wollen dekens WAALWIJK JUBILEUM- f 21.50 IMSSS Fa, A.J. J.NEEFS&Zonen H. STASSAR aanbieding 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 15 OKTOBER 1956 VERWERSTRAAT 5 - Tel. 7831 's-HERTOGENBOSCH WHJmen Neusden Brabant, ten bate van de gezond heid van het Brabantse kind, zal door de bestuursleden van de plaatselijke afdeling aan de pa rochianen loten worden aange boden. Voor een gulden heeft men kans op een van de vele waardevolle prijzen. Mooi sukses. Op de kringwedstrijd voor tuinbouwgewassen wisten de he ren H. Klijn en A. Kolmans resp. de tweede en achtste plaats te bezetten. Voorwaar een mooi sukses. Op de ledenvergadering van de RKJB is besloten om dit win- terseizoen met een toneelclub te beginnen. Staande de vergade- ring gaven zich reeds elf leden op De regie berust bij de heer C Klijn, technisch adviseur van dt RKJB. De bedoeling is om m de maand januari voor het voet licht te komen en dan ook aan de kringwedstrijd deel te nemen. Laten we hopen dat er nog ver schillende verborgen krachten voor de dag komen. Najaarskeuring stieren. Op de gehouden najaarskeu ring voor stieren werden goed gekeurd van: W. Klijn Jz. drie stieren; C. Pulles 1 stier; M. Pul les Jaczn. 1 stier; P. van Hul ten 2 stieren; Adr. Pulles Hz. 1 stier; J. van Haaren 1 stier. Vijf stieren werden afgewezen. Winterprogramma K.A.B. Door het bestuur van de KAB is het ontwikkelingsprogramma voor het a.s. seizoen vastgesteld. Voor de maand oktober dhr. v. Buul met als onderwerpMen selijke verhoudingen in het be drijfsleven. Voor november Pater Fiden- tius Het nieuwe Brabant. Voor december de heer P. Vriens Leef zelf uw leven, Het ligt in de bedoeling het programma te besluiten met de viering van het Jozeffeest in de maand maart. Ook is een fonds gesticht voor het op handen zijnde priester feest van de zoon van het lid de heer C. Siegers. De heren G. Schapendonk en Joh. van Venrooij werden belast met de inning van de gelden. Hiervoor zal uitsluitend in KAB-verband een actie worden gevoerd, o.a. door het houden Van rikconcoursen en eventuele vrijwillige bijdragen. Voorwaar een mooi initiatief. grote maat één-persoons, zuiverwollen dekens, 2-kleurig, slechts Ziet de etalages bij ning geopend en hiermede revan che genomen voor de onverdien de nederlaag die ze had opgelopen bij Smerdiek. De vele bezoekers hebben ten volle kunnen genieten van deze wedstrijd. In tegenstel ling met andere wedstrijden start te SSC al direct na het aanvang- signaal in een hoog tempo en zij wisten dan ook spoedig de score te openen. Maar door een misver stand in de achterhoede maakten de bezoekers al gauw gelijk, 1-1. Doch de thuisclub nam dit niet en met razend snelle aanvallen kwa men ze keer op keer voor t doel der gasten en toen de rust aan brak hadden ze een mooie en ver diende 51 voorsprong. Na de thee zagen we hetzelfde spelbeeld, hoewel gezegd moet worden dat Smerdiek dapper vol hield. Toch konden ze niet ver hinderen dat SSC de stand op voerde tot 7-1. Daarna d.edj^p ze het wat kalmer aan, zodat Smerdiek wat meer in de aanval kon komen. Doordat de achter hoede met wegwerken wat aar zelde, kon Smerdiek nog drie keer het net vinden. Maar in die be drijven had ook SSC niet stil ge zeten en met flitsende1 aanvallen, over