KMTSHEUVEL DOKIE DURF in Boris Baal duikt op HOCKEY. WIELRENNEN, DUIVENSPORT. BILJARTEN. 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 29 OCTOBER 19ol mm ook deze kans werd hun wreed ontno men en door doelman de Nijs, maar voor al door G. Wagemakers, die op een on begrijpelijke manier de bal uit de goal kanjerde. Nu was de tijd voor de aan voerder gekomen. Uit een schot van Toon v. d. Ven kreeg hij de bal in zijn bezit, brak meesterlijk door, maar de manier waarop hij de doelman omspeel de was nog brillanter. Hij had zijn zin, 4—1. Dit was genoeg voor Desk. De strijd luwde, waardoor De Valk zich was los kon werken, zonder dat hun de gelegen heid werd geboden een doelpunt te sco- ren* Toen de heer Hooydonk uit Breda t einde floot van een voor hem gemak kelijke p»rtij, gingen elf gelukkige Des- sers en een dankbaar publiek voldaan naar huis. LOONOPZAND. VIOSANO ANIMO 2—5. In een zeer goed gespeelde wedstrijd behaalde Uno Animo de overwinning op Vios met 2—5. De rust ging in met 0—3. Na de rust haalde Vios op tot 2-3. Een kwartier voor het einde wist Uno nog tweemaal te doelpunten, waardoor de eindstand 25 werd. TAC IIUno Animo II 20. Uno Animo IIIRKTVV IV 1 2. SPRANG. Beslissingswedstrijd W.S.C.Baardwijk. Donderdag 1 November a.s. staat op het S.D.O.-terrem een mooie en spannende wedstrijd te wachten tussen Baardwijk en W.S.C. Deze clubs zijn op dezelfde plaats geëindigd voor het Neder- laag-tournooi, uitgeschreven door de V.V. S.D.O. Een mooie beker is hiervoor beschikbaar gesteld. Dit zal een stimulans zijn voor bei de elftallen om zich in te spannen. Het publiek zal kunnen genieten van een mooie en naar wij hopen en verwachten een sportieve wed strijd. Aanvang 3 uur. dit beter en de linksbinnen maakte 13, en als even daarna Wilhelmina door haar midvoor de stand op 14 brengt is Vlijmen verloren. Wilhelmina ging verdedigen en er was geen doorkomen meer aan. De leiding was goed. Vlijmen 3—RKDVC 3, 6—1. Vlijmen 3 deed het weer zeer goed, ditmaal moest er RKDVC 3 Drunen aan geloven. De Wijs scoorde 3 maal, de nieuweling v. Engelen 2 maal en v. Es- donk maakte het half dozijn vol. Dru nen kon na de rust de eer redden. Vlij men heeft nog steeds de leiding. Hcusden 4Vlijmen 4, 01. Het was een harde wedstrijd, waarin tenslotte Vlijmen de overwinning wist te behalen; de kleine v. Esdonk scoorde na de rust de winnende goal. Vlijmen 4 zet te eveneens de overwinningsreeks voort. Rigt Oh 1Vlijm. Boys I, 11. De Boys hadden weinig plezier van hun uitstapje naar Rigt Oh; een gelijk spel werd uit het vuur gesleept in een zeer matige wedstrijd. DRUNEN. R.K.D.V.C.-NIEUWS. De wedstrijd R.K.D.V.C. I-Waspik 1 is meer spannend dan fraai geweest, een stug verdedigend Waspik, met een hef tig aanvallend D.V.C. Na 10 minuten spelen lost de D.V.C. rechtsbuiten een prachtig schot op doel tegen de lat, maar de midvoor weet de terugsprin gende bal in de touwen te jagen. De scheidsrechter anuleerde dit doelpunt wegens buitenspel. D.V.C. blijft elkens terugkomen, doch eerst in de 22e minuut komt succes, als een voorzet van de D.V.C. rechtsbuiten door de Waspik linksback in eigen doel wordt geschoten, 1—0. Tot rust golft dan het spel op en neer. Na de rust doet D.V.C. heftige pogingen om de voorsprong te vergro ten, oefent zware druk op het Waspik- doel maar er wordt zeer slecht en onbe heerst geschoten. Na 20 minuten komt dan heel onverwachts bij een Waspik- doorbraak de gelijkmaker, als de achter hoede een fout maakt en de DVC-keeper bovendien de bal nog tussen zijn benen door in doel laat rollen. D.V.C. blijft dominerend aanvallen, maar evenzeer blijft de afwerking slordig. Zes minuten voor het einde plaatst de D.V.C.