KAATSHEUVEL Modefestijn in lingerie en wol Uil Loon-op-Zc id's verleden. 1® DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 14 SEPTEMBER 1956 Fa. van Dijk gaf smaakvolle show Drunen Elshout Vlijmen Waspik Beknel ijk 10 Loonopzand Zondag-artsendienst. De zondag-artsendienst wordt deze week waargenomen door Dr. v. d. Wouw. Opening Postkantoor. Vanaf heden wordt op het post kantoor alhier tijdens de kantoor uren doorlopend aan twee loketten geholpen. De openingstijden van het post kantoor zijn van 8.30 tot 12.30 uur v.m., van 2 tot 4 uur n.m. en van 5.30 tot 6.30 uur n.m. Zaterdags van 8.30 tot 13.00 uur. Aanrijding. Door een verkeerde handeling reed dinsdagmorgen een vrachtwa gen in de Grotestraat in het voor tuintje van de Wed. v. Rooy. Het bleef bij materiële schade, o.a. het tuinmuurtje werd grotendeels ver nietigd. Vergadering. A.s. zondag na de Hoogmis ver gadering van het dagelijks bestuur van „Elshout Vooruit" in de Jon gensschool. Statiedag. A.s. zaterdag houdt de O.L. Vrouw Schuts haar jaarlijkse statiedag. De dag begint met een H. Mis aan het Maria-altaar, opgedragen door de gildeheer, de zeereerwaarde heer pastoor. Na de H. Mis gezamenlij ke koffietafel in café Klerks en huldiging van de jubilarissen, de heren L. Klerks en P. Lommers. Daarna prijsschieten. 's Avonds worden de gildezusters verwacht en zullen voordracht, zang en declamatie elkaar afwisselen. De Zwaluw. Zondag 16 sept. laatste wedvlucht met oude en jonge duiven vanuit Christian (België). Daar dit een B.C.C.-vlucht is, vliegen de oude en jonge duiven ditmaal niet afzonder lijk, dus allen in een concours. Inkorven vrijdag 14 sept. van 7 tot 8 uur. Eveneens zal zondag 16 sept. een wedvlucht worden gehouden van uit Vlissingen; dit is ook een BCC- vlucht met oude en jonge duiven. Inkorven zaterdagmiddag 15 sept. van 5 uur n.m. tot half 7; los zon dagmorgen 8 uur. Inkorf centrum. In verband met de Nationale Vlucht Parkestone (Engeland) op 23 sept., heeft de Postduivenvereni ging De Zwaluw, Vlijmen, wederom een inkorfcentrum. Benodigdheden voor deze vlucht zijn te verkrijgen bij de Heer C. Diepstraten alhier. Wielrennen. Zondag 16- sept. nemen verschil lende leden van de Wielerclub De Zwaluw deel aan de grote wieler wedstrijd te Leeuwen. HANDBOOGCONCOURS TE WASPIK. Op de banen van de Hand- boogschutterij „Eensgezindheid" te Waspik werden onder grote belangstelling de laatste ver schietingen gehouden om de dis trictskampioenschappen. Dank zij de goede organisatie kon het programma vlot worden afge werkt, zodat om 8 uur de eind uitslag kon worden bekend ge maakt. Het te Waspik gehouden concours was het laatste van 'n serie tournooien, welke dit sei zoen in verschillende plaatsen werden verschoten. Voor de prijsuitreiking dankte de voorzitter van „Eensgezind heid", de heer Matheijssen, alle deelnemers, de belangstellenden en speciaal de leden van de plaat selijke vereniging door wier werk dit districtsconcours buitenge woon geslaagd is. Eindstand Vrije baan: Afdeling A. Pun- tenprijs A. van Gorp uit Rijen met 44 punten; Rozenprijs A. v. Dongen uit Dongen. Afdeling B. Puntenprijs Heij- kant uit Dongevaart met 44 pun ten; Rozenprijs A. Oerlemans uit Dongen le Ringenprijs: St. Honkiel uit Oosterhout. 