Waalwijkse en Langst Courant Uit de Langstraat ^/Kct 3c tictfist oooi 3c 3cut Modehuis van Loon- Schrauwers showde briljante najaarscoilectie D Drunen Cishout Vlijmen Heusden Capelle Waspik .VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1956- Uitgever: Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2x per week 0\M HEI ZODEN 79e JAARGANG No. 70 Abonnement: 19 cent per week 2.45 per kwartaal 2.70 franco p.p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties: speciaal tarief Bureaux: GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621 KAATSHEUVEL - TEL. 2002 Dr van BEURDENSTRAAT 8 OPGERICHT 1878 TELEGR.-ADRES: „ECHO" Benoemd. Tot adjunct-commies ter secreta rie alhier is door B. en W. benoemd de heer J. E. Verstappen, thans werkzaam ter secretarie te Stamp- roy. Zondagartsendienst. De zondagartsendienst wordt de ze week waargenomen door dokter Verhaak. Woningtelling. De voorlopige uitslag van de wo ningtelling, die onlangs ook in onze gemeente werd gehouden, is als volgt: woningen 1105 noodwoningen en nood- boerderijen 25 overige en andere bewoon de ruimte 40 totaal 1170 gezinnen welke een woning alleen bewonen 1072 inwoningen in een woning 103 inwoningen in andere ruimte 84 1259 alleenstaanden alleen in een woning 36 inwoning in een woning 25 inwoning in een andere ruimte 1 woningvoorraad woningbehoefte 62 1130 1295 woningtekort 165 Dit is een voorlopige uitslag van de huidige toestand. Er zij echter op gewezen dat in verband met de migratie alhier, om alle mensen op te vangen, het woningtekort in on ze gemeente heden op 400 kan wor den gesteld. Geslaagd. Voor het diploma Coupeuse slaag den, de dames Ria v. Bokhoven, R. v. Ierland, W. Treuren en N. Mees ters. Vergadering O.L. Vrouw Schuts. A.s. zondag half 12 houdt de O.L. Vrouw Schuts een algemene verga dering in café Klerks. Het voor naamste agendapunt is: de bespre king van de Statiedag, die op 15 september zal worden gehouden en een bijzonder karakter zal dragen in verband met de twee zilveren ju bilarissen, te weten de heren L. Klerks en P, Lommers. Danscursus. Dioor de heer en mevr. Grijsbach zal in café Klerks een danscursus worden gegeven. Daar dhr. Grijs- j bach voor Elshout en omgeving geen onbekende is, zal er voor deze cursus weer veel animo bestaan. Voor verdere gegevens verwijzen we naar de geplaatste advertentie. Visclub De Hut. Zondag 9 sept. maandvergade ring van de visclub De Hut in café Vismalen. Bedevaart Bokhoven. Op zondag 16, maandag 17 en dinsdag 18 sept. gaan de Vlij- mense pelgrims naar de bede vaart van de H. Cornells te Bok hoven. Degenen die mede willen gaan kunnen zich opgeven bij de bekende adressen. Wielrennen. Zondag nemen verschillende amateurs en Nieuwelingen van De Zwaluw deel aan de wieler wedstrijd te Ulvenhout. Kampioenschappen. De wielerclub De Zwaluw zal met amateurs en nieuwelingen deelnemen aan de kampioens wedstrijden die in Wijk bij Duurstede worden gehouden op woensdag 26 sept. a.s. Harmonie Concordia. Tot directeur van de Harmo nie Concordia alhier is benoemd de heer Jo Verhoeven uit Waal wijk. Aanrijding. Toen woensdagnamiddag on geveer half 6 de heer L. Klomp tegenover slager van Beurden op de Akker onverwachts de weg overstak, werd hij door een motorrijder uit de richting Den Bosch aangereden. De heer Klomp sloeg tegen de grond en verwondde zich flink. Dr. Martens was spoedig ter plaatse en na verbonden te zijn werd hij naar huis gedragen De motorrijder bracht het er gelukkig goed af en hem treft