-links- buiten een bal hoog voor doel, de Dru- nen-linksbinnen loopt hierop door, de W.-doelman springt naar de bal, beiden missen, doch de bal .rolt in doel, 21. Met deze stand kwam het einde aan de door scheidsrechter Verstrepen goed geleide wedstrijd, met de vele gemiste kansen. RKDVC 2 verloor uit met 15 van Zwaluw VFC 3. RKDVC 3 won thuis van het beter spelend OJC 3 met 32. Het vierde van DVC verloor uit met 16 van Vlijmens'e Boys 3. VLIJMEN. Vlijm. Boys 2Wilhelmina 3, 14. Zondag 28 October speelden de Vlijm. Boys 2 thuis tegen Wilhelmina 3. Vlij men was nog ongeslagen en de belang stelling voor deze wedstrijd was groot, want Wilhelmina 3 beschikt ook over een zeer goed elftal, wat Vlijmen deze middag ondervond. Wilhelmina was over de gehele linie beter, er wferd goed sa menspel vertoond en Wilh. heeft in de voorhoede enkele zeer gevaarlijke schut ters; de kleine linksbinnen is een tech nisch hoogstaand spele.r, waar Wilhel mina nog plezier van kan hebben. Vlijmen kwam met een gewijzigd elf tal en had een paar nieuwe spelers op gesteld, wat geen verbetering was. Al leen de veteraan Mels speelde zeer ver dienstelijk en is zijn plaats waard. De rechtsbuiten heeft veel training nodig en van de nieuwe linksbinnen ging weinig uit, hij miste een opgelegde kans en een strafschop. Over de wedstrijd kunnen we kort zijn. Vanaf de aftrap wordt in een hoog tempo van beide zijden gestart en het was te zien dat het Vlijmen deze mid dag niet gemakkelijk zou gaan, want Wilhelmina speelde een hartig partijtje voetbal; de verdediging van de Boys moest alle zeilen bijzetten. In het begin zorgde de hard werkende linksachter van Vlijmen dat de aanvallers geen kans kre gen, maar moest tenslotte zwichten; de rechtsbuiten omspeelde de linksachter, gaf prachtig voor en de linksbuiten schiet prachtig in, 01. Even later een kans voor de linksbuiten, een voorzet en de midvoor maakt 02 en met dezfe stand komt de rust. Na de rust dezelfde strijd. Bij Vlijmen was de midvoor vervangen door F. van Engelen; deze speler bracht in de voor hoede enig verband en het lukte hem zelfs om de stand op 12 te brengen. De linksbinnen miste even daarvoor een kans en een strafschop, zodat de stand 32 voor Vlijmen had kunnen zijn, maar kansen zijn geen punten, ze moeten benut worden en dit ontbrak de voor hoede van de Boys. Wilhelmina deed DE UITSLAGEN. NederlandFinland Eerste klas A 't GooiVelocitas Elinkwijk—AGOVV TheoleFrisia De VolewijckersGo Ahead EDO—GVAV Eerste klas B WageningenSneek OosterparkersAchilles Blauw-WitVSV Zwolse BoysDOS Be Quick (Gr.)Ajax LeeuwardenEnschede Eerste klas C Willem II—NAC BleijerheideRBC QuickJuliana MVV—Sittardia Eerste klas D HermesXerxes MauritsNEC VVVEmma BrabantiaNOAD Tweede klas A Zwaluw VFCSarto WilhelminaTOP RKTVV—SET De SüechtenHelmondia DESK—De Valk WoenselVeloc Derde klas B GudokWSC Concordia SVDDongen