USLSLWTC KOFA CUNEN showde D" bvlh«», 2 x P„ «k Waalwijk se en Courant CHARME EN BEVALLIGHEID De Heer J. Bonis viel hartelijke huldiging ten deel Toiletten voor elke dame en voor elke beurs STERREN STRALEN OVERAL. Een Modeshow van Clous tegen aantrekkelijke prijzen 40 jaren bij de P.T.T. VRIJDAG 18 SEPTEMBER 1953. 76e JAARGANG No. 75 nr ECHO VM HET ZUIDEN Hoofdredacteur: WÊB i^ü Advertentieprijs: JAN TIELEN - - - - - - - - 10 cent per m.m. speciaal tarief. Bureaux: GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621. OPGERICHT 1878. Dr van BEURDENSTRAAT 8, KAATSHEUVEL, TEL. 2002. TELEGR.-ADRES „ECHO" ZONDAGSDIENST 20 September 1953 Arts: Dr Langemeijer Apotheek: Geers. NED. HERV. KERK WAALWIJK Zondag 20 September 1953 10 uur: Ds. C. E. v. Voorthuijzen, Ned. Herv. Pred. te Breda. CONCERT ,,ST. CRISPIJN". Tot sluiting van het zomersei zoen zal de harmonie „St. Crispijn' а.s. Zondag 20 September op het Raadhuisplein een concert geven van 7.30 tot 9 uur. Het programma luidt als volgt 1. The Skywriter, Mars J. Bergeim 2. Ouverture Romantique O. Cordonnier. 3. Suite Ballet F. Popy 4. Nabuchodonosor, Ouverture Verdi, arr. L. Walpot 5. Suite Oriëntale F. Popy Flots du Danube, Wals J. Ivanovici 7. Ernst August, Mars H. Blankenburg Er wordt niet gepauzeerd. CONCERT HARMONIE „SINT JAN". Tot besluit van het seizoen zul len door de Harmonie „St. Jan" al hier nog een tweetal volksconcer ten worden gegeven. Het eerste hiervan is vastgesteld op a.s. Zon dagmiddag 12 uur op de muzieknis te v.m. Baardwijk; het tweede op een nader aan te kondigen datum op de muzieknis op het Raadhuis plein te Waalwijk, Voor het concert dat a.s. Zondag 12 uur op de muzieknis te v.m. Baardwijk zal worden gegeven on der leiding van de directeur de heer J. Mol, is het programma als volgt: 1. „Death or Glory", Mars R. B. Hall 2. Een Schone Meimorgen, Fantasie P. B. Bisselink 3. „Weense Parels", Selectie melodieën van Strauss en Suppé arr. Paul Hertrom 4. Mozaique sur l'opera „Martha" Flotow 5. „De Vogelkoopman", Selection operette C. Zeiler arr. S. P. v. Leeuwen 6. Sons of the brave, Mars T. Bidgood arr. A. Winter VOOR DE ZOVEELSTE MAAL. Wij herinneren er .nogmaals aan dat de berichten, waarvan ons de inzender niet bekend is, niet wor den opgenomen. RED. Naar wjj vernemen zijn er in de Mr. van Coothstraat geen zorgen meer. Zoals bij iedereen bekend, had deze straat nogal een behoor lijk tekort op de straatversiering. Doordat het comité de gehele ver siering aan een Tilburgse firma heeft kunnen verkopen en dank zij enige milde giften is het tekort thans geheel verdwenen. 'Voor de feestavond op Zaterdag 26 September a.s., welke ten doel had nog een laatste beroep op de buurtbewoners te doen, is intussen echter zulk een groot enthousias me ontstaan, dat deze feestavond toch doorgaat. Het is nu zelfs zo dat de Mr. van Coothstraat dubbel reden heeft, om eensgezind de bloemetjes eens buiten te zetten. Er is zoveel animo onder de be woners van deze straat, dat de feestavond zal worden een „Ster ren-Parade". PROPAGANDA-AVOND. Donderdag 24 Sept. a.s., half 8, wordt er in de N. H. Kerk te Baardwijk een propaganda-avond gehouden voor het sanatorium Zonnegloren. Op die avond zal de Weled. Heer Mulder uit Zeist het woord voeren, waarna de film vertoond zal worden over het werk en de inrichting van het sa natorium. Eenieder die belang stelt in de bestrijding der T.B.C., kome die avond naar de Baard- wjjkse kerk. Het kerkkoor verleent medewerking en zal een 4-tal lie deren ten gehore brengen. De trekking van de verloting ten bate van het sanatorium Zon negloren zal plaats hebben Dins dag 22 Sept. a.s., 's avonds half 7 in de consistoriekamer der N. H. Kerk te Baardwijk. K. A. J.