L00N-0P-ZAND H h „Botterke tot op den bojem!" een lokaal of gek c t Openen LANDIS GYR N.V. EEN ASSISTENTE Coöp. Eerste Langstraatse Stoomzuivelfabriek, Drunen. Rijwielhandel H. MUSKENS Rijwielen Bromfietsen Wasmachines Rijwiel-onderdelen H. MUSKENS 0NDERTROUWBRIEVEN -KAARJEN VERLOVINGSKAARTJES VISITEKAARTJES GEBOORTEKAARTJES 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 20 JUNI 1955 7 BEKRONINGEN. De heer A. van Mosselveld be haalde op de tweedaagse inter nationale Hondententoonstelling van de Twentse Kynologenver- eniging te Enschede met zijn Locker Spaniel Stelbound Brac- ker in de open klasse en tweede prijs U en met zijn 10-jarige cocker spaniel Hat-Trisk in de puppy-klasse 1 z.g. en in de nieuwelingen-klasse 3 Zg. DRUMBAND-SUCCESSEN. De Kaatsheuvelse Drumbands behaalden Zondag weer grote successen. De drumband van het Kon. Muz. üez. Euphonia nam j in de le afdeling deel aan het drumband-concours te Oister- wijk en behaalde met 10(i pun ten een eerste prijs met de ere prijs voor het hoogste aantal punten in deze afdeling, terwijl de drumband van de harmonie St. Jan uit Berndijk in de 3e af deling de eerste prijs wist te win nen met 105 punten. De tam- bour-maitre van St. Jan legde daarnaast nog beslag op de prijs van de beste tambour-maitre van het gehele concours. CONCERTEN. Zaterdag a.s. zal de Kon. Erk. Harm. Apollo onder directie van de oud-directeur, de heer P. B. Bisselink om half negen een volksconcert geven op het terras van het restaurant van Dc Efte ling. In ons volgend nummer ge ven we het volledige programma. Zondag a.s. krijgen we een concert op de kiosk op de Markt, aangeboden door de Gilden- bonusharmonie uit Boxtel. We hopen van dit corps ook in ons volgend nummer een program ma te kunnen publiceren. HET DESK-JUBILEUM. Het feestprogramma van de Desk-Jubileum-viering is klaar gekomen en we mogen verwach ten, dat de burgerij weer op nieuw blijk zal geven van zijn sympathie voor onze voetbal club, zoals ze dit reeds 25 jaren gedaan heeft. Trouwens, deze sympathie is niet onaardig ge bleken, toen Zaterdagnamiddag een nierement door de straten trok als attractiemiddel om de verkoop der loten voor vernieu wing van het nodige materiaal, te stimuleren. Meer dan 2000 lo ten werden door deze actie aan de man gebracht. Een succes dat van sympathie spreekt. Zaterdag om 3 uur vangen de jubileum-wedstrijden aan met een ontmoeting tussen de Desk- Handbal-heren tegen Oisterwijk. Om 10.30 uur volgt een voor wedstrijd van de kompioen se nioren Desk 2 tegen de kampioen Desk 1 Junioren. Zeker een inte ressante ontmoeting, waarin dc jongeren kunnen laten zien wat ze presteren. Om 19 uur volgt de grote wed strijd van een versterkt Desk 1 tegen een sterk elftal uit Waal wijk. Iedereen zal moeten erkennen, dat het bestuuj; van Desk, waar het weer voor grote uitgaven staat, deze wedstrijd niet gratis toegankelijk kan stellen. Ieder een die van deze hoogst interes sante wedstrijd wil genieten en dat is zeer zeker geheel Kaats heuvel, moet zijn offertje willen brengen. Noch de Efteling-leden, noch de houders van de seizoen kaarten, zijn daarvan vrijge steld. In ons nummer van Vrij dag a.s. geven we de opstelling van de elftallen op, die zeer ze ker de belangstelling van alle voetballiefhebbers uit de gehele omgeving zal hebben. Het programma van Zondag a.s. luidt 9.25 uur H. Mis en algemene H. Communie der leden. 10 uur. Gezamenlijk ontbijt in café De Steenbakker. 11 uur. Feestvergadering in café De Steenbakker. 12 uur. Propaganda-toeht van af De Steenbakker naar café restaurant Euphonia. 1 uur2.30 uur. Receptie zaal Euphonia. 