OSS '20—ODC BaardwijkKorvel OJCHeusden Derde klas C HieronvmusRKFC BSC—SCO BoeimeerRKC Hero—Steenbergen VirtusVES '35 Vierde klas D Rieht 'Oh—Vlijm. Boys RWB—Veerse Boys RKDVC—Wasnik Raamsdonk—Haarsteeg NieuwkuykWit-Zwart Vierde klas E 45. Dokie hield de ter- marconist dege onder schot toen deze hem voorging naar zijn cabine. Lang zaam dicteerde Dokie het telegram aan de havenpolitie. „Zij komen een bezoek brengen aan boord zei de detective rustig. „Ze heb ben Baal zolang niet gezien dat ze 't niet langer kunnen uithouden". Juist toen de marconist klaar was met zijn telegram, dat hij zonder een enkele poging tot sabotage doorgaf, ging de telefoon. „Wat zal ik nu doen", flitste het door Dokie's brein. En dadelijk stond het besluit van de detective vast. „Het gaat om de laatste ronde", dacht Dokie en beet zijn tanden op elkaar. VOAB—Best. Vooruit Ons Vios—Uno Animo V elocitasGSBW 4—4 1—0 1—1 2—2 1—0 1—0 9—0 4—3 0—0 2—1 2—3 0—1 3—0 3—0 3—4 3—0 3—3 2—2 3—1 1—0 1—2 0—3 0—2 1—3 4—1 2—2 1—1 4—2 1—8 2—1 4—0 5—0 4—1 1—0 3—4 4—2 1—1 4—1 2—1 1—0 5—2 6—1 2—5 1—1 te scoren. In de 17e min. wordt midvoor Verhey op ongeoorloofde wijze aangevallen door de keepei en Waalwijk krijgt 'n strafbull> e nemen, die door Dupont wordt gemist. Beide ploegen vechten om bei winnende doelpunt en beide doe len komen enkele keren in hel nauw. Maar de keeper en de back v Raak en Hoffmans, geassisteerd door de halftimes Rijckevorsel Dekkers en Kooter weten 't hoofd koel te houden In de laatste min. weet Velthuysen, na keurig samen spel met de Jong, de keeper het nakijken te geven. Deze wedstrijd is gewonnen met 21, maar Waal wijk heeft er voor moeten wer ken. En nu de volgende week op naar Oosterhout, om de puntjes afhandig te maken van Warande. Heren 2. 'n Overwinning van 4o. Proficiat. Ruststand 20. Carpav en Holtgreve zorgden er voor. Met meer enthousiasme had den ze met nog hogere cijfers kunnen winnen. KAATSHEUVEL. WAALWIJK. Uitslagen van Zondag 28 Oct. jl.: Dames 1— Oranje Zwart 2 3—0 Heren 1—Tilburg 3 2—1 Were Di 4—Heren 2 0—4 Dames 1. Na enkele verkennin gen van beide ploegen en 'n goed tegen elkaar onffaand spel, waarin beide doelen dikwijls aan doorbo ringen ontkomen, weet toch W aal wijk voor de rust een keer de keepster te passeren. Bij 'n scrim mage voor doel weet de back van Oranje Zwart niet beter te doen dan te doelpunten. Ruststand 1-0. In de 12e min. weet de Greeff keurig op te brengen, maar moet jammerlijk toezien dat de bal juist naast gaat. Ook Oranje Zwart doet enkele fikse uitvallen, waar de keepster Biekart dikwijls bij in moet grijpen, geassisteerd door de backs Vermeer en van Steeende ren. In de 16e min. krijgt Waalwijk een strafcorner te nemen, die Maas keurig aangeeft en Slaats maakt geen fout, 20. De Munnik weet in de 19e min. de keepster ook nog het nakijken te geven uit 'n prachtige rush. Oranje Zwart doet volop pogin gen om de eer te redden, maar ziet hiertoe geen kans meer. Eind stand 30. Heren 1. Tilburg loopt direct hard van stapel en in de 4e min. wordt het gezicht van keeper Trommels belemmerd, waardoor hij moet vissen. Waalwijk probeert onder de druk van Tilburg uit te komen en doet ook enkele aanval len om de keeper van Tilburg aan de tand te voelen, maar deze is in uitstekende vorm. In de le helft komt in deze stand geen verande ring meer. 10. Waalwijk weet in de 2e helft het spel te verplaatsen en Posse- mis weet dan ook door goed sa menspel van de voorhoede in de 12e min. 