L00N-0P-ZAND SCHILDERS BRILLEN! ONDERVINDT 'T SENGERS WINT 'T. 1 ALGEMENE BERICHTEN BERNDUK RUSTIG PENSION VAN MAAREN NET MEISJE NET MEISJE ITALIAANS SPAANS FRANS FICKINGER LUXE AUTO DUIVENSPORT DAGMEISJE een Kinderwagen een Naaimachine 6EM. ZIT-SLAAPKAMER Steno-typiste GEBR. H. C. SPEE 4 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 26 JULI 1954 4 van Heesbien-van Helvoirt JAN MARIA ANTOINETTE WERKSTER. GEVRAAGD EEN NET voor hulp in de huishouding. GEVRAAGD volslagen hall-was. VAN DER HEIJDEN VOOR R.K. HEER, TE KOOP in goede staat. LEERLING VAKSCHOOL zoekt per 7 September a.s. MET PENSION. TE KOOP Auto Union - Wanderer 1940 Er is in ons bedrijf nog plaats voor een in de leeftijd van 16 jaar. Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen - Waalwijk een Hakkenschuurder een Ui'poelser en enkele aankomende Jongens voor de hoven- en onderwerkafdeling. 2.98 1.98 2.98 69 ct. 3.98 1.98 5.90 en 6.90 1.- 49 ct. 2.98 1.98 1.- 49 ct. 25 ct. 6.50 69 ct. 5.98 Heuvelstraat 97 TILBURG. Prof. Lorentzstraat 14 kwam een kijkje nemen, o.m. een groep Ouden van Dagen uit O.L. Vrouwe polder, waarvan de Burgemeester een woordering sprak een zo moderne in richting aan te treffen. GESLAAGD. Voor het Staatsdiploma Gymnasium A slaagde te Amersfoort de volgende stu denten van het Missiehuis St. Antonius alhier: Sj. Dijkstra, J. Elskamp, C. v. d. Krauw, W. V. d, Slobbe, J. v. d. Staak en W. v. d. Weijden. 1 candidaat we.rd afgewezen. Een mooi succes voor ons Missiehuis. Voor het 1ste gedeelte M.O. Neder landse Letteren slaagde onze plaatsge- note de Eerw. Zuster Mariella, Mej. Jeanette van den Hoven). Aan de MULO school te Waalwijk slaagden voor het eindexamen: de jonge dames F. Soeterboek, N, Verboven, J, v. d. Put en B. v. d. Put. Voor Praktijk-examen Boekhouden van de Ned. Associatie de heer L. F. T. Elshout. GOUDEN BRUILOFT. Dg Marktstraat heeft wggi' een gouden bruiloft gevierd en de Marktstraat kan dat en doet dat steeds op een waardige wijze, waar uit het volle medeleven der wijk spreekt. Het gold 't echtpaar v. 'd. Wouw-Zeebrechts en al is Drik de laatste tijd niet meer voor de volle honderd procent, Dien is nog fris en gezond en de enthousiaste buurt en grote kinderschaar mochten dit heugelijk feit niet zonder viering laten passeren. Voor de woning was een zeer smaakvolle versiering aan gebracht, die ook in de avond met een rijke verlichting een prachtige indruk maakte. Dat de vriendenkring der oudjes groot is, bewees de stoet van meer dan 20 luxe wagens, beschikbaar gesteld om de feestelingen kerk waarts te voeren, waar om 9 uur een plechtige H. Mis van dankbaar heid werd opgedragen door kape laan Verheijen, waaronder de ge hele familie ter H. Tafel naderde. Bij de thuiskomst uit de kerk werd door de bruidjes een kleine zang- hulde gebracht die een ontroerende indruk maakte. De receptie tussen 1 en 2 uur was zeer druk. Burgemeester v. d. Heij den, die uitstedig was, zond een telegram, terwijl wethouder Beerens persoonlijk zijn gelukwensen kwam aanbieden naast de plaatselijke geestelijkheid en zeer vele vrienden en kennissen. De tractatie der kin deren aan de zaal van Café „De Sportwereld", waar de feestelijk heden gevierd werden, was blijkbaar zeer welkom; er zat stemming