-NIEU W S ST. ANTONIUS. Op Zaterdag 12 en Zondag 13 September heeft de K.A.J, van St. Antonius een weekend gehouden in St. Michiels-Gestel. Er werd ver trokken om half drie. Bij aankomst werd eerst geopend met de vlag, en na een gezellig avondspel werd de avond gesloten met kampvuur. De volgende dag werd begonnen met een H. Mis, en daarna werden nog enige takken van sport beoe fend, zodat de dag zó vervlogen was en men weer spoedig huis waarts moest keren. Dit kamp mag wel een gezellig kamp genoemd worden, COLLECTE T.B.C.-FONDS „DRAAGT ELKANDERS LASTEN". Zaterdag 19 September a.s. zal D.V. er een huis aan huis collecte gehouden worden door het T.B.C.- fonds „Draagt elkanders lasten", uitgaande van het Christelijk Na tionaal Vakverbond en de Inter kerkelijke Protestantse Stichting „Zuid Nederlands Sanatorium". Wij bevelen deze collectie harte lijk bij u aan. LEERT DUITS. Zoals we vorige week ook al schreven, bestaat de mogelijkheid weer zich aan te melden voor de wintercursus Duitse conversatie Kraft durch Bildung. Uit een in dit blad voorkomende advertentie kunt u inlichtingen betreffende aanmelding voor deze cursus be komen. In allerlei toonaarden is Woensdag morgen in een korte plechtigheid ten kantore van de PTT te Waalwijk de lof gezongen van de heer J. Bonis, hoofdemployé ie klas op het Waal- wijkse postkantoor, die die dag zijn 40- jarig jubileum bij de PTT vierde. Verschillende sprekers hebben de sym pathieke chef toegesproken, maar allen spraken zij hun grote waardering uit om het feit, dat de heer Bonis zon goed collega en zo'n goed mens was. De directeur van het postkantoor de heer de Bruijn was de eerste die de ubilaris toe mocht spreken: nergens wel- icht zou de heer Bonis zo een hekel aan hebben als aan een dergelijke huldiging, maar vandaag zou hij zich toch deze be scheiden hulde moeten laten welgevallen. Als ik ooit, aldus de directeur, bij der gelijke gelegenheden graag iets gezegd heb, dan is het zeker nu en hier moet een speciale reden voor zijn natuurlijk. De directeur vond deze aanleiding in de eigenschappen die de jubilaris sierden, dat waren o.m. zijn collegialiteit, zijn behulpzaamheid, zijn vlijtig en nauwkeu rig werken. Dat er zo'n prettige sfeer heerste op het kantoor, was te danken aan de wijze waarop de jubilaris zijn cheftaak vervulde. Op 16 September 1913 was de heer Bonis als tijdelijk kantoorbediende op proef bij de PTT gekomen, verschillende rangen had hij bekleed, tot hij op 1 Au gustus 1946 werd benoemd tot commies, hetgeen de heer de Bruijn als een bewijs beschouwde dat het bedrijf op de hoogte was van zijn werk. Namens het bedrijf dankte de directeur voor alles wat de jubilaris er voor had gedaan en hij wenste hem het beste toe voor de toe komst. Mevrouw Bonis werden bloemen aan geboden en de jubilaris ontving de tra ditionele oorkonde en het geschenk on der couvert. De heer Ligthard wenste de heer Bo nis geluk namens de collega's: reeds 23 jaren werkte spr. hier en steeds was het voor hem erg prettig geweest om met de