WMLWÏK HOCKEY. BILJARTEN. Aandacht voor 'n zeer populaire schrijver. BIOSCOOP-PROGRAMMA. DRIEGAATSKACHEL een flinke Werkster 'n prima Jachthond 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 29 FEBRUARI 1952 3 Broekhoven Een grootscheepse nieuwe Nederlandse Dickensuitgave. Virtus 16 6 4 6 16 WVO 17 5 2 10 12 BiSC 15 3 6 6 12 RKFC 18 3 4 11 10 Steenbergen 16 1 1 14 3 4e Klas D Right 'Oh—RWB Veerse BoysNieuwkuijk RaamsdonkW aspik RWB 17 13 3 1 29 RKDVC 17 13 2 2 28 Veerse Boys 16 8 4 4 20 Vlijmense Boys 16 7 3 6 17 Nieuwkuijk 15 7 2 6 16 Raamsdonk 16 7 1 8 15 Haarsteeg 16 4 4 8 10 12 Wit-Zwart 17 4 3 11 Waspik Right 'Oh 16 4 1 11 9 12 0 1 11 1 4e Klas E Ons ViosBroekhoven VOABUno Animo Uno Animo Oisterwijk Nevelo GSBW VOAB Ons Vios Velocitas Best Vooruit WSJ WSC 2—OJC 2 SET 2—GW 2 RKC 2 GW 2 ODC2 SET 2 BW 4 WSC 2 OJC 2 DESK 2 Uitslagen van Zondag j.l. Res. 3e klas B 15 13 1 1 27 16 13 1 2 27 17 8 3 6 19 17 8 3 6 19 16 7 4 5 18 15 6 3 6 15 15 5 2 8 12 17 3 5 9 11 17 3 2 12 8 17 2 2 13 6 klas B 12 8 2 2 18 10 7 3 0 17 12 7 3 2 17 12 4 4 4 12 13 4 1 8 9 11 3 2 6 8 13 2 3 8 7 11 3 0 8 6 2—2 2—3 GW 2—ODC 2 SET 2—RKC 2 ZWALUWEN—RODE DUIVELS. De traditionele Vastenavondwed strijd tussen De Zwaluwen en de Rode Duivels, die in Gent wordt ge houden, is geëindigd in een 1—1 gelijk spel. De keeper der Zwaluwen, Land man, was de ster van 't veld aan Hollandse zijde. WAALWIJK. Uitslagen van Zondag 24 Febr. j.l. Tilburg 5Dames 2 03 Tilburg 5—Heren 2 31 Dames 2 wisten een mooie over winning te boeken. Mej. Pulles zorg de voor de drie doelpunten. Heren 2 moesten het loodje leg gen. Carpay redde de eer voor Waalwijk. Bij twee van de drie doelpunten ging doelman Wiesman niet geheel vrij uit; overigens ver richtte hij goed werk. Programma voor Zondag 2 Maart aanstaande. Eindelijk DE wedstrijd voor He ren 1. Dames 1HTCC 2 12 uur Heren 1—Warande 1 2.30 uur Were Di 2Heren 2 Dames 1 moeten de puntjes in Waalwijk houden, al zal dit niet meevallen, maar het kan. Zullen Heren 1 voor een verras sing zorgen? Winst is er, al zal de gedwongen rustperiode zich danig laten voelen. Deze wedstrijd is voor de derde maal vastgesteld en er is reeds eerder over geschreven dus willen we niet in herhaling vallen. Alleen dit: hockey-enthousiasten, gaat deze wedstrijd zien? en Heren, doen jullie je best! Heren 2 zullen wel het loodje te gen Were Di moeten leggen. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND eerste klas groot biljart 3 banden. Heden ontving Henny de Ruyter bericht van de K.N.B.B. dat hij van 6 tot en met 9 Maart moet deel nemen aan de kampioenschappen van Nederland voor de K.N.B.B. eerste klas groot biljart 3 banden. Deze wedstrijden worden gespeeld in d biljartacademie „Du Corbeau" op Bleijenburg, den Haag. Het is een zeer sterk veld waarin onze jeugdige Waalwijker uit moet ko men. Wij weten echter dat Henny een zeer sterk wedstrijdspeler is en dat hij zal trachten de kleuren van Brabant en Waalwijk hoog te hou den. De deelnemers zijn de heren Bor- nekamp en Pompeus uit Rotterdam Koenders en v. Dillen, Utrecht, de Leijster en Lubach, den Haag, Heemskerk Amsterdam en Henny de Ruijter, Waalwijk. Het programma voor volgende week Donderdag is Biljart I 14.00 uur Bornekamp- Pompeus, Biljart II Goenders-van Dillen. Biljart 1 16.00 uur Heemskerk-de Ruijter, Biljart 2 de Leijster en Lu bach. Het verdere programma wordt dan afgewerkt volgens het bekende Ave systeem. Wij wensen onze plaatsgenoot hierbij veel succes toe. KON. NED. B.B. In café Jac. Passier worden vanaf Donderdag 28 Februari