HMMEUVEL Reliefdrukwerken RECHTSZAKEN BERKDIJK P H LI PS r°de (ïnïraphil WAALWIJK HOCKEY. WIELRENNEN. August van der Heijden NEERLANDS TIENTAL VERLIEST EERVOL STEP met luchtbanden Aq uarium ZWITSERS ANGRE 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN 12 3 UITSPRAKEN VAN 22 NOVEMBER. van Belgisch elftal. BEKENDMAKING HUIS ABONNEMENTEN en ADVERTENTIES leveren wij U in elke uitvoering en kleur. Prima verzorgd werk en billijke prijs, w Vraag ons bij gelegenheid eens prijs. Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Waalwijk. rig aangeeft en v. Rijckevorsel stopt en Dekkers de stand op 20 te laten brengen. 11 min. voor het einde loopt doelman Trommels 'u/it, maar werkt niet voldoende weg, alleen v. Raak reageert hier op door zich in het doel op te stellen, maar kan de hal niet kc- ren, 2—1. Beide ploegen komen meer opzetten, wat aan liet spel peil wel wat afbreuk doet, want het spel wordt iets forser. Met de stand 21 verstrijkt de tijd en komt het einde. Dames 2. Ruststand 11. Hoco was iets beter, maar er had toch wel gewonnen kunnen worden, v. d. Sanden redde de eer voor Waalwijk, 21. Heren 2. Were l)i is niet opgeko men. We zullen afwachten hoe de Bond in deze beslist, meestal heeft de tegenpartij met 50 gewonnen. KAATSHEUVEL. De Kaatsheuvelse hockey-ers zijn gisteren op de dwaalwegen van vo rige week teruggekeerd door twee overwinningen en een gelijk spel. Het damesteam speelde in Til burg tegen de club van dezelfde naam een gezellig partijtje hockey en nadat de bezoeksters met 10 hadden achter gestaan, werden ten slotte de puntjes zusterlijk gedeeld; 1—1. Het eerste heren-team speelde thuis tegen Middelburg en won royaal met 42. De Middelburgers kregen al direct veel werk te ver zetten, want van meet af aan legde de Kaatsheuvelse voorhoede veel voortvarendheid aan de dag. Nadat door de gladheid voor het doel eni ge doelrijpe kansen verloren gin gen, kon een doelpunt tenslotte toch niet voorkomen worden. De linksbinnen schoot een scherp van rechts aangegeven bal ineens in de gaas. Met deze 1O-stand kwam de rust. Na draaien scoorde de linksbin- /nen weer eenzelfde doelpunt, ter wijl de midvoor er vijf minuten la ter 30 van maakte. Bij één van de sporadische Middelburgse aanval len kregen de gasten van de DES- doelman een goaltje cadeau toen deze bij een zwak schot over de bal heen stapte om deze „uit" te laten lopen, maar de doelman bleek zijn opstelling verkeerd beoordeeld te hebben, want de bal rolde in het doel. Voor alle zekerheid maakte DES even later 4len een prima ingeschoten strafcorner bracht de Zeeuwen nog een doelpunt op. Met een 42 nederlaag werden de be zoekers op de trein naar huis gezet. Het tweede heren-elftal had zijn oudere broer intussen al het goede voorbeeld gegeven door in een aar dige wedstrijd met een dik ver diend doelpunt van de rechtsbuiten Warande 2 met lege handen huis waarts te sturen. Het uitstekende werk van de Oosterhoutse doelman voorkwam een grotere nederlaag, want de uitstekend genomen straf- corners werden goed door hem ge stopt. Wielerclub Leonora. Zondag is de vierde rit verreden die geldt voor het club-kampioen schap. Door de slechte onderlinge verstandhouding en rivaliteit in de club kwamen in de A-klasse slechts 2 