de vleugels geleid, wisten ze nog 'n tweetal malen het doel en zelfs bijna het net te doorboren. Na het einde ging SSC met 'n 94 overwinning naar huis en volkomen verdiend, dit werd zelfs door de tegenstanders ten volle toegegeven; ze hadden ook niet anders verwacht. CAPELLE Wit-Zwart 2—P.T.T. 1, 5—2. Ook PTT uit Tilburg heeft j.l. zaterdag bij Wit-Zwart de vlag moeten strijken en liefst met drie doelpunten verschil. Dat betekent dat de Wit-Zwart-reserves nu na drie ontmoetingen ongeslagen aan de top staan. Voorwaar een re sultaat dat reden geeft tot vol doening en mogelijk iets inhoudt voor de toekomst. Wit-Zwart gaf de stoere PTT-mensen van begin tot eind goed partij, t' Overwicht op de Tilburgenaren is niet der mate groot geweest, maar toch wel zodanig dat Capelle de over winning volstrekt verdiende We kunnen dan ook gevoegelijk zeg gen dat de uitslag in overeenstem ming is met het spel dat de beide ploegen ons hébben laten zien. Er zat vooralsnog niet -veel vaart in het duel met de roodge- truide gasten, maar toen na vin nig doorzetten A. v. d. Werken z'n activiteit beloond zag met een feilloos doelpunt van hem, begon nen de Capellenaren sterker te attaqueren. Het gevolg daarvan was wederom een goal, nu van de voet van rechtbinnen Piet van Tilborgh. Enkele ogenblikken na de pauze reeds scoorde PTT, to taal buiten verwachting, een te gendoelpunt en het werd zowaar i de renner met de meeste pech. SPRANG N.E.O.—The Gunners, 0—2, Onverwacht, doch verdient, hebben The Gunners de beide puntjes mee naar Breda genomen. De eerste helft in deze wedstrijd was zeker de sterkste van de thuisclub, toen waren zij het die de toon aan gaven en was de paal geen struikelblok voor een paar goede schoten geweest, dan was de eerste helft besloten met een kleine, doch zeker verdiende voorsprong; doch de score bleef dubbelblank. De tweede helft was juist an dersom. Nu was het 't sterk do minerende The Gunners wat ons elftal volkomen aan banden leg de en ook de kunst vertoonde openingen te maken, wat trou wens een klein kunstje was, daar ons elftal het middenveld volko men onbezet liet, en van daaruit steeds gevaarlijke passes tussen onze verdedigers werden gege ven, waaruit zij dan ook twee goede doelpunten wisten te sco ren* 1 Wat ons elftal betreft was het de slechtste wedstrijd sinds lange tijd, geheel fantasieloos en zonder veel spelinzicht gespeeld. Scheids rechter van Herthuizen leidde correct. Het tweede elftal van NEO is ook in de vijfde wedstrijd nog ongeslagen gebleven, toch moes ten zij een puntje afstaan aan H. N. C. 2, in een wedstrijd die meer hard dan fraai was. Aan beide zijden werd in deze wedstrijd te veel met de mond gespeeld. VRIJHOEVE-CAPELLE Karfbalcijfers bij SSC-Smerdiek SSC heeft haar nieuwe terrein met een daverende overwin met een te zwaar gestrafte penal-i ty, enige tijd daarna gelijk, 2-2, Zou PTT toch gaan winnen? Op dat ogenblik een vraag waarop slechts een onzeker antwoord kon volgen. Voetbal is nu eenmaal in veel gevallen een kansspel. Maar het getij keerde ten gunste van Wit Zwart, want toen rechsbui- en Wim Schapendonk die met A. van der Werken van plaats was verwisseld bij een gevaar lijk snelle aanval via de paal ra«k schoot, stond het 32. En spoe dig daarop volgde