r v.y CAPELLE WASPIK 1 BERNDIJK Hoed gekleed^ Bergmans schoenenmagazijn BÜJARTEN Woningruil. Jos van de Ven Naar de Apollo-zaal 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 18 FEBRUARI 1955 6 De oude Egypti enaren 0 V o AUTO-RIJSCHOOL C. J. Vossen Co. I REGENJASSEN I i REGENMANTELS l WAARHEEN MET CARNAVAL?? Jack Wilson Stemming gegarandeerd. IN DE KLEINE ZAAL DE THE RHYTME ACCES Speciale aanbieding RUBBERLAARZEN nen; G. J. Snoeren van Tilburg; F. J. M. Bieseman van Maastricht; G. Glasbergen van Drunen; C. E. Schalken van Loonopzand; C. J. G. M. Bertels en echtg. van Loonop zand; A. M. Demmers van Loonop zand. Vertrokken: H. A. v. Gils en ge zin naar Medemblik; A. P. B. de Kort naar Renkum. gebruikten reeds de op wekkende bestanddelen van de pepermuntplant. Tegenwoordig gebruikt men ditzelfde middel ter op wekking en verkwikking, maar dan in veredeldevorm. Men gebruikt thans.... King pepermunt. King is lekker en gezond. GOEDGESLAAGDE MUZIEK- EN TONEELAVOND. Dinsdagavond gaf de muziekver. Kunst na Arbeid in de zaal van mevr. Cové- v. d. Haart een uitvoering, welke zich in een flinke belangstelling mocht ver heugen. Medewerking werd verleend door de Bossche Toneelclub. De vice-voorzit- ter de heer A. H. Kerst sprak bij afwe zigheid van de voorzitter een kort be- gioetingswoord, waarna de muziekver eniging het programma opende met de mars Feu-Cacré van Ton Kotter, om vervolgens onder leiding van de dirigent, de heêr Jas Dankers uit Loonopzand, en kele grote nummers uit te voeren, w.o. Carpe Diem, ouverture van S. P. v. Leeu wen en Selectie uit De Vogelkoopman operette van C. Zeiler, Arr. S. P. van Leeuwen. Met de fikse mars Day of Tri umhp van FF. Jakma besloot de vereni ging haar gedeelte van de avond. De nummers werden op correcte wijze uit gevoerd, hetgeen ook tot uiting kwam in het waarderend applaus, dat directeur en debutanten na ieder nummer in om hadden te nemen. Na een korte pauze bracht de Bossche Toneelclub het blijspel in drie bedrijven Haar laatste wil, door J. W. v. d. Heij den Jr. en Henk Bakker voor het voet licht. Op keurige wijze werd dit stuk vertolkt en iedere medespelende was zijn (haar) rol volkomen meester. Met hun spel wisten zij het publiek van begin tot eind te boeien en na ieder bedrijf volgde een verdiend applaus, dat na het halen voor het laatste bedrijf aanzwol tot een ovatie. Aan het slot van deze goed geslaagde uitvoeringsavond, waarop de muziekver eniging met genoegen kan terugzien, dankte de voorzitter allen, die aan het slagen van deze avond hadden medege werkt, in het bijzonder directeur en wer kende leden van Kunst na Arbeid en de dames en heren van de toneelvereniging, met welk dankwoord het publiek op on dubbelzinnige wijze instemde. FEESTAVOND. Dinsdag 22 Febr. a.s. des avonds 8 uur wordt in Stationskoffiehuis Pruijs- sers de jaarlijkse feestavond van de On derlinge Tuinbouwver. Capelle e.o. ge houden. Evenals vorige jaren belooft het weer een gezellige avond te worden. 'T ROZEKNOPJE. De gemengde zangvereniging 't Roze- knopje is voornemens in de eerste helft van de volgende maand in de zaal van de heer P. Pruijsers haar uitvoering te geven. Het ligt in de bedoeling naast een zangprogramma de opvoering van een blijspel te verzorgen. Uitslagen van de Zaterdag j.l. gehouden Bridge-drive. De Zaterdag j.l. gehouden bridge drive in hotel Van Iersel, werd weer een succes. De wisselbeker voor 't hoogst geklasseerde paar ging naar de heren J. v. Esdonk en H. van Straten te 's-Hertogenbosch. De wisselbeker voor het