Waalwijkse en Langstraatse Courant SPORT VOETBALSPORT De Ronde van Nederland !HaHB! SÉ BILJARTEN TAFELTENNIS ATHLETIEK. WIELRENNEN DUIVENSPORT w.s.c.; ers, zorg er voor dat deze niet teleurgesteld naar huis gaan. 0- -2 4 4 0 8 3 2 1 4 3 2 1 4 3 1 2 2 2 0 2 0 3 0 3 0 WIM SOETERBOEK KAMPIOEN DER CADRE KLAS. i Bij een feestdag hoort feestelijke muziek en... Wacht even ,x VRIJDAG 30 APRIL 1054 Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week EHO HEI ZUIDEN 77» JAARGANG No. 35 Abonnement 19 cent per week 2.45 per kwartaal 2.70 franco p. p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Bureaux: GROTE STRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621 Dr van BEURDENSTRAAT 8, KAATSHEUVEL TEL. 2002. OPGERICHT 1878 TELEGR.-ADRES: „ECHO" D.H.V.—W.S.C. Door een onverwachte nederlaag van Roosendaal tegen D.H.V. heeft W.S.C. de kans op het kampioenschap weer ge heel in eigen hand. Een eerste vereiste is echter, dat alle nog resterende wedstrij den gewonnen zullen worden. A.s. Zondag moet W.S.C. D.H.V. op ejgen terrein gaan bekampen, wat voor W.S.C. een zeer zware opgave zal zijn. Immers D.H.V. heeft èn W.S.C. èn Roo sendaal op eigen veld verslagen, en zal dus trachten de reputatie van kampioe nen-doder te handhaven. Daarom zal W SC van het begin tot het einde met in zet van alle krachten moeten werken om beide puntjes mee naar Waalwijk te kunnen nemen. W.S.C. zal vergezeld zijn door een grote schare supporters, die hun favorieten zullen aanmoedigen. RWBSt. Michielsgestel. Zal Besoijen zich a-s. Zondag definitief veilig stellen Door de nederlaag van OJC j.l. Zondag tegen Hieronymus is bo venstaande vraag wel bijzonder actueel geworden, en is de wed strijd van a.s. Zondag legen Gestel voor RWB van een wel zeer groot belang. Mocht de Ihuisclub er in slagen deze ontmoeting te winnen, dan is het degradatiespook voor hen voorgoed verdwenen en dit zal dan zowel bij de spelers als bij de supporters grote vreugde teweeg brengen, omdat men datgene wat de laatste weken weer zo heel dichtbij scheen, toch nog is kun nen ontkomen. Maar hiervoor is dan ook per se nodig dat er gewonnen wordt. Daarom RWB-ers, neem 't Zon dag tegen Gestel geen moment te licht op, want wordt er verloren of geljjk gespeeld, dan zijn we er nog niet, integendeel, dan is we derom van alles mogelijk. Riskeer daarom niets, maar span, indach tig het spreekwoord „stel niet uit tot morgen wat ge heden doen kunt", vanaf het begin tot 't einde alle krachten in, opdat liet derde klasserschap in Besoijen blijft, een wens die met jullie door nog vele supporters gekoesterd wordt. Dus jongens, alles op alles a.s. Zondag, dan kan er gewonnen worden, trouwens, heel Besoijen rekent op succes! Scheidsrechter is de heer v. d. Burgt uit Gorinchem, die de wed strijd om half drie laat beginnen. KAATSHEUVEL. SCHIJNDEL—DESK. Het wordt heus geen lichte op gave, welke DESK Zondag ie aan vaarden krijgt in en tegen Scliijn- del. Voor enkele wedstrijden nog een der minste elftallen van de grote competitielijst, heeft deze club zich met elan omhoog gewor pen, zodat ze nu voorgoed uit de gevarenklasse is ontvlucht, wat niet wegneemt, dat ze ook Zondag weer alles zal doen om nog meer crescendo te maken. Daartegen moet Kaatsheuvel echter ook op nieuw de wil stellen om te zege vieren, door alles te geven wat mo gelijk is, doch daarbij gespaard ie blijven van zenuwachtig gedoe en onbesuisd