VfflALWYR Puistjes; Dc grote Speurder De avonturen van BIM en BAM D.D.D POPENT "oo-" WEK DE GAL IN UW LEVER OP 2' DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 9 OCTOBER 1953 2 A. S. ZONDAG BAL in „THALIA." de achtergevel een klein balcon- netje voor het plaatsen van de vuil nisemmer en de kolenkist. Toen we vroegen of er voor de ze woningen belangstelling be stond, antwoordde de heer Kob ben: er zal om gevochten worden, ondanks de behoorlijke huurprijs. Zodat we in stilte de wens uit spraken dat er maar gauw meer van dergelijke woningen gebouwd zullen worden, om bloedvergieten te voorkomen, want de animo zal ongetwijfeld nog groter worden, wanneer de fraaie frisse flats een maal gereed zullen zijn en wanneer de mensen zullen zien, hoe heerlijk wonen 't is in Waalwijks nieuw ste uitbreiding. We wensten dat ook de Noord en de Zuidzijde van het park spoe dig eenzelfde complex flats rijk zal zijn en dat ook verder in Westelijke richting, waar de aangelegde vij ver een afscheiding vormt met weer een nieuwe woonwijk, ook spoedig huizen zullen kunnen ver rijzen. Daar zijn nog liefhebbers genoeg voor. WAALWIJKS BELANG. De algemene najaarsvergadering van Waalwijks Belang, die gehou den wordt in Hotel De Twee Ko lommen, is bepaald op Maandag 9 November a.s. K A B. AFDELING WAALWIJK. Op Maandag 5 October werd de op de jaarvergadering in uitzicht gestelde algemene vergadering ge houden. De voorzitter opende deze vergadering met e en woord van welkom aan de Eerw. adviseur, de Bondssecretaris P. Coppes en de dictrictsbestuurder J. Handgraaf. De notulen worden na een klei ne correctie onveranderd goedge keurd en vastgesteld. De heer P. Brouwer krijgt hierna het woord als rapporteur van de benoemde commissie, die zou on derzoeken of er een mogelijkheid bestond om het gebouw te kunnen behouden. Na een zevental punten te hebben besproken, komt de com missie tot de conclusie, dat er geen mogelijkheid is om uit de moeilijk heden te geraken en adviseert een parig het bestuur te machtigen tot verkoop van het gebonw. Het bestuur krijgt na enige dis cussie van de vergadering volmacht om liet gebouw zo goed mogelijk van de hand te doen. De Bondssecretaris, de heer P. Coppes, spreekt hierna een harte lijk. woord tot de leden, dat zij ge heel uit vrije wil tot verkoop van het gebouw overgaan, en zegt dal zij vooral niet pessimistisch moe ten zijn, want dat dit geen stap te rug is, maar naar zijn mening een stap vooruit, want hel bestuur van de K.A.B. kan nu zijn volle aan dacht besteden aan de belangen van de leden. Spr. zegt dit vooral opdat er geen verkeerde conclusies zouden wor den getrokken. Verder spreekt dhr Coppes nog over de 5% looncom- pensatie, die voor de huurverho ging per 1 Januari zal worden ge geven. Hij spreekt zijn afkeuring uit over de houding der werkge vers en hij geeft de garantie dat, als uit deze 5% loonsverhoging een prijsverhoging zou ontstaan, de vakcentrales niet zullen aarzelen de regering hierop direct attent te maken. De Eerw. adviseur spreekt hier na ook nog een opwekkend woord en prijst de leden dat zij het advies van liet bestuur hebben gevolgd. Spr. hoopt dat de leden veelvuldig de ontwikkelingsavonden van deze winter zullen bezoeken. U zult 's morgens „kiplekker" uit bed springen. Elke dag moet uw lever een liter gal in uw ingewanden doen stromen, anders ver teert uw voedsel niet, het bederft. U raakt verstopt, wordt humeurig en Joom. Neem de plantaardige CARTER S LEVERPIX,- LETJBS om die liter gal op te wekken en uw spijsvertering en stoelgang op natuur lijke wijze te regelen. Een plantaardig zacht middel, onovertroffen om de gal te doen stromen. Eist Carter's Lever-pilletje». De voorzitter dankt hierna de le den voor hun opkomst en hun