Waalwijksefen LangCourant Uit da Lang SPORT HANDBALSPORT I HOCKEY KAATSHEUVEL - TEL. 2002 Dr van BEURDENSTRAAT 8 Drunen Cishout Vlijmen Heusden Sprang HUREN VAN BRUiDSTOILETTEN Cape lie Waspik VOORLOPIG AKKOORD OP DE KRIM. Duivensport VRIJDAG 5 OKTOBER 1956 Uitgever: Waal wij kse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week. DE ECHO WHET ZUIDEN BureauxGROTESTRAAT 205, WA AL WIJK TEL. 2621 79e JAARGANG No. 77 Abonnement: 21 cent per week per kwartaal 2.70 2.95 franco p.p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties: speciaal tarief OPGERICHT 1878 TELEGR.-ADRES: „ECHO" Zondagsdienst. De zondagartsendienst wordt deze week waargenomen door Dr. Ver haak. Nationale Bosloop. i Op het kampeercentrum „De Klinkaert" wordt a.s. zondag de twaalfde nationale bosloop gehou den over een parcours van 5000 m„ om de grote prijs van de Langstraat. Willy v. Zeeland nam vorig jaar de wisselbeker voor de derde maal mee en kreeg deze dus in eigen dom. Ook dit jaar zullen er weer prominente lopers aan de start ver schijnen, want deze jaarlijks terug kerende Bosloop heeft in sportkrin gen veel belangstelling. Het kam peercentrum is voor deze gelegen heid voor het publiek opengesteld. Met nadruk zij er echter op gewe zen, dat dit alleen maar geldt voor het terrein en 'niet voor de gebou wen. De prijsuitreiking zal geschie den bij Ten Eijk Theehuis. Bouw- en Woningtoezicht. Het houten gebouwtje van Bouw en Woningtoezicht, dat geruime tijd gestaan heeft in de Stationstraat, is verplaatst naar hoek Prins Bern- hardstraat-Julianastraat. Bouw- en Woningtoezicht zal in Drunen voor lopig alleen maar op woensdagmor gen zitting houden van 9 tot 12 uur. Per 1 januari 1957 zal de nieuwe dienst starten, die wordt onderge bracht in het nieuwe gebouw open bare werken. J eugd-spaaractie. De Jeugd-spaaractie van de Boe renleenbank had in het afgelopen jaar weer de volle belangstelling van de jeugd. Het sparen werd bij zonder attractief gemaakt met het verzamelen van een aardig boekje en platen over in en om de boerde rij. Ook voor 't komende jaar heeft men weer iets attractiefs bedacht in de vorm van een fraai dieren- album. Winando komt in Drunen. Winando, de bekende telepaat, komt op zijn tournee dit jaar ook naar Drunen. Belangstellenden kun nen hem zondagavond ontmoeten in de zaal van café Elshout. Plaatsbespreken zondag van 11 tot 1 uur aan de zaal, en niet zoals op de affice staat vanaf heden. Rikconcours. Door de K.A.J. zal a.s. zaterdag avond een Rikconcours gehouden worden in café Klerks. Aanvang half 8. Prachtige prijzen zijn be schikbaar. Maandvergadering „De Zwaluw". Zaterdag 6 oktober om 8.30 uur maandvergadering van de postdui venvereniging „De Zwaluw" in ca fé (den Braai) A. Klerks. Tevens uitreiken van de extra prijzen van Vlissingen en Parkestone, (Enge land). —-nm ««saw»"-—- - - -- Maandvergadering „Rozenjacht". Zondag 7 oktober maandvergade ring „Rozenjacht" in café P. Gevers, Meliestraat alhier. Er zullen bespre kingen worden gevoerd over de on derlinge competitie van de Vlijmen- se Kruisbooggezelschappen, met als inzet een wisselbeker, geschonken door de kasteleins. Wi (BESSSMHi