WAALWIJK KAATSHEUVEL BAL 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 1 FEBRUARI 1957 10 Na een aarzelend begin is VES er steeds beter in gekomen met als resultaat een behoorlijke plaats op de ranglijst, en wij hebben er zo'n stil vermoeden van dat de gasten uit Ouden- bosch er alles op zullen zetten om deze fraaie positie te hand haven. De RKC-ers weten dus wat hen te wachten staat en we verwachten daarom in elk geval een ploeg in het veld te zien, be zield met de vaste wil en de over tuiging voor eigen publiek een goed figuur te slaan. RKC-ers, we rekenen op jullie. Voor het 2e elftal is een uit wedstrijd tegen BW 4 ingelast. Hoewel de resultaten de laatste tijd niet denderend zijn geweest, hopen we zondag a.s. op 'n gun stige uitslag. R.WB. Voor de derde maal staat voor a.s. zondag de uitwedstrijd tegen Veerse Boys op het programma. Zeer zeker eèn zware opgaaf voor RWB, doch wanneer er met het zelfde elan gespeeld wordt door Besoijen als j.l. zondag, tegen Virtus, dan zijn wij er van over tuigd dat de uitslag in elk geval eervol zal zijn. Aanvang half 3. Voor de thuisblijvers is er zon dag gelegenheid het 2e elftal aan het werk te zien en wel tegen TAC 2 uit Tilburg. De prestaties van de RWB-reserves zijn dit sei zoen van die aard dat het wel de moeite waard zal blijken te zijn deze wedstrijd te gaan zien. Aan vang half drie. Voor a.s. zondag zijn tevens nog vastgesteld DESK 4RWB 3, 12 uur. RWB 5Nieuwkuijk, 12 uur. RWB 4 is vrij. BERNDIJK. Berkdijk—PCP. A.s. zondag staat er voor Berk dijk deze belangrijke ontmoeting op het programma. PCP is n.i. de eniaste concurrent van Berk dijk. Wanneer de ploeg uit Breda deze wedstrijd wint, heeft zij, theoretisch althans, de beste pa pieren. Wint Berkdijk daarente gen, dan hebben de roodzwarten aan 2 punten uit twee wedstrij den voldoende om de kampioens- vlag te hijsen. Dat PCP alles op alles zal zet ten om de beide punten mee naar Breda te kunnen nemen en re vanche te nemen voor de op ei gen grond geleden 64 neder laag, zal echter voor de Berkdij kers een stimulans zijn om alles in het werk te stellen om de vol le buit thuis te houden. Dat zij dat niet zonder inspanning zul len kunnen klaar spelen, mogen we wel als een vaststaand feit be schouwen. Aan belangstelling zal het niet ontbreken. Mannen, stel daarom je supporters niet teleur en laat het publiek tweemaal drie kwar tier genieten van 'n mooie, spor tieve strijd. De wedstrijd vangt aan om half drie. Scheidsrechter is de heer H. Broers uit Tilburg. Sukses, lui. Berkdijk 2 is zondag te gast bij White Boys 3 in WaSpik. De reserves, die tot op heden hun trots ongeslagen rekord heb ben kunnen handhaven, zullen zich ook hier niet laten verras sen. Aanvang half drie. Scheids rechter is de heer A. Wagenma kers. Berkdijk 3 krijgt om 12 uur bezoek van DVVC 3, welke er op gebrand is revanche te nemen voor de in Dongen geleden 31 nederlaag. Hier wordt de wed strijd geleid door de heer G. v. d. Waals. DRUNEN. Het is voor Drunen a.s. zon dag een rustige voetbaldag. Er staan voor de 5 elftallen slechts 2 wedstrijden op het programma en dat zijn toevallig beide nog uitwedstrijden ook. Het le, 3e en 5e elftal zijn vrij. Het 2e elftal moet op bezoek bij GW 2 in Geldermalsen. Deze tegenstander werd dit seizoen nog niet ontmoet, zodat het op passen wordt dat hier de mooie plaats op de ranglijst geen scha de op