D.D.D. LEVEND GESCHENK 70 ct. WRICLEY Huid uitslag DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 22 APRIL 1955 KAuW Willem II 14 10 3 1 23 40-21 Fortuna '54 14 9 2 3 20 27-12 Sparta 10 0 0 4 18 42-30 ADO 15 0 5 4 17 20-22 EDO 10 0 4 0 10 20-28 Elinkwijk 15 0 3 0 15 28-28 SVV 15 0 3 0 15 32-34 DWS 15 5 4 0 15 19-22 Heerenveen 13 5 3 5 13 34-32 Sittardia 13 5 3 5 13 25-24 Heracles 13 4 3 0 11 32-33 agen i ngen 15 4 2 9 10 17-25 Rigtersbleek 10 3 4 9 10 24-41 Brabantia 15 2 5 8 9 18-38 le klas C. 10 17 17 17 10 13 17 10 10 14 15 13 11 8 5 7 4 2 0 3 4 28 27 21 18 17 15 15 13 13 12 11 10 10 10 52-19 35-15 38-23 39-28 34-32 15-17 23-25 21 39-21 21 30-18 20 38-27 18 25-19 10 23-21 10 29-34 14 23-21 12 23-27 II i door de directeur van de Streek VVV „Brabants Centrum bij de geboorte van de 15.000e inwoner van onze gemeente had W.B. ook van haar belangstelling blijk gegeven. Steeds meer inlichtingen over Waalwijk werden gevraagd en door her secretariaat verstrekt, in samenwer king vaak met het verkeershuis van Brabants Centrum in Tilburg. Het jaar verslag merkte echter wel op, dat de medewerking van Hotelhouders, houders van particuliere pensions e.d. groter kon zijn. Aan het slot van zijn verslag stelde de secretaris de vraag of het ogenblik niet gunstig was dat Waalwijks Belang haar werkzaamheden meer ging stellen in dienst van het tourisme. Van Waal wijk uit haadën de touristen een prach tige gelegenheid te genieten van de prachtige omgeving; Waalwijk zelf had tal van bezienswaardigheden. Waalwijks Belang zou echter in staat gesteld moeten worden een goede recla me te maken voor de plaats, Waalwijks Belang zou vooral ook de bewoners van de Langstraat meer moeten kunnen bie den. Daar was geld voor nodig. En de secretaris deed een dringend beroep op de leden de vereniging te blijven steu nen, niet alleen, maar ook het aantal leden op te voeren. Het bestuur was dankbaar voor de steun van de leden, maar dat konden er meer zijn, dankbaar v-as men ook voor de steun van het ge meentebestuur en de fabrikanten die hun jaarlijkse extra-bijdrage gaven. Zijn betoog, dat de instemming bleek te hebben van de vergadering, werd over genomen door de voorzitter, die wees op de ontwikkeling van het VVV-we- zen in de afgelopen tien jarén, het tou- risme had allerwege een grote vlucht ge nomen en in ons land waren heel veel manieren om zich te ontspannen. Waal wijk mocht hierin niet achterblijven; Waalwijk moest haar roem gaan ver kondigen en zo een graantje meepikken. Ook Waalwijks Belang wilde Waalwijk de plaats geven in het tourisme die de stad verdiende. De vereniging was er immers niet alleen om het Waalwijks Publiek van tijd tot tijd eens een gezel lige dag te bezorgen, maar ook om de vreemdeling te trekken, om een „Frem- denindustrie" te kweken, dat was, in kleiner vorm dan, het doel waarvoor men als VVV-bestuur werkzaam was. Door een goede reclame werd de aan dacht op Waalwijk gevestigd en een sprekend voorbeeld hiervan noemde de voorzitter Kaatsheuvel met zijn Efteling, waarvan de naam op ieders lippen was in binnen, zowel als in buitenland. Zo n reclame echter kost geld en dat moet komen van de contributie van de leden, van de donatie in geld die door de overheid gegeven wordt. In de begroting van Waalwijk vinden we een treffend beeld van wat zich in Waalwijk af speelt, van de grote plannen die hier be staan; onze vereniging, aldus voorzitter Timmermans, werkt in dezelfde richting. Ik hoop, dat het rayonbestuur van Brabants Centrum en wij, door een toe name van de contributies, en door de gemeentelijke subsidie (het gemeentebe stuur hebben we kunnen vernemen staat ook niet onwelwillend tegenover een hogere subsidie in de toekomst) in staat zullen zijn, Waalwijk ook op dit gebied hoge.r