2e Ringenprijs: N. Rooijmans uit Dongen. Korpsprijzen: Ereafdeling: ADLM I Dongen 3303 punten; OKK I Dongen 3078 pnt.; Vrien denkring I Rijen, 2322 pnt. Afdeling A: Eensgezindheid I Waspik 2945 pnt.; Glori Serano I Dongen 2896 pnt.; St. Sebastiaan I, Ooster hout 2094 pnt. Afdeling B: ADLM II Dongen 2752 pnt.; Tevredenheid I Dongenvaart 2739 pnt.; Eensgezindheid II Waspik 2229 pnt. Afdeling C: OKK II Dongen 1893 punten; Glori Serano II "Dongen 1564 pt. Des te meer de temperaturen de afgelopen jaren in ons natte landje dalen des te liever kruipen wij in wol. Zelfs 's zomers is bij ons wol eigenlijk al onontbeerlijk geworden. Het alleszins begrijpe lijke, maar toch enigszins vreemde is, dat wij 's zomers min of meer afkerig staan tegenover wollen kleding. Maar per slot van reke ning kunnen wij 'er de laatste tijd wel het ganse jaar mee rondlopen en we willen, daar zijn we vrouw voor, foch ook wel eens iets an ders. Iets wat de heren der schep ping soms betreuren, maar gaan zij er toe over 't op de keper te beschouwen, dan zouden zij toch ook weer niet anders willen. Hoe 't ook zij, we hebben op de lingerie- en modeshow, geor ganiseerd door de fa. van Dijk op woensdag 12 september in zaal „Thalia", veel heerlijk- en mooi warms gezien. In pyama's en nachthemden za gen wij mooie en toch degelijke exemplaren. Want mooi en dege lijk kan wel degelijk gearmd gaan. Goed materiaal als keperflanel en zwanendons verwerkt tot elegan te pyama's en nachthemden. De tijd is gelukkig allang voorbij dat wij onelegant in bed stapten. Een goed zittend nachthemd doet toch altijd weer echt vrouwelijk aan. Vooral het nachthemd dat we za gen in gebloemd keperflanel met laagingezette mouwen, iets wat heel prettig zit. De prijs was zéér voordelig. De pyama's met tri- cotboorden aan jasje en broek vinden wij persoonlijk heerlijk omsluitend. Hiervan ook zagen wij heel aardige modellen. Over aardige modellen gespro ken: van de pyama's die meer huispyama's zijn, waren wij, om 't zo maar eens uit te drukken, weg. Bijvoorbeeld in de huispya- ina in pompadour-dessin satijn flanel, dachten wij, zouden wij on ze man stellig bekoren. Het is knus 's avonds in zo n fleurige pyama bij de haard te zitten als 't buiten koud is. Voor de wat oosters georiënteerden onder ons was er een prachtig exemplaar met een lang ruim jasje in chine- se-motieven-dessin, hieronder Werd gedragen een smalpijpige pantalon. Eerlijk gezegd, hadden wij ook hiervan weer de prijs ho ger gedacht. Weet u dat u nooit een nauw sluitende pyama moet dragen, daar dit zeer slecht is voor de bloedsomloop? Ook het gewatteerde bedjasje verscheen ten tonele: een aardig model m'et V-hals. Niet alleen maar toch ook stellig heel prak tisch tijdens een periode van ziek zijn. De peignoirs waren mooi met wijde klokrok, wijd uitlopende EEN INDRUKWEKKENDE PLECHTIGHEID. Woensdagmorgen om 11 uur had in de parochiekerk van St. Jan de plechtige uitvaart en begrafenis plaats van het stoffelijk overschot van de Weled. Heer P. Steenber gen, directeur der firma Weduwe Steenbergen, en bestuurslid van di verse organisaties in de schoenen wereld. Er was een enorme belang stelling, een bewijs van de grote sympathie, welke de overledene zowel in als buiten Kaatsheuvel ge noot. Als beschermheer van de Kon. Erk. Harmonie Apollo, initiatief nemer en voorzitter van het Instru mentenfonds en de Drumband, schreed het volledige corps in volle tenue de stoet vooraf. Beurtelings speelde de harmonie, onder leiding van kapelmeester Molenschot, een dodenmars en liet de Drumband onder leiding van de heer Wouters zijn droeve afscheidsmars dreunen. Grote kransen werden de baar voorafgedragen. Buiten familiele den, vrienden en kennissen volgden ontelbare belangstellenden de lijk wagen; deputaties van de Kaats- heuvelse schoenfabrikantenbond, van de federatie van Ned. Schoen fabrikanten, w.o. voorzitter Man- naerts en adj. secr. v. Gerven; van de diverse instellingen als bedrijfs vereniging, bedrijfsraad, pensioen fonds; van instellingen van onder wijs en charitas, van erewacht en plaatselijke verenigingen enz. De solemnele uitvaartdienst werd opgedragen door de Zeereerw. Heer Pastoor Pius v. d. Spijker, geassis