hoogst biedend paar ging naar de heren P. Konings uit Raamsdonk en H. Greve uit Waalwijk. Het aantal deelnemers bedroeg 64 personen of 32 paren. De uitslag was als volgt: 1. Heren J. v. Esdonk en H. van Straten te 's-Eosch 9940 pnt. 2. Heren L. Hofmeester en A. La- gerberg Jie Vught 7130 pnt. 3. Heren P. Konings, Raamsdonk en H. Greve, Waalwijk 7050 pnt. 4. Mevr. H. Greve, Waalwijk en Mevr. Konings, Raamsdonk 5250 pt. 5. Heren M. v. d. Ven, Vught en J. Mooren, 's-Bosch 3630 pnt. 6. Mevr. Van Dijken en de heer Arends te 's-Bosch 3360 pnt. 7. Heren W. Willems en C. Dek kers te Raamsdonksveer 3180 pnt. 8. Heren H. Mallens en M. v. Ar- denne te Reijen 2370 pnt. 9. Dhr en Mevr. Van Tienhoven- Looise te Waalwijk 2210 pnt. 10 Mr J. Hoek en Mr Stubbe te Waalwijk 1910 pnt. 11. Mevr. Pullens en Mej. Hens te Waalwijk 1270 pnt. 12. Dhr. en Mevr. Van Dongen- Konings te Slikkerveer 1220 pnt. 13. Mevr. v. Oldenbeek en Mevr. Dirks te Waalwijk 600 pnt. 14. Heren M. Zijlmans, Capelle en P. Marks te Waalwijk 360 pnt. 15. Dhr en Mevr. F. Smelt te Ca pelle 150 pnt. 16. Dhr P. Meulemeester en Mevr. Smits te Oosterhout 760 pnt. Troostprijs: Dhr P. v. Poppel en Mevr Aarts te Gilze 6460 pnt. Slemprijzen: 1. Heren P. Konings, Raamsdonk en H. Greve te Waalwijk 7 SA. 2.. Heren R. F. Wijffels en P. Brokx, Waspik 7 H. 3. Mevr. Pullens en Mej. Hens te Waalwijk 6 SA. 4. Heren J. v. Esdonk en H. van Straten, 's-Bosch 6 SA. 5. Heren H. Mallens en M. Ar- denne, Rijen 6 SA. 6. Heren L. Hofmeester en A. La- gerberg, Vught 6 Sch. 7. Heren M. v. d. Ven, Vught en J. Mooren, 's-Bosch 6 H. 8. Dhr P. Meulemeester en Mevr. Smits, Oosterhout 6 R. 9. Heren J. v. Esdonk en H. van Straten. 's-Bosch 6 R. Uitvoering O.K.K. Zoals wij reeds eerder berichtten zal de Zangver. OKK op 19 Febr. in Hotel v. Iersel opvoeren de operette „Franchemont de Mars kramer", dit naar aanleiding van het 25-jarig bestaan dezer vereni ging. Tevens zal op deze avond de Huldiging plaats vinden van hen die. vanaf de oprich ing OKK zijn trouw., gebleven. Hiertoe behoren enige ereleden, doch ook enkele leden die nog actief aan het vereni gingsleven. deelnemen. Al niet al zal het een feestelijke avond wor den, die de nodige belangstelling zal weten te trekken. Kosten noch moeiten zijn ge spaard; fraaie cos iiums van de firma Dame uit Haarlem zullen dc operette nog meer tot haar recht doen komen. Ook voor fraaie de cors is zorg gedragen. Als bijzon derheid kunnen wij nog melden dat de oudste klas van het kinder koor deze uitvoering zal assiste ren. Deze jonge operetlespeierIjes zullen zeker bijdragen tot het wel slagen. Als solisten zullen we o.a. zen optreden: Mevr. C. Quist, Leny Ruitenberg-Kerst, sopraan; Annie Boezer-Ruijtenberg, mezzo-alt; An ton Kerst en Ad Boezer, tenor; Cor Ruijtenberg, bariton, Cor van den Broek, bas. Ook zijn er nog ver schillende spreekrollen. De begeleiding van deze avond is in handen van de heer van Gorp, leerling van het Conservatorium te Tilburg; de algehele leiding be rust bij mej. Blom. We vertrouwen dat heel Waspik zal meeleven met deze unieke ge beurtenis, dat een koor met eigen leden en met eigen krachten een operette voor het voetlicht brengt. mmrni BEDRIJFSDIENST. DE JEUGD ONZE ZORG!!! Door de „Dienst voor Jeugd in de Be drijven" zal in de gemeente Loonopzand begonnen worden met haar werkzaam heden onder de jeugdigen, die nog niet bereikt werden door de plaatselijke jeugd verenigingen. In overleg met de bestaande Jeugdor ganisaties zullen diverse activiteiten wor den gepland ter verwezenlijking