geen schuld. De po litie was spoedig ter plaatse en stelde een onderzoek in. Kruisboogsport. Willem Teil. A.s. zondag 9 sept zal 't kruis- j booggezelschap Willem Teil, ge- i vestigd in café B. Oremans deel nemen aan een tournooi in Ros malen, georganiseerd door kruis booggezelschap Na Arbeid Ver- maak. Vertrek om 1 uur vanaf het clublokaal. Gezien de vele successen die Willem Teil in het afgelopen seizoen behaalde, j wordt met belangstelling deze wedstrijd tegemoet gezien. De Zwaluw. Zaterdag 8 sept. maandverga dering van de postduivenvereni- j ging De Zwaluw in café Den Braai, eigenaar A. Klerks. Me dedelingen, wedvlucht Parkesto- ne (Engeland) op 23 sept. Hier- voor wordt afgericht van Vlis- singen op zondagen 9 en 16 sept. j Wedvlucht De Zwaluw. Zondag 2 sept. hield de post- i duivenvereniging De Zwaluw een wedvlucht met oude en late jon ge duiven vanuit Vilvoorde, Bel gië. Afstand 102 km. Los 14.45. Eerste oude duif 16.21.00. Eer- 1 ste jonge duif 16.21.35. Uitslag als volgt Oude duiven M. v. Dal 1; M. Libregts 2; L. Nicols 3; M. Nicols 4, 12; C. v. Heivoort 5, 6; H. Mommersteeg i 7, 16; H. de Vaan 8; Jos Kuijs j 9, 15; J. Voets 10; B. Parijs 11; j Fr, v. Uden 13; Th. v. Overdijk j i4. Jonge duiven C. Diepstraten 1Jos Kuijs 2, j 18, 31; M. v. Dal 3, 5, 24; M. Ni cols 4, 21; Th. v. Overdijk 6; Jan Oosterwaal 7, 28; J. de Vaan 8 16; A. Parijs 9; J. v. d. Wiel 10, 17, 26; L v. Esch 11, 30; M. Libregts 12, 25; H. de Vaan 13, 29; C v. Heivoort 19; H. Oos terwaal 20; J. Voets 22; J. v. d. Dungen 23; P. v. Dal 27; J. Ver haren 32. De Zwaluw. Zondag wedvlucht met oude en jonge duiven vanuit Neufvil- les. Inkorven vrijdag 7 sept. in clublokaal Den Braai van 7 tot 8 uur. Dus allen op tijd. Raadsvergadering. Openbare vergadering van de Raad der gemeente Vlijmen op vrij dag 7 september 1956 's avonds om 7 uur ten raadhuize der gemeente. Te behandelen onderwerpen: 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel van B. en W. tot wij ziging van de verordening op de heffing en invordering van rei nigingsrechten. 3. Voorstel van B. en W. tot wij ziging van het gemeentelijk Ambtenarenreglement; de Ar beidsovereenkomstenverorde ning; de Wachtgeldregeling en de Kindertoelageverordening. 4. Voorstel van B. en W. tot be schikbaarstelling van het nodi ge crediet voor het leveren, leg gen en plaatsen van een kabel en 13 stalen masten voor de openbare verlichting van de Deken v. Baarstraat. 5. Voorstel va nB, en W. om aan 't R.K. Kerkbestuur van Nieuw- kuijk beschikbaar te stellen een vergoeding in verband met het aanbrengen van een noodvoor ziening ten behoeve van de bij zondere lagere jongensschool aldaar. 6. Voorstel van B. en W. tot toe kenning van een tegemoetko ming aan een drietal ingezete nen dezer gemeente in de reis kosten van een of meer hunner kinderen, welke een school voor buitengewoon lager onderwijs te 's-Hertogenbosch bezoeken. 7. Voorstel van B. en W. tot aan- koon van een perceel grond van Mevr. de Wed. P. v. Buul-Hees- been, Burg. v. d. Venstraat 35 alhier. 8. Voorstel van B. en W. tot aan koop van een perceeltje grond van de heer S. F. v. Delft al hier, ter uitvoering van het uit breidingsplan „Vliedberg". 9. Voorstel van B. en W. tot ver koop van een strookje grond aan de heer S. F. v. Delft voor noemd, ter uitvoering van het uitbreidingsplan „Vliedberg". 