HM1H Wekelijks kans op een I I H Js?//er/aafsfe J^foc/e H. v. d. Linden en Zn. I R. Timmers» DUIVENSPORT. WIELRENNEN. i i i i 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 17 NOVEMBER 1952 3 Heren winterjassen vanaf f 56.- Ulstermodel Jongensjassen, ook in loden slof Damesregenmantels in Egypt, katoen en Poplin Falcon Damesregenmantels aan twee kanten te dragen Canadians in changeant kleur met bontkraag 38.50 Canadians in beige poplin geheel gevoerd met bont De zaak waar U altijd slaagt, I I I I B I I I I I I I Voor St. Nicolaas even een kijkje nemen bij P. DE JONG-DE JAGER Ruime keuze van suikerwerken Chocolade letters en fondant Suikerfiguren en taai-taai Heerlijke speculaas en Peperkoek Sigaren en Cigaretten Voor St. Nicolaas even een kijkje nemen bij P. DE JONG DE JAGER Herenvesten en truien Jongens Pullovers Damesvesten en truien Eskimo pakjes Overhemden - Herensjaals - Nylons i i i B I Hoofdstraat 104 Telefoon 2468 Gebak, wat Timmers maakt HET ADRES waar St. Nicolaas graag zijn inkopen doet voor Fijne Boterletter Suikerharten en gebak Chocolade en Bonbons is bij Is iets wat altijd smaakt, B B B I 1 B fl i B fl 1 i E B Voor het fijnste Gebak de heerlijkste gekrulde SpCCllld 3S de lekkerste Bonbons in luxe dozen de smakelijkste Banket naar ALPH. DANKERS-SNOEREN BANKETBAKKERIJ Mdtthijs MUSCUS Hoofdstraat 184 Tel. 2035 Voor St. Nicolaas een extra sortering LUXE DOZEN BONBONS MARSEPEIN EN CHOCOLADE TAARTEN EN GEBAK PEPERKOEK EN SPECULAAS Bezoekt onze toonkamers Vulpenhouders Ballpennen Kleurpotloden GIEL VAN BOXTEL Schools». 11 Kaatsheuvel gijzigde opstelling" hij DES en de gasten z'elten terstond een offen sief in en de Push-heren kwamen in de hoek te zitten, waar de klap pen vielen. De gastheren probeer den alles om het zwaartepunt te verleggen, maar elke uitval strandde op de buitenspelval, die de DES-achterhoede had opgesteld, toen bleek dat de scheidsrechter, die aan DES-zijde floot, hiervoor een fijne neus bleek te hebben. De druk op het Push-doel bleef voort duren en een doelpunt was niet te voorkomen en na 10 minuten moest de Bredase doelman capitu leren. Even zoveel minuten latei- volgde de rechtsbinnen het goede voorbeeld van de midvoor en pas seerde met een goed schot de kee per 2-2. Nog was DES niet te vreden en de kansen op een derde doelpunt kwamen er ook weer, maar jammer genoeg wist de Bre dase achterhoede dit met kunst en vliegwerk te voorkomen. Ein delijk wist Push zich van de druk te ontdoen en een tegenoffensief te ontwikkelen. Hierbij presteerde de midvoor het om enkele meters voor doel keihard en ver naast te schieten. Het einde kwam met de Push-heren in de aanval en aan het einde kondij beide ploegen te vreden zijn met de uitslag. Heren 2 ging tegen een veel ster ker HOCO 2 met C0 roemloos ten onder. schap van de wielerclub „Leonora" is gewonnen door C. Floore in 60 min. 10 sec.; 2. A. van Es 61 min. 10 sec.; 3 L. Fitters 62 min. 40 sec.; 4 C. Hermans 65 min. 30 sec.; 5 J. Verhagen 65 min. 50 sec. De twee laatsten zijn junioren, die dus een uitstekend figuur hebben gesla gen in dit gezelschap van „groten". Van Hoof moest opgeven wegens een aanrij ding 5 min. na de start. In het algemeen klassement leidt nu C. Floore met 1 min. 42 sec. voorsprong. Wielrennen. De Ronde van Zuid-Italië is gewonnen door Faus- to Coppi met ruim 6 minuten voor sprong op nummer 2 Magni. Bobet werd 5de en Bartali elfde. Van de Nederlanders was Gelissen de eer ste als nummer 34, Nolten werd 36ste en De Vries 38ste. CLUBKAMPIOENSCHAP .