spel. Aan supporters zal het wel niet ontbreken want er zijn weer plannen om er met 'n groot leger op uit te trekken. Er beslaat gelegenheid zich voor de reis op te geven tegen dezelfde prijs waar tegen de reis naar Oss werd ge-, maakt. Men kan zich hiervoor ver voegen bij de heren Nannes in de Gasthuisstraat, Th. v. Es in de Leo XlII-straat, A. v. Es in de Jan van Rooij straat en Jan Tuerlings in de Dr. v. Beurdenstraat. Wil men ver zekerd zijn van een plaats, dan dient men zich tijdig op te geven zeker voor Zaterdagmiddag 2 uur. HelvoirtHaarsteeg 2 10. Het is de Haarsteeg-reserves niet gelukt om een overwinning te be halen op Helvoirt, dat eveens als Haarsteeg 2 in de gevaarlijke zone vertoeft. Nadat het beginsignaal was ge blazen, startten de bezoekers on middellijk in een hoog tempo. De Helvoirt-defensie kreeg het zwaar te verduren, maar wist ondanks 't Haarsteeg-overwicht stand te hou den. Nadat de thuisclub haar zelf vertrouwen had herwonnen, ging ook zij meer in het offensief en uit een der vele aanvallen moest doel man Achten zwichten voor een kop bal van midvoor Berkelmans. Na de rust was het een meer ge- lijkopgaande strijd, met beide doe len beurtelings in gevaar, maar de voorhoedes waren te onmachtig om te doelpunten. Haarsteeg 3J. v. Arckel 03. Ook het derde elftal mocht er in de thuiswedstrijd tegen J. v. Arckel niet in slagen om de punten thuis te houden. Na een kwartier spelen was het de midvoor van de Jantjes die de stand op 01 bracht. Even voor rust liet dezelfde speler het tweede doelpunt aantekenen. Een half uur na rust maakte A. v. Wordragen aan alle onzekerheid 'n einde doo rde stand op 03 te brengen. Programma voor a.s. Zondag. A.s. Zondag zal Haarsteeg 1 haar voorlaatste wedstrijd van dit sei zoen spelen en wel in een thuis wedstrijd tegen Zaltbommel. De uitwedstrijd werd een nederlaag en daarom zal Haarsteeg zeker alles in het werk stellen om revanche te nemen. Zou Haarsteeg er in slagen de volle buit binnen te halen, dan kan ze op een zeer goede wedstrijd terugzien. BILJARTBOND WAALWIJK EN OMSTREKEN. Hieronder slandenlijsten en uit slagen van de 6 hoogstgeplaatsten in (ie 3e en 4e klas om het persoon lijk kampioenschap daarvan. 3e klas. Van Oersde Jong 02 P. v. VelthovenChr. v. Delft 02 M. KnuistW. Pullens Van OersM. Knuist P. v. Velthovende Jong 0—2 0—2 0—2 De Jong 2 2 0 4 Chr. van Delft 110 2 \V. Pullens 110 2 M. Knuist 2 112 P. van Veldhoven 2 0 2 0 Van Oers 2 0 2 0 A.s. Zaterdag 1 Mei: De JongW. Puilens. M. KnuistP. v. Velthoven. De JongC. van Delft. Van OersW. Pullens. M. KnuistGhr. van Delft. 4e klas. G. WaartsA. Hombergen 20 M. Vugts—A. Hombergen 02 C. HamersG. Waarts 02 P. Hensen-P. Heuveling 20 A. HombergenP. Hensen 20 P. HeuvelingG. Waarts 02 A. HombergenP. Hensen 20 C. HamersP. Heuveling 02 M. VugtsG. Waarts 02 C. HamersP. Hensen G. Waarts A. Hombergen P. Hensen P. Heuveling M. Vugts C. Hamers A.s. Zaterdag 1 Mei: M. VugtsC. Hamers. P. HeuvelingM. Vugts. C. HamersA. Hombergen. P. HensenG. Waarts. P. HeuvelingA. Hombergen. M. VugtsP. Hensen. KAATSHEUVELSE BILJARTBOND. Zaterdag j.l. had de laatste ron de plaats van de persoonlijke kam pioenschappen. Vele sportliefheb bers waren getuige van de laatste spannende partijen. Zo waren er op dejaatste speeldag nog 3 kansheb bers, t.w. André Snoeren, H. Net ten en J. Damen. H. Netten speelde de beste partij van de finale, n.l. 10 cadre, maar het moyenne