teerd door de beide kapelaans Van Oort en Verheijen, terwijl aan de zij-altaren door verschillende pries ters het H. Misoffer werd opgedra- rok en een glad aflopende rok. Een niet al te wijde rok in een peignoir staat ons inziens fijner, vooral bij de wat zwaarder val lende stoffen. Er waren effen ge watteerde in gloedvolle tinten en fleurige gebloemde in soepele sa tijnachtige stoffen. We zagen een bijzonder mooie in een violette kleur gecombineerd met grijs. Trouwens de bordeaux-rode met goudgele bloemen deecEer stellig niet voor onder. Over 't alge meen hadden zij grote ronde kra gen die in revers overgingen. Een peignoir is een heerlijk kleding stuk en de prijzen hiervan zijn bij de fa. van Dijk zeker niet aan de hoge kant. Ook zo'n heerlijk kledingstuk is de blouse omdat ze zoveel mo gelijkheden biedt. We kunnen ze met verschillende rokken combi neren. Er trok ons een keur van blouses, pullovers en vesten voor bij: elegante, sportieve en gekle de. Heel mooi vonden wij de cocktail-blouses van kristal-otto- mann met kanten pas en opstaand kraagje. De hele collectie manne quin-blouses, die gedistingeerd zijn door hun eenvoud, met aan gezette, driekwart en lange mouw zijn bij deze fa. verkrijgbaar. Pull overs en jumpers worden in 't al gemeen niet graag gedragen door wat oudere dames maar hier wer den modellen getoond die öol% voor hen uitermate geschikt zijn. Veelal van jersey en boordloos, zodat zij dus minder strak om de taille zitten. Vele modellen van vesten ver tonen ditzelfde: ze zijn boordloos en vallen laag op de heup. De vesten in patentsteek waren veel al fraai. Enkele jaren geleden zouden wij er niet over gedacht hebben om met een wollen blouse of trui naar een feestje te gaan, maar de exemplaren van nu zijn op zichzelf al een feest voor 't oog. Ze zijn van Zwitserse, Ita liaanse, Weense en Belgische import. Hoe mooi zou bijvoor beeld de zuiver wollen angora blouse met asymetrische sluiting staan op een geklede rok of de zwarte wollen blouse van Itali aanse import met V-vormige hals. Iets sportiever maar daarom niet minder mooi was de sweetover ook met V-vormige hals, waar onder een blouse gedragen kan worden. Of heeft p liever over een blouse een aardige bo lero? Wij raden U aan zelf eens een kijkje te gaan nemen, want voor ieders maat en portemonnaie is er bij de fa. van Dijk iets moois te koop. Mevrouw Aalders was een voortreffelijke en charmante leidster, de mannequins waren ge duldig en niet minder charmant, de pianiste wist goed met de no ten raad, daarbij gevoegd een heerlijk „Thaliaans" kopje koffie. gen. Het parochiaal zangkoor voer de, onder leiding van directeur Tuerlings, op verdienstelijke wijze de grote Requiemmis van Perosi uit. De grote kerk was geheel met deelnemende gelovigen gevuld. Aan het graf werd niet gespro ken. Hij ruste in vrede! HButf i VERKIEZING VOORZITTER K.A.B. Zondagmiddag om 12 uur wordt in de Gildenbond een algemene le denvergadering gehouden van de K.A.B. ter verkiezing van een nieu we voorzitter van de afdeling, ter voorziening in de vacature, ontstaan door het bedanken van de heer Jan Beerens. SEen mooie degelijke en vooral i goed passende BRIL levert U PIET VAN ROOIJ Gasthuisstraat 44 1 KAATSHEUVEL Leverancier van alle Ziekenfondsen. EEN AFSCHEID. De parochie St. Jozef is een ge meenschap, die samenwerkt. Bij herhaling komt dit tot uiting als 't personen of belangen van deze groeiende parochie betreft. Kapelaan Hoek werd voor een paar weken overgeplaatst naar As ten. Er was geen tijd om deze ac tieve werker, vooral voor de jeugd organisaties, een behoorlijk afscheid te bereiden. Geen nood. Er werd 'n comité gevormd dat als devies voer de: een uitstel is geen afstel en. nu