„LEONORA". De tweede rit om het clubkampioen- WAALWIJK. De reeds enige tijd geleden aan gekondigde vergadering van de concours-commissie Kaatsheuvel en omgeving wordt a.s. Zaterdag' 22 dezer om 6 uur gehouden in Café „Sportwereld" te Kaatsheuvel. Bij deze concours-commissie zijn alle duivenverenigingen aangeslo ten uit de plaatsen Capelle, Don gen, Kaatsheuvel, Loon op Zand, Waalwijk en Waspik ,met een aan tal van pl.m. 800 leden. Aangezien het hier de eerste vergadering is waarop alle leden der concours commissie toegang hebben, wordt 'n enorme belangstelling verwacht. Er zullen belangrijke punten ter tafel komen. wjunm ST. WILLIBRORDUSFEEST FABRIEKSARBEIDERSBOND. i"J *1 1 Zaterdagavond vierde de R.K. Fabrieksarbeidersbond St. Willi- brordus, afdeling Waalwijk, het pa troonsfeest, en men had in zoverre van de jaarlijkse traditie afgewe ken, dat men nu geen toneelstuk bracht voor de leden, maar hun 'n cabaret-avond aanbood. De voorzitter, de heer A. v. Se- ters, greep de gelegenheid aan, nu er zoveel leden bijeen waren, be paalde punten onder de aandacht te brengen. Hij sprak over het geloof, dat St. Willibrord in Nederland had ge bracht en waaruit men kracht moest putten. Ook de katholieke ar beiders hadden hun aandeel in de opbouw van de maatschappij op christelijke grondslag, en dit aan deel konden ze leveren door actief lid te zijn van hun standsorganisa tie. Er werd nog niet voldoende be grepen dat de arbeiders een taak te vervullen hadden om mede de so ciale toestanden in gezin en ge meenschap te verbeteren. Het is voor de katholiek niet vol doende als hij alleen maar. naar de kerk gaat, het was ook zijn plicht lid te zijn van de katholieke organi satie; in dit verband richtte spreker zich speciaal tot diegenen die hard leers zijn en hun tijd niet begrijpen. Veel was er reeds bereikt en de ka tholieke arbeiders waren vertegen woordigd in nagenoeg alle openba re lichamen tot de top toe, maar, zei de heer v. Seters, ik ben bang dat, wanneer de arbeiders zich niet meer aaneenscharen, we niet kun nen behouden wat we verworven hebben. Hij schilderde vervolgens de toe standen zoals die 50 jaren geleden waren en vergeleek die met de toe standen van thans. Er werd thans niet meer op de arbeiders neerge zien, ze hadden veel bereikt en hij noemde: de instelling van de leer plicht, de ziekenfondsen, de ziekte verzekering, betere arbeidersvoof- waarden, wachtgeld- en werkeloos heidsverzekering, pensioenfondsen, scholing van jonge werkkrachten. Maar ondanks dit alles bleven ve len afzijdig van de organisaties en werden de vergaderingen, waarop de belangen van de arbeiders wer den besproken, slecht bezocht, voor al ook door de jongeren. En hier aan verbond hij een aansporing tot de leden, propaganda te maken voor de fabrieksarbeidersbond. Er werd veel gesproken over het gevaar van socialisme en communisme, maar dit gevaar werd mede in de hand gewerkt door degenen die zich af zijdig hielden van de katholieke organisatie. Men moest alles ook zien in gro ter verband, in het verband van 't verenigd Europa en van de Bene lux. Een extra woord wijdde de voor zitter nog aan de Publiekrechtelijke Bedrijfsorganisatie en aan de plaats van de georganiseerde arbeiders in de fabriekscommissies. Een gewel dige invloed had men reeds, maar men moest op de eerste plaats trachten deze te behouden. Daarom zou er binnenkort een actie ge voerd worden om het aantal leden van de Fabrieksarbeidersbond op te voeren van 35.000 tot 40.000, en met het uitspreken van de hoop, dat deze actie ook hier het gewens te resultaat zou bereiken, eindigde spreker zijn rede, en gaf hij het woord aan het cabaret-gezelschap v. Engelen uit Waalwijk, welk ge zelschap de verdere avond verzorg de, zeer tot genoegen van de aan wezigen. Met de medewerking van Corine Mariné, Ans Roels, Frans Verwey, Frans v. d. Straeten en Henk