jubilaris te mogen samenwerken. D e heer H. van Engelen zeihet machtig raderwerk van de tijd draait on afwendbaar verder. Nooit sterker kwam dit naar voren, dan bij het bereiken van een mijlpaal, bij het vieren van een ju bileum. Met een beetje weemoed zou dit BURGERLIJKE STAND. Geboren Wilhelmina P M dv J H v Vliet-Pullens Maria M dv J Verduijn- Pol Dingeman L M zv P J v Zwie- tering-Verschuren Henriëtte P C dv J Chr A van Nuenen-Heerkens Nor- bertus W H zv N J M v Loon-Steen- huis. Overleden Antonius Schmltt 75 j zv W Schmitt Hendrikus van Daalen 84 j geh geweest met M v d Wiel Jo hanna C Jacobs 77 j echtg v P A Somers. Huwelijken P J J Hensen 26 j alhier en E J M van Hilst 26 j te België M Kuis 35 j en P M Tabbers 25 j beiden alhier. IngekomenA M v d Kolk van Den Bosch J H P A Cornelissen van Nij megen W C v d Berg van Boxtel I F Duijkers van Boxtel J de Leijer van Eindhoven HA van Helvoirt van Eindhoven M van Stiphout van Erp J Bouman van Laren M J Jonker van Veendam Antonius M Oomes van Leeuwarden J C ten Dam van Almelo FA Chr Verwiel en kinderen van USA RL Speelman van Vlissingen JAS Botermans van Chaam HEM Dijkman van Weert H B Sengers van Loonopzand H M E M de Vocht van Berkel ca. VertrokkenJ B Verhoeven naar Moergestel L J Trommelen naar Ou denbosch J D Ronner naar Waalre WGMTh van Vliet naar Wasse naar M W J C Scholten naar Am sterdam A J P van den Dungen naar Amsterdam Th J H Geurtz naar Utrecht. (Vervolg Waalwijk, zie pag. 7) jubileum gevierd worden, omdat de ju bilaris de laatste stadia van zijn ambte lijk leven was binnengeschreden. Met trots mocht de heer van Engelen zeggen, dat hij de heer Bonis een beetje kende en daarom hoefde hij niet te komen met een hooggestemde jubileumrede. De enthousiaste spreker belichtte de figuur van de héér Bonis als ambtenaar, als collega en als mens. Uw meeleven met ons allemaal. Mijnheer Bonis, dat waarderen we vooral en daarvoor bren gen we ook onze grootste dank. Uit zijn vele functies in het kerkelijk en het verenigingsleven bleek niets an ders dan zijn streven de gemeenschap te dienen. Als geschenk van het gezamenlijk per soneel bood de heer van Engelen de ju bilaris een bijzettafeltje aan, terwijl hij ook niet naliet Mevrouw Bonis in de welverdiende hulde die hij haar man bracht te betrekkenr Afgevaardigden uit de verschillende kantoren van het ressort Waalwijk bo den de heer Bonis in verschillende vorm geschenken aan en wensten hem harte lijk geluk. In zijn dankwoord verzekerde de ju bilaris de aanwezigen dat hem veel te - veel lof was toegezwaaid; ik ben nu eenmaal zo, zei hij, je doet je werk zo als je denkt dat je het moet doen. Hij toonde zich erg dankbaar: dank baarheid, zei hij, is het hoofdmotief waarop de vreugde van deze dag is af gestemd, vooral aan Hem die ons deze dag gaf worde de hoogste dank gebracht. Hij dankte voor de vriendschap: op het Waalwijkse kantoor heerste een geest van welwillendheid en vriendschap en hij hoopte dat dit zo zou blijven: moge de goede geest van hulpvaardigheid en vriendschap blijven bestendigd, dan zal het werk voor ieder van ons geen last maar een genoegen zijn. Het officiële gedeelte van deze feest dag voor de Waalwijkse PTT was hier mee ten einde, maar aan de gezelligheid waarmee deze dag verder werd gevierd, deed dit geen afbreuk. Ook wij wensen de sympathieke post- employé heel graag van harte