WAALWIJK KAATSHEUVEL 'etter oei §P€£IHlll§ FIDES SPOOTHIJIS FIDES Neem Uw Zwemabonnement Profiteer van de 20% reductie vóór 15 mei a.s. r BOERENLEENBANK BAARDWIJK 8 HET HOEFSVEN" si v Vrijdagavondmarkt Holland - Ierland bloembollenvelden STASSAR SOPHIA VERENIGING tot bescherming van dieren Kinderfilm voorstelling. a.s. Dinsdagmiddag ook geopend Woensdagavond geopend tot 9 uur koop nu een Buta-Gascomfoor DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 7 MEI 1956 7 GEMEENTELIJKE ZWEMINRICHTING W A A L W IJ K Met het oog op HEMELVAARTSDAG moeten advertenties voor 't voigend nummer uiterlijk in ons bezit zijn. woensdag 1 2 uur. Roulette f/4 cup TE WAALWIJK ZONDAG 13 MEI )OOOOOOOC BEKENDMAKING. MARKT 2 - WAALWIJK Bijzondere attentie fff Tevens verkrijgbaar stevige plastic-étui's a 20 ct. per stuk Abonnementen kunnen wontien aangevraagd bij de Gentnaie Administratie Gemeentebedrijven Waalwijk, Stationsstraat 45 Rotterdam; 8. J. Zijlmans uit msdonk; 9. Tuijls uit Zaandam; .Weert uit Vlijmen; 11. L. Jan- uit Raamsdonk; 12. F. Fitters Vlijmen; 13. P. Baartman uit echt; 14. Ad Biemans uit Ulven- ,t; 15. J. Garsthagen uit Dor- F,r AMATEURS. Wethouder Berkelmans sprak als d. burgemeester, wegens verhin- ing van burgemeester v. Hout, toen viel even over half vier het rtschot. Wederom was er 'n pre- van het gemeentebestuur van jmen voor de renner die het est als eerste over de eindstreep g. In de 3de ronde ging Libregts Vlijmen alleen weg met flinke orsprong. In de 6de ronde Li- gis nog alleen wee. maar uit het oton vluchtten ook enkele ren en in de 9de ronde bestond de w?roep reeds uit 8 man. In de 14e ade ging G. Kaler uit Amster- alleen op kop; in een hoog ïpo volgde het peloton. In de Ie ronde zag men een gesloten oton in een zeer hoog tempo. Het een afvalrace, want veie uit- ilers vielen reeds te noteren. In 18de ronde gingen Libregts en mmermans op kop. In de 21ste Ede vluchtten vier renner weg. jregts, aan het hoofd van het pe on, zette de achtervolging in, en de 25ste ronde was er een ver- iede strijd naar de vier koplooers, laronder A. v. Laarhoven uit Til- rg, F. Mahn uit Amsterdam;, J. idemakers uit Utrecht en G. Beij- rd uit Laren. Het peloton ging g steeds achter de vluchtelingen liep in. Libregts bracht in de 28e nde negen man op kop; in de 29e nde: H. Moolenijzer uit Amster- m, Jan Konings uit Breda, Chris Jong uit IJmuiden, J. Kiviets uit ijmen. In 't peloton draaide v. d. en uit Vlijmen rustig mee. In de ste ronde nog dezelfde vier op ip. Kiviets kwam steeds als no. 1 rer de streep en verhoogde zijn linten voor de gemeente-prijs. In 33ste ronde de kopgroep van vier uit het peloton volgden: J. Brug- mkamp uit IJmuiden en J. van aaren. Ook v. d. Ven uit Vlijmen ilgde de twee renners. Libregts g op kop van het peloton. In de iste ronde kwam J. v. Dal uit Vlij en naar voren met. alle vier de ijmense renners in de voorste ge- deren. In de 39ste ronde sloot Li- egts zich aan bij de kongroep en et 7 man werd in een hoog tempo draaid. In de 42ste ronde was er m premie voor de kopgroep. Ki- ets uit Vlijmen won in een prach- ge spurt. De kopgroep verdeelde vele premies en om beurten won e renner er een. In de 46ste ron- was er een verwoede strijd om de ipgroep in te halen. Het peloton erd weer uit elkaar gerukt, maar ook de kopgroep zag het gevaar in. sprong. In de 49ste ronde zakte het peloton af, maar enkele uitlopers haalden de kopgroep langzaam in. Nu viel de grote strijd om de kop groep. J. Bruggenkamp uit IJmui den ging alleen weg; Kiviets ging hem na, evenals Libregts; J. v. Dal