van het doel der Stichting. Het doel dezer Sitch- ting, die haar zetel heeft te Tilburg en onder leiding staat van Dr. A. L. N. Knaapen, wordt samengevat in „het be vorderen van het werk van de Kath. Jeugdorganisaties en jeugdstands-organi- saties, voorzover zij zich bezig houden me tde vorming en ontwikkeling van de jeugdigen, die in het bedrijfsleven werk zaam zijn. Bij het Stichtingsbestuur leeft de over tuiging dat bij de huidige maatschappelij ke verhoudingen en situaties de jeugdor ganisaties in samenwerking met kerk, gezin, enz. belangrijke instituten zijn voor de vorming en ontwikkeling van de schoolvrije jeugd, waarvan het overgrote deel in bedrijven werkzaam is. Waar deze taak zo omvangrijk was (en is) en de jeugdorganisaties bij het bereiken en beïnvloeden van de jeugdi gen, werkzaam in de bedrijven, niet over voldoende middelen beschikten, werd de bticnting „Uienst voor de Bedrijtsjeugd in het leven geroepen. Deze oticliung creëerde de „Dienst voor de jeugd in ae Bedrijven en gat haar als taak in con- creto de doelstelling van de stichting te realiseren. Ue koers, die dc Dienst in opvoedkun dig opzicht moet varen, geven de verte genwoordigers van de jeugd- en jeugd- standsorganisaties aan, daartoe samen werkend en samensprekend in z.g. werk groepen voor de beide diocesen Breda en s-Bosch één in elk district. De uit werking en uitvoering ligt in de handen van de directeur en een algemeen leid ster voor het meisjeswerk. Zij vormen samen de algemene leiding. De werkwijze. De moeilijK grijpbare jeugdigen wor den bedrijtsgewijze benaderd in een z.g. voorcontact, een avondbijeenkomst waar ontspanning en amusement de hootd- schotei vormen. Kort daarop organiseert de Dienst een weekend (van Vrijdag middag tot Zondagmiddag). Op dit weekend dat niet uitsluitend om het contact, maar meer nog om wat het in houdt, waarde heeft worden een aan tal, voor de jeugdigen actuele vraag stukken, die in het leven van deze jeug digen een belangrijke rol spelen, zowel in als buiten het bedrijf, op een aange paste methode behandeld. (Zoals b.v. „Samenwerking'Vrije-tijdsbesteding" „Arbeid en loon", „Verhouding jongen en meisje", „Huiselijkheid" e.d.). De medewerking van de bedrijven die in dit stadium het grootste is, bestaat uit het vrij-geven met doorbetaling van loon en een bijdrage in de kosten van het weekend. Na he Weekend organiseert de Dienst, in nauwe samenwerking met de Jeugd organisaties z.g. „Na-contacten", die be halve een versteviging van het contact van deze jeugdigen met de jeugdbewe ging ook beogen hun een positieve waar dering voor verschillende ontspannings,- mogelijkheden bij te brengen. Deze na- contacten bestaan uit toneel- en film voorstellingen, muziekuitvoeringen, cur sussen handenarbeid, naaien, enz., in- stuifavonden, vacantewerk e.d. Bij de na-contacten treedt de Dienst als appa raat steeds meer op de achtergrond. Zij heeft haar „stoterswerk" gedaan en de jeugdbeweging tracht haar invloed op de bereikte jongens en meisjes te behouden. Wel blijft de Dienst het werk van de jeugdorganisaties als zodanig bevorderen en steunen. In Kaatsheuvel is het werk van deze nuttige Dienst reeds begonnen en Za terdag 19 Februari krijgen de meisjes en jongens van 15 tot 25 jaar reeds gele genheid van de eerste samenwerking van KAJ en Bedrijfsdienst te genieten in een non-stop Carnavals-Gabaret programma onder de titel „Laat nu de klok maar luiden". Het zijn niet de eerste de beste, die dit programma komen verzorgen. Hier zijn de namen, aan alle luisteraars