linksbuiten A. Mouthaan met een genadeloze vierde treffer en daarmee waren de Tilburgse heren van de PTT van de kaart. De Capelse victorie werd tenslotte bezegeld met een doelpunt van klasse (het schot trof precies doel onder de kruising van paal en lat; het kon dus niet mooier!) van Piet van Vuren. HANDBAL WAALWIJK Tiachos I—Tachos II, 230. In een kat en muis spelletje hebben de Tachos reserves met flinke cijfers verloren. Een aardi ge wedstrijd waarin de reserves ondanks de grote nederlaag van begin tot eind hard en goed ge werkt hebben. Tachos I—Roosendaal II, 1—2. Ondanks een sterk veldover- wicht hebben de dames vlak voor het einde door een tegendoelpunt de wedstrijd verloren. Voor rust kregen de Tachos-dames legio kansen, waarvan er één benut werd; na rust zette Roosendaal alles op alles en wist de gelijkma ker te scoren. Beide partijen zet ten toen alles op alles, maar door slecht schieten wisten de Tachos^ dames, die voortdurend voor het Roosendaalrdoel waren, geen doelpunten te maken. Vlak voor het einde maakte Roosendaal het Winnende doelpunt, waarmee het éinde kwam. WAALWIJK Wielrennen, J.l. zondag startte de Vries uit Waalwijk in „Pellenaars Ronde" van Terheijden, welke koers werd gereden in twee series en daarna de finale. In de eerste serie nam de Vries na enkele ronden de lei ding en na 18 ronden was hij een ronde uitgelopen, met het gevolg dat hij de overige renners gedub beld had, met nog 8 premies. In de tweede serie werd in de eerste ronden kalm gereden, maar zoals bekend achtervolgde de pechvogel hem weer in grote ma te, daar hij zelf zeer beschadigd was en zijn stuur geheel dubbel was gevallen. Ondanks dit wist hij voor de finish het peleton weer in te ha len en eindigde hij als 9e, met nog drie premies en een premie voor BENOEMING. Mgr. W. Mutsaerts, bisschop van 's-Hertogenbosch, heeft tot kerk meester van de St. Antoniusparo- chie benoemd de heer Edm. v. Rooy, arts. Geslaagd. Onze stadsgenote mej. Ria Slaats slaagde voor verpleegster. Zij genoot haar opleiding in het St. Anna-ziekenhuis te Oss. Zij is thans als zodanig aangesteld in het St. Nicolaasziekenhuis, alhier. TWEE JUBILEA BIJ N.V. ANDRÉ VAN HILST. Op 24 oktober a.s. zullen er bij het grootwinkelbedrijf André van Hilst een tweetal jubilea feestelijk worden herdacht. Op die dag viert de heer A. Leijtens zijn 25-jarig dienstjubileum in dienst van deze firma en mej. J. v. Delft, filiaal houdster van het bedrijf St. Anto- niusstraat 90, haar 40-jarig jubi leum. Des morgens om 11 uur zal in Hotel Verwiel de huldiging van de beide jubilarissen plaats hebben. 40-JARIG JUBILEUM BIJ FIRMA WED. VERHULST. Binnenkort zal de heer Fr. Ves- ters zijn 40-jarig jubileum, in dienst bij de firma Wed. Verhulst, vieren.. ST. ANTONIUSPAROCHIE 'Gisteren werd van de kansel af gekondigd dat met ingang van 1 november a.s. de banken in de kerk niet meer zullen worden verpacht, dus het systeem van vaste plaatsen is vervallen; zulks met het oog op het groot aantal nieuwe parochia nen, die in 't andere geval de kans op een plaats zouden missen. OPBRENGST COLLECTE ST. VINCENTIUS. De zondag j.l. gehouden collecte van de St. Vincentiusvereniging in de parochiekerk van St. Jan alhier, heeft opgebracht het zeer mooie be drag van 