uit Vliimen die de kopgroen had in gehaald, ging direct door., maar ook de uitloper v. d. Ven kwam sterk naar voren. In de 54ste ronde ging Bruggenkamp alleen nog op kop, daarachter een groep van 15 ren ners, waaronder Kiviets, Libregts, v. d. Ven en v. Dal, allen uit Vlij men. In de 55ste ronde ging G. Ver hoeven uit Tilburg Bruggenkamp na. Ook het peloton leverde volop strijd. In de 60ste ronde lien G. Ver hoeven uit Tilburg de weglopers in, en samen gingen deze renners door. In de 62ste ronde nog dezelfde kop lopers. Jo v. Dal ging de uitlopers na, Libregts volgde. In de 64ste ron de: Bruggenkamp en G. Verhoeven wonnen steeds terrein op de navol gers. In de 65ste ronde werden de koplopers achterhaald door Libregts en Konings. Libregts liet in deze wedstrijd zijn tweede jacht zien, en met succes, want de kopgroep werd vier man: Bruggenkamp, G. Ver hoeven, Konings en Libregts. In de 69ste ronde liep Paijmans uit Til burg in op de vier uitlopers. De be slissende slag van de wedstrijd viel in de ronde toen Kiviets en Paij mans zich bij de vier uitlopers voeg den; het peloton won steeds terrein in een prachtige strijd. In de laatste ronde moest v. d. Ven van fiets verwisselen, na een prachtige strijd en kon de hierdoor ontstane achterstand niet meer in halen. Paijmans won. Dr. Martens bracht dank aan de organisatoren, aan Libregts en v. Dal die het leeuwenwerk hadden vericht, bracht dank aan gemeente bestuur en vooral ook aan 't politie corps en allen die hebben meege werkt aan de geslaagde Ronde. Dank aan jury en alle medewer kers en vooral aan de E.H.B.O. van Haarsteeg en Vlijmen. De uitslag is als volgt: 1. K. Paij mans, Tilburg; 2. J. Bruggenkamp, IJmuiden; 3. J. Weterings, Heesch; 4. J. Kiviets, Vlijmen; 5. H. v. d. Linden, Tilburg; 6. P. de Bruin, Roosendaal; 7. B. Muller, Amster dam; 8. G. Verhoeven, Tilburg; 9. Fr. Libregts, Vlijmen; 10. J. van Haaren, Nijmegen; 11. A. v. Hout, St. Mich. Gestel; 12. A. Sleutjes, Dungen; 13. P. Sieveking, Amster dam; 14. Jan Konings, Breda; 15. Chris de Jong, IJmuiden; 16. H. Mo lenijzer, Amsterdam; 17. G. Pos, Vreeland; 18. J. v. Dal, Vlijmen; 19. Pasdoel, Hedel; 20. A. v. Laarho ven, Tilburg; 21. H. Timmermans, Den Bosch; 22. P. Peters, Haarlem; 23. A. Ruijs, Oss; 24. B. v. d. Ven, Vlijmen. N. H. KERK WAALWIJK. Donderdag 10 mei Hemelvaartsdag) uur: Ds. L. Schellevis. NED. HERVORMDE KERK v.m. BESOYEN. Cerkdienst Hemelvaartsdag 10 uur: Ds. J. Vink. BENOEMINGEN. Zijne Hoogwaardige Excellentie gr. W. Mutsaerts, Bisschop van ■Hertogenbosch, heeft benoemd tot lapelaan te Gemert (St. Jans' Ont- ioofding) de weleerw. Heer J. J. M. anssen, die kapelaan was te Kaats- leuvel (St. Jans' Onthoofding) en ot Kapelaan te Oisterwijk (H. Jo- innes) de weleerw. Heer Chr. H. M. Strijbos, die kapelaan was te Lith. Verder heeft Z.H. Exc. benoemd ot: Bisschoppelijk Commissaris van iet Interparochieel Sociaal-Carita- ief Centrum te Drunen de hoogeer waarde Heer L. A. Th. Rooij ackers, leken en Pastoor te Drunen. EEN ZONNIGE BEVRIJDINGSDAG. Je zon en de kleine jeugd van Waalwijk hebben de door Waal- wijks Belang georganiseerde bevrij- iingsfestiviteiten bijzonder goed loen slagen. De zomerkleding was uit de mottenbalien gehaald, zodat bet Raadhuisplein zaterdagmiddag een bijzonder fleurige aènblik bood. En onder deze stralende zomerhe mel hebben de jongens en meisjes van O.W.S., na een mars door een deel der gemeente, een alleraardig ste gymnastiekdemonstratie gege ven, die veel belangstelling trok. Alle vaders en moeders wilden na tuurlijk hun spruiten aan 't werk zien bij