f] S DE LSMGSIBMI ELECTRA grootste keus Waalwijkse en Langsiraaise Courant André van Dongen won 'n S.U.S.-huis. i Fa. Appels bouwde nieuwe garage. DRUMEH ELSHOUT o HAARSTEEG n x O RADIO EN TELEVISIE WASMACHINES VRIJDAG 20 JANUARI 1956 Enthousiast meeleven met de gelukkige prijswinnaar. missen WITTE KRUIS Wonderlijke groei van klein begonnen bedrijf. fa. Appels wel op een bijzondere manier heeft geprofiteerd. Het bedrijfje is van een een mans-zaak uitgegroeid tot een behoorlijk expeditiebedrijf, tot 'n vervoersorganisatie die heel het land bestrijkt en die haar klan ten op hun wenken kan bedienen. Af en toe staat de telefoon rood gloeiend, vertelde ons een van de heren Appels; dan is er 'n spoed- vracht en dan moet heel het ver- voersschema weer worden ver anderd en de wagens, vaak over heel 't land verspreid, moet men trachten te achterhalen. Er zit veel vast aan zo'n vervoersbe drijf, waar het in zo grote mate aan komt op snelheid en effi ciency. Tot voor kort beschikte de fa. Appels niet over een behoorlijke garage; de wagens moesten des nachts buiten bliiven staan en in de late avond en de vroege mor gen ook buiten worden geladen of overgeladen. Dat was natuur lijk minder prettig werken, en bovendien was een dergelijke toe stand niet erg goed voor het ma teriaal. Men besloot toen een grote ga rage te bouwen; dezer dagen is deze garage klaar gekomen. Ge legen achter de woning van de heer Appels, beslaat deze prach tige ruimte een oppervlakte van ruim 280 M2; de wagens kunnen er vanaf de dijk inrijden en ver trekken weer langs de eigen ben- zinenpomp en door de dam die in de Grotestraat uitkomt. Deze mooie ruimte kan ook worden gebruikt als opslagplaats, als depót voor bedrijven bijvoor beeld, die zelf niet over voldoen de ruimte beschikken. En nog zijn de heren Appels niet voldaan, er zijn namelijk plannen voor een nog grotere uitbreiding, die heel misschien dit jaar nog zal worden uitge voerd. Deze grote loods-garage is gebouwd door de fa. A. den Teu- ling; er is een overkapping uit één stuk en de enorme betonnen spanten, hiervoor nodig, moes ten met begeleiding van de ver keerspolitie uit Groningen ko men. Het is een practische ruim te, met gemakkelijk te hanteren valdeuren en een installatie waaraan de dekzeilen te drogen kunnen worden gehangen. Kortom, het is een verbetering en een uitbreiding, die deze ener gieke firma in staat stelt, om, naast haar drukke brandstoffen- handel, haar expeditiebedrijf nog verder te ontwikkelen, dan in de laatste zeven jaar al op zo'n fan tastische manier is gebeurd. Men ziet door Waalwijk wel eens een wagen rijden van de fa. A. Appels, goederenvervoer en brandstoffenhandel. Maar wat men niet ziet in de regel, zijn de grote wagens met aanhangers, die naar Rotter dam rjjden en naar Gronin gen, naar Amsterdam en Maas tricht; dat is ook de bedrijvig heid achter de woning van de heer Appels in de Grotestraat, waar 's avonds laat en 's och tends vroeg al die wagens in- en uit- en overgeladen worden. Juist deze drukte is er de oor zaak van geweest, dat de firma Appels een grote ruime nieuwe garage heeft gebouwd, waarin thans alle wagens, die dit ver bazend snel gegroeide bedrijf heeft rijden, kunnen worden ondergebracht. Het is haast niet te geloven dat de heer A. Appels een jaar of ze ven geleden nog enkei de be schikking had over een wagen en een paard, dat hij nodig had voor zijn goed beklante kolenzaak, en waarmee hij van tijd tot tijd ook wat vrachten reed „in de straat"; buiten Waalwijk kwam hij am per. Geleidelijk aan zijn zijn drie zoons toen in de zaak gekomen, jongens die van werken wisten en die vooruit wildenen spoe dig werd toen de eerste vracht- Wagen aangeschaft waarmee men ook al buiten Waalwijk kwam. Dat is nog geen zeven jaar gele den. Nu heeft de fa. Appels vijf vrachtwagens, twee grote aan