loopt. We geloven echter niet dat de 2e elftallers zich zo maar laten verrassen en zien dan ook vol vertrouwen deze wed strijd tegemoet. Het 4e elftal trekt naar Heus- den om daar het 3e elftal te gaan bekampen. Ook hier moet 'suk ses voor de Drunenaren niet uit gesloten zijn. A.s. zaterdag om 8 uur houdt RKDVC een onderlinge rikavond in café v. d. Geld. Hier worden alle leden die rikken willen of kunnen, verwacht. HAARSTEEG. Het was zondag j.l. voor Haar steeg een zeer goede dag. Door de ruime overwinning op Wil- helmina behaald, werden weer 2 kostbare punten veroverd. Daar bij kwam dat de clubs die hoger geklasseerd staan, allen met een gelijk spel genoegen moesten ne men. Zondag a.s. zal wellicht wor den beslist of Haarsteeg wat be treft de bovenste plaats nog in de running zal blijven. Op be zoek komt n.l. het 2e elftal van Vlijm. Boys, dat juist boven Haarsteeg staat geklasseerd. TAFELTENNIS. KAATSHEUVEL. Jaarvergadering Tafeltennisvereniging K.A.T. Zondag 27 januari werd door de tafeltennisvereniging K.A.T. de jaarvergadering gehouden in de Gildenbond. Nadat om klokslag 12 uur door voorzitter J. Balvers de vergade ring werd geopend met een kort welkomstwoord, kreeg allereerst de secretaris-penningmeester H. Balvers het woord voor het jaar verslag 1956, welk verslag zoals gebruikelijk, keurig in orde be vonden werd. Na deze verslagen kwam de bestuursverkiezing aan de orde. Daar door de leden geen nieuwe bestuursleden candidaat waren gesteld, werd het gehele bestuur, voltallig aftredend en herkiesbaar, weer voor 'n nieuw zittingsjaar herkozen. Hierna kwam een voorstel aan de orde betreffende de oprich ting van een damesafdeling. Na een zeer uitvoerige gedachten- wisseling omtrent het voor en tegen van dit voorstel werd be sloten tot oprichting van een da mesafdeling over te gaan. Be langstellenden kunnen zich hier voor opgeven op de wekelijkse trainingsavond, die op maandag avond gehouden wordt, en wel aan de secretaris H. Balvers. Tot slot' werd de rondvraag, waarvan een zeer druk gebruik werd gemaakt, gehouden, waar na de voorzitter deze vergadering die een geanimeerd verloop had, besloot met een beroep op alle leden om ook voor 1957 hun bes te krachten aan de vereniging te blijven wijden. BILJARTEN Kaatsheuvelse Biljartbond. KBBO VS. Hoewel, door plotselinge om standigheden, bij de heer Vugts het treffen tussen Ons Genoegen en Poedelvrees 2 geen doorgang heeft kunnen vinden, gaat toch de prijsuitreiking door. Wanneer Altijd Raak j.l. zater dag 6 punten had kunnen halen bij „De Dreef" was een beslis singswedstrijd niet uitgesloten geweest, maar jammer' Voor de mannen van P. Steenlage, dat zij het niet verder dan tot 'n gelijk spel hebben kunnen brengen. Dat er voor gevochten is, be wijzen wel de moyennes van Do- rus Sulsters en van Ee, en niet te vergeten de verdedigers van De Dreef, Antoon Laros en Leo Groenendaal. De vier winnaars werden dan ook aan het slot van de competitie beloond met een corsage voor hun geweldige pres tatie, wqt wel in de smaak viel. Zoals we al eerder schreven, willen wij nogmaals de heren biljarters er aan herinneren dat het a.s. zaterdag prijsuitreiking is in café-rest. „De Dreéf". Ook zal dan daar (door loting) Ons Genoegen een huldigings wedstrijd spelen, bij welke gele genheid De Dreef versterkt zal zijn door de verenigings- en bondsvoorzitter de heer André Snoeren. Er