Thuisstiksters. WIELRENNEN LANDBOUW Ivo van Haren's Schoenfabrieken N.V. Geen zorgen over uw Bodem pensioen dank zij de Boerenleenbank Boerenleenbank Boerenleenbank Eerste fokveedag van de vereniging „De Langstraat' te Sprang-Capelle. keukenfornuis en aanrecht. 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 17 SEPTEMBER 1956 7 mans, H. Molenschot, den Teu- ling, kapelaan Verhagen en me vrouw v. d. Heijden, feitelijk alle personen op de een of andere wijze aan het jeugdwerk verbon den; er werd gelegenheid gebo den een bijdrage te schenken, want men was het 'er over eens, dat bij een afscheid ook een ca deau behoort. En die collecte 'slaagde bovenmate; de sympathie welke de parochie z'n kapelaan toedroeg, sprak daar boekdelen van. En zo werd vrijdagavond ka pelaan Hoek niet naar de 'Gilden bond geleid, waar hij een af- scheidsfilmpje zou draaien, doch hij werd binnengevoerd in de stijlvolle panoramazaal, waar een honderdkoppige menigte hem wachtte en met luid applaus wel kom heette. De heer den Teuling had het voorrecht deze avond te mogen leiden. Hij sprak Met enige huiver en. toch weer graag heb ik de uit nodiging aangenomen, om als eer- sSte hier vanavond, en dan nog 'wel namens de parochianen bij dit afscheid enkele woorden te spreken. Met enige huiver, omdat ik weet, dat mijn woorden te kort zullen schieten om de gevoelens van dankbaarheid en waardering van de parochianen weer te ge ven, Graag heb ik het aangeno men, om nog eenmaal in de gele genheid te zijn onze en mijn op rechte gevoelens van dank te kunnen uitspreken. Wij hebben U enigszins misleid. En dan vertelt spreker op welke wijze het af- scheidje van de jeugd is' uitge groeid tot een spontaan parochie- afscheid. Hij gaat dan verder, als hij meer speciaal het jeugdwerk wil belich ten: U bent te werk gegaan naar het aloude gezegde: wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. U had reeds begrepen wat Mgr. Alfrink uitsprak op 't K.J.B.-congres, dit jaar in den Bosch gehouden: „Al le jeugdwerk is een zeer belang rijke dienst aan de kerk" en U heeft naar deze wetenschap ge werkt. U hebt uw gehele persoon gegeven om o.m. het grote vraag stuk te helpen oplossen: de vrije tijdsbesteding van de jeugd. Gij hebt de jeugdbeweging, die plaat selijk was in parochieel verband gebracht. Uw grootste zorg was de jeugd op te vangen en onder te brengen. De stichting door U in het .leven geroepen „Stichting Jozef-jeugdwerk" is nog niet tot een eigen gebouw gekomen, doch de grondslagen zijn daarvoor ge legd. En we hopen in de naaste toekomst te bereiken, dat we in de parochie 'een eigen jeugdge- bouw bezitten, waar onze jon gens en meisjes gevormd worden tot het volwassen leven. Hij gaat dan verder voort met de idealen, welke kapelaan Hoek bezielden, uiteen te zetten en hij zegt hem dan namens parochia nen en de jeugdbeweging dank voor de offervaardigheid be toond in zijn arbeid de jeugd dichter bij Christus te brengen. Spreker spreekt zijn voldoening uit, dat hij nu reeds de weten schap heeft, dat kapelaan Hoek in kapelaan Verhagen een waardige opvolger gevonden heeft, die het jeugdwerk in Mierlo begonnen hier met enthousiasme en offer vaardigheid wil voortzetten. Spreker sluit dan: Maar de pa rochianen van St. Jozef hebben gemeend hun woorden van dank te moeten doen vergezellen van een stoffelijk blijk van waarde ring. En zij meenden geen mooier geschenk te kunnen geven, dan datgene, wat iedere priester gaar ne persoonlijk bezit, n.l. 