werd voor de zesde keer kampioen. KAATSHEUVEL VADERDAG. Scheerapparaat ELECTRA Grotestraat 207 AFWEZIG een prima overledersnijder R.K. Huishoud' en Industrieschool „St Angela Prima Schoenmakers Gediplomeerd W A A L W IJ K. DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 13 JUNI 1955 J5 Door een 4-2 overwinning op Zierikzee behaald Juliana de zegepalm in Zuid 1 3de klas C en zal zij de volgende competitie als tweede klasser spelen. ia&L* w V V R. E. H. RAAIJMAAKERS P. J. M. Wijtenburg VOLKSCONCERT. GESCHOOLD PERSONEEL voor de onderwerkafdeling N.V. GEBR. AUSSEMS 19 JUNI Precies 27 minuten nadat de tweede helft van de wedstrijd Baard wijk—Zierikzee gisteren was begonnen, hief de Baardwijk-jeugd de toeters waren al verregend de overwinningsliederen aan. Een door v. Gelder goed ingeschoten penalty bracht de stand op 41 in de belangrijke wedstrijd tegen Zierikzee, die de Geel-Zwarten de kampioenstitel kon brengen, wanneer zij deze wonnen. En ze wonnen hem met 42; verdiend, hoewel menig Baardwijk supporter, vooral in de eerste speelhelft, meermalen mismoedig het hoofd zal hebben laten hangen, want het wilde niet lukken tegen de stugge Zeeuwen. In de tweede helft pas kreeg Baardwijk kampioensallures en toen was het pleit spoedig beslecht. Voor de zesde, maal in de geschiedenis van de Baard'wijkse voetbal club Juliana kon de kampioensvlag worden gehesen, figuurlijk, want wind en regen hadden de gewone vlaggen al aan flarden geslagen. Het enthousiasme om dit resultaat kon door weer en wind niet wor den getemperd. Ja, het was bar slecht weer en de belangstelling voor deze big-match was dan ook nog geen tiende part van wat ze had kunnen zijn. Veld en bal waren zo vet als spek en de Zeeuwen, gewend aan hun gladde klei, werden hierdoor niet zo ge handicapt als de nerveuze Juliana- mannen; het verwonderde niemand toen na 8 minuten de uitstekende Zierikzeese linksbuiten het eerste punt kon scoren, nadat de geel zwarte verdediging totaal uit posi tie was gespeeld, zoals we al vaker hadden gezien in deze eerste minu ten; hoewel de meeste aanvallen voor Baardwijk waren, waren de beste voor Zierikzee. Het moreel van de aspirant-kampioenen en hun strijdlust leden er echter niet on der, al moet wel gezegd zijn dat hun voetballen geen aanspraak kon ma ken op kampioensvoetbal. Wel kon dat het uitstekende in volle ren ge loste schot van v. Luxemburg, dat vier minuten later de stand gelijk maakte. In het resterende gedeelte van de eerste drie kwartier zagen we Baardwijk het meest in de aan val (de cornerverhouding was 51 in het voordeel van de a.s. kam pioenen) maar dat wil direct niet zeggen dat hun spel zo veel beter was dan dat der Zierikzeeërs, die hun tegenstanders behoorlijk partij gaven en wier speltype directer en doortastender was. Naar de overwinning. Na rust, toen Baardwijk de straf fe wind en de felle regen recht in het gezicht had, maakten zij korte metten met de Zeeuwen. Fel werd er aangevallen en toen bij een van deze aanvallen een rode verdediger in paniek hands maakte, voltrok v. Luxemburg het vonnis door de pe nalty niet mooi, maar wel raak te schieten: 21. Baardwijk wist dat het allerminst op fluweel zat en daar handelde 't elftal ook naar; stevig viel men aan en weer dachten we Klerx, nu op de rechtsbuitenplaats, in plaats van Leijtens, die rechtsbinnen stond, te zien scoren, toen een van de backs nog juist op de doellijn redding bracht. Uitstel van executie: enkele mi nuten later schoot Huub Leijtens uit een scrimmage de bal beheerst in de linkerhoek en de uitstekende keeper dook tevergeefs. Baardwijk bleef aanvallen, geen moment ga ven zij hun tegenstanders de kans gevaarlijk te worden, terwijl zij daarentegen aan de andere kant herhaalde gevaarlijke situaties schiepen; verschillende goede scho ten zagen we, o.a. van de schutter v. Luxemburg, maar steeds was het rakelings over of naast of stond