1.007.29. ONTWIKKELINGSAVOND K AB Woensdagavond 17 oktober a.s. zal in de Gecroonde Leersse de 2de Ontwikkelingsavond van de K.A.B, worden gehouden. De heer v. d Meijden zal spreken over; „Opvoe dingsmoeilijkheden met onze grote kinderen". LiediertaÉel „Oefening len Vermaak." Het eerste winterconcert der liedertafel zal plaats vinden op donderdag 22 november. Als solist is hiervoor geënga geerd de bekende Tenor Justus Bon, na een tournée in Australië, wederom in Holland terugge keerd. AANBESTEDING NIJVERHEIDSSCHOOL. Da aanbesteding van de bouw en verbouw der Nijverheidsschool voor Waalwijk en Omstreken zal plaats hebben op woensdag 7 november a.s. des voormiddags 11 uur in Ho tel Verwiel. 30 Flatwoningen aanbesteed. Vrijdagmorgen had op het ge meentehuis de aanbesteding plaats van 30 flatwoningen aan het Her tog Janpark in Waalwijk. De bouw staat onder directie van ar chitect J. van Huiten ,en de direc teur van Gemeentewerken de heer J. Kobben. De inschrijving was als volgt: Fa. P. A. Kramer, Waalwijk 1 f 1.007.777 Fa. Lips, Tilburg f 716.376 Fa. Couwenbergh, Waalwijk f 689.000 Zeer geslaagde avond voor het Koningin Wilhelmina-fonds. Zaterdagavond is het Utrechts j Dokterscabaret in Waalwijk ge weest. De afdeling Waalwijk van het Katholiek Vrouwengilde had deze avond,.georganiseerd ien be paald dat de opbrengst ten goede zou komen aan het Koningin Wil helmina-fonds. Het Utrechts Dok terscabaret verzorgde de avond volkomen belangeloos en de be langstelling van het Waalwijkse pubiek was uitermate groot. En alhoewel het bestuur van het Ka tholiek Vrouwengilde ons nog niet kon meedelen hoe groot het Datig saldo is, dat aan het Kon. Wilhelmina-fonds kan worden afgedragen, het laat zich aanzien, dat het een niet onaanzienlijk be drag zal zijn. In ieder geval ho pen we het te zijner tijd aan onze ezers te kunnen melden. Burgemeester Teijssen heette bij de aanvang van de avond iedereen hartelijk welkom en hij gewaagde van zijn grote waar dering voor het Katholiek jVrou- wengilde, dat door het organise ren van deze avond zo'n grote steun verleende aan het Koningin Wilhelmina Fonds, het fonds, dat bestaat om de meest ernstige en meest gevreesde volksziekte te bestrijden. .Vergeet het", dat was de titel van het cabaret, dat na dit ope ningswoord een aanvang nam. We moeten nu constateren, dat we er inderdaad al veel van ver geten hebben; de conferencier van het gezelschap, de heer Mignon, huisarts van professie, heeft zo enorm veel te vertellen gehad dat we onmogelijk alles nog kunnen recapituleren, maar dat het alle maal even gezellig ,en fris, ja, dat het zo'n bijzonder gezonde soort humor was, zal ons iedereen be amen, die de avond heeft bijge woond. We hebben bijzonder ge noten. De schetsjes en liedjes wa ren goed en werden prettig voor gedragen. Er werd ook gegoo cheld, zo heel genoeglijk. Al bij al, dit gedeelte van de avond slaagde buitengewoon. Na het cabaret was er nog een verloting waarvan de hoofdprijs een radio was. Het grote aantal loten ging vlot van de hand. De stoelen gingen vervolgens aan de kant en er kwam ruimte om te dansen, want een bal was het derde en laatste gedeelte van het avond-programma. Het was een schone avond voor een zeer te prijzen doel. R.K. Middenstands