KAATSHEUVEL J U ZOMER-OPRUIMING l/ ."'is Opening nieuwe Brandweerkazerne. „DE MAGNEET' 20%, KORTING oPa,e AFWEZIG KLERX „DE MAGNEET" KINDERWAGEN 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 21 JULI 1952 3 V V Een moderfi, model gebouw. De beste brandweerauiospuii van Nederland I m R.RAAYMAKERS Arts t H.J. KROOT t m i Ongelooflijke extra Koopjes zijn er in alle afdelingen en in belde zaken bij de van ■PI te halen. Van heden tot 9 Augustus 1952. TEXTIEL, GORDIJNEN, LOPERS, CO- COS EN TAPIJTEN. ABNORMAAL LAGE PRIJZEN VAN ONZE MEUBELEN Nergens beter en goedkoper. KOMT, ziet en overtuigt U. W A A L W IJ K de athleten besloot de indrukwek. kende ceremonie, een gunstig voorteken dat goede hoop geeft voor de geest waarin gestreden zal worden. Nederland zorgt voor verrassingen. Al de eerste de beste wedstrijd dag hebben onze Nederlandse deelnemers voor enkele aangename verrassingen gezorgd, met name Theo Saat op de 100 meter en de hockeyers in hun wedstrijd tegen Pakistan. Theo Saat plaatste zich in de halve finale om de titel op de 100 meter door zowel tweede te wor den in zijn serie, achter de Rus Soekharef als in de kwartfinale achter de Amerikaan Remigino, die tweemaal 10.4 sec. liep. De beste tijd van Theo Saat was 10.6 sec. Demifinale en finale worden van middag gelopen De verrassing van de dag was de 1—0 zege van het Nederlandse hockey-elftal op de Pakistanse t ploeg, waardoor Nederland in de finale tegen India komt, dat Groot- Brittannië met 31 sloeg. Dat wordt dus minstens zilver. Nie mand zou het de Nederlanders kwalijk genomen hebben, als ze te gen Pakistan verloren hadden, want de Pakistaners worden over het algemeen nog als een ietsje sterker beschouwd dan de Neder landers. Dat klopte deze keer niet, want onze ploeg speelde zo sterk dat ze, nadat linksbuiten Wery na een kwartier het doelpunf-had .ge-, maakt, de Pakistaners hffl1 scoren wist te beletten en nu en dan zelfs' nog gevaarlijke uitvallen wist te doen. Donderdag wordt de finale IndiaNederland gespeeld. Hol land spreekt een woordje mee. Ongenaakbaar op de 10.000 me ter was de Tsjech Zatopek, die de gouden medaille kreeg en 'n nieuw Olympisch record vestigde. Hij liep de afstand in 29 min. en 17 sec. Tweede werd de Fransman Mimoun, die lang in Zatopek's voetspoor was gebleven, maar uit eindelijk toch ook moest loslaten. Derde was de Rus Anoefrief. Alle medailles naar Rusland bij het discuswerpen voor dames Nina Romaschkova vestigde een nieuw Olympisch record met een worp van 51.42 m. Tweede en der de werden twee van haar landge noten. Ook de Amerikaan Davies vestigde een nieuw Olympisch record, bij het hoogspringen met een sprong van 2.04 in. Tweede werd de Amerikaan Wiesner (2.01 m.) en derde de Braziliaan Telles (1.98 m.) Het roeien was voor de Neder landers niet zo succesvol. Alleen bij de twee zonder stuurman won nen zij hun heat. Maar dat mag geen aanleiding zijn om over de aanvang te treuren. Nederland heeft op verschillende nummers zijn woordje al meegesproken en dat zal nog wel meer gebeuren - XXX Zaterdag was het de grote dag van de Brandweer en Gemeentewerken in Kaatsheuvel. Het majestueuze bouw werk, al vele maanden klaar en reeds enkele weken in gebruik voor Gemeen tewerken, zou ingezegend en officieel geopend worden. Het was een interna tionaal gezelschap, dat met zijn aanwe- zigheid een bijzonder cachet gaf aan de ze plechtigheid. Buiten het college van B. en W. met de gemeente-secretaris, de