KAATSHEUVEL LAATSTE BERICHTE» enkele stukken huisraad BRUIDSJURK partij voederbieten aankomende KANTOORBEDIENDE (Vr.) 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 19 NOVEMBER 1956 3 de verre reis. Door het veel te laat komen opdagen van de bus zou deze wedstrijd bijna niet zijn doorgegaan. Nu kon door op te bellen de tegenpartij verwittigd worden en moest een half uur later begonnen worden. Wij ho pen dat dit niet meer zal voor komen, want dergelijke akke vietjes doen aan de concentratie en de strijdlust van een elftal geen goed. Ondertussen heeft RKC zich na een minder goede start weer opgewerkt naar de kopgroep. ij zijn benieuwd of a.s. zondag thuis tegen VES dit sukses ge prolongeerd zal kunnen worden. Dit wórdt een zeer belangrijke kamp. Over dè wedstrijd tegen Schutters het volgende In het begin liet het zich aan zien dat RKC een flinke overwin ning ging behalen, doch 't bleek later 'dat RKC ondanks vele aan vallen niet tot de juiste afwer king kon komen als gevolg van het stugge en fanatieke verde digen van de achterhoede van de Schutters. In de voorhoede wist L. Ver- hilst zich weer te onderscheiden door ziin harde zwoegen. Het was ook uit een corner van zijn voet dat v. d. Aa via de handen van de doelman wist te scoren. Dit gebeurde in de 38ste minuut. Het'zou later blijken de winnen de goal te zijn. Het slechte ter rein was mede oorzaak dat de voorhoede van RKC geen verde re doelpunten kon scoren en prima werk van doelman Le Sa ge, gesteund door een Figee, die in de tweede helft naar zijn top vorm groeide, naarmate de aan vallen' van de Schutters feller werden, zorgden dat de verdedi ging van RKC het doel voor een doorboring kon bewaren. Het is foutief te denken dat de rode lantaarndragers, die tot he den geen enkel winstpunt be haalden, niets in hun mars heb ben. De toekomst zal leren dat zij iedere komende wedstrijd tel ler zullen vechten om tot winst te geraken. RWB—Hero 2—0. Onder ideale weersomstandig heden speelde gisteren RWli voor eigen publiek tegen t Bre dase Hero, en al was de stand tot 10 minuten voor het einde nog 0—0, de einduitslag 2—0 voor de thuisclub is zeer zeker verdiend. ^,,TT, Voor rust was RWB overwe gend in de aanval, doch ondanks dit overwicht slaagde men er niet in het Hero-net te vinden. Gele- genheid daartoe is er meer dan eens geweest, maar het zat in geen enkel opzicht mee. We zagen in de eerste hei it midvoor v. Beek uit een moeilij ke positie een schot inzenden, dat buiten bereik van de doelman van de gasten het leder tegen de kruising van paal en lat deed belanden. Rechtsbuiten Hidden kwam enkele malen, nadat hij cie geelzwarte achterhoede op een slimme wijze achter zich had ge laten, in een mooie schietposi- tie doch hij had geen geluk met zijn schoten. De aanvallen van Hero waren in de meeste geval len niet zo gevaarlijk van opzet, zodat de achterhoede van RWB, waarin Jac. Molengraat de ge- blesseerde Jan Schalken zeei verdienstelijk verving, geen al te moeilijke problemen kreeg op te lossen. Ruststand 00. In de tweede helft lieten de be zoekers zich wat meer gelden, waardoor de wedstrijd meer ge lijk opgaand was. Dit bleef zo tot een kwartier voor 't einde, toen rins de vermoeidheid bij de ach terhoede van Hero een woordje meespreken. De thuisclub zette alles op de aanval, wat eindelijk 10 minuten voor het einde resul teerde in een verdiend doelpunt. Linksbuiten Treffers gaf de bal precies op maat naar Beek die