vereniging Waalwijk. Dinsdag 14 oktober j.l. vond in Hotel Verwiel de uitreiking plaats van de diploma's aan een 20-tal deelnemers aan de 2-jarige cur sus van de Dr. van Beurdenclub in tegenwoordigheid wan het be stuur van de Middenstandsver eniging. Pater Adam, leider van de cur sus, dankte de deelnemers voor hun trouwe opkomst, waardoor de avonden van des te meer beteke nis zijn geworden. Spreker stelde voor om met de Dr. van Beurden club door te gaan en noemde di verse actuele onderwerpen welke in de naaste toekomst nog behan deld kunnen worden. Alle aan wezigen, konden hiermede instem men en gaven zich weer spontaan voor deelname op. Aangezien de Edelachtbare Heer Burgemeester verhinderd was, werd de uitreiking van de diploma's verzorgd door de gees telijk adviseur de Weleerw. Zeer gel. Heer Dr. v. d. Hurk/hetgeen met een toepasselijk woord ge schiedde. 1 i Een van de deelneemsters bood daarna aan Pater Adam een ge schenk aan voor het vele werk dat deze heeft moeten doen. Ook de voorzitter van de Mid denstandsvereniging dankte Pa ter Adam voor het vele dat deze heeft gedaan. Spreker hoopte dat de Dr. van Beurdenclub op de in geslagen weg zou voortgaan. Ook de heer van Well, economiscfi adviseur van de Middenstands vereniging, sloot zich bij de vo rige spreker aan. i Met een gezellig samenzijn werd deze avond besloten. BAZAR TE BAARDWIJK. Koningin, trok veel belangstelling. Het uitbreidinscomité Ned. Herv. vormde Kerk Baardwijk kan met voldoening op dit geslaagd onder deel van haar activiteit terugzien. Bij de sluiting heeft de voorzitter van het comité, Ds. Schuurman, za terdagavond de organisatoren van deze bazar, die zich zoveel moeiten hiervoor gegeven hebben en de vele schenkers van prijzen, alsook de talrijke bezoekers, dank gebracht voor de steun die zij daarmede heb ben verleend aan het doel; een noodzakelijke uitbreiding van het kerkgebouw tot stand te brengen. Het batig saldo kan pas over enige dagen worden vastgesteld, als men een volledig overzicht van de kos ten heeft. Wij hopen onze lezers hierover spoedig nader te kunnen berichten. K.V.P.-NIEUWS. Donderdag 18 oktober a.s. wordt de jaarlijkse algemene vergadering gehouden der Katholieke Volkspar tij, afdeling Waalwijk. De agenda luidt als volgt: 1. Opening door de waarnemend voorzitter. 2. Notulen. 3. Jaarverslag van de secretaris. 4. Jaarverslag van de penningm. 5. Benoeming kascommissie. 6. Bestuursverkiezing. 7. Verkiezing secretaris. 8. Verkiezing voorzitter. 9a. Verkiezing afgevaardigde Sta- tenkring; b. verkiezing plaats vervanger afgevaardigde Staten- kring. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. GEEN ROLSCHAATSENBAAN. Van gemeentewege wordt ons medegedeeld dat in tegenstelling tot elders gepubliceerde berichten het terrein hoek Wilhelminastraat- Bernhardstraat niet bestemd is voor rolschaatsbaan. De bestemming van het terrein blijft gehandhaafd, dit wil zeggen te zijner tijd zullen hier gebouwen voor de Belastingen en het Arbeidsbureau verrijzen, die door de rijksgebouwendienst op de urgentielijst zijn genlaat'st. Om dit terrein tot zolang een wat aantrek kelijker aspect te geven, heeft de gemeente er tegels laten leggen, waarop natuurlijk wel gerolschaatst mag worden. Maar een blijvende