KAATSHEUVEL WIELRENNEN DUIVENSPORT Woonhuis Patrijs- of Wit Leghorns of Red-islands, G. KUIJPERS, Schoenfabriek, prima Overledersnijder. Airdale terrier No. 2540 WOONHUIS HERDERSHOND Prima Bromfiets Boekhandel De Bieb" GESLOTEN. vraagt enige flinke Krachten Schoenfabriek „ESPAN0" Venlo specialisten voor onderwerkafdeling 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN .VAN MAANDAG 28 MEI 1956 7 Bern d ijk DE ECHO UW BLAD Geeitruida Petronella Joosicn TE KOOP GEVRAAGD: in centrum van Kaats heuvel of par. St. Joseph. VERMIST V erenigingsdr ukwerk Familiedrukwerk Handelsdrukwerk A. van Wanroojj met schuur en flinke tuin, 8 a 10 stuks van prima legstam HILVARENBEEK, vraagt voor direct Huis disponibel. MARKT II WAALWIJK Maandag 28 en Dinsdag 29 mei De N.V. IEDER. EN IEDERWARENFABRIEK E. WESSELS ZOON - Tolsfeegsingel 1-2 - Ulrecht vraagt voor indiensttreding Schoenfabriek „ESPANO" SHELL BUTAGAS HAARSTEEG HAARSTEEG 2—NIEUWKUIjK 2,9-1. In de eerste ronde om de Toon Schröderbeker traden de Haarsteegse re serves in het strijlperk tegen de reserves van iNieuwkuijk. Aanvankelijk zou de wedstrijd op het terrein van INieuwkuijk piaats 'hébben, onaar wegtens herstelwerk zaamheden aan dit speelveld had dit treilen op het .Haarsteegterrein plaats. L>e zebra's ontwikkelden deze middag een grote activiteit en toonden zich zeer schotvaardig. De Nieuwkuijkploeg was maar een zeer zwakke vertoning en de Haarsteeg-voorwaartsen hadden dan ook met veel moeite met het behalen van- de overwinning. Reeds vrij spoedig: na het begin werd door Jungeburt de score ge opend en vooraleer de eerste idrie kwar tier warten verstreken had le thuisclub de stand op 50 weten te brengen. Na de hervatting ongeveer hetzelfde spelbeeld; wel kwamen jde bezoekers wat meer in de aanval, maar de afwer king liet veel te wensen over zodat doelpunten uitbleven. De thuisclub deed het heel wat beter en al naar gelang de tijd verstreek, werd de score opgevoerd tot 80. Even veerde Nieuwkuijk op en ui' een mooie aanval werd de eer ge red, 81. Vlak voor het einde maakte Haarsteeg er nog 91 van en plaatste zich met dze overwinning in de volgende ronde. R.K.D.V.C. 4—TGG 2, 0—6, Gisteren had op het Haarsteeg-terrein een beslissingswedstrijd plaats tussen de bovengenoemde elftallen, om het kam pioenschap van de 3e klasse Brabantse Bond. Het was een wedstrijd die door de Bosschenaren verdiend! is gewonnen. Voor de rust had RKDVC het wind- voordeel en was veel in de aanval, maar de voorhoede was zeer schotloos en kon hel net niet vinden. De zeer actieve midvoor van TGG deed het heel wat beter en opende voor zijn club de score. Na de hervatting was TGG heer len meester van het terrein; gesteund door de vrij sterke wind togen de Bosschena ren meteen ten aanval en reeds na twee minuten scoorde midvoor Boelen en bracht daarmee de stand op 02. Vrij kort daarna werd het door middel van de linksbuiten 03 en even later werd het door dezelfde speler 04. RKDVC w as nu een geslagen ploeg en lusteoos speedlen ze verder; zonder veel moeite voerde TGG de stand op tot 06. De jongens uit Drunen toonden zich spor tieve verliezers, zij waren de eersten die