in 't jonge volkje, wat uit hun enthou siaste zang wel bleek. In de avond verscheen de harmo nie Anollo om voor de laatste maal op de oude instrumenten een sere nade te brengen, waarbij voorzitter A. Schalken de gelukwensen der Harmonie overbracht. Tijdens deze serenade sprak de heer W. v. Don gen namens de buurt een woord van felicitatie en bood daarbij het cadeau der wijk in een gesloten couvert aan. De heer Sjef v. d. Wouw, zelf reeds meer dan 25 jaar werkend lid van Apollo, dankte de harmonie voor de gebrachte serenade en de buurt voor de sympathieke mede werking, de felicitaties en het ca deau. AGENDA. Maandagavond uitreiking instru menten Harmonie Apollo. Dinsdag 8 uur n.m. repetitie R.K. Parochiëel Zangkoor St. Jan in de school. Woensdag 8 uur n.m. repetitie har monie Kon. Muz: Gez. Euphonia; 2 uur n.m. Apollo Theater „Mon ster uit verloren tijden"; toegang 14 jaar. Donderdag 7.30 uur n.m. repetitie Dameskoor Bel Canto; 8.30 uur n.m. repetitie Gemengd Koor Bel Canto. SOPHIA'S VERENIGING CONCERTEERT. Orpheus en Pluvius hadden blijkbaar Zondagnamiddag weer eens onenigheid met het gevolg, dat Orpheus de mindere moest zijn en Pluvius het op een regen zette, dat elke poging om een buiten concert te geven, letterlijk in het water viel. De Harmonie van Sophia's Vereni ging uit Loonopzand, die de eer had in D» Efteling te mogen optreden, moest zodoende naar de bovenzaal van het Restaurant vluchten, om te kunnen con certeren met het gevolg, dat de belang stelling niet te groot was, in ieder ge val veel kleiner dan wat dit corps bood, waard is. Want dat Sophia nog een harmonie is van de allerhoogste trop heeft het Zondag bewezen. We kunnen het niet beter samenvatten dan in de twee woorden „dilettanten kunstenaars En of we dan de Kottermars haren, of Le Roy D'Ys van Lalo, of de Scènes Alsaciennes van Massenet met een voor beeldig samenspel, een Scenes Couca- siennes van Ippopitov-Ivanov of Scenes Nauoliaines van Massenet vol techni sche moeilijkheden, waarin alleen even een kleine ongelijkheid even een vlekje op de uitvoering wierp, 't is alles mees terwerk van kunstenaars dilettanten on- dei kundige leiding. Ongetwijfeld zal Kerkrade verstelt staan van wat daar Loonopzand komt bieden. K.A.J.-VACANTIE-PLANNEN. Aangezien de vacantie voor de deur staat, die voor de jongens van 14 tot 17 jaar en eventueel ouderen, veel zorgen baart om deze goed te besteden, heeft de KAJ de noodzaak gevonden om hun daarin te helpen. Zij organiseert voor deze jongens een boottocht door de Bies bos op Donderdag 5 Augustus, waarvan de kosten bedragen f 2.per persoon. Deze week worden er folders aan huis bezorgd, die u in kunt vullen wanneer u aan deze boottocht deelneemt, die op het laatst van deze week worden opge haald. Ouders, begrijpt uw taak en laat uw jongens aan deze tocht deelnemen. Zij die deelnemen aan de boottocht, worden uitgenodigd op Zondag 1 Au gustus om 12 uur in de Gildenbond te komen, om nog enkele punten te bespre ken. I - De uitvoerige verslagen van de Ouder avond en de Diploma-uitreiking R.K. Huishoudschool, die hedenmorgen in ons bezit kwamen, moeten wij helaas uit stellen tot Vrijdag a.s. RED. Een kus op beide wangen be zegelde een hartelijk afscheid van koningin Juliana van