Hoogeerw. heer Deken en de pastoors van St. Jo zef en St. Leonardus, de Zeereerw. pa ter Rector van het Missiehuis, verschil, lende leden van de Raad en vele plaat selijke autoriteiten, troffen wij aan Com mandeur Schoonheit, inspecteur van de Rijksinspectie Brandweer, Commandeur Flameling, Cdt. van Tilburg, Lt. Kon. Rietveld, kringhoofd B.B.B., de heer Harmsen, secr. van de Ned. Bond van Brandweercommandanten, ir. Geenen, stedebouwkundige en Architect van de Kazerne, de brandweercommandanten uit de omgeving, de burgemeesters van Sprang-Capelle, Drunen en Udenhout, de heren A. Verrees, Cdt. Brw. Turnhout, H. de Clippelair, Kap. Rijkswacht Turn hout en L. Boenders, Hoofd B.B.B. Turnhout, met nog tal van autoriteiten uit plaats en omgeving. Met een plechtige H. Mis opgedragen door de Hoogeerw. Heer Deken A. J. v. d. Brekel, werd om 10 uur de plech tigheid ingezet. Na de H. Mis werd in tegenwoordigheid van diverse genodig den hulde gebracht aan de graven van de overleden Oud-Commandanten, waar na om 11 uur de plechtige inzegening van gebouwen en materiaal geschiedde door de Hoogeerw. Heer Deken. De nieuwe Brandweergarages waren tot dit doel omgeschapen in een grote zaal, keurig met planten en bloemen versierd, waaronder vele bloemwerken van leveranciers en belanghebbenden. Na een kort welkom door Burgemeester Mr. v. d. Heijden, waarin hij er op wees, dat het hem een genoegen deed, thans over een bouwwerk te beschikken, dat hem de gelegenheid bood zijn gasten, waaronder diverse buitenlanders, naar behoren te ontvangen, gaf hij het woord aan Deken v. d. Brekel, die vooraleer tot de inze gening over te gaan de tekst van de ce remonieën verklaarde en in de Neder landse taal weergaf. Dan zegende hij de verschillende compartimenten van het j machtige bouwwerk, de kruisen en het materiaal, om dan een woord van feli— citatie te richten tot de Burgemeester, hem Gods zegen toewensend voor het Het brandweercorps (van Kaatsheuvel) voor het nieuwe gebouw. <sb" bouwwerk en het materiaal. Hij sprak de hoop uit, dat, als zo nodig het mate riaal dienst zou moeten doen, dit met succes zou geschieden ten dienste van de gemeenschap en de burgers. Dan nam burgemeester Mr. v. d. Heij den het woord. Een groeiende gemeente heeft bij herhaling behoefte aan verbe tering. Voor de dienst Gemeentewerken en brandweer in de gemeente Loon op Zand was deze behoefte wel zeer pre cair. Ook de voorziening van materiaal had geen gelijke tred gehouden met wat noodzakelijk was om bij gevaar verant. woord te kunnen werken. Zeker deze voorzieningen vragen van de gemeente grote offers, daarom te meer brengt hijg dank aan de Gemeenteraad, die het be sluit nam de gelden voor deze verbete ring te voteren en zodoende Gemeente werken en brandweer een huisvesting te bieden, die aan de behoefte voldoet. Hij brengt dank aan de architect igr. Geenen uit Eindhoven, aan de techni sche ambtenaren Op de Kamp eil van Tilburg, aan de heer Hopman, hoofd van de Dienst Gemeentewerken en Brandweer, met de Inspectie van het Rijk, inspecteur Schoonheit voor diens medewerking en adviezen, waardoor L— op-Zand zich mag beroemen, niet alleen een modern, model gebouw, doch tevens de beste Brandweer autospuit van Ne derland te bezitten. Hij dankt de bouwers, de firma Luxem burg, Brekelmans en Gebr. v. d. Hoven, die met de andere aannemers, de firma's de Brouwer, Merkx, uit Kaatsheuvel, Zeegers uit Waalwijk en Vissers en Gie. sen