10. Voorstel van B. en W. tot ver koop van een perceel bouwter rein, gelegen in 't uitbreidings plan „Vliedberg", aan de heer J. Dekkers, wonende alhier Bos- seweg 1 n.w. voor de bouw van een woonhuis met café. 11. Voorstel van B. en W. tot ver- j koop aan de N.V. Provinciale Noord-Brabantse Elektriciteits Maatschappij (P.N.E.M.) te Den Bosch van een perceeltje grond langs de Parallelweg ten behoe- ve van de bouw van een trans formatiestation. 12. Voorstel van B. en W. tot: a. vaststelling van een prijzen- kaart voor het in uitvoering j genomen westelijk gedeelte van het uitbreidingsplan „Vliedberg"; b. delegatie van de bevoegdheid j aan B. en W. tot verkoop van in de prijzenkaart opgenomen grond. 13. Voorstel van B. en W. tot het aangaan van een gemeenschap- pelijke regeling „gasvoorziening Zuid-Nederland". 14. Stemming over het voorstel om j de tijdsduur van de z.g. boete- j bepaling, opgenomen onder de voorwaarden van het raadsbe sluit van 28 oktober 1955, waar- bij aan de heer Luijben, archi tect alhier, een perceel bouwter rein werd verkocht, terug te brengen van 10 tot 5 jaren. 15. Voorstel van B. en W. tot uit breiding van de commissie tot wering van schoolverzuim met 2 leden en tot vaststelling van een nieuw reglement van orde voor die commissie. Stadhuisfeesten te Heusden. De plechtige opening van het nieuwe stadhuis te Heusden door Hare Majesteit Koningin Juliana zal gepaard gaan met een luister rijke feestviering die een volle week zal duren. De feestelijkheden worden ge opend op maandag 10 september a.s. met een officiële bijeenkomst bij het nieuwe stadhuis. Verschil lende sprekers zullen hier het woord voeren, terwijl medewer king zal worden verleend door het Heusdens Zangkoor „Sur- sum Corda", het R.K. Kerkkoor „St. Catharina" en het H. en O. Mannenkoor. Tijdens deze bij eenkomst zal burgemeester A. v. Delft de feestverlichting van het stadhuis ontsteken. Dinsdag 11 september zal Hare Majesteit de Koningin om 3 uur in Heusden arriveren. Op het raadhuis zal allereerst een plech tige raadszitting plaats vinden. Daarna zal Hare Majesteit het epitaaf in de hal van het stadhuis onthullen, dat daar is aange bracht ter gedachtenis aan de ramp van 4 op 5 november 1944. Vervolgens zullen kinderen een aubade brengen ten een aantal Heusdense tonelisten het spel ,,Rad en Vuur" opvoeren. Om ongeveer 17.00 uur zal de Vor stin de stad weer verlaten. 's Avonds zal een heropvoe ring van het spel plaats hebben. Om 20.00 uur concert met tap toe, te geven door het fanfare corps der Genie. Naast concert, bal en toneel, zal op woensdag de intocht plaats hebben van Johanna van Brabant vergezeld van groot gevolg. Donderdag om 19.00 uur Bra bantse avond op de Vismarkt met o.a. koffietafel en bruiloft. Om 20.00 uur cabaretprogram ma op de Botermarkt. Vrijdag 20.00 uur cabaretpro gramma op de speelplaats van de O.L. school aan de Singel. Even eens op dat tijdstip bal door de buurtvereniging „Witte Burcht". Zaterdag openlucht damspel, kindertoneel, oriëntatierit voor auto's en motoren, gymnastiek- demonstraties, gondelvaart op de Maas, populair concert 'en tot slot om 22.30 uur groot vuurwerk na bij de stadsgracht. Burgerlijke Stand over de maand augustus 1956. Geboren: Adrianus Marinus, zv. M. C. Kuijs-Klaren; Johanna Maria, dv. A. Erkelens-v. Dongen; Jacoba Helena, dv. A. Schreuders-van den Dolder; Wouter Dirk, zv. A. H. Lankhaar-v. Zeist; Alphonsus Mar- tinus Maria, zv. A. A. M. Gijselhart- Bruijsters; Josijna Geertje, dv. H. Wijtmans-v. d. Schans; Adrianus Johannes, zv. J. A. Merkx-Klaren; Jozina Cornelia Hermina, dv. J. Bloot-Redelijkheid; Johannes An- tonius, zv. A. Paauw-de