wordt de kapelaan vrijdagavond een afscheid in het Efteling-restau- rant geboden, dat alweer een be wijs zal worden van de gemeen schapszin die een kenmerk van de St. Jozefparochie is. In ons volgend nummer hopen we hieromtrent iets meer te kunnen meedelen. EUPHONIA-CONCERT UITGESTELD. Lag het oorspronkelijk in de be doeling dat de harmonie van het Kon. Muz. Gez. zaterdag 15 sept. op de kiosk op de Markt een volks concert zou geven, door omstandig heden kan dit concert op die datum niet doorgaan. Van bestuurszijde wordt ons thans meegedeeld dat thans het concert is vastgesteld op zondag 23 september a.s. Het wordt dan een mooie finale op de grote wielerronde van Kaatsheuvel, die op die dag zeker grote belangstel ling zal trekken. CYCLUS-AVONDEN. Evenals vorige jaren zal de KAJ- bedrijfsdienst ook dit jaar weer cyclus-avonden voor de jeugd ge ven. Ze heeft hierbij de beschik king over een keur van gezelschap pen, welke hun lauweren op cul tureel gebied reeds hebben ver diend. Hier volgen de verzorgende ge zelschappen en de diverse data, zo als deze door de plaatselijke zijn gepland: 30 september Eindhovens amusements-orkest. Dit orkest heeft reeds vele suksessen geoogst; het is bekend zowel van Radio als van plaatselijke uitvoeringen; 25 okto ber toneeluitvoering van ons eigen jeugdtoneel; 25 november film; welke film hiervoor uitgekozen wordt, is nog niet bekend, maar het wordt zeer zeker een uitstekende jeugdfilm; 29 december Dr. Ariëns groep Eindhoven; ook dit toneelge zelschap heeft reeds grote triomfen gevierd en zal ook in Kaatsheuvel ongetwijfeld in de smaak vallen. Op 2 februari 1957 wordt een Ca baretavond verzorgd door Zonnig- Brabant uit Eindhoven. Dit gezel schap zal, gezien zijn goede repu tatie, zeer zeker grote belangstel ling trekken, temeer daar deze groep in Kaatsheuvel geen onbe kende is. Het ligt in de bedoeling voor de ze cyclus-avonden speciaal abonne mentstoegangskaarten te verstrek ken, waarop dan een behoorlijke reductie kan worden gegeven. De prijs van deze kaarten zal dan on geveer 3.50 voor de zes avonden bedragen, wat globaal genoifien een reductie van 2.50 bedraagt. Nog een activiteit in de St. Jozef-parochie. Ten bate van de Missie wordt zaterdag en zondag a.s. in de zaal van café ,,'t Hovent.je" een fan cy-fair georganiseerd ten bate van de Missie, meer speciaal be doeld voor de Java-missie, waar been binnenkort Broeder Balvers uit de St. Jozefparochie weer vertrekt. Zaterdagavond wordt dit fan cy-fair om 6 uur geopend. Tal van attrakties worden bijeenge bracht om de bezoekers gelegen heid te bieden het brengen van hun missie-offertje gezellig te maken. Zaterdag is 't fancy-fair open tot 11 's avonds. Zondag 16 september wordt weer geopend om 12 uur. Na een pauze van 2 uur tot half 4 blijft er die dag gelegenheid tot 11 uur 's avonds. Aan het fancy-fair is een lo terij verbonden met als eerste prijs een dames- of herenrijwiel naar keuze; 2e prijs een elec- trisch strijkijzer en verder vele zeer waardevolle prijzen. Reeds maandagavond om 8 u. vindt de trekking plaats. Ook voor de jeugd zijn er op dit fancy-fair vele verrassingen, o.m. de attraktieve grabbelton, die grote mogelijkheden inhoudt. Zeer zeker gaat dit fancy-fair weer een bewijs worden van de grote missieliefde van Kaatsheu vel, bijzonder daar het hier de missie betreft waar een van zijn eigen zonen werkzaam is. DESK-nieuws. Het komend weekend is DESK reeds volledig in actie. DESK 1 gaat een vriendschappelijke wed strijd spelen tegen Leerdam Sport '55, een club waartegen DESK reeds meermalen een sportieve wedstrijd speelde. DESK 2 gaat naar Taxandria 2 en kan hier zeer zeker 2 winst punten behalen, als het elftal geeft wat het heeft. DESK 