Waalwijkse en Langsiraatse Courant Kerstboodschap «ai da Koningin Uit de Langstraat SPORTSPIEGEL BROOD. veRwiel's LeöeRWARenhuis WAAROM TRACHT MEN EEN WIG TE DRIJVEN Drunen Haarsteeg Vlijmen Alle soorten gesneden en verpakt VERWIEL's Brood- en Banketbakkerij Waalwijk. Sprang CapeHe HUREN VAN BRUIDSTOILETTEN PRETTIGE FEESTDAGEN EN IN 1957. ALLE GOEDS Ook dit jaar gaarne Uw speciaalzaak voor fijne lederwaren- luxe handschoenen en reisartikelen. VRIJDAG 28 DECEMBER 1956 Uitgever: Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 z per week. DE ECHO HEI ZUIDEN 79e JAARGANG No. 101 Abonnement 21 cent per week per kwartaal 2.70 2.95 franco p. p. Advertentie-prijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief BureauxGROTESTRAAT 205, WA AL WIJK TEL. 2621 KAATSHEUVEL TEL. 2002 Dr van BEURDENSTRAAT 8 OPGERICHT 1878 Hare Majesteit de Koningin heeft op eerste kerstdag over bei de radiozenders een kerstbood schap uitgesproken, uitgaande van Bethlehems „beslissende we reldgebeuren, dat de mensheid van toen af nooit meer rust noch duur heeft gelaten". Alleen door enkelen, aldus de Koningin, wier ogen nog anders open waren dan die van anderen werd het opgemerkt. Maar het veroorzeaakte onrust bij n mach tige collaborateur, die onwille keurig wraak nam op onschuldi- gen. Maar juist met Kerstmis mo gen wij het nutteloze van t kwa de wel belijden als de zekerheid die het Kerstkind ons gegeven heeft. De Koningin, sprekende tot „zeer verschillende geaarde men sen, die ieder voor zich het recht opeisen om te volgen wat zij in hun eigen innerlijk houden voor de ster van Bethlehem", zeide graag tot hen allen te spreken. „Want het ligt geheel in de lijn van mijn opvoeding en ambt en van mijn natuurlijke neiging, dat ik wil zoeken naar datgene dat allen vindt". „Soms zien mensen ergens Kans van verschillende zijden samen te komen, geestelijk op voet van ge lijkheid, als de bewezen erken ning van gewetensvrijheid, om dan in elkaar Gods kinderen te herkennen en hun broeders. Hoe zeer liggen deze vrijheid de eigen weg te gaan, en andere waarden, niet verankerd in onze Grondwet, omdat wij ze elkander willen waarborgen. Welk een voorrecht was het voor mij daarop een eed te hebben mogen afleggen." Onszelf zijn en blijven. Het volk van 'Nederland en van andere Rijksdelen voelt intu- itief wel aan, wat de hoogste goe deren zijn waar het uiteindelijk om gaat. Als alle volken gaan Wij onze gangen met vallen en op staan, maar, zoals iedere Neder lander die heeft, zo hebben wij ook als volk deze wens: wij wil len onszelf zijn en blijven. Ik herinner me de algemene bij val nadat mijn moeder deze woor den indertijd uitsprak. Wij zijn het volk dat het sterkst voor in ternationale samenwerking voelt maar wij willen onze eigen be stemming zelf vinden. Ergens in ons diepste innerlijk willen wij, als volk en als enkeling, zelf kom pas lezen en ons bestek uitzetten. En het liefst varen we op de ster ren en niet op een bebakening, door mensen gemaakt. We zijn immers allen uitgeno digd, zelfs uitgedaagd, mee te werken aan al dat was in de ruimste zin werkelijk van zuivere kwaliteit is, of 't nu voor de prak tijk van dit moment van nut is of voor eeuwig van waarde zal blij ven. Dat is dus: volgens ons hei ligste inzicht onze eigen heiligste verantwoordelijkheid op ons te nemen en Gods medewerker te zijn. Als wij iets doen wat onze naasten, ten getale van miljarden op aarde aanwezig, kan helpen, met hen als broeders op Gods aar de te doen samenleven, dan doen we iets dat waarde heeft. Waarlijk vrij. Of het deugt wat we doen, zien we bij het licht van onze ster en zegt ook ons geweten ons. En dat moet