. d. Waerden— Mej. L. Simons 61, 60. Mevr. Schaap—Mej. M. Vollaers 6—3, 6—0. Mevr. KoekenMej. Z. Hoffmans 6—4, 6—3. Mevr. SchaapMej. K. de jVeer 46, 6—2, 6—4. Mevr. Koeken—Mej. A. v. d. Bre kel 6—2, 7—5. Gemengd dubbel B. Mej. N. de Kort—A. de Kort te gen Mej J. van HeijstA. Otten 7—5, 6—2. Heren enkel C. J. Lamers-F. Italiaander 6-2, 6-2. H. GreveW. Wiesman 6-1, 6-3. J van EijekJ. Molenschot 5-7, 6—2, 6—1. I). BoersC. v. d. Brekel 6-2, 6-2 M le Jeune—H. Spijkerman 6—6—3. J Hoffmans-W. Vesters 6-4, 6-2. j'. v. Delft-J. Geerkcns 7-5. 9-7. J. v. EijckH. Greve 63, 61. Dames dubbel C. Mevr. KoekenMevr. de Kort tegen Mej. K. de VeerMej. A. de Veer 1—6. 1—6. Mej. M Vollaers—Mej. R. Simons tegen Mej. Leenaarts-Mej. Schoen makers 6—4. 26, 62. Mej. M. Vollaers—Mej. R. Simons tegen Mevr. SchaapMej. Z. Hoff mans 61, 62. Heren dubbel C. H. SpijkermanJ. v. Delft tegen B. WeijersJ. Hoffmans 6—2, 64 J. Molenschot—H. van Nieuw stadt tegen H. GreveD. Boers 79, 6J6—4. CAPELLE. Wit Zwart nieuws. J.l. Zaterdagavond speelde een Wit-Zwart combinatie een vriend schappelijke wedstrijd tegen de v.v. Raamsdonk. Uitslag 11, rust stand 00. Ook gisteren kwamen de Wit- Zwarten in het geweer en wel te gen een gecombineerde TSC-ploeg uit Oosterhout, waarin een drietal spelers uit het eerste elftai. Deze ontmoeting werd gespeeld op het terrein van Veerse Bo\s te Raams- donksveer met als inzet de tradi tionele „Burgemeester Heere wis selbeker". Wit-Zwart won deze wedstrijd glansrijk met 4—1. Tenslotte spelde het derde elftal voor het nederlaagtournooi tegen While Boys 2 te Waspik. Onze re serves, die blijkbaar in een vacan- tiestemming verkeerden, lieten het

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 3