U like tand een brillanl DE KOPERKONING BIOSCOOP-PROGRAMMA £/ERMQGÉNf 5 doktoren het misbruik van laxeermiddelen 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 18 FEBRUARI ltSi waarschuwen tegen m&vm „Dr. VAN BEURDENSCHOOL" K.K. MIDDELBARE HANDELS AVONDSCHOOL WAALWIJK. Geslaagd voor praktijk-diploma Boekhouden; F. Bakkers en Th. Kelder te Waalwijk, J. Pulles en F. Mimpen te Drunen en H. van Laarhoven te Raamsdonksvcer. ZIEKENKAS VAN DE K.A.B. Bovengenoemde instelling hield Dinsdagavond een algemene leden vergadering in „De Gecroonde Leersse". Na opening met de chr. groet door de voorzitter, de heer A. Kerkhof, werden de notulen van de vorige vergadering voorgelezen die onveranderd werden vastge steld. Vervolgens bracht de secr.-pen- ningni., de heer J. van Loon, het financieel verslag over 1954 uit. Daaraan ontlenen wij: In kas op 1 Januari 1954 2354.72 In kas op 1 Januari 1955 1812.42 Alzo een nadelig saldo van 542.30 'De voorzitter bracht dank aan de vecr.-penn. voor zijn accuraat beheer en was er van overtuigd, dat het minder gunslige resultaat niet aan de penningmeester te wij ten was. De heer G. de Jong bracht na mens de controle-commissie ver slag uil en kon mededelen dat al les in de beste orde bevonden was. De controlecommissie, bestaande uil de heren A. Maas en G. de Jong werd herkozen. Ook de bestuursverkiezing gaf geen wijziging', daar geen candida- tenlijstcn waren ingekomen en d heren J. v. Loon en Joh. Kuijten dus weer herkozen waren. Nadat nog enkele huishoudelijke aangelegenheden waren besproken sloot de voorzitter de vergadering met de chr. groet onder dankzeg ging aan de leden voor de op komst en de vruchtbare besprekin gen die gevoerd waren. OUDHEIDKUNDIG MUSEUM VOOR DE SCHOEN- EN LEDERINDUSTRIE. De taak van de katholieke onder wijzer is, aldus de Eerw. Broeder, zijn pupillen op te voeden tot principiële zelfstandigen en hen te steunen in hel groeiproces tot per soonlijkheden. De katholieke pac- dagogie steunt hierbij op de leer van erfzonde en verlossing. Op deze lezing, die de aanwezi gen sterkte in hun overtuigd zijn van de waarde van eigen katholiek onderwijs, volgde uil de vergade ring een aantal vragen, die Broe der Theodonius de gelegenheid ga ven !c wijzen op het gezin als het voornaamste instituut van (le op voeding; de school dient gezien te worden als een hulpmiddel bij en een verlengstuk van de gezinsop voeding. Het museum heeft in langdurig bruikleen ontvangen van het Ste delijk Museum te Amsterdam een 20-tal paren antieke schoenen. Het is een prachtige aanwinst voor ons museum, dat ook anderzijds enige schenkingen ontving in de vorm van muiltjes, penningen op 't vak betrekking hebbende, enz. WAAROM KATHOLIEK ONDERWIJS. Maandagavond werd de lezin- genserie van het ontwikkelings werk der K.A.B. voordgezet met 'n lezing van de Eerw. Broeder Theo donius over 't onderwerp: „Waar om katholiek onderwijs". De spreker greep terug in de his torie, toen hij sprak over de schoolstrijd; onze voorouders heb ben moeten vechten voor de katho lieke school, de huidige generatie plukt hiervan de vruchten, hetgeen niet wil zeggen, dat zij het grote goed van het eigen kalholiek on derwijs beseft en in alle opzichten loont te waarderen. Broeder Theodonius wees op de moeilijke situatie te dien aanzien in landen als België, Duitsland en Frankrijk. Vergeleken bij deze lan den verkeert katholiek Nederland in een bevoorrechte positie. Aan de hand van veel voorbeel den uit de praktijk schetste spre ker de grote waarde van het bezit van het katholiek geloof, dat juist op de scholen de jeugd wordt bij gebracht. Als voornaamste taak van het katholieke onderwijs noemde spr. de kinderen in deze