7.30 uur. Dans- en Cabaret avond in Euphonia. ANJER-ACTIE. DINSDAG 21 JUNI A.S. 7.30 uur in het Dorpshuis te Drunen AGENDA. Maandag 8 u. repetitie Kon.'Eik. Harm. Apollo. Dinsdag 8 u. repetitie R.K. Bar. Zangkoor St. Jan. Dinsdag 7.30 u. Oefenavond der E.H.B.O. Woensdag 8 uur. Voorstelling Bioscoop Theater Apollo. Woensdag 8 u. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. Donderdag 7.30 u. repetitie da meskoor Bel Canto. 8.30 u. repetitie Gemengd koor Bel Canto. in Geboortekaartjes Visitekaartjes Verlovingskaart jes O ndert rouwbrieven en -kaarten Waal wij kse Stoomdrukkerij ANTOON TIELEN. Handelsdrukwerk V erenigingsdrukwerk Familiedrukwerk geeft U voor Waalwijk, x Kaatsheuvel en de Lang straat DE BESTE RECLAME Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen - Waalwijk WAALWIJK vraagt voor haar bedryfsadministratie Vereisten diploma U.L.O. en kunnende machineschrijven. Leeftijd15-20 jaar. TE HUUR GEVRAAGD: O van minimum 16 X 8 M. No.7121. Wij onze nieuwe moderne zaak op de Markt te Kaatsheuvel DONDERDAG 23 JUNI a.s. om 4 u. n m. Wij nodigen U uit tot een bezoek. Wij zijn gespecialiseerd in: d. Ven; 12 J. Muizelaar; 13 15 24 J. v. Riel; 14 47 W. Oomes; 17 J. P. de Brouwer; 18 22 31 W. Molenschot; 19 32 B. Kemmeren; 20 23 A. Zacht; 25 J. v. d. Linden; 26 53 Th. van Wanrooij; 28 Jan van Dongen; 29 M. van Boxtel; 30 55 Fr. v. d. As sem; 33 58 W. Kemmeren; 34 37 38 56 L. van Geel; 35 W. v. d. Ven; 36 M. Ververs; 39 M. Soeterboek; 40 P. Ligtvoet; 41 A. Voermans; 42 64 C. van Boxtel; 44 L. de Bondt; 46 J. van Beers; 48 M. Lensveld; 49 J. Zeebrechts; 50 B. van Heesch; 51 A. de Bie; 54 L. van Ree; 57 A. van Gooi; 59 Jac. Hoevenaars; 60 Wim Hamers; 62 Gebr. Kuijs; 65 W. Jan sen; 68 P. Stokkermans; 69 C. Mo- reval; 70 J. van Heeswijk. Wedvlucht Chateauroux. Inge- mand 149 duiven, lostijd Zaterdag 7 uur v.m. De eerste 50 prijswin naars zijn: Zaterdag: 1 31 34 J. van Riel; 2 10 12 15 27 28 29 Jos Schrauwers; 3 6 Jo Hamers; 4 J. van der Linden; 5 A. van Kuijk; 7 18 23 B. Kemmeren; 8 14 Jac. Vloemans; 9 J. Vesters; 11 J. van Kuik; 13 M. de Vries; 16 R. Timmers: 17 M. Ververs; 20 L. Ha mers; 21 24 D. Mateijsen; 22 W. Ha mers; 25 26 W. van Heijst; 30 H. Hesselmans; 32 H. Snoeren; 33 Jan van Dongen; 25 L. Ververs. Zondag: 36 M. de Vries; 37 38 A. van Kuijk; 40 G. van der Linden; 41 A. van Gooi; 42 Th. Netten; 43 P. van der Velden; 44 A. Voermans; 45 L. Hamers; 46 J. Vesters; 47 J. v. Dongen; 48 L. van Geel; 49 Jac. Vloemans; 50 L. de Bondt. EEN NIEUW SPROOKJE. „Hans en Grietje" geïnstalleerd. Als we schrijven, dat „De Efteling" Zaterdag zijn meest attractieve attractie rijker geworden is, dan is dat geen over drijving. „Hans en Grietje'' zijn geïn stalleerd en daarmede is het sprookjes bos van ons natuurpark een schepping rijker geworden, die de meest fantastische fantast niet fantastischer had kunnen dromen. Wie ooit de Grimm-sprookjes gelezen heeft, verlucht met tekeningen van Anton Pieck, zal moeten bekennen, dat hier weer werkelijkheid is geworden, wat onze kinderen met zoveel spanning en belangstelling reeds in dit boek volg den. Doch niet alleen de uitvoering van wat hier geschapen is, ook de inwer kingstelling was sprookjesachtig. 