tot Zondag 2 Maart wedstrijden gespeeld voor het persoonlijk kampioenschap hoofdklasse libre van het ristrict „de Langstraat" van de K.N.B.B. De prominenten komen hier in 't strijdperk. Spelers als A. v. Crom- voirt, W. Soeterboek, C. Verhagen, enz. waarborgen ons dat er van pri ma spel te genieten zal zijn. Mo yennes van 30 en series van 100 zijn voor hun geen zeldzaamheden meer. De biljartsport bloeit in ons district en gaat met sprongen voor uit. Voor de liefhebbers valt hier dus volop te genieten. De Engelse schrijver Charles Dickens was zonder enige twijfel de grootste verteller van de 19de eeuw en ook onze eigen eeuw heeft geen schrijver voortge bracht, die in vertelkunst ook maar te vergelijken valt met Dickens. De gestalten uit zijn boeken, of het nu Pickwick is, of David Copperfield of Oliver Twist, zijn voor velen ook in ons land, nog volop levende gestalten. En zeker nu de nieuwe Spectrum-uitgave van Dickens' werken in een goedkope uitvoering, Dickens' boeken nog meer zal verspreiden onder de lezende Nederlanders. Er zullen weinig schrijvers zijn die tijdens en na hun levens zo'n populariteit genoten als Charles Dickens. In 1836 begon hij te schrij ven over de Pickwick-club en sinds dien bewoog zijn populariteit zich slechts in stijgende lijn. Bij hun eerste verschijnen beleefden zijn boeken oplagen van 40.000 tot 50.000 en in alle mogelijke talen, in alle mogelijke formaten, uitvoe ringen en graden werden zij her drukt. In 1838 verscheen ook de eerste Nederlandse vertaling van de „Pick wick Papers" en sinds die tijd ver scheen er geen enkel nieuw boek van Dickens of het werd aanstonds gevolgd door een Nederlandse ver taling. Het is ongetwijfeld echter zeer spijtig te moeten constateren, dat de Nederlandse vertalers meer uit muntten door snelheid en goede wil, dan door kennis van het Nederlands en het Engels. Hun vertalingen wa ren dikwijls behalve lelijk, nog vol komen onjuist. Daarom is het zo verheugend dat thans het Spectrum te Utrecht het aangedurfd heeft een geheel nieu we Nederlandse uitgave te bevor- gen van het complete oeuvre van Charles Dickens, een uitgave die een einde zal maken aan de ellende die het lezen van Dickens in een Nederlandse vertaling dikwijls met zich bracht. De vertalers die mee werkten aan deze nieuwe uitgave zijn zonder uitzondering vaklui, wier namen een bekende klank hebben in de wereld van de Neder landse letterkunde. We kunnen dus verzekerd zijn van een in dit opzicht goed ver zorgde uitgave. Maar er is meer re den om het verschijnen van het eerste deel in de serie van 34 met grote vreugde te begroeten. Het is namelijk gehouden in het prettige en practische formaat van de boek jes uit de Prisma-reeks, de zgn. Ne derlandse „Pocket-books" en deze wijze van uitgave, die aan de lees baarheid en het goede uiterlijk geen afbreuk doet, maakt het mogelijk dat het volledige werk van Dickens voor een werkelijk lage prijs te be komen is. Op deze wijze wordt Dickens, volksschrijver bij uitnemendheid, inderdaad weer toegankelijk voor het gehele Nederlandse lezerspu bliek. Deze uitgave is een belangrijk feit in de geschiedenis van het boek in Nederland. Hier past dankbaar heid, want men mag eenvoudig de onuitputtelijke rijkdom en de on eindige variatie in het werk van Charles Dickens eigenlijk niet missen. Het eerste deeltje dat dezer dagen verscheen „De nagelaten pa pieren van de Pickwick-club" is er ook om u hiervan te overtuigen. LAWINE EIST ZES SLACHTOFFERS. Dinsdagmorgen vroeg zijn bij een sneeuwstorting in de omgeving van de