uit Dordrecht, een werk hebben op geleverd, dat hen tot eer en de ge meente tot sieraad strekt. Hij is met recht trots op dit bouwwerk, waarin naar hij hoopt beide diensten zullen functionneren tot welzijn van de ge meente en de gemeenschap. Hiermede verklaart hij het gebouw voor geopend. De heer Hopman schetst even de moeilijkheden, die de vorige huisvesting zowel van dienst Gemeentewerken als Brandweer opleverden en spreekt zijn grote blijdschap uit, thans over zo'n mooi gebouw te kunnen beschikken. Hij heeft nooit kunnen denken, ooit zoiets te kunnen bereiken. Namens de dienst Gemeentewerken en Brandweer brengt hij de burgemeester hartgrondige dank voor wat tot stand gekomen is. Hij zegt toe alles te doen wat mogelijk is om zowel gebouwen als materiaal in prima toestand te houden en de brandweer op te voeren tot een hoogte, die met deze nieuwe voorzie- De burgemeester, de commandant en de bevelvoerders van de brandweer. ningen van hen kan gevergd worden. Het doet hem een genoegen het feit van de opening op een gedenkplaat te kunnen aanbieden, vergezeld van een oorkonde, ontworpen en getekend door de heer P. Borsten alhier, die hij ter on dertekening aanbiedt. De oorkonde luidt: De 5de Juni van het jaar Onzes He ren 1950 werd door de Raad der Ge meente LOON OP ZAND, onder voorzitterschap van de Edelachtbare Heer Mr. R. J. Th. v. d. Heijden besloten tot oprichting van een bouw complex ten dienste van Gemeentewer ken en Brandweer. De raad der Gemeente, die dit besluit nam werd in genoemde zitting gevormd door: (volgen de namen der raadsleden) Onder architectuur van Ir. C. Geenen, werd in 1951 met de werkzaamheden begonnen, de de aannemerscombinatie v. Luxemburg, Brekelmans en Gebr. v. d. Hoven, allen te Kaatsheuvel en op 19 Juli van het jaar Onzes Heren 1952 werd tot trots der Gemeente, dit gebouw plechtig ingezegend, door de Hoogeerw. Heer Deken van Kaatsheuvel A. J. v. d. Brekel. I Na plechtige inzegening werd dit ge bouw in tegenwoordigheid van de vol tallige Raad der Gemeente en vele ge nodigden, officieel door de Edelachtbare Heer Burgemeester in gebruik gesteld. Kaatsheuvel, 19 Juli 1952. Na ondertekening der oorkonde no digde de héér Hopman, de burgemeester met de aanwezigen uit naar de Hal te gaan, waar onder de driekleur een ge denkplaat was aangebracht op ontwerp van de heer P. Borsten met uncinaal let ter in koper uitgevoerd door de firma Tuerlings uit Den Bosch met inscriptie 19 Juni 1952 werd dit gebouw officieel in gebruik genomen. Bij deze gelegenheid werd aan het Dag. Bestuur der gemeente, bestaande uit Burgemeester Mr. R. J. Th. v. d. Heijden, t Fr. v. Tilborg en A. Snaphaan, wet houders, M. H. J. v. Nieuwstadt, secr. deze plaquette aangeboden door het per soneel van de dienst Gemeentewerken en de Vrijwillige Brandweer. Wederom in de zaal teruggekeerd neemt de distr. Inspecteur van het Rijks- brandweerwezen de heer Schoonheit het woord. Hij noemde deze dag voor de gemeente Loonopzand een grote dag op brandweergebied. Hij ging na de lange tijd van voorbereiding, die reeds terug gaat naar 1948, onder zijn voorganger de heer Meenhorst, die eindelijk geleid heeft tot het resultaat, dat wij nu mogen be leven. Een machtig gebouw, een goed uitgerust brandweercorps en een voor zienig,. in materiaal, die vele grotere ge meenten benijden mogen. Deze voorzie ningen vragen vele geldelijke offers en hij brengt hulde aan de gemeente Loon op Zand die hierin vele