ineens hard en onhoud baar inknalde 1—0. Even later slaagde rechtsbuiten Didden er in met een harde schuiver de ze ge definitief veilig te stellen, zo dat deze wedstrijd door RWB verdiend met 20 werd gewon nen. Het 2e en 3e elftal deden voor het eerste niet onder en wonnen reso. met 4—0 van SE1 a en met 21 van Berkdijk 3, waardoor deze elftallen het praedicaat on geslagen hebben weten te hand haven. Goed zo, mannen KAATSHEUVEL. -Wit Zwart '32 0—4. DESK-- ^Weer een verloren wedstrijd en weer op eigen terrein en dan nog volgens de stand van de competitielijst tegen de zwakste broeder. Nog niet eens de eer heeft DESK kunnen redden. En toch hadden we wel enige hoop, toen we onder een schit terend weertje de eerste opera- ties volgden. DESK was heus de mindere niet. De eerste tegen slag kwam echter al heel spoe dig, toen Chabot na een kopbal reeds in de tweede minuut moest uitvallen. DESK bleef echter in de meerderheid en wist vaak het Weerter doel in gevaar te bren gen, doch de lange keeper be heerste zijn doel rustig en zeker. Een goed schot van Voogd werd meesterlijk gekeerd, waartegen over ook de Nijs even later een zelfde kunststukje uithaalde. In de achterhoede van DESK deed v. Wanrooij geen onverdienste lijk werk, doch in de voorhoede bracht v. Engelen er weinig van terecht. We waren content met de 00 stand, al hadden we een 10 voorsprong niet geflatteerd gevonden. De thee en de rust schenen Weert beter bekomen te zijn dan de Dessers. De bezoekers waren heel wat agressiever geworden en hadden goed notitie genomen van de fouten, die in de DESK- linies gemaakt werden. En al had Wit-Zwart nog direct geen suk ses, het DESK-doel kwam toch bij herhaling in gevaar en het aantal corners was een bewijs, dat vaak aan de noodrem werd getrokken als er geen betere uit komst te vinden was. Bij herha ling werd voor slechte dekking gezorgd, waarvan de vlugge mid denlinie profiteerde om steeds opnieuw de voorhoede aan het werk te zetten en in de 40e mi nuut met sukses linksbinnen v. Ingen gaf de Nijs voor de eerste maal het nakijken en geen twee minuten later deed Nijsen het zelfde. Er kwam meer vertrou wen in het spel van Wit Zwart en DESK speelde onbeheerster, wat drie minuten later opnieuw werd afgestraft door Nijsen, die 03 liet aantekenen. Scheids rechter Kuijpers controleerde reeds zijn horloge toen de rechts binnen met een scherp hard schot sukses had en de stand op 04 bracht. Waar moet dat heen, DESK ?- BERNDIJK. BerkdijkWaspik 50. Voor de vijfde maal in suk- sessie is het Berkdijk gelukt de volle winst voor zich op te ei sen. Dat de score tot 5—0 bleef beperkt, is vooral te wijten aan het feit, dat de voorhoede deze middag erg nonchalant met de kansen omsprong. Had men wat secuurder geweest, dan zou de overwinning nog wel iets groter geweest zijn. Wanneer Waspik aftrapt, lijkt het er op of zij Berkdijk reeds zeer vlug wil overtroeven. Maar het hoge tempo, waarmee Was pik van start ging, zakte echter al gauw aanmerkelijk. Berkdijk, dat langzamerhand het initiatief overnam, maakte zich los uit de druk en kwam enkele malen ge vaarlijk dicht bij het Waspikse heiligdom, waardoor de achter hoede van Waspik vaak de kluts kwijt raakte. Na 20 minuten kon Bart Kemmeren, handig gebruik makend van een misverstand in de Waspikse achterhoede, de score openen, 10. Hierop volgt een aanval van Waspik, die ech ter niets anders oplevert dan een hoekschop, welke door doelman A. Wagemakers netjes