tijd van ver wildering ontvankelijk le maken voor het goede en hen te wapenen tegen de kwade invloeden van buiten. BELEEFD VERZOEK. Wy mogen noginaal een dringend beroep doen op onze adverteerders, correspondenten e.a. liun adverten ties en bijdragen ZO TIJDIG MO GELIJK in te zenden, in elk geval vóór 9 uur op de verschijndag van ons bladmaar zo mogelijk ZONDAG EN WOENSDAG. By voorbaat dank REDACTIE. CONTACTGROEP HANDEL EN INDUSTRIE. waaronder zwaargewichtheffers en acrobaten met internationale be faamdheid. Kortom, het zal er spannen. „DE KRUIER". Zoals wij vorige week reeds schreven, komi de Ilaag e Toneel- vereeniging „De Uylenspieghel" a.s. Zaterdag 19 Februari in de zaal van Ko de Nijs met het blij spel „De Kruier" onder regie van de bekende regisseur van de Ois- terwykse Kunstkring Jos Molen kamp, die dit stuk tevens uit hel Amerikaan v bewerkte. Zondag 1.1. werd dit dolkomische blijspel „met grooi succes in Den Haag ten tonele gebracht. Zo groot was het succe; zelfs, dat nog de zelfde avond van twee verenigin gen het verzoek binnenkwam dit stuk voor haar leden te spelen. Het zal er Za'.crdag spannen bij Ko de Nijs, al; Waalwijk het be leeft dat een doodgewone holel- kruier tot prins gebombardeerd wordt met alle gevolgen van dien. De zaal zal daveren bij de dolle situaties die er ontstaan. U moet maar eens gaan kijken. Hit-Parade. «i| p-wiGj Onder deze titel wordt in Neder land de Duitse film „Heimweh nach dir" uitgebracht en Maandag en Dinsdag is ze te zier in Musis Sacrum. Zoals de Nederlandse ti tel al ten dele verraadt, is het een muziekfilm, waarvan de intrige draait rond „de vlotte vijf", een kleine band van 5 jonge mannen, wier ucccs. eerst een feit wordt wanneer de zangeres Marion (Mar- got Hielscher), zich bij hen voegt, met al de consequenties voor de ge moedsrust der mannen. De jaren gaan voorbij on ieder volgt zijn eigen weg; deze wegen zijn zeer uiteenlopend, maar toch nog niet zo, dat men op een gege ven moment er niet in slaagt het hele stel weer bij elkaar te krijgen. De film i> een parade van aar dige liedjes, door alrijke beroemd heden gebracht: Helmut Zachari- as, Rudi Schuricke, Margot Hiel scher en het bekende Rias-Dans- orkest. LUXOR THEATER. Avontuur in Tanger. VROUWENGILDE ORGANISEERT CARNAVAL. De afdeling Waalwijk van het Katholiek Vrouwengilde organi seert op Zondagmiddag a.s. een Carnavalsfeest voor de kinderen van naar leden. Dit feest, dat ge houden wordt in 't K.J.C. gebouw, kan worden meegemaakt door de kinderen van 5 tot 12 jaar, terwijl ook de Oostenrijkse huisgenootjes eventueel er aan kunnen deelne men. De kinderen worden ver kleed verwacht. De middag' zal gevuld worden met film of poppenkast, spelletjes, weds'.rijden en een tractatie. Vorige week Vrijdag kwam de Contactgroep voor Handel en In dustrie Waalwijk in maandelijkse vergadering bijeen om tc luisteren naar hetgeen Dr. van de Woes'.ijne vertelde over kostenproblemen voor bedrijven en handelsonder nemingen. Debat en „coniact" vul den het overige gedeelte van deze geslaagde avond, die werd gehou den in hotel De Twee Kolommen. CHR.-HIST. KIESVERENIGING NEDERLAND EN ORANJE". Bovengenoemde kiesvereniging komt Maandagavond a.s. in 't Ge bouw voor Chr. Belangen te v.m. Besoijen in vergadering bijeen. De agenda vermeldt naast enkele jaarverslagen en een te voeren propaganda voor ledenwerving een politiek praatje van Drs. I). Schouten met een eventueel film strookje. CARNAVALSBAL VAN OEFENING EN VERMAAK. Het bestuur van de Liedertafel Oefening en Vermaak heeft beslo ten de schone traditie van het Car navalsbal weer in ere te herstel len. Op Maandag 21 Februari zal dit bal gehouden worden in Holel De Twee Kolommen. Iedere