'n uitstekend doelpunt Het dames- en herenelftal van DES speelden gisteren tegen Liber tv. De dames uit. de heren thuis. De dameswedstrijd leverde on danks sterker spel der Kaatsheu- velse dames geen doelpunten op en het einde kwam met 0—0. Hel overwicht dat de Des-dames on betwist hadden, kwam vooral na rust sterk tot uitdrukking, maar in de voorhoede ging het ditmaal bij uitzondering minder goed. De heren deden het thuis betei en stuurden de Dongenaren met lege handen huiswaarts. Voor de rust was het een gelijk opgaande partij en van beide kanten werd zeer goed spel geleverd. Eenmaal dachten we Des de leiding te zien nemen, toen de midvoor 'n scherp aangegeven bal vlak voor de doel lijn miste. In de tweede helft gingen beide partijen op dezelfde voet voort en tot doelpunten kwam het voorlo pig nog niet. De Dessers verover den zich een licht overwicht en de Dongense defensie kwam-voor moeilijke problem te staan. Tot een kwartier voor 't einde wist zij, met vrouwe Fortuna in haar midden, de toestand nog te klaren. Toen de rechtsbinnen in de cir kel een bal liet doorlopen naar de opgedrongen rechtshalf, was het te moeilijk en Des nam de leiding. Met dit doelpunt ging het spelpeil achteruit. Er werd steviger aan gepakt om de voorsprong onge daan te maken èn om deze te be houden. Een wijziging in de Don gense gelederen bracht geen ver betering der kansen. Toen de mid voor, iil vallend, de uitgelopen doelman met een pushbal te vlug af was, was er bij Liberty de troef uit. Het einde kwam 5 minuten na 't tweede doelpunt, zonder dat de Des-verdediging het te moeilijk gehad had. ARBEIDSBUREAU WAALWIJK. WORDEN GEVRAAGD Schoenen Leder. Randen-doornaaier Aflapper voor snellopende ma chine, Mackay Flex, krammer Randenkrammer Machine (herhaler Machine-zwikker voor militair schoeisel. Aankomend modelmaker le kl. Zoolleerstanzer le kl Kantenschrooicr Schoenstiksters (fabriek). Schoenfabrieksarbeidcrs(sters) voor Bata-Schoenfabrieken in Canada. Huisvesting aanwezig. Vrije beroepen Leraar Geschiedenis (voll. be trekking, Tilburg). Leraar Duits (21 uur, 's-Bosch). Huishoudelijke diensten. Een dienstbode Een werkster BIEDEN ZICH AAN Bouwnijverheid. Timmerlieden Metselaars Grondwerkers Opperlieden Bouwvaksjouwers Leerling timmerlieden en leerling schilders, met Ambachtsschool opleiding Ilout. Kurk. Stro Meubelstoffeerders Meubelmakers L.l. Meubelmaker den zijn Zaterdag, Zondag en Maandag, zo nodig ook andere da gen. Het geinidd. wordt gerekend naar het behaalde in de afgelopen competitie 1950-1951. 't Inschrijfgeld is ditmaal 1. per persoon, omdat liet dit jaar verbonden is aan de nationale kampioenschappen. Mochten de kosten hierdoor eventueel nog verlaagd worden, dan wordt hier tijdig bericht van gegeven. Voor lopig blijft genoemd bedrag ge handhaafd. De inschrijf adressen luiden Voor Kaatsheuvel H. Snoeren, Dongenseweg 164 H. Voor Waalwijk H. Leijten, Futstraat 49. Wij verwachten dat iedere bil jarter het bestuur wil excuseren voor de late aanvang van de wed strijden in dit seizoen en hopen dat iedere 5e en 3c klasser zal in schrijven. CARRERA