A Seizoen Opruiming MEUBELEN F. DE ROiJ-FRANKEN L00N-0P-ZAND Uüreqto, oMtoy vroom dreesmanv Luisterrijk feest in de parochie Berndijk. KOOPJE VAN DE kVEEKl Modelkamers 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 30 JULI 1954 10 Geldig van 30 Juli t/m 5 Aug. dus Weer een week met Werkelijke Koopjes „DE ECHO" WIJ exposeren met de a.s. kermisdagen tegen fantastisch loge prijzen Het bezpaart U 100den guldens HUISKAMERS 595 thans 1 379.- GOTH. SLAAPKAMER (beperkt voorradig) i 298.- BANKSTELLEN Enorm gesorteerd f 325.- Ook hebben wij nog voor U een geheel nieuwe collectie (o.a. huis- slaap- en zitkamers) die wij gedurende de kermis dagen U aanbieden met 10°/o extra korting De gehele kermisweek geopend. Dus naar TILBURG bij Koestraat 144 TILBURG Tel. 22975 woord van opwekking, dat feitelijk, ge* zien de stemming die thans heerst, niet nodig is. Een trouw repetitiebezoek. een tijdig aanwezig zijn, een geregeld oefe pen, een tactisch inspelen, een goed on derhoud en behandeling van de instru menten, 't zijn alle punten, die de heer Molenschot als grote practicus de revue laat passeren. Hij eindigt met een feli citatie aan bestuur en leden en met een „Hoch" op Apollo. Namens de werkende leden geeft de heer van Wanrooij aan bestuur en direc teur de verzekering, dat allen hun uiter ste best zullen doen, om Apollo in de kortst mogelijke tijd te brengen in de hoogste afdeling. CONCERTEN EFTELING. Het interesseert zeker de muzieklief hebbers uit de verre omgeving, wat „De Efteling" dit seizoen aan concerten aan biedt, waarom we het volledige program ma laten volgen, waarvan reeds de bei de eerste corpsen zijn opgetreden. Zondag 11 Juli Marinierskapel der Kon. Marine, Rotterdam. Directeur: Ka pitein G. Nieuwland. Zondag 25 JuliKon. Harmonie „Sophia's Vereniging", Loonopzand. Di recteur: T. Kotter. Zaterdag 31 Juli, 17 uur Harmonie „Concordia", Loonopzand, Directeur: F. v. Abeelen. Zaterdag 7 Augustus, 17 uur: loop High School Band", Kamloop, Ca nada. Zondag 15 Augustus, 17. uur: Mu- ziekver. Apollo", Goor. Directeur A. Sommer. I Zondag 22 Augustus, 17 uur: Harmo nie „Kolping's Zonen", 'Bergen op Zoom. Zaterdag 28 Augustus, 17 uur: Har monie „Orpheus", Tilburg. Directeur: A. Molenschot. Zaterdag 4 September, 17 uur 'Lucht machtkapel, Nijmegen. Directeur: le Lt. H. van Diepenbeek. Zondag 12 'September 17 uur in on derhandeling: Militair Corps „Les Gui des'Brussel. GAUW OPGEHELDERD. 't Was Zaterdagavond feest in het Restaurant van „De Efteling". De Stu denten van de Textielschool uit Tilburg waren daar in gezelligheid bijeen en het bedienend personeel had weer druk te werken. Van deze drukte maakte een der obers op een gegeven ogenblik gebruik om de geldtrommel van het personeel, waarin reeds een bedrag van ongeveer f 2500.bijeen was de ontvangsten van die dag ongemerkt weg te ne men. Doch reeds vrij spoedig werd dit verdwijnen gemerkt en aan de heer v. R. bekend gemaakt. Direct stelde deze de gemeente-politie van de diefstal op de hoogte en nog dezelfde nacht zette deze haar onderzoek in, dat al spoedig leidde tot een vermoeden. Toen de Zondag daarop een van de leden van het bedienend personeel het verzoek deed eerder zijn werk te mogen beëindigen, werd de politie hiervan op de hoogte gesteld, die het nodig vond deze man opnieuw aan een verhoor te onderwerpen, met het gevolg, dat al spoedig een volledige bekentenis volgde. Op zijn verklaring werd het geforceerde geldkistje in de omgeving van Rosa- gaerde gevonden. Ook de daaruit ont vreemde inhoud werd achterhaald en de man, uit Eindhoven afkomstig, in arrest gesteld. i 1 ORIËNT ATIERIT OP ZONDAG 25 JULI. Ondanks het slechte weer was de deelname aan deze rit, georganiseerd voor de jongens van 1217 jaar uit Kaatsheuvel, Berndijk en Loonopzand zeer groot. Een kleine honderd deelne mers, verdeeld over 26 groepen, vertrok van het 'Patronaat te 'Kaatsheuvel, via Sprang naar Waalwijk, waar de tocht verder ging naar de Brokkenberg, langs de Steenbakker, en weer het bos in naar Loonopzand. 