KAATSHEUVEL VOOR DE VROUW 91 'i /al- 1 MODERN KLASSIEK' BIOSCOOP-PROGRAMMA v if] 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 30 APRIL 1954 7 AgentGARAGE SCHOEP Telefoon 2383 WAALWIJK 0 f rLe^x lief CONCERT „STADTMUSIK SOLOTHURN". In ons verslag en in dat van an dere bladen van de vergadering van W. B. is niet juist weergegeven het punt omtrent het optreden van een Zwitsers muziekcorps in 't a.s. seizoen in onze gemeente. De direc tie van Landis Gyr deelde ons nu daaromtrent het volgende mee: Op uitnodiging van de Electrische Apparatenfabriek Landis Gyr N.V. te Waalwijk zal het Stedelijk Muziekkorps van Solothurn in Zwitserland op Donderdagavond 5 Augustus 1954 om ca 20.30 uur in Waalwijk een concert geven. Dit muziekkorps, dat uit 60 mu zikanten bestaat, zal op 7 en 8 Au gustus deelnemen aan het Wereld muziekconcours in Kerkrade. Voor af maakt het gezelschap een rond reis door Nederland, waarin het be zoek aan Waalwijk is opgenomen. Nadat het gezelschap door de bur gemeester op het Raadhuisplein is ontvangen, zal het in de muziek tent op het Raadhuisplein o.a. de volgende stukken uitvoeren: Ouverture „1812" van Peter Tschag- kbwski en „Préludes" van Franz Liszt, n.l. twee van de vier wed strijdstukken voor Kerkrade. INWONERS VAN VOORMALIG BAARDWIJK, ATTENTIE Het Oranje-bal dat de Oranje vereniging „Oranje Boven" in de zaal ,,'t Vosje" georganiseerd had, kan wegens omstandigheden helaas niet doorgaan. Het Oranje-comité heeft gemeend toch iets te moeten doen en heeft in allerijl een wieler wedstrijd georganiseerd. Deze wed strijd wordt gehouden in 2 groepen, n.l. voor jongens van 1315 jaar en 1518 jaar; aanvang 's avonds pl.m. half 8. Het parcours is: Paral lelweg Noord en Zuid bij het Ju- Iianaterrein. Prachtige prijzen wor den beschikbaar gesteld. Men kan zich opgeven voor deelname tot een uur voor de aanvang bij A. Kivits, Rijwielhandel, Laageinde 116 a. VETERANEN-GYMNASTIEK VERENIGING „ONS HUIS". In samenwerking met de Vetera nen Dames- en Herenploeg van „Olympia" uit Tilburg en de Vete- ranenclub „Ons Huis" te Waalwijk, zijn Zondag 25 April in zaal Thalia gymnastiekdemonstraties uitgevoerd die de kijkers hebben laten zien dat ook de ouderen deze mooie en ge zonde sport kunnen beoefenen op een manier die respect afdwingt. Nadat eerst door de Tilburgse Damesploeg een rythmische oefe ning op muziek was uitgevoerd, werd door de heer G. v. Oostrum een propagandistisch woord gespro ken om de aanwezige gehuwde da mes in de zaal te stimuleren indien zij iets voor deze gezonde sport voe len zich dan aan te sluiten in geor ganiseerd clubverband, en zo ook hier in Waalwijk te komen tot op richting van een Dames-afdeling. Dan ging hij over tot het huldigen van de heer Jan Renooy die, of schoon hij reeds de leeftijd heeft be reikt van 80 jaar, nog steeds actief turner en waarschijnlijk de oudste werkende gymnast in Nederland is. Daarna werden door de gezamen lijke herenploegen grondgymnas- tiekoefeningen uitgevoerd, die door de aanwezigen hogelijk werden ge waardeerd. Aan het slot van deze zeer ge slaagde avond kon worden meege deeld dat inmiddels 7 gehuwde da mes zich hadden gemeld tot toetre ding bij de dames-afdeling, zodat oók Waalwijk thans zijn Veteranen Damesgymnastiekvereniging heeft. Vermelden we nog dat „Ons Huis" a.s. Zondag 2 Mei op de grote Vete- ranenreünie te Antwerpen, bij de turnmakkers van de