DE LANGSTRAAT WR1GLËY, mJSIWTR Waalwijkse en Langsiraatse Courant SRIINEN HEUSDEN VLIJMEN ELSHOUT GAPELLE WASPIK SPRANG SPRANG-CAPELLE We vierden Kermis in regenjassen GELEGENHEIDSKLEDING VRIJDAG 17 JULI 1953 Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij ANTOON TILLEN Hoofdredacteur JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week DE ECHO W HET ZUIDEN 76e JAARGANG No. 57. Bureaux GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621. OPGE RICHT 1878. Dr van BEURDENSTRAAT 8, KAATSHEUVEL, TEL. 2002. Abonnement 18 cent per week 2.35 per kwartaal 2.60 franco p. p. Advertentieprijs 10 ceni per mm. Contract-advertenties speciaal tarief. TELEGR.-ADRES „ECHO" Benoemd. De directeur der Gemeentelijke Vakschool voor Schoenmakers, de heer C. J. M. Rechters, is naar wij vernemen, benoemd tot voorzitter van de examencommissie voor di ploma A, welk examen wordt ge houden van 6 t.m. 8 Augustus a.s. in Nijmegen. Tevens is de heer Richters be noemd tot waarnemend voorzitter van de examen-commissie voor di ploma A in 's-Bosch. Deze benoe ming geschied door de Stichting Vakopleiding voor de Schoenma kerij. Duivensport. Vredesduif. T.B.C.-vlucht Duffel, afstand 80 K.M. le duif 10.24.12, laatste duif 10.30.58. A. Leijtens 1, 3, 27; P. Willemse 2, 18; A. Dekker 4; M. Pelders 5, 15', 16, 30, 55, 58; G. v. d. Sanden 6, 21, 38, 46, 47, 49, 51; M. v. Sluisveld 7, 8; G. Pelders 9, 43; G. v. Huiten 10, 35, 59; C. v. Baardwijk 11, 13; H. J. v. Kuik 12, 39, 53; A. v. Hal der 14, 23, 42, 48, 50; L. v. Dom melen 17; C. v. Boxtel 19, 25; v. d. Pennen 20, 45, 60; M. de Graaf 22; Koevoets 24, 34; v. Tuijl-v. Huiten 26, 29, 56; Chr. Klerkx 28; A. v. Sluisveld 31, 32, 33; W. Pijnenburg 36, 37; H. Brok 40, 41, 54; H. v. Hui ten 44; A. Mommersteeg 52; H. Oos terwaal 57. De prijzen zijn gevallen op de volgende gummi-ringen: 1 geel 389, 2 geel 694, 3 geel 576, 4 geel 02, 5 geel 546. 6 rood 922, 7 rood 758, 8 rood 410, 9 rood 345, 10 rood 396. 11 geel 869, 12 rood 953, 13 rood 807, 14 geel 341, 15 rood 52, 16 rood 927, 17 rood 633, 18 geel 820, 19 rood 114, 20 rood 951. Athletiek. De leden van S.H.J. gaan Zondag a.s. weer op wedstrijd. Zij zullen deelnemen aan een regionale baan- wedstrijd te Tilburg in het gemeen telijk Sportpark aldaar. Carillon bij de N.V. Lips., Bij de fa. M. Lips N.V. bestaan reeds geruime tijd plannen om te komen tot de oprichting van een iabriekscarillon. (Dit zal dap ge schieden naar aanleiding van het feit, dat de N.V. Lips zich terug trekt uit de N.V. Nederlandse Klok kengieterij Eysbouts-Lips, daar de fa. Eijsbouts zich zelf geheel op het vervaardigen van klokken zal gaan toeleggen. Het carillon zal geheel worden vervaardigd door de fa. Lips, die hiervoor de welwillende medewer king heeft gekregen van de fa. Eijs bouts. Bij de fa. Lips zal men. bin nen zeer korte tijd dan ook trach ten te komen tot een werkcommis- sie die de plannen tot het d'aarstel- len van een carillon zal moeten-ver wezenlijken. Het carillon zal geplaatst worden op een hoogte van 30 m op het toekomstige middengedeelte van 't voorfront