mevrouw Coty Zaterdagavond om 6 uur op Schiphol, na het staatsiebezoek van de president der Franse republiek aan Nederland. Langdurig drukte president Coty koningin Juliana de hand, haar uitvoerig dankend voor haar gastvrijheid en „gentil- lesse" „liefheid". Ooic prins Bernhard nam met handdrukken afscheid van de president en van mevrouw Coty, die hij bij de arm naar het vliegtuig had vergezeld. Even na zessen sloegen de motoren aan en deden koningin Juliana en prins Bernhard een stapje terug om het Franse echtpaar achter de raampjes vaarwel te wuiven. Volkskr. De Katholieke Werkgemeen schap in de Partij van de Arbeid is Zaterdag in besloten kring op het conferentieoord Woudschoten 'te Zeist bijeengekomen om zich te beraden over de situatie, ontstaan door 't bisschoppelijk Mandement, vooral teii aanzien van de door braak. Een duidelijke beslissing is niet gevallen. Een communiqué, uitgegeven na de bijeenkomst, zegt, dat velen het in strijd met hun persoonlijke ge wetensovertuiging achten om hun plaats in de Partij van de Arbeid op te geven. „Niet allen" waren er echter van overtuigd, dat de vraag nu reeds voldoende kan worden beantwoord. Overgang naar de EVP werd afgewezen. Door verkeersongelukken na bij Dalfsen en Grave en i:i Maas tricht zijn Zaterdag drie slachtof fers gevallen. Door een gasontploffing in een hotel in het Belgische bad plaatsje Westduine zijn zes Belgi sche vacantiegangers om het leven gekomen, een werd zwaar en 29 minder ernstig gewond. Op een onbewaakte overweg in Abenheim bij Worms is Zater dag een autobus in botsing geko men met een trein. Zesentwintig passagiers werden gedood. Er zijn slechts drie overlevenden, van wie Iwee ernstig gewond. De inzittenden, allen arbeiders van een meubelfabriek, keerden van een uitstapje langs de Rijn te rug naar huis. De trein greep de bus in de flank, toen deze met 65 km. snelheid de overweg passeer de. De bus werd honderd meter meegesleurd, sloeg enige malen over de kop en werd geheel ver nield. De locomotief van de trein ontspoorde. Een bus met 26 Engelse pas- cagiers, op weg naar Zwitserland, is Zaterdag bij Epernay in Frank- rijkt egen een boom gereden. Twee passagiers kwamen om het leven. Het ongeluk is te wijten aan een wesp. Passagiers vertelden, dat 'n wesp naar binnen vloog en de chauffeur in zijn gezicht stak. Deze verloor hierdoor de macht over 't stuur. De bus had een snelheid van 8o kilometer. Engeland, Frankrijk en de Verenigde Staten bespreken thans hun houding 'ten opzichte van een nieuw Russisch voorstel voor het bijeenroepen van een conferentie over het vraagstuk van de Europe se veiligheid. Het voortsel was ver vat in een nota, welke Zaterdag te Moskou aan de diplomtieke verte- genwoordwigers was overhandigd. Alle Europese landen en de Vere nigde Staten zouden aan deze con ferentie moeten deelnemen. HOGEVAART. De P.V. Nooit Gedacht, geves tigd bij de lieer G. v. Tilborgh, Ho- gevaart, hield j.l. Zaterdag 24 Juli twee wedvluchten vanuit Neufvil- les, een met jonge en een met ou de duiven. Afstand 147 km. Gelost om 12.30 u„ le prijsduif 1.59.32 u. De prijzen met de jonge duiven werden behaald door: Gebr. Rijken 1, 19, 29, 39, 45; G. Jahson 2, 3, 4, 6. 