hun tegenstanders feliciteerden met het behaalde kampioenschap. Gp het ter rein huldigde de voorzitter van TGG het elftal en bood de aanvoerder bloe- VLIJMEN. Kampioenschappen van Brabant. Zaterdag werden te Etten de kampioenschappen van Brabant verreden. In deze rit behaalde de Vlijmenaar Fr. Libregts 'n mooi succes. Hij werd 4de en juist de laatste meters voor de finish nog ingelopen door 3 renners, die 3 minuten voorsprong hadden op het peloton. P. de Jong uit Made werd kampioen. ÜE POSTDUIF WAALWIJK. Uitslag St. Denis op 27 mei. Los 7.05. Ie prijsduif 12.55.11 u laatste 1.33.45. A. van Spijk 1; M. Verhulst 2 14 19 33 38 39 41 52 50; W. v. tl. Gouw 3 8 24 42 90; .Jos van Biadel 4 0 55 02 71 84 89; Joh. Verhagen 5 25 70; J. Bidden 7; G. van Helvoirt 9 01; Adr. Bak kers 10 23 47 60; A. van Eeten 11 77; H. Knippels 12 31 54; H. van Boxtel 13 40; B. van Riel 15 00 87; L. van Son 16 21; M. van den Heuvel 17; A. van Huiten 18 27 09; G. Schoemans 20 29 58; Groeneveld 22 34 44 50 59 64 91 Kramer 26 05; A. Hensen 28; s! Boot 30; v. Gelder 32; C. Schu wer 35; G. A. Bakkers 36; J. Ver- wiel 37 67 68 70; Jo dé Bruin 43 48; Jan Hensen 45; J. van Loon 46; Wasselewski 49; Kleijssen 51A. van Baardwijk 53; L. van Dongen 57; Knuist 63; C. de Man 72; L. de Kloe 73; H. Heesbeen 74; Jan van Schaik 75 82; D v d Boomgaard 78; A. van Schaik 79; Veltmeijer 80; H. Lombarts 81; ,1. Timmermans 83; A Ver hoeven 85; Th. v. d. Meijdenberg 86; Er. v. Kessel 88; Overbeek 92. LOONOPZAND. De Postduivenvereniging De Luchtbode gevestigd bij de heer van Onzenoord, alhier, hield Zondag een wedvlucht vanuit St. Denis. Deelgenomen werd door 486 duiven, die gelost werden te A15 uur bij N.O. wind. De uitslag was als volgt P Leermakers 1; L Berendonk 2, 3, 35; H Leermakers 4; A Aarts 5; M Goutziers 6. 34, 42; (Gebr. IJpelaar 7. 25, 43; C Vriens 8, 22, 26; Gvd !Ven 9, 20; Gebr v Gompel 10, 11, 29, 31; Engel Bresser 12; A Berendonk 113; G Vermeer 44; A Spanes 15; P v d Veldien 16; Fr Krol 17; C v 'Gompel 18, 38; G Schoenmakers 19; Gebr. Verschuren 21, 3/, 42; P van Noije 23; A J v Dongen 24, 44, 46; M Maas 27; A v 'Dongen 28; H iv. d. Linden 30; de Brouwer 32; Jos v Dongen 33; H v d Linden 36; J v Broekhoven 39; W Huibregts 40; H v d Velen 45; P Leermakers 47. A. Spapens cverduif. VLIJMEN. Zondag 27 mei hield de PV De Zwaluw een wedvlucht vanuit §1- Denis (Fr.). Aantal duiven 370, los 7.05 uur. Eerste duif 13.16.18, laatste prijswinnende duif 13.55.10. Uitslag als volgt: J. Oosterwaal 1 18 26; C. Diep straten 2; O van Helvoorl 3 11 30; L. van Esch 4 8 13; L. Alose- rij 5 19 17 32; Th. van Overdijk 6 12 37; J. v. d. Heuvel 7; J. Ver- schunren 10 24; M. Libregts 14 28 36; H. Pelders 15; H. de Vaan 16; Jos Kuijs 19; M. Nicols 20 23; D. Stupers 21; W. van Vugl 22; C. de Laat 25; J. v. d. Dungen 27; H. Oosterwaal 29; Jo v. Bok- hoven-v. d. Dungen 31; R. van Esdonk 33; H. van Beijnen 34; Th. van Esdonk 35. KAATSHEUVEL. De KPV vloog zondag vanaf St. Denis met 634 duiven, afstand 382 km..lostijd 7.0.5 uur v.m., eerste duif 12.50.22 uur n.m. Dc eerste 100 prijswinnaars: 1 6 46 47 86 87 Fr. v. d. Assem; 2 4 30 70 C. de Rondt; 3 12 