't Was niet aan de openbaarheid prijs gegeven wat hier Zaterdag ging gebeu ren. Een 10-tal kleine peuters zaten knusjes rond de Efteling-fee geschaard, voor het huisje van de oude Heks, luis terend naar de voorlezing van Grimms sprookje. En toen het vertelsel uit was, nodigde een andere fee, het jongste doch tertje van burgemeester van der Heijden uit, om met een schaar het lint door te knippen, dat het poortje van het tuintje afsloot, waardoor het paadje loopt naar het snoephuisje.. En nauwelijks had het kleine Marleentje het poortje aangeraakt, of de krassende stem van de oude heks liet zich horen: Knibbel, knabbel, knuisje, wie knabbelt daar aan mijn huisje? Én meteen spoten de fonteintjes kleurige en geurige limonade en kwam de kundige hoofdkok van het Efteling-restaurant, ge wapend met een groot mes te voorschijn, om de grote schuimtaarten, die op de muurpilasters war'en opgebouwd aan te snijden en elke peuter te vergasten met een heerlijk portie gebak. Doch ook de intieme kring van genodigden, de heren Pieck en Reynders, de uitvoerders van het werk en ook de rondstaande bezoe kers mochten meesmuilen, zonder het ge vaar te lopen, door de heks opgesloten te worden in het stalletje, waarin we Hans zien zitten en waarvoor Grietje treurig staat toe te zien, peinzend, hoe zij haar broertje zal kunnen verlossen. Vergenoegd zagen we burgemeester v. d. Heijden met zijn echtgenote toezien, hoe vol bewondering allen genoten van deze rijke aanwinst van het sprookjes bos. Weer is hiermede een werk geleverd, dat de schepper Anton Pieck en de uitvoeders de heren Reynders, Knui- vers en nog vele andere kunstenaars en werkers, geschapen hebben. Weer een cultureel verantwoorde uitbeelding van een der bekendste sprookjes van Grimm, zoals ze zo fantastisch geïllustreerd zijn door de heer Pieck in de bekende Ne derlandse uitgave. Niet een nabootsing, doch een werkelijkheid met de illustra- doch een werkelijkheid. Tegen de hoge dennenbomen staat daar het huisje op gebouwd, letterlijk uit glinsterende sui ker, gedekt met echte pannekoeken, be pleisterd met krakelingen, suikerharten en andere lekkernijen, alles zo echt 'en natuurgetrouw, dat het zakelijk gezien is, dat het geheel omwald is met een laag muurtje, daar beslist het snoephuisje zou lekken er heimelijk een stukje af te bre ken, zoals ook Hans en Grietje na hun dwaaltocht doo.r het bosch deden. Naast het huisje zien we het stalletje, waarin Hansje achter dikke spijlen zit opgeslo ten en in de onmiddellijke nabijheid staat de grote oven met een heus brandend vuur, waarin Grietje de oude heks stop te, toen ze voordeed hoe de oven moest bediend worden. De grootste attractie zal echter zeker de dreigende stem van de oude heks zijn, die direct weerklinkt, als iemand aan het hekje raakt. We kunnen ons voorstellen, dat het gehele seizoen door deze stem, naast de andere sprookjesgeluiden, die ons sprook jesbos zijn bekendheid gegeven hebben, zal weerklinken. Naast „kleine bood schap!? gaat deze stem als aandenken aan het natuurpark weer een herken ningsmelodie worden. STICHTING 19401945. t Was Zaterdagavond feest in de zaal van Jan van Dun, maar dan ook 'n verantwoord feest, want het plaatselijk comité van de stichting 1940-45 heeft 'n groot succes gehad met zijn actie voor de laatste openbare collecte voor deze instelling. En als we dit een groot suc ces noemen, dan mogen we dat voorna melijk danken aan de bezielende orga nisatie van Mevr. de Cock-Paaymans, die het initiatief nam, 'en haar corps van medewerkers en medewerksters wist te stimuleren tot daden. Met recht mocht zij voor de overvolle zaal van dames en heren, waarin we ook Burgemeester van der Heijden met zijn echtgenote aantrof fen, dank brengen voor de bewonderens waardige ijver en ambitie, waarmede zich ieder voor de volle 100 aan zijn taak gegeven heeft. Het begon al met het uit reiken van steunbonnen, waarvoor zich de heren van Nieuwenhuizen en Zijlmans nog eens extra uitsloofden. Wat er bij de organisatie van een voetbalwedstrijd en de verzorging van het pierement ge- piesteerd is weten de heren Grootswa- gees en v. d. Kaa. Het V.V.V. Kaats