hangwagens, verschillende paar- denwagens en veel los materiaal, waaronder bijvoorbeeld 'n trans porteur. Negen mannen vinden werk in dit snel gegroeide bedrijf. Nu rij den de grote wagens dag in dag uit door het hele land, speciaal op Rotterdam, waarheen de schoenen voor de export worden gebracht en waar de huiden, de extracten, de bloem en wat al niet wordt gehaald. Regelmatig heeft men vier of vijf grote wa gens op de grote baan rijden, in hoofdzaak voor retourvrachten, dat geeft natuurlijk een dubbel rendement. Geleidelijk aan willen de heer Appels en zijn zoons op Dieseltractie gaan overschake len; men heeft al een Dieselwa gen (die 40.000 km. reed in een half jaar!) en de plannen voor aankoop van een volgende zijn al heel reëel; dergelijke wagens zijn natuurlijk voordeliger voor dit „vervoer op de weg", dat over heel het land hand over hand toeneemt, van welke toename do de kiosk of in een winkel te koop is. Voor het zetten, drukken en verzendklaar maken van de kran ten, waarvan via de lichtbeelden een zeer duidelijk beeld werd ge geven, hadden de aanwezigen de grootste aandacht. In het tweede gedeelte van z'n lezing behandelde Carel Enke laar cie persoonlijke werkzaam heden van een journalist. Hij schetste op vaak geestige wijze de vele moeilijkheden en de onverwachte wendingen, waar voor een reizend verslaggever komt te staan op zijn jacht naar nieuws. Het zou cms te ver voe ren om de vele voorbeelden weer te geven, die het hoofd van de Nieuwsdienst der Nederlandse Televisiestichting zijn gehoor vvist te vertellen. Maar allen kre gen wel de indruk dat het leven van een journalist niet altijd over rozen gaat. Het was in alle opzichten een prachtige en leerzame avond. Toneel. Op Zondas 15 en Maandag 16 Januari j.l. gaf de Toneelvereni ging „Ernst en Luim" in de zaal De Harmonie haar tweede win- teruitvoering van dit seizoen. Voor het voetlicht werd gebracht het prachtige toneelwerk in drie bedrijven „De Kerstnacht van de bandiet", geschreven door Harry van Batenburg en opge dragen aan kardinaal Mindszen- ty en alle slachtoffers van de ro de terreur. Een beknopte inhoud van dit stuk laten wij hier vol- t/ï OC ui D N H- to heeft de Grotestraat 207 Waalwyk CO m m 70 "O "O 70 Culturele avond. Voor een tot in de uiterste hoe ken gevulde zaal gaf dé Culturele Vereniging Onzenoort Zondag jl. in het klooster Mariënkroon de vierde culturele avond van dit seizoen. De aanvankelijk op het programma staande causerie van Leo Riemens over het onderwerp „Wat is een Opera" moest ko men te vervallen. Het bestuur was er echter in geslaagd om het hoofd van de Nieuwsdienst der Nederlandse Televisiestichting, de heer Carel Enkelaar, die tevens als journa list verbonden is aan het dagblad De Volkskrant, te engageren voor het houden van een spreek beurt over werk. gebeurtenissen en avonturen in het leven van 'n reizend reporter. Als naar gewoonte werd de spreker ingeleid door Pater Ar- noldus, die het een voorrecht noemde om een journalist van naam, zoals Carel Enkelaar ge rust mag worden genoemd, in 't midden te hebben. Hij twijfelde er dan ook niet aan of spreker, die kan bogen op een journalis tieke loopbaan bij uitnemend heid, zou z'n gehoor zeker veel te vertellen hebben. De inleider had volkomen ge lijk, want twee uur lang heeft Carel Enkelaar z'n gehoor weten te boeien over alles wat een re porter op zijn jacht naar nieuws zoal meemaakt. Om allen 'n dui- deliik beeld te geven van wat er zoal nodig is. eer het dagelijks nieuwsblad bij de mensen in de bus terecht komt, nam zijn spre ker zijn gehoor mee naar Am sterdam, het hart van de journa listiek, zoals hij het noemde, waar verschillende van Neder lands voornaamste dagbladen ge drukt worden. Met behulp van lichtbeelden toonde hij aan hoe het nieuws uit alle werelddelen via machtige telexmachines op gevangen wordt en tot