van Rijswijk, slaagden Ton en Joop v. Engelen er in het grote publiek te boeien en aangenaam bezig te houden. BOND VAN OUD-STRIJDERS. Voor een zeer behoorlijk bezette zaal van de Gildenbond voerden Zondagavond de artisten van het Roosendaalse gezelschap „Klaveren Vijf" hun revue „Tempo" uit, dit op uitnodiging van de afdeling Waalwijk van de Bond van Oud strijders en Mobilisatiekruisdragers, die, zoals ook de voorzitter de heer B. v. Loon in zijn openingswoord zei, het batig saldo van deze avond zdtï bestemmen voor het Comité Ereschu'M en Dankbaarheid en al dus steun te verlenen aan de nage laten betrekkingen van gesneuvel de militairen, de familieleden van invalide militairen. De heer v. Loon verwelkomde na tuurlijk de vrij vele aanwezigen en dankte hun voor de steun die zij aan het mooie doel gaven. De verdere avond werd verzorgd door „Klaveren Vijf" uit Roosen daal die dus de revue „Tempo" brachten, en het moet gezegd zijn dat zij deze naam eer aan deden, er zat vaart in het programma. Met eenvoudige middelen werd een af wisselend programma opgediend van populaire liedjes en amusante sketches, waarvan we vooral noe men „De kist met drank" die qua inhoud en spel één van de meest i geslaagde nummers van deze avond was. De aanwezigen hebben zeer ge noten. CONTACTDAG ST. ALOYSIUSSCHOOL. De broeders-onderwijzers van de St. Aloysiusschool in de St. Anto- niusparochie, hadden Zaterdag en Zondag de gelegenheid opengesteld voor de ouders van de jongens om te komen kijken naar de omgeving waarin de jongens werkten, naai de methoden die er bij het onder wijs werden gebruikt en naar het werk dat hun jongens maakten. En de ouders van de St. Anto- niusparochie hebben van deze ge legenheid een dankbaar gebruik gemaakt; een groot percentage van hen kwam Zaterdag of Zondag naar de school, waar zij in de diverse klassen op overzichtelijke manier de verschillende onderwijsmetho den konden zien, waar zij zich kon den overtuigen van de vorderingen en het werk van hun kinderen en last not least waar zij de onderwij zer troffen, met wie zij de belan gen van hun kinderen konden be praten. Wij hebben, evenals de ouders, een idee gekregen van de uitsteken de methoden die bij het onderwijs aan deze school gebruikt worden; de school heeft immers in de ge lukkige omstandigheid verkeerd, dat zij enkele jaren geleden pas is opgericht, zodat men jaar voor jaar de meest moderne methodes zich kon aanschaffen. En 't hoofd prees in deze de royale houding van de inspecteur en het gemeentebestuur, We heben tijdens ons bezoek aan deze school de overtuiging gekre gen dat hier niets wordt gespaard om het onderwijs op een zo hoog en zo verantwoord mogelijk peil te brengen. HARMONIE ST. CRISPIJN. Door omstandigheden is het be stuur van de Harmonie St. Crispijn er deze week niet in kunnen slagen zijn aangekondigde rondgang door de Julianastraat te maken, zodat ook de stand van de collecte-wed strijd niet in ons nummer van vafi- daag kan worden ongenomen. Het bestuur verzekerde ons echter, dat de Julianastraat dezer dagen aan de beurt zal komen, en dat de op brengst in ons nummer van, ats. Vrijdag verantwoord zal worden. TERUGKEER UIT DE MISSIE VAN CHINA. De Eerw. Pater Lazarist Clemens Zigenhorn is dezer dagen na een 43-jarig verblijf ih de Missie van China teruggekeerd in zijn vader land. Pater Zigenhorn heeft 3 jaren tijdens de bezetting doorgebracht in een Japans concentratiekamp, terwijl hij onlangs 72 dagen door de communisten gevangen werd ge houden. De omstandigheden zijn wel zeer gelukkig voor de familie Zigenhorn, want thans zal. de missionaris op 18 November a.s. het 12%-jarig pries terfeest van zijn neef en naamge noot, de Weleerw. Heer Clemens Zigenhorn, kapelaan in het Goirke te Tilburg, kunnen meevieren. CLUBRIT ri: A. C. „DE LANGSTRAAT". 