25 27 54 J. van Riel; 5 22 23 91 Chr. v. Heeswijk; 7 P. Zijlmans; 8 13 15 40 85 J. van Heeswijk; 9 44 63 Fr. Damen; 10 31 56 99 Jos Schrauwers; 11 66 94 L. v. Geel; 14 57 60 J. Muizelaar; 16 J. van Dongen, 17 41 100 Jac. Vloe mans; 18 77 D. iMateijsen; 19 52 A. Couwenberg; 20 J. v. d. Berg; 21 26 83 M. v. Boxtel; 24 55 M. Ververs; 28 A. Montee; 29 51 79 L. Mosselveld; 32 B. van Heesch; 33 84 J. van Beers; 34 98 Wim Hamers; 35 Jos Laros; 36 Th. Netten; 37 H. de Man; 38 J. Cor- nelissen; 39 Th. Zeebrechts; 42 74 P. v. d. Velden; 43 93 M. Brokx; 45 H. van Nieuwstadt; 48 Dr. Snoeren; 50 M. v. d. Vel den; 53 59 71 97 W. van Heijst; 58 M. van Wanrooij; 61 68 A. v. d. Hoven; 62 89 M. v. Lensveld; 64 W. Kemmeren; 65 P. Adriaan- sen; 67 Jac. Klerkx; 69 G. Smit; 72 P. Ligtvoet; 73 A. van Dinte- ren, 75 A. van Boxtel; 76 A. Klis; 78 C. Labee; 80 Jac. Hoévenaars; 81 A. de Bie; 82 .1. Vesters; 88 J. Kemmeren; 90 92 G. v. d. Lin den; 95 Jos Laos; 96 Jan van Dongen. DE RADIO-RALLEY. Voor de toeristengroep, die in de 6e radio-rallye plaats bood om in een sportieve sfeer in deze rit een grandioze uitgaansdag te belevten, is de verplichte uur-rust op de Ëfteling zeer zeker wel een der spannendste momenten geweest. Um één uur passeerden de eerste rijders v an de ongeveer 150 deelnemers de eer ste controle-post van het natuurpark. In het restaurant gaf de radio de verschil lende opdrachten door, die heel wat hi lariteit en actie teweeg brachten. De in lichtingsdienst van de Ëfteling kon wel zijn medewerking bieden om aan de no dige stuivertjes te komen, wist ook al heel gauw de treinreis op' te lossten, dodh kon niet voldoen aan het verzoek Vein velen, om een schoenpoetsdoosje te le veren, om een spaarpotje te fabriceren. 't Was er een gezellige drukte, die tot bijna vier uur voortduurde en die vanuit Kaatsheuvel veel belangstelling trok. DE ZONDAG-EFTELING-DRUKTE. Bij enigszins behoorijk weer is de zon- dagdrukte op de Ëfteling een traditie ge worden. 't Zonnetje scheten heerlijk, doch de noorcf-oosten wind was scherp en koud, toch passeerden zondag meer dan 8900 bezoekers van binnen- en buiten- lc nd de Eftelingpoorten. Vooral het aan tal Belgen en Duitsers was weer zeer groot. De stoomcarrousel blijkt een at tractie te zijn, die niet velen willen mis sen en de leggende kip is een evenement dat door niemand gepasseerd wondt. De ezel kan met zijn gedwongen productie de hen niet inhalen, "ofschoon ook (hij' in de grote belangstelling ruim deelt. JAN TUERLINGS ERE-DIRFCTEUR VAN BEL CANTO. 't Was zaterdag weer feest in.de Bel Canto-zaal. Nu echter in intieme kring van de 'Bel Canto-leden met hun familie, die bijeen warten om meer feestelijk van qc directeur afscheid te nemen. De zaal was in feesttooi en met een „Zij leven lang" werd de directeur om 'half negen met zijn echtgenote verwelkomd, toen hij ce zaal binnentrad. Voorzitter Hoynk v. Papendrecht was de eerste spreker van de avond. Waanneer hij de grote ver dienste van die heer Tuerlings, als op richter en directeur gedurende meer dan 28 jaren van de zangvereniging be lichtte, wilde hij dit vooral dolen, om dat hij daarin de sociale dienstbaarheid