de keeper op zijn post. Slechts voor een tweede penalty moest hij weer zwichten. Het was weer de straf van een handsgeval in het strafschopgebied. De keeper had geen schijn van kans naar de verraderlijke schuiver van Drik v. Gelder; 41 was het en de Baard wijk-jeugd sloeg aan het zingen. Zierikzee heeft, ondanks een ver diende goal even voor het einde, de overwinning en het kampioenschap van Baardwijk niet meer in gevaar kunnen brengen. Toen de scheidsrechter voor het laatst floot, stormden een door de slagregens gedunde supportersscha- re het veld op en door Zierikzee werden fleurige kampioensbloemen aangeboden. VOOR DE ZESDE MAAL KAMPIOEN. Het met vreugde begroette en uit bundig gevierde kampioenschap is het zesde dat de voetbalclub sinds haar oprichting in 1919 behaalde. Het was in het koffiehuis van de heer F. v. Eeten dat op 19 Maart 1919 een aantal enthousiaste voet balliefhebbers bijeen kwamen om een voetbalclub op te richten; 12 leden telde de jonge club, net ge noeg dus voor een elftal. En dat is toen maar meteen aan het spelen gegaan; terwijl het eerste bestuur bestaande uit de heren L. Leij tens, voorz., L. Vermeer, secretaris, P. Leijtens Nzn., penn. en M. Mul ders en J. Klijberg, commissaris, de organisatie van de vereniging die de naam kreeg van Juliana en de kleuren geel-zwart aannam, op bouwde, speelde het eerste en enige elftal zich het eerste jaar reeds naar het kampioenschap, men speelde toen in R.K. verband; 13 wedstrij den won men, slechts één werd er verloren. Dat was een veelbelovend begin. In 1922 werd besloten zich aan te sluiten bij de Brabantse Voet balbond, en twee elftallen kon den, niet afwisselend succes, aan de competitie deelnemen. De club groeide en werd meer en meer de favoriet van veel Baard wijkse voetbalenthousias ten. In het seizoen 1925192(i werd de vereniging toegelaten tot de KNVB en moest voortaan de naam Baardwijk dragen in de competitie. Het ging de club goed in de KNVB en in de seizoenen 1931 1932 en 1932—1933 werd Baard wijk wederom kampioen. Juliana had een uitstekend elftal, maar in de promotiewedstrijden had men geen succes. Men bleef in de derde klas. Daar namen de geel-zwarten steeds een zeer goede plaats in, maar toen in 1940 de oorlog uit brak en het met de sport gedaan was, had men het ideaal van het tweede klasserschap nog steeds niet bereikt. Juliana kwam zeer gehavend de oorlog uit; bijna de gehele accomodatie, men speelde nog steeds in „de Lieë", was ver nield. en van het elftal was ook weinig meer over. Maar men begon weer heel en thousiast en in 1948 kon men zelfs een prachtig nieuw sport park aan de Parallelweg in ge bruik nemen. In het seizoen 19501951 werd men wederom kampioen, maar in de promotie-competitie, waar van van de 5 deelnemers er 4 tweede klasser zouden worden, was de fortuin wederom niet aan de zijde van de Baarwijkse club, hoewel de eerste wedstrijd tegen BSC '29 in Budel al gewonnen werd. Het volgend seizoen weer een kampioenschap! Maar de promo tiewedstrijden tegen Schijndel werden verloren. Baardwijk gaf de moed niet op. Er is een energiek bestuur de laatste jaren, dat bestaat uit de beren: A. Scheerman, voorzitter; Chr. van Herwijnen, secretaris, tientallen jaren de „ziel" van de vereniging; P. Ketelaars, pen ningmeester; H. Maas, wedstrijd leider, en de overige leden M. Slaats, C. van Herpt, A. Braspen ning, André van Hi 1st en Jac. v. Hilst. Alles stelde dit bestuur in bet werk om de voetballers naai de training te krijgen en zo een elftal op te bouwen, dat zich goede kansen kon scheppen. Dat is nu gebeurd; na een aanvankelijk niet zo best be gonnen seizoen heeft men ge leidelijk aan kans gezien de naaste rivalen Dongen en Voab voorbij te streven en dooi de overwinning op Zierikzee neemt men thans een positie in die door geen der andere elftallen nog in gevaar kan worden gebracht. Ge begrijpt dat het enthousias me