wordt weggewerkt. Wanneer de Was pikse defensie wederom blun dert, is het André Emmers die de- voorsprong verdubbelt, 20. Wanneer het publiek gemeend heeft na de rust meer en beter spel te zien, is het wel bedrogen uitgekomen. Het tempo zakte meer en meer. Hoewel Berkdijk de stand door B. Kemmeren, A. Emmers en tenslotte door een prachtig doelpunt van H. van Boxtel nog opvoerde tot 5-0, was de wedstrijd na de rust het aan kijken nauwelijks waard. Ook dit heeft vanmiddag ze ker zijn reden gehad. Door te veel alleen te willen doen gaan vele kansen zo jammerlijk ver loren. Berkdijkers, laat zien dat 't kan, dat je met elf mensen op het terrein staat, dan zal het ze ker niet bij het sukses van de afgelopen weken blijven. A.s. zondag krijg je de belang rijkste wedstrijd van dit moment te spelen. Toon dan was je waard bent. LOONOPZAND. WVOUno Animo 41. Het gaat met Uno Animo nog steeds niet naar wens. Na een kleine opleving door de over winning op Internos, volgde de nederlaag tegen Goes. En ook nu weer moest in WVO de meerdere erkend worden. Het was weer geen wedstrijd om er lang over na te blijven praten. Reeds in de eerste minu ten nam WVO de leiding. Een voorzet van haar rechtsbuiten werd door de middenvoor on houdbaar ingekopt. Hierna ging de strijd gelijk op, met Uno iets in de meerderheid. Maar sukses kwam aan de andere kant. Een goed opgezette aanval werd door de voorhoede van WVO prachtig ingeschoten. Kort voor de rust kreeg Uno een penalty te nemen, waardoor de achterstand tot 2—1 werd te ruggebracht. Na de rust kregen we hetzelf de spelbeeld te zien. Na 10 min. kreeg WVO een penalty te ne men, waardoor haar voorsprong tot 31 verhoogd werd en een kwartier voor het einde werd 't zelfs 40. Een verdiende overwinning voor WVO. In het veld gingen beiode partijen goed tegen elkaar op. Maar in het voorhoedespel van WVO zat meer vaart, waar door haar 'aanvallen gevaarlijker werden en zij hadden de beschik king over schutters, die deze aanvallen konden afwerken. Bij Uno gaat het allemaal heel fraai van man tot man, met jeugdig enthousiasme, maar te weinig produktief. - A.s. zondag krijgen we weer een thuiswedstrijd tegen Roosen daal. Laten we liopen dat we dan eens kunnen juichen. SPRANG. NEOZwaluwse Boys 31. Deze wedstrijd, die voor beide partijen van groot belang was, is in een verdiende overwinning voor de thuisclub geëindigd. De eerste helft had een licht over wicht voor de thuisclub, doch zij wist dit niet in een doelpunt uit te drukken. Dit was niet di rect de oorzaak van slecht voor hoedespel, doch de Boys achter hoede doelman Fournier aan het hoofd bleek te sterk. Ditzelfde kon gezegd worden van de NEO achterhoede, die ook heer en meester op hun domein waren. Na de rust ging de thuisclub in een hoger tempo spelen en de ballen werden sneller afgegeven. Na een kwartier wist de links binnen van NEO ineens in te schieten uit een zuivere pass van de rechtsbuiten, 1—0. Tot een kwartier voor het einde bleef de thuisclub het spel meester. Toen beging een achterspeler van NEO de foüt een vrije trap op zijn doelverdediger terug te spelen, terwijl de linksbinnen van Zwal. Boys daar dankbaar gebruik van maakte, 11. Nog even kwamen de Boys fanatiek opzetten, doch de thuisclub bleek spoedig over deze tegenslag heen. De voorhoe de vocht nu fanatiek om toch de overwinning nog te behalen. Uit een afgemeten voorzet van de linksbuiten weet de rechtsbuiten met een fraai doelpunt