me dewerking en sluit hierna d% ver gadering met de chr. groet. GEEN WAALWIJKSE ZAN GERS EN ZANGERESSEN BIJ PRACHTIG CONCERT VAN HET NEDERLANDS KAMERKOOR. „We gaan vanavond in Waalwijk repeteren", zei de directeur van een Kaatsheuvels koor tegen zijn zangers en met een groot aantal kwam hij naar het concert dat Dinsdagavond in Musis Sacrum door het Nederlands Kamerkoor onder de lei-ding van Felix de No bel werd gegeven. En deze direc teur en deze zangers gaven blijk van een heel wat betere instelling tegenover de zangkunst dan al die honderden beoefenaars en beoefe- naarsters die deze schone kunst in Waalwijk heet te tellen. Want er was weinig meer dan twee handen voor nodig om de Waalwijkse zan geressen en zangers te tellen die bij dit concert aanwezig waren. Toch had het bestuur van de Kunstkring, die ons deze mooie avond bezorgde, aan alle Waal wijkse koren een schrijven gericht, waarbij zij in de gelegenheid wer den gesteld bet sublieme koor van Felix de Nobel te horen zingen. Zij maakten, behoudens een enkele kleine uitzondering, geen gebruik van deze gelegenheid en dat geeft, dunkt ons, toch wel te denken over hun instelling tegenover de kunst die zij zeggen te beoefenen. We kunnen hun de verzekering geven dat deze avond hun zang praktijk heel wat meer ten goede zou zijn gekomen dan welke uitge breide repetitie ook. Want het zin gen van het Nederlands Kamer koor, dat samengesteld is uit be roepszangeressen en -zangers, is van een weinig voorkomende ge- perfectionneerdheid in alle opzich ten. Wij moeten in superlatieven gaan spreken, zouden we dit zin gen willen karakteriseren, terwijl we, als we een indruk moeten ge ven van de waardering die het pu bliek toonde, niet van een applaus, maar van een complete ovatie moe ten gewagen. Het is hartveroverend dit zingen, zowel in het meer ernstige gedeelte van het programma, als wanneer de sprankelende volksliederen ten gehore worden gebracht. Dit meer ernstige gedeelte be stond dan voornamelijk uit werkjes van de oude Nederlanders, zoals non Papa, Brumel, Compère, di Lasso en des Prés, die stuk voor stuk zo bijzonder geschikt zijn om uitgevoerd te worden door 'n koor van kleinere omvang en die van het Kamerkoor een weldoordachte evenwichtige vertolking kregen dit is muziek van een verstilde schoonheid, zo.dit geen contradic tio lijkt, van een innerlijke rust en een diepe religiositeit, muziek die lijnrecht staat tegenover de moder ne muziek, die wij hiermee natuur lijk in genen dele diskwalificeren. Voor de pauze hoorden we ook werkjes van Bach en Mozart en laat het dan niet zeker zijn of het Mo zart was die de muziek schreef voor D'Baurin hat d'Katz verior'n, het is pure muziek en de heerlijke Uil van Alphons Piepenbroek heb ben we nooit zo treurig horen be wenen, noch zo uitbundig horen bejubelen. Copyright P. I. B. Box 6 Copenhagen 292). Hoera, Bim en Bam hoeven niet meer naar school, het is fijn va- cantie en ze gaan kamperen. Ze zoeken een prachtig plekje en slaan hun tent op en als ze daar mee klaar zijn, willen ze toch ook wel eens een hapje eten. Maar o wee, nu hebben ze het primus-stel vergeten. Wat nu? De tent weer af breken en naar huis gaan Bam piekert er niet over, hij zit nooit met de handen in het haar. Kijk maar eens wat hij doet. Van de tentpalen maakt hij een lange stok en aan het eind daarvan maakt hij de koekepan vast. Wat een slim merd toch. En Iaat er toevallig vlak bij de kampeerplaats een vulkaan zijn, dus nu is het gemakkelijk ge. noeg om vlees te braden, want ze houden de stok met de koekepan boven het vuur in de vulkaan, waardoor het vlees in een omme zien gaar is. fïn als ze heerlijk ge smuld hebben, gaan ze lekker sla pen Na de pauze was het een enigs zins anders samengesteld