renners aan start. M. Ligtvoet wist deze rit te winnen in de eind sprint van A. Dekkers. In de B- klasse kwamen, ook maar drie ren ners aan start; hier toonde zich vooral Luc. v. d. Houdt zich de sterkste en klopte Floren in de sprint, die tweede werd. C. Hermans bezette de derde plaats met geringe achterstand. J. A. R., dozenmaker te Waal wijk, ged., diefstal, ontslag van rechtsvervolging en plaatsing in krankzinnigengesticht. H. K., accountant te Ileusden, ged., oplichting, 6 mnd. gev.str. in. aftr. voorarrest. M. v. d. G., arbeider te Sprang- Capclle, ged., diefstal, 9 mnd. gev. str. m. aftrek voorarrest, waarvan 5 mnd. voorw. M. P. v. R., inpakker te Sprang- Capelle, diefstal, 3 mnd. gev.str. voorw. KLOK-ACTIE 1951. Weer werd Zaterdagavond in Eupho- nia de Klok-stand opgenomen en weer werden verschillende bezitters van gele bonnen bij aankoop van een bedrag van 1.met een prijs van 10.— of van 2.50 verblijd. Wie in 't bezit is van een bon met de klok-stand 6.51 uur kan 10.en wie het geluk heeft een bon te bezitten met de klokstand 11.32 uur of 8.20 uur kan een bedrag van 2.50 afhalen. De gelukkige winners gefeliciteerd. De lopende week gelden de oranje bonnen met dezelfde winstkansen voor de stand, die Zaterdag a.s. wordt opge nomen. WINKELSLUITING. Verwijzende naar de advertentie voor komend in dit blad, maken we er de le zers op attent, dat gedurende de dagen 29 en 30 November en 1, 3, 4, 20, 21, 22, 24 en. 31 December 1951 de winkels mogen geopend zijn tot uiterlijk 9 uur n.m. DE SHOWBOAT. Zesmaal voer de Showboat van wal, zesmaal met een overvol geboekte pas sagierslijst, want ook de Zaterdag- en Zondag-uitvoeringen boden weer plaat sen tekort. Wel een bewijs, dat de heer Borsten met zijn medewerkers een goede keus gedaan hebben en de juiste snaar getroffen hebben. Want, er mogen dan enkele honderden vreemdelingen geweest zijn, om een kleine tweeduizend mensen naar een zaal te trekken, moet er iets bijzonders geboden worden. En dat bij zondere is juist de smaak weten te tref fen van het publiek, iets, waarnaar vaak blindelings getast wordt, doch was Ons Genoegen ditmaal wonderlijk gelukt is. Of De Showboat nog geprolongeerd wordt? We hoorden van het bestuur zeggen, dat liever met een overvolle zaal gesloten wordt, dan dat het risico geno men wordt, mogelijk voor een halve zaal te spelen, daar de onkosten per avond zo hoog zijn, dat dit risico niet kan worden aanvaard. De Showboat meert dus weer aan wal. Alle medewerkenden hebben eer van hun werk en het publiek heeft natuurlijk nog meer verwachtingen van wat Ons Genoegen een volgend seizoen brengen zal. PSEUDO.VOGELPEST. De leden van de N.C.B. kunnen zich bij hunne organisatie verzekeren tegen het risico van de Pseudo-Vogelpest. Ge lukkig is Kaatsheuvel nog niet besmet geweest, doch het gevaar hiervoor is heus nog niet geweken, daar nagenoeg in alle provincies besmettingshaarden ge vonden worden. We willen er alleen be langhebbenden maar op wijzen, dat nog slechts tot 1 December a.s. de gelegen heid open staat zich te verzekeren met het voordeel, dat men direct gedekt is. Wie zich nadien opgeeft draagt het ri sico van de eerste 14 dagen zelf. HERWONNEN LEVENSKRACHT. Met een Hoogmis in de St. Jansparo chie werd Zondag de