zijn club dan ook weer de leiding te geven 21. Drie minuten nadien voeg de de linksbinnen hieraan nog 'n derde doelpunt toe door 'n goede pass van de rechtsbuiten heel beheerst langs doelman Fournier te schieten. Onmerkelijk in deze wedstrijd was dat in het laatste kwartier het hoogste tempo werd gespeeld. Scheidsrechter de Graaf leidde deze harde doch niet un faire wedstrijd correct. Good Luck 2—NEO 2 2—2. Nog steeds ongeslagen blijven onze reserves aan de spits van de ranglijst. Lang heeft het er echter naar uitgezien dat dit de eerste nederlaag zou worden. Tot een kwartier na de rust moest men tegen een 20 ach terstand aankijken. In een sloto- fensier bleek NEO het meest over reservekrachten te beschik ken en tenslotte werd de stand dan ook op gelijke voet gebracht. Even voor het einde stond de staander van het Good Luck-doel nog een overwinning in de weg. Met deze gelijke stand mogen de beide partijen tevreden zijn. Scheidsrechter Kerst leidde deze wedstrijd naar ieders genoe gen. NEO 4—RKDVC 6 8—1. Ook dit elftal prijkt nog steeds ongeslagen aan de kop van de ranglijst. Nu kreeg RKDVC een zware nederlaag te slikken. Met liefst 81 werd zij ingemaakt. Ga zo door jongens. CAPELLE. Wit ZwartZundert. Met 32 is Wit Zwart de baas gebleven over het sterk geachte Zundert. Reeds voor de rust was deze stand bereikt. Spoedig na het begin had Zundert een 10 voorsprong genomen. Lang ple zier hebben de gasten niet van deze voorsprong, want toen en kele minuten later een der ach terspelers de bal binnen 't straf schopgebied met de hand weg sloeg, wees de goed leidende scheidsrechter onverbiddellijk naar de penaltystip. M. Romer plaatste zich achter de bal en voor de doelman kans kreeg om een vin te verroeren, sloeg de bal tegen de touwen. Joop le Sage bracht met een bekeken doelpunt de stand op 21, toen de achter hoede van Zundert een verwarde situatie niet afdoende kon oplos sen. Toen Wit Zwart net buiten het strafschopgebied een vrije trap kreeg te nemen, haalde ge neraal Dekker zwaar geschut naar voren. Het schot dat ka nonnier Romer afvuurde, sloeg als een granaat in, 31. Een grandioze misser in de defensie van Wit Zwart was er oorzaak van dat Zundert de achterstand tot 32 kon verkleinen. Na de rust i^ de overwinning niet meer in gevaar geweest. De achterhoede van Wit Zwart speelde toen zo goed dat de aan val van Zundert bijna volledig in bedwang werd gehouden. Het doel van Zundert daarentegen ontkwam verschillende malen op het nippertje aan doorboring. Wit Zwart heeft in deze wed strijd volkomen verdiend de vol le buit binnengehaald. A.s. zondag gaat Wit Zwart op bezoek zij Gilze, dat de leiding heeft in deze afdeling. Wit Zwart 2 behaalde met korfbalcijfers een overwinning op PTT in Tilburg. Om beurten maakten beide ploegen een doel punt. De laatste beurt was aan Wit Zwart en zo kwam met een 76 stand in het voordeel van Wit Zwart het einde. H. N. C. Zaterdagmiddag speelde HNC 2 tegen SSG 2 en kon het niet verder brengen dan een gelijk spel 22. HNC 4 kon de puntjes niet meebrengen uit Kaatsheuvel, al- waard DESK werd bestreden. De uitslag was 51 voor de Dessers. HNC 5 wist op eigen terrein de volle winst te behalen op RKC. Het werd voor de jongsten 60 en daardoor de vierde over winning in suksessie. Goed ge daan, jongens. VRIJH.