van de directeur moest prijzen. Is dit een karaktertrek van de heer Tuerlings, die hij op velerlei ander terrein eveneens openbaart, meer bijzonder heeft Bel Can to hiervan zeker de vruchten mogen plukken. De heer T. heeft daarmede het culturele leven van Kaatsheuvel grote diensten bewezten en hij heeft dat gedaan met een werklust en toewijding, die door ons allen ten hoogste gewaardeerd wordt. Zijn besluit om heen te gaan zien wij daarom niet als een 'bewijs, dat hij ver der dit sociaal gevoel niet meer zou kun nen opbrengen, doch meer als een besluit, om deze taak ia jongere, krachtige han den te leggten, om op de grondslag dOor hem gelegd verder te bouwen. Hij dankt de heer Tuerlings voor wat hij voor Bel Canto was en hoopt dat de vereniging in de toekomst nog vele ja ren van zijn praktische ervaring in zijn advies zal mogen profiteren. De heer Tuerlings verlaat Bel Canto niet, en om hem daaraan verbonden te 'houden, wordt hem het Ere-directeurschap van het koor, dat hij oprichtte en groot bracht, aangeboden. Met luid applaus werd deze benoeming door de leden begroet. Om echter de dank, welke Bel Canto aan de heer Tuer lings verschuldigd is in een praetische daad uit te 'dtrukken, biedt hem de voor zitter een prachtige fauteuil aan, waar voor de gelden spontaan door de leden geschonken zijn. Mevrouw Tuerlings wordt in de hulde betrokken, dioor de aanbieding van een heerlijk tafelboeket. De heer J. Kroot, een der drie nog werkende leden, die Bel Canto mede opridhtten, voerde namens deze mede oprichters het woord. In een uitvoerige toespraak liet hij de oprichting en de verschillende concoürssuccessen de re vue passerten, waarbij' de heer Tuerlings blijk gegeven heeft van een ongeëvenaar de werklust, een onvermoeide toewijding en een muzikale opvatting, die steeds opnieuw tot de grootste concourssucces sen leidde. (Hij noemt dan achtereenvol gens de concoursen van Zevenbergen, Eindhoven, Zaltbommel, Zeist, Kaats heuvel, Amsterdam en Scheveningfen, waar telkens opnieuw een grote eerste prijs, vaak met het hoogste aantal pun ten behaald werd. Namens het drietal biedt hij een fijne fles O.K. en sigaren aan. Namens het dameskoor brengt Mej. Cor Laros in keurige woorden de heer Tuerlings dank voor de prettige en leer zame leiding, welke de dames afzonder lijk hebben mogten ontvangen. Wij heb ben Steeds prettig en met begeestering onder de heer Tuerlings gezongen en kunnten 'hem niet genoeg denken yoor wat hij speciaal voor (het dameskoor gedaan heeft. Twee kleintjes van hospes van Dun kwamen toen naar voren en. brach ten de dank van deze aan de scheidende directeur met e'en grote versierde fles en aan mevr. Tuerlings met een grote doos bonbons over. De beer Tuerlings, gewoon in Bel Canto het woord te voeren en leiding te geven, sprak daarna zijn dankwoord. Hij deed dit, zoals hij onder zijn zangers en zangeressen gewoon was in een amicaal babbeltje, waarin hij nog eens vertelde, dat wat hiji deed een gevolg geweest is van zijn liefde voor de zang, van zijn aanvoelen dat Kaatsheuvel op dit gebied iets te kort kwam en... om gevolg te ge ven aan zijn drang om' te leiden en te