Belgische Noordergouw vertegenwoordigd zijn en daar ook de in Waalwijk getoonde gymnastiekoefeningen te- samen met „Olympia" uit Tilburg zal maken, dan blijkt hieruit wel dat ook een vereniging, bestaande uit ouderen, iets kan presteren en zo het hunne kan bijdragen tot 't uitbouwen van de gymnastiek en de lichaamsgezondheid. Wij wensen de Veteranen een goede reis en veel succes. GRANDIOOS DRUMBAND-BAL. Als sluitstuk van de grote actie die de Drumband deze winter ge voerd heeft voor het instrumenten fonds, zal er op Zaterdag 1 Mei a.s. in de zaal van „De Gecroonde Leersse" een groot slotbal georga niseerd worden. De muziek zal worden verzorgd door het populaire A.B.C.-Orkest, o.l.v. Pierre Mulders, dat de vorige maal wel bewezen heeft dat het de stemming ten top kan voeren. Tijdens het bal zullen er enkele verlotingen gehouden worden, waar voor schitterende prijzen beschik baar zijn gesteld. Het belooft dus Zaterdagavond bij Ko de Nijs weer een gezellig bal te worden. Iedereen is welkom. U ook! Kunt U? Nou, veel plezier dan. CONTACTAVOND DRUMBAND K.A.J. Op 2e Paasdag waren de ouders van de drummers te gast bij het be stuur van de Drumband K.A.J., dat deze avond speciaal georganiseerd had om de ouders een inzicht te ge ven in het doel en streven van dit corps. De opkomst was al een succes, want toen de voorzitter om 8 uur de avond opende, bleek het K.A.J.-gebouw in v.m. Baardwijk bijna te klein om alle ouders te ont vangen. Na het welkom door de voorzitter wisten de Yellow Cow boys er al spoedig de stemming in te brengen. De secretaris gaf hierna een over zicht van wat er in de drie jaren dat de Drumband bestaat, zoal be reikt is. Ook het financiëel overzicht dat de penningmeester hierna gaf, had bij de ouders alle belangstelling. De koffie, die hierna geserveerd werd, liet zich bij een gezellig stuk je muziek goed smaken. Dat de ouders daadwerkelijk met de Drumband meeleven, blijkt wel hieruit, dat het plan werd opgevat om de Drumband te zijner tijd een eigen vaandel aan te bieden. Er werden spijkers met koppen geslagen, want dezelfde avond werd er nog een commissie benoemd, be staande uit de heren Th. de Peffer, v. Zon en dhr Buijs. Dat het bestuur van de Drumband in z'n schik was met dit plan, be hoeft geen betoog. Aan het slot van de avond sprak de heer Th. de Peffer een dank woord namens de ouders en hij sprak de hoop uit dat het niet bij deze eerste contactavond zou blij ven. De voorzitter sloot hierna deze gezellige en succesvolle avond. PROGRAMMA MUSIS SACRUM. „In de greep van de angst". De succesvolle en rijke toneel schrijfster Myra Hudson trouwt ihet de acteur Lester Blaine en het lijkt alsof zij daarin het geluk ge vonden heeft. Dat zij zich vergist, blijkt, wanneer zij tot de ontdek king komt, dat haar man samen met zijn vriendin plannen heeft ge maakt om haar te vermoorden. Angst grijpt haar aan en brengt haar er toe een plan te ontwerpen om de moordenaars voor te zijn. Dat wordt zover volvoerd, dat Blai ne in de val loopt, maar wanneer zjjn vrouw zich realiseert, wat ze gaat doen, grijpt een nieuwe angst haar aan. Ze wordt ontdekt, maar weet te ontkomen en tenslotte rijdt Blaine met zijn auto zijn vriendin dood, waarna hij zelf over de kop slaat. Zijn verbijsterde vrouw blijft alleen achter. Personen boven 18 jaar kunnen deze spannende en dramatische film van Vrijdag tot Zondag gaan zien. Duivels