Vaan; Bar- tha, dv. P. B. de Bruijn-v. Rijswijk; Maria Wouterina Lucia, dv. P. Tim mermans-Verhoeven; Gerda Johan na, dv. A. Verdonk-Biesheuvel. Gehuwd: Adrianus v. Delft 32 j. te Drunen en Francijna Allegonda Fitters 30 jaar alhier; Wilhelmus Adrianus Koks 33 j. te Vlijmen en Gijsberdina Lamberta Verkuijl 23 j. 1 alhier; Hendrik Gerardus Cornelis v. d. Maaden 34 j. te Wijk en Aal burg en Maria Hermina Zonneveld 36 j. alhier; Arnoldus Marinus v. d. Vliet 30 j. te Andel en Cornelia Ver sluis 27 j. alhier. Overleden: Martinus Siegers 70 jaar; Daniël v. Hemert, echtg. van J. G. Stoks, 74 jaar. Bedankt. j De predikant van de Ned. Herv. Gemeente aan de Loonsedijk, ds. A. G. Haring, heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. Gemeente te Leerbroek bedankt. Burgerlijke Stand van Sprang-Capelle over augustus. Geboren: Jenny, dv. Emile Rei- nier Mac Gillavrij-Phimphan; Pie- ter Johannes, zv. Jacobus Leendert Treffers-van Dongen; Hubertus Adrianus Maria, zv. Engelbertus Schalken-Verwijmeren; Elisabeth, dv. Adriaan Waarts-Vos; Johanna Geertruida, dv. Dirk Cornelis Ver- hagen-v. Beek; Aart, zv. Gijsbert v. Dalen-Ros; Johanna Adriana, dv. Pieter v. d. Pol-v. Dongen; Joost Hendrik, zv. Johannes de Roon-de Jong; Esther Mathilde, dv. Willy Eduard Rudolf Deug-Mac Gillavry; Cornelia, dv. Antonie Leendert Groeneveld-Kuijsten; Antonius Cor nelis, zv. Antonius Kievits-Wage- makers. j Gehuwd: Jan Wouter Lankhaar, 31 j. en Anna v. d. Schans 28 jaar; Jacobus Johannes Snijders 31 j. en Margaretha Mandemakers 26 jaar; Marinus Arendse 31 j. en Zegerdina Johanna v. Drongelen 22 j.; Adria nus Zwijtse Treffers 24 j. en Jannie Hendri'ka Adriana v. Zeist 25 jaar; Adrianus Johannes de Cloe 33 j. en Johanna Hendrika Hommel 30 jaar; Johannes de Rooij 26 j. en Teuntje Wilhelmina v. Beek 24 jaar. Overleden: Adriaan Marinus van Os 64 j., ongeh.; Catharina Cornelia de Rooij 89 j., wed. van Hendrik Chr. Craaijo; Geesje Bosma 77 j., wed. van Simon Beverwijk; Adriaan Waarts 90 j., wedn. van Johanna A. v. Laarhoven; Pieternella Suisters 75 j„ echtg. van Gerrit Boer; Engel Barbier 86 j., wedn. van Jacomina Noels. Ingekomen: Johanna M. Spierings uit België.; Marinus Verzijl uit Dor drecht; Hendrik M. Verzijl uit Dor drecht; Johanna P. Bosters uit Dor drecht; Johanna A. v. d. Schans uit Waalwijk; Michelle v. d. Lee uit Dongen; Yvonne Fr. Deug uit Poor- tugaal; Hendrikus J. J. Braat uit Waalwijk; Johanna A. L. van den Hoven uit Waalwijk; Jacobus P. Voor de Poorte uit Amsterdam; Ja cobus J. Hendriks uit Loonopzand; Leendert Chabot uit Eethen; Gover- dina S. van de Nieuwegiessen uit Eethen; Arie Chr. Chabot uit Ee then; Frans Chabot uit Eethen. Vertrokken: Josephus J. van de Mortel naar Waspik; Georgette le Sage-Volleman naar Axel; Zegerdi na J. Arendse-v. Drongelen naar Eethen; Anna Lankhaar-van der Schans naar Eethen; Teuna v. Beek- v. Zeist naar Rotterdam; Jannie H. A. Treffers-v. Zeist naar Waalwijk; Dirk Spierings naar Gorinchem; Antonie J. Dijkstra naar Gorin chem; Alberdina P. Kooiman naar Gorinchem; Roelof C. J. Dijkstra naar Gorinchem; Geertrui Boezer naar Zweden; Jan H. Spierings naar Velsen; Leonardus Klis naar Loon op Zand; Evelina J. M. Klis-v. Wan- rooij naar Loon op Zand; Wilhelmi na B. Chr. Braspenning naar Haar lem. Plattelandsvrouwen. Donderdag 13 sept. e.k., 's avonds om half 8, houdt de afd. Sprang- Capelle van de Nederl. Bond van Plattelandsvrouwen in de Christe lijke Landbouwhuishoudschool- aan de Nieuwevaart een ledenvergade ring. Naast