grotere gemeen ten tot voorbeeld kan dienen. In het nieuwe materiaal is Kaatsheuvel de eerste in Nederland met de aankoop van een autospuit, zowel met hoge als lage druk toegerust. Hij feliciteert hier mede de burgemeester, de plaatselijke commandant en het personeel, waarvan hij verwacht, dat zij zich zullen oefenen om te komen tot een paraatheid, dit ma teriaal waardig. Toon U de offers waar dig, die de gemeente gebracht heeft. Dat de gemeente trots op U moge zijn, is zijn slotwoord. Namens de collega's uit de Brandweer kring Tilburg neemt de heer Flameling, Cdt. van Tilburg het woord, waarbij hij er op wijst steeds een aangenaam con tact te hebben met de commandant en de brandweer uit Loonopzand. Een ste delijke brandweer kan mogelijk wel eco nomischer zijn opgebouwd met zijn vast dienstpersoneel, dat steeds ingesteld moet zijn om ook de bij de kring aan gesloten gemeenten te hulp te komen, doch ook wij zouden er in de toekomst wel eens op aangewezen kunnen zijn de hulp in te moeten roepen van de klei nere gemeenten, die ovir materiaal be schikken, waarop wij jaloers kunnen zijn. Het hulpverleningsbesluit schakelt ook de kleinere gemeenten voor de grotere in. Het maandelijks contact hept dit bevor deren. Uit erkentelijkheid voor wat hier be reikt is, biedt U de Kring Tilburg als waardering een wandbord aan, ontwor pen door de heer Koppens uit Waalwijk met de wapens der aangesloten gemeen ten, wat naar ik hoop een bescheiden plaats zal vinden in uw mooi gebouw. Burgemeester Smit uit Sprang-Capelle feliciteert dan namens de collega's uit de omliggende gemeenten, daarbij de hoop uitsprekend, dat deze niet te vaak zullen aangewezen zijn, op de hulp, die van Kaatsheuvel zal kunnen worden geboden bij mogelijke rampen, zoals ook zijn gemeente al eens getroffen heeft. Namens de firma Caltex feliciteert de vertegenwoordiger Schippers, daarbij na mens zijne firma een huldeblijk aanbie dend voor de eer bij de nieuwe brand weerkazerne een pomp te mogen bouwen. Burgemeester v. d. Heijden dankt alle sprekers voor de waarderende woorden tot hem en het gemeentebestuur gericht. De receptie afgenomen door het da gelijks bestuur der gemeente met de di recteur van Gemeentewerken bracht een toeloop van belangstellenden, waarbij de burgemeester van alle zijden de felicita ties in ontvangst mocht nemen. Honder den inwoners en belangstellenden van in en buiten de gemeente, maakten te vens van de gelegenheid gebruik de ge bouwen en het materiaal te bezichtigen. Dan volgde een demonstratie van de brandweer op gebied Van brandblussing, waarbij bewezen werd dat brandstichting vaak nog moeilijker is dan de brand blussing, die met prima materiaal in eer ste stadium geen kunst schijnt te zijn. De harmonie Apollo stelde zich intus sen op om een stoet van materiaal van gemeentewagens en brandweerwagens en ander demonstratiemateriaal aan de bur. gers te tonen, die op ieder indruk maak ten en een beeld gaven, van wat mo menteel op beider gebied geboden wordt. Op het terrein van de kazerne demon streerde een brandweerladderwagen, van 32 m. hoogte, die durf en koelbloedig heid als eerste eis stelde. Er werden reddingszeilen gespannen, die bewezen practisch goede diensten te kunnen 'bie den. De belangstelling, speciaal van de jeugd was bij deze vertoning zeer be grijpelijk groot. Om goed zes uur verenigden zich de genodigden na een rondwandeling door het Sprookjesbos van het Natuurpark De Efteling in