geluk met dit jubileum en we hopen, dat hij nog menig jaar zorg mag dragen voor de goede gang van zaken op ons postkan toor, zoals hij dat in het verleden steeds heeft gedaan. delfjk geworden dat men liet niet steeds hoeft te zoeken hef dure genre om toch allerCharmantst ge kleed te zijn. Want de prijzen die Mevrouw Sierenberg een enkele maal noemde, waren zodanig, dat de vele aanwezige dames hun en thousiasme hierover luchtten in 'n dankbaar applaus. Wat moeten wij verder schrij ven, wij mannen, die reeds onze bewondering hebben uitgesproken over de prijzen en die met een ge rust hart onze ega, zo wij daarover reeds het geluk hadden te beschik ken, naar een dergelijk modemaga zijn zouden laten gaan, wel wetend dat het. geld, in noeste arbeid be machtigd, niet weggegooid zou worden; wat moeten wij schrijven over deze mooie show, wij die wel licht, waar het onze smaak en on ze deskundigheid betreft, toch niet au serieux genomen worden. We kunnen u vertellen wat wij zagen aan nieuwe modekleur en dat wü menen weinig veranderin gen te bespeuren in het kleuren gamma van de nieuwe najaarsmo de: daar is natuurlijk de nieuwe cognackleur en de zeeschuimkleur; voorts was er groen, beige, zwart en grijs in diverse schakeringen, wijnrood en cyclame, terwijl pas telkleuren voor dames met reeds grijzend haar zeer aantrekkelijk blijkt (overigens wil dat grijzend haar niets zeggen omtrent de leef tijd der dames; welke dame boven dien wordt er nu nog oud Wat de stoffen betreft zagen we opvallend veel jersey, sibeline, tweed,we zagen wollen serge en boomschorsstof, mantels in „alpa- ca-pile", dat op waardige wijze 't kostbare bont vervangt, het „alpa- ca-curl", een geheel nieuwe, bij zonder in de smaak vallende man telstof; in het genre der cocktail jurken blijkt ook velours en het niet plettende arrachée nog zeer in trek, terwijl het „ariselaine" en het „Organza" uitstekend voldoen; we zagen jurken in zeegroene an gora, in Ottoman en velours chif fon, VOOR ELK WAT WILS. Iets anders zeer opmerkelijks aan deze show was ook het feit, dat geen enkele van de aanwezige dames (en dat waren er velen, want het modehuls Clous zag zich ge noodzaakt ook in de avonduren nog een show te houden, wegens de grote belangstelling die er voor bestond), niet iels zag van haar ga ding. Want met alle figuren, van af de slanke little lady tot en met de zwaardere dame op leeftijd was bij deze show rekening gehouden. Het was dus niet zo, dat men de toiletten gedragen zag door man nequins met een figuur, waarmee slechts weinige dames begiftigd zijn; integendeel, het was een zeer practische show, waarop niet de dame het toilet maakte maar waar op het toilet de dame maakt. We zijn ook niet van de wijs ge bracht door 'n onwerkelijke droom van de meest onwezenlijke sprook jesachtige toiletten; verre van daar, we zagen de gewone volko men draagbare jurk en de normale mantel en hiermee willen we in ge nen dele zeggen dat deze niet zeer charmant en uiterst modieus waren. Want dit is voor ons ook een van de grote verdiensten en een van de grote aantrekkelijkheden van deze show, dat hier getoond is, dat de vrouw niet per se de haute couture in de strikte zin van het woord hoeft te dragen om toch zeer gedis- tingueerd en zeer charmant gekleed te zqn, dat ook in het gewone da gelijkse toilet de mode hoogiij kan vieren, dat ook in de gewone uit- gaansjurk