Maandvergadering „Rozenknopje". Zondag 7 oktober maandvergade ring van „Rozenknopje", gevestigd in café H, Boom. Diploma. Op de Nijverheidsschool te Waal wijk wisten de volgende leerlingen uit Vlijmen het diploma te behalen: Timmeren: P. H. J. v. Baardwijk. Smeden-Bankwerken: A. v. En gelen, Adr. H. v. Heivoort, Joh. v. d. Heijden, H. L. v. Lamoen en W. P. Verheijen. Elektriciën: P. A. Kiviets en W. Peijnenborg. Kruisboogsport Willem Teil. Zaterdag 29 en zondag 30 sept. werden de eerste schietwedstrijden gehouden in café B. Oremans, op de banen van Willem Teil. De stand van deze wedstrijden is als volgt: Korps A 1. Onderlinge Vriend schap, Haarsteeg 87 pnt. 2. Na Ar beid Vermaak, Rosmalen 81 pnt. Korps B 1. Onderlinge Vriend schap, Haarsteeg 2 74 pnt. 2. Na Arbeid Vermaak 2, Rosmalen 2 68 pnt. Korps C 1. Na Arbeid Vermaak, Rosmalen 3 57 pnt.; extra beker Onderlinge Vriendschap, Haarsteeg 53 pnt.; Koningskruis M. v. Raven- steijn, Haarsteeg 23 pnt.; Ere-teken Sjef v. Beijnen, Haarsteeg 23 pnt. Personele prijzen: 1. A. v. d. Dun- gen, Haarsteeg 25 pnt.; 2. J. van Beijnen, Nieuwkuijk 24 pnt.; 3. M. v. Ravensteijn, Haarsteeg 24 pnt. A Extra prijs M. v. Ravensteijn, Haarsteeg met 24 pnt. B Mej. Annie de Wert, Rosma len, 22 pnt. C Sjef v. d. Wiel, Vlijmen 21 p. Personeel B Mej. Annie de Wert, Rosmalen 22 pnt. Personeel C Sjef van der Wiel, Vlijmen 21 pnt. Op zaterdag 13 en zondag 14 okt. wordt het tournooi voortgezet. Korfbalsport. lste klasse: Jeep 1Never Down 1 04 Zondag speelde Never Down 1 haar eerste comDetitiewedstrijd in Vught tegen Jeep 1. Never Down zette de competitie goed in en be haalde een verdiende 40 overwin ning. 2de klasse: Jeep 2Never Down 2 04 Ook het tweede twaalftal van Ne ver Down deed niet onder en klop te Jeep 2 uit Vught met 40. Volleybalsport. Zondag speelde Ever Ready de return-wedstrijd in Tilburg tegen Olympia '54 met de volgende uit slagen: Olympia 1Ever Ready 1 12 Olympia 1Ever Ready 1 21 Dit werd een verdiend gelijk spel. Olympia 2Ever Ready 2 21 Olympia 2Ever Ready 2 20 Ever Ready 2 verloor beide wed strijden. Jammer dat'in de eerste wedstrijd Ever Ready met pech te kampen had, anders was het zeker een gelijkspel geworden, hetgeen de verhouding beter zou hebben weer gegeven. K.A.B., afdeling Vlijmen. De K.A.B., afdeling Vlijmen, pre senteert met medewerking van de plaatselijke vakafdelingen aan haar leden een uniek non-stop-program ma van 3 volle uren, waarin optre den het Familie-Cabaretgezelschap Verleg uit Geldrop. Deze avonden worden gehouden op 27, 28 en 29 oktober in het Patronaatsgebouw 's avonds om 7.30 uur precies. Ongevallen. Toen enkele vissers maandagmor gen ons dorp passeerden, ontdekten zij langs de kant van de weg een bromfiets, die zeer gehavend was. In de onmiddellijke nabijheid trof fen zij de bestuurder aan, die in be wusteloze toestand verkeerde. Het bleek onze dorpsgenoot, de heer v. Baardwijk te zijn, die tot op nog toe onbekende oorzaak waarschijn lijk tegen een boom is gereden. Per ambulance-wagen is 't slacht offer naar het ziekenhuis in Den Bosch overgebracht, waar bij een ingesteld onderzoek bleek dat hij een schedelbreuk had