van de KRO welbekend: Sit Taned, Tinele en Henk Booy, Willie Brunick, Hans Olivier, Mevr. Olivier en de praatjes maker Fred. Starewood. In de Gildenbond vangt de pret om half 8 aan, terwijl de voorverkoop van 35 uur en om 7 uur plaats vindt. JAARVERGADERING C.A.V. De Coöperatieve Aan- en Verkoop- vereniging afdeling Kaatsheuvel hield Dinsdagavond in de Gildenbond haar jaarvergadering. Met genoegen mocht voorzitter A. in 't Groen in zijn openingswoord bekend maken, dat de C.A.V. een gunstig jaar achter de rug heeft. Het best blijkt dit gunstig resultaat uit het feit, dat de om- zei aanmerkelijk is gestegen en wel met 140 ton, respectievelijk 100 ton aan vee voeder en 40 ton aan kunstmeststoffen, dit in verhouding met het voorgaande jaar. Met algehele instemming kon dit jaar lj/£ reductie afname op het ledenka pitaal worden bijgeschreven, terwijl de reserve nog door een beduidend bedrag kon worden versterkt. Bij de bestuursverkiezingen werden de heren J. Rombouts en G. Smolders met algemene stemmen herkozen. Na nog enkele punten behandeld te hebben werd een goed verzorgde koffietafel aangebo den. De Zeereerw. Heer Pastoor van de Spijker, die als nieuwe Geestelijke advi seur va nde N.C.B. ook deze vergade ring bijwoonde, sprak nog een propa gandistisch woord, betreffende de C.A.V. en zei o.m. dat er voor onze boeren nog meer plannen waren, als daarvoor mede werking verkregen wordt. De Weled. heer G. Bergmans, Direc teur van de C.H.V. bijkantoor Tilburg, sprak over het vertrouwen, dat de leden in het bestuur der vereniging hebben 'en dat bleek uit de stijging van het leden tal en de steeds groeiende omzet. Met een woord van dank werd daar na door de voorzitter de vergadering ge sloten. Kaatsheuv* I Tel. 2486 HERWONNEN LEVENSKRACHT. De plaatselijke afdeling van H. L. wees in een circulaire andermaal op het om vangrijke werk dat deze instelling voor dc georganiseerde arbeider doet. Zien wij opgesomd, wat de aangesloten leden van deze instelling kunnen genieten, dan moeten wij constateren, dat H. L. een organisatie is, die feitelijk ieder arbeider moet waarderen en steunen. Immers H.L. verschaft hulp in: 1. Uitzending van t.b.c. patiënten naar het sanatorium Berg en Bosch. 2. Bijdrage, zonodig, in de verpleeg- kosten van tbc-patiënten in een sanato rium of in een ziekenhuis in afwachting van sanatoriumopname. 3. Bijdrage tot maximaal f 3,50 per week in de kosten van extra (doelmatige) voeding op advies van de C.B.-arts aan de tbc-patiënten in geval van verpleging thuis. 4. Reiskostenveifcoeding voor bezoek aan tbc-patiënten in sanatorium, die aan spraak hebben op hulp van H.L. 5. Uitzending op medisch advies naar een KAB-rusthuis voor rustbehoevende mannelijke leden van de KAB en hun echtgenoten, alsmede voor ongehuwde mannen en vrouwen, leden van de KAB, in de leeftijd van 2165 jaar. 6. Bijdrage, zo nodig, in de ongedek te kosten van verpleging van kinderen, die lijden aan suikerziekte, in geval van uitzending naar speciale vacantie-oorden. 7. Bijdrage, zo nodig, in de onge dekte kosten van zwakke kinderen in vacantie-kolonies tot maximaal f 0.75 per dag. 8. Bijdrage, zo nodig, in de ongedek te verpleegkosten van de asthmatische kinderen in asthmacentra en van zwak ke kinderen in B. koloniehuizen. 9. Bijdrage van f 15 per kind in de uitzetkosten van zwakke, athmatische en suikerzieke kinderen bij verpleging in ko- Icniehuizen, asthmacentra en dergelijke. 