de invloed van Dior en Fath en al die andere groie vor sten in het rijk van de mode, heil zaam kan werken. En wanneer we ons tenslotte wa gen aan een beschrijving van en kele van de talloze zeer beziens waardige toiletten, dan noemen we u een sibelinen swagger, in het zo genaamde snow-flake, die de con- ferencière trots deed zijn op de Nederlandse confectie-industrie; een mantel voor de jonge vrouw met de typische tulplijn en de nieu we schouderlijn met de lager inge zette mouwen; door dezelfde jonge mannequin werd een wijnrode ja pon gedragen met een diagonale streep van sibeline in de z.g. eifel- torenlijn, dit was haute couture in vereenvoudigde vorm. Een mantel in het z.g. alpacapile, dit zijn de haren van het tibetschaap, die op waardige wijze '1 bont vervangen, een prachtige wintercostume in sibeline-mohair, een deux pièces van jersey in de kleur blue nuit. Practisch door iedere figuur te dragen was een geklede mantel van zwart velours met bananen- mouwen en voor degenen die het vervelend vinden dat velours plet, daar is nu eenmaal niets aan te doen, voor hen is er het effen en fantasie arrachée, dat niet plet. Na de pauze zagen we de meer geklede modellen, zoals een jersey- jurk met een gebreide boord in de taille, een geheel van voorname eenvoud; voor de jonge vrouw za gen we een japon van zeegroene angora met een grote zak, die te vens als garnering dienst deed; diezelfde jongedame kan met zeer veel charme een cocktailjurk dra gen van ariselaine in een aantrek kelijk marmermotief. Daar was een swagger in rood-zwart sibeline, waarin zich Franse charme aan Amerikaanse vlotheid paarde. On ontbeerlijk voor de winter was een wijnrood dubbelgeweven tricot- eostume en was 'n cocktail deux piè ces in de nieuwe grafietstof, dat een zeer gedistingeerde indruk maakte. Het jonge meisje kan bij feestelijke gelegenheden gekleed gaan in een dromerige jurk van cyclame-kleu- rige tule met bescheiden kantmo- EENVOUDIG, MAAR NIET MINDER ELEGANT. Hoe mooi en hoe verscheiden deze Kofa-sortering is, hebben we op deze uitstekend geslaagde mode show kunnen bemerken; er scheen geen einde te komen aan de meest uiteenlopende modellen die 6 man nequins op elegante wijze toonden. Maar hoe uiteenlopend deze mo dellen ook waren, de meeste ken merkten zich zowel door eenvoud als door elegance. Cunen heeft la ten zien hoe deze twee eigenschap pen wonderwel samen kunnen gaan, we zouden bijna durven zeggen na deze show, dat eenvoud en elegan ce onafscheidelijk verbonden zijn. Eenvoud is vaak immers het ken merk van het ware; het kan zijn dat we te veel met mannen-ogen naar deze modepracht hebben zitten kij ken, maar hoe dikwijls kleedt de vrouw zich niet voor de man en hoe grote waarde hecht zij niet aan diens oordeel? Ondertussen poneren wij onze mening niet als een in alle opzich ten gezaghebbende uitspraak. Wat ook opviel bij deze ,show was het feit dat er aan iedereen ge dacht was; aan iedere maat, aan ie dere leeftijd. Daar waren schattige jurkjes voor het kleine meisje, ongekunsteld ge showd door de kleine mannequin, die de sympathie had van alle da mes, evenals de jurkjes die zij droeg. Daar waren vlotte modellen voor de little lady, voor de bakvis; uit stekende modellen voor de jonge vrouw, voor de slanke vrouw en voor de ietwat bredere en ook wa ren er toiletten voor de vrouw, die af en toe angstige