de veelsoortige oefeningen, die zeer goed werden uitgevoerd, en menigeen zal daarbij gedacht heb ben dat er tegenwoordig voor de jeugd heel wat meer aandacht be steed wordt aan lichaamsoefeningen dan vroeger het geval was. Het klopte allemaal voortreffelijk in de jonge gelederen van O.W.S. en de leidsters en leiders kunnen terug zien op een zeer geslaagde demon stratie. Het bestuur van Waal wij ks Belang deze middag vertegen woordigd door de heren J. Tielen en J. Timmermans zal dan ook ongetwijfeld nog wel eens een be roep op deze vereniging doen. 's Avonds gaf de harmonie Sint Crispijn een zeer geslaagd concert, Waarna men zich onder, de ritmi- TULPENPRACHT. Wie genieten wil van een rijke tulpenpracht, brenge eens een bezoek aan ons gemeentepark, dat er op het ogenblik paradijse lijk uitziet en waar de tulpen in alle pracht te pronken staan. Maar ook buiten het gemeente park kan men zijn oog te gast laten gaan, bijvoorbeeld in de Dr. Mollerlaan. De tulpen staan er in lange feestelijke rijen in bonte kleuren te knikken mei hun kopjes, zoals dat in 'n goed vaderlands lied heet. Het is wer kelijk een groot genot om daar eens rond te wandelen en te ge nieten van de wonderen van het voorjaar. AANRIJDINGEN. Donderdagavond botste op het Hoogeinde door onbekende oorzaak een bromfiets tegen een stilstaande auto op. De bestuurder liep enkele onbeduidende verwondingen op, terwijl de bromfiets licht werd be schadigd. Zondagmiddag had een aanrijding plaats tussen een met paard bespan nen wagen en een auto. De botsing ontstond doordat eerstgenoemd voer tuig bij het passeren van een ge parkeerde auto teveel naar links uitweek. De auto bekwam enige lichte schade. Zondagmiddag had een aanrijding plaats tussen een personenauto en een bromfiets, die beide in dezelfde richting reden. De bestuurster van de bromfiets kwam door onbekende oorzaak plotseling te vallen, waar door zij en het achterop gezeten kind schaaf- en snij wonden oplie pen. Beiden werden in het zieken huis behandeld. De bromfiets werd beschadigd. AGENDA. Woensdag 8 u. repetitie dames koor „Oefening en Vermaak" in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie mannen koor in De Twee Kolommen. Dinsdag 8.15 uur Musis Sacrum: Kunstkring. Opvoering van Jacq. Devals blijspel „Lieve Schim" door „Het Nieuwe Comedia". Woensdag 8 uur en donderdag 6 uur en 8.30 uur: Musis Sacrum: „Het kind van de sloppen", 18 jaar. Luxor: „De man met 't litteken", 14 jaar. GEVONDEN EN VERLOREN. Gevonden: speelgoedverrekijker; boodschappentas; portemonnee met inhoud; step; vulpen; zijden shawl; armband; vierkleuren potlood; vijf paar handschoenen (in de winkel van de firma Speet); damespolshor loge; sierspeld; een blauw en eer- geel kinderjasje. Verloren: zonnebril; portemonnee met inhoud. sche begeleiding van The Melody Band kon vermaken met een bal champêtre op het. plancher op het Raadhuisplein. WAALWIJKS OORLOGSMONUMENT IN SCHOOLRADIO. Donderdag jl. is in het kader van de schoolradio-uitzendingen een vraaggesprek uitgezonden, dat bur gemeester Teijssen met een radio reporter van de K.R.O. had over 't Waalwij kse oorlogsmonument van John Raedecker. In deze uitzending werden een aantal oorlogsmonu menten onder de aandacht van de schooljeugd gebracht. Na zijn uit eenzetting, waarin de burgemeester wees op de betekenis van 't Waal- wij kse monument, zei burgemeester Teijssen, dat alle kinderen die een foto van dit monument wensen te bezitten, deze bij hem kunnen aan vragen. De burgervader is hiermee wat begonnen, want er zijn al meer dan 50 aanvragen binnengekomen. En er zijn er bij die er zo'n 3040 tegelijk aanvragen. Voor de hele klas namelijk! E.H.B.O.