WERELDKAMPIOEN 47/2. De Argentijn Carrera is wereld kampioen biljarten cadre 47/2 ge worden. In-de finale werd hij ver slagen door de Belgische reus Ga briels, waardoor beide matadoren gelijk kwamen. Maar in de barra geparty bleef de Argentijn zijn te- genistander de baas en hij versloeg hem in 14 beurten met 400 tegen 151. Van Hassel haalde in zijn laat ste partij tegen Galmiche, nog een knap staaltje uit en verbeterde het wereldrecord dat sinds enkele da gen op naam van zijn landgenoot Gabriels stond met 265. Hij scoor de in écn beurt 273. Van de Pol verloor van Navarra en Kees de Ruvter viel terug na zijn keurige overwinning op Gal miche. Onder deze omstandighe den moest hij ook in de Braziliaan Del Vecchio zijn meerdere erken nen. Alleen zijn beter gemiddelde dan Galmiche en Del Vecchio hield hem van de onderste plaats. De eindstand van het tournooi (zonder de barragepartij) luidt Carrera Gabriels Van Hassel Navarra v. d. Pol De Ruyter Galmiche Del Vecchio 6 2561 6 2790 5 2375 4 1942 4 2216 1 1674 1 1586 71 247 36,07 79 265 35,31 79 273 30,06 83 171 23.39 96 224 23,08 89 100 18.80 88 118 18,02 1 1698 103 100 16,47 Kleding en reiniging. Kleermakers Schoen- en Leder. Stikkers (lederwaren) Stikmeester Iland-perforeerder Handzwikkers Overhalers Doorzetters Aanklopper Opzolers Glatter Hakkenbouwers Zolcnschuurder Zolenbimser Hakkenschuurder Leestensorteerder Uitpoetser Inpakker Overleersnijdcrs Modelmaker Hakkenzetters (houten en leren). Huidenspanner Strijker Sjouwers looierij (voor nathuis en droogzolder) Metaalnijverheid. Machinebankwerker. Metaaldraaier Stoker Rijwielreparateur Autog. lasser L.l. automonteurs, 1.1. machine bankwerkers en 1.1. electriciëns met Ambachtsschool-opleiding. Supportersclub Mary Ligtvoet. Daar Zondag de plaatselijke kampioen van Leonora zijn titel niet wilde verdedigen tegen de favoriet Mary Ligtvoet. werd dan maar een trainingsrit gereden, die door Mary Ligtvoet met 4 min. 45 sec. voorsprong gewonnen werd op alle renners. Gereden werd de route Waalwijk, Waspik, ts Gravenmoer, Loionopzand, Uden- hout, Helvoirt, Cromvoirt, Nieuw- kuijk, Drunen, Waalwijk, met als tijd 1 uur 35 minuten over 60 km. HOGEVAART. De P.D.V. Nooit Gedacht houdt Donderdagavond 1 November a.s. haar belangrijke jaarvergadering in haar clubhuis bij C. v. Tilborgh, Hogevaart. Punten ter behandeling zijn o.a. bestuursverkiezing, bestellen der ringen voor het komende seizoen etc. Aller opkomst dringend ge wenst. Zegt het voort DE K.N.B.B. PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN. Na vele moeilijkheden te heb ben overwonnen, heeft het be- Vrije beroepen. Vrouwel. kantoorbedienden met Mulo-opleiding. Mannel. kantoorbedienden met Mulo- en H.B.S.-opleiding. Fröbel-Onderwijzeres Verkeer. Div. chauffeurs Bezorger Handel. L.l. Verkoopster Huishoudel. diensten. Dagmeisje (A dagen). Voeding en Genotmiddelen. Slagersknecht. Aanmelden dagelijks tussen 9 en 12 uur v.m. op het Arbeidsbureau te Waalwijk, Grotestraat 339, tel. 2131. Geldig t.m. 3 November 1951. stuur van het district „De Lang straat" het seizoen 19511952 thans officieel geopend. Zoals bekend is, zal dit jaar de competitie na de persoonlijke kampioenschappen volgen. Daar om is de inschryvingstcrmijn van 2 klassen thans opengesteld, en