viering van het Zilveren Bestaansfeest van het plaatselijk comité van Herwonnen Levenskracht in gezet. Het parochiaal zangkoor voerde bij deze gelegenheid de 4 stemmige mis van Hub. Cuijpers, St. Trinitatis onder leiding van haar directeur J. tuerlings op zeer verdienstelijke wijze uit. in de grote zaal van de K.K. Gilden bond werd s avonds om uur de grote teestvergadering gehouden. JJe heer J. Beerens opende de vergadering met een welkom, waaraan hij een overzicht ver bond van v/at het plaatselijk comité in deze kwarteeuw voor de bestrijding van de 'l'.B.C. tot stand gebracht had. Hij bracht daarbij hulde aan het comité, dat voor de scheiding van de T.B.C. bestrij ding in de diverse standsorganisaties voor het goede doel gedaan was. Het hoofdbestuurslid de heer Asman trad in nadere bijzonderheden omtrent wat H. L. voor de 'l'.B.C. bestrijding deed en legde de nadruk van zijn be toog op wat de jongeren in de bestrij ding van de Witte fest in de toekomst te doen staat. Hij huldigde de mannen die in de afgelopen 25 jaren hun krach ten aan dit goede doel gaven en reikte aan de heer Jan Sips, die gedurende al die tijd het secretariaat waarnam de gouden speld van verdienste van H. L. uit. Tot slot van de avond volgde de vertoning van de prachtige film „De hemelse Magiër", het leven van pastoor Ars, het unieke voorbeeld van opoffe rende naastenliefde uit de moderne tijd. AGENDA. Maandag 8 uur n.m. repetitie Harm. Apollo. Woensdag 8 uur n.m. repetitie Harm. Kon. Muz. G'ez. Euphonia. Woensdag 8 uur n.m. Apollo-Theater: Hotel Berlijn, toegang 18 jaar. Donderdag 7.30 u. n.m. repetitie Bel Canto Dameskoor. Donderdag 8.30 u. n.m. repetitie Gem. Koor Bel Canto. DON BOSCO'S „IN RODE GREEP" EEN GROOT SUCCES. Zaterdag j.l. opende de toneelvereni ging Don Bosco haar winterprogramma met haar eerste uitvoering, en hoewel deze eerste avond de zaal maar matig bezet was, mag het voor de toneelver eniging Don Bosco toch een waar succes heten. Dit, doordat ze 't hoofdstuk „In rode greep, op zo n artistieke en schitterende wijze uitvoerde, dat het van buitenge wone innerlijke groei der vereniging ge tuigt. Zaterdagavond was er werkelijk geen enkele zwakke plek en het zou te kort doen aan andere spelers, wanneer we b.v. een speler naar voren zouden brengen die boven zijn collega's uitstak. Dit nog eens extra verhoogd door de prachtige decors en dan „last but not least" de schitterende grime van Jan Grosveld. Zoals gezegd was de zaal niet volgens verwachtingen bezet, doch diegenen die er waren hebben werkelijk genoten van het spel der „Don Bosco" leden, en heb ben zich ook niet onbetuigd gelaten in hun slotapplaus, maar nog meer in de propaganda naar buiten. Zondagavond was het daarom ook goed bezet en daar door werden de spelers tot nog beter spel geïnspireerd. Vóór de uitvoering hield kapelaan Swinkels een treffend speechje waarin hij zowel de Berkdijkers als de tegenwoor dige leden aanmoedigde tot verdere groei en bloei van Don Bosco. Als eerste deel volgde dan het blijspel dat door de jongere en jeugdigere Don Bosco-ers ten tonele werd gebracht. Na tuurlijk kunnen hiervan de verwachtin gen niet zo hoog staan als die voor het drama: In rode greep. Toch was het spel van deze jongeren Zondagavond