rolschaatsbaan is het beslist niet. O.W.S. BOEKTE FRAAIE OVERWINNINGEN. Gisteren zijn te Vught de jaar lijkse gymnastiekwedstrijden, de z.g. Bossche kampioenschappen, ge houden. Hieraan werd ook door on ze plaatselijke gymnastiekvereni ging Ö.W.S. deelgenomen en wel met de volgende prachtige resulta ten: Dames: le prijs (wïsselbeker). Heren: le prijs (wisselbeker). Daar de heren deze beker voor de 3de achtereenvolgende maal in de wacht sleepten, is hij thans defi nitief in hun bezit gekomen. Personele prijzen: Dames: Trees v. Loon 2e prijs (na loting met le prijs). Heren: C, v. d. Velden, le prijs; R. Hurkmans, 2e prijs. O.W.S. mag trots zijn op deze fraaie overwinningen. Schaakclub Waalwijk. De bazar, die van donderdag mid dag tot en met zaterdagavond in 't Gemeenschapshuis te Baard wijk werd gehouden en waarvan wij el ders in dit nummer reeds een v 'er- slag van de openingsplechtigh eid opnamen, mag in elk opzich ?e- slaagd heten. Er zijn meer dan 2000 betalen cte bezoekers geweest. Vooral de dn. lik te van zaterdagavond bezorgde te organisatoren heel wat hoofdbi «- kens, maar men had er graag w aS- extra inspanning voor over, wa tót hoe meer bezoekers, hoe meer 'ör voor het goede doel in het laad. le kwam. Voor de diverse atrrakties en ver lotingen kwam men handen tekort. Ook de tentoonstelling van poppen, beschikbaar gesteld door H.M. de Zaterdag j.l. speelde het tiental der Waalwijkse schaakvereni ging haar eerste competitiewed strijd tegen het sterke „Wolstad" uit Tilburg. Deze nieuwe vereni ging is ontstaan uit een fusie der twee sterkste Tlburgse schaak verenigingen. Hoewel Waalwijk krachtige tegenstand bood en, de uitslag tot het laatst onzeker bleef, eindigde^de wedlsrijd in een 6—4 overwinning der Tilburgenaren. De gedetailleerde uitslag luidt: Wolstad I—Waawijk I: W Kimman-M C Goudberg 0-1 Mr J Kallenbach— P H Kuijsten Y2 K de Graaf—J Nijman Vi—Vï W Ra even—C Quirijns i Yi—Vi E Verdaasdonk— J. Pullens x/i~Vi Ir J Blaak—A de Munnik x/2 M W Boon—C Horn J Kremer—E de Vries 1-0 J Proost'G Smits 1-'0 A. v. d. Ven—B Horn Jr 1—0 Totaal 6—4 Zoals uit deze uitslag blijkt viel de besissing aan de laagste bor den. Toch ging ook de strijd aan deze borden lange tijd gelijk op en sloeg de schaal pas in het aller laatste ogenblik door ten gunste van Tilburg. Woensdag 17 oktober om 8 uur schaakavond voor leden en belang stellenden in de bovenzaal van De Korenbeurs. Agenda. Woensdag 8 uur repetitie da meskoor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur, repetitie man nenkoor in De Twee Kolommen. Maandag 15 en woensdag 17 oktober: Musis Sacrum, 8 uur: De Spel brekers, 18 jaar. Luxor, 8 uur: Het Misdaad Syndicaat, 18 jaar. Woensdag 8 uur, Gecroonde Teersse: Ontwikkelingsavond K. A. B.; spreker H. v. d. Meijden, over: Opvoedingsmoeilijkheden met onze grote kinderen. Woensdag 7.30 uur in zaal F, van Helvoirt: Repetitie violisten Waalwijks Orkest. Vlijmito II. De Vlijmito II behoort ook weer tot het verleden. Donder dag 11 oktober werd het pro gramma voortgezet met een ca baretavond, waar grote belang stelling voor was. Vrijdag 12 ok tober werd een programma in gelast met prijsdansen. Zaterdag was het op de ten toonstelling nog zeer druk en in de danszaal was er weer een ge zellige