krachtcentrale van Kaproen in de Oostenrijkse Alpen zes arbeiders om het leven gekomen en verschei dene anderen gewond. KATH. VROUWENGILDE. Op uitnodiging van het Katholiek Vrouwengilde zal Dinsdag 11 Maart Mr. Jan Derks spreken over zijn „Ontmoetingen met grote persoon lijkheden". Voordat hij het hoofdredacteur schap van het-Dagblad „De Tijd" aanvaardde heeft mr Derks als bui tenlands correspondent enige jaren in Italië vertoefd en voor zijn krant menig ander land in Europa be zocht. Hij heeft bij zijn journalis tieke arbeid veel personen ontmoet, die geacht mogen worden aller be langstelling te wekken. De beide dictators, Hitler en Mussolini, heeft hij van zeer nabij meegemaakt; hij ontmoette Chamberlain, Churchill en vele andere bekende politici, ter wijl hij ook met verschillende ker kelijke autoriteiten in aanraking kwam, o.a. met de aartsbisschop van Praag, Mgr. Beran, wiens lot helaas zoveel bezorgdheid moet wekken. In zijn causerie geeft mr Derks over de verschillende beken de figuren, die hij bespreekt, een aantal bijzonderheden, die ons hen meer intiem doen kennen. Mr Derks zal het laatste deel van zijn causerie besteden aan het schetsen van de persoonlijkheid der laatste twee Pausen, bij wie hij enige malen op audiëntie is geweest en die hij als Romeins correspondent bij talrijke plechtigheden heeft mogen gade slaan. VREEMDELINGEN-VERKEER. A.s. Woensdag zal in de achter zaal van Hotel Verwiel, de heer Harry Verwiel, onlangs benoemd tot. directeur der Streek - V.V.y. „Brabants Centrum" te Tilburg, waarbij ook „Waalwijks Belang" is aangesloten, een lezing houden over 't onderwerp „Het Economisch nut van Vreemdelingenverkeer". De heer Verwiel zal ook enige films vertonen, betrekking hebbende op 't Vreemdelingen-verkeer. Tot deze lezing en films worden uitgenodigd alle leden van „Waal wijks Belang", alle Middenstanders, kortom allen die belang stellen in en belang hebben bij dit onderwerp. En dat zijn er velen, we zouden haast zeggen, iedereen! Geen on derwerp staat in groter belangstel ling van autoriteiten, handel en in dustrie, als juist het „vreemdelin genverkeer" en de aantrekking daarvan. Daarom vertrouwen wij dat velen a.s. Woensdag deze avond zullen bijwonen èn om het onderwerp, maar niet minder om de spreker van de avond, de oud-Waalwijker, Harry Verwiel. KUNSTKRING. Dinsdag 25 Maart zal in „Musis Sacrum" voor de leden van dq Waalwijkse Kring voor Kunst en Wetenschap de bekende film „Sa- vage Splendor" worden vertoond. LECTUUR VOOR HET ROODE KRUIS. Het Ned. Roode Kruis heeft het Lectuurhuisje op het Raadhuisplein geheel laten vernieuwen en van een stevig fundament voorzien. Het ziet er nu weer keurig uit en nodigt iedereen uit er zijn oude tijdschrif ten, vakbladen, geïllustreerde en andere weekbladen in te deponeren. Het Roode Kruis krijgt o.a. ook zeer veel aanvragen voor kinder boeken ten behoeve van thuislig- gende patientjes en zieken in sana toria, kinderziekenhuizen en inrich tingen. Vele huisvrouwen komen in deze dagen met de schoonmaak in hun huis boeken en boekjes tegen, waar hun eigen kinderen aan ontgroeid zijn. Denkt' U dan eens aan de zeer velen minder gelukkigen, die vaak jaren in bed moeten doorbrengen, op een leeftijd, waarop Uw kinde ren nog zorgeloos volop van het leven kunnen genieten. Moge deze gezonde jeugd zelf, die buiten ravotten kan, eens een mo ment stilstaan bij het nut dat dit huisje heeft voor zieken en herstel lenden en er mede zorg voor dra gen, dat het nu onbeschadigd blijft en een sieraad wordt voor onze ge meente, door de