organiserten. Dat dit tot grote successen geieid heeft, vindt zijn oorzaak in de toe wijding, welke hij in zijn werk (heeft mo gen ondervinden. Hij brengt de voorzit ter dank voor zijn waarderende woorden, voor de aanbieding van het ere-direc- teursc'hap wat hem de gelegenheid biedt reet 'Bel Canto verbonden te blijven en de leden voor het prachtige geschenk, dat hij echter niet 'hoopt te gebruiken om te gaan rusten, doch alleen maar om eens een rustig ogenblik de herinnerin gen aan Bel Canto in de geest terug te roepen. Hij dankt nog meer speciaal het drietal mede-oprichters, waarvan hij de geste een sympathiek bewijs van echte Bel Canto-geest vindt. Mej. Laros dankt hij voor de warme woorden yan hulde tot hem gesproken en de hospes voor zijn origineel geschenk en medeleven met de vereniging. Van deze mooie feestgelegenheid maakte de voorzitter tevens gebruik om dhr. IHarry Dirks te huldigen, die 25 jaar een trouw lid van Bel Canto geweest is en als aandenken het traditionele wand bordaangeboden kreeg. Het officieel gedeelte van dè avond was hiermede ten einde, de stemming kwam echter toen pas in de sfeer van gezelligheid, die zich openbaarde in een programma, waarin iedereen het zijne bood in zang en spel, in muziek en dans waarbij' ook de afgevaardigden uit Don gen met directeur 'Nieuwenhuizen ruim schoots het hunne bijdroegen. KAJ-nieuws. Donderdag a.s. houdt de KAJ afdeling Kaatsheuvel een grote sportvergadering, dit inet' het oog op de districtssportdag op 17 juni ie Tilburg. Hierop zal o.a. gesproken worden over het al of niet meedoen aan deze wedstrij den en ook in welke tak van sport. Er kan worden deelgeno men aan diverse athletiekwed- strijden, zoals hardlopen, ver springen, hoogspringen, estafet te, yijfkamp e.d.. Als ploegwed- strijden kan men deelnemen aan volleybalwedstrijden e.d., dus veldwedstrüflen. Hierover zal ook een deskundige uiteenzetting worden gegeven. Deze vergade ring vangt aan om 9 uur in de Gildenbond. Tevens zullen op deze avond de prijzen worden uitgereikt van de grote KAJ oriëntatierit, welke vorige week vrijdag zo'n gewel dig succes bleek te zijn. Deze vergadering is voor ieder een toegankelijk, ook voor niet- lvAJ-leden. Hebt ge dus 'n voor liefde voor een bepaalde sport of athletiek, meldt u dan a.s. donderdagavond in de Gilden bond, u bent van harte welkom. Jaarvergadering K.A.J. Donderdag jl. hield de K.A.J. afd. Berndijk haar eerste jaarvergade ring, die enigszins een officieel tint je had. Om 8 uur droeg de zeereerw. heer Pastoor E. Rietra een plech tige H. Mis op, voor het welzijn van de K.A.J., die door de Kajotters zelf werd gezongen. De pastoor sprak in zijn predikatie over de stichter van de K.A.J., mgr. Cardijn. Om 9 uur opende de voorzitter, de heer H. Glaudemans, in 't nieu we gebouw de vergadering, waarna de secretaris, de heer M. Smits, een keurig verslag over de activiteiten van het afgelopen jaar gaf. In het bijzonder bracht hij naar voren de suksesvolle internaatsdagen op „Moorwij k" te Boxtel en de cause rie over Tangajyke door kringleider C, Laurijsen. Daarna sprak de voor zitter van de K.A.J. uit Kaatsheu vel, de heer J. Netten, ruim