WAALWIJK KAATSHEUVEL SPORT ^iloenJjeMart^ sigaren NANNES sigaretten NANNES Piet Vesters STEPS f 23.50 ZWARTBONTE VAARS KINDERWAGEN 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 30 NOVEMBER 1956 14 St. Nicolaas-geschenken J. S. Schagen een moderne Keukenuitzet H. P. Dekkers-v. d Vliet Berndijk Bal. Loonopxand m74! gelÜkt s?eL F' Slaats 65 43 30 6 1.43 115 103 41 10 2.51 105 100 44 12 2.27 95 95 45 11 2.11 85 78 48 11 1.53 85 85 41 16 2.07 75 75 44 13 1.70 65 60 45 6 1.33 55 55 48 5 1.15 TE KOOP: ZONDAGSDIENST. Zondag 2 december 1956. Arts Edm. v. Rooy. Apotheek Nijman. N. H. KERK WAALWIJK. Zondag 2 december 1956. (Ie Advent). Ds. L. Schellevis. voor Geestelijke Be- 10 uur: Kollekte langen. N. H. KERK BESOIJEN. Zondag 2 december 1956. V.m. 10 uur en nam. 2.30 uur: Ds. J. Vink. N. H. KERK BAARDWIJK. Min. Loeffstraat 65. Zondag 2 december 1956. 11 uur. v.m.: Ds. C. B. Schuur man. St. Nicolaas in Baardwijk. Aanstaande zaterdagmiddag zal Sint Nicolaas na reeds offi cieel in Waalwijk te zijn ontvan gen ook Baardwijk met een bezoek vereren. In de voormiddag zal hij een bezoek brengen aan de kleuter school, de meisjes- en de jongens school. 's Middags om circa half drie arriveert de Heilige Man bij het kruispunt Loeffstraat Baard- wijksestraat, om van daaruit - begeleid door harmonie en drum band een rondgang door Baardwijk te beginnen. s Avonds zal weer de jaarlijk se verloting met het Rad van Avontuur worden gehouden. Een oude traditie wordt in ere her steld, want de verloting vindt plaats in het Gemeenschapshuis. NON-IRON 19.75 24.50 Het niet te strijken overhemd is praetisch, gaat langer mee FABLO AMERICAN WHITE 14.90 Het stralend witte overhemd COJO Garanto 15.90 Special 12.50 KERKO Cable 13.50 Dakota 17.50 Zeer grote sortering DASSEN en andere mooie geschenken voor heren. Het oude vertrouwde adret Filiaalhoudster M. v. d. BRAND-HENS Comité Baardwijksestraat. Het comité dat de feestelijkhe den der gouden bruiloft v. Ooijen- v. Hooft heeft verzorgd, heeft een bedrag overgehouden van 50 gulden, dat zal bestemd wor den voor hulp aan het Hongaarse kind. Dit bedrag zal eerdaags worden overgemaakt via 't Roo- de Kruis. Rectificatie. In ons nummer van maandag j.l. publiceerden wij een bericht betreffende de aanhouding van J. de R., alhier, verdacht van ver duistering van rubberafval te Roosendaal. Wij ontvingen dit bericht van de bevoegde instan tie. Nader politieonderzoek heeft inmiddels uitgewezen dat er geen sprake is van verduistering. Insecten knagen aan gemeentehuis. Insecten, zoals de houtworm en de huisboktor, hebben hun be langstelling gericht op een aantal gemeentegebouwen en doen zich daar te goed aan het houtwerk op een manier die onmiddellijk maatregelen eist. Zo schijnen de kapspanten van het gemeente huis bijzonder in de smaak te val len bij de huisboktor. Het is best hout, zeggen ze. Ook aan de wo ning van de inspecteur van poli tie en de woningen Raadhuisplein 6 en 7 wordt druk geknaagd en geboord. De gemeente zal aan deze smulpartij echter zo spoedig mogelijk een einde maken, waar mee een bedrag van f 4115. gemoeid zal zijn, n.l. voor het ge meentehuis f 3300.