bestaat geen twijfel dat het in genoemd café aan belang stelling niet zal ontbreken. Ook dit jaar zijn er weer drie prijzen beschikbaar gesteld, wel ke uitgereikt zullen worden aan: 1. De Dreef, 2. Poedelvrees 1 en 3. Poedelvrees 2. Zo valt Altijd Raak precies buiten de prijzen, maar a.s. zaterdag zullen zij ze ker present zijn om de heren kampioenen te huldigen. We zien deze "avond met be langstelling tegemoet, want wij weten bij ondervinding dat dé mannen van de KBB de naam OVS (Onderlinge Vriendschap) een grote eer bewijzen. De eindstand is als volgt De Dreef 1 Poedelvrees 1 Poedelvrees 2 Altijd Raak De Dreef 2 Ons Genoegen De wedstrijd Ons Genoegen Poedelvrees 2 wordt op een na der aan te kondigen datum ge speeld. gesp. pt. 14 66 14 65 13 56 14 54 14 57 13 40 JUBILEUM. Op donderdag 31 januari her dacht de heer A. van Huiten het feit, dat hij 12Y2 jaar op het kan toor werkzaam was bij André v. Hilst N.V. 's Morgens werd hij op het pri- vé-kantoor gehuldigd door de Di rectie en mocht tevens ook van kantoor- en magazijnpersoneel enkele blijken van belangstelling ontvangen. De zaaltraining voor de heren is met ingang van dinsdag 5 fe bruari a.s. in de zaal van de La gere School te Baardwijk. De aanvangstijd blijft hetzelfde. Zondags wordt zoals gewoon lijk om half elf gestart bij het zwembad. AANRIJDING. SCHOOLMELK-VOORZIENING EEN FEIT Enige tijd geleden is door de plaatselijke pers een lans gebro ken voor de schoolmelkvoorzie- ning, wat tot gevolg had dat art sen en hoofden der diverse scho len hierop zeer gunstig reageer den. Wanneer wij even stilstaan bij bovengenoemde verstrekking, gaan vooral onze gedachten uit naar de kinderen die, buiten deze gemeente woonachtig, hier een of ander onderwijs volgen, ter wijl in de schoolmelkverstrek- king een feit zit, dat slechte eters die thuis hun melk laten staan, deze onder toezicht van onder wijzend personeel en in gezel schap van medescholieren gretig van de schoolmelk gebruik ma ken. Hier geldt een stelregel „Zien drinken doet drinken". Dat de schoolmelkvoorziening geen overbodige luxe is, bewijst wel dat diverse grote gemeenten hierin zijn voorgegaan, terwijl de overheid via de betrokken ge meenten hierop nog een subsidi ering laat genieten, zulks afhan kelijk van de financiële positie der ouders. Speciaal gaan onze gedachten uit als beginpunt de leerlingen der B.L.O.-scholen, die in grote getale elders woonachtig zijn. Gezien de zeer gunstige reac ties die de schoolmelkyoorzie- jiing heeft opgewekt, twijfelen wij er niet aan of ook Waalwijk zal aan zijn scholieren de V4, liter ipielk per dag in 't raam van de Schoolmelkvoorziening uitrei ken. Van zeer nabij is ons be kend dat het gemeentebestuur de particuliere initiatiefnemers jjijn volle medewerking niet zal Önthouden, zodat het zaak is zo Spoedig mogelijk deze actie te propageren eri te stimuleren, Waarvoor de hoofden der school een dankbaar terrein ter hunner beschikking hebben. Laat Waalwijk als vooruit strevende gemeente niet achter blijven, het gaat om onze kinde ren. Geef de kinderen per man Per dag minstens kan. AGENDA. Kees Manders en Zwarte Riek- Deze twee namen zeggen voor de liefhebbers van de „kleine kunst" in 't lichte cabaret-genre voldoende om een gelegenheid als dinsdag in het Apollo-theater werd geboden, niet te laten voor bijgaan. 