heuvel stelde royaal de prijzen voor de voetbalmatch beschikbaar. De heren Pepping en Lagarde verzaakten zelfs hun huisgezin om de oliebollenverkoop tot een zd groot mogelijk succes te maken, en onder de medewerkende dames voor de verkoop, mocht Mej. Roos Litjens een extra pluim als de beste verkoopster incasseren. Ook secretaris van Nieuw- stadt en de heer Jan Jansen deden zeer vruchtbaar werk in hun zorg voor in cassering en administratie. In Berndijk onderscheidden de henen v. Dongen, v. Amelsvoort 'en v. d. Hout zich voor de zorg van deze afdeling. De heren Horn- man en Hazelberg deden prachtig werk in de Moer en niet minder vruchtbaar was de arbeid van de heren Brands en Dankers te Loonopzand. In het werk comité stonden de dames v. d. Heijden en Schalken aan de zijde van de voor zitster om in prettige samenwerking de nodige regelingen te treffen. De vereni ging Oud-strijders, de voetbalclubs, de harmonieën, de E.H.B.O., de Hockey club, en verder alle andere medewerken de dames en heren werd met recht dank gebracht voor hunne spontane medewerking. Met zeer veel genoegen mocht zij de aanwezigen mededelen, dat het Kaatsheuvelse Revue-Orkest de K.R.O. op deze slot-avond gratis zijn medewerking had aangeboden. Dan publiceerde mevr. de Cock enige cijfers van de opbrengst der verschillende at tracties, om de gelegenheid te bieden al.", bijzondere attractie van deze avond, mede te dingen naar de prijsvraag, hoe veel de totale opbrengst zou zijn van de gehele geldinzameling. De heer v. d. Kaa nam daarna de ge legenheid waar „ere te brengen, aan wie ere toekomt" en huldigde onder groot applaus Mevr. de Cock voor het initia tief voor de stichting 194045 genomen en voor de bezielende wijze, waarop zij hare medewerkers en medewerksters aan het werk heeft weten te zetten. Toen ving het gezellige bal aan, waarvan druk gebruik gemaakt werd door jong 'en oud, zowel uit Kaatsheu vel, als Loonopzand, de Moer en Bern dijk. 't Was een gezellige avond, die te vlug aan het einde was. Voor de sluiting trad Mevr. de Cock nogmaals op het podium om bijzonder burgemeester v. d. Heijden voor zijn me dewerking en de steun van de gemeen te ontvangen en de pers voor haar steeds bereidwillige publicatie te danken. De heer Pepping maakte daarna de uitslag v. d. prijsvraag bekend, 't Totale bedrag was f 3609.65 en secretaris van Nieuwstadt stond met zijn f 3600.het dichtst bij het werkelijke bedrag. Als de man die bijna alle cijfers kon weten, stond hij zijn prijs af aan mevr. van Heesch, die hierna het dichtst het wer kelijke cijfer benaderde. Ook de groot ste optimist, die niet minder dan negen tienduizend gulden schatte en de groot ste pessimist, die slechts f 145.raad de, ontvingen een prijs. Het orkest sloot dan met een laatste dans en mocht voor zijn stemmingsvol werk een hartelijk ap plaus in ontvangst nemen. E. H. B. O. Deze week heeft de E.H.B.O. een tiental posten ingericht in en om de kom, waar de benodigde materialen zijn on dergebracht om bij eventuele ongevallen de eerste hulp te kunnen verlenen. In ons volgend nummer zullen we de adressen hiervan bekend maken. EEN HEROPENING. Zeker, 't is geen grote verbouwing, die de fa. v. Eeuwijk aan haar pand heeft aangebracht, doch we mogen wel zeg gen, een verbetering en verfraaiing, waarbij geld geen rol gespeeld heeft en die deze zaak in vleeswaren, vis en bij behorende artikelen zowel hygiënisch als practisch aan de hoogste eisen doet beantwoorden. Een koel-inrichting aan de rechterzijwandopstand, die de ge toonde vleeswaren de mogelijkheid ont neemt ook de minste beïnvloeding te krijgen van het weer; aan de linkerkant een