'Na de controlepost 'bij de kiosk, ging het verder naar Café Maas in Joachimmoer, waar men na veel moei te in de stromende regen de controle passeerde. Door de bossen ging het nu naar Dongen, maar daar kwamen maar Weinigen bij de sportvelden aldaar voor de laatste controle. 'De meesten lieten vanwege het slechte weer maar verstek gaan en reden direct door naar de fi nish in het patronaat. Vier groepen zijn volledig uitgevallen, terwijl sommigen hun groep ook in de steek hebben ge laten. 1 I De prijswinnaars zijn le prijs: groep 2 (H. Spapens, R. Hoesen en 'P. v. lersel)2e prijs: groep 21 (J. de 'Louw, J. Damen, M. Beex, H. Bergmans); 3e prijs: groep 4 (J. Bee- rends, H. iv. d. Velden, P. Jansen); 4e prijs: groep 22 l(W. v. d. Sanden en J. Kleyngeld). De „Suikerprijs" gaat naar groep 1 (Th. Kusten, J. Evers, J. Ligtvoet). De prijzen kunnen worden afgehaald aan de diverse patronaten op Zondag 1 Augustus, waar tevens de volledige uitslag te lezen is. DE RONDE VAN KAATSHEUVEL Het bestuur van de Kaatsheuvel- se Wielerronde is druk bezig met het voorbereidend werk voor Zon dag 22 Augustus a.s. Mocht het mo gelijk bij sommigen even de indruk gewekt hebben dat er nog twijfel aan bestond of Kaatsheuvel in '54 wel een ronde zou krijgen, het is thans zeker dat de 6e Ronde door gang zal vinden. Het zou na de suc cesvolle vijf voorafgaande jaren ook jammer zijn dat Kaatsheuvel dit evenement zou moeten missen. De plaats is er bij gebaat en het drukke bezoek waarop steeds ge rekend mag worden, is voor vele middenstanders een extra gelegen heid daarvan te profiteren. Het is dan ook vanzelfsprekend dat ieder een gaarne zijn steun zal verlenen in de grote kosten die deze orgar% satie vraagt, temeer nu het weer in de bedoeling ligt de Ronde op een vrij parcours te verrijden. Om de kosten te dekken zal daarom een bez'oep gedaan worden op de ge hele burgerij. Er zal een envelop gepresenteerd worden met het op schrift „De Ronde van Kaatsheuvel en de Ronde van de Ouden van Da gen", want ook dit jaar zijn die twee Ronden nauw met elkaar ver bonden, doordat het comité de ver koop der. programmaboekjes en de verkoop der Ronde-speldjes in han den geeft van het comité, dat de Ronde van de Ouden van Dagen or ganiseert en de opbrengst samen deelt. En mag er nu al iemand zijn die koud blijft voor de wielersport, allen zijn toch zeker enthousiast voor de Ronde van onze Oudjes en, die moet ook doorgaan en bekostigd worden. Dus als de rondgebrachte enveloppen weer worden terugge haald, dan zit daarin de steun voor beide touren. Geslaagd. Te Amsterdam slaagde voor het vak diploma Meubelmakerij en Detailhandel Meubelen de heer D. A. M. van Wan rooij te Kaatsheuvel. Vacantie, Tegelijk met de scholen krijgt ook de industrie in Kaatsheuvel haar vacantie. Natuurlijk geen maand, maar dan toch 8 dagen, een tijd van volledig vijaf om te rusten of te genieten naar gelang de beurs het toelaat, de keuze wordt ge maakt enhet weer het gedoogt. En in dit opzicht is er jammer genoeg nog weinig goeds in het verschiet De zonne- en regengod schijnen de laatste tijd in een ongelijke strijd gewikkeld, waarin Pluvius over