in het zadel". Dit is de geschiedenis van mo derne cowboys, die hun kost niet meer verdienen in de Wild West, maar in de stadions waar ze even goed hun leven wagen. Hier zijn de hoofdpersonen twee cowboys, leer meester en leerling, waarvan de laatste getrouwd is met een aan trekkelijke vrouw, die de oudere niet helemaal onverschillig is. Hun beider eer is de inzet van de strijd tussen de twee mannen, die zijn hoogtepunt vindt in de rodeo. Op windend genoeg voor 14-jarigen en ouderen die Maandag of Woensdag naar de bioscoop willen. ,De blauwe sluier". Jane Wyman speelt in deze film de hoofdrol van jonge oorlogswe duwe, die zich als gouvernante aan de opvoeding van kinderen gaat wijden. Ze krijgt verschillen de huwelijksaanzoeken, maar ze wijst ze alle af. Zelfs terwille van haar beste vriend kan ze geen af stand van de kinderen doen. Wan neer ze oud geworden is, vermindert haar gezichtsvermogen door gebrek, maar ze komt onder behandeling van een van haar vroegere pupil len, die al „haar" kinderen bij zich aan huis heeft verenigd en haar vraagt nu voor zijn kinderen te blijven zorgen. Deze gevoelige film kan a.s. Donderdag door iedereen gezien worden. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Albertus W., zv. H. A. Bruurmijn-Sulsters; Marinus G. A. M., zv. A. de Gouw-v. d. Linden; Jacobus P., zv. M. W. Vervloet- Stassen; Jacobus L. J., zv. J. J. Gijzen-Meeuwsen; Antonius M. M„ zv. C. A. den Teuling-Snoeren te Drunen; Maria C. L., dv. A. F. P. Pullens-Brok; Leonardus G. M., zv. C. A. v. d. Sanden-v. Gelder. Overleden: Jacobus H. J. Klijn, 74 j„ gehuwd geweest met H. A. v. Woensel; Leonardus Gouda, 87 j„ gehuwd geweest met A. Bakkeren; Dingeman Verschuren, 54 j„ echtg. van H. A. v. Broekhoven; Theodora C. v. d. Geit, 70 j., dv. M. van der Geit. Huw.-aangiften: J. H. M. v. Turn hout 29 j. te Waspik en L. v. Boxel 19 j. te Waalwijk; L. A. van der Gouw 26 j. en G. C. Kleijssen 23 j„ beiden te Waalwijk; P. C. van der Meijs 24 j. en C. A. Blikkendaal 25 j„ beiden te Waalwijk; G. J. de Groot 41 j. en K. Th. M. Lubbers 40 j., beiden te Waalwijk; H. L. Wijnstekers 27 j. te Heusden en W. Dekkers 24 j. te Waalwijk. Gehuwd: Chr. M. Maas 31 j. te Drunen en H. B. v. Mier 25 j. te Waalwijk; G. C. J. H. v. d. Aa 25 j. te Oisterwijk en A. C. M. Th. Teur- lings 24 j. te Waalwijk; G. Th. Ba- rends 42 j. te Heteren en E. A. Pullens 32 j. te Waalwijk; M. Th. A. Elshout 28 j. te Vlijmen en M. J. E. Baijens 28 j. te Waalwijk. Ingekomen: M. J. v. Kuik van Amsterdam; E. v. Geenen van Den Bosch; H. A. Boeijen van Nijmegen. Vertrokken: M. J. v. Eeten naar Veldhoven; D. M. P. Beens en kin deren naar Geertruidenberg; G. W. A. Carpaij naar Huizen N.H.; J. M. Verschuren en kind naar Sprang- Capelle; Th. J. A. F. Hetterscheid en gezin naar Oisterwijk; Th. J. G. Verwiel naar Medemblik; J. A. de Bie en gezin naar Sprang-Capelle; G. de Schepper naar 's-Bosch; W. A. M. Veltman naar Hengelo; A. M. Osterhaus naar Utrecht; J. van Geene en gezin naar Canada; W. A. C. van de Ven naar Udenhout; S. M. Wagemakers naar Loonopzand; A. H. M. Blom naar Amsterdam; H. Th. J. de Ronde naar Nieuw-Guinea. AAA 30 APRIL EN 1 MEI VRIJ. Na langdurige onderhandelingen tus sen het bestuur van de R.K. Schoenfa- fcrikantenbond en de bestuurderen van de Vakverenigingen is besloten om op 30 April (Koninginnedag) en op 1 Mei de fabrieken stop te zetten. WERKMEESTERSBOND. De