enkele huishoudelijke aangelegenheden komt de benoe ming van een afgevaardigde naar de Provinciale najaarsvergadering te Fijnaart aan de orde, alsmede de bespreking van de reis naar deze bijeenkomst. Verslagen van de fir ma v. d. Diussen Zonen te 's Gra- vemoer completeren de agenda voor de pauze. Na de pauze spreekt de heer K. v. Dorp uit Den Bosch over „Spreken in het openbaar". Indien een voldoend aantal leden de Provinciale vergadering te Fij naart wil bijwonen op donderdag 26 sept. e.k., zal de reis er heen per bus worden gemaakt. Het bestuur verwacht gaarne opgave van deel name vóór dinsdag 18 sept. e.k. bij mevr. v. Prooijen te Vrijhoeve-Ca- pelle, ofwel bij de secretaresse van de afdeling, mevr. Minnaard te de zer plaatse. Het bestuur hoopt dat de afdeling Sprang-Capelle met een flink aan tal leden op de najaarsbijeenkomst van de Prov. vereniging vertegen woordigd zal zijn, mede omdat aan deze vergadering een gezellige mid dag is verbonden. Tevens verwacht het bestuur, dat de leden, zo enigs zins mogelijk, de ledenvergadering voügenle week donderdag zullen bijenwonen. VRIJHOEVE-CAPELLE. Jeugdavond. De jeugdverenigingen van Vrijhoeve-Capelle organiseren a.s. woensdag 12 sept. des avonds half 8 een grote propaganda- jeugdavond waarbij de alom be kende ds. B. A. Bos een toe spraak zal houden over „Wie de jeugd heeft heeft de toekomst." Verder zal een trompettist zijn medewerking verlenen en zullen er enkele solo partijen gezongen worden. De jeugd zelf zal ten slotte het Jeugdspel „Daar is geen andere weg" verzorgen. Succes Sportclub der Waspikse Jongeboeren. Zondag waren in Drunen de keurtroepen van de sportende Jonge Boeren uit het gehele ge bied van de N.C.B. bijeen. Acht honderd jongens en zevenhon derd meisjes, de besten van de 8000 die in Brabant in clubver band de sport beoefenen, be- kampten elkaar op deze lnter- Kring-Sportdag. Hieronder was ook de Waspikse R.K.J.B. en zij sloegen voorwaar geen slecht figuur. In het algemeen klasse ment A wisten zij de tweede plaats te veroveren met 312)4 punt. Eerste werd Mariahout met slechts anderhalve punt voorsprong. Overgeplaatst. Wachtmeester H H. Jansen van de Rijkspolitie alhier is per 1 september j.l. overgeplaatst naar Dongen. De heer Jansen is tien jaar in Waspik geweest. Geslaagd. Onze plaatsgenoot, de heer Richard van Iersel behaalde de zer dagen het vakbekwaamheids brevet Waterfitter Benoemd. Mej. A. Maas alhier is met in gang van het nieuwe schooljaar aangesteld als onderwijzeres aan de R.K. Meisjesschool te Kaats- heuvel-Berndijk. e zomer heeft dit jaar slechts in onze droom bestaan en menige keer hebben wij verlangd naar onze ijstrui. Maar nu zij toch al weer zo zoetjes aan haar koffers gaat pakken zijn wij vanmiddag gaan kijken naar een gedeelte van van inhoud van die van de herfst. Na een paar maanden te hebben lopen rillen in onze fleu rige zomerjaponnetjes, waartegen onze blauwe neuzen vloekten, deed het weldadig aan al de be hagelijkheid van warme kleuren en wollen stoffen te zien. Onder de titel Festival della Moda Autunnale organiseerde Modehuis van Loon-Schrauwers in zaal „Thalia" op woensdag 5 september een zeer gevarieerde show. Er zijn couturiers waarvan wij alles wat zij op de modemarkt brengen afschuwelijk en ondraag baar vinden, maar op deze show zagen wij modellen waaruit het streven bleek de vrouw zo goed mogelijk te kleden en de grote modelijnen te volgen. i De japonnen en deux-pièces vertonen uitermate wijd uitstaan de rokken en