'n kelk. Dan dragen twee jverkenners een prachtige kelk, volgens model van de oude Romeinse drinkbeker aan. Moge deze kerk, welke ik na mens de parochianen, namens de jeugdbeweging en de perfecten van de Maria-congregatie U aan bied, en waar .allen spontaan aan hebben bijgedragen voor U een blijvende herinnering zijn aan de jaren hier doorgebracht. Als groepsleider van het jeugd werk brengt spreker dan nog dank namens leiders en leidsters voor de prettige samenwerking en de sfeer van vertrouwen, waarin steeds gewerkt is. j Dat God U heel bijzonder in uw verdere leven moge zegenen is de slotwens, waarmede spreker eindigt. Een hartelijk applaus drukte de instemming van de parochianen met de woorden van spreker uit. Nog volgde een hele rij van sprekers met woorden van dank en sympathie en tevens met jovi ale geschenken. Het was de heer Leo van Beek namens de acolie ten, de heer v. Wanrooij namens het Mannenkoor Semper Vivens, een lid van de V.K.A.J., een van de gidsen, van de verkenners, de kabouters en welpen, die in pro za en poëzie dankten en huldig den. Ter afwisseling zong Semper Vivens een paar koorwerken en sloeg er de jeugddrumband „De Tirolers van St. Bernhard" lustig in streng rythme op los, dat de Eftelingzaal dreunde. j Natuurlijk kon ook Pastoor de Klijn niet nalaten zijn „eigen" woordje te spreken. Een afscheid gelijkt vaak op een uitvaart, al dus de pastoor, want Scheiden tut Weh, doch hier gelijkt het een gloriedag. Hier waart gij verbon den aan het jeugdwerk en gij hebt U bij de jeugd bemind ge maakt. Hier was uw terrein slechts klein, doch in Asten staat gij voor werk, dat veel zwaarder is; een parochie, die driemaal zo groot is, onder de leiding van een deken, alzo zijt gij bevorderd tot dekenaal kapelaan. Hier hebt gij veel goeds gedaan en ik mag U feliciteren met de keuze, die de bisschop in U voor Asten gedaan heeft. En mocht U eens de ge dachte bekruipen om overge plaatst te worden, als U Asten niet ligt, ga dan met uw jongens op kamp, want ge hebt het bij ondervinding, dan kan U een be noeming elders verrassen. Goede raad is duur, neem dan deze dure raad van uw oud-pastoor als een cadeau aan. 1 Tot slot spreekt kapelaan Hoek een dankwoord. Hij is ontsteld van de avond hem hier bereid, waar hij slechts een afscheidje met een film voor zijn jeugdkin- j deren bedoeld had. Vertrekken is een beetje sterven, zegt een Frans schrijver Het verleden komt u voor de geest, ge ziet uw tekortkomingen en fouten. Hij had niet mogen verwachten wat hem hier bereid is Hij is daar niettemin zeer dankbaar voor. Het prachtgeschenk, een kelk in de vorm van de oude romeinse drinkbeker, is een cadeau geheel naar zijn hartewens. Hij vraagt zich af waaraan hij dat verdiend heeft. In zijn nieuwe parochie l wacht hem zwaar werk; hij weet i hier vrienden te hebben achter gelaten en hij hoopt dat deze aan hem zullen blijven denken, ook in het gebed. Wederzijds zal hij ook Kaatsheuvel in zijn her innering houden, zeer bijzonder in de H. Mis, als hij zijn mooi cadeau gebruikt. Hij sluit met een dankwoord aan allen en ie der in het bijzonder. Persoonlijk neemt kapelaan Hoek dan met een handdruk en 'n kort woord van allen afscheid. Onder grote belangstelling is donderdag j.l. de eerste fokvee dag, georganiseerd door de K.I.