veel be ter dan Zaterdag. Hierna volgde dan het hoofddeel van de avond, een aangrijpend en ont roerend toneelspel, waarbij het publiek werd meegevoerd en kennis gemaakt heeft met de wanhopige toestand der Katholieken, die onder het drukkend regiem der Russen moeten leven. Dat het publiek ook deze avond wter volop genoten had kwam tot uiting in het daverend applaus aan het slot van ieder bedrijf, maar vooral aan het slot applaus, waaraan geen einde scheen te komen. Don Bosco had twee hoogtijdagen. Hoogtijdagen van werkelijk veraangena mend genot, van schitterend toneelspel en van onderlinge en innerlijke groei van hun vereniging Don Bosco, met hun ac tieve geestelijke vader aan het hoofd, ka pelaan Swinkels, bij wie het resultaat varf deze avonden overduidelijk op zijn gezicht lag, toen het doek Zondagavond voor het laatst werd neergelaten en Don Bosco aan Berkdijk iets 'had gepresen teerd dat uiting geeft van groeiende cul tuur en van reële op hoog peil staande ontspanning. Don Bosco met al uw leden en leiders van harte proficiat. Burgerlijke Stand. Van 1 t.m. 15 -November 1951. Geboren Adrianus J. M. zv. G. J. M. v. Rooij-v. Iersel Johannes G. A. M. zv. G. v. d. Linden-iSnoe- ren Henricus J. C. zv. G. J. Dirksen-Balvers Ida M. C. dv. C. J. Dirksen-Balvers Johanna W. M. dv. W. J. Dingeinans-v. d. Linden Adriana Th. dv. W. G. v. d. Assem-Bergmans Barbara W. dv, J. P. Didden-Theunissen Christianus A. J. zv. G. J. van fiAADPLEEG IN ERNSTIGE GEVAUEN UW HUISARTS Dijk-Netten Johannes A. P. zv. A. J v. Riel-IJpelaar. //ii«»e?(/A-e/i Johannes A. Em mers 38 j. en Joanna Muizelaar 35 j. beiden alhier Johannes J. Lagarde 20 j. en Petronella H. A. Ylöeiuans 25 j. beiden alhier Hubertus Th. J. Hievenaar 22 j. alhier en Anna J. M. Maas 23 j. te Tilburg Cornells F. E. Pennings 28 j. en Huberdina A. M. Kleijsen 29 j. beiden alhier. Overleden Johannes C. Stok- kermans wed. v. J. Ligtvoet 80 j. Anna M. M. v. d. Hoven 3 j. Anna M. de Bondt 74 j. Ingekomen H. W. Franke van Ylaardingen A. M. Janssen van Tilburg A. J. M. de Leyer van Waalwijk R. A. v. d. Mierden van Geldrop A G. I. H. M. v. Baar van Eindhoven S. M. T. Nelissen van Maasbracht M. A. J. Frederinks van Dongen P. J. Ivens van Hontenisse. Vertrokken J. L. v. Dijk naar Tilburg A. C. A. v. Opstal naar Mill II. W. Emmers naar Til burg S. D. M. Mateysen naar Weert A. M. v. Esch naar Til- burg D. Hulst naar Sprang-Ca- pelle M. W. C. Snoeren naar Tilburg D v. d. Schans naar Geertruidenberg A. L. v. Dijk naar Oldenzaal - C. Wollendorf naar Rotterdam J. M. v. Kruis bergen naar Oirschot In Memoriam Vannacht overleed in het R.K. Sanatorium „Overdonk" te Dongen de heer August v. d. Heyden. Hij was één van de meest popu laire en meest hulpvaardige men sen die wij kennen, en velen, zeer velen zullen aan hem blijven den ken als aan een goede en gave per soonlijkheid, die zijn leven wijdde aan de opvoeding van de jeugd, aan de zorg voor de medemens en aari het dienen van de Kunst. Ruim 85 jaar werd „Guustje", zo sprak hem immers iedereen aan, erf zo was hij algemeen bekend, en het karakteriseert zijn eenvoud. Bijna veertig jaren was hij on derwijzer aan de Openbare Lagere School te Waalwijk, tot hij op 55* jarige leeftijd op wachtgeld werd gezet. Velen