op te voeren, in het belang van de inwoners, vooral van de neringdoenden. En voor de zoveelste keer vestigde de voorzitter de aandacht op het grote be lang dat voor de middenstand gelegen was in een goed vreemdelingenverkeer; daarom zou te verwachten zijn dat voor al uit die kringen veel belangstelling be stond voor Waalwijks Belang; tot nog toe was echter het tegendeel gebleken. Toen ging men verder met het afhan delen van de agenda en een commissie bestaande uit de heren van Gurp en Dirks namen de jaarstukken van de pen ningmeester door en bevonden die in de beste orde, zodat de heer Norb. van Loon dank werd gebracht en decharge kon worden verleend. Het bestuurslid de heer J. Bergmans verd met 23 stemmen 'en 1 stem blanco herkozen als bestuurslid: de heer J. Spij kerman werd eveneens herkozen met 21 stemmen, terwijl er één stem blanco was en één stem was uitgebracht op de heren van Mil en van Gurp, en tenslotte werd de heer Timmermans herkozen met 23 stemmen en één blanco. SPORTFESTIJN. Bij de mededelingen en plannen voor het komende seizoen vestigde de voor zitter de aandacht op de hotel- 'c-n pen- sionlijst van Waalwijks Belang, indertijd had men gevraagd of degenen die hier voor in aanmerking kwamen zich wilden opgeven; de reacties waren echter be droevend gering in aantal, terwijl er tal van aanvragen waren, ook van mensen die tijdens hun vacantie liever in een goed pension verbleven dan in een hotel. De voorzitter meende, dat er in Waal wijk toch veel meer mogelijkheden op dit gebied waren, dan zoals tot nog toe was gebleken. üok spoorde hij nogmaals de vereni gingen aan tijdig hun evenementen door te geven aan het Secretariaat van Waal wijks Belang, zodat de vereniging de data kon coördineren en ook de gebeur tenissen door kon geVen ter publicatie in de maandagenda van Brabants Centrum. En de heer G. van Oostrum, de voor zitter van de Veteranengymnastiekver- eniging Ons Huis, maakte van de gele genheid gebruik ook de aandacht te ves tigen op het feit, dat de Veteranen hun 25 jarig bestaan gingen vieren in een sportweek. Er gaan in Waalwijk lichten schijnen, zei de heer van Oostrum, die er op wees dat de heer van den Hoven in de ge meenteraad bij de behandeling van de begroting om een turnhal had gevraagd. Bij de viering van het 25 jarig bestaan van de Veteranen zou het Keurkorps van het Koninklijk Nederlands Gymnas tiek Verbond naar Waalwijk komen én het had zelfs in de bedoeling gelegen om iets .internationaal te organiseren, maar, zei de heer van Oostrum, waar hebben we hier de mogelijkheid om op interna tionaal gebied iets te brengen; welke zaal kunt U ons aanbieden, waar we de demonstraties zo kunnen organiseren, dat we er de kosten uithalen en dat we iedere belangstellende de gelegenheid kunnen geven er van te genieten? En de heer van Oostrum hield een warm pleidooi voor de gymnastieksport, maar de outillage hier was zeer bedroe vend. Een vereniging als OWS met bijna 400 led'en was aangewezen op het openbaar schooltje, en dan nog kreeg de secretaris om de 8 of 14 dagen een bericht, dat hij de zaal niet kon hebben. Maar wij gaan door, zei de heer van Costrum: op drie September komt het Keurkorps, bestaande uit 8 dames en 8 heren naar Waalwijk, op 11 September komt het Veteranenkorps; de verenigin gen uit de kring hebben hun medewerking toegezegd; er zullen profelf tallen komen enz.. Burgemeester Teijssen had het ere voorzitterschap aanvaarcl en thans was de heer van Oostrum speciaal naar de vergadering gekomen om ook van Waal wijks Belang de morele steun te vragen die men ook gegeven had bij de viering van het 20 jarig bestaan. En de secretaris van de Veteranen de lieer Blom voegde hier nog aan toe, dat de Veteranen de viering van hun jubi leum vooral zagen als een