en hoort een en het zelfde oordeel te zijn. Is dat gun- stig, dan kunnen we de zekerheid en het geluk ervaren dat we blijk baar de uitdaging hebben aange nomen. Het is ons grote voor recht te mogen meestrijden om iets tot stand te brengen dat zo van wezenlijk belang is, ook al blijft het verborgen. Soms merkt men wel dat er zo iets aan de orde is. Waar een volk strijd voor het recht zichzelf te mogen zijn tegen alle redelijke hoop in, zoals nu het Hongaarse volk dat doet, dan bevroeden we geredelijk, dat er dan toch wel iets groters tot stand wordt gebracht dan het ogenschijnlijk lijkt en dan wij ook nog maar kunnen schat- - W "Ia; lis! m7i&l!9*lfliMi!ft4jNuda ten. Daar is de geest waarlijk vrij en levenwekkend vaardig gewor den. Hoe scheller het licht dat ons doel is voor ons schijnt, hoe erger lijkt ons het contact met het don ker. Maar het is de sterkere macht die zal zegevieren. Laat ons daarentegen ook volle waar dering hebben voor al het goede dat we van onze medemensen er varen. Er is bij hen veel warm spontaan gevoel en veel eerlijk denken. Ook ik heb dit ondervon den en het vervult me met diepe dankbaarheid. Er is geen groter smart dan te zien hoe het kwaad, het onrecht zijn beloop heeft, zo als we dit op allerlei wijze in het nu afgelopen jaar hebben zien ge beuren. Waarom, bijvoorbeeld, vallen sommige mensen iemand aan langs slinkse wegen, met onware beweringen? Waarom, bijvoor beeld, trachten zij een wig te drij ven tussen een man en een vrouw in vergeefse pogingen tot het ver nietigen van een diepgewortelde eenheid? Waarom valt men daarbij nog anderen aan dan degene die men op het oog heeft? Kan men aan diegene dan niet zelf eerlijk rechtstreeks schrijven, wanneer men zekere bezwaren voelt aan gaande diens persoonlijke hou ding, dat men meent dat die per soon zo bepaald weten moet? Ook dit heb ik ervaren. Wat bezielt zulke mensen dan toch? Wat zijn hun eigenlijke drijfveren? Maar: heb ook ik soms het recht niet te trachten mezelf te zijn? Laat ons dan in donkere tijd ons meer dan ooit aaneensluiten als bewuste mensen die duidelijk voelen wat er op aankomt en wat niet. We leven in een tijd die ons meer dan ooit laat zien de ernst van het er op of er onder. Eervolle taak. Vooral wie in Gods leiding ge looft ziet in dat 't niet over niets is wanneer Gods smeltkroes staat op een zo heet vuur als waarvan de thans levende geslachten kun nen getuigen. Maar al dat wat de toets der tijden zal kunnen doorstaan en dat dan levend zal zijn gebleken begint even teer als het mensenleven op aarde begint. Een kind vertrouwde God aan ons, de mensheid, toe, waarbij Hij wist dat wij het tenslotte zouden vermoorden. Hij deed het toch en het Kindeke overwint toch de wereld. Ook de tere groei van al wat werkelijk levensvatbaar zal blijken vertrouwt Hij aan ons toe. En dat zal het winnen, wat wij ook doen, wat wij ook misdoen. Aan ons is de eervolle taak, Gods medewerkers te mogen zijn. Zodra wij die bewust hebben aanvaard, beseffen wij deze ver antwoordelijkheid die ons tevens bevrijdt uit het kale eigenbelang en die voor ons de sleur laat uit eenvallen in handelingen die on nut en die wezenlijk belangrijk zijn, We mogen aan dié taak de uiterste toewijding geven die we geven kunnen, en zelfs nog meer en al het verdere aan God over laten." Zondagsdienst 30 december 1956. Arts: Dr. v. d. Wouw. Nieuwjaarsdag: Dr. v. d. Wouw. R.K. Jeugdraad sticht een Verjaardagsfonds. De R.K. Jeugdraad alhier heeft de laatste tijd meermalen van zich laten horen. Haar activiteit voor de jeugd begon met een serie lezingen voor de rijpere jeugd. Kort daarna nam zij het initiatief tot het bou wen