10. Bijdrage, zo nodig, in de onge dekte verpleegkosten en/of eventuele an- doere ziektekosten van rheuma-patiën- ten. Voorts diverse bijstand bij moeilijke gezinsomstandigheden, ter beoordeling van het hoofdbestuur van H. L. i ---^5 CARNAVAL IN KAATSHEUVEL. Dinsdagavond hield de pas opgerichte Carnavalsclub opnieuw vergadering in de Euphonia-zaal. De tijd is te kort ge weest om de plannen, die in de eerste vergadering geopperd werden, ten uit voer te leggen. Een binding tussen de zalen in het centrum, met een gecombineerd entree bleek onuitvoebaar, gezien de hoge kos ten door sommige exploitanten voor de ze gelegenheid gemaakt. Om deze reden werd ook de verkiezing van een Prins Carnaval, die mede als taak had deze binding door een bezoek aan de drie zalen meer attractief te maken achterweg. Natuurlijk had de ver kiezing van een raad van elf, nu ook geen zin. Dit wil echter niet zeggen, dat er geen Carnavalstemming in Kaatsheu vel zal komen. De voorbereidingen, wel ke getroffen worden, geven de .garantie dat het groeiend Carnavalsfeest Kaats heuvel voor de volle 100 in zijn ban zal slaan. Elke zaal heeft zijn attracties, waarvoor de kermisontspanningen in het niet zinken. De zaalverzorgingen in Kaatsheuvel hebben reeds jaren naam, tegenover wat andere plaatsen bieden. Carnaval '55 gaat evenwel een record slaan. Wat „Euphonia" biedt kunnen we le zen in een afzonderlijk artikel in dit num mer. - 1 Apollo doet daarvoor niet onder. Reeds een opeenvolging van jaren is daar in het Apollo Theater Jack Wilson met zijn Orkest de grö.te trekpleister. Het vorig Carnaval was het een „Schlager" met een attractie die nog in herinnering is. Naast „Jack Wilson" in de grote zaal treedt in de kleine Apollo zaal „Te Rhytme acces" op voor hen, die iets rustiger willen genieten, terwijl in de „kelder de tofheid tegen de Bühnen om hoog gaat klateren. Zondagmorgen inzet met een matinée. De in de zaal van Piet van Dun ge vestigde verenigingen gaan zich in de Bel Canto zaal uitleven. Met een donde rende aanvangs-exploisie wordt Zondag de zaak geop>end door het Show-orkest met prima versterking. Feeeriek is de zaal verlicht en ver sierd. De bekende firma Reichhardt uit Roosendaal zal er voor het eerst in Neerland „een klaterende waterval" la ten neerpiassen, wat alleen reeds een be zoek aan de Piet van Dun zaal waard za! zijn. Daarnaast wordt de bekende Snackbar een snoepgelegenheid voor al len die de Waalwijkse SLEM nog niet vergeten zijn. Bij „De Drie Kabouters" is volop pret en gijn te genieten en in café Th. van Boxtel wordt er Carnavalpret geboden op fijn orgelmuziek. Alles bijeen volop Carnavalgenoegens, die de trek naar buiten onnodig maken. CA RNA VA L-FE STIJN IN EUPIIONIA. Het gaat er zo'n beetje op lijken dat Carnaval de kermis een duw in de rug wil gaan geven, als zaal- feest van drie dagen ligt Carnaval ook onomstotelijk beter gepland in de tijd van het jaar dan kermis. Men zoekt zo spoedig mogelijk in deze gure tijd een gezellige zaal op. Hel is daarom zeer juist gezien van de exploitant van Euphonia, om van zijn zaal een trekpleister te maken, die het met Carnaval zeer zeker wel zal doen! De heer Piet Borsten is de zorg opgedragen de zaal in overeen stemming te brengen met het fees.l der zotheid en vrolijkheid. Dat de ze taak in goede handen ligt, is wel zeker. We kennen zijn si ijl en zijn smaak nog van de revue's. Aan de uitwendige sfeer zal het dus niet ontbreken. En aan de sfeer makers al evenmin! Niet het eer ste het beste gelegenheidsorkest moet Euphonia drie dagen op zijn kop komen zetten, maar niemand minder dan „Bella Musica" onder de begaafde leiding