in Baardwijk gisteravond heel groot was. De spelers verzamelden zich eerst in de clubtent op 't terrein om een welverdiende koffietafel te genieten en toen trok men om goed zeven uur achter de harmo nie St. Jan in triomf naar het café van de heer L. van Crom- voirt, waar een druk bezochte receptie was. Maar eerst was de aanvoerder Adri van Tuijl nog een grote lauwerkrans omgehan gen door de voorzitter van Waal-I wijks Belang, de heer J. Timmer mans, die (ie club van harte ge lukwenste en zijn beste verwach tingen uitsprak voor de toe komst. Het was een va-et-vient bij v. Croinvoirt van talrijke personen dat bewees hoezeer Baardwijk de achting geniet van de zusterver enigingen in de stad en daarbui ten en van vele andere voetbal- enthousiasten. Onder hen was ook de Zeer- Eerw. Heer Pastoor A. v. d. Bre- kel, en d Edelachtbare Heren Burgemeester J. Teijssen en wet houder J. van Hceswijk, die de hartelijkste wensen van het ge meentebestuur overbrachten. jMen bracht 's avonds ook nog een bezoek aan het café Ad van Cromvoirt, en dat de stemming een hoogtepunt bereikte, zal ie dereen wel begrijpen. Graag voegen we onze beste wensen ook bij de vele die de kampioenen gisteren hebben be reikt. HET ELFTAL. Het elftal dat de kampioens titel in de wacht sleepte en dat U op onderstaande foto ziet is als volgt samengesteld: Doel: J. van Oss. Achter: Adri Maas en Hein Maas. Midden: Adri van Tuijl (aan voerder), Tini de Bruin. Nol de Ronde. Voor: Harry Klerx, Huub Leij tens, van Luxemburg, Piet Mo lengraaf en Drik van Gelder. O Ben succesvolle tentoonstelluiig cn een keurige muziekavond. Nog nauwelijks twee jaren bestaat on ze R.K. Huishoud- en Industrieschool 'en niet veel moeite en tegenheden begonnen zijn nu reeds resultaten bereikt, waar voor deskundigen niets dan bewondering en lof hebben. De tentoonstelling op 8 en 9 Juni, die een enorm aantal bezoe kers trok en de muzikale avond op 10 Juni in het Apollo-theater met een uit verkocht tehuis als slot, waren hiervan de meest sprekende bewijzen. Toen de voorzitter van het schoolbe stuur, de heer Alb. Wennekes, Dinsdag om acht uur de tentoonstelling opende, waren nagenoeg alle ouders der leerlin gen, het volledig bestuur der school, al le docenten en vele geestelijke en wereld lijke autoriteiten aanwezig. Na het zingen van een lied deor de leerlingen, sprak de heer Wennekes: Ik vind het prettig, dat ik vanavond, als voorzitter van het schoolbestuur, deze tentoonstelling mag openen, nu de H.H. school te Kaatsheuvel op het punt staat het leerjaar, het tweede van haar bestaan te besluiten. U moogt deze tentoonstelling zien, als de Balans met Winst- en Verliesrekening, de verantwoording dus van hetgeen is gedaan en opgebouwd. De leerlingen ge ven blijk van hetgeen zij hier geleed hebben 'en als U straks op deze ten toonstelling rondziet, zult U bemerken, dat dit niet weinig is, noch in het aan tal vakken, waaromtrent zij hun kennis verrijkt hebben, noch in wat zij in elk vak op zich nu weten te presteren. Wij constateren gaarne, dat zij in het alge meen, hiermede ook blijk geven op de juiste wijze van de lessen geprofiteerd te hebben en ik wil hen geluk Wensen, met wat zij hier opgestoken hebben aan waar devolle zaken, waarvan zij later de rijke vruchten zullen kunnen plukken. Ook de aan deze school verbonden docenten leggen hierbij e'en verantwoor ding af en naar mijne mening een zeer gelukkige. Deze tentoonstelling getuigt van de opvatting, die zij van de door hen aanvaarde taak hebben, een zeer hoge opvatting, zoals deze niet alleen nu blijkt, maar die ieder uur, dat II hier de school zoudt binnenstappen tot uiting komt en tot e'en prettige sfeer niet wei nig bijdraagt. Het idealisme en het en thousiasme, waarmede onze docenten hun dikwijls verre van gemakkelijke taak ver vullen, is zeer groot en met het bestuur zult U èn de ouders èn de Kaatsheuvelse gemeenschap