der fabriek. Het zal 47 klokken tellen. De klokkentoren van staalconstructie zal een hoogte hebben van 16 m. Deze klokkento ren zal worden opgetrokken in de vorm van twee uitgestrekte armen en handen. Tusen de handpalmen zal 't carillon worden aangebracht. Hiermede wil men symboliseren dat dit het werk is van vele nijvere werkzame handen. Verder zij nog vermeld, dat de klokken gegoten zulen worden van de z.g. non-ferro afvallen; hiermede wil men weer geven waartoe de Nederlandse in dustrie in staat isuit afvallen komt tot stand het edelste product der metaalnijverheid: de klok. Met de plaatsing van dit carillon zal de fa. Lips zeer zeker de pri meur hebben. Voor zover ons be kend is een carillon tot dusver nog nooit gebouwd op een fabrieksge bouw. Opbrengst Roode Kruis-collecte. De Roode Kruis-collecte in Dru- nen en Elshout bracht 138.80 op. naar 's-Bosch te gaan om het gou den feest van de K.A.B. mee te maken. Uitvoerig lichtte de aanmoeze- nier de aanwezigen in over het doel en de organisatie van de K.A.J. Aan de hand daarvan wer den verschillende actiepunien be sproken, zoals ledenwerving, het volgen en organiseren van cursus sen enz. Op een binnenkort te houdenledenvergadering zullen verschillende aspecten nader beke ken worden en zo mogelijk edfini- tief geregeld worden. Vrijdagavond zal het comité van oud-leerlingen vergaderen be treffende het organiseren van het afscheidsfeest van Zr. Petra, die nu een ruim 30-jarig verblijf in Elshout, als hoofd der school, het onderwijs met' pensioen gaat ver laten. Op de vergadering van de Langstraatse Schuttersbond bij gez. Klerkx, speciaal belegd om tot li quidatie van de bond over te gaan, is men niet tot overeenstemming kunnen komen, daar bepaalde per sonen en de nodige papieren niet aanwezig waren. Maandag 20 Juli houdt de Volleybalclub „S.D.O." algemene jaarvergadering in café Doomer- nik. Aanvang 9 uur. Jaarverslagen en verkiezing nieuw bestuurslid. Het zomerkamp der verken ners van de St. Jansgroep wordt gehouden van 1320 Aug. in Bu- del Eveneens zullen de welpen hun bivak opslaan in Budel en wel 5ran 13—18 Aug. Diamanten Huwelijksfeest. Op Maandag 27 Juli a.s. zal er in onze gemeente een zeldzaam feest worden gevierd. Het echtpaar Frans v. d. Pol en Mie van de Wiel uit Herpt 'hopen alsdan de dag te herdenken dat zij voor 60 jaar in de echt werden verbonden. De bei de nog krasse oudjes zijn 84 jaar oud, hebben 6 kinderen, 33 klein kinderen en 12 achterkleinkinde ren. Dat deze dag aan hen niet on gemerkt voorbij zal gaan, blijkt wel uit het feit, dat de buurtbewoners reeds dagenlang voorbereidingen aan het treffen zijn om van deze dag een ware feestdag te maken. Kinder-V acantie-Actie- Bij de vierde trekking van de kinder-vacantie-aciie der Heusden- se actie-winkeliers viel het lot op de volgende 10 kinderen Elly de Kort, Marian de Kort, Janny Schreuders, Netje Kuypers, Jantje Verhoeven, Truus de Ruyter, Cor- rv van de Grint en Maria v. d. Ou den, allen uit Heus den en Leny Buys en Jeannette de Kort uit Herpt. Bevorderd. Aan de R.K. H.B.S. ïe Waalwijk werden van de 4e