belang voor Waalwijk en Omstreken en dat zij de evenneinentén organiseerden om de gym nastieksport te propageren. Met het voorlopig programma was men bij het gemeentebestuur geweest en dat had zijn volle medewerking toegezegd, evenals de keurploegen van het KNGV, het vetera- nenko.rps 'en de verenigingen uit de Kring. De voorziter verklaarde met heel veel interesse naar de uiteenzetting geluisterd te hebben; als de plannen verwezenlijkt werden zoals de viering van het 20 jarig jubileum was georganiseerd, dan beloofde dat heel veel goeds. Inderdaad er was een gebrek aan ruimte, en ook het gemeentebestuur zag d l grote tekort in; maar hij geloofde wel dat er plannen bestonden om binnen niet al te lange tijd hierin te voorzien. Uit naam van alle bestuursleden ver zekerde de voorzitter de Veteranen, dat de steun van W.B. in de hoogste mate zou worden gegeven en van harte. Dan vestigde de voorzitter de aandacht op de gebruikelijke dodenherdenking op 4 Mei, die dit jaar een bijzonder cachet kreeg, door de bijzonder feestelijke vie ring van de bevrijdingsdag. Ook thans vroeg hij de bevolking weer niet langs de weg te blijven staan, maar zoveel moge lijk mee te lopen in de stille stoet. Na afloop van de dodenherdenking zou de liedertafel Oefening en Vermaak, begë- leid door het Waalwijks Orkest een in tegrale uitvoering verzorgen van Mozarts Requiem. i Een plastic etui, zó knap ge maakt, dat het bijna niet van leer te onderscheiden is en twee ball-points, een rood- schrijvende en een blauw- schrijvende, niet het reclame model maar de betere ge vlamde uitvoering met ko peren clip en ring, kunt U evenals de leden van onze postorderclub kopen voor nog geen gulden. En dit is maar een enkele van de vele aanbiedingen, die de leden van onze post orderclub regelmatig per post peisoonlijk krijgen toe gezonden, zonder enige koopverplichting. m Bestel (en word daardoor lid van onze postorderclub) zo'n etui met een rood-en een blauwschrij- vende ball-point voor iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiii Alle goederen worden onder rembours verzonden (boven 25 gulden franco). WINKELCENTRUM BINNENWEG TEL. K 1800- 117680 R'DAM Op verzoek van de voorzitter zette de heer Sjef de Kort, hierna in grote lijnen het program uiteen voor de viering van de bevrijding op 5 Mei. Waalwijks Belang zou in de loop van de zomer nog eén drietal concerten doen geven door de Harmonieën St. Crispijn en St. Jan en door een harmonie van buiten de gemeente. 15 Augustus werd het Volksfeest weer georganiseerd. Het lag in de bedoeling een Openluchtspel op 'ie voeren, waar voor de medewerking van de heer Tiny van der Heijden al was ingeroepen. Er zou een gymnastiekfeest zijn; de Poolse Volksdansgroep uft Breda zou optreden en in plaats van een concert wilde m-n trachten een taptoe 'ie krijgen \an een Militair Muziekkorps. VERSCHILLENDE SUGGESTIES. Bij de Rondvraag werden diverse vra gen gesteld en suggesties gedaan. De heer van Laarhoven informeerde weer of de Biesbosch niet gemakkelijk heerlijk - verfrissend zuivert mond en keel bevordert uw spijsvertering bereikbaar kon worden gemaakt voor de touristen en hij bracht een suggestie van de heer Pot ter kennis van het bestuur; Was het niet mogelijk heliocoptervluch- ten te organiseren boven onze mooie omgeving. M'en zou eerst bijvoorbeeld boven het watergebied kunnen vliegen, dan dalen en de mensen enkele uren in Waalwijk laten vertoeven en vervolgens boven de bossen en duinen koersen. Was dit idee dit jaar nog niet uitvoerbaar dan verdiende het toch in de gaten te worden gehouden. En dat zou het bestuur zeker doen, antwoordde de voorziter. De heer van Oostrum deelde mee dat de Veteranen aan het onderhandelen wa ren om helicopters hier te krijgen tijdens de sportweek, en