3?: Een tiental equipes van de Au tomobielclub „De Langstraat" heb ben Vrijdagavond hun krachten be proefd op een kleine maar zeer in genieus in elkaar gezette oriëntatie- rit over 25 km., met als startplaats Kaatsheuvel en als finish het Raad huisplein in Waalwijk. De equipe P. SmeltVloemans leverde de zeer mooie prestatie ge heel foutloos de rit uit te rijden. Zij werden glansrijk eerste, en de club-wisselbeker kwam in hun be zit. De overige uitslagen waren: 2. De heer en mevr. Weyers, 39 strafp. 3. De heer en mevr. v. Mil, 42 strafp. 4. F. Eibersen Vloemans, 90 strafp. 5. Ververs en Melis, 120 strafp. 6. v. Baal en Hoffmans, 120 strafp. 7. De heer en mevr. v. Loon, 155 strafp. 8. A. v. Loon en v. Heesbeen, 159 strafp. 9. A. Tielen en v. d. Mee, 232 strafp. 10. P. Pot en v. Stokkum, 272 strafp. WAALWIJKSE MOTORCLUB. Woensdag 19 Nov. a.s. om 8 uur organiseert de Waalwijkse Motor club ten «behoeve voor haar leden en donateurs een ontspannings avond als inzet van het wintersei zoen. Alle leden en donateurs wor den verzocht aanwezig te zijn, op dat op tijd begonnen kan worden, wat, gezien het rijke programma, nodig is. Zaterdag j.l. namen enkele leden deel aan het door de zustervereni ging „Marijke" uit Sprang uitge zette najaarsrit. Hier wist de heer Hilgardenaar beslag te leggen op de derde prijs. Voorwaar een mooi succes voor deze nog jonge vereni ging. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: hond, portemonnaie, gymnastiekschoenen, vulpen en vul potlood in etui, step, gouden ring met steen, en voorts diverse hand schoenen en wanten. Verloren: hond, jongensoverjas, vulpen, step, doublé armband, por tefeuille m. inh.; rijksdaalder, por temonnaie m. inh., en voorts diver se handschoenen en wanten. AGENDA. Maandag 17 Nov.: 8 uur: repetitie Dameskoor „Oe fening en Vermaak" in „De Twee Kolommen". Woensdag 19 Nov.: 8 uur: repetitie Dames en Heren „Oefening en Vermaak" in Ho tel Ver wiel. Zondag 23 Nov.: 12 uur: repetitie Mannenkoor „Oefening en Vermaak" in „De Twee Kolommen". MISSIËN AAIKRING. 't Is twee jaren geleden, dat de Missie- naaikring St. Theresia van Lisieux een tentoonstelling hield in het patronaat. Vroeger was dat een jaarlijks gebeuren. De tijdsomstandigheden zijn niet gemak kelijker geworden, waardoor het houden van een jaarlijkse tentoonstelling zijn bezwaren meebracht, zodat het bestuur het meer effectief vindt niet jaarlijks voor de onkosten te komen, die een show on vermijdelijk met zich brengt. Zondag na de Hoogmis werd de ten toonstelling geopend door de Weleerw. heer Kapelaan v. Oort. Hij wees daarbij op het mooie werk, dat de leden van de Missienaaikring door hun arbeid steu nen door paramenten beschikbaar te stel len voor de missionarissen, die, vooral in de tegenwoordige tijd, in vele missie gebieden hieraan zo grote behoefte heb ben. Hij sprak de hoop uit, dat de be langstelling voor de tentoonstelling zo groot zou zijn, dat de recette hen in staat zal stellen hun vruchtbaar werk op dezelfde voet te blijven voortzetten. Aan belangstelling heeft het Zondag zeker niet ontbroken. De gehele dag was er drukte en beweging in de grote zaal, waar tal van attracties de bezoekers be zig hielden om een aanslag te plegen op hun beurs. Ook de kleine zaal, waar een keur van kerkgewaden blijk gaf van de kunstzinnige arbeid van de damesleden van de naaikring kreeg veel bezoek, waarbij de steun voor 't goede doel niet achterbleef. „HEDDEM AL GEZIEN" GEPROLONGEERD. Na de zes meer dan uitverkochte za len, draait de 3e revue van „Heddem al gezien" Dinsdagavond voor de zevende keer. Op verzoek van het comité Jeugd zorg van de Parochie St. Joseph wordt deze zevende uitvoering gegeven ten bate van het Jeugdhuis aldaar. Spontaan heb ben de spelers zich hiervoor geheel gra tis beschikbaar gesteld. Reichardt met zijn lichteffecten, v. Wijngaard met zijn grime, het orkest, de zaalhouder etc. al les heeft zijn medewerking geheel gratis geboden. Een beau geste, die niet alleen Kaatsheuvel zal weten te appreciëren. K. A. J.