naar de 5e klas bevorderd onze standgenoten W. v. Bladel, N. Boeren en J. v. d. Linden. De pas opgerichte K.A.J. af deling Elshout, hield bestuursver gadering bij J. v. Iersel. Behalve de aalmoezenier, de weleerw. heer Kapelaan A v. Leeuwen, waren ook aanwezig de heren G. Scha pendonk en J. de Kruijf, resp. voorzitter en secretaris van de K.A.B. Na opening door de aan- moezenier ging men over tot het verdelen der bestuursfuncties Voorziiter Stan Wolfs, Secretaris J. v. Iersel, Penningm. Ant. Dekkers, 2e voorz. J. de Haan, 2e secretaris J. Bi ekens. Besloten werd om a.s. Zondag Grote dag voor de Kruisboog schutters. Zondag komen op de banen van het Kruisbooggezelschap Rozen- jacht de beste schutters van de aangesloten verenigingen uit de omtrek bijeen. Hieruit komen de beste schutters in aanmerking voor een wedstrijd tegen de beste Belgische schutters. Priesterfeest. Op de gehouden vergadering voor het Priesterfeest in Hotel Prinsen is een bestuur zowel voor Heren als Dames gekozen. Reeds wordt mei man en macht gewerkt, want de tjjd is kort. 2 Augustus is het de grote dag. Postduivenver. „De Zwaluw". Zaterdag 18 Juli zullen de prij zen worden uitgereikt van de grote T.B.C-vlücht, zowel voor het pu bliek als voor de dubvenliefheb- bers Aanvang»? uur. Wedvlucht. i Zondag 19 Juli wedvlucht van uit Vilvoorde. Voor deze vlucht zijn enkele- series gemaakt. Van Serie 2 is de opbrengst ten bate van de nieuwe kerk in Niéuwkuijk. Hieraan kan door de combina tie VlijmenDrunen—Niéuwkuijk worden deelgenomen. Duivenlief- hebberé, draagt allen een steentje bij. Autobotsing. Deze week hadden weer enkele autobotsingen plaats. De vrachtrij der Boom, Pastoor v. Akenstrj, reed in de richting Waalwijk, wil de de Stationsstraat inrijden, stak zijn richtingaanwijzer bijtijds uit, maar een luxe wagen wilde nog passeren. Een aanrijding volgde, die goed afliep. De schade was gering. Ook de bakker C. v. Halder kwam in botsing. Alles liep geluk kig zonder persoonlijke ongeluk ken af Wielrennen. Zondag 19 Juli gaan de Vlijmen- se renners weer op stap. De ama teur Wolfs rijdt in de ronde van Limburg. Laten wij hopen dai hij de grote successen de laatste tijd behaald, kan voortzetten. Zondag werd hij in Duitsland weer 4e. De amateur van Baardwijk gaat naar Tilburg en wij hopen dat hij ditmaal eens van pech gespaard blijft succes is dan niet uitge sloten. De nieuwelingen Liebregts, Pa rijs, van Dal en Kuijs gaan ook naar de ronde van Tilburg. De nieuwelingen reden Zondag in Dongen een goede wedstrijd. Wie brengt Zondag de bloemen mee Jongens, alle succes Voetbal. Zaterdag 18 Juli spelen de Boys tegen RKJVV uit 's Bosch om de Vogelwijk-prijs. Winnen de Boys, deze wedstrijd, dan moet nog ge speeld worden tegen de winnaarJ van de wedstrijd BWDESO. Als de Boys spelen als de laatste wed strijden, kan de Vogelwijk-prijs Zaterdag mee naar Vlijmen. Boys, succes. Grote Voetbal- en Sportwedstrijden. Het bestuur van de Boys heeft besloten naast het grote Tournooi nog een grote sportdag te houden voor de jeugd. We komen hierop nader terug. De Ronde van