van An dré Snoeren 8.69 cadre bracht hem niet alleen de overwinning, maar tevens ook het kampioenschap. Een prachtig cadeau voor zijn prestaties als voorzitter van de KBB. De heer C. Netten, die als wedstrijdleider de gewonnen beker overhandigde, dankte ook de voor zitter voor zijn onvergetelijk werk en hoopte dat de overwinnaar door dit succes een kleine voldoening gekregen had. In de 2e klas was de winnaar al bekend, n.l. G. v. d. Linden. Maar de spanning steeg ook hier, toen hij zijn laatste partij aanving. Hij had n.l. kans gezien al zijn voor gaande partijen te winnen. Maar de laatste bleek ook de zwaarste voor de „Witte" en hij ging kansloos ten onder tegen Frans Hermans. Hier overhandigde de voorzitter zelf de beker onder hartelijke woorden en felicitaties. In de 3e klas was nog een span nende partij nodig tussen Fr. Laros en Hubert v. Gorp. Laatstgenoem de bleek zijn zenuwen het beste meester en won zijn partij, zij het met 13 caramboles. De KBB kan weer op een prach tige en sporlieve organisatie terug zien. Voor elke klas was eenzelfde beker beschikbaar gesteld. Dat de heren biljarters er mee content waren, bleek wel omdat de reste rende tijd mét bekervulüen werd doorgebracht en het weer te vroeg tijd was. De finale v-an het district De Langstraat van de cadre-klas, die van Vrijdag 23 t.m. Dinsdag 27 April in café Jan van Dun is ge speeld, is een nieuwe kampioensti tel geworden voor de jonge hoofd klasser Wim Soéterboek. De finale zelf heeft bepaald geen hoogstaand spel te zien gegeven, doch des té j meer is er tegen elkaar geknokt en zijn verschillende partijen zeer spannend geweest. Ook het gemid delde van de kampioen is aan de lage kant, daartegenover staat ech ter geen enkel verliespunt. De beste man van deze finale was ongetwijfeld Cor Soeterboek, de enige speler die boven zijn ge middelde kwam en alleen in zijn vi pt. C. Soeter boek 1600 100 16.— 134 8 S. Soeter boek 1149 88 13.06 47 6 M. v. Bracht 1123 108 10.39 56 3 P. v. Huiten 821 105 7.82 59 3 J. v. d. Kaa 658 105 6.27 34 0 HAARSTEEG. Zondagavond hadden in café W. v. d. Loo de beslissingswedstrijden plaats van het biljart- en barak concours dat door de aldaar geves tigde biljartclub Juliana werd ge organiseerd en waarvan de baten bestemd waren voor het bouwfonds van het klooster Mariënkroon te Nieuwkuijk. Niet minder dan tien prominente spelers uit eigen plaats en omge ving moesten Zondagavond voor de beslissingswedstrijden aantreden. De uitslag was als volgt: 1. H. Lammers, Vlijmen, 16 pnt.; 2 Ad Treuren, Haarsteeg, 16 pnt.; 3. C. v. d. Loo. Haarsteeg, 14 pnt.; 4. Jan Koks, Haarsteeg, 13 pnt.; 5. H. Verheij, Heusden, 11 pnt.; 6. G. de Groot, Haarsteeg, 10 pnt.; 7. Jo v. Engelen, Vlijmen, 9 pnt.; 8. P. v. Schijndel, Helvoirt, 8 pnt.; 9. Leo v. Schijndel, Helvoirt, 8 pnt.; 10. Jo v. d. Heijden, Haarsteeg, 3 pnt. Doordat H. Lammers uit Vlijmen en Ad Treuren uit Haarsteeg gelijk waren geëindigd, moest er tussen hen nog een beslissingswedstrijd plaats hebben, die na een spannend verloop door H. Lammers uit Vlij men werd gewonnen. De uitslag van de barak was: 1. M. v. Brunschot, Helvoirt, 111 pnt.: 2. Ad Treuren, Haarsteeg, 109 punten. Na afloop werden door de voor zitter van Juliana, de heer Boelen, de prijzen uitgereikt. broer zijn meerdere moest erken nen en zodoende de fraaie tweede plaats wist te bereiken. De finale is dus als het ware een pure fami lieaangelegenheid