R.K. Werkmeestersbond afd. Kaats heuvel besloot Zaterdag 1 Mei haar jaar- en feestvergadering te houden, waarbij ook de dames der leden worden uitge nodigd. Aan deze feestvergadering zijn ver schillende attracties, een verloting en speciale tractaties verbonden. Behalve dat verwacht wordt dat de leden door zang, spel en muziek de bij eenkomst zullen opvrolijken, is het Ca baret-gezelschap Jan v. Ostade voor de ze gelegenheid geëngageerd. In de jaarvergadering, die de feest viering voorafgaat, heeft ook de be stuursverkiezing plaats. Aan de beurt van aftreden zijn de heren P. Vloemans, A. Laros en J. Ligtvoet. SUCCES. De 12-jarige jongedame Bep de Vries alhier behaalde op het nationaal Accor deon-concours te Tilburg in de 2de af deling de 1ste prijs met 8OJ/2 pt., met het verplichte nummer Yvonne van Coen v. Orsouw en het vrije nummer Mignonnet- te van J. Bouman. Mej. de Vries is een leerlinge van de muziekschool Jan Lit- senburg in Den Bosch. DE BEKENDE MODESHOW „DE ZON". In het grote Apollo-Theater werd j.l. Woensdagmiddag en Woensdagavond opnieuw een modeshow gehouden door Magazijn „De Zon", dat het vorig jaar voor de eerste maal in Kaatsheuvel met deze moderne wijze Van reclame ex perimenteerde. Was het middagbezoek niet overdruk, de avondshow bracht ruim 200 geïnteresseerde dames bijeen, die unaniem vol lof waren, zowel over de wijze waarop de diverse modellen wer den geshowd, als over de grote variatie en de passende vormen in de dames- en kinderkleding geboden. In een zeer uitgebreide sortering wer den met de nodige afwisseling getoond dames-japonnen, dames blouses en rok ken, damesmantels, dames costumes, kor te jasjes en regenkleding, met als bijzon dere attractie door kleine lieve manne quins gedragen meisjeskleding. Een negental goed getrainde manne quins toonde de diverse modemodellen met veel gratie en carme, op vakkun dige wijze geëxpliceerd door de direc trice. In de pauze werd een goed verzorgde thé complet geserveerd, terwijl passende pianomuziek de voorstelling illustreer de. Naar werd medegedeeld is van elk model slechts één stuks voorradig, zodat de kooplustige dames niet bang behoeven te zijn, dat ook een ander met hun keu ze pronkt. De firma Adelberg uit Waalwijk zorg de bij elk model voor een passend en chique hoofdbedeksel. Elk van deze ar tikelen kunnen we tegenwoordig niet meer met „dameshoed" betitelen. Een en ander was weer een groot succes voor „de Zon" als mode-bron. RADIO-LUXEMBURG. De Vriendenkring van Radio Luxem burg trad Dinsdagavond in het Apollo- Theater op met een keurig verzorgd programma onder de aankondiging „gro te bonte variété Radio Aamateursavond". De heer René Frijters had de leiding, doch jammer genoeg moest hij constate ren, dat de belangstelling niet overgroot was. Kaatsheuvel schijnt nu eenmaal nog niet ingesteld te zijn op door-de-weeks- uitvoeringen. Jammer, want wat gebo den werd was een bezoek overwaard. Eer. bonte mengeling van nummers werd geboden: het variété gezelschap „Entre Nous", de Vrolijke vagebonden, bekend van Radio Hilversum, The Honolulu Strings met muziek uit het mooie Hawaii, Bernard Nenmans, die o.a. zong Grana da en Moeder mijn. The Willyton Sisters met de laatste successen o.a. Lassy, Kom bij me terug, The Wyoming Rangers met muziek uit het wilde Westen, Jo Roo- zen, accordeonist, onder het motto Hij speelt... wij zingen, het