4 gaat naar RWB en dient revanche te nemen op het gelijke spel, waarmede het zon dag j.l. in de Efteling genoegen moest nemen. Er zit meer in, doch het moet er ook uit komen. De jeugdelftallen A en B gaan naar Dongen en daar zaterdag j.l. niet de volledige buit op ei gen veld binnenkwam, zal er nu beter gewerkt moeten worden om alles te veroveren. DESK C neemt het op eigen terrein op tegen een ander Don- gens elftal en rekent op 'n over winning. Zondag dokters-dienst Kaatsheuvel-Loonozpand. De dienst wordt waargenomen door P. Wijtenburg, arts, Kaats heuvel, Hoofdstraat 4, Telefoon 04167—2550. Agenda. Vrijdag 7.30 u. afscheidsfeest van kap. Hoek in de Efteling. Van 78.30 uur n.m. inman- den wedvlucht St. Ghislain in de zaal De Sportwereld. Zaterdag 8 uur n.m. Apoïlo- theater: Cinemascope „Terug uit de hel", toegang 14 jaar. 6 uur n.m. fancy-fair ten bate van de Missie in café ,,'t Ho- ventje". Zondag 12 uur v.m. ledenver gadering KAB zaal Gildenbond. 6 en 8.30 uur n.m Apollo-the- ater: Cinemascope „Terug uit de bel", toegang 14 jaar. Van 1223 uur fancy-fair in ,,'t Hovent.je". Maandag 8 uur n.m. repetitie harmonie Apollo zaal W. Smit. 8 uur n.m. repetitie harmonie St. Jan zaal P. van Dun. K.B.B. „O.V.S." Nu koning winter weer voor de deur staat, zal de K.B.B. weer van wal gaan om hun competitie te doen draaien, 't Bestuur heeft in hun gehouden vergadering be sloten om 6 oktober hiermee te beginnen, terwijl de wedstrijd- j commissie inmiddels weer haar taak heeft volbracht en voor een goede indeling heeft gezorgd, zo dat het ongetwijfeld niet aan spanning zal ontbreken. O.S.V. zal weer voor 'n goede leiding zorg? dragen, en laten we hopen op de sportieve zijde van de sportliefhebbers, dan zal alles j zeker naar wens verlopen. Weer zullen er prachtige kam- pioensprijzen beschikbaar worden gesteld, waar voor gestreden moet worden, er valt nog niet te zeggen wie hier 'n kans op zal maken. Op 22 sept. zal de biljartver. die gevestigd is in café-rest. „De Dreef" om 7 uur nam. haar jaar vergadering houden, waarin te vens de wedstrijdroosters worden uitgegeven: er staan weer enkele j belangrijke punten op het pro- gram, zodat alle leden zeker ver- j wacht worden. Sluitingsfeest der v.v, Berkdijk. Cabaretavond, Op zondag 16 sept. a.s. wordt het 10-jarig bestaan van de R.K. voetbalver. Berkdijk gesloten met een cabaretavond in hun vereni gingszaal. Op deze avond zullen optreden 't welbekende ensemble van de gebr. v. Engelen uit Waal wijk, wat inhoud dat deze slui tingsavond van de feestelijkheden een knalavond zal worden, i De aanvang is precies om 7 uur en is uitsluitend en alleen toegankelijk voor de leden en do- j nateurs van de voetbalver, en van de supportersclub. Als laatste maar zeker niet als i minste cadeau willen wij nog op merken de prachtige bekerkast die de vereniging heeft gekregen van de heer Th. Visser-v. Dinteren. Aan alle Berkdijkers een pret tige avond tijdens dit sluitings feest van het 2e lustrum van v.v. Berkdijk. Opening Winterseizoen. Op zondag 16 september a.s. opent de Kon. Harmonie Sophia's Vereni ging haar Winterseizoen. In de zaal van de heer B. Wijtvliet zal een groot bal worden gegeven, waarvan de muziek verzorgd 'wordt door So phia's Kleinorkest. Aanvang 7 uur. DE TOL VAN VENLOON. Tol was oudtijds een geldelijke last, geheven voor het gebruik maken van een land of waterweg. Het heffen van tol was vroeger een zeer normaal verschijnsel en behalve op bruggen of ook wel bij poorten, werd tol vooral ge heven op bepaalde wegen. Het heffen van tol komt dan ook te genwoordig slechts sporadisch of geheel niet meer voor. Ook Venloon had, allerwaar schijnlijkst reeds vanaf het begin van zijn ontstaan, een tol, en