program ma dat de natuurlijk weer niet ge heel gevulde zaal te horen kreeg. Daar waren enkele Spaanse liede ren, met verve gezongen, daar wa ren drie negro-spirituals in de be werking van Felix de Nobel, waar van we de vertolking, behalve mis schien het ,,I got a robe", niet het beste deel van de avond vonden. En dan tenslotte vierde het koor zijn grootste triomfen in de volks liederen, zoals 't aardige Het Kwe zelken, het enthousiaste Dur's Oberland uf, het ondeugende Au clair de la lune, waarvan de ver tolking ons een beetje te zoet smaakte en dan natuurlijk ook de beroemde Skotse trije, met die ene regel „ik zal nooit meer enz.", die alleen maar zingend door het koor geloofd wordt. Het koor was één gulle lach en één spontaan gebaar in deze volksliederen, toen men als het ware met de liederen over het voetlicht kwam en er een zeldzaam prettig contact was met de zaal, die ovationeel reageerde op dit ver rukkelijk zingen en die niet tevr.e- den was voordat het koor zijn wa gen volgeladen had met jonge meis jes, die inderdaad zongen als sijs jes; en nog was het publiek niet tevreden en wederom dwong het het koor tot een toegift: Ain boer wol noar zyn naober toe. Het was een buitengewoon ge noegen de kennismaking met dit koor te hebben mogen vernieu wen en we voelen alles voor een jaarlijkse traditie en iedereen die in de zaal was, zal hetzelfde gevoelen zijn toegedaan, daar twij felen we niet aan. MOEDERDAG 1953 KATH. AR BEIDERS VROUWENORGANI SATIE AFD. WAALWIJK. Deze Moederdag wordt gehouden op Maandag 12 October en begon nen met een H. Mis om half 7 in de parochiekerk van St. Jan voor de levende en overleden leden van de K.A.V., opgedragen door de Eerw. adviseur. 's Avonds om 7 uur is 't Lof, waaronder opdracht aan Maria in de St. Teresiakapel, waarna de viering wordt voortgezet in het café van het K.A.B.-gebouw, waar een gevariëerd programma wordt ■uitgevoerd, o.a. Moederke van 0 Zuiver en ontsmet "uw huid met de hel- 1 der vloeibare D.D.D. 'De jeuk bedaart, de ziektekiemen worden gedood en de huid geneest. GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN Gezelle, Sarina, Dans van Bruids meisjes uit de Freischütz, enz., kortom een prachtig programma. VEDEHOVA. De Duitse lederchemicus Dr Lö- we zal voor de leden van de Stu dentenvereniging „Vedehova" een tweetal lezingen houden. De eerste over het onderwerp „Synthetische Gerbstoffe" zal gehouden worden op Vrijdag 9 October en de tweede „Plastic Pasting en afwerking" op Dinsdag 13 October. Beide bijeenkomsten vinden in Hotel Verwie! plaats. WAALWIJK EEN SPECIAALZAAK RIJK. Vrijdag 9 October opent Wala- Corsetterie van Dijk aan de Stati onsstraat 28 haar speciaalzaak in corsetten, beha's, lingeries en kou sen. Vanaf 3 uur 's middags kunnen de dames kennis maken met deze modern ingerichte zaak. In intieme sfeer wordt vakkun dige voorlichting gegeven omtrent het verkrijgen van een goed figuur. Immers een goed figuur wordt uit sluitend bepaald door een prettig zittend corset en een goed passen de beha. De grote Wala-sortering is bere kend op de figuur van iedere vrouw. In haar smaakvol en modern in terieur heeft Wala-corsetterie van Dijk een speciale kousenafdeling ingericht, waar men op zijn gemak een keuze kan doen uit de vele soorten nylonkousen in de gewens te tint. Een bijzonderheid daarbij is, dat men zich direct kan opger ven als lid van de kousenclub. Het lidmaatschap is kosteloos en geeft alleen maar voordelen. Ook in onderjurken is een fraaie collectie aanwezig. Een blik in de keurig verzorgde etalages zal U hiervan overtuigen. Daarbij stelt Wala-corsetterie van Dijk zich ten doel prima kwa liteit te leveren tegen zeer aantrek kelijke prijzen. Spoedig zal deze nieuwe zaak de harten van de da mes veroverd hebben. Wij wensen haar veel succes, zo als wij Waalwijk gelukwensen met het bezit van Wala-corsetterie van Dijk. COLLECTE VOOR „HET HOOGELAND". Op Woensdag 14 October a.s. wordt in onze gemeente een col lecte gehouden voor het verzor- gings-, opvoedings- en reclasse- ringswerk van de vereniging „Het OF TE WEL DE WONDERLIJKE BELEVENISSEN VAN PIETER BAKKER. 