- vereniging „De Langstraat" ge houden. Door de Provinciale com missie werd, na beoordeeld te hebben de 140 aanwezige afstam melingen, de stier „Swetwyck Sikkema" een tweede premie toe gekend voor exterieur vererving. Van de stier „Swetwyck Piet" werden 53 dieren voorgebracht, waarvoor 'een derde premie werd gegeven. i Volgens mededeling van de rijksveeteelt consulent Ir. Blauw hof, wordt door beide stieren goed werk geleverd. De groep van de stier „S.P." was iets meer onregelmatig, de melkvaarzen over 't geheel zeer schraal en af gemolken wat wijst op 'n beste productie. De zeer grote groep dieren van de stier „S.S." vertoonde meer uniformiteit en lijn, waaronder heel veel mooie dieren. Het heeft ook bij uitzondering plaats dat 'n stier reeds bij de eerste bezichtiging der afstamme lingen 'n tweede premie krijgt toegewezen. Het is voor de K.I.- ver. De Langstraat 'n rijk bezit, deze beide dieren op hun station te hebben. Na deze keuring werd de fok veedag, waarop ondanks het re genachtige weer veel publiek aanwezig was, waaronder we op merkten Dr. Buis, adjunct-direc teur v. d. gezondheidsdienst voor N.Br., de heren dierenartsen, Dr. Zijlmans, Capelle, Dr. Spierings, Waalwijk, Dr. Driessen, Raams- donksveer, Dr. Tolhuijzen, Made, Dr. van Loveren, Breda, Notaris Waverijn, wethouder gem. Spr.- Capelle, de heren voorzitters en directeuren der melkfabrieken de Toekomst, en R'donk-Waspik, heren van de Rijkslandbouwvoor- lichtingsdienst enz., officieel ge opend door de Edelachtb. heer A. Smit, burgemeester v. Sprang- Capelle. Door Z.E.A. werd op hoge pjrijs gesteld dat deze orga nisatie Capelle als middelpunt heeft gekozen en hij hoopt dat zo'n dag tot een jaarlijks terugke rend evennement mag uitgroeien. Gezien de reeds behaalde re sultaten door de nog zo jonge vereniging, spoorde spreker voor al de veehouders uit eigen ge meente aan, niet te conservatief te blijven, doch gebruik te maken van de voordelen, die op dit ge bied worden geboden. Alsdan wordt in drie keurings- ringen de strijd gestreden tussen de individuele dieren In totaal 260 stuks. De uitslag is als volgt: Koeien geboren voor 1952; meer dan 6 maanden drachtig. lste prijs: 9 Ida Th. Rijken, Capelle. 9a. W. Klein - v. Gils, Elshout. 6 Nelly 7, J. C. v. Strien, R'donk. 3 Aaltje 2, Wed. B. Timmermans, Capelle. 2de prijs: 8 Beemsterboer 9, Wed. B. Tim mermans, Capelle. 1 Christina, A. J. Corput, Capelle. 2 Dora 8, Gebr. de Wit, R'donk. 3de prijs: 7 Roza 7, Gebr. de Wit, R'donk. 4 Nelly 2, J. de Rooij, R'donk. 5 Sjaantje 3, Jac. Vos, Capelle. Geboren voor 1952; minder dan 6 maanden drachtig. lste prijs: 12 Bertha 2, L. J. Hooimaiers, Raamsdonk. 22 Emma, A. J. v. d. Corput, Ca pelle. 15 Pel. Anna 6, Th. Adr. Rijken, Capelle. 2de prijs: 21 Annemieke, Th. Rijken, Capelle. 16 Marijke 2, J. A. Kamp, R'donk. 13 Marie 2, J. A. Kamp, R'donk. 23 Marie 4, Jan Hamers, K'heuvel. 27 Anna 8, Adr. de Jong, K'heuvel. 3de prijs: 18 Juffer 26, A. C. L. Kamp, Was pik. 26 Neeltje 8, A. v. d. Sanden, Waal wijk. 11 Adrie, J. A. Kamp, R'donk, 19 Adrie 2, J. A. Kamp, R'donk. 14. Jaantje 2, Jac. Vos, Capelle. 17 Diena 28, L. J. Hooijmaiers, Raamsdonk. 