m - popent OCEAANLIEFDE UIT DE PROVINCIE. ZwitsalettenljP WRIGLEY 5 doktoren het misbruik van laxeermiddelen Raad van Waalwijk koopt en verkoopt grond. Huid maakt de kwaal steeds poriën door," zuivert, ont- DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 4 JUNI 1954 Blijf optimist l„ci W fe» WSl6tt^ waarschuwen tegen 'n Vlotte vergadering doodt bat en MLj's Bechs katholieke partij behaalde by de verkiezingen een grote over winning, doch zy bereikte niet de absolute meerderheid in het nieu we parlement. De socialisten leden een licht verlies. Gevoeliger waren de slagen echter voor de liberalen en de communisten. OOK IN TUNIS ZIET HET ER NIET GOED UITs In Parys komen steeds meer alarmerende berichten binnen over de toestand in Noord-Afrika. In Marokko zijn aanslagen aan de or de van de dag en thans blykt ook de situatie in Tunis allesbehalve geruststellend te zijn voor 't Franse gezag en voor de Franse kolonis ten, die er zich sinds jaar en dag hebben gevestigd. De moord op vijf van deze kolonisten de vorige week heeft onder de Franse bevol king in Tunis grote onrust teweeg gebracht. Deze is tot uiting gekomen by de aankomst van de nieuwe resi dent-generaal voor Tunis, Voizard. De nieuwe functionarise wiens be noeming door de Franse kolonis ten niet met onverdeelde instem ming is ontvangen, omdat men ge hoopt had op de komst van een van uitgebreide volmachten voor ziene militaire persoonlijkheid, die met ijzeren hand de orde zou her stellen, is by zijn aankomst in Tu nis met tamelijk vijandige demon straties ontvangen door tweedui zend in Tunis gevestigde kolonis ten. Voizard heeft verklaard, dat de openbare orde „tot iedere prys" zal worden gehandhaafd. Hy heeft Maandag een aa-nial maatregelen getroffen, die beogen de situatie in Tunis te herstellen en het leven en de veiligheid van de Franse bevol king te verzekeren. Met name zijn bepaalde troepenonderdelen uit Aligers naar Tunis ontboden, ter wijl 48 zogenaamde strijdgroepen zullen worden gevormd, die de evenzovele kolonisatiecentra moe ten verdedigen tegen elke overval. TITO NAAR GRIEKENLAND. President Tito van Zuidslavië is uit Belgrado vertrokken voor een officiëel bezoek aan Griekenland. Men verwacht dat het voornaamste onderwerp van gesprek met de Griekse staatslieden zal gaan over de uitbreiding van het Balkanpact tussen Griekenland, Zuidslavië en Turkije tot een militaire alliantie. Zuidslavische en Turkse leiders zijn het hierover reeds in principe eens geworden. Tito zal op 6 Juni te Belgrado terugkeren. DE HELDIN VAN DIEN BIEN PHOE IN FRANKRIJK. De 29-jarige Geneviève de Gallard is uit Hanoi in Frankrijk aangekomen en daar zeer enthousiast ontvangen, ook van officiële zijde. Later gaf zij een persconferentie. Ze verklaarde vele aanbiedingen te hebben ontvangen om een boek te schrijven, films te maken en in het openbaar op te treden. „Maar nog geen enkel huwe lijksaanzoek", voegde ze er aan toe. Een uitnodiging, een bezoek aan de Ver. Staten te brengen, noemde zij „erg verleidelijk". „Maar ik zal eerst met mijn superi euren in Parijs moeten spreken", zei Ge neviève, „ik ben nog altijd in militaire dienst en zal dat tot Januari blijven." „Het is een pak van mijn hart, dat nu alle gewonden uit Dien Bien Phoe zijn geëvacueerd", zei de helfhaftige ver pleegster. „Ik zal mij hun lijden altijd herinneren." De kreten der gewonden hadden meer indruk op haar gemaakt, dan al het andere in de 51 dagen, die zij in de belegerde vesting had doorge bracht. „Soms schoot mij de gedachte door 't hoofd, dat ik niet levend uit Dien Bien Phoe zou komen. Maar ik gaf daar niet aan toe. Ik bad, dat we een aanval zou den kunnen inzetten, die het vliegveld zou vrij maken, waardoor de