blikken slaat op de onverbiddelijke wijzer van de weegschaal. Een derde opvallend kenmerk van deze show vormden de prijzen, die op het eerste gezicht niet in verband schenen te staan met de prachtige toiletten, maar die ons tenslotte toch de overtuiging bij brachten dat de Nederlandse dames- confectieindustrie, zeker in 't gang bare en het draagbare genre, de concurrentie glansrijk kan door staan. VEREENVOUDIGDE HAUTE COUTURE. Wij hebben hier natuurlijk geen kennis gemaakt met de haute cou ture pur sang, zoals de Par ij se hui zen die lanceren; maar we hebben deze haute couture wel herkend in de vereenvoudigde lijnen van de toiletten, zoals onze dames, die niet direct tot de haute chique behoren, die gemeenlijk dragen. We hebben de nieuwe mode, in haar tinten, haar dessins en haar coupes, door zien breken in de zeer elegante Ko- fa-modellen; we hebben de koker- lijn bewonderd in vlotte swaggers, we hebben de jeugdig makende Franse ruit in diverse afmetingen en kleuren gezien, we hebben ge constateerd hoe de alpaca-cure steeds meer opgang maakt, we heb ben in enkele creaties het eifelto- renmodel gezien; we hebben, en dat mag hier ook wel extra vermeld worden, gezien van hoe groot belang de keuze van een juiste hoed is, wil het toilet com pleet zijn. De zeer charmante hoed jes die de mannequins droegen, en die aantoonden hoe vooral de klei ne modellen het komende seizoen tieven; voor de oudere dame is er een cocktailjurk in velours chiffon met kano-hals, waarop zilveren byoux bijzonder tot hun recht ko men. Voor de zwaardere figuren waren er in dit genre zeer geklede jurken met bescheiden decolleté's De clou van de middag was een modern avondtoilet met een ro mantische lijn, een wolk van witte tule met een rustige zwarte gerne- ring. Het was alleszins een mooie show, waarop de toiletten zowel als de prijzen zeer verrassend wa ren. opgang zullen maken, waren ver zorgd door Maison v. d. Sanden, dat hiermee bewees over een zeer ge- variëerde, zeer elegante collectie te beschikken. Een vaak onmisbaar onderdeel van het toilet vormen ook de tas sen, die ook op deze shows niet ont braken. Ze werden keurig verzorgd door de fa. Arnold Verwiel hier ter plaatse, terwijl de bijoux met zorg gekozen waren door de fa. P. Wil- lemse, eveneens uit Waalwijk. EEN KEUZE. Wanneer we tenslotte enkele toi letten speciaal vermelden, dan moe ten we een keuze maken, en een zeer willekeurige keuze omdat de meeste toiletten het vermelden waard waren. Als begin werden enkele elegan te peignoirs getoond, waarbij de nieuwe schouderlijn grotelijks te bewonderen viel. Onder de, zoals de conferencier wat al te vaak liet merken, voor zich zelf sprekende modellen, za gen we bijvoorbeeld voor de little lady een erg leuke rood wollen jurk met een bescheiden garnering vdn ocelot, een tweed-japon in licht grijs met wijnrode ceintuur en dito ac cessoires. Opmerkelijk was ook een prachtige eenvoudige ruit-jurk in de kleuren zwart, groen en rood, met een grote groene gebreide kraag, in het bekende eifeltorenmo- del. Een swagger van mohair camel met ronde ingestikte schouderpan den was eveneens zeer het vermel den waard, evenals een complet in donker grijs met lila en licht grijze streepgarnering; de mantelvoering was van dezelfde stof en in hetzelf de dessin als de jurk; hierbij werd een lila hoedje gedragen. Er was een meisjestopper met