't Was er dan ook afge laden vol en, wat juist deze kunst typeert, de stampvolle zaal heeft drie uren meegeleefd, meegezon gen en meegediend, als „Zwarte Riek" of „Kees." hiertoe inviteer den. Beide kunstenaars waren dan ook de hoofdfiguren, waarom al les draaide. Een radheid van tong als conferencier Manders is moeilijk te denken en een frivo ler nummer als de „Jordaan Prinses" behoeft men niet te wensen. Elk nummer van dit tweetal sloeg dan ook in en werd telkens met 'n gemeend applaus bejubeld. Doch ook de andere medewerkers waren hun geld waard. Het rock and roll dans- nummer van The Sun Shiners, The Color Majo en The White Poodles, het waren allen artisten die het ensemble maken tot een eenheid van uitbundige pret, -die het publiek vanaf het begin tot het einde in de ban hield. Het is een avond geweest, waarvan volop genoten is. Gunning. Het bouwen van twee wonin gen te Waspik voor de heer G. op den Weegh, onder architec tuur van de heer Hub. Prins te Kaatsheuvel, is gegund aan de aannemersfirma Boon en Fitters te Waspik. Het verbouwen van een woon huis voor de heer J. van Kuijk aan de Berndijksestraat te Kaats heuvel is onder dezelfde archi tect gegund aan de aannemers firma J. v. Heesch. Kaatsheuvel. CAFÉ TH. v. BOXTEL Retraite K.A-B. In het retraitehuis „Loyola" te Vught worden dit jaar voor de leden van de K.A.B. de vol gende retraites gegeven van 21-24 februari, van 9-12 mei en van 3-6 oktober. Zij die hieraan wensen deel te nemen, kunnen Zich aanmelden op de pastories ter plaatse en bij leden van het K.A.B.-bestuur. Voor de leden van de K.A.B. bedragen de kos ten slechts 5.Ook niet-leden van de K.A.B. kunnen aan deze fetraites deelnemen. „ZONNIG BRABANT" KOMT IN KAATSHEUVEL. GEEN BRILLEN ZO MOOI, DAN VAN PIET VAN ROOIJ Familiedrukwerk Handelsdrukwerk V erenigingsdruk werk Waalwijkse Stoomdrukkerij ANTOON TIELEN. Bern tl ijk Bloemen- en Groentehandel „BERNDIJK" In alle stilte heeft de heer J. Verhoeven, bloemist in Bern- dijk, naast zijn reeds jaren lang bestaande bloemenhandel, een groentebedrijf geopend. Hier mede is het nijpende tekort van een groentehandel in deze steeds groeiende parochie opgelost. Toen enige jaren geleden de enigste groentehandelaar zijn bedrijf neer legde moesten de groentenbedrijven van buiten Berndijk voor het nodige zorgen. Nu is het dan weer zover dat Berndijk over een eigen groen tehandel beschikt, die een ruime sortering in diverse groenten en fruit heeft, ook voor gesneden waren kan men er altijd terecht. De verkoop aan huis is door de zijdeur. Doch ook zal de heer Verhoeven een bepaalde route volgen om zijn klanten zo per fect mogelijk te bedienen. Op dinsdag, donderdag en zaterdag neemt hij de Antoniusstraai, Sweensstraat, Anjer- en Lelie straat onder de loupe. Op maan dag, woensdag en vrijdag Anto- niusstraat, Rozen- en Asterstr., Hilsestraat en Erasstraat. Door deze goede geste van de heer J. Verhoeven die we met zijn nieuwe bedrijf veel sukses toewensen, heeft Berndijk, weer 'n eigen groentehandel tot groot genoegen van velen. We mogen er wel bij vermelden, dat zijn bloemenbedrijf op het zelfde ni veau zal blijven doorgaan. Zie ook advertentie elders in dit blad. Biljartvereniging „De Dreef"- B.V. „De Dreef die als kampi oen in de competitie '56-'57 in de Kaatsheuvelse Biljartbond OVS uit de competitie is geko men, zal a.s. zaterdag 2 febr. dit resultaat op bijzondere wijze vie ren. In café-restaurant