50, 52, 58, 59; F. Tactor 5; C. Verliagen 7, 17; A. Zwart 8; A. J. Ophorst 9, 21, 30, 53, 54; A. Snaphaan 10, 37; S. Faro 11; C. Broeks 12, 13, 23, 34, 40; W. Nieuwenhuizen 14, 15; G. Genen 16, 41, 60; C. van Tilborgh 18, 27, 42, 46; J. Pols 20, 26; M. Blok 22, 32, 43, 47; M. Netten 24, 31, 36; Gebr. Hommel 25, 33, 55; A. Ha- verhals 28, 51; P. van Rooij 35, 49, 57; G. Rozenbrand 38; A. Spui- broek 44; P. van Esch 48. De prijzeii met de oude duiven werden behaald door: Jos Rozen- brand 1, 5, 7; P. Verhagen 2, 6; C. v. Tilborgh 3; J. A. Zwart 4. A.s. Vrijdag 30 Juli manden we weer in voor de wedvlucht Gein- bloux (België) tussen 7 en 9 uur. Dus allen op tijd. R.K. Landbouwhuishoudscliool door tekort aan leerlingen opgeheven. Een onvergetelijke dag voor de U.K. Landbouw huishoudsch'ool. Bovenstaande woorden zeggen zo weinig voor een buitenstaander, maar ze betekenen zo veel voor de leerlingen en leraressen van deze school. Dagenlang voor deze dag hebben zij de spanningen en de vrees van het examen gekend, doch deze dag was enigszins een vreugde dag en was de ernst van de lucht. Niettemin zijn er ernstige woorden gesproken die meer inhielden dan vreugde alleen, en juist het tegen overgestelde bereikten. De school n.l. wordt door tekort aan leerlin gen opgeheven, waardoor deze slui ting niet alleen van het cursusjaar, doch ook de sluiting was van deze school in Kaatsheuvel, die vier jaar geleden tot stand is gebracht en nu reeds werd opgeheven. Zo is het dan j.l. Woendag toch een belangrijke middag geweest, bijgewoond door vele vooraanstaan de personen van de N.C.B., n.l. de voorzitster der Boerinnenbond al hier Mevr. Nouwens, de heer van Dijk, leraar in land- en tuinbouw, de heer J. in 't Groen, kringvoor zitter van de N.C.B. uit Dongen, de heer A. in 't Groen, voorzitter van de N.C.B., de heer v. Rooy, secreta ris van de N.C.B., Mej. B. Lonen, voorzitster van de Jonge Boerinnen- bond in Dongen en Mevr. v. Mens- voort-Maas, voorzitster van de Kaatsheuvelse Jonge Boerinnen- bond, de Zeereerw. Heer Kapelaan Swinkels, de secretaris der gemeen ten en ouders der leerlingen. In een kort doch krachtig woord opende de voorzitter van de N.C.B alhier, de heer A. in 't Groen. Uitreiking der diploma's. Vervolgens nam de heer J. in 't Groen, kringvoorzitter van de NCB uit Dongen, het woord en reikte de zo lang begeerde diploma's en ge tuigschriften uit met een bijpassen de gelukwens. De uitslag is als volgt: geslaagd zijn de dames Corry de Jong, Lina Gommers, Ad v. d. Hoek en Jo in 't Groen, allen uit Dongen en de dames Jo v. Rooy, Marianne Mus ters, Nelly Sins. Jeanne Nouwens uit Kaatsheuvel. Getuigschriften werden uitgereikt aan de volgende leerlingen die een schooljaar hebben bijgewoond en dus niet in aanmerking kwamen voor een diploma: Mevr. van Oord (Tonny v. d. Lee), Lina de Jong, Bertha de Jong, Jana Zwaans, Cisca Zwaans, Jeanne Brenters, Joke in 't Groen. Dat na deze goede uitslagen de opluchting der leerlingen duidelijk zichtbaar was, valt te begrijpen. Daarna zong Mej. N. Sins, een der leerlingen, Madonna kindje. Ver volgens sprak de heer v. Nieuwstad, secretaris der gemeente, als ver tegenwoordiger van de burgemees ter enkele woorden tot de leerlin gen en wenste hen allen proficiat met hun behaalde resultaat. Het woord