van een jeugdhuis voor de jeugdbeweging, een jeugdhuis dat onder deskundige leiding door de jeugd zelf wordt gebouwd. De ver schillende groepen van jeugdbewe ging, zoals Welpen, Kabouters, Gil de en Rakkers werden, dank zij de stimulerende werking van de jeugd raad, weer heropgericht voor zover dit nodig was, en op korte termijn zullen ook de Gidsen weer met hun werk starten. Om het jeugdwerk onder de rijpere jeugd goed ter hand te kunnen nemen, nam de jeugd raad het initiatief om het dorpshuis te gaan ombouwen tot instuifhuis. Hiervoor voteerde de gemeenteraad dit jaar een subsidie van 10.000.-. Dat voor dit zeer noodzakelijke werk van de R.K. Jeugdraad gelden nodig zijn, zal iedereen die enigs zins met jeugdwerk vertrouwd is, wel begrijpen. Tot nu toe bestond de raad, en kon zij haar werk doen, dank zij verschillende giften en subsidies, maar om een sterkere fi nanciële basis te krijgen en om ie dereen in de gelegenheid te stellen dit noodzakelijke werk te steunen, ging men kort geleden over tot het stichten van een verjaardagsfonds. Iedereen in de parochie krijgt op zijn verjaardag nu een felicitatie thuisgestuurd en de raad heeft hier mee een goede bijbedoeling. De fe licitatie gaat n.l. vergezeld van een enveloppe, waarin men naar 't aan tal jaren centen kan storten. Deze enveloppen worden dan in de loop van de dag opgehaald. Hoewel niet noodzakelijk, is naar boven afron den van het bedrag natuurlijk wel toegestaan en wordt in dank aan vaard. De raad heeft het initiatief tot het stichten van dit fonds, waar aan uiteraard zeer veel werk is, durven nemen omdat zij er van overtuigd is dat in de brede lagen der bevolking men óf wel van door drongen zal zijn dat dit jeugdwerk een steun behoefd, waaraan men zich niet mag onttrekken. Trouwens de overheid gaf hierin reeds een voorbeeld. Het verjaardagsfonds werkt reeds enkele weken en men is niet onte vreden over de resultaten. Dezer dagen heeft de jeugdraad voor de uitvoering van de verschillende werkzaamheden, die aan dit ver jaardagsfonds zijn verbonden, ook de jeugdleiders en -leidsters inge schakeld. De leiding- van dit ver jaardagsfonds blijft echter in han den van de jeugdraad, die bij haar stimulerend werk onder de jeugd ook de financiën in eigen hand houdt. Wij mogen dit nieuwe initiatief van de jeugdraad, waardoor ieder een in de gelegenheid wordt gesteld zijn financiële bijdrage te leveren, voor dit noodzakelijke jeugdwerk van harte toejuichen. Dit moet sla gen. Volksbank. Naar wij vernemen heeft de Cen trale Volksbank alhier de rente van direct opvraagbare spaargelden ver hoogd tot 2,64%. Oudejaarsavond-bal. Blijkens de in ons blad voorko mende advertentie zal a.s. zondag avond in de zaal van café Elshout het jaarlijkse Oudejaars-bal worden gehouden. Zoals andere jaren zal hiervoor weer wel een goede be langstelling bestaan. De bal-avon den bij Elshout staan bekend om hun sfeer en gezelligheid. Agenda. Vrijdag 29 december: 7.30 uur repetitie leerlingen Vol harding; 8.30 uur repetitie Harmonie Vol harding, zaal café Elshout. Zondag 30 december: 7 uur Oudej aar-bal, zaal café Els hout; 7 uur Bal-avond, zaal Klerkx. Biljarten. De onderlinge biljartcompetitie werd een dezer dagen voortgezet. Ditmaal kwamen de A-vijf tallen in actie. De uitslagen waren: D.V.K. a Avanti a H. WillemsenJo de Vaan 75-54 Jos. TreurenM. v. Oyen 75-30 Jo v. BijnenH. v. d. Brandt 75-39 Jos. v. d. Brandt W. v. Ravenstein 75-53 H. v. d. Heijden jr. G. v. Bijnen 75-29 Uitslag 100 voor D.V.K. a. Juliana a D.P.L. a A. v. d. WielP. Theunissen 43-75 Th. Boelen sr.H. Kivits 75-53 Fr. v. LiempdeJ. Kuis 65-75 B. VerreijtTh. V. Gestel 69-75 