—, voor de inspecteurswoning f 680.—, voor Raadhuisplein 6 f 65.— en voor Raadhuisplein 7 f 70.Dure kostgangers zijn het dus wel, die houtwormen en huisboktorren. Opening Bakkerij. De sedert 1954 te Waalwijk gevestigde bakkerij van de heer C. Broos-Duquesnoij is dezer da gen geheel gemoderniseerd. Gis teren heeft de heer Broos zijn winkel, Grotestraat 37, geopend, waardoor hij de klanten op 'een betere manier zal kunnen bedie nen. De winkelruimte is fris en helder uitgevoerd met een buiten gewone winkelbetimmering. De etalage en de vitrines doen het zeer aardig, terwijl de licht instal- 1 latie keurig is aangebracht, j Het is de bedoeling dat in de winkel' alleen brood, banket, ge bak, suikerwerken en chocolate rie zal worden verkocht. In ons blad van maandag j.l. hebben wij de opening reeds be kend gemaakt. Wij herinneren er echter even aan, omdat de heer Broos in zijn etalages een speci ale attractie heeft. In deze St. Nicolaastijd zou het zeker de moeite lonen eens een bezoek aan deze zaak te brengen. Wij wensen de heer Broos veel sukses in zijn onderneming. Aanrijdingen. de Maandagmiddag had op Burgem. v. d. Klokkenlaan een aanrijding plaats tussen een per sonenauto bestuurd door H, D. uit Kaatsheuvel en de bromfiets- bereider J. D. uit Geertruiden- berg. De aanrijding ontstond toen laatstgenoemde vanaf het stati onsemplacement naar links de rij weg overstak, waarschijnlijk om het rijwielpad te bereiken. Hij werd door de naderende auto ge schept en tegen het wegdek ge slingerd. Dr. Lenglet, die eerste hulp verleende, constateerde een zware hersenschudding en een beenbreuk. Het slachtoffer, dat vermoedelijk een voet zal moeten missen, werd naar het ziekenhuis te Geertruidenberg overgebracht. De bromfiets werd zwaar bescha digd. Donderdagmiddag omstreeks half zes kwam een autobus van de firma K. uit Vlijmen, bestuurd door M. v. T. uit Vught, in bot sing met een geladen vrachtauto welke langs het laageinde gepar keerd stond om te worden gelost. De chauffeur verklaarde door een tegenligger te zijn verblind, zo dat hij de vrachauto te laat had opgemerkt. Een der buspassa giers liep door de hevige botsing een lichte hersenschudding en en kele gekneusde ribben op Hij werd in het ziekenhuis alhier op genomen. Enkele andere passa giers bekwamen hoofdwonden en werden in het ziekenhuis verbon den. De bus werd aan de voor zijde zwaar beschadigd. Door de politie werd proces-verbaal op gemaakt. Gistermorgen had op het kruis punt Grotestraat—Mr. v. Cooth- straat een aanrijdng plaats tussen een met kolen geladen vrachtwa gen van de fa. A. en een perso nenauto, bestuurd door H. K. uit Dordrecht. De in de Grotestraat in oostelijke richting rijdende per sonenauto botste tegen de uit de Mr. v. Coothstraat komende vrachtwagen. De personenauto werd aan de voorzijde ernstig beschadigd. Persoonlijke onge lukken deden zich niet voor. De politie heeft de zaak in onderzoek. Burgerlijke Stand Waalwijk. Geboren Dingena A dv C Okkers-Christ te Sprang-Capelle Janny dv L M Dalmaijer-Vermeer Mathil da J M dv V Berrevoets-v Tuijl Ronald M J zv J J Heinen-v d Bijl Waltherus