grote hoeveelheden lectuur, die het oplevert. DE REISVERENIGING O. V. VIERDE HET 20-JARIG BESTAAN Op Zaterdag 23 Februari om 4 uur kwamen de leden van O. V. bijeen in het café van M. Kleyn voor een gezellig samenzijn, waarna in club verband werd gegaan nar 't club café van G. Ouwerkerk, waar on dertussen dé koffietafel gereed stond, waar een gretig gebruik van werd gemaakt. Hierna opende de voorzitter van het feestcomité, de heer P. Hensen met een kort word deze bijeen komst, waarna de heer G. Ouwer kerk in de gelegenheid werd ge steld de nieuwe ledenlijst van O. V. aan de vereniging aan te bieden, hetgeen met een donderend gejuich werd begroet. Vervolgens gaf de voorzitter van O. V., de heer Jac. de Brouwer in grote trekken een schets van het ontstaan van de vereniging, waarin spr. de afgelopen 20 jaar de revue liet passeren. Aan het slot van zijn rede deelde spr. nog mede dat 24 Febr. in de kerk van St. Antonius om 9 uur een H. Mis gelezen zou worden voor de afgestorven leden. Toen het feest op gang was ge komen, nam de voorzitter van het feestcomité wederom het woord en huldigde op waardige wijze de 4 le den, die onafgebroken lid zijn ge bleven. Dit zijn Jac. de Brouwer, voorz., A. Snijders, secr., C. de Peffer, pen- ningm. en Mej. J. de Brouwer-de Rooij. Als blijk van waardering voor al les wat zij voor O. V. hebben ver richt, mochten zij een fraai geschenk in ontvangst nemen. Hierna spraken zij elk een dank woord. Jammer genoeg verstreek de tijd heel gauw. Er kwam aan zang en voordracht niets te kort, want O. V. heeft bewezen, dat ze die kunst ver staat. Hiermede heeft O. V. op waardige wijze zijn 4de lustrum en zijn le Carnavalsavond gevierd en nu op naar het zilver. De beide genoemde voorzitters spraken tot slot nog een speciaal woord van dank aan G. Ouwerkerk en zijn echtgenote met hun gedien stige hulp, en verder aan de aanwe zigen voor het welslagen van deze feestavond, waarna de voorzitter van O. V. nog te kennen gaf, dat op de eerstvolgende vergadering in Maart 't reisplan voor de a.s. Pink sterdagen vastgelegd zal worden. MELDING NATIONALE RESERVE. Naar aanleiding van een reeds eerder door ons vermeld bericht, aangaande oprichting van de Nat. Reserve in onze gemeente Waalwijk kunnen wij nu mededelen, dat bin nen enkele weken een propaganda- avond zal worden georganiseerd,, waar doelstelling en belangrijkheid der Nat. Reserve zullen worden uit eengezet. Omtrent plaats en datum zal tij dige bekendmaking volgen. Het is een gelukkig geluid, dat van diverse zijden in onze gemeente wordt ge hoord, betreffende daadwerkelijke steunverlening, voor 't behoud van ons hoogste goed, vrijheid van ge loof en bezit. Hiervoor mag en kan geen offer te groot zijn. Hoe kort ligt nog achter ons, het gemis ervan, en brengt ons nog in herinnering de verschrikkingen die ons volk moest doorstaan door het verlies van de vrijheid. Nog vers ligt dit alles i nons ge heugen en wij zwoeren, dit mag nooit meer gebeuren. Maar leest nu de pers, luistert naar de radio, hoort wat geestelijke en wereldlijke overheidspersonen u zeggen, de waarschuwing, dat ge heel het goedwillende volk daad werkelijk moet isteunen om een, ramp, zoals nog pas 10 jaren gele den, niet te Taten herhalen. Hier mag niet langer worden ge aarzeld, hier moet worden aange pakt. En dat kunt gij, door U te melden bij de Nat. Reserve. Maak sterk de Nat. Reserve, zijn de een onderdeel van 't Ned. leger, dat met de overige vredelievende landen door de toetreding tot het Atlantisch Pact, een macht vormt, die een mogelijke agressor een halt zal kunnen toeroepen. Maar dan moet ook alle krachten van ons volk worden samengebun deld. Pak dus aan, de tijd dwingt. Offer enkele vrije uren per week op voor dienstverrichting bij de Nat. Reserve om zodoende mede te werken voor behoud van vrijheid van Geloof, van ons dierbaar vader land en ons bezit. De volgende personen kunnen zich melden le. Alle buitengewoon dienstplich tigen '40'51. 