20 Dina, S. P. v. Dongen, R'donk. 24 Henny, S. P. v. Dongen, R'donk. 25 Aaltje 4, S. P. v. Dongen, R'donk. Geboren in 1952; meer dan 6 maanden drachtig, lste prijs: 36 Jo 7, S. P. v. Dongen, R'donk. 34 Clazien 2, J. de Rooij, R'donk. 41 Anna 2, B. Kuijsters, K'heuvel. 35 Henny 8, W. D. Knaap, R'donk. 45 Nelly 5. G. J. Knaap, R'donk. 2de prijs: 29 Ingema Pietje 56, Th. Rijken, Capelle. 37 Dientje 2, D. J. Knaap, R'donk. 31 Annie, A. J. de Roon, Sprang- Capelle. 43 Marie 6, J. de Rooij, R'donk. 32 Aaltje 3, Jac. Vos, Capelle. 39 Henny P. A. C. v. Huiten, Elshout. 40 Boukje 2, A. C. L. Kamp, Waspik. 3de prijs: 28 Catharina 2, Th. Rijken, Capelle. 38 Tjiske 4, J. v. d. S.taak, Oudheusden. 44 Grietje 16, Jac, Pijnenburg, Loon op Zand. 42 Marie 6, A. A. Schoenmakers, Raamsdonk. Geboren in 1952; minder dan 6 maanden, lste prijs: 46 Nelly 7, W. Biemans, Waspik. 53 Lizette 10, J. v. d. Staak, Oudheusden. 49 Jetje 7, Wed. Muskens, Elshout. 50 Hendrik je 24, A. C. L. Kamp, Waspik. 2de prijs: 48 Anna 5, L. J. Hooijmaiers, Raamsdonk. 52 Anna 70, Th. Rijken, Capelle. 51 Juffer 27, A. C. L. Kamp, Waspik. 3de prijs: 54 Tonny 5, A. J. v. d. Corput, Capelle. 47 Nelly 2, A. A. Schoenmakers, Raamsdonk. Geboren in jan. t.m. mei 1953; meer dan 6 maanden, lste prijs: 55 Greta 3, W. Biemans, Waspik. 70 Efnma 2, W. Biemans, Waspik. 60 Tinna 24, A. A. Schoenmakers, Raamsdonk. 66 Troukje 2, A. C. L. Kamp, Was pik. 2de prijs: 63 Corrie 3, A. W. v. Strien, Raamsdonk, 69 Aaltje 1, D. J. Knaap, R'donk. 64 Lucia 5, A. W. v. Strien, R'donk. 62 Lieske 1, J. J. de Bont, R'donk. 68 Tilda 24, A. Rombouts, K'heuvel 3de prijs: 59 Truda 9, S. P. v. Dongen, Raamsdonk, 57 Martha 6, M. Kleijn-Backx, Elshout 67 Liza 2, J. C. Meijs, Waspik. 84a Corry 2, J. H. Kuysters, Raamsdonk Geboren jan. t.m. mei 1953; min der dan 6 maanden, lste prijs: 72 Pitje 2, L. J. Hooijmaiers, Raamsdonk. 73 Toosje 3, J. C. Verschure, Waspik, 80 Grietje 3, Missiehuis, K'heuvel. 79 Trees 8, A. de Jong, K'heuvel 2de prijs: 81 Dora 6, A. de Jong, Kaatsheuvel, 84 Anna 17, Jan Hamers, K'heuvel. 77 Leny 3, Aug. M. v. d. Griendt. Oudheusden. 71 Dirkje, J. C. Verschure, Waspik. 83 Gonda 6, J. C. Meiis, Waspik. 82 Ida 4, P. A. C. v. Huiten, Elshout. 3de prijs: 78 Mina 4, Aug. v. d. Griendt, Oudheusden. 76 Pietje 2, Missiehuis, K'heuvel. 74 Nelly 16, Gebr. Buys, Oudh'den. 75 Bertha 9, C. Meijs, Capelle. Geboren juni t.m. december 1953; minder dan 6 maanden, lste prijs: 95 Lucia 62, W. Klijn-v. Gils, Elshout. 92 Juliana 7, Wed. A. v. Steenoven, Waspik. 96 Anna 18, Jan Hamers, K'heuvel. 101 Roosje 1, Gebr. de Wit, R'donk. 86 Truda 20, A. de Kort, L,-op-Z. 97 Dina 6, Jan de Graaf, Sprang. 2de prijs: 99 Mientje 13, Jan de Kort, Kaatsheuvel. 87 Sjaantje 11, Jan de Kort, Kaatsheuvel. 85 Sjaantje 10, Jan de Kort, Kaatsheuvel. 89 Fientje 7, J. C. Meijs, Waspik. 3de priis: 98 Anny 17, A. C. L. Kamp, W'pik. 90 Truda 22, A. de Kort, L. op Z. 93 Anny 6, Wed. W. de Jong, Kaatsheuvel, 91 Johanna 33, Gebr. A. C. J. Buys, Oudheusden. 94 Janette 4 A. v. d. Sanden, Waalwijk. 100 Trui 6, M. J. Verschure, W'pik. Geboren in juni t.m. december 1953; meer dan 6 maanden, lste prijs: 112 Lucia 63, W, Klijn-v. Gils, Elshout. 115 Saartje 1, P. J. v. Strien, Raamsdonk. 110 Meile 1, Gebr. de Wit, Raamsdonk. 2de prijs: 114 Fientje 8, J. v. d. Staak-Piron, Oudheusden 104 Cato 2, J. v. d. Staak, Oudheusden. 149 Dirkje 47, Wed. B. Timmer mans, Capelle. 