Mondharmonie Sextet „Musica" voor het eerst in Kaats heuvel en de conferencier Jo Weijters met „Hulppostbriefbesteller". Wie er waren hebben genoten, doch er waren er te weinig. BEDEVAART ELSHOUT. t Wordt Mei, dus de gebruikelijke be devaarten naar Elshout gaan weer trek ken. De Kajotters willen van 't jaar de eresten zijn. Zondagmorgen om 4 uur starten ze vanaf de Gildenbond met de intentie voor alle Lourdesbedevaartgan- gers en voor alle Kajotters. HET ZOMERPROGRAMMA. De K.A.J. opent haar zomerprogrammo op Vrijdag 7 Mei in de Gildenbond met een grote film-avond, die om 7,30 uur aanvangt en voor alle arbeiders uit Kaatsheuvel toegankelijk is AGENDA. Vrijdag 78,30 uur nam. inmanden duivenvlucht St. Quentin café De Sport wereld. Vrijdag 3,30 uur nam. Apollo Theate; Speciale kindervoorstelling. 6 en 8,30 uur nam. Apollo-Theater: „Tarzan in gevaar", 14 jaar. Zaterdag 1 Mei 8 uur nam. en Zondag 2 Mei 6 uur en 8.30 uur nam. Errol Flynn Mara Maru, 14 jaar. Zaterdag 8 uur nam. Bel Canto-feest avond, zaal Jan van Dun. Zondag 8 uur nam. Huldiging Apollo- Theater Hockeyclub Des, wegens pro motie naar de Promotie-klasse. Zondag 4 uur voorm. KAJ-Bedevaart Elshout. Maandag 8 uur nam. Repetitie Kon. Erk. Harmonie Apollo. KA. J.-AGENDA Zondag 4 uur voorm. KAJ-Bedevaart Elshout. Zondag 12,30 uur nam. Studiekring. Maandag 7.30 uur nam. Groep. Dinsdag 7,30 uur nam. Pioniersgroep; 9 uur nam. Leidersronde. Woensdag 7.30 uur nam. Ontspan ningsgroep. Donderdag 7,30 uur nam. groep; 8,30 uur nam. Bestuursvergadering. Vrijdag 7,30 uur nam. Filmavond. Zaterdag 7,30 uur nam. Ontspannings groep. GEMEENTE-BEGROTING. De Begroting 1954 sluit in totaal aan inkomsten en uitgaven: Gewone dienst totaal der hfdst. I t.m, XIII f 1269.132,58, verrekeningen f 534.720,42, algem. totaal f 1803.853,01. Uitgaven: totaal der hfdst. I t.m. XIII f 1269.132,59, verrekeningen f 534.720,42 aigem. totaal f 1803.853.01. Kapitaaldienst ink. f 5895.492.16 en uitg. f 7573.788.88. Batig slot f 5233,532.37, nadelig slot f 6711,829.09; pro resto nadelig slot f 1478.296,72. Burgerlijke Stand. 1 t.m. 15 April 1954. Geboren Theodorus D. z. v. A. Couwen- j berg-van Es. Maria A. J. d. v. A. G. van Gorkom-Kroot. Ma rins J. G. z. v. P. Donders-de Bont. Petronella M. C. d. v. P. de Man- Pruijmboom. Henricus G. G. M. z. v. H. L. Snoeren-Vopgd. Hen- drika Th. M. d. v. J. H. A. Snap- haan-Reniers. Huweljjks-Aangiften Antonius J. Smulders 38 j. en Anna P. Kennekens 37 j. beiden alhier. Gerardus A. Donders 20 j. en Johanna M. Klijndijk 25 j. beiden alhier. Hubertus Chaboi 29 j. te Sprang-Capelle en Wilhcl- mina A. Vugts 27 j. alhier. An tonius Laros 38 j. en Johanna M. Laros 34 j. beiden alhier. Nico- laas P. M. van Kuijk 32 j. en Cla- sina P. v. Broekhoven 25 j. beiden alhier. Andreas J. Kennekens 40 j. en Maria Brabers 30 j. beiden alhier. Johannes Koks 25 j. en Henrica P. v. Wanrooij 20 j. beiden alhier. Hendrikus F. J. Klerx 23 j. te Waalwijk en Francijna J. M. Beerens 22 j. alhier. Ever- hardus G. Hoeben 29 j. te Losser en Maria C. Th. Ververs 26 j. al hier. Johannes M. Bertens 27 j. te Tilburg en Catharina A. Th. Ver vers 24 j. alhier. Wilhelmus J. II. Goossens 44 j. te Dongen en Gertruida A. Pape 33 j. alhier. Petrus G. Donders 27 j. en Adria- na J. Pape 27 j. beiden alhier. Hubertus F. v. Beers 30 j. en Mar tha M. C. de Wit 24 j. beiden al hier. Huwelijken Johannes II. van