van accordeo nist Johnny Holthuysen met zang van de overbekende Jenny Roda, zullen deze zaak komen versieren Waar Bella Musica van houdt, hebben we Dinsdagavond j.l. nog kunnen horen in een uitzending van de Bonte Trein. Nie'.s dan opgewekte schlagers in een vlot tempo, dat ongetwijfeld de harten van allen zal veroveren! Drie dagen zal Bella Musica de scepter zwaaien in Euphonia. Hun visitekaartje willen zij presenteren zondagmiddag om 12 uur in een door Euphonia aangeboden mati née dat gratis toegankelijk is! Als gangmaker fungeert het Kon. Muz. Gez. Euphonia, dat op Zater dagavond eveneens een gralis con cert aanbiedt aan donateurs, vrien den en kennissen! I)c gang naar Euphonia zal de komende dagen weer door velen bewandeld worden en met recht. AGENDA. Zaterdag 7.30 uur n.m. Concert Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. 7.30 uur n.m. Carnavals-cabaret- ond R.K. Gildenbond Bedrijfs dienst. 8 uur n.m. Apollo-theater„Char ge aan de Rode rivier" toegang al le leeftijden. 7.30 uur 11.111. Bal Café T. van Boxtel. Zondag 12 uur v.ni. Ma'.inée in Zaal Apollo. 12 uur v.m. Matinée in de Zaal Euphonia. 2.30 uur n.m. voelbal DESK Spechten. 7.30 uur n.m. Carnaval in de di verse gelegenheden. Maandag en Dinsdag 7.30 uur n.m. Carnaval in de diverse gele genheden. De Uitvoering Toneelvereniging „Maria Goretti". Voor twee goed bezette zalen za gen we wederom j.l. Zaterdag en Zondag de Toneelvereniging Maria Goretti, onder leiding van de Eer waarde Zuster Reinalda, voor het voetlicht treden, nu met het be kende toneelspel „Opstanding" in 4 bedrijven, geheel opnieuw bewerkt door Will, van den Berg. Dit toneel werk werd door de speelsters on danks de zeer korte tijd van voor bereiding, zeer goed vertolkt. Aan alles was de uiterste zorg besteed, zowel de costumering als decors waren in passende stijl gehouden. De grime was in goede handen van de heren H. v. Eeuwijk en G. Vrin- ten, die beiden eer van hun werk hadden. Als toegift op deze avond bracht men het komisch blijspel „Je moet haar op je tanden hebben" door W. v. Boxtel. Zuster Reinalda, U hebt eer van Uw werk. Statiedag Biljartvereniging „Het Groene Laken". J.l. Zaterdag hield de biljartver eniging „Het Groene Laken" haar jaarlijkse statiedag. Om pl m. 4 uur begon de eerste partij van de on derlinge wedstrijd: omdat er een 30- tal leden moesten spelen, kreeg ie der maar 15 beurten. Deze wed strijd werd gewonnen door de.heer B. Lensveld. Om half 7 waren ook de dames van de leden aanwezig, waarna om 7 uur de voorzitter, de heer T. Zee- bregts, officiéél deze bijeenkomst opende. Hierna werd overgegaan tot huldiging van de jubilaris, de heer B. Lensveld, die 25 jaar lang H.G.L. trouw heeft gediend. De voorzitter sprak een hartelijk woord van feli citatie tot de heer B. Lensveld en dankte hem voor zijn trouw lid maatschap. De voorzitter bood de heer Lensveld een cadeautje aan uit naam van bestuur en leden; ook werd hem nog de prijs aangeboden voor de overwinning van de onder linge biljartwedstrijd. De jubilaris sprak een woord van dank. Ik kan bel ook niet nalaten, al dus de spreker, om de familie van Boxtel-de Kok een woord van dank le brengen voor de goede samen werking die ik gedurende mijn lid maatschap van hen mocht ontvan gen en ik zal, aldus besloot de heer Lensveld, de voetstappen van mijn vader volgen om de biljartvereni- gng HGL te blijven steunen en te trachten op een hoger peil te bren gen. Hierna werd gebruik gemaakt van een keurig verzorgde koffieta fel en werd er een barak weds rijd