-CURSUS. Zoals inmiddels gebruikelijk is geworden, vangt er weer een E.H.- B.O.-cursus aan, welke begint op maandag 28 mei a.s. Over het nut van deze cursus hoeven we niet uit te wijden, een ieder heeft in zijn onmiddellijke nabijheid wel eens de behoefte gevoeld aan daadwerkelij ke hulp. Men kan de Waalwijkse afdeling van de E.H.B.O. het nodi ge doorzettingsvermogen niet ont zeggen en evenals andere jaren zul len er ook bij deze cursus wel nieu we candidaten de lessen volgen, maar meer speciaal de besluitlozen wordt gevraagd de gelederen te ver sterken om een krachtige E.H.B.O.- afdeling te waarborgen. De adver tentie in ons blad licht u verder in. St. Jan. Resultaten van het Schutters gilde St. Jan op het Bondscon- cours der L.S.B., gehouden op zondag 6 mei te Nieuwkuijk. Van de aanwezige korpsen be zette St. Jan de 3e plaats met 2i treffers. Individueel werden door Sint Jan de volgende successen ge boekt: le plaats B. van Balcom, 3e plaats J. Dingemans; 4e plaats Th. Sperber. Bovenstaande individuele re sultaten werden behaald, onder mededinging van ruim zeventig schutters. DRÉ DE WOLF KOMT. In verband tnet de komende 2de Ka merverkiezingen zal de bekende spreker Dré de Wolf in Kaatsheuvel voor de K.V.P. optreden op donderdag. 17 mei in de zaal van de Gildenbond. Ongetwij feld zullen velen trachten deze avond vrij te houden om deze vurige propagandist én uitstekende redenaar voor de grote zaak van de verkiezingen te kunnen 'be luisteren. Zoals iedereen weet hebben op 13 juni a.s. de verkiezingen, voor de 2e Kamer plaats. De grote actie reeds gedurende meer dan een jaar door de katholieke tractie geleid, moet succes hebben, 'als iedereen zijn plicht naar beboren (ver vult. In verband hieftnede willen wij er op wijzen, dat iedereen verplicht is te Sternoten. Wie niet in de mogelijkheid verkeert, dit persoonlijk te doen, kan dat thans ook doen door een volmacht te ge ven. 'Deze volmachten moeten voor 30 mei ter gemeente-secretarie binnen zijn. Daar zijn formulieren verkrijgbaar, maar, voor zieken en Zij, die niet in staat zijn door ouderdom of anderszins zelf te gaan, kan bij tijdige aanmelding deze vol macht ook door de secretaris van de K.V.P. klaar worden gemaakt. Zij, die door Vacantie of reis niet op' 13 juni in hun eigen plaats kunnen stemm'en, moe ten persoonlijk voor 30 mei ter gemeente secretarie hun yolmacht afhalen en weer inleveren, 't Is van zeer groot belang, dat een ieder zijn plicht in deze begrijpt en volbrengt. Eien stem kan een zetel zijn. 1 i i 1 DODENHERDENKING. Kaatsheuvel leefde mee in de Doden herdenking, die vrijdagavond gdhoudten werd. In de parochiekerk van St. Jan werd de herdenking ingezet. 'Na het 'Lof hield kapelaan v. 'Oort een korte, zeer treffende toespraak, naar aanleiding van de onthulling van het gedenkteken, dat op 4 mei in Amsterdam door H. M. de Koningin, als hulde 'aan allen die vielen onthuld werd. Zijn toepasselijk woord maakte diepe indruk. Het parochiële zangkoor zoog het „Li bera" uit de Requiemmis van Perosi en tot slot werden vijf 'Onze Vaders voor de Zielerust yam de gevallenen gebeden. Toen formeerde zich éen stoet, waar in het Dagelijks Bestuur der Gemeente, de H.H. Geestelijken, verschillende jeugd- deputaties en de Harm, van' het Kon. Muz. Gez. Euphonia en het Zangkoor optrokken naar de 'Markt, waar een symbolisch graf was opgericht, eenvou dig doch smaakvol met witte bloemen versierd. Na de gebruikelijke 2 minuten stilte 'zong een mannenkoor het „Ecce quomodo moritur". Dan volgde een kranslegging «Joor burgemeester Mr. v. d. Heijden en Pastoor v. d. 