diepvries-inrichting, waarin de verse vis tot op een temperatuur van 30 gra den kan bewaard blijven, beide van de „General Electric", daarnaast een Sau- ter Elingen weeginstallatie en een Bi- gerba weegschaal tot op een gram ge voelig: twee Berkels-patent snijmachines en een grote kassa, totaal een investe ring, waarbij, zoals we schreven geen geld gespaard is, en die deze goed be klante zaak nog groter naam zal geven. De firma de Kort schiep in de korste tijd de nodige veranderingen, de heer Jos de Brouwer heeft de zaak in een heldere verlichting gezet en de firma Merkx schilderde het geheel in een fris se kleur, alles juist, zoals men het van een dergelijke zaak zo gaarne zien mag. een verbetering en verfraaiing, die de bekende zaak van de heer v. Eeuwijk alle eer aandoet en ongetwijfeld haar klantenkring zal versterken. K.A.J.-VACANTIE-DIENST. Zaterdagavond is de K.A.J.-Vacantie- Dienst weer opengesteld in een der zalen in de Gildenbond. De Vacantietijd is een periode, waarin ook het merendeel der jongeren zich verplaatst naar een andere streek van het eigen land of van het buitenland. Vooral voor hen, die de weg naar de V.V.V.-Bureaux nog niet ken nen, of zich veel liever wenden tot de K.A.J.-Vacantie-di'enst is deze Instelling een oplossing. De K.A.J.-Vacantie-dienst staat open en biedt een aantrekkelijk programma voor trektochten, kampen, busuitstapjes, fietstochten enz. enz. De Dienst wordt geleid en georganiseerd door de Jongeren zelf en staat op'en voor de K.A.J. en de andere jonge arbeiders, zowel jongens als meisjes. Zondag-morgen vergaderde 't V.V.V. Kaatsheuvel met het anjes-comité om de komende actie te bespreken. Er werd af gezien van de gebruikelijke muzikale rondwandeling op de vooravond van de kermïs en als meer attractief beschouwd een actie te voeren op Donderdag 30 Juni tijdens de ochtend-uitvoeringen in de diverse zal'en en tijdens de avondbals in de diverse gelegenheden. Er zal een be roep gedaan worden op de exploitanten van deze gelegenheden en op de daar muciserende ensembles, waarnaast ge tracht zal worden de dames van enkele clubs te interesseren hun medewerking te geven. Reeds bij de Desk-jubileum-wedstrijd op Zaterdag a.s. 'en op het Efteling concert dat de harmonie Apollo Zater dag a.s. in aansluiting op deze wedstrijd in De Efteling geeft, zal de actie worden ingezet, terwijl daarnaast ook bij de Ef- telingpoorten de anjerspeldjes zullen worden aangeboden. OUDERSAVOND VAN DE MARLASCHOOL. 't Was een gezellige drukte Woens dagavond in de Gildenbond, waar de Mariaschool de ouders van de kinderen een oudersavond aanbood. Om goed half acht opende de voor zitter van het schoolbestuur, de Zeer- eerw. Heer Pastoor de Klijn de avond met een woord tot de ouders. Hij legde er nog eens de nadruk op, dat de school Wegens enorm succes op veelvuldig verzoek een VIERDE opvoering van de grandiose Brabantse Revue Algehele leiding: NIEK DE ROOY, Den Bosch. MEER DAN 2000 BEZOEKERS ZIJN REEDS ENTHOUSIAST ENTRÊEPRIJZEN: fl.50 en f 1.- Teegmsg 16 jaar. nn^rMnrkT?°AiR"a9nRdag &o ?oDSclaf a,s" aan het bureau Boerenbond ook telefonisch onder No. K. 416o-206 van 9—12 en 2—5 uur. Dinsdag vanaf 7 uur aan de zaal. Tele fonisch bestelde kaarten afhalen Dinsdag vóór 7 uur namiddag aan het gebouw van de Boerenbond te Drunen. 