opgelopen. Later op de dag had op de hoek van de Grintweg een botsing plaats tussen een vrachtauto en een wielrijder, waarbij laatstgenoemde vrij ernstige verwondingen opliep. Na in het ziekenhuis in 's-Bosch te zijn verbonden, kon hij weer huiswaarts keren. Roode Kruis-boot. Dinsdag 2 oktober j.l. bracht een Roode Kruis-boot met invaliden, de „Kasteel Staverden", een bezoek aan onze stad.. De boot nam lig plaats aan e ender steigers aan de Prins Hendrikkade. De aan boord zijnde zieken werden door leden van het Roode Kruis-korps afdeling Heusden, onthaald op fruit e.d., terwijl door diverse zangverenigin gen enige zangnummers ten gehore werden gebracht; ook de Heusden- se Fanfare zorgde voor een muzi kale noot. Het verplegend personeel bezocht in groepsverband Heusdens nieuwe stadhuis, hetwelk voor deze gelegenheid weer feestelijk was verlicht, waar hun, na te zijn rond geleid door burgemeester A. van Delft, een verversing werd aange boden. Gediplomeerd. Aan de Nijverheidsschool te Waal wijk behaalden onze stadgenoten A. Klerks en A. Sagt het diploma voor smeden en bankwerken. Onze stad genoot M. Janson behaalde het di ploma elektriciën. Beroepen. Door Ds,. B. K. W. Dijkstra alhier werd een toezegging van beroep naar de Ned. Herv. Gemeente van Baambrugge ontvangen. Ned. Herv. Kerk. In de Ned. Herv. Kerk alhier hoopt a.s. zondag des voormid dags half tien en des namiddags half drie in de Dienst des Woords voor te gaan Ds. Sonnenberg van Kampen. Jubileum. J.l. woensdag herdacht de heer B. Spierings alhier de dag waar op hij vóór 35 jaar in dienst trad bij de Timtur-schoenfabrieken te Waalwijk. Door de directie werd de jubi laris gehuldigd, waarbij hem werd dank gebracht voor zijn trouwe plichtsbetrachting gedurende 35 jaren en hem als stoffelijk blijk van waardering een gouden hor loge en een envelop met inhoud werden aangeboden. Van het personeel mocht de jubilaris een prachtige vulpen in ontvangst ne men. Ook wij feliciteren de jubilaris van harte met dit jubileum en wensen hem alle goeds toe voor de toekomst. hannes van den Hoek; Grietje Cor nelia v. Dongen 71 jaar, ongehuwd. Ingekomen: Johannes Gerardus Roovers van Etten; Cornelia Gerdi- na Boomaerts, echtg. van J. G. Roo vers, van Steenbergen; Adrianus Johannes Jacobus Kouwenberg van Waalwijk; Gerrit Marinus Kerst van Fijnaart; Geertruida Maria Arendse van Waalwijk; Antonius Petrus Cornelis Wijgerde van Til burg. Vertrokken: Joanna Maria van Galen naar Loonopzand; Jacoba Cornelia Heurter, echtg. van H. Dekkers, naar 's Gravenmoer; Cor nelis Adrianus Breedveld naar Al melo; Anna Adriana Vos naar Rot terdam; Robert Ort naar Tilburg; Willy Frisca Couturier, echtg. van R. Ort, naar Tilburg; Meindert v. d. Galiën naar Raamsdonk; Wilhel mus Arnoldus Hilkhuijsen naar P.V. „De Luchtvaart". De postduivenvereniging „De Luchtvaart" houdt zaterdagavond 6 oktober om 8 uur in haar clublokaal café Cové-v. d. Haart aan de Nieu- wevaart, een ledenvergadering. Nu het vliegseizoen weer achter de rug is, vragen andere belangrijke pun ten, zoals clubtentoonstelling e a. de aandacht. Het bestuur vertrouwt dat in verband hiermee de leden, zo enigszins mogelijk, van