W J zv J P v d Wiel-v Boekei -Algon T H zv H M v Woensel-Burmanje Antonia G T M dv H de Vaan- v Hoof Adriana M J dv L v Adelberg-v Hilst. Overlijden: Gene. Huwelijks-aangiften P C v Tilborgh 29 j te Sprang- Capelle en A v Drongelen 26 j te Waalwijk P H Geysels 24 j te Sluis en A H v Soelen 26 j te Waalwijk A C T v Brun- schot 31 j en A J Strijk 34 j bei den te Waalwijk. Huwelijken B. Oosting 24 j en G C de Fol ter 25 j beiden te Waalwijk H v Rooij 67 j te Eindhoven en B Knijnenburg 65 j te Waalwijk. Ingekomen: L. J Bannet en gezin van Duitsland J J Visser van Bre da P J Bertels van Loonop- zand. Vertrokken G J Reinders naar Eindhoven A Treffers en echtg naar L.- op-zand EE Slootman naar Drunen P W Schoep naar 's-Hage A E W Germ naar Vught A M L Habets naar Culemborg. AGENDA. Vrijdag 30 november en zaterdag 1 december. Musis Sacrum 8 uur: „De man met de gouden arm", 18 jaar. Luxor 8 uur: „Koning der ma nege", 14 jaar. Dezelfde voorstellingen op zondag 2 dec. om 6 en 8.30 uur. Pastoor Jos van Erp. f Zondagavond omstreeks 9 uur, is de ZeerEerw. Heer Jos van Erp, pastoor der parochie O. L. Vrouw van Lourdes, Koningshoe ven, terwijl hij op bezoek ging, bij aankomst in de pastorie van ,,Fa- tima" plotseling overleden. Hij bereikte de leeftijd van 62 jaar. Groot vocaal concert. Liefhebbers van vocale muziek hebben zaterdag hun hart kunnen ophalen. Met medewerking van het Koninklijk Mannenkoor St. Caeci- lia uit Kaatsheuvel, onder directie van de heer D. v. Leeuwen uit Dor drecht, gaf Bel Canto, onder leiding van de heer J. Nieuwenhuijsen, een uitstekend geslaagd concert met een programma vol afwisseling. De keuze van de heer Nieuwen huijsen, die ongeveer een jaar ge leden de taak van de heer Tuer- lings heeft overgenomen, is er een die zeer te waarderen valt en die het koor, waarbij vooral in de da mesafdeling verschillende nieuwe VOOR UURWERKEN met garantie en verzekerd tegen verlies en diefstal bjj ERKEND GEDIPLOMEERD Hoofdstr. 63 Telefoon 2465 KAATSHEUVEL krachten staan, tot meer zelfstandig zingen gaat voeren. Alle werken waren a capella en in hoofdzaak van oude meesters, o.m. van Pales- trina, Bach, Brahms, Schubert, Do- nati, Certon, di Somma en Diepen- brock. Daarnaast werden arrange menten van Strategierm, Ger- raerdts, Monnikendam en Toebosch van Zuid-Afrikaanse Volksliederen uitgevoerd. En de uitvoering was zeer te loven. Het koor reageert op de uiterst fijne nuancering, die de heer N. verlangt. Soms nog wat te voorzichtig, doch met volle overga ve aan de gevoelige directie. Tegenover de tere zang van Bel Canto stelde de heer v. Leeuwen de stoere kracht van de mannen- zang. Zijn goed gediciplineerd koor zette in met een attentie aan Hon garije door het „Popule meus van Palestrina, om vervolgens nog een drietal composities in dezelfde stijl te laten horen. Dan kregen we te genieten van Dvorak's „Ja Isem Huslar" en daarna van Boedijns „Marcia Funebre, twee koorwerken, die zware eisen stellen aan koor en directie, doch die ons lieten horen dat Caecilia nog iets in de mars heeft. In het tweede optreden van het Mannenkoor waren het niet minder zware werken die