deel- MUSIS SACRUM. Puntje en Anton. Puntje en Anton is de titel van een van Erich Kastners boeken. Het zijn de namen van twee kin derfiguren, zoals deze grote schrij ver ze zo echt en on roerend kan scheppen in zijn werk. Thomas Engel heeft er een film van gemaakt, een film die zeker zo goed is als de verfilming van Kastners bock „Louise Lotte", die hier al eerder werd vertoond en evenals overal elders grote indruk maakte. Puntje is het dochtertje van een rijke kousenfabrikant, wiens zaak hem zozeer in beslag neemt, dat er geen tyd overblijft voor zijn doch tertje, Ier wijl haar moeder ook veel te veel opgaat in haar society- beslommeringen, om aandacht te kunnen besteden aan Pun'.je. Anton is het zoontje van een ar me zieke vrouw; hij slooft zich na schooltijd uit om zijn moeder te helpen. Tussen hem en Puntje ontstaat een prachtige vriendschap, die Pun'je zelfs zo ver doet gaan dal ze, wanneer haar moeder weigert nemer moet gecostumeerd zijn; de- i de zieke moeder van haar vriendje ze deelnemers zijn de medewer- te helpen, op straat lucifers gaat zijn kers en -sters van de liedertafel, de donateurs en de leden, en ze mogen allemaal een introducé me debrengen. Verlotingen e.d. zijn er niet, wel mooie prijzen voor de fraais'e costuums en de beste dan seuses en danseurs. Er is verder van alles te doen; Prins Carnaval komt met z'n ge volg, er komen Cowboys en Cow girls, die hun liederen zingen rond het kampvuur, er zijn artisten RHEUMATIEK... Uw tergende winterkwaal legt het af tegen de weldadige warmte van de pijnstillende Thermogène. verkopen. Wanneer Anion er in slaagt een inbreker, die het op de rijkdom j van Puntje's vader gemunt heeft en daarom relaties aanknoopte met de huishoudster, te ontmaske- ren, dan komt het happy end heel spoedig en zien we hoe het gezin van de fabrikant weer verenigd wordt, hoe Anton's moeder wordt geholpen en hoe Puntje en haar 1 grote vriend nog meer aan elkaar hechten. De kinderrollen worden gespeeld door Sabine Eggerth en Peter Feldt, en zij doen dit op een zeer charmante, ontwapenende manier. Paul Klinger, Hertha Feiler en Heidemarie Halheyér spelen de volwassen hoofdrollen en zij allen maken de film tot een zeer genoeg lijke. Van Vrijdag tot en met Zondag wordt in dit theater een spannen de avonturenfilm vertoond, namel ijk „Avontuur in Tanger"; Tanger blijkt een broeinest te zijn van In trige en spionnage. Wanneer er op een gegeven moment dan ook een vliegtuig moet arriveren met een rijke zakenman uit Praag, die ge- vlucht is van achter het ijzeren gordijn en die een belangrijk geld bedrag bij zich heeft, dan zijn er verschillende mensen die met meer dan gewone belangstelling 't vlieg tuig staan op te wachten. Niet al leen buitenlandse spionnen en zwarthandelaren, die zich deze buit niet graag zien ontgaan, maar ook mannen van de politie, die op de hoogte zijn van de intriges die zich rond dit geval afspelen. En deze zijn zo veel en velerlei dat 't ons niet doenlijk is er ook maar een uiterst beknopte samenvatting van te geven, hei-geen bewijst hoe in deze film een summum aan avontuur en verrassing is gebracht dat velen in zijn ban zal houden. De hoofdrollen worden vertolkt door Joan Fontaine, Jack Balance, Corinne Calvet en Robert Douglas. Uiteindelijk zegeviert het recht en ook de liefde, maar het heeft heel wat in voor het zo ver is. Ik zoek mijn kind. Maandag en Dinsdag zien we in dit theater Bing Crosby optreden, nu niet in een muziekfilm, maar in de speelfilm „Ik zoek mijn kind". Hij is een Amerikaans radiorepor ter. die in Frankrijk trouwt met een zangeres. Zij krijgen 'n zoon tje; dan komt de oorlog, de repor ter komt terecht in een Engels hos