H. v. d. HeijdenTh. Siegers 66-75 Uitslag 82 voor Juliana. plaats genoemd worden Ant. v. Hei voort. Diens zware rol werd schit terend vertolkt. Ook de rollen van beide zoons, M. v. Engelen en F. v. Engelen, mogen in een adem ge noemd worden. Vooral in 't laatste bedrijf door M. v. Engelen, toen de ontknoping kwam. Ook de rol van Nol, boerenarbeider, doir B. Samu els, werd goed gespeeld. Zijn mede leven in dit stuk kwam goed tot ui ting. De rol Verweij's Heerboer, door C. Samuels, werd prima ge speeld, evenals Hein Rand, Veld wachter, door P. de Wit. De dames kwamen allen voor het eerst op de planken en sloegen er zich goed doorheen; zij zorgden voor een goed geheel. Van deze mensen kan „Vol harding" nog plezier hebben. Alles bijeen een geslaagde uitvoering. Zaterdag 29 december wordt dit stuk voor de laatste maal opge voerd; een gang naar café Oremans is dit ten volle waard. Langstraatse Kruisboogbond. In café H. Boom kwam 't bestuur van de Langstraatse Kruisboogbond bijeen. Er werd besloten op 5 ja- nuari 1957 een algemene jaarver gadering te houden van de Lang straatse Kruisboogbond. Verder werd besloten de club- en persoon lijke kampioenschappen te houden van groot-Vlijmen. Als data werden vastgesteld 12 januari bij Rozen- jacht, 26 januari bij Rozenknopje, 9 februari bij Onderlinge Vriendschap Haarsteeg en 23 februari bij Willem Teil. De wisselbeker voor de kampioen schappen is geschonken door de kasteleins van de vier verenigingen. Op de te houden vergadering van 5 januari zijn de belangrijkste pun ten: besprekingen nieuw reglement, vaststellen concoursen volgend sei zoen enz. Tentoonstelling. De Postduivenvereniging „de Zwa luw te Vlijmen, zal niet op 5 en 6 januari, maar op 12 en 13 januari a.s. in café A. Klerks (den Braai) haar onderlinge tentoonstelling hou den. Reeds zijn al verschillende ere-prijzen geschonken. Toneelvereniging Gezelligheid. De toneelvereniging Gezellig heid zal op zaterdag 5 en maan dag 7 januari a.s. in de zaal van de Chr. Volksbond opvoeren het vrolijke spel in drie bedrijven Vier mannen en één meisje. Traditiegetrouw werd op zondag avond 23 december een Kerstwij- dingssamenkomst gehouden in de Geref. Kerk aan 't Bruggetje, onder het motto „Van Verwachting tot Vervulling". In zang en declamatie werd de gedachte vertolkt, dat de verwachting, het gespannen verlan gen naar de komst van de Heer, niet zwevend is, maar op de God delijke Belofte steunt en daarom ook tot vervulling komt, een ver vulling die ons dwingt tot verwon dering, aanbidding en toewijding. De declamaties werden goed ver zorgd, alleen zou soms een weinig meer stemvolume deze ten goede zijn gekomen. Het meisjeskoor, on der leiding van de heer H. Rijken, dat voor het eerst in een wijdings samenkomst optrad, zong op voor treffelijke wijze enige kerstliede ren, terwijl het orgelspel van de heer J. Waverijn, in het bijzonder de bewerking van het „Daar ruist langs de wolken", aller waardering verdiende. Op boeiende wijze werd door de heer H. de Kruis uit Rotterdam een meditatie gehouden, die getiteld was: „De vraag van Kerstmis: koren of kaf". Komen wij niet verder dan de kerstkrans, het kerstdiner, de kerstsfeer in het algemeen, dan zijn wij kaf in de ogen van de komende Heer, die immers in de Evangeliën ook voorgesteld wordt als le land man, die zijn dorsvloer gaat zuive ren en die scheiding gaat maken tussen koren en kaf. Het kerkgebouw was dusdanig bezet, dat menigeen zich afvroeg of er nog voldoende ruimte was om de longen uit te zetten bij het zingen. Desondanks werd er veel en en thousiast samengezongen. Evenals vorige malen hebben de kerkelijke scheidsmuren, waaraan ons