was vervolgens aan Mevr. Nouwens-Verboven; zij me moreerde dat zij ook twee jaar ge leden hier was voor het sluiten van een cursus, nu ook weer, doch nu om te sluiten voor altijd; zij vond dit zeer betreurenswaardig; de meis jes leerden zo onnoemelijk veel hier op deze schodl, jammer dat de jopge boerinnen 't nut hiervan niet inzagen. Ook in haar woorden ont braken de gelukwensen voor de leerlingen en de oprechte dank aan de leraressen niet. Mej. J. v. Rooy declameerde daar na „De Heilige portier" van Anton v. Duinkerken. De Zeereerw. Heer Kapelaan sprak daarna zeer waar derende woorden tot leerlingen en leraressen, hij dankte hen allen voor de schoonmaken van het Pa tronaatsgebouw dat er nu steeds zo netjes uitziet, hij wees er op dat de meisjes, zoals men op het rapport kon zien, diverse vakken in het on derwijs hebben gehad, maar één vak was er dat ontbrak in het rapport, maar dat spreker toch het voor naamste noemde, de vorming, die men hoofdzakelijk kreeg door het contact van de leraressen met de leerlingen, hij wees op de diverse leerstof die de meisjes gehad heb ben en dat dit vooral in hun latere leven, voor vele als toekomstige huismoeders, zo goed te pas zou ko men. Zijn Eerwaarde dankte ook in het bijzonder de leraressen die het Patronaatsgebouw zo dikwijls moes ten betreden in een niet al te scho ne toestand, 'maar het steeds in schone toestand achter lieten, Mej. M. Koenraads nam afscheid van haar zo dierbaar geworden school. Hierna nam Mej. M. Koenraads, lerares in koken en huishoudkunde,- het woord en wenste allereerst de leerlingen proficiat met hun diplo ma s en getuigschriften, ook de va ders en moeders proficiat met hun dochter en zij hoopte dat zij er wer kelijk veel plezier van zouden be ieven. Verder waren haar woorden een ontroerend afscheid aan Kaats heuvel. Het valt me zwaar om af scheid te nemen van Kaatsheuvel; Berndijk is me lief geworden. Deze woorden bleken des te meer waar te zijn door de wijze waarop Mej. Koenraads over Berndijk sprak. Ook zij hoopte hier nog eens te mogen beginnen, maar dan in een beter schoollokaal. Vervolgens dankte Mej. C. de Jong namens de leerlingen de beide leraressen, de Zeereerw. Heer Pas toor voor zijn godsdienstonderricht en de heer v. Dijk voor zijn lessen in land- en tuinbouw. Uit deze dank begreep men duidelijk dat zij nu hun taak voor de toekomst verstaan hebben en dat zij zullen trachten die naar ieders vermogen te ver vullen. Zij bood de beide leraressen een gedachtenis aan van Kaatsheu vel, waarvoor Mej. Somers, lerares in naaien, ook namens Mej. Koen raads, hartelijk dankte voor de mooie cadeaux, een gedachtenis aan De Efteling. Zo zullen we wel aan Kaatsheuvel blijven denken; ook haar viel 't zwaar afscheid te nemen van Kaatsheuvel, maar het moest nu eenmaal. Ook een felicitatie woord aan de leerlingen ontbrak niet. Na deze waarderende woorden zong. Mej. A. v. d. Hoek „Goede avond, goede nacht". Daarna werd overgegaan tot de koffietafel, keurig gedekt door de leerlingen; dat men zich daaraan te goed deed en aan de opgediende spijzen, valt te begrijpen. Onder tussen deed Mej. J. v. Rooy een levensloop der leraressen met alle genoeglijke avontuurtjes met hun beleefd. Ook werden er nog diverse heerlijkheden