pitaal, zijn vrouw, die voor de il legaliteit werkt, vindt de dood voor het vuulpeleton en hun zoon tje is spoorloos. Na de oorlog' gaat de reporter op zoek naar zijn kind; hy vindt inderdaad enkele aanwij zingen, vindt ook een jongetje dat zijn kind zou moeten zijn, maar be paalde dingen brengen hem aan 't twijfelen en hy brengt het kind weer naar het weeshuis terug. Een ogenschijnlijk klein voorval echter stelt hem in staat nogmaals te beproeven of de kleine Jean werkelijk zijn zoon is en dan komt dit onomstootbaar vast te slaan. Velen zullen de populaire film held in deze nieuwe creatie gaan bewonderen, temeer omdat de film „Ik zoek mijn kind" zal weten te ontroeren en te boeien tot 't laat ste moment. n 'u n xm Robert G. Menztes, premier van Australië, voor drie dagen in ons land niafcrMr J" V PremiCr ^"Och^d door Mi- j' M' A' H' Luns het stationsgebouw geleid. BRABANT-DAG. Zoals wij aankondigden, werd 1.1. Maandag in hotel-restaurant Riche te Tilburg een Brabant-dag gehouden, georganiseerd door de Ned. Katli. Bond van Schoenwin keliers. De opzet was de Brabant se schoenwinkeliers technische voorlichting te geven teneinde het vakpeil te verhogen, mede terver- K'tenng van de service aan 't pU- hek; voorts om het contact tus- *cn schoenwinkeliers en fabrikan ten te s imuleren. IcmL belangstelling van verscliil- 11)r> Cn zeer groot en men nap zeggen dat deze dag èn wat technische voorlichting èn wat het bctrpfi met <ie schoenfabrikan:en betreft, een groot succes geweest in r?° I ?e schoenen-show heeft gehad WeIs,agen een Sr°ot aandeel De volgende fabrikanten namen hieraan deel: Bloch Stibbe-Hol- Iamha; Gebrs. de Graaff, Ortho en Ani.a (firma J. esters) te Waal- n-,JHr ?1Za' Pehavé en Jos van Riel-Vesters te Kaatsheuvel; Durca ie Drunen, Aida te Dongen en Ve nus te Oisterwyk. Zij allen toonden de nieuwst1 zomermodellen met de nieuwste snufjes in hakken, garneringen en ook in de nieuwste modetin.en als rose, geel, lichtgroen, anthraciet, bleu enz. Het was een succes voor de schoenfabrikanten, maar niet min der voor de organisatoren. UITVOERING RIJWIELPADEN PLAN BRABANTS CENTRUM VANGT AAN. Op 14 Februari is tijdens een te Tilburg gehouden vergadering van (le Intergemeentelijke Rijwielpa denorganisatie Brabants Centrum besloten een aanvang te maken met de uitvoering van het rywiel- padenplan, in 1953 vastgesteld Als u geregeld laxeermiddelen slikt, ls er nu een manier om er van af te komen. 83 van de 100 personen lukte het; u kunt het ook. En wel zo: Drink ln de loop van elke dag enkele glazen water en bepaal een vast uur voor uw stoelgang. Neem de le week elke avond twee Carter's Leverpilletjes. 2e Week - elke avond één. 3e Week - om de andere avor.d één. Daar na niets meer. want Carter s Leverpilletjes stellen uw ingewanden ln staat weer op eigen kracht te werken, zonder laxeermiddelen. Wanneer zorgen, vermoeidheid of te veel eten het tempo van uw ingewanden tijdelijk vertragen, neem dan tijdelijk Carter's Lever- pilletjes om u weer op gang te helpen. Zo raakt u uw verstopping kwijt en vervalt u niet in de laxeermiddelen-gewoonte. Haal direct Carter's Leverpilletjes, f 1.20 per flacon. 