26) Nou zuchtend stond Dik- mans op dan ga ik maar. Er is met u geen zaken te doen. Ik zal naar meneer Bakker gaan en hem vertellen, dat ie ze maar via een andere makelaar moet kopen. Nee riep Düsselhoff wat bent u toch haastig gebakerd Ga toch zitten, meneer Dikmans. Natuurlijk kunnen we zaken doen Gelukkig zei Dikmans en zette zich weer mijn keel wordt droog van al dat nodeloos gepraat ging hij voort met een duidelijke blik op een rij flessen die op het buffet terzijde waren opgesteld. Düsselhoff begreep de wenk. Toen ze getoast hadden op de goede afloop, ging hij verder. Luister.... uw man, Mollen - dijk, nee, ik weet wel dat het uw man niet is ik zeg het maar bij wijze van spreken, uw man dan, vroeg tien mille voor de helft. Dit is twintig mille voor het hele katje. Ik wil alle aandelen in één klap van u kopen voor tien mille, me neer Düsselhoff, dat is dan fifty - fifty, niet Want ze zijn geen tien centen waard. Het duurde vijf minuten voor Düsselhoff van zijn verwilderde verbazing over „so eine Unver- schamtheit" bekomen was. Dikmans dronk rustig zijn glas leeg en schonk zichzelf weer in. U ook informeerde hij gastvrij en Düssel hoff knikte in onmachtige woede. Düsselhoff bleek een taaie, maar Dikmans was aan hem gewaagd. Tenslotte werden ze het eens over dertien mille. Maar u levert de aandelen, alle duizend zei Dik mans, en ik wou dat graag op pa pier, want die meneer is wel een beetje gek, maar niet helemaal, en geeft mij op mijn eerlijke gezicht dat geld niet. Ik krijg uw verkoop briefje voor twintig mille, natuur lijk, ik vang het geld, breng het aan u en neem de aandelen mee. Accoord Maar ik heb er toch maar vijf honderd steunde Düsselhoff in een laatst verweer. U weet toch waar u de andere vijf honderd halen moet sprak Dikmans minachtend. Ik zei al, meneer Mollendijk, die u niet kent. U krijgt vast een ingeving, als u hem ziet, gaat naar hem toe, zegt ben jij niet ene Mollendijk En zullen we honderd gulden verwed den, dat 'et em is Düsselhoff moest nu toch lachen. Meneer Dikmans zei hij u bent een taaie rakker, maar u bent een man van zaken. Wij ver staan mekaar. Ik schrijf u de nota en we doen het zoals afgespro ken. Goed stemde Dikmans toe en geen smoesjes, denk daarom! Op dat zelfde ogenblik zat de zwaar getroffen jongeman kuchend bij Pieter Bakker.' Op de tafel tus sen hen lagen vijf honderd prachtig uitgevoerde aandelen Katanga Cop per. Pieter schreef met veel ijver een cheque voor tien mille, hij deed niet anders dan cheques schrijven voor duistere zaakjes, bedacht hij met een glimlach. De jonge man stond op, bevend van agitatie. Meneer zei hij met verstik te stem ik weet niet hoe ik u danken moet. U bent mijn levens redder. U bent een Goed, goed suste Pieter en ga nou maar gauw naar het zonnige Zuiden om te genieten van het kli maat, niet Veel geluk De jongeman stond buiten, speurde naar een taxi. Daar kwam er een aan, vlaggetje omhoog. Hij wenkte met zijn arm. Vijf minuten later stapte hij bin nen in 't boudoirkantoor van de heer Düsselhoff. Dat wil zeggen hij viel binnen als een wervel wind. Alsjeblieftriep hij triom fantelijk. Hier is een cheque voor tien mille! Vijf honderd aan delen Katanga CopperNou, hoe is ie Hij hapte als een snoek, man! Nouzeg je niks? Want de heer Düsselhoff zat daar als een spekstenen Boeddha, alle kleur uit zijn gelaat geweken. Hoe zit dat Vertel het nog es, en een beetje rustig, alsjeblieft. Ik hoop niet dit dreigend dat je een stomme streek hebt uitge haaldi Een stomme streek de an der lachte verachtelijk.. Net wat je me gezegd hebtvijf honderd aandelen Katanga Copper heb ik Hoogeland". Wij bevelen deze col lecte natuurlijk gaarne in aller milddadigheid aan; in de 4 land- kolonies en de 5 tehuizen worden per jaar meer dan 700 personen van alle gezindten verpleegd en daar is veel geld mee gemoeid. Geef mild voor dit mooie chris telijke sociale werk. DE P.I.T.