Vlijmen. Reeds wordt druk gewerkt voor de grote wielerronde van Vlijmen op 23 Aug. Het comité is druk in actie. Keeds komen aanvragen bin nen van de sterkste amateurs eu nieuwelingen Bergneustad in het Sauergebergte. De junioren hopen hun kamp dit jaar te hebben op de Rendierhoeve te Moer gestel, van 2228 Augustus a.s. MUGOLIN (reukloos) voorkomt dat muggen U steken. P«r flacon f 1,10 en 52 ct Dinsdag 21 en Woensdag 22 Juli hoopt de mandoline-vereniging „A tempo" een 2-daagse reis langs de Rijn in Duitsland te maken met een bus van de fa. Mulders- Sars uit Waalwijk. Als het weer mee mag werken, zullen de leden ongetwijfeld een prachtreis heb ben door het Rijnland. ZUIVERING IN SOVJET WORDT VOORTGEZET. Woensdag heeft het Kremlin achter het IJzeren Gordijn een openlijke zuiveringsactie ontke tend, waarvan reeds drie minis ters het slachtoffer werden. In Oost-Duitsland is de Minister van Justitie, Max Fechner, ontslagen, wegens „staatsgevaarlijke activi teit", hij wordt opgevolgd door Mevrouw Hilde Benjamin, bijge naamd Rode Hilde, berucht we gens haar meedogenloze vonnissen als vice-presidente van het rode hoge gerechtshof. In Georgië, het geboorteland van Beria, wordt de minister van Binnenlandse Zaken ontslagen, terwijl in Estland de minister van Justitie in ongenade viel. 600 DODEN IN OOST DUITSLAND. Het West-Duitse onafhankelijke blad „Die Welt" heft vandaag de balans opgemaakt van de stakin gen en onlusten in Oost-Duiisland. De cjjfers zijn volgens het blad dat de Oost-Duitse minister van ontleend aa neen geheim rapport veiligheid naar Moskou zou heb ben gezonden. Volgens dit rapporl hebben bij na 600 mensen het leven verlo ren; bijna een vierde deel hiervan werd door Russische vuurpeleton neergeschoten; meer dan 100 le den van de volkspolitie en 18 Rus sische soldaten zijn door de de monstranten gedood. 1870 perso nen zijn gewond en meer dan 1000 zijn veroordeeld tot gevangenis straffen van gemiddeld 6 jaar. Burgerlijke Stand over Juni 1953. I Geboorten: Johanna P. M. dv J. B. v. Dongen- Buijks Anna J. M. dv J. B. van Dongen-Buijks Wilhelmus A. G. zv A. J. A. Broekmans-Baaten Adrianus Th. C. zv A. J. Kamp- Biemans Marinus C. zv P. J. de Rooij-Pols Johanna P. dv Th. G. van Dongen-van Strien Gerardus J. A. zv D. A. Verschuren-Neijssen Cornelis H. M. zv M. C. v. Turn- hout-Bergmans Clasina A. dv A. Blok-Broek Johanna M. dv E. de Rooij-Wagemakers Augustine M. dv C. A. J. v. Iersel-v. Laar hoven. Overlijden Antonie Smits echtg v. A. Rek kers 77 j. Huwelijks-Aangiften J. C. Loonen 27 j. te Dongen en E. Th. de Wit 26 j. alhier. Jo hannes L. de Wit 27 j. te Dongen en P. Timmers 27 ,j A. C. J. Schouwenaars 22 j. en Maria C. Zwaans 22 j. Huwelijken Gerrit J. Uitermark 31 j. en P. J. Verhoeven 24 j. P. J. Smans 25 j. en A. H. Fijneman 26 j. C. J. Feskens 23 j. en Paulina Okkers 19 j. H. C. J. de Wit 29 j. en J. B. N. Smits 28 j. G. J. van Vugt "NI •.