56 door de Streek-V.V.V. Brabants Centrum. u m^rn\viZVubsidïëring d00r RÜk DACWProvincie en de 2e sa menwerkende gemeenten, zal waar- schynlyk nog dit jaar de eerste 50 km. gereed komen. I)e paden zul- en een uitgesproken toeristisch karakter bezitten, zij worden ge heel vnjliggend gelraceerd. De breedte is vastgesteld op 1.50 m de verharding zal bestaan uit as- phalt-beton. Staatsbosbeheer heeft bereids toegezegd de beplanting in ruime mate te zullen subsidiëren. Hel ligt in de bedoeling in 1950 de volgende 5o km. en in 1957 de laatste 50 km. aan te leggen, waar mede geheel Brabants Centrum voorzien zal zijn van een uniek rij- wielpadennet. ze. FEUILLETON van „De Echo van het Zuiden". EEN BOEIEND FAR-WEST VERHAAL door PIKE NORTON WILL'S. 27) Een ogenblik was de ranche ver rast, doch dat duurde niet lang. Een moordend spervuur barstte los en hun kogels deden menig aanvaller in het zand bijten. Deze wisten ech ter van geen wijken en rukten on weerstaanbaar op. Aanvankelijk merkten de verdedigers niet dat zij ook in de rug werden aangevallen, doch toen zij dit eenmaal door had den, was het te laat voor hen. De linkervleugel bevond zich toen al in handen van de sheriff. Van bui ten uit hakten Blackburry en zijn mannen in op de verdedigers van dit gedeelte der ranche, terwijl de sheriff in de rug volkomen onver wachts binnendrong. Weerstand bieden baatte niet en ze gaven zich over. Snel werden ze gebonden en sheriff Wilton en kolonel Blackburry schudden el kaar grijzend de hand. Inmiddels I hans zijn o.a. aan de orde de volgende paden: le. Een pad van Giersbergen (Dru nen) naar De Rustende Jager (Udenhout), dwars door de Loonse en Drunense Duinen. Een pad van De Rustende Ja ger naar de Rijksweg Tilburg- Vught. 3e. Een pad vanaf de IJzeren Man (Vught) via de Voorste Distel- berg (Helvoirt) langs de Oude Bossche Baan naar Loon-op- Zand. 4e. Een pad van Loon-op-Zand door de Loonse en Drunense Duinen naar het Loons Hoekje (gem. Loonopzand, ten Zuiden van Waalwijk). 5e. Een pad van Boxtel via Len- msheuvel langs de z.g. Franse Baan (Gampinase Heide), z.g. Oirschoese Dyk naar Oister- wyk. lie. Een pad van Goirle naar Biel. 7e. Een pad van Goirle naar Nieuwkerk. 8e. Paden NieuwkerkOoievaars nest en richting' Baarle-Nas- sau, aansluiting gevend op het rywelpadenplan der Baronie van Breda. woedde de strijd rond het hoofdge bouw in volle hevigheid. Glan Silverring had bemerkt dat de linkervleugel reeds voor hem verloren was en wist de toegang tot de andere gebouwen te barricade ren. Terwijl de mannen van Blackbur ry en de sheriff hun krachten be proefden op de barricade, vochten buiten de cowboys en de politie- troepen onder leiding van Buck als duivels. Een groepje van hen had de deur van het hoofdgebouw weten te bereiken en trachtte deze te for ceren. De deur was echter uit stevig materiaal vervaardigd en bood he vige weerstand. Toen echter één der cowboys aan kwam dragen met een bijl, was haar lot spoedig beslist. Tegen de dreunende mokerslagen was zij niet bestand. Het groepje stroomde naar binnen, onmiddellijk gevolgd door de rest. Slechts enke le mannen bleven achter om even tuele vluchtelingen op te vangen. De verdedigers werden langzaam teruggedrongen naar de rechter vleugel van de ranche. Ze zaten daar volkomen opgesloten en hun toestand was zeer precair gewor den. Rondom waren ze ingesloten. Blackburry, de sheriff, Larry en Buck hadden elkaar ontmoet en grinnikend keken de mannen elkaar aan. „Wij hebben ze ingesloten", grijnsde Larry „en jullie kwamen zoals gewoonlijk weer te laat". Luid protesteerden de colonel en de sheriff: „Hebben wij niet de zij vleugel veroverd?" Lachend hoorde Buck hen aan. „Wij zijn er nog niet» mannen Het grootste gedeelte der ranche is ons, maar om het laatste stuk gaat het nu juist". „De brand er in steken", stelde Larry voor „Dan komen ze er van zelf uit". Buck verklaarde zich echter een spoedig daarna trokken grote gele rookwolken de kamer binnen. Zo wel de belegeraars als de beleger den kregen hinder van de rook. Hun ogen traanden en de prikke lende smook van het smeulende vuur deed hen hoesten en kuchen. „Het zal binnen niet erg lekker zijn", grinnikte Larry, „want het is hier al bijna niet uit te