overvloediger wapenen blijkt te beschikken dan de Zonnegod. Toch zijn er plannen gemaakt en de uit voering daarvan gaat gewoonlijk door, daar vooral vastgestelde reizen vaak moeilijk kunnen verzet worden, daar de tijd beperkt is en de reisgelegenheid be sproken. Laten we hopen, dat er nog een ommekeer komt die 't tenminste mogelijk maakt eens een dagje drooghuids te ge nieten. We willen hopen, dat de Enkhui- zer Almanak, die vanaf 24 Juli warm weer voorspelde, nog minstens voor de komende week gelijk krijgt. Dan prettige vacantie. Concordia komt concerteren. Na Sophia, die het Zondagavond zeer slecht trof door het ongenadig slechte weer, krijgt De Efteling Zaterdagavond het andere Loonse korps te gast. We be hoeven geen voorspellingen te gaan ma ken dat we weer iets extra's te horen zullen krijgen. Alle nummers, die inge studeerd zijn voor het wereldconcours te Kerkrade, staan op het programma en evenals bij Sophia is ook bij Concordia alles gedaan om te komen tot een onbe rispelijke uitvoering. De verwachting is dus ook voor Zaterdagavond zeer hoog gespannen en iedereen, die maar enigs zins de gelegenheid heeft dit concert bij te wonen, zal deze kans niet laten voor bijgaan. Om teleurstelling te voorkomen merken wij nog op, dat het concert niet om 7 uur, doch om 5 uur aanvangt. Directeur v. Abeelen presenteert on derstaand programma 1. Travalgar, Mars Zehle 2. Siciliaanse Vespers, Verdi arr. Desprey 3. Het Daghet in het Oosten D'Hayer 4. 2ième Suite d'Orchestre, Moerenhout Pauze. 5. Carnaval Romain, Berlioz arr. G. Meister 6. Scènes Alsaciennes J. Massenet arr. G. Boedijn a. Dimanche Matin b. Au Cabaret c. Sous les Tilleuls d. Dimanche Soir 7. JaJpuzy J. Gade 8. Espana Cani Marquina arr. Hannikken 9. Stars and Stripes, Mars Sousa AGENDA. Vrijdag 78.30 uur n.m. inmanden wedvlucht Quievrain in Café De Sportwereld. Zaterdag 5 uur n.m. Concert in De Efteling door de Kon. Erk. Harm. Concordia uit Loonopzand; 8 uur n.m. en Zondag 6 uur nama en 8.30 uur n.m. Apollo-Theater „De Wrede Zee", toegang 14 jaar. Uit ons redactioneel onderschrift in ons nummer van 1.1. Maandag zou men onverhoopt kunnen concluderen, dat het ontbreken der uitgebreide verslagen van de belangrijke bijeenkomsten van eind vorige week in dat nummer, zou te wij ten zijn aan onze correspondent te Kaats heuvel. Dit is geenszins 't geval; hij had een deel van z'n uitgebreide copie reeds Zondagavond ingezonden, maar over vloed van copie en andere technische redenen waren oorzaak dat verschillende berichten van alle zijden, moesten blij ven liggen, om de ruimte zo te verdelen dat ieder wat kreeg. RED. ste Plechtige 'H. Mis, Uw vader, vader t Donders en Uw Moeder, die nu in de hemel is, zij jubelt mee vanuit de hemel. Na de H. Mis zong het zangkoor de Cantate 'Sacerdotes van J. A. S. van Schalk; deze werd, evenals de misge zangen, op verdienstelijke wijze uitge voerd, het gezang weerklonk door de kerk, het deed allen nog intenser mee voelen met dit H. Misoffer en grote feest. Eerste neomist sinds 't bestaan der parochie van de H.H. Marte laren van Gorcum, droeg zijn eerste H. Mis op. Het was feest in de Berndijk, niet alleen bij Pater Donders, doch heel Berndijk jubelde mee met zijn eerste priester-zoon, de Wel eerwaarde Pater Jan Donders C.S.Sp., die Zondag 18 Juli j.l. uit de handen van de Bisschop, Zijne 'Hoogwaardige Excellentie Mgr. Joachim de Lange C.S.Sp., Prelaat van Teffe (Brazilië) zijn hei lige priesterwijding ontving en Zondag j.l., 25 Juli, zijn eerste plech tige H. Mis opdroeg in zijn parochiekerk. Aan de ouderlijke woning was een mooie gevelversiering aangebracht, ter wijl de route vanaf de Antoniusstraat, Sweensstraat en de nieuwe Berndijkse- straat tot aan de kerk stemmigsvol was versierd met talrijke vlaggen, zandta- pijren en wandschilderingen. De kerk zelf was luisterrijk getooid met bloemen en licht. Zaterdag begon de feestviering reeds en maakte heel de Berndijkse bevolking haar opwachting bij de grens van de parochie, bij de Jong in de Antoniusstr. en haalde daar de neomist af. 