het was niemand minder dan de Groothertogin Joanna van Bra bant, die, in een charter van Leen- verhef, waarvan een fotocopie in mijn bezit is, op 17 november 1387, aan haar „getrouwen vazal" Pauwels van Haestrecht den Oude (10 jaar later zou hij zeer tot ergernis van de hertogin de zijde van de Duitse Keizer kie zen) het recht van tol verleent „op te vaert en wegen van Loon". De wegen naar en van het dorp heetten dan ook ,,'s Heeren strae te". Als zodanig waren in Loon bekend de tegenwoordige Klok- kenlaan, als de heerbaan naar Tilburg, de huidige Venloon- straat, als de baan naar Waalwijk en Heusden, de Molenstraat, als de baan door de duinen naar den Bosch, later de tegenwoordige Bosse baan. Rond 1845 werd hier aan nog toegevoegd de tegen woordige Tilburgse weg, waar langs de provincie enige jaren een tol verpachte, waaraan we de naam danken „Finantie". De tol was dus oorspronkelijk een belasting, geheven door de heer der heerlijkheid. Voor het gebruik van ,,'s Hee ren straete" werden de volgende bedragen als tol geheven „Een voerman met paard en kar, zeven duiten (een duit is stuiver). Voor dubbel span (2 paarden) 7 oortjes. Voor ieder hoornbeest (rund of geit) moest 3 duiten worden betaald. Voor een schaap, varken of gans, ieder een duit. Wie zou denken dat uit de op brengst van de tol, de heer der heerlijkheid de wegen zou doen onderhouden, heeft hpt mis. Iede re boer moest jaarlijks drie vrach ten aarde aanrijden, voor het op maken van de wegen. Hij moest de grachten en sloten langs 's Heeren straete zuiver houden (iedere boer voor zijn deel), ter wijl iedere bewoner nauwlettend moest toezien dat hij de as uit zijn vuur behoorlijk in de karresporen begraaft. j Doch het zijn niet alleen de landbouwers die met dit onder houd der wegen belast waren. De z.g. „opgezetenen", dat zijn zij die geen paard en kar ter be schikking hebben, moeten een paar dagen per jaar aan de we gen en waterlopen werken. Zij betalen dan geen verdere „dorps- lasten" (belastingen). Het beta len van belasting was alleen voor behouden aan de notabelen, zo als de pastoor of onderpastoor, de chirugijn (dokter) en de officier (schout). De rest der bewoners betaalde zijn belasting in de vorm van handenarbeid, die gratis ver richt werd. Men noemde dit „hand en spandienst" verrichten. Van tol was uitdrukkelijk vrij gesteld volgens het charter bo vengenoemd, de abdis van der Camerën- te Brussel, die in de na bijheid van Loon een „uithof" d.i. een kloostertje had op het gehucht Giersbergen, tussen Loon en Dru- nen. 1 Inbreuk op de tolrechten van de heer pleegde hij, die zijn weide liet openstaan, zodat het vee op de wegen kon loslopen. Werd door de schutter op 's Heeren straete loslopend vee aangetrof fen, dan dreef deze het in de schutskooi, een speciaal daarvoor bestemde schuur, waar het de eigenaar kon terugbekomen, te gen betaling van 'n zekere boete. Als compensatie voor het beta len van de tol, mochten de inge zetenen gratis voor zoveel zij voor eigen gebruik nodig hadden turf steken in de „gemeijne moeren". Ze mochten deze turf echter niet aan buitendorpers verkopen, of zelfs aan anderen afgeven. In de tweede helft der 17e «J met de aankoop van een OLIEHAARD of KACHEL, tot wij U vrijblijvend over de BECHT EN DYSERINK-HAARDEN ingelicht hebben. Met deze enigste door de Ned. Ver. voor HUISVROUWEN GOEDGEKEURDE KACHELS demonstreren w|j permanent in onze zaak. PRIJZEN vanaf f 220,- Verder leveren wij nog E. M. JAARSMA, AIR FLOW, de Amerikaanse COLEMAN PERFECTION enz. enz. De zaak, waar Uw Ouders en Grootouders reeds haarden en kachels kochten Hm Pm DEKKERS Vm dm VLIET Hoofdstraat 111 KAATSHEUVEL Tel. 2205

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 10