aangezien alle biljarters reeds zit ten te popelen op wedstrijden, heeft zij die termijn zo kort moge lijk gehouden. De inschrijvings- termijn is van Maandag 29 October t.m. Dinsdag 6 November. En is opengesteld voor de 2 volgende klassen, n.l. de 5e klas Libre van 0,011,25 gem., de 3e klas Libre van 2,013,00 gem. De speeldagen van voorwedstrij- BILJARTSPORT. Zaterdag zijn de onderlinge wedstrij den om het clubkampioenschap van Des, de biljartclub van Euphonia, tevens om de Euphonia-wisselbeker, door hospes v. Dun geschonken, beëindigd. De spanning is er tot het eindt in gebleven, want de slotpartij ging tussen de beide rivalen Jan v. d. Hout, die zijn 150 caramboles in 24 beurten bijeen fabriceerde en zijn tegenstander H. Soeterboek juist 8 ca ramboles op 192 a2chter zich liet.; of-, schoon deze nog een mooi gemiddelde noteerde van 8. De volledige eindstand is: 1 J. v. d. Hout 17 match punten gem. 4,49; 2 H. Soeterboek 167,33; 3 Th. v. d. Hout 16—4.02; 4 G. v. d. Velden 14—3,89; 5 Toon Hoevenaars 133,04; 6 P. van Laarhoven 123,73; 7 J. v. d. Ven 10 2,82; 8 H. van Dun 9—3,84; 10 B. Koo ien 73,13; 10 G. Luijten 72,17; 11 A. van Boxtel 61,87; 12 M. Valk 4 2,72. K. V. P. Zoals we reeds in ons vorig nummfer meldden houdt de K.V.P. Kaatsheuvel Maandag 29 October in Euphonia een algemene vergadering. De agenda voor deze belangrijke bijeenkomst luidt: 1 Opening; 2 Mededelingen; 3 Financieel verslag; 4 Bespreking contributie-rege ling; 5 Spreekbeurt te houden door de Weledelachtb. heer Snels, Burgemeester van Drunen en 6 Rondvraag en Sluiting. K. A. J. De K.A.J. hield Zondagmorgen haar maandvergadering, die door de voorzit ter met geDed en groet en een kort ope ningswoord werd geopend. Na het ver slag van de secretaris sprak Aalmoeze nier Strijbos enkele woorden in verband met het Ghristus-Koning-teest. Het is ongeveer 25 jaar geleden, aldus spreker, dat het Christus-Koning-feest werd inge voerd. Het Koningschap van Christus is er, om in te grijpen in ons dagelijks le ven. Wij dienaren van Christus, weten, dat Hij onze Koning is, en dat Hij ons ten alle tijde bijstaat. Met een korte, intieme hulde aan Christus-Koning be sloot spreker zijn toespraak. Na de rondvraag volgden enkele me dedelingen, o.m. betreffende de St. Ni- colaasactie en de droppingstocht, die de Jonge Boeren willen organiseren. CHRISTUS-KONING-FEEST. Met veel enthousiasme en zeer grote belangstelling is Christus-Koning-Feest Zondag in Kaatsheuvel gevierd. Na een triduum als voorbereiding, met goed ge vulde kerk in de avondoefening en bij de algemene H. Communie op Zondag morgen, stroomde Zondagavond om 6 u. de grote St. Janskerk tot in de uiterste hoeken vol. In 't priesterkoor stond de gehele georganiseerde jeugd met het kna penkoor opgesteld rond het versierde altaar. Onder leiding van de koordirec teur werd een Lof, gecelebreerd door de Hoogeerw. heer Deken, in Volkszang gezongen. Een Zeereerw. Pater Capu- cijn hield een korte toespraak, waarna de toewijding aan Jezus H. Hart volgde. Een Te Deum en „Aan U, o Koning der eeuwen" sloot de massale plechtigheid. De jeugdverenigingen boden alle kun stige bloemwerken bij het H. Hart-beeld voor de kerk aan. 