om een demonstratie te aoen geven in parachutespringen. Ter sprake kwam ook weer het trans port van Waalwijk naar de Maas, wan neer m'en eventueel rondvaarten wilde organiseren door de Biesbosch. Het bestuur zou dit vraagstuk nog eens onder ogen nemen. De heer van Laarhoven vroeg ver volgens of op de bussen van de BBA ook achterop geen herkenningsteken kon worden aangebracht, van welke diénst do bus was, van 22 of 36. En deze sug gestie zou doorgegeven worden aan de BBA. De heer Brouwer wees op de moge lijkheid van een propagandacommissie, die nieuwe inwoners, zaken en industrie- en zou kunnen bewerken om WB te steunen. Voorts vroeg hij of WB géén moeite kon doen te zorgen, dat op da gen' dat er iets bijzonders, was te doen bepaalde winkels geopend waren, zodat de touristen tenminste 'ns een ansicht kaart konden kopen. En als derde vereniging om een con cert te geven vestigde hij de aandacht cp de Accordeonvereniging Apollo uit Tilburg, dat zou iets zijn, dat de volks massa aangreep. De voorzitter antwoordde hem dat niet alleen middels een circulaire, maar ook door persoonlijk bezoek, contact was tus sen de vereniging en de nieuwe inwo ners en zak'en. Hij spoo.rde in dit ver band de leden aan, ieder in eigen kring propaganda te maken. De winkelsluiting lag wel niet op het terrein van WB maar men kon het 't gemeentebestuur vragen. Het idee van de accordionvereniging zou het bestuur in de gaten houden. De heer Brouwer vroeg nog, of, wan neer de contributiekaarfen geweigerd werden, de mensen dan toch nog be werkt werden en de voorziter kon dit beamen. l De heer Pot informeerde nog of het niet mogelijk was op Vredesplein enkele banken te plaatsen tussen de bomén. Dit was al besproken met het gemeentebe stuur, antwoordde de voorzitter en zo gauw het plein gedeeltelijk bestraat was, zou er met dit verlangen rekening wor den gehouden. Is er geen mogelijkheid, vroeg de heer Pot voorts, hier eën jeugdverkeersbrigade op te richten; het was hier hard nodig. De heer Meijs kon antwoorden dat hel probleem van de verkeersveiligheid bij B. en W. in studie was en dat hun aandacht ook gevestigd was op deze jeugdverkeersbrigade. T)e heer van Steenderen vroeg of het sfhdhuis niet ter bezichtiging kon wor den opengesteld, op dagen dat er iets bijzonders was te doen. Door de week, bleek uit het antwoord van de voorzitter, was het stadhuis al tijd open; betreffende openstelling op Zondag kon men wel eens contact opne men met de burgemeester. .Dit was het laatste dat in deze vrucht bare vergadering te bespreken was en düs kon de voorzitter na allen hartelijk te hebben gedankt de bijeenkomst sluiten. Bezoek van Britse kinderen aan ons land, waarvan de vader is ge sneuveld tijdens de Tweede Wereldoorlog in ons land. Maandag hebben de kinderen de graven van hun vader in verschil lende steden en dorpen in' Nederland bezocht. Een Britse jongen legt bloemen op het graf van zijn vader in Nijmegen. SLAPENDE KNAAP GEARRESTEERD. Een 13-jarige jongen, uit Bussuin die reeds eerder van zich deed spreken, omdat hij met een grote door hem weggenomen auto van de dijk bij Eemnes sloeg en tegen wie nóg' een zaak wegens joy riding loopt, is in de afgelopen nacht sla pende in een auto in Bussum aan getroffen. Deze auto had hij ontvreemd in Breda, waar hij logeerde. Hij heeft onderweg kans gezien over de pont te Görinchem te komen en onder weg te tanken, zonder dat het per soneel van de pont en van het ben zinestation argwaan hebben gekre gen. Hij is op transport gesteld naar Breda. KNVB. Uitslagen van Zondag 17 April. Res. 3e klas B. St. Michielsgestel 2—OJC 2 23 BW 4—GW 2 3—3 WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR ZATERDAG 23 APRIL. Ie klas A. Zwolse BoysEmma le klas B. Fortuna '54Sparta HeraclesHeerenveen