zullen aan meneer v. d. Heyden, de goede onderwijzer, die zijn liefde voor alles wat mooi was en goed op zijn jonge leerlin gen overdroeg, de dierbaarste her inneringen bewaren. Hij was een vraagbaak voor ie dereen; ontelbaren heeft hij gehol pen met raad en daad; iedereen klopte bij hem aan en voor iedereen stond hij direct ook klaar; talloos zijn de requesten die hij schreef, talloos de liederen die men hem vroeg te maken, bij alle gelegenhe den, velen hielp hij door de moei lijkheden van het leven. Voor het muziekleven in Waalwijk en ook in de omgeving heeft hij zich grote verdiensten verworven. Hij was di recteur van de Harpe Zions in Sprang, dirigent van de Harmonie „St. Crispijn", jarenlang voorzitter van de Liedertafel „Oefening en Vermaak" en bekend zijn z'n rede voeringen in het Frans, wanneer Franse solisten met de Liedertafel optraden, of wanneer de harmonie „De Volharding" uit Drunen een serenade bracht aan haar bescherm heer de Graaf d'Oultremont, daar om was hij ere-lid van die vereni ging; hij is voorzitter geweest van de Waalwijkse muziekschool, waar aan hij ook doceerde en de liederen die hij schreef en componeerde bij alle mogelijke kerkelijke en wereld lijke feesten, bij alle grote gebeur tenissen hebben zijn naam in grote kringen bekend gemaakt, tot een begrip gemaakt bij het volk van de Langstraat. Wij memoreren ook in hem een dierbaar medewerker, op wie nooit tevergeefs een beroep werd gedaan, via „de Echo van het Zuiden" wist hij in verslagen, gedichten en ver halen schoon te spreken tot de ziel van de mensen. Wij noemen zijn feuilletons „Het leven van Mozart", „Antonio Fernando", wij noemen ook het door hem geschreven leer dicht voor de jeugd „Lief en leed in de vogelwereld". Nu is deze grote goede man heen gegaan; velen zullen hem bij de be grafenis op Donderdag a.s. om 9 uur in de St. Antoniuskerk de laatste eer bewijzen en voor iedereen die hem gekend hëeïF zal de herinne ring aan hem dierbaar zijn. Moge God, Wiens lof hij in klank en woord bezong, hem opnemen in de schone melodie van Zijn eeuwig heid. Het is buitengewoon jammer, dat een spannende wedstrijd door een ongeluk als de beenbreuik van Henk Schyvenaar zo'n ongelukkig \erloop krijgt. Maar nog spytiger is het dat de internationale voet balloopbaan van Schijvenaar op zo'n manier moet eindigen. Daar tegenover staat echter dat niemand schuld had aan het ongeluk en dat ons Oranjeteam getoond heeft zo'n moreel te bezitten dat het na het incident niet ineen stortte. Voor Schyvenaar zelf kunnen we slechts hopen dat hij de directe gevolgen van zijn beenbreuk spoe dig te boven is. In onze voorbeschouwing schre ven we, dat we niet aan een Ne derlandse nederlaag geloofden voor het laatste fluitsignaal had geklonken. Met meer recht dan ooit konden we dit, achteraf be zien natuurlijk, doen. Want als we het scoreverloop van de voetbal wedstrijd NederlandBelgië van Zondag bekijken, blijkt wel dat de Oranjemannen gevochten hebben voor wat ze waard zijn 01, 0—2, 1—2, 2—2, 2—3, 3—3 met de rustdaarna tegelijk met het on geluk van Schijvenaar 34 en met tien Nederlanders 44, 45, Schijvenaars beenbreuk wierp schaduw op hei spel. bracht de balans weer in even wicht met een strak schot 22. Daardoor werd duidelijk