geworden en het zou eigenlijk inieressant zijn ge worden, als beide spelers gelijk ge ëindigd zouden zijn, waardoor dan een beslissingswedstrijd noodzake lijk zou zijn geweest. De kans hier toe was zeker aanwezig, want de laatste partij moest Wim perse win nen om kampioen te zijn. De slot- pariij gaf weinig móói spel te zien en de heer M. v. Bracht zocht zyr kans in carotte-spel, wat hem n tuurlijk veel beurten oplevero maar hij moest toch de winst aa de uiteindelijke kampioen laten. Een partij maakt hierop echter een uitzondering, n.l. die lussen Cor Soeterboek en M. van Bracht. Beide spelers waren er goed in en vooral Cor Soéterboek speelde bo ven zijn normaal gemiddelde. Hoe uitermate spannend deze partij wel geweest is, moge blijken uit het na volgende: In 6 beurlen was de stand 4947. Van Bracht scoorde toen résp. 646049 en Cor Soeterboek 4321620, waar door de stand 150137 werd. Toen leverden de volgende vier beurten v. Bracht slechts 13 car. op, ter-wijl zijn tegenstander resp. 3924 en 36 liet noteren; stand 163218. De volgende beurt leverde v. Bracht een mooie 47 op, waarmede hij op 210 kwam. Cor Soeterboek ant woordde met 2424 en 18, terwijl v. Bracht hiertegenover slechts 1 en 3 kon stellen. De 18e beurt le verde hem echter weer een 38 op; stand 252284. Na een 0 van Van Bracht in de 19e beurt wist Cor Soeterboek toen de 300 vol te ma ken en daarmede deze zeer mooi gespeelde en uiterst spannende partij te winnen. De partij tevoren had zijn broer tegen P. v. Huiten gespeeld, die hem in de 13e beurt nog een ma gistrale serie van 134 op 379 bracht. Voor de resterende 21 car. had de kampioen echter nog zes beurten nodig. Invaller J. v. d. Kaa stond voor een te zware opgaaf. De laatste plaats die hij uiteindelijk bezet, doet dan ook niets af aan zijn goe de reputatie als biljarter. Door te rugtrekken van de heer Ad van Cromvoirt speelde de districts voorzitter mee, doch deze vond natuurlijk een te grote tegenslag in zijn ongetrainde vorm en de grote overgang van libre naar cadre. Mogen dan de perstaties niet al te hoogstaand zijn geweest, feit is dat er weer vier dagen onder de Beste verstandhouding en genoeg lijk is gespeeld. Dat Wim Soeterboek uitgespro ken de beste biljarter is van het district De Langstraat van de KN BB is hiermede weer eens opnieuw bewezen. In ons nummer van Maandag plaatsten we de uitslagen van de partijen Vrijdag en Zondag ge speeld. De uitslagen van de Maan dag en Dinsdag gespeelde partijen volgen hieronder, car. brt. moy- h.s. enne M. v. Bracht 300 27 11.11 56 J. v. d. Kaa 169' 27 6.25 26 P. v. Huiten 133 19 7.— 18 W. Soeterboek 400 19 21.05 134 M. v. Bracht 252 19 13.26 49 C. Soeterboek 300 19 15.78 43 C. Soeterboek 300 21 14.28 42 J. v. d. Kaa 182 21 8.66 30 M. v. Bracht 271 35 7.74 45 W. Soeterboek 400 35 11.42 90 Einduitslag: Daarom zal ook vandaag duizenden malen gezegd worden: L 'd/: KINGS De sigaret met bet grootste aantal vaste rokers! Pater Norbertus van het klooster Mariënkroon woonde de slotwed strijden bij, welke attentie door al len op zeer hoge prijs werd gesteld. Ook hij sprak een kort dankwoord en hij hoopte dat dit voorbeeld in de omliggende plaatsen navolging zou mogen vinden. De dagprijzen op deze laatste dag vielen ten deel aan: 1. P. van Schijndel, Helvoirt; 2. C. v. d. Loo, Haarsteeg; 3. Leo Verheij, Heusden. WAALWIJK. TTV RKC. Waalwijkse kampioenschappen op 16 Mei a.s. in