2e. Ieder rechtgeaard Nederlander tot en met 45 jaar. 3e. Oud-militairen zonder mobili- satiebestemming. Melden Gemeentehuis Afd. Mi litaire Zaken. MUSIS SACRUM. Vrijdag t.m. Zondag zal geduren, de enkele uren de aandacht spannen worden gehouden door de film De man die zijn moorde naar zocht". Een man moet, wil hij niet failliet gaan, het vermogen aanspreken van een jonge dame, welk vermogen hij beheert. Om geheel zeker te zijn vraagt hij de dame ten huwelijk liij verneemt dat ze met een ander gaat trou wen, spreekt met een misdadiger af haar toekomstige echtgenoot te doen verongelukken. Dan echter verbreekt het meisje haar verlo ving en stemt zij er in toe de vrouw te worden van de man, die haar geld beheerde en die haar ver loofde naar het leven stond. Nu moet hij echter zo spoedig moge lijk zijn afspraak met het onder wereldindividu ongedaan zien te maken, omdat deze hem zelf an ders zou laten verongelukken. Hij ontkomt echter zjjn noodlot niet. Toegang 18 jaar. Maandag en Woensdag weer een opzienbarende schepping van Or son Welles zijn verfilming van Shakespeares beroemde tragedie Macbeth". Ongetwijfeld is de ster ke speler Welles in staat een voor treffelijke uitbeelding te geven van de gekwelde gestalte van een van Schotlands edelen, die gedreven door zijn eerzucht de koning ver moordt, die zelf koning wordt, zo als de heksen op de hei voorspel- ARBEIDSBUREAU WAALWIJK. WORDEN GEVRAAGD Schoenen Leder All-round Stikmeester Kantenschrooier Bijtuigers le klas Zoolleerstanzer le kl. Overleersnijders Mach. Zwikker Mach. Overhaler Jeugdige schoenfabr.arbeiders Schoenstiksters (fabriek) Plaksters Bouwnijverheid Straatmaker Papiernijverheid L.l Boekbinder Huish. Diensten: Dienstbode BIEDEN ZICH AAN Bouwnijverheid Timmerlieden Metselaars Stucadoors Schilders Grondwerkers Opperlieden Bouwvak-sjouwers L.l, Timmerlieden (met Ambachtsschool-opl.) HoutKurk, Stro Meubelmakers Meubelstoffeerders L.l. meubelmakers Kleding, Reiniging Kleermakers Schoenen Leder Snij/Stikmeester Werkmeester Onderwerkafdeling Hulpstikmeester Hand-Perforeerder Handzwikkers Hand-overhalers Doorzetters Aankloppers Opzolers Glattër Hakkenbouwers Hakbekleder Zolenschuurders Zolenbimser Hakkenschuurders Leestensorteerder Uitpoetser Inpakker Hakkenzetters (houten en leren) Schavers Schuurder Uitzetter (hand en mach.) Hulp-Splitter Glansstoter Huidenspanners Strijkers Sjouwers looierij (nathuis en droogzolder) Metaalnijverheid Machine-bankwerkers Metaaldraaiers Constructie-bankwerkers Stokers Rijwiel-reparateur Auto-monteurs L.l. Auto-monteur Electro-automonteur L.l. Machine-bankwerker Vrije Beroepen Vrouwel. Kantoorbedienden Mannel. Kantoorbedienden Voeding en Genot Slagersknechten Verkeer Div. Chauffeurs Bezorgers Handel Verkoopster Huish. diensten: Dagmeisje Y. dagen Landbouw: Tuindersknechtje Aanmelden dagelijks tussen 9 en 12 uur v.m. op het Arbeidsbureau te Waalwijk, Grotestraat 339, tele foon 2131. Deze bekendmaking is geldig t.m. 1 Maart 1952. den, die niemand naast of bij zich duldt die een gevaar zou knunen vormen voor zijn heerschappij, totdat tenslotte zijn gemalin krank zinnig wordt door de wroeging