gewonden geëvacueerd zouden kunnen worden. De laatste dagen van het beleg koesterde ik maar weinig hoop meer. Het was voor mij een verrassing toen de vesting op 7 Mei viel. Ik had niet beseft, dat de aan val van de Vietminh, de avond te vo ren ingezet, het einde zou brengen. Maar toen de gewonden begonnen binnen te stromen en de gangen stampvol liepen, wisten we, dat het beslissende uur had geslagen. Even was het gedurende de nacht stil en kregen we weer hoop. Maar toen begon de aanval opnieuw en wis ten we dat alles voorbij was." MGR. W. MUTSAERTS 40 JAAR PRIESTER. 'Het veertigjarig Priesterjubileum van Z. H. Exc. Mgr. W. Mutsaerts zal uit- sluitend kerkelijk worden gevierd met een pontificale H. Mis, die Monseigneur op Eerste Pinksterdag in de Kathedrale Basiliek van St. Jan te 10.30 uur zal op dragen. Monseigneur beveelt zich aan in de gebeden van priesters, religieusen en gelovigen. Receptie wordt niet gehouden. Mgr. Mutsaerts is Dinsdag op Schip hol aangekomen, van zijn reis naar Ro me, waar hij de Heiligverklaring van Paus Pius X had bijgewoond en over welke plechtigheid Mgr. zich zeer en thousiast uitliet. - VERENIGING VAN NED. GEMEEN TEN, AFDELING BRABANT. De afdeling Noord-Brabant van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten zal de jaarvergadering houden op Woensdag 16 Juni om half 11 in hotel ,,'t Silveren Seepaerd" te Eindhoven. De agenda vermeldt de gebruikelijke jaarstukken, benevens de benoeming van drie bestuursleden wegens periodieke af treding van de heren mr. H. A. M. T. Kolfschoten, drs M. A. M. van Heivoort en C. B. J. Landweer, die allen herkies baar zijn. Ir. Vroom, hoofdingenieur bij gemeen tewerken te Eindhoven, zal spreken over „Nieuwbouw en openbare gebouwen in Eindhoven" en ir Delver, hoofdingenieur bij gemeentewerken te Eindhoven over „Stedebouwkunde in Eindhoven". Des middags zal een excursie plaats hebben naar twee stadsdelen van Eind hoven, nl. Stratum en Tongelre. Hierbij zullen o.m. bezichtigd worden 't St. Ca- tharinalyceum, het nieuwe stadhuis en de brandweerkazerne Indien voldoende tijd beschikbaar is zullen eventueel bezichtigd worden de spoorwegwerken en het nieuwe station, terwijl om ongeveer 6 uur gelegenheid zal bestaan om de Philips lichttoren te bestijgen. over alle narigheid heen k„Beur STRIJD OM CULT. TECHN. DIENST TIBURG EN DEN BOSCH TREKKEN TOUWTJE. De gemeenten Tilburg en 's-Hertogen- bosch hebben een verschil van mening. De zetel van de Cultuur Technische Dienst, thans te Tilburg gevestigd, staat op het spel. Men is n.l. voornemens de ze dienst met het oog op de voorgeno men reorganisatie per 1 Juli a.s. naar den Bosch over te plaatsen. Deze reorganisatie houdt ten nauwste verband met de opheffing per die da turn van de DUW. Tengevolge van deze voorgenomen reorganisatie zal de Cult. Techn. Dienst worden gedecentraliseerd. In iedere pro vincie komt zoals bekend een hoofdkan toor. Het gevolg van een en ander is, dat er nu een provinciale dienst in het leven wordt geroepen, die een aanzienlijke uit breiding zal ondergaan. Voor Brabant betekent dit alleen reeds een personeels uitbreiding met tussen de 40 en 50 leden. Voorts komt er in iedere provincie een Centraal Landbouwhuis, waarin alle rijksdiensten voor landbouw, dus ook tuinbouw, zuivel, veeteelt, staatsbosbe heer, etc., worden ondergebracht. De be doeling is deze landbouwhuizen zo veel mogelijk in de hoofdsteden der provin cies te vestigen. Er zijn echter uitzonderingen mogelijk, vandaar meent Tilburg mede van wege centrale ligging, de aanwezig heid van de bureaux van de NCB en op grond van uitspraken van prominente fi guren uit deze kring; dat ook voor haar een uitzondering kan worden gemaakt, zodat de vernieuwde