le klas C. Blauw Wit—NEC le klas D. AGOVVDe Volewijckers BW-VSV WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR ZONDAG 24 APRIL. le klas A. ExcelsiorLonga VeendainHolland Sport AmsterdamStormvogels EmmaZwolse Boys Go AheadLeeuwarden MVVNAC Roda SportDOS AlkmaarRapid JC Hermes DVSVitesse PSVHaarlem Enschedese BoysFeijenoord NoadGVAV NEC—Blauw Wit LimburgiaEBOH Holl. Sport NAC Amsterdam MVV Longa Emma Excelsior DOS Leeuwarden Roda Sport Zwolse R. Stormvogels 15 Go Ahead 15 Veendam 10 28-30 25-35 20-25 19-31 29-32 14-25 24-52 le klas B. SpartaFortuna '54 ElinkwijkRigtersbleek DWSBrabantia HeerenveenHeracles EDOW agen i ngen ADO—Willem II SittardiaSVV PSV Rapid JC Limburgia GVAV NOAD Alkmaar EROH Haarlem Feijenoord Ensch. Boys 15 Blauw Wit 14 NEC Vitesse Herm. DVS 10 15 15 15 10 15 10 15 14 11 4 9 3 8 5 8 4 0 0 7 2 10 14 10 4 4 4 2 2 0 5 5 D. 1 3 2 3 4 0 0 0 0 8 8 8 7 10 20 42-21 22-33 14-20 17-31 18-31 19-38 12 10 10 9 7 le klas HVCRBC VVV 03—DFC I)e VolewijckersAGOVV Be QuickXerxes VSV—BW De GraafschapAjax EindhovenEnschede VVV Ajax Enschede HVC Eindhoven Graafschap 14 10 17 15 12 10 10 7 9 4 0 7 24 21 20 17 10 10 29- 7 32-14 33-25 18-13 23- 9 23-20 Krabben en peuteren maakt de kwaal steeds erger. De helder vloeibare D.D.D. dringt diep ln de poriën door, zuivert, ont smet en geneest de huid. GENEESMIDDEL TE6EN HUIDAANDOENINGEN VLOEISTOF BALSEM ZEEP Feuilleton van „De Echo van het Zuiden door Bruno J. van Lheenke. 15) Hy postte de enveloppe en liep peinzend verder. De vermoorde was niel Chambricks. Hel leek waarschijnlijker dat Crambricks dc moordenaar was! „En waarom", zo vroeg John zichzelf, „waarom zou die ver moorde dooie dr. Hilton niet zijn?" Vijf minuten lopens van het huis van lord Chambricks stopte een taxi. Uit die taxi stapte John en deze ging, na afgerekend te heb ben, richting huize Chambricks. En hij ging verder: hij ging hui ze Chambricks binnen via de hem al bekende personeelsingang, en dit keer ook via de keuken, waar het was al na middernacht geen licht meer brandde. Voor zichtig' sloop John naar boven door het donkere huis. Hij kwam zon der gestoord te worden in de slu- I deerkamer van Chambricks. „Zo mompelde hü, „zullen we het zekere maar voor het onzekere nemen, jongen? Zullen we dan maar eerst kijken of 't veilig is in dat archief kamertje?" Hij deed het. Vervolgens begon hij systematisch de kamer te on derzoeken daarbü zorg dragend, dat alles weer kwam te liggen zo als hy het vond. Het onderzoek le verde niets op. „En toch wordt het nu lijd, dat ik iets van Geschenk's verblijf plaats te weten kom,"want 't kon wel eens zy'n dat De Weger maakte zü'n zin niet af. an onderwerp veranderen, jongen", mompelde, hij, „van on derwerp veranderen eer je je weer te veel laat gaan." IIÜ doorzocht na het bureau nog een boekenkast, een archiefkastje en een diepe muurkast. Vervolgens tekende hij zijn paraaf klein en fijntjes op een foliovel papier pre cies im het midden, en zo, dat de balans weer iets leek door te slaan. En bü het hoogste „schaaltje" leg de hy een bodem van een reageer buisje, een attribuut, dat hü spe ciaal voor dit doel van het labora torium had meegenomen. Met wel gevallen bekeek hü het geheel, „'t Is weer fraai", mompelde hij. Hü liep naar het archiefkamertje en onderzocht nogmaals alles, zon der dat het hem iets van belang. opleverde. Een weinig ontmoedigd stapte hij de studeerkamer weer in. „Dit keer duld ik geen güntjes, De Weger", zei de man bij de deur en hü priemde dreigend met zijn revolver in de richting van De Weger's hartstreek. „Kük er eens aan", teemde De Weger, „mün beste vriend Flaneur. Wij kunnen toch niet buiten elkaar wat „Ik zou maar eens een toontje lager zingen, De Weger", zei Fla neur. „Dat is zo vermoeiend op de