«r-i-. N.E.O.Good Luck. De beslissingswedstrijd om het kam- j pioenschap voor, Noord-Brabant van de Zaterdagmiddagvoetbal, die Zaterdag jl. alhier tussen Neo en Good Luck werd gespeeld, eindigde in een gelijk spel 11, waardoor NEO zich het kampioenschap zag ontgaan. PLEZIERREIS A TEMPO. De Mandolineclub A Tempo voor Sprang-Capelle gaat as. Dinsdag en Woensdag een tweedaagse plezierreis maken naar het Rijnland in Duitsland. De reis gaat per autobus van de fa. Mulders-Sars uit Waalwijk. De Chr. Gem. Zangver. Excelsior zal 14 en 15 Aug. eenzelfde uitstapje maken. GEREF. KERK. In de Geref. Kerk alhier hoopt a.s. Zondag v.m. 9.30 uur en nam. 5 uur in de Dienst des Woords voor te gaan Ds. P. Reulman van Hoek van Holland. CHR. VERKENNERSGROEP JAN DE ROOIJ. De stand in de patrouillecompetitie is na acht wedstrijden als volgt: 1 Vossen 206 pt.; 2 Spechten 194 pt.; 3 Eekhoorns 191 pt.; 4 Sperwers 188 pt. en 5 Kie vieten 186 pt. Uit deze stand blijkt dat de Kievieten ernstige pogingen aanwen den om de laatste plaats te verlaten en hun achterstand behoorlijk inlopen. De Sperwers daarentegen zakken af en staan nu op de vierde piaats, waardoor de Eekhoorns weer een plaats omhoog gin gen. in de individuele stand komt nu ook meer tekening. De kopgroep heeft een flinke voorsprong genomen. De stand in deze .kopgroep is: 1 Henk Pruijssers 334 pt.; 2 J. Dal- maijer 328 pt.: 3 J. de Cloe 322 pt.; 4 C. Metzke 312 pt.; 5 W. Kappert 306 pt.; 6 W. Boezer 304 pt.; 7 J. van Til- borgh 303 pt.; 8 J. Elsman 293 pt.; 9 Sj. Dalmaijer 287 pt.; 10 Chr. Boezer 276 pt.; 11 G. v. d. Poorte 269 pt.; K. Nieu- wenhuizen 268 pt.; 13 C. Nieuwenhuizen 248 pt.; 14 G. Stein 233 pt. en 15 T. de Jong 227 punten. KAMPEREN. Ook dit jaar hopen de verkenners van de Jan de Rooijgroep alhier hun zomer kampen te houden. De senioren gaan van 1—8 Aug. a.s. naar Duitsand. Dit is de eerste maal in het bestaan der groep dat men naar het buitenland gaat. Men gaat kamperen in de nabijheid van het stadje 27 j. en A. J. Akkerman 22 j. Ingekomen C. de Cloe en gezin uit Andel. A. N. van Noije en gezin uit Raams- donk. Maria E. Simons uit Krui- ningen. H. A. Ramstijn uit Raamsdonk. A. Th. Akkermans uit Rotterdam. Petrus J. Smans uit Dongen. Johanna M. B. Ver schuren uit Amersfoort. Adria nus J. A. Poppelier uit Zevenaar. A. M. Hoefnagel uit Dordrecht. A. P. Th. Claassen uit 's-Graven- moer. Vertrokken Johanna van Oers naar Waalwijk. Petronella Pruijsten en gezin naar Brunssum. Adriana M. Lee mans naar Arnhem. Adriana Timmers naar Geertruidenberg A. C. Poppelier naar Zevenaar. Paulina Okkers naar Geertruiden berg. Anna J. Akkermans naar Raamsdonk. J. C. M. Barten naar Heeswijk. P. C. van Diem en gezin haar Genk (België). A. W. van Strien en gezin naar Dongen. A. W. van de Ven en gezin naar Loonopzand. Johan nes A. Boons naar Noord-Oostpol der. Ch. Hamel naar Rotterdam. Johanna van Gooi naar Apel doorn. Toneel. Dat de toneelvereniging „Henry Belletable" nog steeds de meest actieve is uit deze gemeente, blijkt ook weer uit het feit, dat reeds thans definitief is vastgesteld, dat kij voor het seizoen 1953-54 als 'eerste uitvoering zal brengen het toneelstuk in drie bedrijven van K. Keepers „Suuske Perdaems, de koster van d'Heikant" en als twee de de uitvoering van