him be langstelling blijk zullen geven. Bruidsmeisjes japonnen, Sluiers, Kapjes, enz. Tevens grote collectie GELEGENHEIDSKLEDING VOOR HEREN. BOSSCHE KLEDING-SEBVICE - De enige SPECIAALZAAK voor DEN BOSCH e. o. - VUGHTERSTRAAT 205 - Tel. 5385 - DEN BOSCH Opening nieuwe winkel. Het winkelpand Kerkstraat 54 alhier, dat werd aangekocht door de heer Jac. van Zelst-Gruter, winkelier in kruidenierswaren, rookartikelen en drogisterijartike len, en dat geheel werd ver nieuwd en gemoderniseerd, zal naar wij vernemen op a.s. don derdag 11 oktober worden ge opend. Bibliotheek Chr. Volksbond. Nu het leesseizoen weer aan breekt, zal op donderdag 11 ok tober a.s. de leesbibliotheek van de Chr. Volksbond weer voor het lezend publiek worden openge steld. Wekelijks op donderdag avond van 78 uur zal gelegen heid worden gegeven tot het af halen en terugbezorgen van boe ken. Daar de bibliotheek, waar van in voorgaande winters een druk gebruik gemaakt werd, weer met een aantal nieuw verschenen boeken is aangevuld, is er voor eenieder weer volop ontspan ningslectuur te krijgen, in het bijzonder ook voor de jeugd. Burgerlijke Stand over september. Geboren: Jacobus Go vert, zv. Ja cobus Theodorus Timmermans-v. .d Leij; Yvonne May, dv. Cornelis Hendrik Kohier Winterwerp-Koe- dijk; Anna Maria, dv. Gerrit Gee- nen-Roersma; Marinus Cornelis, zv. Marinus Wervers-le Sage; Aria Maurina, dv. Dirk de Rooij-Mande- makers; Dirk Johannes, zv. Adriaan v. Oversteeg-Schuller; Gerrit Pieter Johannes, zv. Cornelis de Rooij-v. Beek; Johanna Catharina Maria, dv. Nicolaas de Bie-Smits; Johannes Cornelis, zv. Johannes Konings- Bakkeren; Machiel Adriaan, zv. Ma- chiel Hoefnagel-de Rooij; Adriana Antonia, dv. Gerrit Peter van der Schans-Netten; Antoinette Clasina, dv. Teunis Waarts-v. d. Galien; Adriaan Elize, zv. Gerrit Both-Wa- gemakers; Maaike, dv. Teunis v. d. Kolk-v. Oosterhout; Johannes Wil helmus Hubertus Marinus, zv. Jo hannes Wilhelmus Timmermans-in 't Groen; Anna Martina, dv. Johan nes Konings-v. Strien; Petronella Hendrika, dv. Cornelis Dirk Ver- hagen-Groenenberg: Antonia Hen drika, dv. Johannes Koenen-Roo- mer; Pieter, zv. Pieter Antonie Net- ten-v. Oversteeg; Adriana Maria Jo hanna, dv. Hendrik Adriaan v. d. Zanden-Huij gens. Gehuwd: Adrianus Johannes Ja cobus Kouwenberg 24 jaar te Waal wijk en Wilhelmina Engelberta Ma ria v. Dam 21 jaar alhier; Herma nns Dekkers 23 jaar te 's Graven moer en Jacoba Cornelia Heurter 25 jaar alhier; Antonie Sprangers 41 jaar en Clasina Maria van den Bogaert 32 jaar, beiden alhier; Ni colaas Pieter Versluis 25 jaar te Vlijmen en Catharina Rosenbrand 24 jaar alhier. Overleden: Helena Ros 73 jaar, wed. van Pieter Kruijf; Geertruida Wagemakers 89 jaar, wed. van Jo- Geslaagd. Aan de faculteit Natuurkunde der Technische Hogeschool te Delft, slaagde de heer J. J. Dubbelman dezer dagen voor het eerste gedeel te van het propadeutisch. Winkelweek. Naar wij vernemen organiseert de R.K. Winkeliersvereniging te Waspik ook dit najaar weer haar jaarlijkse winkelactie. De zoge naamde winkelweek zal gehouden worden van 19 november tot en met 5 december a.s. Gediplomeerd. Per ultimo september