leesbaar materiaal wordt verwerkt. Hoe dan in die krant een samenvat ting wordt gegeven van alles wat er in vierentwintig uur op de wereld gebeurt en dan als „spie gel van de wereld" zoals spreker het dagblad noemt, bii de men sen wórdt thuisbezorgd en aan gen: De rode terreur woedt over Hongarije. Bisschoppen en pries ters, die het bolsjewisme niet in de kaart willen spelen, zijn ge vangen genomen of voortvluch tig. Een pastoor, op wiens hoofd een prijs is gesteld, wordt ver borgen gehouden in 't gezin van boer Szalbos. Even later, tegen Kerstmis, verschijnt daar een bandiet, op wiens hoofd dezelfde prijs staat. Hij dwingt huisves ting af met de revolver in de vuist. Gewond wordt hij opgeno men en verzorgd en wint het hart van een der dochters. Maar nu breekt de storm over 't hoofd van deze mensen los. Een Judas leidt de staatspolitie tot voor de deur, zijn straf volgt. Bartos schiet hein neer, vechtend valt de bandiet en sterft, Gods hulp in roepend, „Ernst en Luim" heeft met de opvoering van dit inhoudrijke toneelstuk haar naam weer alle eer aangedaan en het toneelmin- nend publiek, dat heide avonden de grote zaal geheel vulde, weer enkele aangename avonden be zorgd. Zij kan dan ook met vol doening op deze uitvoeringen te- ruzien. Bevrijd IJ van die snerpenêe pip! Doof dat znnrbranden op de maag. Met Rennies „Kunst en Genoegen". Na „Ernst en Luim", die ons twee avonden hoogstaand spel te zien gaf, is thans wreer de beurt aan de toneelclub „Kunst en Ge noegen" alhier, die op de Zonda gen 22 en 29 Januari zal trach ten het publiek enkele gezellige avonden te bezorgen. Er staat 'n prachtig blijspel op het program ma n.l. „Die goeie mijnheer Pot". Regisseur is de heer P. Duikers, die om de reputatie van z'n ver eniging hoog te houden, wel zal zorgen dat succes verzekerd is. Geslaagd. Onze dornsgenoot Henk van de Wiel Czn. behaalde dezer dagen te Eindhoven het practiikdiplo- ma boekhouden van de Ned. As sociatie. Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week. DE ECHO W HEI ZUIDEN 79e JAARGANG No. 5 Abonnement 19 cent per week f 2.45 per kwartaal f 2.70 franco p. p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Bureaux GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621 KAATSHEUVEL TEL 2002. Dr van BEURDENSTRAAT S, OPGERICHT 1878 TELEGR.-ADRES „ECHO" Er ging een schok door Waalwijk, toen Dinsdagavond via de KRO- uitzending waarin, onder persoonlijk toezicht van de Bergse Prins Car naval de voornaamste prijzen van de tweede trekking in de enorme S.U.S.- loterij bekend werden gemaakt, het nieuws wereldkundig werd, dat de be kende Waalwijkse bloemist André van Dongen de hoofdprijs zijnde een huis ter waarde van twintig duizend gulden (belastingvrij 1) had gewon nen. Die schok ging ook door de drie Waalwijkse EHBO-ers in de Hilver- sumse studio-zaal. die toien ze het nummer hoorden al wisten dat de hoofdprijs in Waalwijk gevallen moest zijn, maar nog niet wisten wie de gelukkige was. Maar heel wat heviger dan deze schokken was de schok die de heer van Dongen kreeg, toen hij niets vermoedend met zijn loten (je kunt immers nooit weten!) aan tafel «at en ineens zijn nummer hoorde noemen. De kinderen lachten toen hij zijn vreugdekreet slaakte, en wilden het natuurlijk niet geloven, maar vader van Dongen trok wit weg; en het nummer werd herhaald en nou konden ook de huisgenoten zich overtui gen. Ge begrijpt dat de opwinding heel groot was. DE TELEFOON RINKELDE AAN EEN STUK. De heer van Dongen had er natuur lijk geen enkel vermoeden van dat elen avond die heel vreedzaam en rustig be loofde te verlopen zo opwindend zou worden. Ik had mijn aquarium schoon gemaakt, vertelde hij, en ik wilde even rustig aan de tafel mijn krant gaan zitten lezen, toen de kinderen zeiden: Vader, nou ko nten de loten. Ik heb mijn lotjes bij me gelegd en ik ben gaan