-NIEUWS. Vrijdag 14 November hield de K.A.J. haar maandvergadering. Ongeveer 8 u. opende voorzitter W. Dingemans de bij eenkomst met het K.A.J.-gebed en de groet, waarna de aanwezigen het pittig Kajotterslied inzetten. Na een welkom van de voorzitter bracht de secretaris de notulen van de vorige vergadering, die zonder aanmer kingen werden goedgekeurd. De aalmoe zenier Kapelaan Strijbos richtte dan het woord tot de jongens er op wijzend, dat het in onze bijeenkomsten ook met tijden gewenst is, dat aan amusement op de vergaderingen gedaan wordt, want juist hierdoor wordt de onderlinge vriend schapsband versterkt en leert men el kander beter kennen. Hij besloot met de woorden: wij zullen door onze vriend schap ons Kajottersvuur aanwakkeren, omdat in de harten van onze mede-jon ge arbeiders te ontsteken. De voorzitter dankte aalmoezenier Strijbos voor zijn kernachtige toespraak. Hierna volgde de spraakwaterval, waaraan enkele vurige kajotters met veel succes deelnamen. Dan kwam de hersen gymnastiek aan de beurt, een spo-t, die onder de kajotters reeds zeer populair geworden is. Ook deze avond viel dit nummer weer zeer bijzonder in de smaak. De geheugen-estafette, die toen aan de beurt kwam, genoot al niet min der bijval. Vriend v. d. Velden brak daarop een lans voor de sport onder de K.A.J.-ers. Hij noemde het noodzakelijk, dat de jon gens na gedane arbeid hun verstijfde le dematen met het houden van lichaams-. oefeningen weer lenig trachten te ma ken. Hij bepleitte het oprichten van een sportgroep, waarvoor na. de vergadering gelegenheid bestaat zich op te geven. De rondvraag, waarvan nog door en kele leden gebruik gemaakt werd, besloot deze goed geslaagde maandvergadering, die geheel omlijst werd door de muziek van de K.A.J.-guitaristen. HEROPEND. Er worden tegenwoordig eisen gesteld zowel aan exterieur als aan interieur. Dat begrijpen onze middenstanders zeer wel met het gevolg dat we bij herhaling mogen wijzen op vernieuwing en ver bouwing op verfraaiing en uitbreiding van onze winkelpanden. Nu was het weer bakker R. Timmers-Gabriëls in de Hoofdstraat, die onze aandacht vroeg voor zijn verbouwing en verfraaiing, want heus het pand in de Hoofdstraat 1041 is practisch en prachtig veranderd. De heer J. de Kort gaf daar blijken van goede vakmanschap. Schilder Ger. Smit en het electrisch technisch bureau Sjef de Brouwer leverden er keurig werk. Het leeuwendeel werd echter tot stand ge bracht door de firma M. v. Wanrooij en Zonen, die het kleine interlëur met een opstand verfraaide, die opnieuw bewijs levert, dat hier geen buitenstaanders voor dit genre nodig zijn. Alles bijeen een keurige nieuwe winkel, waarin het de bekende producten van bakker Timmers best zullen doen. Juist tegen St. Nico- laas komt deze verandering mooi op tijd. In de ruime etalage en met glas afge sloten opstanden in de zaak valt veel te bewonderen, waarvan watertanden een gevolg is. Daarnaast verfraaiden vele bloemstukken bij deze opening aangebo den het geheel. Zie .advertentie in dit nummer. ST. NICOLAAS De K.J.M.V. ontving uit Spanje het heuglijke bericht, dat St. Nicolaas ook dit jaar weer een bezoek aan Kaatsheu vel zal brengen en een rondtocht maken door de plaats. Nadere berichten volgen nog, aldus