rokken met ingestre ken plooien. Ook de strakke rok met of zonder plooi van achter. Men vindt wel eens dat dames met enigszins brede heupen geen wijde rokken zouden kunnen dra gen, maar ons insziens camou fleert men een en ander met een mooi zittende plooirok meer dan met een gladde rok. Wij zagen hier tenminste die middag mooie voorbeelden van. Sommige van de wijd uitstaande rokken deden ons denken aan de crinoline van onze voormoeders, hoewel zij 't natuurlijk zonder petty-coat moes ten stellen. De petty-coat is niet alleen alleraardigst voor onze jongere dames, maar ook de slan ke ouderen onder ons kunnen hiermee een goed figuur slaan en hebben. De stoffen zijn over 't algemeen niet effen; vooral vielen ons de gedekte ruit dessins op die buiten gewoon mooi warm van tint zijn. De bloempatronen in niet directe kleuren zijn aan de kleine kant en streepmotieven, nauwelijks zicht baar, die zich buitengewoon goed lenen voor een originele verwer king. De meeste mantelpakjes en deux-pièces die wij zagen zijn met aangesloten middel. De schootjes zijn veelal kort o.a. met afgeronde punten en knoopsluiting midden voor. We zagen een prachtige trois-pièces „Antrain" in Itali aans tweed. Voor diegene die handig met de naald is een ele gant stuk werk. Tweed wordt nog steeds met succes verwerkt. Zo zagen wij een mooie japon en een strakke rok in een mooi En gels tweed „Carennac". De groot ste attractie was de bedrukte Ita liaanse wollen mousseline „Ara besque", bedrukt met cashmir- en romantische bloemenmotieven. In deze stof zagen wij blouses en japonnen. De Max Heyrmans-cre- aties waren bijzonder mooi. Ja ponnen met een soort queue en vooral viel op een strakrokkige japon met een originele heupver werking. l i De jersey en wevenit deux- pièces waren ook vertegenwoor digd waarvan ons vooral de voor delige prijs als muziek in de oren klonk. Ze zijn mooi strak van lijn met hoge halssluiting. Creatie Vicky bestaande uit een zwarte plissé rok en een long- tcwrso blouse bleef wat prijs be treft een verrassing en de heer Kelders die de show geestig en voorlichtend leidde raadde de aanwezigen aan deze geheimzin nige sluier persoonlijk bij Mode huis van Loon-Schrauwers op te lichten. Na de pauze zagen we een keur van cocktail-japonnen speciaal vervaardigd door het Zwitsers Modehuis Tanner voor Modehuis van Loon-Schrauwers. Er waren j zeer exclusieve modellen bij in mooie zachte tinten. Wilt u deze stoffen zien, vraagt u dan naar „Lorient", „Louvre", „Lunel" en „Luneville". Cocktail-japonnen met strapless bovenstuk ook weer met zeer wijde rokken en met gladde losse banen aan achterzijde; zéér chique modellen vonden wij. Een model dat ons minder leek maar u mis schien wel is dat met de ballon rok; heel in de verte doet hij denken aan een harembroek. De show eindigde met de op komst van de bruid in, een ook weer exclusief toilet met een gladde rok uitlopend in een kleine sleep en vanachter gecompleteerd met een enorme grote strik. Het mooie bouquet was verzorgd door Bloemenmagazijn van Dongen. De mannequins Yvonne, Sonja, Hansje en Baps, alsmede de man op de achtergrond, de pianist de Heer Eddy Sanges, werden be loond met een hartelijk applaus. Wij kunnen niet anders zeggen aan dat dit een zeer geslaagde show was. Moch u van plan ]zijn eens bij Modehuis van Loon- Schrauwers te gaan kijken, vraagt u dan ook naar Biars, Bizy, Cor tina en Tarbes, tenminste deze stoffen vonden wij erg mooi.

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 9