lezen, maar toen ze zeiden: nou komt het huis, toen ben ik er toch expres voor gaan zitten en toen heb ik gezegd: o, nou moet ik toch 'ns goed kijken. Nou en toen noemde ze mijn nummer. Ik zei: Verdorie ik heb 't, maar de kinderen lachten er maar wat mee En dan is er de dochter gauw ge noeg bij, om te vertellen, dat vader he lemaal wit werd en dat ie geen woord meer uit kon brengen. Ja, zei de heer van Dongen, wat ge dan voelt, dat kunt ge niet begrijpen als ge het zelf niet meegemaakt hebt... We 'begrijpen in elk geval we], dat een geweldige opwinding zich van je meester maakt op zo'n momtent, en 'dat het heel gewoon is, als. je de eerste mo menten geen pap kunt zeggen. Ze hebben toen gewacht tot het num mer nog eens werd herhaald; nee, er was geen vergissen mogelijknummer D 206992, daarop was het lot gevallen! En toen begon het gebel, naar an dere kinderen die elders in Waalwijk waren; de aanstaande schoonzoon van de heer van Dongen hij wilde eerst nog niet konten, omdat ie het niet ge loofde heeft toen opgebeld naar Hil versum; het duurde lang voor men de studio aan de lijn kreeg, want er werd meer opgebeld; vier andere mensen had den al getelefoneerd in de veronderstel ling dat zij de gelukkige winnaar wa ren, hun nummer was wel goed, maar niet hun serieletter, en daarom waren de mensen van de KRO ook erg voor zichtig; ze wilden eerst de nodige ze kerheid hebben Ondertussen zaten de drie EHBO-ers uit Waalwijk, die drie plaatsbewijzen hadden gekregen voor deze avond in de studio; ze wisten al zeker dat het huis gevallen was op een van de vijf en een half-duizend loten die zij hadden ver kocht; toen hoorden ze van een van de KRO-mens'en, dat een zekere heer An dré van Dongen de gelukkige zegde te zijn. De EHBO-ers, dat waren Mevrouw de Ronde en de heren Hakkenberg van Gaasbeek en Sperber, gaven toen het te lefoonnummer van de heer Zijlmans op, om die te vragen het nummer te gaan controleren en dat deed de heer Zijl- mans, en ondertussen groeide de twijfel in de heer van Dongen, zou het nou toch niet waar zijn, zou hij nog: verkeerd hebben gekeken. Even later kwam ook de politie, op verzoek van de K.R.O., het lot nog eens controleren en toen was er aan alle twijfel een einde; toen kon ook de heer Jan van de Meijden- berg voor de tweede keer de KRO- studio bellen hij moest net doen of het de eerste keer was, dat was leuker voor de luisteraars ren werd het feit wereldkundig, dat de heer André van Dongen, bloemist te Waalwijk, het twee de S.U.S.-huis gewonden had. Zondag een week geleden had die heer van Dolngen aan de kerk zijn lot ge kocht, van de EHBO-er de heer Keete laars; hij hlad drie loten en nog nooit heb ik vroeger iets gewonnen, zei hij, ik doe altijd wel mee, en iedere keer hoop je natuurlijk dat je iets wint, maar 't is me nog nooit gelukt, maar nou is 't ook ineens de moeite waard Zo gauw de naam André van Don gen door de radio klonk begon het lieve leVentje; in de kortste keren was het huis vol volk; ze stonden van voor in de winkel tot achter in de kamer, en er waren al gauw geen stoelen genoeg voor al die mensen, voor al die familieleden, die vrienden en kennissen en buren 'en intussen rinkelde aan één stuk de tele foon: allemaal mensen die de heer van Dongen wilden gelukwensen, bekenden maar ook onbekenden; ze belden uit Groningen en uit Oldenbroek, uit Roer mond en Utrecht, uit Aalsmeer en Bos koop. Er was er een bij, die de heer van Dongen heel graag wilde felicite ren, maar die niet wilde zeggen, wie hij was, omdat hij zo vreselijk jaloers was, en uit Amsterdam belde een juffrouw, en die bleek een televisietoestel te heb ben gewonnen, en uit Nijmegen belde een man, die veertig jaren geleden bij de vader van de heer van Dongen knecht was geweest. En zo ging het door, de hele avond. Foto SUS-huis" i (Cliché welwillend afgestaan door Het