het toneelstuk „Adel in Livrei" van H. Bakker. NEEMT RUSLAND DEEL AAN DE CONFERENTIE Het verzoek van de Grote Drie aan Molotof tot het houden van een vier mogendheden-conferentie is door het communistische persbu reau in Oost-Duitsland gunstig ont vangen. Men betuigde zijn instem ming met het voorstel; men ziet hierin een vingerwijzing, dat ook Moskou met het Westelijke voorstel accoord zal gaan. Dit is de kermis der regenjassen, der natte broekspijpen en onderge- spatie nylons. Zoals een kastelein slechts in zijn mooiste dromen het gouden vocht ziet stromen, zo heeft het regenwater onophoudelijk bijna neergestroomd op de blauwe zei len van de kermisvermakelijkhe den, die doorbogen onder deze zware last, sloeg het tegen de rui ten van de café's, waarachter de mensen een veilig heenkomen zochten. Maar och, als het U zo vergaan is als ons, dan hebt U zich van de regen al heel weinig aangetrokken; want wij vieren nu eenmaal graag kermis en het zou erg onverstan dig zijn de regen, die toch eigen lijk helemaal geen kwaad kan, dit verlangen in de weg te laten staan. En zo zullen er de meesten wel over gedacht hebben, want er is heus wei kermis gevierd. Allicht, het drukke vertier in de straten en op het kermisterrein lijdt er on der het was niet druk bepaalde vermakelijkheden zijn er die het altijd wel doen, maar andere heb ben, dunkt ons, toch wel een te rugslag van de neerslag ondervon den. Wanneer het eenmaal een uur of tien was geworden, dan was 't gedaan met de drukte op de ker mis en dan waren de café's en dansgelegenheden ,,de haarden van het vermaak" en we weten uit eigen ondervinding dat het erg ge zellig was. We hebben ons tot nog toe zeer vermaakt, maar af en toe hebben we, als goede menslievende Waal wijkse burgers, tocli ook een pieu- se gedachte gewijd aan de vacan- tiegangers, aan degenen onder ons die ons verlieten voor een week, en die thans in onze verbeelding wellicht de verdrinkingsdood na bij zijn, wanneer zij zich althans niet opgesloten hebben en achter natte pensionramen de gehele dag zitten uit te zien oyer een trieste en troosteloze wereld, die zij zich juist nu zo schoon hadden voor gesteld, zo vol stralende zon en blije kleuren Zij zouden in die schone wereld zich verpozen, zij zouden er nieuwe krachten opdoen voor de vervulling van de dage lijkse plicht, die wel eens zwaar kan zijn, in zijn ononderbroken eentonige gang en nu vinden zij deze wereld verdronken, wegge scholen achter een triest gordijn van gestadig stromend water. De fietspaden in de bossen en op de hei zijn beekjes geworden en de grens tussen zee en land schijnt moeilijk meer te trekken. Kortom gezegd we hebben het bar slecht getroffen met het weer en nu we dit zitten te schrijven spettert de regen nog tegen ons raam en zo juist heeft de omroeper van de Ned. Radio-Unie ons wei nig hoopvolle dingen gezegd over het weer tijdens de dagen die nog komen. 