het theehuis aldaar, om aan een goed verzorgde koffietafel aan te zitten. Toen nam de heer Harmsen uit Baarle Nassau het woord om Burge meester Mr. v. d. Heijden namens de Ned. Ver. van Brandweercommandanten een verguld zilveren legpenning aan te bieden als uiting van hoge waardering voor zijne verdienstelijke activiteit in 't belang van de brandweer. De legpenning was bevestigd op een presse-papier van marmer en zeer artistiek uitgevoerd. Het is de eerste legpenning in Nederland door de bond uit erkentelijkheid uitge reikt. Burgemeester v. d. Heijden dankte voor de waardering, die hij niet begrijpt verdiend te hebben. In de zaal van Euphonia volgt dan t slot van de avond, waarbij de zangver eniging Bel Canto met een programma van lichte amusementsmuziek de avond opluistert. De Bel Canto dames presen teerden 'bij deze gelegenheid anjers tot steun van het Anjerfonds, een geste, die door alle aanwezigen werd gewaardeerd. GESLAAGD. Op 11 Juli j.l. slaagde te 's-Graven- hage voor het aldaar gehouden Staats examen Muziek de Eerwaarde Fra ter Burchardus Carpay van de Fraters van Tilburg, geboren te Heusden. Hij ontving zijn opleiding bij onze plaatsgenoot, de musicus en componist Jos van Amelsvoort. van 26 Juli tot en met 10 Augustus Praktijk wordt waargenomen door P. WIJTENBURG Arts Spreekuur van 8 tot 1 0 uur Boodschappen vóór 9 uur DE MIDDENSTANDS-ACTIE EVENEENS GESLAAGD. De Middenstands-actie, door de sectie Winkeliers op touw gezet ter gelegenheid van de opening van de Brandweerkazerne, n mag eveneens geslaagd heten. Was het Zaterdag rond de kramen op de Markt slechts matig druk, Zondagmiddag en Zondagavond bleek de Markt 't aantrekkingspunt te zijn van jong en oud. Het optreden van de O.L. Vrouwe Schutse uit Elshout was hiervan een waardige opening. Het meer dan 7 eeuwen oude gilde was in volledige uitrusting op invitatie van het actie-comité naar Kaats heuvel gekomen om de burgerij 'n beeld te geven van wat het gilde- wezen in de gemeenschap te bete kenen heeft. Voorop de aanvoerder te paard, die zig-zagsgewijze de troep vooruit schreed. Dan de vier vendelzwaaiers, hun blauw-wit-ge- kruiste vendels steeds maar rond zwaaiend en daar achter de gilde- broeders, uitgedost naar de oude voorschriften van de reglementen. Was het optrekken reeds een attrac tie voor de honderden kijkers, veel meer nog was dit de demonstratie in het vendelen in quartet en solo van de onvermoeide vendeliers.On getwijfeld is menig burger jaloers geweest op wat hier een plaats als Elshout in correcte uitvoering en in rijkdom aan schilden en emble men vertoonde. Niet minder belangstelling genoot het Genoveva-Gilde van Kaatsheu vel, dat met keurig uitgevoerde rei dansen een attractie was voor de kijkers. Onze sympathieke K.G.V.- ers in hun kraakheldere costumes optrekkend onder zwaar tromgerof fel, gaven "een geheel programma, dat zowel in samenstelling als uit voering opnieuw blijk gaf dat de K.G.V. weer op de goede weg is en de sympathie van de burgerij ten volle waard. In de avonduren culmineerde zich de drukte opnieuw rond de Brade rie en rond de kiosk, die herscha pen was in een kleine dansgelegen heid, waarachter een pierement de danslustigen uitnodigde. De omliggende café's deelden na tuurlijk de gehele dag in de drukte van de Markt. MET PENSIOEN. Wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd zal de heer J .Tuerlings Donderdag 24 Juli a.s. officiëel afscheid nemen van het onderwijs. Om 