Huisgezin. De glunderende winnaar van het SUS-huis, de heer André van Dongen, op die bewuste avond, te midden van zijn al even glunderende kinderen. Eerste rij Paula, André van 'Dongen, Lies; tweede rij: Norbert, Diny en Nico. Thuis, op het werk, op reis Witte Kruispoeders verdrijven direct hoofd- en kies- pijn, zenuw- of rheumotische pijnen. Ook iFt tableten cachet-vorm Ben van de laatsten was burgemees ter Teijssen, die toen hij van een ver gadering te Utrecht thuis kwam 'het grote nieuws hoorde en zich haastte zijn fortuinlijke gemeentenaar van harte ge luk te wensen. Ook de drie mensen van de EHBO kwamen recht uit Hilversum nog even bij de heer van Dongen aan, en ook zij vonden het natuurlijk prachtig, dat een van de loten die zij' verkocht hadden zo'n bijzonder lot bleek te zijn. Het vol gend jaar verkopen we zeker twee keer :zo veel loten, zeiden zij. en daar kon den ze wel eens gelijk in hebben. Maar nu de mensen die de loten 206991 en 206993 hadden?, zult U vra gen, die loten zijn immers ook in Waal wijk gevallen en die mensen zullen het wel vreselijk vinden dat d(eze prachtige kans net aam hun neus is voorbij gegaan. Nee hoor, het zijn mensen die de heer van Dongen ontzettend grahg dit prach tige geschenk gunnen, het zijn namelijk zijn eigen broer en zijn aanstaande schoonzoon, die met hem maar de kerk gingen op die bijzondere zondagmor gen Mijnheer van Dongen en heel de fa milie vlam harte proficiat. Het volgend jaar wil heel Waalwijk lot no. D 206992 ZOND AG-ART SENDIEN ST. DienstDr. v. d. Wouw. GESLAAGD. Onze dorpsgenote Mevr. Doomernik, VeiLingstraat alhier, slaagde dezer dagen in Utrecht voor het diploma vakbe kwaamheid Hotel- en Restaurantbedrijf. BALAVOND. A.s. Zondagavond zal in de zaal van café Gez. Elshout een balavond! wor den gehouden, welke georganiseerd wordt door de Ned. Bond van Oud strijders afdeling Drun'en. WERKTUIGEN-COÖPERATIE. De Werktuigen-Coöperatie Drunen Elshout hield deze week in d!e zaal van Gez. Elshout een belangrijke vergade ring. Hierbij waren aanwezig de heer Bastiaanse, werktuigenspecialist van de Rijksvoorlichtingsdienst en de heer van Arendank, assistent van de Rijksland- bouwconsulent. i I Uit het jaarverslag met balans en verlies- en winstrekening bleek dat er over 1955 een nadelig saldo was van f 900. Het totale nadelige saldo van de laatste jaren was hiermede opgelopen tot f 1900. Deze nadelige saldo's wa ren voornamelijk ontstaan door 'het niet voldoende gebruiken der werktui gen en de hoge reparatiekosten. De heer Bastiaanse lichtte een 'en an der toe en bracht onder de aandacht dat een andere vorm van exploitatie zou moeten worden gevonden om te voorko- m'en dat de nadelige saldo's nog verder zouden oplopen. Deze andere vorm werd na uitvoerige besprekingen gevonden in de z.g. combinatievorm, welke inhoudt dat in combinaties van twee of drie be drijven de diverse werktuigen worden aangekocht. De coöperatievorm zal daarnaast nog blijven voortbestaan met een bezit van pl.m. 5 werktuigen. 15 Werktuigen zullen a.s. Woensdag aan 'de combinaties worden verkocht. BRANDWEERVERENIGING. De Brandweervereniging alhier hield deze week in café Steenbergen haar jaarvergadering. In zijn openingswoord memoreerde de voorzitter de heer Ad. Brok de werkzaamheden van het laatste jaar. Zesmaal 'had de brandweer dit jaar moeten ingrijpen en tweemaal werd aan wedstrijden deelgenomen. Op de provin ciale brandweerwedstrijden behaalde Drunen onder leiding van de heer Por tier de eerste prijs en op de landelijke wedstrijden de vierde prijs. Deelgeno men werd ook aan de 'Brandweerfeesten te 's-Hertogtenbosch en ook bij de oefe ning van de B.B. was de brandweer pre sent. In het bestuur kwam deze avond een kleine wijziging. In plaats van de heer L .Klein, die zich niet meer herkiesbaar stelde, werd gekozen de heer Th. Jehoel. In