bekroonden de volgende leerlingen uit Waspik hun opleiding aan de Nijverheids school te Waalwijk met het beha len van het einddiploma: Laurens Timmers (metselen); Kees Donks (timmeren; hij behaal de de derde prijs) en Ad de Wit (timmeren). Naar verwachting zal maar schalk Tito vandaag uit Rusland naar Zuid-Slavië terugkeren. Er zijn duidelijke tekenen dat hij bij zijn besprekingen op de Krim tot een voorlopig akkoord is geko men ten gunste van de nieuwe „liberale" communistische koers. Diplomatieke waarnemers hech ten in dit verband veel belang aan een hernieuwde aanval op Stalin in de Pravda van gisteren, en aan een officiële Russische mededeling, dat de vriendschap tussen de Sovjet-Unie en Zuid- Slavië is versterkt. Het Russi sche partij-orgaan schreef: „De laatste tijd is de vrees voor han gende en onduidelijke problemen in de betrekkingen tussen de Zuidslavische bond van commu nisten en andere communistische en arbeiderspartijen aanzienlijk verminderd en deze slinkt nog steeds meer. Tegelijkertijd neemt de samenwerking in omvang toe". Maar het Kremlin schijnt over het verloop der besprekin gen aan de Zwarte Zee niet ge heel tevreden. In Moskou bleef donderdag voor het eerst sinds lang het gebruikelijke dagelijkse communiqué over het doen en laten van partijsecretaris Kroes- jef en premier Boelganin achter- wege. Het ijzeren gordijn rond de Krim blijkt nu volledig. 65.000 GULDEN BIJ BANK VERDUISTERD. Door 't boeken van gefingeer de posten heeft de ongeveer 50- jarige bankemployé J. H. uit Heemstede zijn werkgever de Nederlands-Franse Bank N.V. aan de Herengracht te Amster dam - in een tijdsbestek van enkele jaren benadeeld voor ruim 65.000 gulden. De man, die zich zelf bij de recherche van het bu reau Singel meldde, toen hij be merkte dat zijn manipulaties waren mislukt, heeft een volle dige bekentenis afgelegd. Van het verduisterde geld 'is niets meer over. 17 INDONESIËRS VRAGEN ASYL OP NIEUW-GUINEA. In de omgeving van Fakfak op Nederlands Nieuw Guinea is een prauw, met 17 Indonesische op varenden aangekomen. Zij ver klaarden te zijn gevlucht uit een plaatsje op de Aroe-eilanden met de bedoeling in Nieuw-Guinea asyl te verzoeken. Zij zijn door de politie aangehouden en voor nader verhoor naar Fakfak over gebracht. KAATSHEUVEL. Programma zondag 7 oktober. Wilhelmina '08 (Weert) DESK. Scheidsrechter dhr. J. M. Swinkels, Eindhoven. Zondag a.s. staat DESK in Weert een zeer zware wedstrijd te wachten bij Wilhelmina '08. Deze vereniging eindigde vorige competitie op de tweede plaats en is nu beslist van plan het nog beter te doen, gezien de twee overwinningen welke zij reeds behaald heeft. Zondag j.l. won zij nog bij Schijndel met 3-0, dit in tegenstelling met de doorge geven uitslagen in de sportbla den van maandag. DESK herstelde zich zondag reeds mooi door ODG met 10 te kloppen en indien in Weert met hetzelfde élan wordt gestre den, moet een gunstig resultaat te bereiken zijn. Veel sukses, le P11 r T O 1 I O T* O DESK 2—Alliance 2 (Roosen daal). Scheidsrechter W. van der Sande Jr. DESK 2 speelt zondag a.s. haar eerste thuiswedstrijd en komt in het strijdperk tegen het reserve- elftal van