verloot met een ver loting die de nodige hilariteit ver wekte door de rode en groene loten. Aan het einde van deze dag sprak de heer A. in 't Groen een kort slot woord en hij hoopte nog eens met een nieuw cursus-jaar te mogen be ginnen; toestemming van de boeren bond was er, maar er was alleen nog een tekort aan een flink school gebouw. Na het sluitingsgebed van de kapelaan was ook deze dag weer voorbij, een dag die tevens ook het einde was van deze school hier, maar ook in de annalen van de NCB. Ijverige pioniersters hebben er voor gewerkt, maar het mocht niet baten. Toch mogen we deze school ver verheffen boven alle scholen, doch het nut er van wil men niet inzien. De zuivere intieme geest die er heerste werd nog het meest van al gewaardeerd; dit hebben zij te danken aan hun beide leraressen die de kunst verstonden de harten van de meisjes te veroveren. Ook op deze plaats een kort woord van dank voor al het goede wat U bei den voor alle leerlingen en oud leerlingen gedaan hebt. U hebt meer bereikt dan men waarschijnlijk be seft, doch de meisjes zal het bij blijven en zij zullen er naar streven een goed voorbeeld na te volgen Geslaagd. Voor het diploma Linnen naaien en eenvoudige huishoudkunde slaagden Vrijdag 23 Juli alhier on ze dorpsgenoten, de dames: Riek van Dongen, Maria v. Ier- sel, Sjaan v. d. Velden, Riek v. d. Aa, Jo Ligtenberg, Diny Frijer, Bertha Kemmeren, Jo van Compel, Fien v. d. Ven, Anny Clijn, Kitty van Loon, Lies v. d. Louw, Ria Spapens, Sjaan v. d. Ven, Jo Ver boven, Frida van Loon, Ria van Gorcum, Anny Pijnenburg, Ria van Esch en Sjaan Ligtenberg. Op hel te 's-Bosch afgenomen examen Mulo slaagde onze dorps- genote Jeanne Jansen. Zij genoot haar opleiding op het Pensionaat „St. Marie" te 's-Bosch. Spreekbeurt over het Bisschop pelijk Mandement. Ondanks het feit dat een drietal grote gezelschappen uit ons dorp uitstedig waren, was Zondagavond om 7 uur de vergadering in café Coomans zeer druk bezocht, waar in Pater Chrysostomus sprak over het laatste Mandement van onze Bisschoppen. De voorzitter van de KAB ter plaatse opende de bijeenkomst op de gebruikelijke wijze en releveer de in het kort wat er in de laatste weken zoal is te doen geweest in pers en gesprekken over het veel besproken mandement. Hij noem de het een goede gedachte van de Pastoor om deze avond te beleg gen, teneinde te doen uiteenzetten, hoe de houding van ieder katholiek behoort te zijn in deze kwestie. iHerna werd het woord verleend aan de spreker. Pater Chrysostomus behandelde vervolgens het jongste Mandement over: „De katholiek in het open bare leven van deze tijd." Na een korte inleiding besprak bij de thema's godsdienst en leven, de godsdienst in het maatschappe lijk leven, het goede en het valse spiritualisme, het Humanisme, het particulier initiatief en de organi satie. De grote 'taak die de katho liek heeft, individueel en in orga nisatorisch verbond op sociaal terrein, de grote waarde van het lidmaatschap van de principiële organisatie. De Publiekrechtelijke Bedrijfsorganisatie en bij dit alles de onmisbare eenheid die het ken merk moet zijn van de katholieken. Hierna (behandelde spreker de onchristelijke stromingen als het liberalisme, het humanisme van 't Humanistisch