plaats van de heer Ant. v. d. Heijden die zich ook niet meer herkiesbaar stel de, werd gekozen de heer W. Vissers. Burgemeester Snels, die deze verga dering ook nog met een kort bezoek vereerde, bracht dank aan de brand weermannen voor hetgeen in het afge lopen jaar werd gedaan en stelde een betere vergoedingsregeling in het voor uitzicht. Op Maandag 23 Januari houdt de Brandweervereniging haar jaarfeest avond. WONINGBOUW. De bouw van vier middenstandswo ningen aan de Prins Bernhardstraat is opgedragen aan de fa. Gefor. de Wit, aannemersbedrijf alhier. Met de bouw van de 34 woningwet (Woningen, welk werk is opgedragen aan de fa. Hems is reeds begonnen. De 34 woningen worden gebouwd in het uit breidingsplan Kom Drunen. J. Muskens zullen binnenkort gevraagd worden de bescheiden van de penning meester na te zien. In het dagelijks bestuur werd op voor dracht van het kerkbestuur de heer J. van Stiphout benoemd. De voorzitter deed nog enige mede delingen betreffende de subsidie-aanvra gen, de gegeven vormingsavonden en de gymnastiekclub. Om de financiële moei lijkheden enigszins te boven te komen besloot mén een loterij te houden die mogelijk nog gevolgd wordt door een fancy fair. Mhr. Kapelaan brak nog een lans voor het patronaatswerk. Over het een en ander ontspon zich een leven dige discussie. RK.J.B. Door de RKJB afd. Elshout is een papier- en ijzeractie op touw gezet, om deze zomer een Loundes-reis voor één of meer leden van de RKJB mogelijk' te maken. Door de opkoper Ldndaart zal bij de leden en eventuele andere paro chianen die dit mooie doel willen steu nen, het materiaal worden opgehaald. Met de daarvoor afgegeven bonnen kan men later meeloten. TAFELTENNIS. Het eerste team van De Smashers zal Zaterdagavond tennissen tegen KAJ I uit Vught. Met Victoria I uit Haarsteeg, stond men op de faelf van de compeitie aan de kop. Nu Victoria tegen KAJ ge lijk gespeeld heeft, gaat het er om wi» de leiding neemt. Het zal echter voor de gebr. A. en H. Willems en P. Brok ongetwijfeld een zware strijd worden, te meer daar men iri de uitwedstrijd tegen KAJ verloor met 37. ELSHOUT VOORUIT. In het lokaal van de naaischool hield Elshout Vooruit haar halfjaarlijkse alg. bestuursvergadering. IDe voorzitter opent met de Chr. groet, heet allen welkom, maakt van de gelegenheid gebruik om de aanwezigen voor hun persoonlijk en voor hun gezinsleven een Zalig en voor spoedig 1956 toe te wensen, dankt dhr. D. v. d. Brink voor de vele werkzaam heden voor E.V. verricht en hoopt dat het 'hem in zijn nieuwe standplaats naar wens zal gaan. Van enkele leden was bericht van verhindering binnengekomen. Daarna las de heer Boelen de notulen voor die an der dank werden goedgekeurd. Daar de penningmeester door familie omstandigheden plotseling verhinderd was aanwezig te zijn, bleef het finan- ciëel verslag achterwege. De kascontrö- lecommissie d e heren A. van Huiten en LL. PHILIPSHAVE UNIC BRAUN-REMINGTON- HOLL. ELECTRO KUTONEX CELSIOR KRINGDAG. Op de culturele kringdag van de R K J B»heeft de afdeling Elshout zich van J haar beste zijde laten zien. De onlangs j opgerichte zangclub wist zich tweede te plaatsen. Het duo G. van Huiten en C. van Wijk, het enige duo dat optrad, kreeg een eervolle vermelding. Met het spreken in het openbaar 'bezette 'H. van Huiten Pzn. de 10e plaats en bij de de clamatiewedstrijd G. v. Huiten ten H. van Huiten de 8ste plaats. Voorwaar mooie successen. Overtollig maagzuur veroorzaakt die snerpende zuurbrand. De een wordt er onpasselijk van, de ander heeft het ge voel van maag tot keel in brand te staan. Rennies helpen altijd ieder een. In geval van „nood" laat U één of twee Rennies op de tong smelten. Direct is ieder spoor van brand of pijn ver dwenen. Zo bent U met Rennies af doende tegen zuurbrand beveiligd.

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 5