-COLLECTE. De landelijke P.I.T.-collecte wordt gehouden in de periode van 5 t.m. 10 October. Voor Waalwijk hopen de collectanten a.s. Zaterdag 10 October bij u aan te komen. Stuur hen niel door maar steun dit mooie werk. Elk gezin wordt vroeg of laat geplaatst voor het feit dat een hunner ook dc wapenrok moet dra gen en hoe geruststellend is 't dan te weten dat onze jongens een te huis vinden, waar zij hun vrije avond door mogen brengen in een rustig, gezellig militair tehuis. De opbrengst van deze inzame ling is bestemd voor inrichting en instandhouding van de christelijke militaire tehuizen in Nederland en Overzee; het werk van de vloot-, leger- en luchtmachtpredikanten; de inrichting van kapellen en cen tra op vliegbases; aanschaffing van goede lectuur, enz. enz. Ook zal uit deze ene collecte de verzen ding van Kerstpakketten naar onze militairen in Nieuw-Guinea en de West worden bekostigd. Het P.I.T. Thuisfront, Nieuwe Gracht 90 Utrecht, hoopt en ver trouwt, dat het niet tevergeefs een beroep op aller medewerking en steun doet. c.« Het plaatselijk collecte-comité Mr Luybenstraat 19. MUSIS SACRUM-PROGRAMMA. De verzonken stad. Onder deze titel wordt ons van Vrijdag tot en met Zondag 'n film vertoond, die tot onderwerp heeft het duiken naar een verzonken schat in de Caraibische zee. Twee duikers zijn gecharterd door 'n ver zekeringsmaatschappij, maar ook de kapitein van het schip, dat naar het heette met man en muis was vergaan, komt opdagen en ook hij aast op het goud. Een van- de dui kers, die ondertussen zich niet ver velen op het einland, daar zorgen een paar lieve meisjes wel voor, gaat voor de kapitein op illegale wijze duiken naar de schatten, die hij vindt in een verzonken slad. De verzekeringsagent 'en de andere duiker bemerken dit en het komt tot een hevig gevecht, waarin de kapitein zowel als de agent worden gedood en waarbij de eerste duiker die op de zeebodem in moeilijkhe den verkeert, gered wordt door z'n oud-collega, met wie hij zich spoe dig weer verzoent. Voor zij beiden Irouwen, zullen ze echter nog dui ken naar de schat. Het Zwarte Kasteel is een film die ongetwijfeld in de smaak zal vallen bij degenen die van een goed griezel- en gruwel verhaal houden. We komen op een kasteel waar het bewind gevoerd wordt door een sinistere graaf. We komen daar met een jonge Engelse edelman, die op zoek gaat naar zijn twee vrienden, die nooit meer uit het kasteel terugkeerden. Onder 'n valse naam dringt hij binnen in 't huiveringwekkend slot met zijn even huiveringwekkend gezelschap behalve dan de schone Elga, die gedwongen werd met de graaf te trouwen; de twee vatten liefde op voor elkaar en als de graaf dat merkt, beginnen de verschrikkin gen pas voor goed. Via een schijn dood- en bijna een levende begra fenis weten de twee geliefden ten slotte door een list de wreedaard te doden en aan zijn lugubere prak tijken een einde te maken. Toegang 18 jaar. UITREIKING CHAUFFEURS- INSIGNES DOOR A.N.W-B. 25 en WA jaar trouwe dienst. De afdeling Noord-Brabant van de Kon. Ned. Toeri,stenhond A.N. W.B. heeft Zaterdag 3 October j.i in hotel Groot Speyck te Oister- wijk de jaarlijkse vergadering ge houden. De bijeenkomst werd ge presideerd door