't Was een mooie dag voor onze katholieke jeugd. EEN FABRIEKSFEEST. De grote Bel Canto-zaal bij de heer Jan v. Dun was Zaterdagavond geheel gevuld met een enthousiast publiek, het personeel van de firma Pehave, dat zijn patroon met ega spontaan huldigde ter gelegenheid van hun 40-jarig huwelijks feest. Royaal en gezellig werd gefeest in tegenwoordigheid van de gehele familie Vloemans-Vloemans en hartelijk werd er gelachen en spontaan medegezongen met de leuke refreinen, die het ensem ble v. Engelen uit Waalwijk rad en slag vaardig in elkaar wist te zetten, t Was een avond, waarop de traditionel goede verhouding tussen werkgever en werk nemer nog eens bekrachtigd werd, wat alleen mogelijk is, wanneer er waarde ring bestaat voor elkanders belangen en elkanders leven. DE WINKELIERS VERGADEREN WEER. Dinsdagavond vergaderen de winke liers aangesloten bij de Winkeliers-actie opnieuw, thans iti Euphonia. Waar thans definitief wordt besloten welke ac tie zal gevoerd worden, wordt grote be langstelling voor deze vergadering ver wacht. CRESCENDO. Voor de 3de maal speelde Zondag avond de toneelvereniging Crescendo in Euphonia voor een uitverkocht tehuis. „En de bossen zingen hun lied' van Rosita Peters, heeft een duizendtal be zoekers een genotvolle avond bezorgd, vooral door de verzorde wijze, waarop Crescendo dit werk beleefde en uitbeel- de. AGENDA. Maandag geen repetitie van Harmo nie Apollo. Maandag 8 u. n.m. ledenvergadering K.V.P. zaal Euphonia. Dinsdag 7.30 u. n.m. repetitie R.K. Kerkkoor St. Jan in de school. Woensdag 8 u. n.m. en Donderdag 6 u. n.m. en 8.30 u. n.m. Apollo Theater: Horizon in Vlammen. Woensdag 8 u. n.m. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. Woensdag 8 u. n.m. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. Dinsdag 8.30 u. n.m. ledenvergadering Winkeliersactie, zaal Euphonia. KLEDING-ACTIE ST VINCENTIUS. Traditiegetrouw zullen a.s. Za terdag de leden van de St. Vincen- tiu|»vereniging hun jaarlijkse in zameling van oude kleding hou den. Wij vertrouwen dat ook deze actie evenals vorige jaren zal mo gen slagen en dat ieder het zijne er toe zal willen bijdragen door het schenken van een of meer kledingstukken, hetzij nieuwe of oude. Wy mogen aannemen dat deze mooie traditie, die ieder jaar steeds meer succes gaat bren gen, ook dit jaar aan de verwach ting zal voldoen. vraagt nu eenmaal onze behoefti ge en arme medemensen zoveel De steeds groter wordende nood mogelijk te helpen, om daardoor hun dagelijkse zorgen zoveel mo gelijk op de een of andere manier te helpen verlichten. TILGURGSE MANÉGE. Verscheidene jongere ruiters togen j.l. Zondag te paard, om te genieten van de mooie omgeving van Loonopzand en Kaatsheuvel, onder welke gemeente zich bevin den de mooie bossen, behorende aan de Stichting Natuurmonumen ten. Aldaar bevindt zich het café van de heer Vughts, genaamd de „Efteling", waar ruiters en paar den een goede en verzorgde rust plaats vonden. Onderwijl was door de directeur der manége, dhr. Wil- lems, in deze mooie contreien een lichte Cross Country (l'A kin.) uitgezet, wat voor het mecrendeel van deze ruiters een nieuwtje was. Een 15-tal ruiters reden deze Cross Country. Zij die niet te paard wa ren gekomen hadden zich bediend van een ander vervoermiddel. Zeer voldaan keerden allen, na

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 3