9 uur zal voor deze intentie een H. Mis worden opge dragen, waarna om half elf op de St. Jansschool het afscheid plaats vindt. OOK VACANTIE. In de week van 27 Juli tot 3 Augustus houdt geheel Kaatsheuvel vacantie. Ook de slagers zullen er een paar dagen van nemen en Maandag en Dinsdag hun Zaken ge sloten houden, waarmee moeder de vrouw met het doen van inkopen rekening zal moeten houden. SLUITING HUISHOUDCURSUS. Deze week zal in het parochiehuis van de Berndijk de sluiting plaats vinden van de twee-jaarlijkse Huis houdschool van de Boerinnenbond, gegeven door Mej. M. Koenraads uit Teteringen. Per 1 Sept. vangt weer een nieuwe cursus aan, waar voor men zich bij Mej. K. of bij de Zeereerw. Heer Pastoor Rietra aan kan melden. De cursus staat open voor alle meisjes, ook voor die niet uit de boerenstand. Vereiste is een leeftijd van minstens 16 jaar. De cursus wordt twee dagen in de week gegeven en duurt in totaal 2 jaar. BRANDALARM. Woensdagnamiddag loeide de sirene voor een brand, ontstaan in het Loons Hoekje bij v. H. Vermoe- denlijk door het spelen met vuur was een brandende papiersnipper op het dak van een in de nabijheid staand schuurtje terecht gekomen. De felle wind wakkerde het vuur tje in enkele ogenblikken aan. Di rect werd getracht het vuur te blussen, terwijl de brandweer ge alarmeerd werd. In zeer korte tijd was deze ter plaatse en met ver eende krachten kon men het vuur tot het schuurtje """«rken. Binnen een uur kon de brandweer weer inrukken. DE RONDE VAN KAATSHEUVEL. 300 renners aan de start. „De vierde ronde van Kaatsheu vel", kondigen de kleurige affiches aan, die in de verre omtrek de aandacht van de wielerenthousias- ten trekken 't Wordt weer een evenement van betekenis, niet al leen voor de echte rijwielenthou siasten, maar ook voor honderden anderen, die mogelijk ondanks zichzelf geluisterd en meegeleefd hebben in de prestaties van onze Hollandse jongens in de Tour de France. Nu kan Kaatsheuvel weer op eigen grond deze sport bewon deren. Niet voor niets noemen de organisatoren van de Ronde van Kaatsheuvel deze de grootste van Brabant. Geen moeite of kosten zijn gespaard. Het parcours is in prima staat of wordt door de dienst gemeentewerken nog keurig bijgewerkt. Door de belangrijke inkorting is het parcours over zichtelijker geworden en beter te volgen. Het comité beschikte weer pver een zo massale inschrijving, dat het weer kon selecteren. Daar bij werd niet alleen gelet op de naam, doch ook vooral op de vechterscapaciteiten van de ren ners, om gewaarborgd te zijn, dat er tot het einde spanning in de strijd zal blijven. De eerste course vangt aan om 11.30 uur en is alleen opengesteld voor eerste-jaars nieu welingen, die nog geen eerste of tweede prijs behaalden. In hoofd zaak bestaat deze klasse uit jeug dige renners uit de naaste omge ving, die beslist zullen vechten voor wat zij kunnen. In totaal wer. den 88 renners ingeboekt voor een parcours van 24 ronden, in totaal 40 km. Om 12.30 starten 94 renners in de klasse A-Nieuwelingen voor een strijd op 36 ronden met een lengte van 60 km. Hierin komen niet min der dan 15 renners uit, die reeds een eerste prijs in deze klasse wonnen, behalve de renners, die als tweede of derde geklasseerd werden, zodat de strijd ook hier zeker zeer zwaar zal zijn. De hoofdschotel wordt natuur lijk gevormd door de strijd tussen de amateurs, in totaal 100. In deze groep, die 100 km. in 60 ronden heeft af te leggen, zitten