het koninklijk mannenkoor ten gehore gaf. Het ST. NICOLAAS Veni Creator van Diepenbrock liet in spontaniteit niets, echter in ver zorging wel iets te wensen over. Het ingewikkelde arrangement van Koetsier over ,,'k Heb m'n wagen volgeladen" stelt zeer zware eisen wat samenzang en uitbeelding be treft, maar Caecilia sloeg er zich aardig doorheen. Met „Scheeps- praet" van Bonset sloot het koor met een joviaal applaus van 't pu bliek. Na het tweede optreden van Bel Canto kreeg de oud-directeur, dhr. Tuerlings, bij ontstentenis van voorzitter Hoynck van Papendrecht het woord. Als oud-werkend lid van St. Caecilia, was het hem een ge noegen dit koor te mogen begroe ten. De stoere mannenzang roemde hij als de uiting van de echte trou we beoefenaars van de vocale mu ziek. Hij bracht hulde aan het be stuur voor het initiatief om een uit- concert te geven en hij sprak de hoop uit dat dit eerste samenwer ken met St. Caecilia moge leiden tot een verder contact tussen de bei de koren. Dan richtte hij zich tot de heer G. Wooning, die reeds in Den Bosch wonend, zich bereid ver klaard heeft aan dit concert mee te werken. Hij memoreerde dat Bel Canto in de heer Wooning een me de-oprichter, een trouw lid, een ijverig bestuurslid gedurende vele jaren, maar bovenal een koorlid en solist gehad heeft, zoals Bel Canto nooit meer een zal krijgen. Nooit deed de directeur op zijn prachtig natuurgeluid een tevergeefs beroep. Mogelijk wel in 90% van de in de grote dozen 28 jaren gegeven concerten prijkte de naam van de heer Wooning op het programma als Barriton-solist. Namens bestuur en leden bracht hij de heer Wooning dank voor wat hij voor Bel Canto deed en bood hem als blijk van waardering 'n pracht oorkonde aan, waarvan hij over tuigd is dat ze in zijn Bossche wo ning een plaats zal krijgen, waarop elke huisvriend met recht en trots al wijzen. De hoop uitsprekend dat de heer Wooning nog in lengte van dagen deze aangename herinnering aan Bel Canto zal mogen genieten, overhandigde hij hem de oorkonde. Na afloop van het grote concert volgden nog een paar kleine gezel lige uurtjes. St. Nicolaasavond K.A.J. Evenals voor zondag 2 december heeft St. Nicolaas zich bereid ver klaard op 29 november de St. Nico laasavond voor de KAJ te komen opluisteren. Deze avond wordt gehouden voor alle Kajotters, waarbij inbegrepen alle leden van het KAJ-clubwerk die automatisch door hun lidmaat schap van de vrije clubs lid zijn ge worden van de KAJ. KAATSHEU VEL Het belooft weer een echt gezel lig onderonsje te worden. Op deze avond zullen er enige at trakties zijn, waarvan St. Nicolaas ongetwijfeld het middelpunt zal vormen. De muzikale omlijsting van deze avond zal verzorgd worden door 't KAJ-orkest o.l.v. A. v. d. Velden. Aanvang 8 uur. Agenda. Vrijdag 7.30 uur jonge KAJ. Kanarie-tentoonstelling. Zaterdag en zondag a.s. wordt in de zaal van Café Restaurant 't Hoventje weer de jaarlijkse zang- en kleurkanarietentoonstel- ling gehouden door de Kanarie vereniging „Zangveredeling". Er komt weer een pracht- selectie vogels, zodat een bezoek aan deze show zeer zeker de moeite waard zal zijn. De keuring van de kleurvogels geschiedt reeds donderdag en die der zang vogels vrijdag door de heren de Haan en Vermeulen. Een dankdaar St. NICOLAAS-CADEAU is en blijft Wij hebben de nievwste SUPER-KAT - B.K. - D.R.U. NEERLANDIA daarnaast Gascomforen en Gasfornuizen PELGRIM ATAQ ETNA Hoofdstfr. 