hen oprecht dankbaar zijn, voor wat zij onze meisjes leren en voor al medegeven. Dat geestelijke en wereldlijke overheid hier nu aanwezig willen zijn, zien wij gaarne als hernieuwd bewijs, van intense belangstelling voor wat er hier en voor wat er in het algemeen voor de ontwik keling en de educatie van de jeugd ge daan wordt en ook hiervoor is het be stuur dankbaar. Moge deze tentoonstelling ook weer een steentje bijdragen tot het in ruime kring bekend worden van wat de school onze meisjes, die straks de moeders van onze gezinnen zullen zijn, kan mede ge ven en moge deze tentoonstelling in de komende dagen zich verheugen in de belangstelling, vooral van de in de eer ste plaats daarvoor in aanmerking ko mende ouders en meisjes. Aan allen die hebben medegewerkt aan de tot standkoming en de inrichting van deze tentoonstelling hartelijk dank. En hiermede zij deze tentoonstelling geopend. Kapelaan Verheijen, de Godsdienst leer-docent sprak e'en kort opwekkend woord tot de leerlingen, om vooral goed hun best te doen en tot aan het einde met goede moed vol te houden. Wat de tentoonstelling te zien gaf, was zo uitgebreid en volledig, dat men een paar uren nodig had om aan alles zijn aandacht te schenken. De muziekdocent Goos'en stond klaar bij zijn keurig opgezette muziekstand om een kijkje te geven in de leer der mu ziekgeschiedenis en de practische noten- kennis: mej. Riet Pel, die de V.G.L.O.- klasse leidt mocht zeer grote belangstel ling genieten in wat zij hare leerlingen bijbrengt in algemene ontwikkeling, wat in zeer verzorgd schriftelijk werk was uitgebeeld vanaf de bezetting tot de be vrijding naar de E 55. In het naailokaal was het mej. van Dommelen, die een keur van kamerjur ken in allerlei kleuren, een schat van babygoed 'en zelfs een avondjurk, ver vaardigd door hare leerlingen te bewon deren gaf. De dames Cronenburg en Klomp had den evenmin over belangstelling te kla gen in hun combinatie-lokaal waar de was- en strijkkunst, het poetsen en op maken van alle mogelijke huishoudelijke benodigdheden, het koken 'en braden, op maken van schotels, dekken van tafels enz. enz. voldoening gaf en de een en ander zeker lieten watertanden. In het lokaal voor stofversiering mocht mej. Steenbergen vele complimentjes aanvaarden. Hier was kunst en smaak te bewonderen, niet alleen in wat, maar ook vooral in hoe het tentoongesteld was. We mogen het gerust in een woord samenvatten: deze tentoonstelling is uit stekend geslaagd en heeft volkomen aan het doel, waarmede ze gehouden is be antwoord. En ook zeer zeker zullen vele ouders tot het inzicht gekomen zijn, dat er geen nuttiger taak voor hunne meis jes is weggelegd, dan deze school te vol gen, zelfs al kost hun dat een klein gel delijk offer. En was de tentoonstelling een succes, zeker was dit de muzikale avond, die Vrijdag in het Apollo-theater het slot van deze drie dagen vormde. Wat we niet verwacht hadden, doch v/aaruit al zeer duidelijk bleek, dat het werk van de school deze dagen was ingeslagen, was de overvolle zaal. Het Apollo-theater was uitverkocht 'en ook nu mochten we weer constateren, ook op cultureel terrein doet St. Angela zeer veel goeds. Laten We hopen ook voor de toekomst. Een der leerlingen hield een proloogje ongekunsteld en naief. Het ging er in en werd gaarne met een applausje beloond. De heer Wennekes sprak ook hier een woord, waarin hij wees op het feit, dat er ook ontspanning moet geboden wor den en dat de school daarin leiding moet geVen. In toneel en zang krijgen de kinderen d e vrijheid van bewegen, ze krijgen omgangsvormen en leren hoe zij zich in bepaalde kringen moeten gedra gen. Zij hebben dat voor hun latere le ven nodig. Algemene ontwikkeling moet geboden worden om in deze tijd van snelle evolutie verantwoord te staan te genover de problemen, die zich zullen aanbieden. Voor het latere leven van de huismoeder zal het zeker