dat er voor een achterhoede die nog wel eens rammelde (Terlouw bleek weer meer robuust dan safe), een voorhoede stond waar schot in zat, terwyl de kanthalves Bies- brouck en een beste Wiertz gelei delijk het middenveld veroverden. Toch kwam het volgende doelpunt weer van Belgische zijde en ook weer van Anoul. Biesbrouck maak te een foutje, waardoor Moes de kans kreeg een voorzet te lance ren, die Anoul middels een kop bal in een doelpunt omzette. Ook dat betekende niet het einde van het Oranje-team, want in de laat ste, seconde maakte Abe Lenstra, opnieuw gelijk, zodat met de stand 33 de rust inging. in de eerste minuien van cie tweede neut, geoeurde toen dat ongeluk met oemjvenaar. mj wilde jviermans verhin- ueren te sclueten, en daardoor raakte de oeigisctie midvoor hem zo ongelukkig aat zijn been brak, Ondertussen kon verbruggen onkundig van wat er ge- oeurde de vierde Deigische goal sco ren. iNederland mocht geen invaner meer in het veld brengen en moest dus een wel zeer ongelijke partij spelen. 1 wee vragen rijzen hierbij: waarom heeft men bij voetbal met de sportieve gewoonte, dat, wanneer een speler door zo n onge luk het veld moet verlaten, ook een te genstander het veld verlaat, zoals bij nockey, ook in een interland!? Ut waarom maakt men geen uitzondering op de regel dat in de tweede heltt geen invaller meer wordt toegestaan? Anders dergelijke bepalingen er maar uit. bntin, het was nu eenmaal zo en de in kracht verzwakte maar moreel ver sterkte leeuw klauwde moedig van zich at. Biesbrouck werd teruggetrokken naar de backplaats en Bennaarts naar de halt- piaats. Wat de Bergenopzoiner daar voor werk heeft Verzet, is bewonderens waardig en ondertussen zag hij nog kans een doelpunt te scoren ook, dat was het vijtde. Het vierde was weer van de voet van Abe Lenstra, die door een Belgi sche achterspeler wel erg hardhandig werd aangevallen in het strafschopge bied: 44. Hetzelfde deed Terlouw even later tegenover Mermans (althans vol gens scheidsrechter Harrie) en ook Moes voltrok het vonnis onverbiddelijk: 54. INadat Bennaars de volgende gelijkmaker had gescoord uit een voorzet van Cla- van, het Biesbrouck Van Steen nog een keer gaan, waardoor deze alleen voor Kraak staande geen moeite had om te doelpunten. Het zesde Belgische doel punt kwam doordat Terlouw nu Moes op ontoelaatbare wijze verhinderde te schieten. Strafschop: 57. Maar ten slotte dacht Van Melis er nog juist bij tijds aan dat hij „zijn" goal nog moest scoren. Hij deed het prompt en bracht de stand daardoor op 67. De laatste minuten verstreken in uiterste spanning, terwijl het publiek om de gelijkmaker voor de dappere tien smeekte. Maar dan zouden we wel alles gehad hebben wat we in de gegeven omstandigheden kon den wensen. ONGEREGELDHEDEN OP FLORES. Een plotselinge uitbarsting van ongeregeldheden op Flores heeft 112 mensen het leven gekost. Bovendien werden vijftig personen gewond en I een aantal huizen in de as gelegd. I De gevechten braken drie weken geleden uit, toen extremisten met geweld probeerden een landhervor ming door te drijven, waarvan de meerderheid der bevolking niet ge diend schijnt te zijn. Het brandpunt I der moeilijkheden was Adera, één ■der negen sultanaten van 't eiland. Er werden een