gespeeld door dc dames, waarvoor een tulband geschonken was door dhr. v. Boxtel. Die werd gewonnen door mevr. v. Boxtel-Oosterwaal met een serie van 63 punten. Verder werd deze avond gezel lig onderling doorgebracht. De he ren J. Damen en J.,v. Ricl wisten de aanwezigen met zang' en voor dracht in de juiste stemming ie houden tot om kwart voor 12 de voorzitter er een eind aan moest maken. Deze dankte de bedienden voor hun goed werk en de heer C. v. Boxtel voor al zijn werken in de afgelopen week in het belang van HGL verricht. Verder dankte h(j Th. v. Boxtel voor de prachtige prijzen die hij beschikbaar had ge steld en verder de leden met hun dames voor hun medewerking. Zo was dus het einde van deze statiedag van de biljartver. HGL, die nog lang met genoegen op deze avond zal terugzien. TONEELVEE. DON ROSC.O. Het was Maandagavond een ge zellige avond bij de Don Bosco- vcreniging. Een avond vol jolijt en humor met medewerking van het ensemble, onder leiding van de heer T. Voogd. Onder het gebruik van de nodige hartversterkende middelen, waarvan goed gebruik werd gemaakt, gaven ook de leden van Don Bosco een afwisselen i programma van muziek en voor dracht. Ook hersengymnastiek ont brak niet. Alles bijeen was het een genoeglijke avond, die nog lan.. het geheugen zal blijven. f RECTIFICATIE. Maandag j.l. is een fout geslopen in de advertentie op pagina 4 van de Echo. Die al hans voor onze na rochie hinderlijk genoemd maj worden. Het betreft hier het 25- jarig huwelijksfeest van P. de Man Pruimboom. De H. Mis die tot lmn" intentie om half 10 in de parochie, kerk van de H. Martelaren v. Gor- cum wordt opgedragen, vindt nie; plaats op Donderdag 24 Februari zoals in de advertentie staat ver' meld, maar op Zaterdag 26 Febr, AGENDA. Zaterdag 19 Febr. 7.30 uur uit. voering in het Patronaa'.sgebouw door de Jongenselub. Toeg. grati, Zondag 2o Febr. 11.30 uur v.m repetitie voor drumband St, Jan 11.30-12.30 uur Leesbibliotheek HAARSTEEG. De onderlinge biljartcompetitie werd in de afgelopen week voort gezet; er werd slecht gespeeld in afdeling A tussen DVK 1De Hut 1. Deze wedstrijd werd door de be zoekers gewonnen. De uitslag was: DVK 1 - De Hut 1 B. v. d. HeijdenJ. Koks 66-75 Jo v. BijnenP. Theunissen 62-75 Th. BoelenTh. Siegers 63-75 Jos. TreurenH. Kivits 75-42 W. v. Bokhoven W. Timmermans 75-63 W. ZeeuwenW. v. Bijnen 68-75 Uitslag 20 voor DVK 1. Hoogste s ireeWPo lHvbgkqmwy Hoogste serie W. v. Bijnen 15 carr. Hoogste gemidd. Jos. Treuren 2 83, BREDA—WAALWIJK Aangeboden: 2e etage woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, badcel en sous- terrain. Huur 5.85 p. week. Gevraagd: Woning te Waal wijk. Adres: G. W. Kamerman, Nova Zemblastraat 6 B Breda. voor minder geld bent U in een van onze ot Prijzen vanaf 26.90 - 29.75 - 38.95 - 42.90 54.50 - 58.75 - 60.95 85.25 - 91.50 - 99.85 - 104.- GROTESTRAAT 178 WAALWIJK HUIS VOOR GOEDE KLED^^ met zijn orkest een kermisstemming brengt in Carnavalssfeer. Kaatsheuvel kent Jack Wilson en Jack Wilson kent Kaatsheuvel, dus Intieme gezelligheid In de kelder de amusante Carnaval-bar Zondag om 12 uur Carnaval-matinée TEL. 2505 GROTESTRAAT 153 WAALWIJK in alle maten, aan oude prijzen, zeer voordelig. Blauwe GYMSCHOENEN - spotgoedkoop 1.25 1.75 2.25 PANTOFFELS in diverse soorten, uiterst laag in prijs, vanaf ƒ3.50 Prima WERKSCHOENEN a ƒ13.95. Verder bekende merk-artikelen TIMTUR. ROBINSON, REX, VAN LIER. Reparaties met twee dagen gereed. ^^^^Iaatwerl^aanbülükeprüzeniiB^^^B(|B>>iiBiHM>^>

Echo van het Zuiden | 1955 | | pagina 4