zaal Thalia. Zoals wij reeds in het kort me dedeelden, organiseert de Tafel tennisvereniging RKC op hoven- genoemde datum de Waalwijkse kampioenschappen. Inschrijven voor dit tournooi kunnen alle Waalwijkse tafelten nissersisters) en wel tot 9 Mei a.s. Inschrijvingen kan men zenden aan de volgende adressen: A. IJpe- laar, Engelsestraat 18; C. v. Breu- gel, le Zeine 14 en M. Steenbergen Grotestraat 310 alhier. Inschrij ving verplicht tot betaling van het inschrijfgeld. Nadere gegevens worden desgewenst gaarne ver strekt op bovengenoemde adressen. Als extra attractie zal de nieu we Waalwijkse kampioen (heren) zijn uitdagingswedstrijd mogen spelen tegen Jurkiewicz. Dit zo mogelijk direct aansluitend aan het tournooi of anders op een nader te bepalen datum. Jurkiewicz zal zelf niet aan het tournooi deelne men. Na afloop van het tournooi zal een groot bal worden gegeven met verschillende attracties. Wij roepen alle Waalwijkse 'tennisliethebbers (sters) op, om in een sportieve kamp uit te maken, wie zich voor het komende jaar kampioen van Waalwijk mag noemen. Schrijf tijdig in. DRUNEN. De leden van SHJ gaan a.s. Zon dag weer deelnemen aan een wed strijd. Deze keer is het de Natio nale Künehoef-bosloop, welke te St. Oedenrode wordt gehouden. Onze jongens zullen uitkomen in de B, C en D klasse en bij de A ju nioren. De afstanden zijn voor A en B-klassers 5100 m, C en D 3400 m en junioren 2550 m. De eerste etappe in de zesde ron de van Nederland is een Belgische overwinning geworden. De 205 km. van Groningen naar Almelo werd het snelst gereden door Borghmans, die er 4 uur, 43 min. 29 sec. over deed. Tweede werd Gerrit Voorting, derde Schulte, vierde Van Est en vijfde Wagtmans. In het ploegen- klassement nam Nederland D de eerste plaats in onder leiding van Voorting, terwijl Nederland C on der Van Est volgde. De eerste aanval was gekomen van Hein Stevens na 50 km., maar serieuzer was die van Lambrichs, 20 km. verder. Hij hield het 50 km. vol alsmaar verder van het paloton weg te komen, maar toen begon de aanval van Voorting, Faanhof, Koch, Van Est, Schulte, Plantaz, Wagtmans en Borghmans. Van al dezen toonde Borghmans zich ten slotte de snelste. De tweede dag, van Almelo naar Valkenswaard, reed Gerrit Schulte zich in de Oranje-trui en het waren allemaal Nederlandse groten in de voorste gelederen: Voorting, Wim v. Est en Wagtmans volgden hem op de voet. Schulte reed de 271 km. in 6.38.44. kl l Nu waren Hein van Breenen en de Luxemburger Kircheri de ver- metelen, die al bij Uchgelen weg vlogen, maar bij Uden werden ze ingelopen door de groten, die zelf het initiatief in handen namen. Wagtmans gaf tenslotte het teken voor de beslissende aanval, maar Schulte toonde zich de sterkste. In het ploegenklassement verruil den Nederland C en D van plaats. Schulte werd gevolgd door Voor ting, Van Est en Wagtmans; Borgh mans ging naar de vijfde plaats. Woensdag zakte Schulte naar de derde plaats, toen Van Est ineens al zijn kracht ontketende in Heer len en Schulte zelf in een duel met Voorting om de tweede plaats juist 't loodje moest leggen. Wout Wagt mans had de kat de bel weer aan gebonden, nu 40 km. voor Heerlen. Tot zover was het peloton practisch bij elkaar gebleven, en toen Wagt mans er tussenuit trok, werd hij on middellijk gevolgd door Van Est, Schulte en Voorting. Tenslotte bleek in Heerlen Van Est de sterk ste, toen hij de anderen losreed. Met 