-CAPELLE. SSC 1—ONI 1 6—3. Hoewel de thuisclub met twee invallers de strijd moest aanbin den j.l. zaterdag, is dit toch geen bezwaar gebleken om ook de mannen uit 's-Gravenmoer met een nederlaag naar huis te stu ren. Het zag er in het begin niet naar uit, daar ONI direct flink aanpakte, hoewel ze meestal in de verdediging was. Doch bij een Wij moeten weer tal van verslagen en berichten laten overstaan tot 't volgend nummer. Red. uitval over links nam ONI uit een voorzet, die door de achter hoede gemist werd, de leiding. Maar de thuisclub bleef aanval len en na ongeveer 10 minuten maakte de linksbuiten de gelijk maker. Niet lang daarna maak ten de gebrs. v. d. Schans er ie der een doelpunt bij, 31. Maar weer sloeg ONI terug en met een vliegend schot maakte de links buiten er 32 van. Toen was 't weer de beurt van de thuisclub, die met man en macht naar vo ren trok en M. Verhagen, die de ze middag de spilplaats bezette, maakte er 4^—2 van. Na een goed genomen vrije trap door A. ia Grauw kwam de bal terecht bij de linksbuiten en het was 52. Kort daarna werden er nog twee doelpunten gemaakt, waarvan er een werd afgekeurd wegens bui ten spel Ook de gasten kregen nog een kans en die werd gretig benut, zodat het einde kwam met een 63 overwinnig voor de thuisclub. Goed werk, jongens. Het 2e was ojj bezoek bij HNC 2 en wist daar na een goed ge speelde wedstrijd een gelijk spel te behalen. Jammer dat hier een zuiver doelpunt werd afgekeurd en nog een ander wegens buiten spel. Ook jeugd B liet zich niet on betuigd en kwam uit Waalwijk terug met een 30 overwinning. Keurig werk. WASPIK. Waspikse veteranen spelen een wedstrijd tegen rivalen uit Raamsdonksveer. Een ploeg veteranen van Was pik speelde zondagmiddag te Waspik een vriendschappelijke wedstrijd tegen hun soortgeno ten uit Raamsdonksveer. Deze ontmoeting is een inte ressante sportmiddag geworden. De „oudjes" bleken, zoals was te verwachten, niet zo snel meer. Maar als men in acht neemt dat het veteranen zijn, dan moet men erkennen dat ze vaak tot prij zenswaardige prestaties kwamen. Het bleek dat zij inderdaad meer met de bal hadden omgespron gen. In de eerste helft van de wed strijd moest Waspik al gauw het onderspit delven. De rust ging in rnet een 03 stand. Na de rust wist Waspik zich aanmerkelijk te herstellen door produktiever spel te leveren. Onze plaatsgeno ten liepen mun achterstand in tot 23. De gelijkmaker wist R'veer echter te voorkomen, zo dat de eindstand 23 bleef. Het was een sportieve wed strijd van twee partijen die qua spelpeil goed tegen elkaar opwo gen. Een prettige wedstrijd, zo als we dat in competitieverband zo graag zouden ontmoeten. DRUNEN. Dongen—RKDVC 1 1 2. In een aan beide zijden tech nisch slecht gespeelde wedstrijd wist RKDVC een 2—1 overwin ning te behalen bij een uitwed strijd tegen Dongen. In de eerste helft ging de strijd gelijk tegen elkaar op en 't was de rechtsbuiten J. van Helvoirt die 15 minuten voor de rust de stand op 10 wist te brengen. Na de rust komt Dongen wat feller opzetten en spoedig weet men de gelijkmaker te scoren. De strijd wordt harder en feller aan beide zijden, maar de partij en gaan gelijk tegen elkaar op. Het is linksbuiten G. v. Helvoirt die DVC de winnende goal geeft. VLIJMEN. De eerste prijzenstroom daalde nee. De eerste prijzenstroom daalde neer en niet uitsluitend in Kaats heuvel. Nauwelijks een week is de St. Nicolaas-actie van de Kaatsheuvelse Winkeliersvereni ging aan het rollen, of reeds is een prijzenstroom van niet min der dan f 600 uitgeloofd om een vijftigtal gelukkigen te verrassen. En het mag voor de belangstel lenden van buiten Kaatsheuvel wel een voldoening geven, dat ook reeds bij deze eerste prijzen regen meerdere prijzen en zelfs de grootste hun deel zijn gewor den, o.m. viel de eerste prijs van f 100 in Sprang, terwijl ook Ca- pelle, Loon op Zand en Waalwijk hebben meegedeeld. De waardebonnen, die besteed kunnen worden bij de deelnemen de winkeliers van de St. Nicolaas- Een blijvend geschenk 1 Een cassette GERO-ZILMETA PIET VAN ROOIJ Gasthuisstr. 