Cult. Technische Dienst in de stad gevestigd kan blijven. Andere gemeenten werd verzocht dit streven te ondersteunen. Omdat de gemeente Den Bosch echter met alle middelen tracht de dienst tot zich te trekken is een strijd ontbrand, waarvan de afloop zich nog niet laat raden. Tilburg heeft n.l. harerzijds ver klaard voet bij stuk te zullen houden. Wij zijn benieuwd naar de uitslag van deze strijd en zullen zien of Tilburg zich dit ook weer zal zien ontgaan, zoals dat °-a'- t met het sanatorium „de Klokken- berg" 't geval was 1 „DE GECROONDE LEERSSE" OP SCHOEN- EN LEDERBEURS IN UTRECHT. (28 Juni—2 Juli 1954). Interessante expositie van maat- en orthopaedisch schoeisel. Tijdens de Schoen- en Leder- beurs, die in Utrecht van 28 Juni tot en met 2 Juli a.s. in de Bern- hard-hal plaats vindt, wordt de tweejaarlijkse nationale vakwed strijd voor maat- en orthopaedisch schoeisel gehouden. Naast het ingezonden werk voor deze vakwedstryd, die onder de naam „De Gecroonde Leersse" ter herinnering aan de vroegere glorie van het ambacht in Vlaan deren wordt georganiseerd, zul len op de Interlederbeurs ook vrije inzendingen buiten mededinging te zien zijn. Een aantrekkelijk aspect is, dat het Bureau Voorlichting Schoen makerij een moderne maatschoen makerij in werking zal tonen. Op Woensdag 30 Juni wordt een speciale dag voor de Nederlandse maatschoenmakers georganiseerd. Des morgens zullen deskundigen belangrijke inleidingen houden en des middags zullen de deelnemers gezamenlijk een bezoek aan de Schoen- en Lederbeurs brengén. Het succes van de vakwedstrijd. De achterstand, die de luxe maatschoenmakerij in Nederland verkreeg door de moeilijke jaren in en na de oorlog, was aanleiding voor het Bureau Voorlichting Schoenmakerij, in samenwerjkjing met een groep jonge enthousiaste maatschoenmakers, pogingen in 't werk te stellen om de plaats van het luxe maatschoeisel op de Ne derlandse markt te heroveren. Besloten werd om de twee jaar een nationale vakwedstrijd voor luxe maatschoeisel te organiseren, waarvoor een fraai uitgevoerd zil veren wisselschild werd uitge loofd. Na de gunstige ervaringen van de eerste vakwedstrijd en ten- toonstelling van luxe maatschoei sel in 1950, werd twee jaar later ook een nationale vakwedstrijd voor orthopaedisch schoeisel geor ganiseerd, welke zo'n groot succes had, dat deze wedstrijd ook dit jaar gehouden zal worden. Be schouwde men deze manifestaties aanvankelijk als zuiver technische training, thans zal speciaal het ac cent worden gelegd op de voor lichting aan het publiek. 3-DAAGSE FIETSTOCHT NAAR DE BELGISCHE KEMPEN. In 1953 nam de Streek-VVV Bra bants Centrum het initiatief tot uitwisseling?fietstochten tussen België en Nederland. In samen werking me de Toeristische Fede ratie in de Provincie Antwerpen werd toen in Augustus een eerste ,3-daagse fietstocht van Tilburg naar de Antwerpse Kempen geor ganiseerd. Deze tocht werd 'n vol ledig succes. Als u geregeld laxeermiddelen slikt, ls er nu een manier om er van af te komen. 83 van de 100 personen lukte het; u kunt het ook. En wel zo Drink ln de loop van elke dag enkele glazen water en bepaal een vast uur voor uw stoelgang. Neem de le week elke avond twee Carter's Leverpilletjes. 2e Week - elke avond één. 3e Week - om de andere avond één. Daar na niets meer, want Carter's Leverpilletjes stellen uw Ingewanden ln staat weer op eigen kracht te werken, zonder laxeermiddelen. Wanneer zorgen, vermoeidheid of te veel eten het tempo van uw ingewanden tijdelijk vertragen, neem dan tüdelük Carter's Lever pilletjes om u weer op gang te helpen. Zo raakt u uw verstopping kwijt en vervalt u niet in de laxeermiddelen-gewoonte. Haal direct Carter's Leverpilletjes, f 1.20 per flacon. 