't Is 15 Juli vandaag, het regent en het waait en het is een dermate gure temperatuur, dat we den ken in April beland te zijn of in de trieste maanden van de herfst, als daar niet de Waalwjjkse kermis was in de tweede week van Juli. Dezer dagen zei men ons we moesten die kermis 'ns een paar weken verschuiven, alleen maar om 'ns een keer kans te hebben op goed weer, want 't is ieder jaar knudde. Maar we geloven niet dat het zou helpen, het schijnt nou eenmaal zo te moeten zijn, daar rust een zeker fatum op de Waal wijkse kermis het schijnt nou eenmaal minder mooi weer te moeten zijn. Maar zo bar als nou...! Maar wij houden kermis stroomt de regen, goed, wij laten het bier stromen en de oude klare; is de wind wild, goed, wij leven ons uit in een wervelende dans is de temperatuur guur, wij zullen ons verwarmen in een spontane uiting van onbezorgde vreugde. Ieder op onze eigen manier vie ren wij kermis en laat het dan voor het oog van 't kerkvolk 'ns wat minder druk zijn, het gaat er maar om, dat men zich amuseert en dat kan op vele manieren. Ondertussen liet het weer zich gisteren gelukkig van een betere zijde zien. BENOEMINGEN. Tot leraar wiskunde aa nd'e R.K. H.B.S. alhier is met ingang van 1 September a.s. benoemd de heer J. v. d. Wiel te 's-Hertogenbosch. Eveneens met ingang van 1 Sep tember is benoemd tot lerares En gels aan de R.K. M.M.S. alhier mej. M. van Laarhoven alhier. 35-JARIG JUBILEUM BIJ TIMTUR. Dinsdag vierde de heer H. Maas, snijder bij Timtur, zijn 35-jarig dienst jubileum bij deze N.V. 's Mor- VERHUUR VAN VOOR DAMES EN HEREN. «Si; MEEUWIS s-HERTOGENBOSCH HINTHAMERSTRAAT 137 Telef. 5500 gens om 11 uur werd hij in de can- tine gehuldigd door zijn mede-ar beiders. Deze boden hem 'n mooie hanglamp aan als geschenk. Om half 12 werd de jubilaris met zijn vrouw door de directie op het privékantoor ontvangen. De direc teur, de heer Klijberg, bood hem on der toepasselijke woorden het gou den horloge en een bedrag onder couvert aan, terwijl zijn vrouw bloemen ontving. De jubilaris toon de zich voor de hulde zeer erkente lijk. Nadat men nog enige tijd onder het genot van een glaasje gezellig had doorgebracht, werd het feest verder in huiselijke kring gevierd. Br. MOLLERCOLLEGE. TOELATINGSEXAMEN R.K. HBS EN MMS WAALWIJK. Toegelaten tot de le klas HBS Th. Bakkers, J. Bergman, H. den Brouwer, F. Buijkx, G. van Dijk, W. Eibers, W. Elias, A. v. d. Els hout, F. Hamburg, J. de Kort, P. v. Lang, M. v. d. Leur, A. Leijtens, A. v Loon, J. v. Loon, J. v. Nooy, R. Pessers, J. M. C. Pullens, J. Remie, P. Rous, E. Sibbald, W. Span, A. Thijssen, W. Vink en A. IJzermans te Waalwijk; P. v. Bokhoven, A. v. Delft en W. v. d. Heijden te Dru nen; A. Loonen te Niéuwkuijk^ C. Achten, L. v. d. Heijden en J. v. d. Ven te Vlijmen; C. v. Gaaien te 's-Hertogenbosch; L. Kroot, Kaats heuvel; J. v. d. Gouw, G. Smits en W. v. d. Velden te Loonopzand; C. Vogt te Sprang-Capelle; P. v. Don gen en P. Kemmere te Waspik. Afgewezen 3. Toegelaten tot le klas MMS J. v. Barkel, E. v. Bladel, E. Cou- wenbergh, A. Dirks, C. de Graaff, E. Mahieu, M. de Munnik, E. Pes sers, J. Slaats, C. Snels, Th. v. Lier en A. Schapendonk te Waalwijk; A. v. Dapperen en E. Smits te Geer truidenberg. Afgewezen 2.

Echo van het Zuiden | 1953 | | pagina 5