om zoveel misdaden en totdat ook hij ten onder gaat aan eigen trotse niet meer te verzadigen heers zucht. LUXOR. „Opium voor Cairo", welke film Vrijdag, Zaterdag en Zondag in Luxor gaat, is ongetwijfeld een spannende film. Hier wordt name lijk in verhaald, hoe twee mannen van de anti-narcotische brigade van de Egyptische politie een complot van opium-smokkelaars op het spoor komen en er na allerlei opwindende wederwaardigheden tenslotte in slagen de smokkelaars zo in het nauw te drijven, dat zij niet meer aan ontsnappen hoeven te denken. Eer het echter zo ver is, eer het recht en het gezag zege viert, stroomt er heel wat water door de Nijl, aan welks oever zich dit verhaal afspeelt. ,,The Blue Lamp", zo genoemd naar de blauwe lantaarn die buiten de Engelse politiebureaux hangt, is voldoende spannend en sensatio neel om als publiekfilm de theater bezoeker te kunnen boeien, maar geeft tevens een inzicht in de be schermende taak, die de man in het blauwe uniform en heel de machtige^ organisatie die achter hem staat, hebben ten opzichte van het publiek, en opent de ogen van de meestal gedachteloos over de zaken heenstappende „gewone man" voor allerlei problemen, die de politie bezig houden, speciaal dat van de jeugd-misdadigheid ten gevolge van de zedelijke en econo- 'mische ontreddering die de oor log meebracht Een zeer aanbeve lenswaardig film. Toegang boven 18 jaar, Maandag en Woensdag. „Gebundelde Naastenliefde" is een aanduiding van het werk, dat het D.S.C.C. (Diocesaan Sociaal Caritatief Centrum) wil bevorde ren. Een bundel wordt samengesteld uit meerdere eenheden. Zo komen in dit Centrum samen enerzijds de parochiële. Interparochiële en Re gionale Centra, anderzijds de dio cesane of boven-parochieel geor ganiseerde sociaal-caritatieve or ganisaties, die ieder op eigen wijze in het Centrum betrokken zijn. Een bundel wordt samengehou den door een band. Hier is het de band, die elke christelijke deugd bindt, n.l. die der liefde, door Sint Paulus „de band der volmaakt" heid" genoemd (Col. 3, 14), omdat de liefde alle andere deugden om vat. De Christenen, die in hun ge meenschappen naastenliefde beoe, fenen, zullen op de dag van de oogst „juichend terugkeren, met schoven beladen". (Psalm 125, 6). Voor de eindafrekening wachten zij onder hét kruis, de bron, waar aan de kracht ontspringt, die ons •in staat stelt Christus' nieuw ge bod te vervullen „Bemint elkan der zoals ik u heb liefgehad, moet ook gij elkander beminnen. Hier aan zullen allen erkennen, dat gij mijn leerlingen zijt, wanneer gij elkander liefhebt". (Joes. 13, 34-35) Met grote blijdschap geven wij hierbij kennis van de geboorte van ons Zoontje en Broertje, FRANS PETER. G. VERSCHOOR H.VERSCHOOR— HENSEN GERRY ELLY HETTY ROBBY 24 Februari 1952 Floris V-laan 11, Waalwijk. De Heer en Mevrouw A. VAN H1LST—SMITS geven met grote vreugde kennis van de geboorte van een dochter WALTHERA JOANNA MARIA Waalwijk, Huize „Sonnevanck" 27 Februari 1952 GEVRAAGD aan de R K. JONGENSSCHOOL, DRUNEN voor Woensdagmiddag(avond) en Zaterdagmiddag. WILHELM1NASTRAAT 17. TE KOOP: Duitsche Staande, teef 6 mnd. met stamboom. Prima afstamming. Bevragen na 6 uur. VINK, Kerkstraat 56, Waalwijk TE KOOP: 1 Eiken Slaapkamer-ameublement 1 Mahoniehouten Slaapkamer> ameublement Lits-jumeaux bijbehorende Boekenkast Kroonlamp 1 Bankstel met 1 Smeedijzeren Te bevragen Stationsstraat 88, WAALWIJK Wegens overcompleet TE KOOP nieuwe met mica is niet gebruikt; prijs f 79- Adres M. v. WIJK Poolsestr. 6 CAPELLE (NB.)

Echo van het Zuiden | 1952 | | pagina 7