De Dreef is het dan prijsuitreiking, waar na Ons Genoegen een huldigings- wedstrijd zal spelen tegen de kampioenen. Na een sportieve strijd is het dan BV De Dreef onverwacht ge lukt kampioen te worden. Zet daarom a.s. zaterdag de bloeme tjes maar eens rustig buiten; 't is welverdiend, biljarters van De Dreef. K.A.V. BAARDWIJK. - m Dinsdag j.l. hield de K.A.V. afd. Baard wijk haar jaarvergadering in het gemeen schapshuis. Met een hartelijk woord van welkom opende de voorzitster, mevr. Buijs- Kuyen deze goed bezette bijeenkomst. Na een kort gebed voor de zieke en overleden leden, dankte de voorzitster de leden voor hun trouwe opkomst en de goe de samenwerking met het bestuur en onder elkaar. Spreekster zei, dat er zeer veel ge daan kon worden op geestelijk gebied, b.v. door een gezamenlijke H. Communie of een H. Mis bij te wonen. Hierna bracht de secretaresse een uit voerig jaarverslag uit; het aantal leden be droeg 50. De penningmeesteresse mevr. Thijssen-Boom bracht vervolgens het finan- ciëel verslag uit, dat een batig saldo aan gaf. Aftredend waren mevr. Verhoeven en mevr. Vesters, beiden niet meer' herkies baar. Er waren twee candidaten: mevrouw Thijssen-Mahieu en mevr. v. d. Meijden- berg-Korthout, die met algemene stemmen gekozen werden. Ook ging er nog een woord van dank uit aan het bestuur van de KAB van de paro chie Baardwijk voor hun bijdrage voor de lezing van de Weled. heer v. d. Zanden. Nog een woord van dank aan de jongens van de K.A.J. voor hun spontane hulp bij de Paasactie en aan mej. Mia Buijs voor de goede zorgen van de contributie-inning. Daarna sprak de Eerw. Adviseur Kape laan de Kroon, die wees op de grote bete kenis van de zorg voor de jeugd.. Spreker stelt voor om eens in de maand 'n avond wake te houden om de moeders op gees telijk gebied verder te ontwikkelen. Verder dankte hij het bestuur, en de leden, voor de goede zorgen en de trouwe opkomst. Na de pauze werd de avond verder op geluisterd door de heren Remie en Bur- manje, met muziek en zang; de stemming was buitengewoon en het was gezellig. Nadat de Eerw. Adviseur afscheid had genomen van het aftredend bestuur, dankte hij de dames voor hun medewerking, die zij in die jaren verleend hebben en riep hij de nieuw gekozene een hartelijk welkom toe. Hierna werd de jaarvergadering gesloten met gebed. ATLETIEK W.A.C. Toen de bromfietser J. y. d. H., wonen de alhier, dinsdagmiddag over het langs de N.-Parallelweg lopende rijwielpad reed, stak van achter de woning Wachtpost 165 plotseling de 7-jarige 'J. P. het rijwielpad over. Het kind werd door de bromfiets ge grepen en liep een hoofdwond en waar schijnlijk een lichte hersenschudding op en werd naar het St. Nicolaas-ziekenhuis over gebracht. De heer v. d. H. verwondde zijn rechterknie. De bromfiets werd zwaar be schadigd. EERSTE LUSTRUM NED. HERV. KERKKOOR BAARDWIJK - DRUNEN. In het Gemeenschapshuis vierde het Ned. Herv. Kerkkoor Baardwijk - Drunen woens dagavond zijn eerste lustrum. Deze feest avond had aanvankelijk op 7 nov. a.p. zul len plaats hebben, doch werd i.v.m. de ge beurtenissen in Hongarije naar deze datum verschoven. De voorzitter, de heer C. Schoondermark, sprak een jaarrede uit. Uit het jaarverslag van de penningmees teres bleek dat er nog een batig saldo was. De voorzitter en de secretaris, die beiden aan de beurt van aftreden waren, werden herkozen. Na de pauze