'n Hartelijk woordje van welkom werd er gesproken en daarna volgde in op tocht, de Berndijkse rijvereniging, de Kon. Erk. Harmonie St. Jan, afgevaar digden van diverse verenigingen, school kinderen, bruidjes, familie van de neo mist en het feestcomité, naar het kerk plein, alwaar de Zeereerw. Heer Pastoor E. Rietra, de neomist 'n hartelijk woord toesprak en hem van harte welkom heet te; daarna nodigde de pastoor de neo mist uit de kerk te betreden en de mas sa belangstellenden om het plechtig Lof bij te wonen. Aan deze uitnodiging werd natuurlijk ten volle gehoor gegeven. Het was een overvolle kerk met gelovigen, die met 'het koor de Lofgezangen aan God uitjubelde en Hem dankte dat ook Zij nu eindelijk na zovele jaren een pries terzoon in htm midden mochten begroe ten. Eerste Plechtige H. Mis. Zondagmorgen om half 10 werd de neomist met zijn familie aan zijn ouder- liikt woning afgehaald, omringd door een stoet van bruidjes en begeleid door de Kon. Erk. Harmonie St. Jan met drumband en diverse geestelijke en we reldlijke autoriteiten en het feestcomité. Bij de pastorie aangekomen sloot zich nog een aantal misdienaars aan en dan kreeg de neomist de gelegenheid zich te kleden in zijn misgewaden. Om kwart over 10 dan begon de eer ste plechtige H. Mis, opgedragen door de neomist, die daarbij werd geassisteerd dooi de Zeereerw. heer Pastoor E. Riet- ra als Presbyter assistent, de Weleerw. heer 'Kapelaan H. Vogels als diaken, de Weleerw. Pater W. Burmanje C.S.Sp. als subdiaken en de Weleerw. 'heer Ka pelaan Swinkels als Ceremoniarius. Het parochieel zangkoor zong onder leiding van de heer van Dijk de Missa In honorem Beati Caroli, van Lorenzo Perosi, 2 stemmig, de organist was de heer Fr. van de Ven. Onder de H. Mis hield de Zeereerw. heer Pastoor een feestpredicatie. 'De pas toor begon zijn predicatie met enkele woorden uit de psalm de Heer heeft gesproken en het zal hem niet berou wen, gij zijt priester in eeuwigheid. Spreker memoreerde de prachtige ga ve van het priester zijn. Velen zijn ge roepen, maar weinigen uitverkoren. Pa ter Donders, tot U kan vandaag in vol le waarheid gezegd worden: Gij zijt priester in eeuwigheid. Gij oefent vandaag Uw functie uit in uw parochiekerk, waar gij zo vaak zijt heengegaan, waar ge de sacramenten hebt ontvangen. Gij zijt als jongen naar de priesterschool gegaan. Gij hebt U met moed en doorzettingsvermogen aan de priesterstudie gewijd. Ik wens U als her der in deze parochie op heel bijzondere wijze geluk, 't Is een groot voorrecht om priester te worden. Gij zijt dezer dagen door de Bisschop gezalfd en waarom Pater Donders, zijt Gij uit zovele andere jongens uit deze parochie uitver koren. Dat gij dit geworden zijt is een groot voorrecht en groot geluk. Ik feliciteer U dan op deze dag, de dag van Uw eer- Het feestcomité bood waardevolle ca- deaux aan namens de buurtvereniging. Om 1 uur begon de receptie, waar voor de belangstelling overgroot was. Twee kleintjes brachten allereerst hun gelukwensen in de vorm van een vers, waarna namens de buurtvereniging de Weleerw. Pater Verheggen, de priester toesprak en hij bood hem het cadeau aan van de buurt die bestond uit de An toniusstraat, Sweensstraat en Nieuwe Berndijksestraat. Het volgende werd Pa ter Donders aangeboden monstrans, ciborie, 2 altaarschellen, canonborden, standaard voor het missaal, bedienings doosje, wierookvat met standaard. Ook nog een kazuifel van de Missienaaikring uit Kaatsheuvel. Vervolgens nam de heer W. v. 