8 sec. op Voorting en Van Est ging hij over de streep. Hij had de 180 kilometer gereden in 4 uur 42 min. 44 sec. Wagtmans veroverde de 4e plaats. In het algemeen klassement werd Schulte verdrongen door Voorting, die werd gevolgd door v. Est, Schulte en Wagtmans. In het ploegenklassement bleef Neder land C op de eerste plaats, gevolgd door Nederland D en B (Wagtmans). IfsliMI VLIJMEN. Ongetwijfeld hebben er vele ge ruchten de ronde gedaan over on ze wielercrack Tini Wolfs, aan gaande de Ronde van West Vlaanderen, die is verreden van 18 t.m. 25 April. In deze ronde, waar in hij een van de grootste figuren is geweest, heeft hij met veel pech en tegenslag te kampen gehad. Tal rijke lekke banden en valpartijen bleven hem niet bespaard en de laatste valpartij is hem noodlottig geworden. Het liet zich ogenschijn lijk erger aanzien dan later geble ken is. Een lichte hersenschudding liep hij op en hij was verplicht om op te geven, hiermede zijn mooie derde plaats in het algemeen klas sement prijsgevend. Voorlopig staat hij onder dok terscontrole en moet hij nog rust houden. In de wedstrijd La Flèche du Sud (Luxemburg, ster van het Zuiden), van 30 April t.m. 4 Mei, waaraan hij zou deelnemen, en aansluitend nog een criterium op 5 Mei, moet hij nu verstek laten gaan. Volgens de laatste berichten zal hij zijn eerste wedstrijd weer rijden op 9 Mei in Zundert. Wij wensen hem van harte beter schap, een spoedig herstel en veel succes voor de komende wedstrij den. VLIJMEN. Zondag 25 April hield de combi natie Vlijmen, Drunen, Nieuwkuijk en Deuteren een wedvlucht vanuit Neufvilles, België, met de volgende uitslag. V is Vlijmen, D is Drunen, N is Nieuwkuijk, H is Deuteren. H. Bakkeren H 1, 35, 58, 90; Tini Huiten D 2, 101; H. Pelders V 3, 56, 72; Ad Leijten D 4, 41, 46, 70, 84; J. v. d. Dungen V 5, 14, 95; Th. Stupers V 6, 26, 43; M. Libregts V 7, 12, 21, 68, 85, 100; A. Kleijn N 8, 63, 98; A. van Heivoort V 9; N. v. Esdonk V 10, 38, 81; K. van Els- donk V 11, 75; Gebr. Samuels N 13, 51, 87; W. Roestenburg V 15, 54; H. Meijs N 16, 99; M. Nicols V 17; G. v. d. Sanden D 18, 49; Th. v. Esdonk V 19, 33; P. Beekmans N 20, 79; Th. v. Overdijk V 22, 50; Jos Kuijs V 23, 91; Oremans-de Laat V 24, 25, 27, 67; M. van Dal V 28, 65, 77, 86; Fr. v. Uden V 29; P. Willemse D 30, 39; M. Pelders D 31, 44, 45, 53, 83; Gebr. van Son N 32; L. v. Eggelen N 34; J. v. d. Heuvel V 36; C. van Hel voort V 37, 62, 76, 82; Kradolfer H 40, 74; A. Roestenburg N 42, 97; J. v. En gelen V 47; H. J. v. Kuijk D 48; L. de Laat-Parijs V 52, 94; H. Mom- mersteeg V 55, 64, 73; J. Kivits V 57; v. Gestel-v. d. Heijden V 59, 60; A. v. Haider D 61; W. v. Raven- steijn V 66; 11. de Vaan V 69; J. v. d. Wiel V 71; M. v. Zon N 78; Jan Kuijs V 80; H. Oosterwaal V 88; J. de Bont N 89; L. v. Esch V 92; J. v. Engelen V 93, 96; J. van Bokho ven V 102. TWEE BRU1LOFTGANGERS MET AUTO IN KANAAL GEREDEN. Maandagnacht zijn de 40-jarige arbei- dei E. Liest en de 22-jarige chauffeur H.. J. Meijer, beiden uit Dedemsvaart en beiden ongehuwd, met een vrachtauto ter hoogte van sluis 6 in het kanaal ge reden en verdronken. De slachtoffers waren op een bruiloft geweest. Het ongeluk geschiedde op de terugweg tussen 2 en 3 uur. De auto reed op een smalle weg langs het water en is van de rijweg af in het kanaal ge kanteld. Dinsdagmorgen vond men de auto met de slachtoffers.

Echo van het Zuiden | 1954 | | pagina 9