WAALWIJK, 7 november 1956 czAan de inwoners van cVJaalwyk Onder de indruk van de noodtoestand die thans in Hongarije ontstaan is acht het plaatselijk be stuur van het Nederlandsche Roode Kruis zich verplicht een ernstig beroep tot hulpverlening op LI te doen. Voor dit doel zal dezer dagen een straatcollecte zowel als een huis aan huis collecte worden ge houden. Gaarne vertrouwt het Bestuur dat alle inwoners van Waalwijk zonder uitzondering hun gaven zullen willen storten, opdat ook onze Stad haar steentje bijdraagt tot leniging van de ellende die in dat land is ontstaan. Bij voorbaat reeds heel hartelijk dank voor Uw medewerking. Voor hen die eventueel stortingen zouden wensen te doen ten behoeve van het Nederlandsche Roode Kruis zij medegedeeld dat zulks kan geschieden op postrekening 4212 ten name van de Ne derlandsche Handel-Maatschappij, N.V., alhier. Van deze gelegenheid moge gebruik worden gemaakt om allen die zulks nog niet deden aan te sporen lid te worden van het Nederlandsche Roode Kruis (contributie f 1.-per jaar) en zich be schikbaar te stellen als donor voor de plaatselijke bloedtransfusiedienst. Men kan zich hiervoor opgeven aan een der onderstaande adressen. Namens het Bestuur van het Nederlandsche Roode Kruis Afdeling Waalwijk. Dr. Ir. H. VAN LAARHOVEN, Voorzitter, Burg. Moonenlaan 7. Mevrouw H. VAN LOON-SCHOENMAKERS, Secretaresse, Mr. v. Coothstraat 30. J. J. BERGMAN, Penningmeester, Grotestraat 180. Adressen waar men zich kan opgeven behalve bij de bovenstaande van het dagelijks bestuur J. Bonis, Mr. v. Coothstraat 48 Mr. J. L. H. Hoek, Grotestraat 316 Mevrouw G. v. d. Hoeven-Holthuis, Floris V-laara 13 a H. Kampman, St. Antoniusstraat 114 H. E. H. Langemeijer, Arts, Grotestraat 206 P. J. A, Lenglet, Arts, Burg. Moonenlaan 9 A. van Nunen, Noorder Parallelweg 31 D. J. van Oss, Stationsstraat 63 Mevrouw T. Roelofs Heyrmans, Burg. Verwielstraat 14 E. van Rooy, Arts, Pres. Steynstraat 5 Mejuffrouw W. Schuurmans, Hoogeinde 5 Zuster van Veen, Mr. v. Coothstraat 52 C. Witlox, Grotestraat 148.

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 11