111 Kaatsheuvel Opening ULO-school. Vrijdagmorgen 30 november zal om kwart voor elf de plech tige inzegening en opening van de nieuwe R.K. Ulo-school Pius X in de Mgr. Völkerstraat plaats vinden. Om 9 uur zal ter intentie van het slagen van deze stichting een plechtige H. Mis worden op gedragen, gezongen door de leer lingen der school. De nieuwe school is een houten noodbouw, die tot vergunning verleend verleend wordt tot het bouwen van een parmanent ge bouw een oplossing bedoelt te brengen voor de provisorische in richting, die vanaf de oprichting der Ulo tot heden, als lesgelegen- heid in het patronaat dienst ge daan heeft. Zondag-dokters-dienst Kaatsheuvel—Loon op Zand. De praktijk van dokter Wij- tenburg te Kaatsheuvel en dokter Raaijmakers te Kaatsheuvel wordt waargenomen door dokter de Vries te Loon op Zand, van Rijckevorselstr. 6, tel. 04166 250. Agenda. Zaterdag 6 u. nam. Kanarieten toonstelling in 't Hoventje. 8 uur nam, Apollo Theater: Rock around the Clock, toeg. 14 jaar. 7 uur nam. Barakconcours Har monie St. Jan, Euphonia. Zondag 2.30 uur nam. Voetbal wedstrijd Desk IOSS 1921 I. 4 uur, 6 uur en 8.30 uur Apol lo TheaterRock around the Clock, toeg. 14 jaar. 11 uur v.m. en 7 uur nam. Ba rakconcours Harm. St. Jan, L. Groenendaal. _11 uur v.m. Kanarietentoonstel ling in 't Hoventje. Maandag 8 uur nam. repetitie Harm. Apollo zaal W. Smit. 8 uur nam. repetitie Harm. St. Jan zaal P. van Dun. St. Nicolaas in Berndijk. Zaterdag j.l. heeft het bestuur van St. Jan na de muzikale rond wandeling met St. Nicolaas de secretaris van de H. Man ge vraagd of St. Nicolaas ook het gedeelte van Berndijk wat toen niet bezocht werd, ook nog zou willen rondtrekken. St. Nicolaas was daartoe bereid, mitsSt. Jan hem weer zou begeleiden. Vanzelfsprekend verklaarde het bestuur dat zij dit gaarne zouden doen. St. Nicolaas liet weten dat hij zaterdagmiddag cirma half 4 bij het klooster van de Zusters zou zijn en zijn tocht zou nemen via de Erasstraat, Dongenseweg, Dreef, Heuvelstraat en zo weer tehug naar de Zusters. Café Th. van Boxtel biedt a.s. zaterdag de supportersclub 'n bal aan. Om 7 uur worden alle leden, welke deze avond vrije toegang hebben, verwacht. Als bijzonder heid zij vermeld, dat St. Nicolaas in hoogst eigen persoon, verge zeld van zijn zwarte Pieten, dit bal door zijn aanwezigheid op zal luisteren. De H. Man wordt om 8 uur verwacht. Voor prima mu ziek wordt, zoals altijd, gezorgd. Teeravond St. Caecilia. Overeenkomstig 't besluit, dat het zangkoor op de onlangs ge houden vergadering heeft geno men, zijn donderdagavond de le den van het R.K. Zangkoor St. Caecilia in 't Café van de Wed. v. Dinteren bijeen geweest om de feestdag van de patrones van het zangkoor te vieren, 's Morgens hadden zij de dag ingezet met 'n plechtig'gezongen H. Mis en des avonds hebben zij hun traditione le teeravond