de le klas amateur Al liance uit Roosendaal. Dit kan een interessante wedstrijd wor den, omdat volgens ons de krach ten niet veel verschillen. De man nen van zilveren de Nijs (Graard speelt dit jaar 25 jaar bij DESK) moeten maar eens goed voor de dag komen en trachten de beide punten in Kaatsheuvel te hou den. DESK 3Dongen 2. Scheids rechter M. Broers, Tilburg. Het 3e elftal startte weliswaar \orige zondag met een nederlaag tegen SET 3, maar zal nu tegen Dongen 2 alles in het werk stel len om de eerste punten binnen te halen. WSC 5DESK 4. Scheidsrech ter C. Schaapsmeerders, Tilburg. Het 4e elftal begint zondag de competitie met als eerste wed strijd uit tegen WSC 5. Het zal in Waalwijk slecht kersen eten zijn bij de mannen van WSC, maar de mannen van Groenen- daal moeten laten zien, dat zij dit jaar wederom hoge ogen wil len gooien. BERNDIJK. Berkdijk 1—WVO 2. A.s. zondag krijgt Berkdijk WVO uit Oosterhout op bezoek. Wordt deze derde competitieont moeting de tweede overwinning? Dat is natuurlijk iets wat iedere Berkdijkse supporter van harte hoopt. ,Maar dan zal er harder aangepakt moeten worden dan zondag j.l. in Raamsdonk. Dus, wil men zondag tegen WVO de volle winst thuis houden, dan zal het tweemaal drie kwartier hard aanpakken zijn. De wedstrijd is vastgesteld om half drie. Om 12 uur zal Berkdijk 2 we derom een competitiewedstrijd spelen tegen Berkdijk 3. DRUNEN. Na de twee nederlagen waar mede RKDVC 1 deze competitie gestart is, zal men zondag a.s. voor eigen publiek gaan probe ren meer sukses te behalen. Dan komt namelijk het voor Drunen onbekende Hero uit Breda op be zoek. De resultaten die tot nu toe behaald werden, zijn aanleiding geweest dat RKDVC zondag met een tamelijk gewijzigd elftal in het veld zal komen. En als iede- re speler zich dan voor de volle j honderd procent geeft, dan moet j er toch sukses te behalen zijn. i Daarom rekenen we er op dat'er zondag met inzet van alle kracht gespeeld zal worden, zodat het publiek een aardige wedstriid te wachten staat. RKDVC 2, dat de competitie met een overwinning is begon nen, zal zondag a.s. bij Schijndel 3 gaan proberen op de goede weg voort te gaan. „RKDVC 3 ontvangt om 12 uur WSC 3, terwijl het 4e elftal de RKrptse Boys gaat bekampen en RKDv C 5 bij Heusden op bezoek gaat. Dames Promotieklasse A. Waalwijk 1Tilburg 1 04. In tegenstelling tot de vorige week, toen de Waalwijkse dames by een smorende temperatuur een gelijk spel hebben behaald, heeft de thuiswedstrijd tegen Tilburg 1 verlies gebracht. Reeds na de beginbully nam Tilburg het heft in handen en heeft dit de gehele wedstrijd we ten te behouden. Ze waren veel sterker, sneller, en zetten door gevaarlijke aanvallen de Waal wijkse achterhoede steeds weer aan het werk. Het is dan ook aan hen te danken, dat er de eerste helft slechts één doelpunt is ge maakt. Na een kwartiertje begon Waalwijk iets sterker te worden doch de voorhoede was niet in vorm en de enkele schoten in de richting van het Tilburgse doel werden steeds weer op uitsteken de wijze door de backs wegge werkt. Opvallend was het steeds weer buitenspel lopen van beide elftallen, wat het spel steeds af brak. Na