44 KAATSHEUVEL actie te Kaatsheuvel worden franco thuisgestuurd aan de win naars. Men behoeft deze dus niet af te halen. De prijzenstroom blijft elke komende week tot St. Nicolaas nog aanhouden. Elke bon geeft een kans, mits goed in gevuld en tijdig bij een der win keliers afgegeven met volledig adres. Vooral dit laatste is na tuurlijk van groot belang. De eerste conferentieav ond De eerste conferentie-avond van de H. Familie is een succes geweest. Er was een belangstel lend groot gehoor, dat, zoals we mochten vernemen, unaniem van oordeel was, dat deze gewijzigde, gemoderniseerde vorm van bij eenkomsten zijn, succes niet zal missen. Rector Heeren uit Tilburg hield een zeer aanvaardbaar be toog met als onderwerp „Ze doen het allemaal". Voor Hongarije. Onder auspiciën van het be stuur van de E.H.B.O. werd za terdagavond in de Oud-Brabant zaal van Hotel Smit een bal ge geven met gratis medewerking van het A.B.C.-orkest, dat een batig slot had van f 100, welk be drag aan het actie-comité Hulp aan Hongarije, wordt afgedragen. Cabaret-Dancing. Zondagavond gaf het duo Mar- tus met de sopraanzangeres Ciny de Klerk met de Notenkrakers als speciaal Oud Brabants-orkest in Hotel Smit een Cabaret-Dancing in de echte sfeer van Oud Bra bant. 't Was een gezellige avond, die zondagavond herhaald wordt. Agenda. Maandag 8 uur nam. repetitie Harmonie Apollo zaal W. Smit. 8 uur nam. repetitie Harmonie St. Jan zaal P. van Dun. Dinsdag 8.30 uur nam. repeti tie Mannenkoor Semper Vivens, 't Hoventje. Woensdag 8 uur nam. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia zaal Euphonia. 8 uur nam. Apollo Theater: De ijzeren handschoen, to'eg. 14 j. Donderdag 8 uur nam.: Op en Top-avond, Apolle Theater B. V. Z. 8 uur nam. repetitie Dameskoor Bel Canto, zaal P. van Dun. 8.30 uur nam. repetitie Gem. Koor Bel Canto, zaal P. v. Dun. 7.30 uur nam. Jaarvergadering Boerenleenbank zaal Gildenbond. Vlijm. Boys 1RKTVV 4—1. Zondag werd de belangrijke wedstrijd gespeeld tussen Vlijm. Boys 1 en RKTVV uit Tilburg. Voor deze wedstrijd was 'n enor me belangstelling. Om half drie floot de scheidsrechter de beide partijen bijeen. Vlijmen trapt af en gaat recht op het doel van RKTVV af, maar de verdediging van Tilburg zet met verre trap pen de voorhoede aan het werk. Er wordt verrassend gespeeld, maar de verdediging van de Boys grijpt zeer goed in. Een mooie voorzet komt bij de midvoor v. Heivoort terecht die onhoudbaar inschiet, 10. RKTVV beant woordt dit met 'n serie aanvallen maar zonder sukses. Met forse trappen wordt het spel van links naar rechts verplaatst en uit een van deze mooie aanvallen heeft de gevaarlijke rechtsbuiten van RKTVV sukses; zijn hard schot is onhoudbaar voor de doelman van de Boys, 11. Hierna zien we nog een kort overwicht van RKTVV, doch nadien wordt Til burg op eigen helft teruggedron gen. Na 40 minuten krijgen we een goede aanval van de Boys, de linksbuiten krijgt een mooie pass en met een verrassend schot wordt de goede