gehouden. Dat het zangkoor ook van gezelligheid en leut houdt, kon men hier wel mer ken. Nadat de inwendige mens danig voorzien was, heeft men de verdere avond onder 't genot van 'n borreltje, 'n liedje en 'n voor dracht zeer gezellig doorgebracht en na afloop ging eenieder vol daan weer naar huis. Agenda. Zaterdag 1 dec. 3.30 uur rond wandeling van St. Nicolaas door Berndijk. Zondag 2 dec. van 11.30-12.30 uur Leesbibliotheek. Kath. Thuisfront. De eens zo bloeiende afdeling van Katholiek Thuisfront, die ge ruime jaren zulk een prachtig werk voor onze Kath. militairen heeft verricht, was de laatste twee jaren kwijnende. De plaat selijke geestelijkheid en het be stuur van de parochieele afdeling stelt momenteel pogingen in het werk om de activiteit weer op het oude pijl te brengen. Vanaf de kansel werden de jongelui uit de parochie uitgeno digd tot een bijeenkqmst om het Thuisfrontwerk te bespreken. K.O.T. In café van Haren alhier had zaterdagavond een biljartwed strijd plaats in onderling verband met K.O.T., gevestigd in café Trompen te Waalwijk. Bij deze gelegenheid werd een collecte gehouden ten bate van de Hongaarse vluchtelingen, welke collecte f 38.60 opbracht, welk bedrag zal worden overgemaakt aan de Burgemeester van Oister- wijk voor bovengenoemd doel. A. van S. - i.s. maandag. Uw artikel komt Red- Clubkampioenschap District Waalwijk KNBB. M. van Bracht van 't Zwaantje in prima vorm (moyenne 40). Het eerste viertal van de BV 't Zwaantje, dat verleden week een 08 nederlaag leed tegen Ons Genoegen, heeft getoond dat het door deze nederlaag nog niets van haar prestige heeft ver loren en haar kampioensillusies te willen laten varen. Dit onder vond haar eerste tegenstander na deze 0-8 nederlaag. Centraal 1, dat met dezelfde cijfers 8—0 in 't Zwaantje zijn meerdere er kennen moest. Vooral M. van Bracht was in topvorm en inz'n partij tegen C. Teurlings van Centraal demonstreerde hij zo'n geraffineerd spel, dat het eigen lijk nog verwonderde dat deze partij nog 8 beurten moest du ren. Meesterlijk was zijn serie van 132 car. en zijn alg. gem. 40 bewijst wel dat iedereen in deze competitie met deze speler ter dege rkening zal moeten houden. Ook P. v. Huiten van 't Zwaan tje legde A. Teurlings van Cen traal zijn wil op. Met een gem. van 15.29 en een hoogste serie van 66 was A. Teurlings abso luut kansloos. Hoewel niet zo overtuigend, won Cor Verhagen glansrijk zijn partij tegen M. Teurlings, hoe wel zijn gem. van 6.67 en een hoogste serie van 41 genoemd mogen worden. André Hamers tenslotte kwam er na een ietwat aarzelend begin steeds beter in en won gedeci deerd van M. Leenheers meteen gem. van 4.39 en een hoogste se rie van 20. De ontmoeting tussen Nooit Volleerd 1 en BSV 1 eindigde in ton Xt Jfon me* bolwerken tegen Ad van Cromvoirt van tnt d ke laats.te speler echter tot nu toe nog met de glanzende vorm van verleden jaar vertoont. Met een gem. van 17.14 en een SCrc? Van 72 moest ech ter Prans Slaats in hem zijn meerdere erkennen, wat echter i"eerdP^gneemt dat de gerouti neerde N V-speler met een gem van 6.52 en een hoogste serie van Ook A^M Prachtig verdedigde. Gok