6 niet is van de Pastoor of van het per soneel, maar van de ouders. De ouders mogen dus geïnteresseerd zijn in de be langen van de school en hoe kunnen ze dit beter laten blijken, dan door hun kin deren naar de eigen parochieschool te sturen? Dit is van groot belang voor de kinderen, want dan wordt reeds op de lagere school het contact gelegd tussen de persoon en de parochie, 'n contact, dal ook in het latere leven van belang is. Terwijl Mijnheer Pastoor aan 't spre ken was, stonden achter de coulissen de kleintjes al te popelen van ongeduld om voor 't voetlicht te mogen kom'en. En daar zagen we de tweede klassers met 'n gouden sleutel het feest openen. Daarna kwam de eerste klas met een „echt pas toortje" in haar midden. Dit nog vanwe ge het feest, dat de Zcereerw. Pastoor er.kele weken geleden vierde en waar de kinderen dit program voor hadden inge studeerd. Ook de bloemenmeisjes van de derde kwam'en op een lieve, kinderlijke manier Mijnheer Pastoor feliciteren en danken. Vervolgens kwamen klas vier en vijf met enkele gebarenliedjes, die heel spon taan werden uitgebeld. Na de pauze, waarin ouders en geno digden een kop koffie werd aangeboden, kwam dan nog een toneelstukje: „Het nieuwsgierige elfje 'en de boze heks". Uit de stilte in de zaal bleek wel, dat hel met spanning gevolgd werd. De dansende elfjes kregen nog een extra applausje. Ook na afloop toonden de ouders zich erg voldaan, 't Was voor iedeeren een prettige avond en we zagen weer eens allemaal, dat er op school nog iets meer geleerd kan worden, dan dat twee maal twee vier is en dat Amster dam de hoofdstad van Nederland is. Om half tien werd de avond door het hoofd der school, Mej. Pontenagel beslo ten. Iedereen, ouders, kinderen en on derwijzeressen, gingen tevredeen naar huis. CONCERT MONDACORDEON- ORKEST. Nog zelden zagen we te Loon voor éen concert zulk een belangstelling als j.l. Zaterdagavond het geval was, toen de mondaccordeonvereniging „Anchors- Away" uit Slikkerveer alhier, vanuit de muzieknis op het Oranjeplein concer teerde. Het concert droeg een zeer po pulair karakter en viel bij de massa- aauwezigen zeer in de smaak. In al zijn onderdelen was dit concert zeer goed en het geweldige applaus duidde wel op appriciatie vanwege de menigte. LOONOPZAND S GEM. KOOR. Genoemd Koor, dat nog onlangs te Vught in de ere-afdeling de schoonste successen behaalde onder leiding van haar Directeur de heer Henk Nieuwkoop uit Heesbeen, zal op Zaterdag 25 Juni a.s. te Waalwijk in de Nederl. Herv. Kerk, in samenwerking met het koor van genoemde kerk een concert geven. Beide koren zullen onder leiding staan van ge noemde dirigent. Op het programma staan diverse wer ken van componisten, als Bach, Haydn en Mendelsohn. Wij twijfelen niet of zo wel te Loonopzand als Waalwijk be staat voor dit concert grote belangstel ling. NIEUW KERKHOF. In verband met het sluiten van het tot nog toe in gebruik zijnde kerkhof rond het kerkgebouw en de openstelling van de nieuwaangelegde begraafplaats aan de Kloosterstraat, zal op a.s. Dins dagavond te half 9 uur in het parochie huis alhier een vergadering gehouden v-orden voor de ingezetenen, teneinde verschillende zaken dienaangaande te bespreken en toe te lichten. In de loop der volgende maand hoopt men tot in zegening der nieuwe begraafplaats te kunnen overgaan. ONDERTROUWD J» JEANNE^ CORMAN en HARRY VERWIEL. Huwelijksinzegening op Don derdag 23 Juni a.s. om 10.30 uur in de kerk van de H. Jo hannes Geboorte te Vljjmen. Vlgmen, Prinses Julianastr. 48 Waalwijk, Wilhelminastraat 9 Juni 1955. Receptie van 1.30—2.30 uur. Toekomstig adres Wilhelminastr. 1 Waalwijk. Wij zijn gespecialiseerd in het BETERE GENRE Sollicitaties te richten aan de Directie der vennootschap. Offerte aan het Bureau van dit bla d onder tegenover Café van Dun. De verkoop vangt op Vrijdag 24 Juni aan. IN DE BESTE MERKEN. LUXE-AUTO-VERHUUR met chauffeur. Markt Tel. 2259 Kaatsheuvel WAALWIJKSE STOOMDRUKKERIJ ANTOON TIELEN - WAALWIJK

Echo van het Zuiden | 1955 | | pagina 7