doelman van Til burg voor de tweede maal ge passeerd, 21. Na de rust weer dezelfde strijd, twee goed spelende elftallen om beurten in de aanval. De goed spelende midvoor van Tilburg wordt door stopper Coensen in bedwang gehouden, zodat doel punten uitblijven. De Boys zijn voor het doel met zeer goed sa menspel steeds een gevaar voor Tilburg, maar ook hier weet de hechte verdediging vele aanval len af te slaan. Na een kwartier zien we een sterk offensief van Tilburg; 3 tot 4 corners worden geforceerd, maar deze brengen ook geen sukses, want doelman Boom grijpt goed in en zet dan met verre trappen de voorhoede Gumulko en de Russische bonzen zijn tot overeenstemming gekomen en daarmee zal Polen z'n Russische troepen behouden, al komt er anderzijds enige vrij heid. Dan besloten de Poolse en Sov jetheren in Moskou nog de rege ring van Kadar in Hongarije met alle kracht te steunen. Om 't Suez-kanaal blijft de toestand even verward en de be sprekingen tussen de secretaris- generaal van de V.N. en Nassar schijnen ook al niet veel resul- taat te hebben opgeleverd. weer aan het werk. Uit 'n goede aanval van de Boys krijgt de kleine rechtsbinnen v. Èsdonk de bal vrij en schiet fraai in, 3-1. RKTVV geeft zich nog niet gewonnen en houdt moedig vol, maar de Boys spelen een beste wedstrijd. Enkele minuten voor het einde verrast v. Heivoort met een goed gerichte schuiver de doelman voor de vierde maal, 41, waarmede het einde komt van deze interessante en spor tieve wedstrijd. HAARSTEEG. HaarsteegRKOSC 33. De in het rood-wit gestoken Orthenaren hebben het in deze wedstrijd gepresteerd om de 3-0 achterstand, die zij met de rust reeds hadden opgelopen, in de 2de helft geheel teniet te doen. Dat zij dit hebben klaar gespeeld danken zij vooral aan de fouten die de doelman van Haarsteeg maakte; keeper Beekmans had zijn dag niet, wat vooral z'n oor zaak vond in het feit dat 't doel gebied zeer slecht was en door de modder de bal onzeker werd. Haarsteeg bouwde direct een serie zeer goede aanvallen op; een dezer aanvallen resulteerde in een corner, waaruit H. Kivits nadat de bal door Henk v. Oijen prachtig voor doel geplaatst werd, onhoudbaar inkopte. Even daarna wist Haarsteeg de voorsprong nog te vergroten, toen B. v. d. Heijden de bal toe gespeeld kreeg en beheerst in schoot. Nog voor de rust aan brak, bracht Haarsteeg door middel van linksbuiten Jungge- burth de stand op 30. Amper was er na de rust af getrapt, of de midvoor van RKOSC schoot hard in. Enkele minuten daarna greep doelman Beekmans bij een hoge bal to taal mis en het was 23. De Orthenaren zetten toen al les op de aanval en de wedsrtijd verloor veel van zijn sportief karakter. Hard en zeer noncha lant werd er door beide elftallen gewerkt en in de allerlaatste mi nuut bracht de linksbuiten van de gasten met een zeer hard schot de stand nog op 33. Ter overname aangeboden Moderne (maat 42-44) met sluier. Prijs f 45.- Adres te bevragen bur. v.d.bl, TE KOOP: bij J. van Bruchem Hogevaart 6 SPRANG- CAPELLE Voor de kadercursus dierenverzorging en e.h.b.o. die woensdagavond begint zfln nog enkele plaatsen beschik baar. Inl, secr. Markt XI Waalwjjk Telefoon 2634 TE KOOP: w.o. linnenkast, kastjes, tuinstoelen, kapstok, tafel etc. Te bevragen Woensdag 21 november a s. Raadhuisstr. 77 Sprang-Capelle. SCHOENFABRIEK TE WAALWIJK vraagt Brieven onder no. 9853 aan het bureau van dit blad.

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 7