rust hadden de Tilburgse dames hun spelwijze veranderd en ze stuurden de Waalwijkse names van het kastje naar de muur. Met dieptepasses zette hun halflinie de voorhoede aan het werk, hetgeen verwarring sticht te voor het Waalwijkse doel. Op merkelijk, doch zeer fout was 't, nat de Waalwijkse voorhoede zich niet vrij speelde, doch zich steeds liet afdekken door de Til burgse middenlinie en achter hoede. Hoewel Waalwijk alles op alles zette om een tegenpuntje te scoren, hadden ze geen geluk, lilburg daarentegen wist met n°g 3 schoten, waarvan 2 uit strafcorners, die door hen op uit stekende wijze genomen werden, het Waalwijkse doel te vinden. 1 oen het eindsignaal klonk, was de stand dus 4—0 in het voor deel van Tilburg. A.s. zondag wordt in Tilburg tf8en Were Di 1 gespeeld. Dit elftal is n oude rivaal van Waal- wfjk en het was vroeger traditie «7 "e hieeste wedstrijden door «7re ,Dl-.gewonnen werden. 1-1 a(\ ii K za' deze keer natuur lijk alles op alles zetten om deze traditie te verbreken. Handbalnieuws Tachos. v»n°Tda£ a-s,i sPelen de elftallen van t achos hun eerste cornpeti- tiewedstryden. De dames spelen p k 2e,klasse West Noord- Brabant en komen tegen 't ster ol?1",? T?-lburS" De laatste 1J e,,zu.,tegen dit team speelden, eindigde in een 7—5 nederlaag. bfj,deQ herenelftallen spelen p u i klasse West Noord- Brabant en komen beide uit tegen S- JKop*®.daal 1 en Roos'en- daa! 2 uit Roosendaal. De wed- strijden worden op het Baard- wijk-terrem gespeeld en vangen resp. om 10 en 11 uur aan. Deze tegenstanders zijn voor Tachos nog totaal onbekend, zodat we ons onmogelijk aan voorspellin gen kunnen wagen. De elftallen Komen beide voor de eerste keer m de competitie uit, zodat we er wel op kunnen rekenen dat het zaj. sjPai?Pen' Wij kunnen de sportliefhebbers daarom 'n gang naar het Baardwijk-terrein aan- laden, om ook van deze nieuwe opkomende sport te genieten. KAATSHEUVEL De eerste navlucht door de duivenclub uit 't Hoventje geor ganiseerd, kreeg 225 duiven in de manden voor de vlucht naar Weetr, 75 km. Lostijd 10 uur. Eerste duif 10.54.23 u. v.m. Uitslag: 1 M Ververs; 2 P Grootswa- gers; 3, 19 L v d Ven; 4 C Labee; 5, 22 M Lensveld; 6, 34 H van Nieuwstadt; 7, 71 M Lensveld; 8, 14 B v jHe'esch; 9, 31, 33, 72 J v Heeswijk; 10 H Snoeren; 11, 59 H v d Pas; 12 T Schaafstra;' 13, 55, 70 C Moreval; 15 A Snoeren; 16 L de Bondt; 17 A v Gooi; 18, 38, 57 Jac Vloemans; 20, 58 J v Riel; 21 M Soeterboek; 23, 25 27 28, 30, 41, 66 L V Geel; 24 |A Pijnenburg; 26, 29, 63 W Molen schot; 32, 37, 42 M Brokx; 35 G Kemmeren; 36, 46, 47 M C Da- men; 39 ,Wal Hamers; 40, 45, 48, 62 Hh v d Hout; 43 A Snoeren; 44 Fr v d Linden; 49 P Dirksen; 50 W. Oomes; 51 A Priems; 52 G Grootswagers; 53 C Laros; 54 H Schoenmakers; 56 H. Klis; 60 C de Bondt; 61 J Muizelaar; 64 W Jansen; 65 W Emmers; 67 H Snoeren; 68, 69 A Priems; 73 G v d Linden. Winner Serie I: M Ververs; eerste winnaar serie II L v d Ven. Zondag a.s. wordt de navlucht Eindhoven georganiseerd door de vereniging De Combinatie bij Piet van Dun. Dan wordt gevlo gen tegen geldprijzen van f 40, f 25 en f 15.

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 13