houden". Als Buck echter verwacht had dat ze zich nu verder zonder slag of stoot zouden overgeven, dan kwam hij bedrogen uit. Plotseling storm den zij, in een vertwijfelde poging besliste tegenstander van dit plan. om zich te bevrijden, naar buiten. Hij was bang dat de hele ranche Onmiddellijk barstte echter een zou afbranden met het kostbare be- hels spervuur los. Ziende, hoe slecht wijsmateriaal er bij. „Ik heb een hun kansen stonden, keerden er ander plan", zei hij, „dat ook nauw I verschillende weer terug, doch en kele bleven liggen Er werd nu met een witte lap ge zwaaid. Buck liep voorzichtig naar voren. „Wij geven ons over". Achter elkaar kwamen zij naar met vuur in verband staat". Hij keek de kring even rond en j vervolgde toen: „We roken ze een- voudig uit". De anderen knikten goedkeurend. Met nat stro, vochtig hout en alles j wat maar rook kon maken, werd buiten, waar zij onmiddellijk ont- een grote brandstapel aangelegd wapend en gebonden werden. De voor de deur van het laatste toe- j sheriff en de kolonel inspecteerden vluchtsoord van Glan en zijn man- broederlijk hun vangst. Enkelen nen. De cowboys ramden de deur werden door Blackburry aangewe- met een balk, doch zorgden er wel zen als misdadigers, die elders reeds voor dat ze niet in het schootsveld j het een of ander uitgespookt had van de belegerden kwamen. De den. Glan werd echter noch onder brandstapel werd aangestoken en de gevangenen, noch onder de ge sneuvelden gevonden. Zijn voor man, Buddy Clark, werd onder vraagd. Hij wist echter niet beter of Glan was nog op de ranche. Toen hij hoorde dat hij noch onder de gevangenen, noch onder de ge sneuvelden gevonden was, ontstak hij in een hevige woede. „Hij is gevlucht en liet ons in de steek, de lafaard. Luister, sheriff, ik kan je heel wat over hem ver tellen En Buddy gaf een summier over zicht van alle schurkenstreken die Glan met zijn mannen bedreven hadden. Hij was echter niet te vin den en zijn dochter Eileen evenmin. HOOFDSTUK XIII. De jacht op Glan Silverring. Bloedrood kwam aan de verre horizon de zon op In het wazige licht van de jonge morgen leek de „Cupperfarm" herschapen in een grote legerplaats. Al de corrals stonden vol met paarden en op de prairie lagen her- en derwaarts ver spreid groepjes cowboys, die de nacht in de open lucht verkozen hadden boven de dompige stallen. Hoe waren al deze mannen hier ge komen? Blackburry en de sheriff hadden van Buddy Clark gehoord wat voor een schurkenstreken Glan Silver ring had uitgehaald. Als een lopend vuurtje ging daarna 't bericht rond dat Glan een veedief was en dat hij nu gevlucht was. Van alle kanten waren toen vrijwilligers gekomen. Daar waren de mannen van Cole man Hardy van de Hutton-ranche. Ook de boys van Rainy-Spotranche arriveerden, terwijl die van White- Star evenmin verstek hadden wil den laten gaan. Al met al lagen er rond en in de „Cupperfarm" onge veer 150 man. Toen Buck en Black burry van dit grote aantal hoorden wisselden zij zwijgend een blik. Buck sprak hun beider gedachten uit: „Al hadden we hier1 de beschik king over 500 man, dan kunnen we hem nog niet vangen, omdat we niet weten waar hij zit". Kolonel Blackburry knikte som ber. „Hij kan overal heen gegaan zijn. Het beroerde is, dat er drie sporen zijn die alle drie in verschil lende richtingen leiden. Zoek maar eens uit welke van de drie van Glan Silverring is". Sheriff Wilton en Billy kwamen aangeslenterd en voegden zich bij hen. Wilton scheen nu niet meer zo overtuigd te zijn van de schuld van Billy. Had hij hem anders niet da delijk weer gearresteerd? (Wordt vervolgd). nor II ia ta ïs JU gia Wit Boys DVS 3rd ven le tap

Echo van het Zuiden | 1955 | | pagina 8