aantal arrestaties i verricht en politie en leger hebben maatregelen genomèn om nieuwe ordeverstoringen te voorkomen. Bij na 3500 mensen zijn uit Adera naar 'elders gevlucht. TWEE MANNEN REDEN TE WATER. Slechts één dook op. Het afgelopen weekeinde heeft de politie te Rotterdam zich alle moei te gegeven twee mannen te achter halen, die met een gestolen auto Zaterdagnacht in het Noorderka naal zijn gereden. Van één inzitten de weet men dat hij op het droge is gekrabbeld en gevlucht is. Niemand heeft echter de tweede man zien bovenkomen. In de opgehaalde auto zat hij niet meer en ook bij het dreggen is hij niet gevonden. VRESELIJK ONGELUK. Een Deens arsenaal vloog nabij Kopenhagen in de J/cht. Er waren zestien doden en vier-en-dertig ge wonden. Ontheffing ven het wlnkel- sluitingsbvsluit 1941 Burgemeester en wethouders van Loon op Zand maken bekend, dat zij besloten hebben 1 op grond van de beschikking van de minister van economi sche zaken van 1 4 Nov. 1951 nr. 41906 MSW ontheffing te verlenen van het bepaalde in artikel 2, eerste lid, onder A, van het winkelsluitingsbesluit 1941 voor alle winkels tot uiterlijk 21 uur; 2 te bepalen, dat de ontheffing zal gelden voor 29 en 30 Nov. 1, 3, 4, 20. 21, 22, 24 en 31 Dec. 1951 Kaatsheuvel, 21 Nov. 1951 Burgemeester en wethouders voornoemd, De Burgemeester, Mr. R. J. Th. van der Heijden De secretaris, M. H .J. Yan Nieuwstad TE RUIL \A DONGEN voor HUIS IN KAATSHEUVEL bestaande Uit 2 kamers, gang. keuken, bijkeuken, 3 slaapkamers. Brieven onder. Nq. 3812 Bureau van dit blad. TE KOOP een z. g a. n. voor een billijke prijs. Adres te bevragen Bur. v d. blad. TE KOOP 55, 5d, 57, 67, waarmee het einde kwam. Niet minder dan 3 goals werden uit strafschoppen gescoord twee voor de Belgen, een voor de Nederlanders. Het begon of er geen vuiltje aan de lucht was. Nadat Van Melis had afgetrapt, waren de eerste aanval len voor Oranje. Maar de spelers moesten nog wennen aan het glad de veld en daarom was er nog geen tastbaar resultaat. De Belgen hadden het zo bekeken. Ze namen de bal over en schoven op Kraak's heiligdom af. Anoul loste het eer ste schot, waar Kraak alle moeite mee had. Maar het volgende was raak. De uitstekende debutant Van Steen gaf een voorzet aan Anoul, die Kraak nu geen schijn van kans gaf 01. Dat was pas het begin en het zag er niet rooskleurig uit, toen weer Anou.1 een onachtzaam heid van de Nederlandse achter hoede afstrafte door het tweede doelpunt te scoren. Na 8 minuten al een 02 achterstand Dat nooit, moet Van Sneijck eens ge zegd hebben en Abe Lenstra zei het hem na. Hy verkleinde de achterstand na meesterlijk samen spel met de debutant Bennaarts en Van Melis. En linksbuiten Clavan 80-40-45 op standaard geheel beplant, bevolkt, met lichtkap en termostaat. Tramlaan 182 Kaatsheuvel Voor ST, NICOLAAS dames- ol herenpolshorloge binnen ieders bereik op ge makkelijke betallngsvooiw. rechtstreeks van fabriek aan particulier Inlichtingen geeft: TH. LOMMERS Grotestr. 214, Waalwijk voor dit blad kunnen worden opgegeven bij onze Agent voor Waspik P. VERVOORT, Diepstraat. Dit blad kost per week SLECHTS 17 CENT en geeft U uitvoerig alle nieuws van Waspik en de Langstraat. ,t? - I

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 3