dorp zo rijk is, gewankeld door eenparig de lof te verheffen van het kind in de kribbe. Bruidsmeisjesjaponnen, Sluiers, Kapjes, enz. Tevens grote collectie GELEGENHEIDSKLEDING VOOR HEREN. BOSSCHE KLEDING-SERVICE - De enige SPECIAALZAAK voor DEN BOSCH e. O. - VUGHTERSTRAAT 205 - Tel. 5385 - DEN BOSCH R.K. Toneelvereniging Volharding. Eerste en Tweede Kerstdag gaf bovengenoemde vereniging haar 2e winteruitvoering in café B. Ore mans. Opgevoerd werd: „Als het verleden spreekt", boerentragedie in drie bedrijven door A. Mes jr. Telkens op tijd opende de heer B. Samuels met een welkomstwoord tot de tjokvolle zaal. „Volharding" heeft met dit prach tig stuk weer een goede keuze ge daan. Ook de regisseur Martien v. Engelen komt alle lof toe voor de rolverdeling. Wat de spelers en speelsters betreft, moet op de eerste WAALWIJK Baardwijk— Sarto, 1—3. Niemand had gedacht dat Baardwijk deze wedstrijd zou ver liezen, toen ongeveer 10 minuten voor het einde Baardwijk met 1-0 leidde. Over de wedstrijd als volgtAls om half drie scheids rechter Verstrepen, die slecht leidde, laat beginnen, trapt Baard wijk af en heeft het windvoordeel; zij zijn direct in de aanval, maar door stug en robust verdedigen, weten zij elk gevaar te bezweren. Ook Sarto komt enkele malen Voor het Julianadoel, maar de verdediging was in prima vorm. Geregeld komt de Baardwijk voorhoede vóór het Sarto-doel, maar hun verdediging, met hun stopper aan het hoofd, weet alles en op allerlei manieren te weer staan; in deze periode gaat een geheide strafschop aan het oog van de scheidsrechter verloren. De rust gaat in met blanke stand, 0—0. Na de rust loopt Sar to hard van stapel, maar de ach terhoede weet het voorlopig nog te houden. Enkele gevaarlijke aanvallen van Baardwijk, over links geleid, vormen wel gevaar, maar leveren voorlopig niets op. Ongeveer 10 minuten voor het einde maakt H. Leijtens het enige Baardwijkse doelpunt; iedereen dacht dat deze wedstrijd gewonnen was, maar de Sarto lui gaven geen krimp, en toen op een gegeven moment de linksachter van Baardwijk wat lang treuzelde, wist de Sarto- rechtsbinnen daarvan te profite ren en doelpuntte onhoudbaar door v. Os, 1-1. Toen kregen dé Tilburgers moed; enkele minuten daarna moest 'een vrije trap ge nomen worden door Sarto even buiten het strafschopgebied. De Baardwijk-verdediging, even mis leid door de scheidsrechter, want deze maakte 'er een Sarto-speler op attent dat hij buitenspel zou staan, ging een bal laag over de gronch maar niemand stak een been uit en de gehele verdediging met doelverdediger was gepas- serd, 1—2. Het derde doelpunt door Sarto kwam op onfortuinlijke wijze; aan linkshalf Beerens passeerde een speler van Sarto, maar zijn pass belandde bij 'een Sarto-spe ler en deze wist wederom v. Os te passeren, L3. Baardwijkers, denk er om, de wedstrijd is met 'een 1—0-voor- sprong niet gewonnen, dan pas is het de taak even door te druk ken, dan was ook deze wedstrijd gewonnen. Baardwijk—Oss '20. Zondag a.s. gaat bovengenoem de wedstrijd voor de 2e klasse K.N.V.B. Het zal voor de geel zwarten zaak zijn om uit een an' dag a.s. uw tegenstander geen ge legenheid om hun normale spel te spelen en geef zelf de ballen sneller af. Het 2e elftal speelt om half drie in Tilburg tegen TAC II. Het 4e elftal gaat naar WSC 4 en speelt aldaar om 12 uur. Julianalui, veel succes. R. K. C. Het is een goede overwinning geworden bij Virtus, een over winning welke volkomen is ver diend en waarmede het contact met de kopgroep is behouden. Nadat Virtus de toss heeft ge wonnen, trapt RKC af. De bal komt terecht bij de rechtsbuiten, die de bal voorzet en het is De Peffer die