'Kuijk, voorzitter van Berndijks Belang namens deze vereniging het woord. Deze bood namens de overige parochianen een 5- tal kazuifels aan in de 5 liturgische kleu ren, doch boven alles het onmisbaar ge bed, dat het voornaamste is voor 'n goede werkkring 'hier op aarde ter uit voering van Gods plan. Daarna sprak pater Verheggen weer en bood de neomist 'n gesloten envelop pe aan, ook nog van de buurtvereni ging; verder nog een prachtig wierook vat, dat men de pastoor dezer parochie zou aanbieden, ter gedachtenis aan de eerste priester van de parochie. Daarna nam de neomist zelf het woord. In zijn krachtige speech dankte hi] allen voor de mooie cadeaux, die hem werkelijk overdonderd hadden, aldus spreker. Hoe kan 't ook anders. Toen hem werd gevraagd, wat 'hij wilde heb ben voor zijn priesterwijding, had hij 5 stuks opgenoemd, om hun daar een keus uit te laten maken. Nu waren er niet alleen die 5 stuks allemaal, doch nog veel meer. 't Was werkelijk een verras sing voor hem. Ik dank U allen, geachte aanwezigen, oprecht. Zijn woorden wa ren woorden van dank en nog eens dank. Daarna kwam een lange file van be langstellenden de pater geluk wensen; tal van geestelijke en wereldlijke autori teiten maakten hiervan gebruik, o.a. de burgemeester dezer gemeente, de Wel edelgestrenge heer van der Heijden, de Weleerw. Pater Burmanje, Kapelaan Vo gels, enz. enz. Een ontroerende dankpredicatie. Om half 3 werd de neomist afgehaald door de Kon. Erk. Harmonie St. Jan en de bruidjes. De voorzitter van St Jan, de heer Soethoudt, maakte van deze ge legenheid gebruik om namens heel de harmonie de priester geluk te wensen en met hem heel zijn familie Het was een woordenrijke speech met welgekozen woorden, die de voorzitter ten beste gaf. Daarn atrok men naar de kerk, waarbij de harmonie met drumband evenals Za terdagavond en Zondagmorgen voor de muzikale omlijsting zorgde. Om 3 uur celebreerde de pater een plechtig Lof met assistentie. Het was een overvolle kerk met gelovi gen, die daarna de dankwoorden van deze jonge priester aanhoorden, die zoals hij zei, nog geheel vervuld was met de heerlijke gevoelens van zijn H. 'Priester wijding van j.l. Zondag, en de schitte rende woorden gisteravond tot hem ge sproken en voor deze dag. Hij memoreerde dat hij 13 jaar gele den de grote sprong heeft gewaagd van uit de schoenfabriek naar het klooster, dikwijls onzeker van mezelf: zou ik 't halen of niet. Steeds zijn mij duidelijker geworden de woorden van 'Christus „Niet gij hebt mij gekozen, doch Ik heb U uitverkoren". God heeft mij gemaakt tot bemiddelaar tussen God en de men sen. Vervolgens sprak 'hij woorden van dank aan allen die deze dag voor hem onvergetelijk hebben gemaakt; het was onmogelijk ieder persoonlijk te danken, maar iedere dag opnieuw als ik aan het Boerenmetworst, zeer fijn, 100 gram Friesekaas, belegen, 250 gram Plantagekoffie, huishoud kwal., 250 gram Sardines op Olijfolie, groot blik Nougat blokken, met echte chocolade, 7 stuks Koffie carré's, bijzonder fijn koekje, 250 gram Vruchten assortie, toffe-glacé melange, 250 gram Utrechtse sprits, voortreffelijk, 250 gram DEN BOSCH EINDHOVEN altaar sta, zal ik U allen, parochianen, gedenken, tijdens het