'Spijker. De Harmonie speelde een treurmars, het mannenkoor zon het „Beati mortuï", v aarna Euphonia met het Wilhelmus sloot. Een zeer talrijk publiek volgde de plechtigheid in de grootste stilte. VOLKSCONCERT. Ter gelegenheid' van de Bevrijdings herdenking, gaf de harmonie Apolio za terdagavond op de Markt onder yeel be langstelling een zeer goed geslaagd volksconcert. Het schitterende lenteweer droeg niet weinig 'bij tot het succes, diat de harmonie deze avond mocht incasse- ren. j Apollo bood een mooi, goed [verzorgd programma, waarvan we de ouverture „La Forza del Destino" van Verdi, Die lustige Brüder van Vollstedt en „Ballet dlsoline" van Massager wel de hoogte punten mochten noemen. Na de pauze volgde „Finlandia" van Sibelius ten de Suite Coppelia van De- libes in .een arrangement van de heer Bisselink, een 'bewerking, waarin we de heer B. terug kenden. Als attractie werd de piccolo solo gegeven door de 13-ja- rige 'H. v. d. (Wouw, een prestatie voor deze muzikale jongen; de beide slotnum mers hadden mogelijk nog de meeste aan dacht. Bisselink's composities Tambour de met volledige drumband, zijn succes nummer, waarvan we vooral het laatste als „Schlager" van de oud-Apollo-direc- teur mogen betitelen. De Apollo-omroep voor elk nummer moeten we als een zeer goed middel om de aandacht gaan de te houden, prijzen. KAPELAAN JANSEN. Zijne excellentie Mgr. Mutsaerts be noemde vorige week de Weleerw. ka pelaan Jansen, die lange jaren in de pa rochie St. Jan, alhier, werkzaam geweest is, dochvde laatste jaren wegens gezond heidsredenen in verpleging geweest i'S, tot kapelaan in Gemert, bij pastoor v. d. Heuvel. Kapelaan Jansen laat in Kaats heuvel vele vrienden achter. Hij 'heeft dit ondervonden, tijdens de meer dan twee jaren dat hij. in verpleing was. De zorg voor de kerk, was een taak, die hij met 'grote kennis van zaken behartigde. De K.J.M.V. had in hem een ijverige aalmoezenier. De beste wensen van Kaatsheuvel met de dank voor hetgeen fiij hier deed, Vergezelle hem in zijn nieuwe standplaats. Bureau Jan Tuerlings Kaatsheuvel ALLE VERZEKERINGEN. AUTO-FINANCIERING- OUDEN VAN DAGEN AUTO-TOCHT. Vrijdagavond hield het Comité voor de Auto-todht van de Ouden van Dagen weer zijn eerste vergadering. Na ampele bespreking werd in verband met het ri sico, dat meerdere voorgaande jaren werd ondervonden met het weer in sep tember, besloten, dit jaar de tocht in de maand juni te houden. In principe werd zaterdag 23 juni vastgelegd. Waar in 1953 de tocht naar Nijmegen door het zeer slechte weer als niet ge- siaagd moet beschouwd worden, werd besloten deze tocht weer op bet pro gramma yan 1956 te stellen. De vele nieuwe autobezitters, die Kaatsheuvel telt, worden zeer zeker verwacht gaarne voor Üeze tocht 'hun medewerking te willen verlenen. De heer Kemineren, speciaal belast met de verzorging voor de deelnemende autobezitters, wacht reeds nu gaarne een opgave in van hunne medewerking. Zijn werk wordt zeer veel vergemakkelijkt als hij reeds tijdig, een opgave kan binnenkrijgen yan j - 'A passend en verrassend elegant In alle soorten en maten verkrijgbaar bij: PLOEGMAKERS - KAATSHEUVEL Gasthuisstraat 103 Dé beha voor de elegante vrouw: 3/4 cup voor lage halslijn. Wat een mogelijk heden heeft deze beha. Het schouderband is op ver schillende wijze te dragen: 1boothals 2. halter 3. op de rug gekruist En zoals iedere Rou lette, voorzien van het Ideale Haak-ln schouder band. witte poplin 7. 