Veggel 26 j. te Heusden en Petronella J. v. Don gen 22 j. alhier. Johannes P. M. v. Beers 25 j. en Clasina J. v. d. Ven 23 j. beiden alhier. Overlijden Theodorus J. M. van Oirschot 71 j. Maria van Helvert echtg. v. A. C. v. d. Lee 72 j. Ingekomen A. M. v. d. Berg van Vughi. S. Los van Zwijndrecht. E. M. Lucassen van Dongen. L. C. v. Corven van Vught. C. J. M. de Nijs van Vught. E. Brekelmans van Drunen. M. M. v. d. Ven van Waalre. F. I. Lensvelt van Waalwijk. - M. J. van Dinteren van Dusscn. E. A. H. M. van Hoorn van Tilburg J. M. H. Klar- idie en echtg. van Vught, J. A. Driessen van Leiden. A. J. Mot- ter van Tilburg. E. M. I. Ver- helst van Vught. W. G. Aarssen van Hontenisse. - A. Paayinans van Breda. C. G. Luijten en kind van Waalwijk. J. J. Dirks en echtg. van Oisterwijk. J. M. Venmans van Tilburg. G. W. v. Dijk van 's-Bosch. E. M. Aas sems van Tilburg. Vertrokken M. G. Laros en gezin naar Vlij men. W. Hamers-Snoeren naar Uden. P. v. Lier-v. d. Schans naar Wijk en Aalburg. s H. J. M. v. Rooij naar Tilburg. J. J. M. v. Loon naar Drunen. G. M. T. Kruijsen naar Oirschot. J. J. B. Timmermans-Brekelmans 11. Waal- wija. H. J. Abeling naar Cana da. P. v. d. Wiel-de Graaf naar Vlijmen. „Moderne" mode wordt soms op klas sieke leest geschoeid. Daarmede bedoe len wij, dat oude boeren-^ en dorps drachten de moderne ontwerper kunnen Inspireren. Boerenkleding is soms zeer elegant. Men denke hier aan de prach tige kledij in Bretagne, Normandië en om wat dichter bij huis te blijven aan de Zeeuwse en Hindelopense costuums. Ook in Italië vinden we diverse kleder- crachten. De Italiaanse ontwerpers lie ten zich door deze klassieke modellen inspireren tot het maken van hoogst mo- dieuse sportieve modellen. Myricae, Puc ci, Valdivere, Vito en Avolio (alle vijf te vergelijken met de Parijse Henri a la Pensee) brengen gemoderniseerde plat- telands-kleding. Uiteraard komen voor dit soort modellen alleen wollen mate rialen in aanmerking. Daar zijn de wijd- uitstaande bedrukte wollen-vilt rokken, voorzien van poppen en meisjes, die aan het strand baden of schelpen zoeken. Bij zo n rok „doet" een blouse van wollen viyella het 't allerbeste. VALDIVERE liet zich inspireren door de Iitaliaanse vissers, die pantalons dra gen van rood „baaien" stof. Baaien stof fen behoren tot de lakense materialen, die een mensenleeftijd meegaan. Geraffi neerd is dan het flanellen hooggesloten, mouwloze blousje, en de hoed, die de ogen tegen de felle Italiaanse zon be schermt. Al is de zon nu nog zo warm, wol is warm in de winter, doch koel in de zomer. De Berbers en de Bedouinen in de Sahara en Lybische woestijn dra gen niet voor niets een wijde mantel van witte wollen stof. Tijdens de hitte be schermt deze mantel hen tegen de warm te, terwijl deze „burnous" 's nachts als warme bedekking kan dienen. VITO vindt de schorten, die door de Italiaanse plattelands-vrouwen worden gedragen, allercharmantst. Hij heeft ge lijk: ook een wollen schortje kan bekoor lijk zijn. Blouse en schort maakt Vito van geruit flanel, de rok van effen baai. Voor de stad kan men een baaien rok dragen, die de heupen nauw omsluit. Een wollen vest in afstekende tint kan daar, al naar gelang het warm is of koud, met of zonder blouse bij worden gedragen Zo zien we dus: zelfs grotere ontwer pers kunnen door plattelandskleding wor den geïnspireerd.

Echo van het Zuiden | 1954 | | pagina 7