H. Misoffer dat ik aan God opdraag. Nu hier iedere dag, maar ook over een jaar, als hij uitge zonden zal worden naar een van de verre missielanden. Na deze dankwoorden, die menigeen ontroerden, moest er nog een wens van zijn hart. Hij hoopte vurig dat er nog meer priesters uit onze parochie mogen opstaan. Na het Lof zong de Weleerw. Pater Schiks C.S.Sp. „De Priester". Daarna keerde de neomist met zijn fa milie naar de ouderlijke woning terug, om aldaar het feest in intieme kring voort te zetten. Zo heeft dan de parochie 'Berndijk zijn eerste priesterzoon geëerd, de eerste priester sinds 60 jaar. Het was een waar dig feest, dat de zoon van „dokskes" toebedacht is. 'Dat dit feest zo groot was en goed georganiseerd, is te danken aan de medewerking van alle Berndij- kers, in 't bijzonder de Zeereerw. Heer Pastoor Rietra en het feestcomité, dat bestond uit de volgende personen: Pater Verhegge, de heren v. Broekhoven, W. Dingemans, B. 'Oosterwaal, H. v. Deu- tekom en T. 'Oosterjvaal. Met eer hebben zij hun taak volbracht. Hiervoor namens alle parochianen op rechte dank. GESLAAGD. De heer J. Belle, onderwijzer aan de R.K. Jongensschool, behaalde te Breda de Hoofdakte A, evenals de 'heer A. v. Dijk, die te 'Breda de Hoofdakte B be haalde. Beiden van 'harte proficiat. UITSTAPJE MARIA-CONGREGATIE Dinsdag a.s. 3 Augustus zal de Ma ria Congregatie haar jaarlijks uitstapje maken met hun Zeereerw. heer directeur. Om 5 uur zal in de parochiekerk een 'H. Mis worden opgedragen, waarna men om 6 uur zal vertrekken naar Baurein en verder voor 'n tocht door de Belgische, Ardennen. Wij wensen hun veel plezier toe en 'n goede reis. Aanbesteding. 1 Door de firma van Dongen en Labee te Kaatsheuvel werd de 'bouw van een nieuwe fabriek bij onderhandse aanbe stedingsteding gegund aan de laagste in schrijver, dé fa, L. van Geel te Kaats heuvel. AGENDA. Zaterdag 31 Juli 15.45 uur repetitie drumband 'Harmonie 'St. Jan. I Zondag 1 Aug. 11.3012.30 uur lees- i bibliotheek. I 56.30 uur jongenspatronaat voor de leeftijd van 1215 jaar. 7.309 uur jongenspatronaat voor de jongens boven de 15 jaar. Maandag 2 Aug. 8 uur nam. repetitie Kon. Erk; Harmonie St. Jan. ZILVEREN KLOOSTERJUBILEUM. De Eerw. Frater Walbertus, Directeur van het Fratershuis St. Egidius alhier, vierde Dinsdag zijn Zilveren Klooster jubileum. Om 9 uur droeg de Zeereerw. Heer Pastoor der Parochie een H. Mis van dankbaarheid op, waaronder de kinde ren der Fraterschool onder leiding van Frater Angelico Nederlandse gezangen uitvoerden. 's Middags te twee uur werd Frater Walbertus in het Parochiehuis door leerlingen en onderwijzend personeel ge huldigd, bij welke gelegenheid de jongens behalve enkele mooie voordrachten ook zeer verdienstelijk toepasselijke zang nummers uitvoerden. GESLAAGD. Bij gelegenheid van het te Tliburg gehouden examen Middenstandsdiploma slaagden onze dorpsgenoten Adr. J. M. v. Beers, Joke v. d. Hoven en Jos Hui- bregts. Voor het examen 'Hoofdacte Onder wijzer slaagde te Breda onze dorpsge noot Joseph Hornman. 'Op het te 's Bosch gehouden examen voor akte K (Nuttige Handwerken) slaagde onze dorpsgenote mej. Gerda Schoenmakers. Voor Associatie Boekhouden slaagden onze dorpsgenoten de heren C. v. Iersel en K. Brands. gaaft U voor Waalwijk Kaatshouvol oa do Lang. straat DE BESTE It EC LAME. Reiskosten worden vergoed. GEEN FILIALEN. Levering franco met eigen wagen. 1000 m2 oppervlakte Neemt U zonder enige verplichting een taxi aan het station, die U rechtstreeks brengt naar onze toonzalen. VRIJ ENTRÉE VRIJ ENTRÉE

Echo van het Zuiden | 1954 | | pagina 12