luidt het telegram. DE K. W. A. Een stroom van prijzen daalde neer. Vrijdagavond stroomde.de eerste prij zenregen van de K.W.A. over Kaats heuvel en omgeving neer. Duizenden bonnen met een der namen, die vastge steld konden worden werden ingeleverd. Een nauwkeurige telling bracht aan 't licht, dat het K.W.A. Meisje de naam draagt van „Annemieke". Onder dege nen, die deze naam gekozen hadden, werden de geldprijzen uitgeloofd. Ruim 200 ging aan prijzen weg. Als we gaan becijferen, wat er reeds in deze periode bij de aangesloten winkëliers gekocht is, dan mogen we nu reeds constateren, dat de K.W.A.-actie slagen, zal. Deze week moet vastgesteld worden hoe oud het kind is. Op de bonnen staan de leeftijden van 17 tot en met 24 jaar genoemd. De kunst is nu juist te schatten hoe oud het lieve kind is. Een leuke attractie, die daarenboven nog geld in 't laadje kan brengen. BILJARTSPORT. Wim Soeterboek op Tournooi. Onze jeugdige biljarter Wim Soeter boek, lid van K.O.T. gevestigd bij Jan van Dun ontving van de Biljartclub Ex celsior uit Alkmaar de vererende uitno diging deel te nemen aan het tournooi dat aldaar gespeeld wordt op groot bil jart 1.15 x 2.30 mtr. cadre 38/2 zonder vrij midden(vak. Er wordt gespeeld om de wisselpqjs een Zilveren Waag, het vorig jaar gewonnen door L. v. Reijnen. Deelnemers aan dit tournooi zijn de vijf hoofdklasse spelers: J. de Jong, Zonder van, A, de Kleine Jr., L. de Leur en J. Franken en de drie 1ste klasse spelers F. Berkelmans, J. Hoogland en Wim Soe terboek. Een eervolle uitnodiging, doch een zware opgave voor onze Kaatsheuvelse biljarter. AGENDA. Maandag 7.30 u. n.m. 3de Revue nOs Genoegen: Heddem al gezien", zaal Jan van Dun. Maandag 8 u. n.m. repetitie Kon. Erk. Harmonie Apollo. Dinsdag 7.30 u. n.m. repetitie R. K. Par. Kerkkoor St. Jan. Dinsdag 7.30 u. n.m. 3de revue Ons Genoegen: „Heddem al gezien", zaal J. van Dun. Dinsdag 8 u. n.m. Wij Jongeren in het patronaat „Een eigen avond voor en door ons zelf. Woensdag 8 u. n.m. rep. Harm, Kon. Muziekgezelschap Euphonia. Woensdag 8 u. n.m. Apollo Theater: My Dream is_Yours 2, toeg. alle leeft. Donderdag 7.30 u. n.m. repetitie Da meskoor Bel Canto. Donderdag 8.30 u. n.m. repetitie Ge mengd Koor Bel Canto. K.A.J.-AGENDA, Maandag 7.30 u. n.m. groep; 8 u. n.m. toneelrepetitie. Dinsdag 7.30 u. n.m. Wij !Jongeren, Patronaat. Woensdag 7.30 u. n.m. Ontspannings groep. Donderdag,. 7.30 u. n.m. groep; 8 uur bestuursvergadering; 9 uur leidersbijeen- komst. Zaterdag 7.30 u. n.m. Ontspannings groep. Zondag 11.45 uur Studiekring. Doet Uw inkopen bij de Winkeliers van de K.W.A stroom van geldprijzen Hoofdstraat 178 KAATSHEUVEL KAATSHEUVEL In de Schoolmaat Tel 2475 NEEM EEN KIJKJE IN ONZE TOONKAMER! K.V.P. JONGEREN-ORGANISATIE. 1 Vrijdag 14 en Zaterdag 15 Novem ber j.l. zijn op het vormingscentrum van de K.V.Pte Baarn kader-vergaderingen gehouden, waar bekende figuren uit deze partij actuele politieke problemen heb ben belicht. Onder de 13 Brabanders die hier aanwezig waren bevonden zich niet minder dan 4 leden van onze plaatselij ke jongeren-organisatie. Dit is wel een bewijs dat de afdeling Kaatsheuvel een der beste onder de Brabantse jongeren afdelingen, steeds meer op de voorgrond treedt. K.A.J.-ST. NICOLAASACTIE. Reeds geruime tijd is de K.A.J. be zig met de voorbereidingen voor de reeds traditioneel geworden St. Nicolaas-actie voor de minder bedeelde kinderen. Op Zondag 30 November zal de H. Man deze kinderen in de zaal van de Gilden bond ontvangen. Ter dekking van de on kosten wordt a.s. Zaterdagmiddag en Zondagmorgen langs de huizen gecol lecteerd. OSMIA, PARKER, SWAN MONT BLANC enz. met losse vullingen

Echo van het Zuiden | 1952 | | pagina 3