Mej. M. M. J. van Lanschot, lid van het Dagelijks Be stuur van de A.N.W.B., die de tra ditie getrouw, weer een aantal chauffeursinsignes met bijbehoren de diploma's heeft uitgereikt. Deze onderscheiding „Trouwe Dienst" verleent de Bond aan chauffeurs, die gedurende 25 of 12H jaar on afgebroken in dienst van firma's, instanties of particulieren allen Bondsleden zijn geweest. Het insigne 25 jaar ontvingen de heren T. van de Ven (Abonné Si garenfabrieken, Eindhoven), A. v. Bijnen (Veiling „De Langstraat", Drunen) en voorts de heren A. van Beek, A. H. Deley, A. B. Driessen, A. Everaers, W. J. Guitjens, J. Ha zenberg, A. Kerkhof, L. H. J. Lon er, H. van Noort, M. Overbeeke, G. Schets, M. Simons, P. F. Verrijt, W. de Vries, allen 25 jaar werk zaam bij de N.V. Brabantse Buurt spoorwegen en Autodiensten B.BA. Breda, M. F. van den Eynden (Fa. van Engelen en Evers, Heeze). Het insigne W/2 jaar werd uit gereikt aan de heer W. H. J. Maas, W/2 jaar in dienst van L. v. Loon Tilburg. TWEEDE BOSSCHE VEEMARKTDAG GEOPEND. De burgemeester van Den Bosch mr H. Loeff, heeft Maandag op offi ciële wijze de tweede wekelijkse veemarktdag geopend in bijzijn van talrijke gasten, o.w. deputaties uit de kringen van de vee» en vlees- liandel. Met deze opening ging een veetentoonstelling gepaard, waar op honderden inzendingen te be wonderen waren. De burgemeester sprak een „his torische rede" uit, waarin hij te rugging tot het jaar 1328, toen de oude Herlogenstad haar jaarmark ten kreeg. Deze marktdagen hand haafden zich in de loop der eeu wen en maakten mede Den Bosch tot een middelpunt voor Brabant en ver daarbuiten. „De Bossche veemarkt" kreeg 'n klank in den lande en heeft gewerkt als een magneet. Zij droeg er zeer veel toe bij, dat de Hertogenstad als handelscentrum in de vorige decennia een grote vlucht nam. Beeds in 1904 had de veemarkt verkocht voor tien mille, geen dub beltje er af. Hier is de cheque. En hij legde het papiertje even op tafel, greep het dan weer terug. En de aandelen steunde Düssel hoff. Die heeft hij, natuurlijk lachte Mollendijk daar kan hij papieren mutsen van vouwen. Kostbare liefhebberij voor tiendui zend pop, maar dat moet hij we ten Jou ezelsiste Düsselhoff. Wat ezel Wie ezel vroeg de uit de koets gevallen acteur, die voelde dat er iets mis zat. Jij brulde Düsselhoff Ga je daar vijf honderd aandelen aan die vent verkopen, terwijl ik ze alle duizend verkocht hebDie vent heeft nog duizend aandelen in koop van mij, waarvoor ik sta, en ik heb er nu maar vijf honderd. Waar haal ik de rest vandaan Denk je dat ik zin heb om straks te horen dat ik iemand aandelen ver kocht heb die er niet zijn Om een oplichter te heten De kast in te gaan En dan over de grens Wie van ons beiden vroeg Mollendijk met gevaarlijke kalmte is nu de ezel Jij of ik Heb je me niet opgedragen die vent vijf honderd aandelen aan te smeren Heeft hij niet gehapt Heb ik je instructies tot de letter uitgevoerd of niet Maar ik snap jou wel, jou gemene bloedzuiger, je wilt met een smoesje mij m'n aandeel ontfutse len Zal ik jou es wat vertellen Hier heb ik een cheque voor tien mille, en zie maar dat je die uit m'n vingers krijgt. Niet vóór ik die vijftienhonderd.... Duizend hadden we afgespro ken Ik maak er vijftienhonderd van, voor m'n moeite en m'n ver schotten en de beledigingen die ik moet slikken op de koop toe. En kom nou maar over de brug, an ders ben ik zó weg en ga meteen die cheque incasseren. Je zult wel oppassen dreig de Düsselhoff ik weet nog een en ander van jou. Daarbij ben je medeplichtig Ik niet! schamperde de an der. Ik heb die man volkomen correct vijfhonderd aandelen ver kocht èn geleverd. Doe jij me dat maar es na! lachte hij vals. Wordt vervolgd.

Echo van het Zuiden | 1953 | | pagina 2