9 O op vrgdag 11 mei a.s DONDERDAG 10 MEI naar de voetbalwedstryd te Rotterdam per persoon fl. 4.- naar de per peroon fl. 6.- Reisbureau „MUSA EXPRESS' Stationsstraat 95 Telefoon 2051 Waalwijk Wie over BRILLEN spreekt denkt aan Stationsstraat 88 Tel. 3037 WAALWIJK Leverancier aan alle ziekenfondsen. De houders van een spaarboekje worden dringend verzocht hun boekje in de loop van deze week te komen afhalen. De bank is hiervoor dagelijks van 10 uur v.m. tot 9 uur n m. geopend. HET BESTUUR. Stationsstr. 28 WAALWIJK Tel. 2909 de beschikbare wagens. Tot dek king der onkosten wordt zoals steeds, weer gerekend og^de spon tane medewerking van de géhele burgerij, die dit werk vanaf de beginne met grote sympathie be groet len gesteund heeft. Besloten werd in een collecte de burgerij gelegenheid te bieden deze sympathie tot uiting te brengen. Vrijdag 18 taei vergadert het comité opnieuw ten hoopt d;an de plannen positief vast te kunnen stellen. Opgave van de van de nieuwe wagens zal het werk van het comité zeer verge makkelijkten. Dauwtrappen. De eerste mei-zondag heeft de gelegenheid geboden de oude traditie van dauwtrap pen weer in zijn volle glorie te herstellen. Uittrekkende en binnentrekkende korpsen stoorden op een aangename wijze de rust van de langere slapers. We hebben niemand gehoord die aanstoot nam aan de herstelling van deze tradi tie van vele jaren. Euphonia rukte volledig uit naar Loon op Zand, Sophia kwam in mo delformatie door Kaatsheuvel getrokken. Wie er mogelijk nog meer op stap waren, we ten we niet, doch dat deze ou de traditie weer in ere is her steld, wordt toegejuicht door allen, die weten te waarderen wat traditie is. Kappers-succes. Dinsdag is in Helmond de tweede ronde gehouden om 't kampioenschap van Nederland voor herenkappers. Van de 22 deelnemers uit 't Zuiden wer den er 9 geplaatst voor de fi nale, die op 22 mei a.s. in Am sterdam gehouden wordt. On der de geplaatste finalisten is ook onze plaatsgenoot, dhr. J. M. Damen, die zich in Hel mond als zesde wist te rang schikken. Wij wensen de heer Damen in Amsterdam veel succes toe. Agenda. Maandag 8 uur n.m. repeti tie harmonie Apollo, zaal W. Smit; 8 uur n.m. repetitie harmo nie St. Jan, zaal P. v. Dun. Dinsdag 8 uur n.m. repetitie R.K. Par. Zangkoor St. Jan; 8.30 uur n.m. repetitie Man nenkoor Semper Vivens. Woensdag 8 uur n.m. repe titie harmonie Kon. Muz. Gez. Euphonia. Donderdag 6 uur n.m. en 8.30 uur n.m. Apollo Theater „Gitaren der Liebe", alle leef tijden. Maandag 8 uur n.m. Ouder avond Levensschool, groep 2. Woensdag 8 uur n.m. Ouder avond Levensschool, groep 7. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van de Ge meente LOON OP ZAND maken bekend, dat de vuilnis-ophaaldienst op donderdag 10 mei (Hemeivaartdag) VERVALT. De burgemeester, Mr. R. J. TH. v. d. HEIJDEN De secretaris, M. VAN NIEUWSTAD. Kaatsheuvel, 7 mei 1S56. geeft op woensdag 9 mei a.s. om 2 uur in de zaal van Musis Sacrum een grote Entree 25 cent. Elk commnniekantje ontvangt graag een CADEAUTJE van Gaat U maar na waar ze dol op zijn Rolschaatsen - Voetballen - Strandballen Badmintonspelen - Badpakjes - Badbroekjes Zwemgordels - Zwembrillen - Badtasjes en tientallen andere artikelen uit onze collectie Komt U eens kijken, U zoekt dan niet langer meer ATTENTIE 't is Zomer ATTENTIE Geen stof, roet of as met Shell BUTA-GAS Beleefd aanbevelendJOS VAM HEUST Electr. Smederij - Haarden - Kachels Grotestr. 95 WAALWIJK Tel 2584 Op hetzelfde adres TE KOOP een in goede staat zjjnd MOTORRIJWIEL FN 31/2

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 7