66 WÉÉI; Officiële opening van het nieuwe station te Nijmegen. Voor de ingang v.l.n.r. de Burgemeester van Nijmegen, de directeur der Ned. Spoorwegen, 'Ir. de Hollander, en de ar chitect, Ir. C. van Raveseijn. Boven dé ingang een beeldengroep, uitbeeldende de snelheid, de veiligheid en de service van het spoorwegverkeer. In Juli a.s. zal de tocht van 1954 worden gereden. Evenals vorig jaar wordt gestart vanuit Tilburg en gelogeerd in het prachtige va- cantiehuis De Linde in Retie. Dit oord is eigendom van de Katholie ke Werkgeversvereniging in 't Ar rondissement Turnhout. De routes en het program voor dit jaar zijn echter afwijkend van vorige zomer, De start vindt plaats op Maan dagmorgen 12 Juli te 9.30 uur op het Stationsplein voor het Ver keersbureau. Via Reusel, Postel, Mei en Geel gaat het de eerste dag naar Retie. De tweede wordt be steed aan het maken van een paar kléine excursies, o.a. naar het be roemde Zilverstrand van Mol. De derde dag gaat het huiswaarts via Herenthals, Oostmalle en Turn hout. Gezien de accomodatie van De Linde in Retie, en tevens om het kdrakter te handhaven, zal 't aan tal deelnemers maximaal 100 kun nen bedragen. Er wordt gelogeerd op gemeenschappelijke zalen, voor zien van alle modern sanitair. Het deelnemersgeld bedraagt 21.50. Vanaf 10 Juni is de inschrijving opengesteld bij de Streek-VVV Bra bants Centrum, Stationsplein 1 te Tilburg. Folders met formulieren zijn daar verkrijgbaar. De Belgen organiseren samen met de Streek-WV een tocht van uit Turnhout naar Midden-Bra bant (men logeert in Ois'terwijk) op 15, 16 en 17 Juli. Zij maken drie dagen lang tochten door het ganse gebied der Streek-VVV Brabants Centrum. Veel stof tot discussie lever den de 24 punten, die de gemeen teraad van Waalwijk Dinsdag avond in zijn openbare vergade ring te behandelen kreeg, niet; tenminste voor zover wij konden constateren, want enkele punten, handelende over de aan- en ver koop van grond, werden op ver zoek van verschillende raadsle den in geheime vergadering be sproken. Deze duurde nogal eni ge tijd, maar na afloop hiervan werden de betreffende voorstel len natuurlijk voetstoots aange nomen. De vergadering, waarbij de heer Meijs, zoals hij bericht had, later zou verschijnen, werd op de ge bruikelijke wijze door de voorzit ter, burgemeester Teijssen, geo pend en notulen en ingekomen stukken werden vastgesteld en voor kennisgeving aangenomen. Wijziging in de Hondenbelasting. Een voorstel tot wijziging van de hondenbelasting wat die wijzi gingen behelsden, konden onze le zers reeds te welen komen in het eerder gepubliceerde prae-advies; dit geldt ook voor de andere pun ten, voor zover tenminste de prae- adviezen aan de openbaarheid mochten worden prijsgegeven deed de heer Duijvelaar opmerken dat slechts een gedeelte van het artikel 4a, waartoe de raad in een eerder gehouden vergadering be sloten had, in de nieuwe verorde- doos a 90 ct ning was teruggekeerd; het ge deelte waarin hij, die onmachtig was te betalen, werd vrijgesteld van belasting, was niet in de ge wijzigde verordening opgenomen, terwijl volgens de brief van Ged. Staten de minister toch geen be zwaar zou hebben deze bepaling in een apart artikel op te nemen. Hij vroeg of dit alsnog kon gebëu- Bestrijd ÜW'PIJNEN met: Uitsluitend bij Apothekers en Drogisten De heer Talsma vroeg of de re dactie van artikel 4 wel juist was. De voorzitter antwoordde de heer Duijvelaar, dat de zaak ietwat cinders lag; ook nu was het nog mogelijk op financiële motieven degenen die er voor in aanmerking kwamen, tegemoet te komen. By de behandeling van de gemeentereke ning kon de aanslag immers onin baar worden vérklaard. De heer Talsma kreeg gelijk van de