werd de avond gevuld mét een gevarieerd programma van zang, voor dracht en toneelspel, dat door de aanwe zigen zeer op prijs werd gesteld. Het was een zeer geslaagde en prettige lustrumviering. EERSTE MEIKEVER. Tijdens het graafwerk voor de nieuwe Nijverheidsschool werd woensdag een wel zeer vroege meikever aangetroffen. Hier mee heeft Waalwijk ongetwijfeld de mei kever-primeur. Overigens zei het beest, dat het best maakt: „Als jullie maar weten dat het nog januari is". BURGERLIJKE STAND Geboren Christiaan W zv W van Vugt-van den Anker - Maria H I J dv A J J Hessel- berth-van Hilst - Maria C C dv P C van Olst-van Dortmont - Petrus J M zv P J van Zon-Verdonk - Petrus F J M zv J C Kuijpers-Hensen - Adrianus G J A zv C van der Mast-van der Sanden. Overlijden Berdina J van den Heuvel 38 j echtg F Ernst - Cornelia van den Boer 81 j echtg J F Klijn te Loonopzand - Leena A Frings 73 j te Sprang-Capelle - Josephus P Schoondermark 79 j echtg C Groeneveld. Huwelijks-aangiften M van Eeten 54 j en M M Bossers 45 j beiden te Waalwijk. Huwelijken A M J van Oldenbeek 25 j en W P M Tausch 22 j beiden te Waalwijk -HAP M Dumoulin 21 j en H van Corstanje 20 j beiden te Waalwijk. Ingekomen TAM Mulders van Renkum - J T Vos van Gilze en Rijen - T van Vijfeijken van Lieshout. Vertrokken H J M Bataille naar Vlaardingen - R P J A van Duren en gezin naar Geertruiden- berg - C J A Korthout naar Weert - E G Schoemans naar Drunen - W Nieuwen- huizen naar Loonopzand - A Helder echtg van Bijsterveld en kind naar 's-Hage - E Visser naar 's-Hage - A J Druijven naar 's-Bosch. Vrijdag 1 en zaterdag 2 febr. Musis Sacrum, 8 uur: „Dunja", 18 jaar. Luxor, 8 uur: „Jaloezie", 14 jaar. Dezelfde voorstellingen op zondag 3 febr. om 6 en 8.30 uur. Antoniusstraai 45 - Kaatsheuvel Zaterdag 2 februari aanvang 7 uur n.m. Dansorkest „Jansen" Dongen .Handel snel" zei mijn gastheer. Zeer terecht, en zodoende (kleedde ik me snel aan, want de trein komt (op tfid. Let op de tijd, dacht ik bij (mezelf Op het laatste moment, haalde (ik nog de trein. Maszel t Zaterdag 2 februari wordt het ontspan- ningsprogramma van de K.A.J. voortge zet met een uitvoering van 't E.Ó.G. „Zon nig Brabant" uit Eindhoven. «r LOTSVERBETERING VOOR DE KETTINGHOND DRINGEND GEWENST. Wellicht is het u bekend dat er in Nederland nog ongeveer 80.000 kettinghouden zijn. Deze trouwe wakers, die in tegenstelling met andere dienstbaren, dag en nacht, zomer en winter „dienst" hebben, leiden in zeer veel gevallen een treurig bestaan. In plaats van een beloning, een goed woord ('n hond is er zo gevoelig voor!) krijgen ze vaak een onvoldoende verzorging, slechte ligging en miserabel voed sel. Zij worden vaak geschopt en geslagen, vastgelegd (vaak ook voor hun leven vastgeklonken) aan een te zware en te korte ketting, in een ijzeren vat zonder ligstro gehuis vest. Gelooft u werkelijk dat Waal wijk en omstreken deze wantoe standen niet kent? Och kom, geef uw ogen eens de kost, ze zijn er bij tientallen. Dierenbescherming protesteert niet tegen het gebruik van 't dier door en voor de mens. Dierenbe scherming stelt het dier niet boven de mens, zoals haar vaak wordt ver weten, door lieden die onvoldoen de ingelicht zijn. Dierenbescher ming protesteert wel tegen de wij ze, waarop de kettinghond wordt „behandeld" en gekweld door de profiterende mens. Dierenbescher ming wenst de schade aan het dier