van groot be lang zijn en het gezin ten goede komen, dat de moeder ook kennis draagt, die verder reikt dan die Van de huishouding. Spreker vraagt dan de aandacht voor wat de leerlingen der school op cultureel gebied gaan presenteren. Docent Goosen leidt dan de operette ,.De Koningskeuze" door Geertruida van Vladeracke, een spel van zang en dans, Arts van 18 Juni tot 4 Juli. Praktijk wordt waargenomen door Arts. Spreekuur van 8 tot 10 uur. Boodschappen opgeven vóór 10 uur. met een korte uiteenzetting van het sprookje in. De regie was in handen van Mej. Riet Pel, de dansen waren in gestudeerd door docent Groels, de zang door de heer Goosen aangeleerd, terwijl deze ook de algehele leiding droeg. Waar de operette gespeeld werd door alle leerlingen der school, hebben we meest van al de massa-regie bewonderd, die dit spel tot een genot maakte, 't Is heus geen senicure orde en bevalligheid te scheppen, wat juist deze operette vraagt in e'en groep van een tachtig kin deren, die nog nooit op de planken zijn geweest. En juist van dit laatste was helemaal niets te bemerken. Vrij en on gekunsteld was spel, zang en gebaar; be vallig waren de dansen enrijk en fantastisch mooi waren de costumes door de dames Steenbergen en van Dommelen ontworpen en vervaardigd, 't Publiek heeft genoten en stond verwonderd van de prestaties, die hier geleverd werden. Na de pauze trad de heer Goo sen op met zijn selectie-dames door uit Den Bosch „Arti en Cha- ritati". Vocale solistische mede werking werd verleend door de dames Wiersema, alt uit Haar lem, Ans van Mol, muziekdocen te aan de R.K. Huishoudschool Mariënhurg te 's Bosch en Diny Uyterschout, Amsterdam, beide sopraan. Het instrumentaal en semble: Tiny Goosen, cello, Ma- rie-Jose Goosen en Henk Beek mans, violen en Piet Hörnmann, piano, zorgde voor een uitsteken de begeleiding. Voor de aanvang kreeg de heer Hörnman onder applaus van de volle zaal een fe licitatie met een fles en een sma kelijk product van de Huishoud school, want het was juist 't 50e concert, waaraan Piet zijn mede werking verleende. Zeker heeft de bescheiden keurige pianist deze geste niet versmaal. Het programma dat de lieer Goosen bood, was ook voor een op muzikaal gebied zeer ontwik keld publiek nog wel te genieten geweest. Ongetwijfeld zal 'Ivoor velen wel een ongekende kunst zijn geweest, die hier bewonderd moest worden, doch de verzor ging, waarmede onder de bezie lende leiding van de dirigent ge musiceerd werd, was reeds vol doende om 'n publiek in bewon dering te brengen. Daarbij wa ren de drie solisten van zeer goe de kwaliteit en gaven een vertol king van hun partij, die goede scholing en toewijding naast een goed stemorgaan tot grote waar dering leidde. Het programma bestond uit de werken „Jesu ineine Freude" van Buxthehudc; St. Marie Magdalei- në van Vincent d'Indy; Die Lie- be van Rossini en het Kyrie, Sanctus en Agnus Dei 2 uit de Aloysius-mis van Joh. M. Ilaydn. Het mag geen verwondering wakken dat de muziek van het laatste werk wel het meest in 't gehoor van een niet geheel ge schoold publiek lag. Desniettemin sloot zich het publiek spontaan in zijn applaus aan bij de woorden van dank die de heer Wennekes voor de huit- tengewone prestaties van '1 koor met zijn leider. Met 'de spontane enthousiaste zang van alle leerlingen van de school van een paar volksliede ren, waarin de soliste Mej. Uy terschout echt „Tineke van Heu len" uitbeeldde, werd deze zeer goed geslaagde avond gesloten, die reeds de waarborg inhoudt, dat >4la i belangstel ling voor het huishoudschoolonderwijs perma nent is gevestigd. Zaterdagavond gaf de Harmonie van het Kon. Muz. Gez. Euphonia op de Markt een volksconcert, waarvan het programma bestond uit populaire werken. Ondanks het minder gunstige weer was er veel belangstelling, welke voor een groot deel wel te danken zal zijn aan de medewerking van de keurige drumband met