voorzitter; de redactie van het betreffende artikel zou worden aangevuld. De heer v. Seters merkte op dat het voor minder draagkrachtigen wel bezwaarlijk werd, bij deze verr hoogde tarieven, een hond uit lief hebberij te houden. Hij wilde het echter hij deze opmerking laten, want er viel eigenlijk toch niets tegen te doen. Krabben en peuteren "vi xv w aen aiceua erger. De helder vloeibare UltSlcIQ D.D.D. dringt diep in de J poriën dooi »met en geneest de huid. CENEESMIDDEl TEGEN TM TM TM huidaandoeningen Mw*MW»MW» FEUILLETON VAN „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" 27). „Mij?'' vroeg Gordon. „Waarom vraagt u dat?" „O, ik dacht het. Je bent zo stil". Juist op dat moment naderde een ma troos. Met opgetrokken wenkbrauwen zag de kapitein hem aankomen. Overdag, als de passagiers aan dek waren, be hoorden de leden der bemanning niet aan dek te verschijnen. En zeker deze matroos niet, die geheel in werkkleding was. „Wat is er aan de hand, John son?" vroeg hij. „De machinist zendt me. Er is in een der ruimen, bij de grote olietank een man gevonden Ben ogenblik keek kapitein Jones de matroos ongelovig aan. „Een man ge vonden?" vroeg hij. „Wat is dat nu? Kom méé Gordon". Ze volgden de matroos naar beneden. Door een wirwar van gangetjes, langs de denderende motoren, kwamen zij in het ruim waar zich de olietanks bevon den. Daar stond een groepje mannen bij een. Twee stokers hielden een man vast, die mager en ongeschoren, geduldig zijn lot stond af te wachten. De machinist salueerde en meldde op strammilitaire wijze: „Toen ik zojuist mijn ronde deed om hier alles te controleren, zag ik een schaduw wegschieten. Ik riep twee olie mannen en we zetten een drijfjacht in, waarbij wij hem vingen." Michael Jones, die de machinist niet graag mocht vanwege diens soldateske houding, knikte kort, terwijl hij de ge vangene monsterde. De man zag er ver waarloosd uit. Zijn kleren waren vuil en vol olievlekken. Zijn sluik zwart haar viel slordig over zijn voorhoofd en hij had een baard van minstens drie dagen. Hij maakte een vermoeide indruk en scheen niet veel te eten gehad te heb ben. „Breng hém boven in mijn hut", be val hij de twee oliemannen, zich om draaiend. De stoet begaf zich op weg, misprijzend nageoogd door de machinist, die liever gezien had, dat de man hier verhoord werd. Nu hoorde hij niets. Onderweg schoten allerlei gedachten door Gordon's hoofd. Lag hier de op lossing iWas dit de man die het hele schip in rep en roer gebracht had? Was hij de moordenaar van mr O'Connell? Was hij de man die mrs Tequita O'Con nell in haar hut had overvallen, later hem bewusteloos had geslagen Hij kon haast het geduld niet opbrengen om te wachten tot zij in de kapiteinshut wa ren. „Jullie wachten buiten tot ik Je weer roep beval Michael Jones de twee olie mannen. „En jij", zo vervolgde hij te gen de verstekeling, „gaat mee naar bin nen." 'Hij werd in een stoel tegenover de beide officieren geplaatst en Gordon nam zijn notitiebloc weer ter hand om het een en ander te noteren. „Hoe is je naam", zo begon de kapi tein het verhoor. „Gerald Smith", antwoordde de man. „Verdere bijzonderheden?" „Geboren in 1926 in Boston. Ameri kaans staatsburger." Hij scheen dergelijr ke verhoren wel meer bij de hand ge had te hebben. j „Waar en wanneer aan boord geko men?" „In Londen, een paar uur voor het vertrek." „Wie heeft je geholpen?" „Niemand, ik slipte aan boord tijdens de drukte, vlak voor het vertrek en ver borg me in het ruim." „Je liegt", stelde de kapitein botweg vast. j i j I „Ik lieg niet verdedigde de man zich mat. „Niemand heeft me geholpen. Ik bracht mijn eten mee. Ik moest er zuinig mee zijn, want de reis duurt lang". Kapitein Jones ging er verder