zeer veel prominente figuren, die hun spo ren reeds lang verdiend hebben. In ons volgend nummer zullen we de namen van diverse renners be kend maken. Het parcours is dit jaar geheel afgesloten en loopt van af de nieuwe verbindingsstraat van Dongensestraat naar Berkdijk- sestraat door de Molenstraat, Hoofdstraat, Westwaarts Kruis, straat, Dongensestraat. De verkoop van de programmaboekjes vangt reeds Donderdagavond langs de huizen aan. De helft van de op brengst komt ten bate van het comité van Ouden van Dagen. Met de aankoop van een program maboekje steunt men dus ook dit sympathieke werk. TE VERPACHTEN 1. h.a. en 6 are toemet te Waal wijk op de Overik naast de 40 hond. Te bevragen bij Scheurenhoève C 78 UDENHOUT Heden overleed, tot onze diepe droefheid, in het Groot Ziekenhuis te 's-Hertogenbosch, na een langdurig en gedul dig gedragen lijden, tijdig voorzien van de H. H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde echtgenoot en zorgzame vader de Heer ANTONIUS LAURENTIUS VAN BLADEL echtgenoot van Mevrouw ANNA MARIA BLOK in de leeftijd van 59 jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in Uw godvruchtige gebeden aan. A. M. VAN BLADEL-BLOK MARINA. VLTGHT, 20 Juli 1952. Wilhelminalaan 9. De plechtige Mis van Requiem zal worden opgedragen a.s. Woensdag 23 Juli om 11 uur, in de parochiekerk van St. Jan te Waalwijk, waarna begrafenis op het R.K. Kerkhof aldaar. Bijeenkomst te Waalwijk, Wilhelminastraat 24, te 10.30 uur. Geen bloemen - Geen rouwbeklag - Gaarne H. H. Missen. Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven van het overlijden van onze beminde broer, behuwd-broer en oom de Heer ANTONIUS LAURENTIUS VAN BLADEL echtgenoot van Mevrouw ANNA MARIA BLOK in de leeftijd van 59 jaar. Hij ruste in vrede. FAMILIE VAN BLADEL. Tot ons diep leedwezen overleed in het Groot Zieken huis te 's-Hertogenbosch onze beminde schoonzoon, zwager en oom de Heer ANTONIUS LAURENTIUS VAM BLADEL echtgenoot van Mevrouw ANNA MARIA BLOK in de leeftijd van 59 jaar. Hij ruste in vrede. FAMILIE BLOK. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare broer, oudste directeur en mede-oprichter de Heer ANTOON VAN BLADEL in de leeftijd van 59 jaar. Met onvermoeide werklust en toewijding heeft hij ge ijverd voor de bloei van ons bedrijf en zijn heengaan bete kent een groot verlies. Wij zullen zijn nagedachtenis steeds in hoge ere houden. Hij ruste in vrede. Directie en Commissarissen Schoenfabriek H. J. van Bladel N.V., J. J. VAN BLADEL L. J. VAN BLADEL H. J. VAN BLADEL WAALWIJK, 20 Juli 1952. Wilhelminastraat 24. De plechtige Mis van Requiem zal worden opgedragen a.s. Woensdag 23 Juli om 11 uur, in de parochiekerk van St. Jan te Waalwijk, waarna begrafenis op het R.K. Kerkhof aldaar. Bijeenkomst te Waalwijk, Wilhelminastraat 24, te 10.30 uur. Geen bloemen. 'Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze hooggeachte patroon en directeur de Weled. Heer ANTOON VAN BLADEL Zijn voorbeeld en onvermoeide werkzaamheid zal bij ons altijd in hoge ere blijven. HET GEZAMENLIJK KANTOOR- EN FABRIEKSPERSONEEL DER SCHOEN FABRIEK H. J. VAN BLADEL N.V. WAALWIJK, 20 Juli 1952. Hoek Baardwijksestraat, tel. 3130 Filiaal: Grotestraat 37, tel. 3017 (Alleen Textiel) PENSION GEVRAAGD door R.K Juffrouw b.b.h h. even tueel met huiselijk verkeer. Aanbiedingen onder no. 4065 aan bureau dezer courant. TE KOOP. Adres te bevragen Bureau „Echo'

Echo van het Zuiden | 1952 | | pagina 3