duur", antwoordde De Weger met een bromstem, „ik ben nu eenmaal geen bas". „Gunst", smaalde Flaneur. „Wat is ie toch weer leuk". Hij kwam de kamer verder bin nen en bekeek de tekening op het bureau. „Geslaagd, wel, vind je niet?" vroeg De Weger vriendelük. Flaneur snoof verachtelijk. „En wat betekent dat stukje glas?" vroeg' hij. „Dat is één van de bezwarende stukken, die ingediend worden in de zaak lord Charles Bernhard Chambricks en ik zei de gek", ant woordde De Weger op vrolüke toon. „Wist jij", vroeg hy, „dat die baas van jou zo'n naar, ruw man netje is?" ,Wat ik weet, gaat jou geen blik sem aan", zei Flaneur en hij kwam op De Weger toegelopen. „Ik dacht zo", zei hij, „dat ik nu jou maar eens moest fouilleren." ,Als je maar niet kietelt", zei De Weger, „want daar kan ik gewoon nret tegen." (.Flaneur zweeg' en begon de zak ken van De Weger leeg te halen. „Weet je", zei De Weger, „ik ben eigenlijk in een ontzettend droeve stemming." „Haalt je de donder", grünsdc Flaneur. „In jouw plaats zou ik dat ook zün. Ik heb je al eens gezegd, dal ik geen inmenging van derden in myn zaken duld en óók, dat aan mün .geduld een einde komt. Wel, dat einde is dan nu gekomen en dat betekent tevens dat jouw einde ook niet ver meer in het verschiet ligt." „Hè ja, laten we eens echt gezel lig doen", babbelde De Weger. „Laten wij elkaar eens bang' gaan maken. Ach, weet je, Bernhardus, wü, zün eigenlijk net spelende, on schuldige kinderen. Wy schelden wel, maar we doen toch niets. Je zou tenminste toch niet willen be weren, dat je me werkelijk kwaad zou kunnen doen? Maar met die baas van jou is het wat anders. Die praat, denk ik, niet zo veel, maai bij doet des, te meer. Vanavond bij voorbeeld hè. Gaat ie zwügend weg, loopt ie zwügend naar de on dergrondse en rijdt daar zwügend mee naar 't centrum. Zwügend wandelt ie 'n stukje, nog steeds zwijgend gaat hij een huis binnen en wat denk je dat deze Willem de Zwijger doet?" Zwügend stalde Flaneur de be zittingen van De Weger uit op het bureau. „Wel", vervolgde De Weger zün alleenspraak, „als jij ook al doet als Wimpie, dan zal ik er (ie stem ming maar in houden. Die baas van jou dan Bernhardus, die waagt zijn adellyke bankiershanden aan een messteek; vuile, ordinaire moord!" Nauwkeurig hield De Weger de reacties in de gaten van Flaneur, die kennelük een nieuwtje hoorde. „En had (loctor Hilton nu zo'n ruw einde verdiend?" teemde De Weger nadrukkelük. De reactie van Flaneur was zoals De Weger zich die had gedacht. Kennelük schrok hü van wat hij hoorde en die schrik bezorgde hem een seconde van gebrek aan waak zaamheid, welke seconde voor De Weger voldoende was om 'n sier lijke sprong' te nemen, een sprong die eindigde op de tenen van Fla neur. In dezelfde vaart ontwrong De Weger zün belager de revolver en gaf hü hem met de kolf daar van een ferme klap op het hoofd. Flaneur zuchtte eens diep en ver trok yling's naar dromenland. „Zo, Harrolds, dat wordt je der de gast", mompelde De Weger. „En deze keer is 't een vangst, die ons waarschynlijk iets meer over de verblüfplaats van Geschenk kan laten weten." Rustig stopte hü de inhoud van zijn zakken weer daar waar deze inhoud thuis hoort. „En nu gaan we naar huis toe, kom maar", zei John. Hü raapte Flaneur op en hees hem op'zyn schouder. „Je zult wat minder moeten gaan eten, jonkie", mopperde hy. „Dat is toch geen gewicht voor een falsoenlüke burgerman!" Hij knipte het licht uit en open de zachtjes de deur. Roerloos bleef hü even in de deuropening staan, dan ging' hij sn^l (1e kamer weer binnen en sloot hü de deur: er kwam iemand de trap op. (Wordt vervolgd). hiick «dia ne DC'3? liegen s-naaal lelburg Wit nos sden DVC uw Ken rdwijk ïikzee tbommel m. Boys Vios elo terwij k fdeeg

Echo van het Zuiden | 1955 | | pagina 2