een uur over het Katholiek zijn, Arbeider zijn en Jong zijn, waarin ook ten volle het vakantieprobleem werd aangeroerd. Bij de bestuursverkiezing werd P. Sins gekozen, die nu voortaan de functie van secretaris gaat vervul len; het overige bestuur werd niet gewijzigd. Vervolgens kwamen de toekomst plannen voor de dag; de voorzitter zette het zomerprogramma uiteen, o.a.: wil men deelnemen aan het voetbaltoernooi te Waalwijk, waar in Berndijk met een elftal zal uit komen en aan de Tuinfeesten in Tilburg? Er zijn ook reeds plannen voor 'n voetbalterrein, dat noodzakelijk gaat worden voor de K.A.J. In De Moer bij de heer J. Verboven zal waarschijnlijk een veld beschikbaar zijn; jammer dat er in de naaste omgeving niet een of ander veld vrij is; nu blijft er niets anders over dan voortaan voor een voetbalwed strijd naar De Moer te gaan. Dat zal niet zo bepaald prettig zijn, maar er is geen andere mogelijkheid. Na al deze plannen uiteengezet te hebben, sloot d^ voorzitter de vergadering, die een vlot verloop had. Sacramentsdag, Donderdag 31 mei a.s. is er om 7.30 uur n.m. in de kerk van de H.H. Martelaren van Gorkum ter ere van Sacramentsdag een plech tig Lof met Sacramentsprocessie, bij goed weer buiten de kerk. Agenda. Dinsdag 29 mei om 7.30 uur repe titie biljartvereniging Poedelvrees. Woensdag 30 mei om 7 uur trai nen voor v.v. Berndijk. Donderdag 31 mei om 7.30 uur plechtig Lof met Sacramentsproces sie. Vrijdag 1 juni om 8.30 uur repe titie parochieel zangkoor „St. Cae- cilia". KYNOLOGIE. Op de eendaagse Internationale Hon dententoonstelling met nationale en in ternationale kampioenschapsprijzen C, A. E. en C.A.E.J.B. voor honden van alle rassen te Den Bosch gehouden, behaal de de heer P. Smulders alhier met zijn Sr. Bernhardt teef Felina yan Beuken horst in de Open klasse le prijs Llitmun- tend en kampioen en 2 ere-prijzen, ten beste zelfgefokte hond en met Frila van Beukenhorst in de nationale Fokkerklas se 2e prijs Z.G. De heer H. Elshout met Keeshond Sigelinski s Teun in de nationale Fok kersklasse le prijs Uitmuntend, res. kam pioen met spec, prijs; met Sigelinski s Uehudi (reu) le prijs Z.G. en met Si gelinski s Maurits (reu) 2e prijs Z.G. en J. Musters met Sigelinski's Peerke in de Nieuwelingsklasse 2e prijs Uitmuntend! en A. Steenbergen het Sigelinski's Regien- tje (teef) in de Nieuwelingsklasse le pr. Z.G.j' de heer A. v. Mosselveld met Cocker Spaniel Bluehill Birthday Cloice (teef) in de pupp-klasse 3e prijs G. en met Little Lora v, ,d. Anno in de puppy- klasse 1ste prijs G., beide bonden slechts 10 en 9 maanden oud en de heer M..V, Opstal met Gordon setter Duck Joey Aguaries van Duijnenburgh in de Nieuweiingsklasse ,1e prijs G. DE B.B. BEHAALDE SUCCESSEN, Zaterdag nam de B.B. van Kaatsheu vel met groot succes deel aan de Kring- wedstrijden te Oisterwijk, waaraan door acht gemetenten werd deelgenomen. Dat er vorderingen zijn gemaakt van meer dan gewone betekenis, moge blijken uit het feit, dat Kaatsheuvel in deze wedstrijd op de ereplaats eindigde. En zou men an ders mogen zeggen, dat een derde prijs niet van zo bijzonder veel betekenis is, het klinkt heel anders, als we