de daarbij voor het eerst optredende klaroenblazers, waarvan, zo we vernemen, het aan tal dat thans vier bedraagt, inmid dels reeds uitgebreid is tot acht. V.V.V. KAATSHEUVEL. Na enkele weken van voorberei ding wordt op Dinsdag a.s. de fei telijke oprichtingsvergadering ge houden van een V.V.V. Kaatsheu vel. De naam door de te vormen stichting sluit niet uit, dat ook de plaatselijke belangen en interessen niet gediend zullen worden. Reeds in het korte verleden, dat het voor lopig bestuur werkzaam is geweest, heeft dit bewijzen gegeven, dat ook de zuiver plaatselijke aangelegen heden niet over het hoofd worden gezien. Dinsdagavond zal getracht worden te besluiten tot de vorming van een stichting, met vaststelling van statuten en de benoeming van een dagelijks bestuur, dat de lei ding in handen zal krijgen. Wan neer op de sympathie en medewer king van de burgerij gerekend kan worden, zal deze vereniging onge twijfeld zeer veel voor de plaats en zijn ingezetenen kunnen doen. DESK GAAT FEESTEN. We weten het allen: de R.K VV DESK staat voor de viering van haar zilveren feest. Feitelijk is de dag reeds gepasseerd, doch tijdens het competitieverloop mocht geen tijd voor feestviering genomen worden, waar andere zorgen de ge hele toewijding van een bestuur vroegen. Nu raken de competitie wedstrijden echter aan de kant en met recht treft het bestuur nu maatregelen voor een grootse vie ring. Nog is niet alles in kannen en kruiken, doch wel is reeds zeker, dat er gestart zal worden met een voetbalwedstrijd op 25 Juni a.s., die de grote belangstelling zal trek ken van geheel Kaatsheuvel en de gehele omgeving. Het bestuur is bijna voor de volle honderd percent geslaagd met zijn plannen, die we waarschijnlijk in ons volgend num- met kunnen publiceren. Zondag 26 Juni volgt dan een H. Mis als inzet van de dag met in Euphonia een receptie om 12 uur en in café Piet van Dun een lunch of diner, Waar het Apollo-theater deze avond niet vrij te krijgen is, wordt ook de avond-feestviering in Euphonia gehouden. Getracht zal worden met een verloting, waar voor bereids de goedkeuring van B. en W. verkregen is, de onkosten van deze feestviering te dekken. DESK is momenteel nog de enige voetbalvereniging in de gehele om geving die zich als tweede klasser reeds jaren heeft weten te hand haven. Daarbij beschikt DESK over een leger van lagere elftallen, die, gezien hunne prestaties in het af gelopen seizoen en daarbij met de mogelijkheden, die een nieuwe trainer scheppen kan, met gerust hart het komend seizoen mag in gaan, en daarbij rekenen mag op de sympathie van geheel de bur gerij, die zeker achter zijn DESK gaat staan in deze komende zilve ren feestviering. K.A.J.-AGENDA. Maandag 7.30 u. Groep en om 9 uur bestuursvergadering. Dinsdag 9 uur Pioniersgroep. Woensdag 7.30 uur Vergadering Kermisreis en Sportgroep. Vrijdag 7.30 uur. Jong K.A.J. Zaterdag 7.30 uur. Officiële ope ning Vacantie-inlichtingendienst. Zondag geen Studiekring. AGENDA. Maandag 8 uur Repetitie Kon. Erk. Harm. Apollo. Dinsdag 8 uur. Repetitie R.K. Par. Zangkoor St. Jan. 9 uur. Vergadering V.V.V. Kaats heuvel. Woensdag 8 uur. Repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. 8 uur. Apollo-theater „De Verde digers van de Duivelsrots". Toeg. 14 jaar. Donderdag 7.30 uur. Repetitie Da meskoor Bel Canto. 8.30 uur. Repetitie Gemengd koor Bel Canto. GEVRAAGD voor grote schoenmakerij in Breda. HOOG LOON. Reiskosten worden vergoed, Brieven onder No. 7176 aan het Bureau van dit blad. FA. WED. COESMANS ZN. Schoenfabriek WASPIK vraagt voor direct inq n GEVRAAGD 1 ste klas Hoog loon. Prins Hendrikstraat 17, Kaatsheuvel. VERVUL ZIJN HARTEWENS. GEEF HEM EEN PHILIPS 39.75 BRAUN 34.75 59.75 REMINGTON 62.— 88.— 98.— TEL. 2190 De zaak met de grootste keuze! ^M^i*i*i*»,i*i*i*i"M~iV«vrr»'»'vw^mrljruT>/ijvijrij«\i»_j~i/Lr»i-rurirLn

Echo van het Zuiden | 1955 | | pagina 5