een opvallend lage taille; gelukkig voor de meeste dames kon de ceintuur afgeknoopt worden. Een zeer chique mantel met een marmertekening completeerde het gedeelte voor de pauze. Na de pauze toonden de manne quins hoe men met een regenman tel uitermate gedistingeerd gekleed kan gaan. Ook de jurken en mantels die hierna nog geshowd werden, geno ten aller grote bewondering; zoals een blauwe wollen jurk met witte angora streepgarnering aan de hals, en zoals een swagger van langhari ge Italiaanse tweed in de bekende cognac-kleur. De cocktail-jurken die op deze show werden getoond, waren over het algemeen van een bescheiden decent karakter, in tegenstelling tot de uitbundige avondjurken. Hieronder zagen we een prachtige zwart-wit-combinatie: een zwart fluwelen pelerine en een keursje in dezelfde uitvoering, boven een rok van witte tule met een enkele zwar te streep als garnering; een avond jurk in blue nuit, geheel met zwar te tule overtrokken en afgewerkt met paillettes, of een avondjurk waarvan 't keurs geheel met Fran se kant was overtrokken, terwijl 'n donker blauwe fluwelen stola om de schouders was gedrapeerd. En toen kwam de bruid, 'n droom van witte tule en glazende zijde; 't was een waardige apotheose van deze wel zeer geslaagde en zeer ge animeerde Kofa-show. Terwijl Tony Schifferstein leuke melodieën ontlokte aan de piano en Mevrouw Sierenberg haar deskundige meningen ten beste gaf, toonden een viertal mannequins Maandag middag in Hotel Verwiel de najaarstoiletten van de firma Clous uit 's-Hertogenbosch, welke toiletten zich niet alleen kenmerkten door charme en bevalligheid, maar ook door practische draagbaarheid voor nagenoeg elke beurs. Het is zo, wanneer mannen tijgen naar een modeshow, dat zij na tuurlijk wel oog hebben ook voor de schoonheid van lijn en kleur en voor de bevalligheid, waarmee het toilet zich laat dragen; maar ook openbaart zich dan bij die mannen een zeer reële practische karaktertrek, wanneer zij telkens weer bij zich de vraag voelen oprijzen naar de prijs die voor dat charmante japonnetje of die bevallige mantel be taald moet worden. Bij ons kwam dan ook de ge dachte op, toen we deze show me- demaakten, aan een show voor mannen, aangezien het deze toch zijn die in de meeste gevallen de vrouw de middelen verschaffen zich de weelde van de mode te kunnen permitteren. En wij menen dat, zo mannen deze show bezoch ten, dit alleen kon strekken tot voordeel én van hun echtgenoten én van het ondernemende mode huis Clous. Want bii mannen leeft het idee, dat een jurk die mooi is en zeer lieftallig, ook zeer kostbaar is, en dit idee zou op deze show een waandenkbeeld zijn gebleken, want hier is ons ten enenmale dui- Waalwijk gaat modeshow-minded worden; de erg druk be zochte SLEM-wondershow, de shows die verleden Maandag werden gehouden en tenslotte de aantrekkelijke show die Kofa Cunen Woensdagavond in zaal Thalia voor een groot dames-publiek gaf, zijn hier de duidelijk sprekende bewijzen van. Kofa Cunen heeft haar dameszaak in Waalwijk op moderne wijze vernieuwd en uitgebreid en deze uitbreiding maakte het 't modemagazijn mogelijk nog meer aandacht te gaan beste den aan de sortering jurken en mantels, de verscheidenheid in modellen en dessins uit te breiden, zodat elke vrouw en el ke beurs uit deze mooie sortering ruime keus kan maken.

Echo van het Zuiden | 1953 | | pagina 5