weten, dat de beide eerste prijzen door Oisterwijk zelf in de wacht gesleept werdten, dat met zijn beide ploegen op de eerste en twee de plaats stond op de wedstrijden des tijds om het landskampioenschap gehou den. Dus Kaatsheuvel onder leiding van de 'heer W. Pepping zit de landskam pioenen direct op de hielen. De ploeg Opruimings- en reddings dienst onder leider Wintermans, even eens uit onze gemeente, eindigde op de vierde plaats. Een ere-saluut voor de ploegen met hunne leiders. «*>-< -»f.«va i Agenda. Maandag 8 uur n.m. repetitie Har monie Apollo, zaal W. Smit; om 8 uur n.m. repetitie Harmo nie St. Jan, zaal P. v. Dun. Dinsdag 8 uur n.m. repetitie R.K. Par. Zangkoor St. Jan in de kerk; om 8.30 uur n.m. repetitie Man nenkoor Semper Vivens, zaal ,,'t Hoventje". Woensdag 8 uur n.m. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia - 8 u. n.m. Theater Apollo „Vlucht uit Fort Bravo, toegang 14 jaar Donderdag 7.30 uur n.m. repetitie Dameskoor Bel Canto; om 8.30 uur n.m. repetitie Gem. Koor Bel Canto. Hierbij vervul ik de droeve plicht aan vrienden en be kenden mee te delen, dat op 26 mei j .1. te Vortum-Mullem (gem. Vierlingsbeek) in de ouderdom van 76 jaren Is overleden mijn dierbare Moeder weduwe van Peter Johannes Stevens. Ik beveel haar ziel in Uwe gebeden aan. Uitvaart en begrafenis zullen geschieden op dins dag 29 Mei a.s. om 10 uur. P. STEVENS pr. Moderator. Brieven onder No. 7627 aan het bureau Jan Tuerlings, Kaatsheuvel. (teef) licht bruin met zwart rugdek, pas getrimd luistert naar de naam Sonja Tegen bel. terug te bezorgen LEON DE GRAAFP, Waalwfjk, Kloosterweg 7 a, tel. 2683 WIJ HEBBEN SPROETENZALF en ZEEP Zalf vanaf 95 ct. Zeep f 1.25. Drofistery VAN AMELSVOORT op dc Markt, Tel. 2286, Kaatsheuvel. in het BETERE GENRE Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon TP.Ien - Waalwijk Telefonisch aangesloten onder Rijksgedipl Snhoenhersteller Leostr. 27 KAATSHEUVEL UW ADRES voor alle SCHOENREPARATIES. TE KOOP voor alle doeleinden geschikt, direkt te aanvaarden In eigen gebruik, omgeving Waalwijk. Adres te bevragen bureau van dit blad. TE KOOP GEVRAAGD broed 1956 Adres te bevragen bureau van dit blad. TE KOOP: met hondenhok en 8 meter ren. Te bevragen bij Wed. PULLENS—LUGTERS, Pr, Hendrikstraat 5 KAATSHEUVEL, TE KOOP: (Kaptein Mobylettej met vorkvering. Adres: A. A. PULLENS, Crispijnstraat 85 WAALWIJK WIJ HEBBEN tegen Zonnebrand STRAND f 1.50 per flacon, bruint zeer snel Droristerjj VAN AMELSVOORT op de Markt, Tel. 2286. Kaatsheuvel. voor haar looiery en touwerfj. Sollicitaties aan bovengenoemd adres. kunnende schrooien en cubahakken verzorgen. W(j doelen hierbij speciaal op groot gezin, welk bovenstaande vakken tesamen kan uitvoeren. Ook daarbij zijnde meisjes (stiksters) strekt tot aanbeveling, j GOED LOON!! Voor ruime woning wordt gezorgd. Voor eventuele reflectanten bestaat hiervoor mondeling .contact op zondag 3 juni 1956 van 10-11 uur in Hotel „De Twee Kolommen" Waalwijk. Zij die de voorkeur geven aan bezoek aan huis, gelieven tijdig te berichten aan Burg. Conraetzstraat 30-32 VENLO Tel. 5592 lp yos

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 7