de bal afwerkt en RKC de leiding geeft. Na de aftrap is Virtus sterker, zij beheersen het middenveld, maar de achterhoe de van RKC, met als best spelen de man v. Ierland, geeft geen krimp, zodat Virtus voor de goal niet gevaarlijk kan worden. RKC - wordt daarna sterker en na een half uur spelen is het Smits die de voorsprong met een goed ge richt schot vergroot. Virtus Virtus werkt zich hierna weer los en weet zelfs te doelpunten, doch dit doelpunt wordt wegens buitenspel geannuleerd, evenals de goal, die L. v. Hilst voor RKC weet te maken, waarbij een spe ler van Virtus in het doel stond. Met 2O komt de rust. Na de rust een op en neer gaande strijd, waarbij RKC het middenveld weet te veroveren. Na 15 minuten spelen is 't rechts half Kuijs, die uit een vrije trap 30 laat aantekenen. RKC wordt opermachtig, steeds zitten ze voor het Virtus-doel en het ver wondert vriend noch vijand dat Corstanje en v. d. Aa 50 weten te maken. Ongeveer 5 minuten voor het einde weet Virtus te doelpunten. Een vrije trap wordt door de keeper van RKC ver keerd beoordeeld en Virtus had hiermede de verdiende tegengoal. Er is goed gespeeld en met dit enthousiasme voorspellen wij dit elftal nog vele overwinningen. Zondag krijgt RKC een oude rivaal op bezoek. Dit belooft ook weer een spannende strijd te worden, vooral als men nagaat dat Hero op het RKC-terrein al tijd haar beste beentje voorzet. Wij houden het op een over winning van onze geelblauwen, vooral als hetzelfde enthousias me aan de dag gelegd wordt als tegen Virtus. Een bezoek aan deze wedstrijd zal iedereen tevreden kunnen stemmen. R. W. B. De voor 2e Kerstdag vastge stelde wedstrijd Veerse Boys RWB vond wegens terreinafkeu ring geen doorgang. De resultaten van de wedstrij den die wel zijn gespeeld, waren: RWB 2—DESK 3 3—1 RWB 3Uno Animo 3 91 Voor a.s. zondag is een volle dig programma vastgesteld, t.w. VES '35—RWB. RWB 2Broekhoven 2, 2.30 uur. RWB 3—DESK 4, 12 uur. RKC 5—RWB 4, 12 uur. RKDVC 5—RWB 5, 12 uur. Het le elftal behoeft in de uit wedstrijd tegen VES in Ouden bosch heus niet kansloos te zijn. Het verleden is echter wel zo dat het RWB tot nu toe slechts één keer gelukt is om in Oudenbosch te winnen, dus jongens, aan jul lie om te tonen dat dit wat te weinig is, temeer daar VES na tuurlijk ook ditmaal weer op een overwinning rekent. Dus flink aanpakken, op tijd durven schie ten, dan zit er wel degelijk een kans in. VLIJMEN. TACVlijmense Boys 10. Vlijm. Boys was 2e Kerstdag bij TAG op bezoek en kreeg daar haar eerste nederlaag te slikken. Als om half 3 de scheidsrech- Grotestraat 264 Waalwyk der vaatje te gaan tappen en niet te denken dat de wedstrijd .even als zondag tegen Sarto, tien mi nuten voor het einde gewonnen is. Het gevaar voor degradatie ligt voor U op de loer, dus alle aansporing moet hier overbodig zijn om 'een overwinning te be vechten. Jongens, wilt ge het 2e klasserschap behouden, dan moe ten er overwinningen uit de bus komen. Deze tegenstander, die ook onderin hangt, zal danig van zich afbijten. Daarom, geef zon- ter laat beginnen, tellen de Boys een invaller voor stopper Coen- sen, waardoor het elftal gewij zigd werd. De eerste aanvallen zijn voor de Boys en het is te zien dat op het gladde en harde terrein moeilijk goed spel te ge ven is. Een hard schot van mid- voor v. Heivoort gaat juist over de lat. Even later is het W. Ver schuren die de bal mooi krijgt toegespeeld. Hij rent op het doel af, maar de scheidsrechter fluit tot ieders verbazing voor buiten spel. Als er een kwartier is ge speeld, plaatst de midhalf van TAC de bal voor het doel van de

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 5