toegebracht, tot een minimum te beperken. Daarom zond de afdeling Waalwijk en omstreken aan alle in haar district gelegen gemeenten 'n concept gemeente-verordening op de waakhond, met het verzoek de verordening in de betreffende ge meente in te voeren. Reeds meer dan 125 gemeenten gingen ons al voor. De samensteller van dit con cept is niet de eerste de beste, n.l. Dr. Mr. W. Hugenholtz te Leiden, die op dit terrein naam heeft ge maakt. De aanvaarding van de ver ordening zal een lotsverbetering voor de hond betekenen. En mis schien komt de regering er dan ook eens toe 't onderwerp „Dierenwet", dat al enkele jaren ligt te wachten, „in behandeling" te nemen. Het wordt nu wel tijd, het dier wacht al te lang op een wettelijke bescher ming. Binnen enkele dagen zullen onze vroede vaderen moeten beslissen of zij het voorbeeld van de 125 andere gemeenten wensen te volgen. De honderden leden ter plaatse (Die renbescherming heeft de eerste jeugdgroep in Nederland van 120 leden), de tienduizenden in den lande, zullen hen danken voor een waarlijk „wijs" besluit. Dierenbescherming wenst de ge meenteraden een „menswaardige" beslissing toe. Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren, afd. Waalwijk en Omstreken. .w-'-i 1 Gezien de geweldige faam, die dit ge zelschap heeft en de grote successen, die het overal boekt, kan men ook deze avond verzekerd zijn van een uitvoering op het hoogste niveau. „Zonnig Brabant" is een gezelschap, dat de kunst verstaat de bezoekers enige uren te laten genieten van alles wat een mens maar kan verlangen. Zij brengen een pro gramma van muziek, zang, dans en humor onder de titel van de „vrolijke Brabanders". Zij, die nog niet in de gelegenheid zijn geweest, een van de ontspanningsavonden, die de K.A.J. regelmatig biedt, bij te wo nen, raden we dan ook aan, deze avond beslist te gaan zien, daar men niet vaak in de gelegenheid komt van een dergelijke avond te genieten. STATIEDAG EUPHONIA. Zaterdag a.s. houdt het Kon. Muz. Gez. Euphonia zijn statiedag en ook daar moeten jubilarissen gehuldigd worden en nog wel 2 gouden feestelingen nl. P. Klijsen en W. Kolsteren. Ook hier is het gebruikelijk met een muzikale rondwandeling het feest in te zetten, waarna de intieme feestviering in de zaal wordt voortgezet. ZONDAG-DOKTERSDIENST KAATSHEUVEL - LOONOPZAND. De praktijk van dokter Wijtenburg en dokter Raaijmaakers te Kaatsheuvel wordt waargenomen door dokter de Vries, van Rijckevorselstraat nr. 6, Loon op Zand, tel. 04166-250. AGENDA. Zaterdag 3 uur nam. Statiedag Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. 8 uur nam. KAJ-ontspanningsavond „Zonnig Brabant". 8 uur nam. Apollo Theater: ,,'s Nachts op de Boulevard", 18 jaar. 7 uur nam. Bal Café Th. van Boxtel, Orkest „Jansen". Zondag 6 uur en 8.30 uur nam. Apollo Theater; 's Nachts op de Boulevard. 18 j. Maandag 8 uur nam. repetitie Harmonie Apollo zaal W. Smit. 8 uur nam. repetitie Harmonie St. Jan zaal P. van Dun. GECOMBINEERD CONCERT. Zondag 10 februari geeft de harmonie St. Jan met de zangvereniging Bel Canto in de zaal van de heer P. van Dun een ge combineerd concert, dat in deze tijd, waarin zo weinig gelegenheden zijn om zich te presenteren, zeker wel geapprecieerd zal worden. Erkend brillenspecialist Gasthuisstraat 44, Kaatsheuvel Kortingen worden direct afgetrokken I

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 10