Verbond, N.V.V.; het communisme enz,, om 'te besluiten met een beschouwing over dé veel besproken kwestie >,het lidmaat schap van de Partij v. d. Arbeid'.' De katholiek, zo zegt spreker, weet dat het door Christus inge stelde leergezag onder de voorlich ting van de H. Geest de plicht heeft de gelovigen te leiden en te waar schuwen zo nodig. De geschiedenis is er om te bewijzen dat dit met wijsheid geschiedt. Onder de grootste stilte werd het betoog van Pater Chrysostomus aangehoord, en het dankwoord, zo wel van Pastoor Schoenmakers als van de voorzitter was zeer op zijn plaats. Na deze zeer bevattelijke uiteenzetting werd van de gegeven gelegenheid tot vragenstellen maar een matig gebruik gemaakt. De Heer en Mevrouw geven met grote vreugde ken nis van de geboorte van hun zoon Hij ontving bij het H. Doopsel de namen van Johannes Gijsbertus Cornelis Maria. Waalwijk, 25 Juli 1954 Grotestraat 166 Op Donderdag 29 Juli hoopt onze dochter, de Eerw. Zuster Religieuze van het Gezelschap van J. M. J. in de wereld Jo van Heesbeen, haar eeuwige professie te doen in de kapel van het Moederhuis Mariënburg te 's Bosch. Familie C, J. van Heesbeen- Klijn Waalwijk, Juli 1954. Gelegenheid tot gelukwensen op Zondag 1 Augustus a.s. van 4.305.30 uur in het Moeder huis Mariënburg te 's-Bosch. GEVRAAGD voor dag of dag en nacht of Mevr. VermeerKemperman Mr. van Coothstraat 51 WAALWIJK. Stationsstraat 71 en Stationsstraat 158 WAALWIJK. JONGEMAN met diploma 5 jaar H.B.S.-A zoekt voor halve dagen Adres te bevragen Bureau van dit blad. ing. 1 Sept. a.s. aangeboden in kl. gezin. Brieven onder No. 5908 Bur. van dit blad. TE KOOP GEVRAAGD klein model, zonder gebreken. Stationsstraat 34 WAALWIJK. WIJ HEBBEN Prima Eczeemzalf Swaat's huidzalf Fl, 1.20 p.r tube. Drogisterij Van Amelsvoort Op de Markt, Tel. 2286 KAATSHEUyEL en AdresJulianastyaat 13 Kaatsheuvel Liefst C. V. Brieven onder No, 5907 aan het bureau van dit blad. Beginners en gevorderden TETER. DIJK 119 - BREDA Directe aanmelding zeer g ewenst I 4 persoons in goede staat. Prijs fl. 500. Waar zegt de Uitgever. DAN NATUURLIJK van Brillenspecialist OEN BOSCH TILBURG BREDA Vughlerstr. 25 Markt 32 N. Ginnekenstr. 23 Den Bosch - Tilburg - Breda - Eindhoven - Helmond - Venlo BIEDT ZICH AAN voor de avonduren. Brieven onder No. 5906 bureau van dit blad. WIJ HEBBEN voor pijnlijke branderig* voeten Voetbalsem GO-ON Fl. 1.75 per tube. Drogisterij Van Amelsvoort Op de Markt, Tel. 2286, KAATSHEUVEL VRAGEN VOOR DIRECT Aanmelden GROTESTRAAT 71—73, DRUNEN. GERUWDE CHAR- MEUSE NACHTHEM DEN, maat 42-44 KRISTAL NYLONS met fancyheel en zw. naad TRUMAN SHIRTS speciaal voor de va cantie, jongensmaten ZIJDEN DAMES- DIRECTOIRS, spotgoedkoop NYLON ONDERJUR KEN met kantgarn. ONDERJURKEN met schouderb. alleen bleu DAMESPYAMA'S 8 versch. modellen CHARMEUSE DAMESSLIPS, alleen zwart, 3 voor BIKINI'S 3 voor THEEDOEKEN, flinke maat, gezoomd en gelust Grote maat ONTBIJT- LAKENS, in groen, blauw en terra NYLON HEREN- ANKLETS, ook de grootste maten WASHANDJES flinke maat, 6 voor ZWEMBROEKJES jongensmaten CHARMEUSE KINDERSLIPS, 2 voor Lange khaki HERENBROEKEN, Extra koopje LUIERS, flinke maat, mooie kwaliteit WOLLEN DAMES- PULLOVERS, diverse kleuren

Echo van het Zuiden | 1954 | | pagina 4