niet op in. Hij vuurde zijn volgende vraag af. „Wat is het doel van je reis?" „De eerste de beste plaats in Amerika, waar. ik kans zou zien om van boord te komen. Ik wilde terug, maar had geen geld voor de overtocht. Daarom pro beerde ik het op deze manier." „Ben je aan dek geweest of heb je in ieder geval het ruim verlaten tijdens de reis?" „Nee. Ik heb me schuil gehouden en heb het ruim niet verlaten". Een ogenblik keek de kapitein de man strak aan, „Er zijn hier vreemde dingen aan boord gebeurd", begon hij, en dan vroeg hij opeens met stemverheffing: „Ken je een man, genaamd Peter O'Connell?" „Nooit van gehoord", antwoordde de verstekeling, zonder een spier van zijn gezicht te vertrekken. .Weer keek de kapitein hem een ogen blik aan. „Ben je daar wel zeker van?" „ik heb nog nooit van hem gehoord", ontkende de man nogmaals. „Waarom vraagt u dat?" „Deze man is hier aan boord ver moord", antwoordde de kapitein met na druk op ieder woord. De verstekeling verbleekte zichtbaar, „tin u verdenkt mij daarvan?" vroeg hij fluisterend en dan ineens luid: „Maar dat is idioot. Ik ben het ruim niet uit geweest." i i „Kun je dat bewijzen?" vroeg de ka pitein rustig. i De man zweeg. Hij wierp een hulpe loze blik op de beide mannen. „Waar was je gisterennacht" vroeg de kapitein sarcastisch. „Ook in het ruim zeker? En vannacht. Was je toen mis schien even toevallig een wandelingetje maken en heb je per ongeluk mijn stuur man neergeslagen?" „Ik ben bet ruim niet uit geweest", hield de man koppig vol. „Ik heb uw stuurman niet neergeslagen en die mr... eh... heb ik nog nooit ontmoet." „Natuurlijk niet," ging, de kapitein vriendelijk voort. „Wil je misschien ook nog ontkennen, dat je verstekeling bent? Je bent natuurlijk aan boord gekomen om iemand te bezoeken. Voor je het be merkte waren wij afgevaren en uit angst heb je je toen in het ruim verborgen, is het niet?" Johnson zweeg. „Antwoord", snauwde kapitein Jones. „Het is zoals ik al ge zegd heb..." hakkelde Smith angstig. „Ik neem de vrijheid de waarheid van de woorden in twijfel te trekken: We zullen je opsluiten en afwachten ofdat je mond een beetje losser zal maken". Kapitein Kones riep de twee olieman nen en gaf zijn bevelen. „Toen de mannen vertrokken waren met hun gevangene, vroeg de kapitein: „Wat denk jij ervan". Gordon trok zijn schouders op. „Het valt niet te controleren of hij de waar heid gesproken heeft. Ik vind zijn aan wezigheid hier aan boord ook verdacht. Bewijzen, dat hij de moordenaar is, heb ben we niet. Hij moet door een kruis verhoor tot een eventuele bekentenis ge bracht worden. Het is een vreemd ge val". Ongeduldig' ijsbeerde Michael Jones het vertrek op en neer. „Het is een prachtige reis", hoonde hij. „Een moord, een moordaanslag, een officier aangeval len en een verstekeling. Ik kan onder hand als kapitein wel inpakken. De maatschappij zal deze sensatie aan boord vermoedelijk niet accepteren". Gordon voelde mee met zijn gezag voerder, die een prima zeeman was, be rekend voor zijn taak, maar die tegen deze moeilijkheden niet opgewassen was. Wie zou dat echter wel zijn? Zelfs Vjis- kenty, de vertegenwoordiger der maat schappij, wist niet wat te doen. Dat al les wel op het hoofd van kapitein Jones neer zou komen, was ook zijn verwach ting. Er moest een zondebok gevonden worden. „Heb ik je al verteld over het tele gram, dat ik van het kantoor der maat schappij ontvangen heb?" „Nee", antwoordde Gordon. „Zij stellen mij verantwoordelijk voor alles wat er gebeurd is. Zij menen, dat dit had kunnen worden voorkomen. Vjis- kenty zegt, dat hij ook niets aan die op vatting veranderen kan. Hij is ook bang voor zijn baantje. (Wordt vervolgd)

Echo van het Zuiden | 1954 | | pagina 2