Ad Maas van BSV 1 wist zijn partij tegen L. v. Cromvoirt op zijn naam te brengen met een gem. van 3.28 en een hoogste se" ne van 22 (goed gedaan Ad) C. Slaats van NV gaf P. v d Mee van BSV geen schijn van kans, waarbij dient te worden da^ het spel van P v d. Mee ditmaal beneden de ver wachtingen bleef. Ook J. Ver- neijden van NV speelde een goe de solide partij, waarvan H. Lombarts van BSV het slacht- oiter werd. In klasse D speelde Ons Ge noegen 2 tegen Nooit Volleerd 3. Van NV 3 wist alleen J. Pullens een overwinning te behalen op Cor Bombouts, terwijl L. Slaats- de.,?(uilper en H- de Munnik van NV 3 resp. verloren van H. v. d. Sanden-J. Philippart en J. Schoondermark van Ons Genoe gen 2. In deze ontmoeting ver dient vermelding een fraaie se rie van 30 car. van J. Philippart, die desondanks jammer genoeg toch nog 35 beurten nodig had oin zijn partij van 105 car. te be ëindigen. Ons Genoegen won met 6—2. Eveneens in klasse D speelde DVO 1 tegen DVO 2 en tegen de verwachting in wist DVO 2 de ze ontmoeting met 62 te win nen. Alleen J. van Gelder van DVO 1 won zijn partij tegen P. de Munnik, doch W. Pullens, B. Maas en K. Beerens verloren hun partijen tegen resp. A. de Munnik, M. Brok en H. v. Mierlo. Over de gehele linie, zowel in klasse C als in klasse D is nog van alles mogelijk en is het pun- tenverschil miniem. Mogelijk dat de wedstrijden van maandag 3 december a.s. meer tekening brengen. Immers dan spelen Ons Genoegen en Nooit Volleerd te gen elkaar en BSV tegen 't Zwaantje, bij welke laatste wed strijd Ad van Cromvoirt het zal moeten opnemen tegen M. van Bracht. We zijn benieuwd. De uitslagen zijn als volgt Klasse C. 't Zwaantje 1. car. pt. brt. h.s. gm. M. v. Bracht 320 320 8132 40. P. v. Huiten 260 26017 66 15.29 C. Verhagen 240 240 36 41 6.67 A. Hamers 145 145 33 20 4.39 Centraal 1. C. Teurlings 180 40 8 18 5 A. Teurlings 160 87 17 27 5.— M. Teurlings 145 95 36 10 2.64 M. Leenheers 75 48 33 6 1.45 Nooit Volleerd 1. Fr. Slaats 160 137 21 25 6.52 G. Slaats 160 160 38 21 4.21 L. v. Cromv. 160 107 35 21 3.05 J. Verheijden 145 145 38 23 3.81 BSV 1. A.v.Cromv. 360 360 21 72 17.14 P. v. d. Mee 105 63 38 8 1.65 Ad Maas 115 115 35 22 3.28 H.Lombarts 145 109 38 10 2.86 Klasse D. Ons Genoegen 2. C.v.d.Sanden 130 130 28 20 4.64 C.Bombouts 115 95 55 13 1.72 J. Philippart 105 105 35 30 3.— J. Schoond. 55 55 30 8 1.83 Nooit Volleerd 3. L. Slaats 95 65 28 13 2.32 J. Pullens 95 95 55 8 1.72 J. de Kuijper 85 68 35 10 1.94 H. de Munnik DVO 1. W. Pullens B. Maas J. v. Gelder K. Beerens DVO 2. A. de Munnik M. Brok P. de Munnik H. v. Mierlo TAFELTENNIS. WAALWIJK. Tafeltennisvereniging RKC. De uitslagen zijn Dames BKC 2BKC 1 4—6 BKC 3Rikketik 2 6—4 Heren 's-Hertogenbosch 1BKC 1 64 BKC 2Animo 4 010 BKC 3—KAT 5 0—10 Deze week zijn vastgesteld Dames TOS—BKC 2 BKC 1Belcrum 2 BKC 3Goirke 2 Heren BKC 1Brada Amor 1 Luto 4—BKC 2 Margriet 2—BKC 3 BKC 4Irene 10 aan telling 9 december T.B.C. vrij, wit bedrijf. CORN. KLIJN, Min. Loeffstr. -49 Waalwijk TE KOOP zo goed als nieuwe Adres te bevragen aan het bureau van dit blad. I

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 14