105 Corry 2, P. J. de Groot, R'donk. 3de prijs: 113 Truus 8, G. Knaap, R'donk. 117 Sjaantje 3, Aug. v. d. Griendt, Oudheusden. 109 Lucia 64, W. Klijn-v. Gils, Elshout. 131 Henny 10, W. D. Knaap, Raamsdonk. 123 Hanni 2, A. J. de Roon, Sprang-Capelle. Gekalfde, lste prijs: 107 Toosje 1, J. A. Kamp, R'donk. 102 Hiltje 20, P. A. v. Huiten, Elshout. 2de prijs: 175 Anna 7, A. v. Noije, K'heuvel. 111 Bertha 3, G. Kamp-v. d. Born, Waspik.. 106 Dina 9, C. Kemmere, Waspik. 182 Franca 3, A. v. Noije, K'heuvel. 3de prijs: 108 Beatrix 5, A. v. Strien, R'donk. Gekalfde. Geboren in 1954, minder dan 6 maanden. lste prijs: 119 Anna 10, P. J. de Bont, R'donk. 129 Roza 2, Missiehuis, K'heuvel. 121 Bertha 4, Missiehuis, K'heuvel. 118 Rika 14, G. Pulles, Elshout. 138 Marie 5, J. A. Kamp, R'donk. 132 Dina 5, A. Klijn, Kaatsheuvel. 127 Bontje 111, P. A. C. v. Huiten, Elshout. 2de prijs: 126 Boukje 61, Jac. Pijnenburg, Loon op Zand. 130 Venis 3, P. A. C. v. Huiten, Elshout. 139 Jaantje 3, A. P. v. Suijlekom, Capelle. 136 Grietje 23, Jac. Pijnenburg, Loon op Zand. 134 Anna 29, A. J. v. d. Corput, Capelle. 128 Ineke 6, A. J. de Roon, Capelle. 141 Tilda 26, A. Rombouts, Kaatsheuvel. 124 Boukje 29, A. v. d. Sanden, Waalwijk. 3de prijs: 125 Marie 17, A. v. Mensvoort, Kaatsheuvel. 142 Fientje 9, Jan Meijs, Waspik. 140 Anna 20, J. Hamers, K'heuvel. 137 Betsy 3, B. Kuijsters, K'heuvel. 135 Bontje 112, P. A. C. v. Huiten, Elshout. Vaarzen, geboren 1 jan. t.m. 15 maart 1954; meer dan 6 maanden, lste prijs: 144 Jaantje 2, Th. Rijken, Capelle. 168 Johanna 5, Th. v. Dongen, Raamsdonk. 167 Boukje 5, A. C. L. Kamp, W'pik. 148 Nella 3, C. G. Langerwerf, Raamsdonk. 150 Beatrix 6, J. C. v. Strien, Raamsdonk. 157 Leentje 3, Ch. v. d. Heikant, Raamsdonk. 2de prijs: 161 Nora 14, Wed. M. Muskens, Elshout. 146 Willy 3, D. J. Knaap, R'donk. 154 Janny 4, Wed. B. Timmermans, Capelle. 163 Ria 4, J. v. d. Staak, O'heusden. 147 Geertje 22, Wed. B. Timmer mans, Capelle. 152 Jetje 6, J. v. d. Staak, Oudheusden. 166 Jet, A. C. L. Kamp, Waspik. 3de prijs: 156 Jetje 81, W. Klijn Jzn., Elshout. 164 Nelly 12, J. C. v. Strien, Raamsdonk. 159 Corry 9, C. Kemmere, Waspik. 145 Clazina 3, J. v. d. Staak, Oudheusden. 158 Nelly 5, J. v. d. Staak, 160 Marijke 2, D. J. Knaap, R'donk. 153 Anny 11, Wed. M. Muskens, Elshout. 151 Jetje 5, J. v. d. Staak, Oudheusden. 143 Annemieke 2, Th. Rijken, Ca pelle. 169 Willy, P. J. v. Strien, R'donk. Vaarzen. Geb. 15 mei t.m. 1 juli '54; meer dan 6 maanden. lste prijs: 183 Jetje 82, W. Klijn Jzn., Elshout. 174 Nelly 6, A. v. Rooij, K'heuvel. 181 Corry 4, J. H. Kuijsters, Raamsdonk. 187 Lotje 2, W. Klijn Jzn., Elshout. 2de prijs: 177 Johanna 10, A. C. L. Langer werf, Waspik. (Slot volgend nummer) WIELRENNEN WAALWIJK. Dubbele weekeind-zege van Dré de Vries. Zaterdag nam Dré de Vries deel aan de Ronde van Berk el. Er moes ten 72 ronden gereden worden en in de 38ste ronde sprong Dré met v. Egmond weg uit het peloton. Sa men liepen ze een ronde uit. In de laatste ronde maakte hij zich los van zijn concurrent en kwam met grote voorsprong als eerste over de finish. Zondag heeft hij wederom een goede cours gereden. Verschillende malen heeft hij genrobeerd zich los te maken van het peloton, maar op het snelle parcours en het fel ja gende peloton mislukte het steeds. Twintig ronden voor het einde ge lukte het hem nog weg te komen en later voegden zich nog 6 ren ners