drukte. Zondag, de dag van de sluiting, was de belang stelling nog groot, een bewijs dat de tentoonstelling goed is in de smaak gevallen. Eerlijk gezegd, de Vlijmense Middenstand heeft iets groots gepresenteerd. Aan de stands was stuk voor stuk grote aandacht besteed. Er wa ren nieuwigheden op alle gebied: televisie, radio, haarden, olie haarden, wasmachines, naaimi- chines, ameublementen, glas- en aardewerk, sieraden, motoren, bromfieten en rijwielen, manu facturen, landbouwgereedschap pen, vee- en kippenvoer. Krui denier, kapper, de bloemist met een bloemenpracht. De Zuivel fabriek De Vooruitgang met dc melkproducten, de Boerenleen bank met haar vele voordelen voor de spaarders, enz, enz. Ook op het gebied van verzekering eu belasting kon men terecht. De bakker was precent met zijn kunstgebak. Niets ontbrak, zelfs zaden .voor het komende seizoen. En zo kunnen we verder gaan. Een stand van het reclasse- ringswerk gaf inlichtingen hier over en er werd gul geofferd. Ook dranken, likeuren en ve le limonade-artikelen waren pre sent. In het volgend nummer hopen wij de opbrengst van de tentoon stelling te kunnen mededelen. De Vlijmito II is geslaagd en er werden goede zaken gemaakt. Vlijmen heeft weer eens iets groots gepresenteerd. Jubileum. Zaterdag 13 oktober was het de dag dat de heer Herman van Vugt voor 25 jaar geleden in dienst trad bij de N.V, P. de Gruijter Zn. te 's-Bosch. Des morgens werd de heer v. Vugt ten kantore gehuldigd. De directie overhandigde hem een gesloten enveloppe, waarvoor dc heer v. Vugt hartelijk dankte, 's Avonds werd een onderling feest gevierd, waar nog vele ge lukwensen van vrienden en ken nissen volgden. Mgr. v. Kesselfonds. Verleden jaar oktober werd door Pater v. Wagenberg alhier in alle H. Missen een perikatie gehouden voor het Mgr. v. Kes selfonds en een bijdrage hier voor gevraagd. Het resultaat was j 900.—. Een fancy-fair bracht 600.op. Op zondaa 14 okto ber werd wederom door Pater V. Wagenberg in alle H. Missen een predikatie gehouden en werd wederom een offertje gevraagd, We zijn benieuwd of het record van verleden jaar werd gebroken. Vlijmen Bibliotheek. In de komende wintermaanden zal de Chr. Leesbibliotheek weer el ke vrijdagavond geopend zijn van 7 tot 8 uur. E.H.B.O.-cursus. Gegadigden, die willen deelne men aan de E.H.BO.-cursUs, welke met de a.s. winteravonden alhier zal worden gehouden, kunnen zich a.s. donderdagavond 18 oktober des avonds tussen 8 en 9.30 uur melden aan d.e „Barak" aan de Bloemstraat alhier. Eventuele cursisten, moeten minstens 17 jaar oud zijn, Trekkingslijst Loterij Bazar Serie geel No. 972 9e pr., no. 1873 14e pr., no. 974 7e pr., no. 1391 6e pr., no. 932 8e pr. no. 423 13 pr„ no. 971 5e pr., no. 18 2e pr„ no. 973 10e pr„ no. 1074 21e pr., no. 1073 20 pr,, no.150 25e pr., no. 191615e pr. no. 1316 4e pr. no. 201 19e pr., no. 1317 le pr. Serie groen No- 91712e pr„ no. 919 llepr. no. 231 18e pr., no. 1999 3e pr. no. 625 24e pr., no. 145 16e pr. no. 1451 23e pr., no. 1556 17e pr., no. 143 26e pr., no. 1677 22e pr, Hoofdprijs Dames, of heren rijwiel of wasmachine. Brillen van Stassar, een LUST voor 't oog. Stationsstr. 88 WAALWIJK. Leverancier aan alle Zieken fondsen.

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 7