bij hem. In de felle eindspurt wist hij wederom als winnaar over de streep te gaan. Een keurige pres tatie. Zondag a.s. start hij in de Ronde van Kaatsheuvel. AMERIKAANS MILJARDEN PLAN VOOR VAART OM DE KAAP. De Amerikaanse regering heeft volgens diplomatieke kringen in Washington een grootscheeps hulpprogram opgesteld om West Europa te helpen de enorme kos ten op te vangen van het omleg- ken van haar aanvoerlijnen om de Kaap de Goede Hoop voor het geval de Suezkwestie daartoe dwingt. Minister Foster Dulles zal woensdag volgens de verwach tingen op de conferentie van de westelijke leiders in Londen een aanbod van niet minder dan twee miljard gulden aan lenin gen doen, waarvan een deel be steed kan worden voor het be trekken van Amerikaanse olie, wanneer de olie uit het Nabij el Oosten Europa niet meer zou kunnen bereiken. Er schijnen! plannen opgesteld te zijn om da gelijks 450.000 vaten olie over d oceaan naar WestEuropa te ver schepen, om de dagelijkse be hoefte van 2V2 miljoen vaten te) kunnen blijven dekken. Met ditp aanbod hoopt Washington de Westeuropese staten er van af te brengen geweld tegen Nasser 1e gebruiken. Kalk op het stoppelveld. Straks ruimen de gewassen weer het veld en breekt een gunstig tijdstip aan om met het strooien van kalk te beginnen. De grond is na de graanoogst veelal vrij droog en als bovendien het weer wat meewerkt kan men zich voor de bekalking geen betere gelegen heid wensen! De kunstmest strooier vindt gemakkelijk zijn weg en met het eerste stoppel- ploegen wordt de uitgestrooide kalk vanzelf door de akker ver werkt. Aparte bewerkingen om de kalk met de grond te mengen zijn dus overbodig, wat een aanzien lijke arbeidsbesparing geeft. j De hoge bodemtemperatuur in de maanden juli, augustus en sep tember activeert —de bacterie werking; de kalk komt snel tot oplossing en men kan dus een zo groot mogelijk nuttig effect uit zijn kalkmeststof halen. Wanneer men de Winterwijkse Dolomiet uitstrooit wordt in een combina tie, die zowel voor zware als voor lichte gronden geschikt"is, mag nesium en kalk aan het land toe gediend. Beide elementen zijn onmisbaar voor onze gewassen; het belang van zomerbekalking met een magnesiumhoudende kalkmeststof bleek eens te meer, toen kort ge leden kwam vast te staan, dat meer dan een derde van de Ne derlandse gronden te zuur is. Daardoor blijven de opbreng sten veel lager dan mogelijk zou zijn. Als binnenkort de graanoogst binnen is heeft de boer een ideale kans om vlug, voordelig en nut tig de stoppelbekalking uit te voeren. Hij verzuime niet om de ze kans goed uit te buiten! Te KOOP in goede staat zijnd Adres te bevragen bureau van dit blad. „DE ECHO" geeft voor Waalwijk, Kaatsheuvel en de Lang straat DE BESTE RECLAME vragen HOOG LOON. Stikwerk wordt gebracht en gehaald. Inlichtingen en aanmelding bij de afdeling Personeel te Waalwijk. Wanneer u in aanmerking komt voor een Bodempensioen bespaart u zich veel moeite en zorg. wanneer u de Boerenleenbank machtigt uw Bodempensioen te laten bijschrijven op een spaarboekje bij de Spaarbank van de r Zendt daarom het ingevulde machtigings formulier zo spoedig mogelijk op naar de Kassier van uw eigen Boerenleenbank of vraag vandaag nog een machtigingsformulier aan C.VANROOY Mgr. Völkerstr. 2 - Kaatsheuve tel. 2278.

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 3