SPORTSP1EGEL Uit de Langstraat net dagmeisje 80 Wl. x Kamps of Withamps Specialiteit in dranken SLIJTERIJ VERSTIJNEN 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 19 APRIL 1957 14 Orunen ij sas en a o Woninginrichting Sprang Gapeile EBsh&tsi Heusden Haarsteeg Waspik VERHUUR VAN KANTEN BRUIDSTOILETT!N HARDWICK VERLAAT DE KNVB. PRISMA horloges PRIMA horloges H. STASSAR - WAALWIJK handbalsport. Gevraagd per 1 mei W. v. d. MEE Te koop Jonge Jenever Cognac vieux Charente Brandewijn Citroenjenever Zondag-artsendienst. Eerste Paasdag: Dr. v. d. Wouw. Muziekfeesten 1957. De muziekfeesten 1957, welke de ze zomer in Drunen ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan zullen wor den gehouden, beloven iets unieks te worden. Zij zullen worden gehou den achter de R.K. Meisjesschool, nabij het Raadhuisplein. Speciale aandacht zal worden besteed aan een passende versiering van terrein etc. Er bestaan ook plannen om het Raadhuisplein op passende wijze te versieren met 's avonds o.a. verlich ting. Met de betrokken instanties is hierover reeds contact opgenomen Comité Kinderfeesten. Het comité Kinderfeesten heeft deze week een programma samen gesteld voor het kinderfeest van 30 april a.s. Het programma omvat in de morgenuren een zanghulde op 't 'aadhuisplein, waarna tractatie. en s middags een grote kinderoptocht. Vredesduif, Drunen. Wedvlucht Duffel, 80 km. A. Leijten 1, 5; A. Dekkers 2, 12, 18, 19; H. C. Pelders 3; v. Halderen 4, 16; M. Pelders 6, 8, 10, 11, 23- J Koevoets 7; G. v. Huiten 9, 15-' G v. d. Sanden 13, 20, 24; Scherpen- burg 14; v. Tuijl 17; v. Boxtel 21; M. v. Sluisveld 22. Eerste duif 10.10.10; laatste duif 10.16.58. Demonstratie-avond S.H.J. De gymnastiekvereniging St. Her man Joseph hield zaterdag en zon dag voor ouders en donateurs een prima en zeer geslaagde demonstra tie-avond. De belangstelling voor eide avonden was zeer groot. De uim 350 leden van deze bloeiende portvereniging traden deze avond voor het voetlicht, eerst gezamenlijk en daarna in groepen: aspiranten jongens en meisjes met vrije oefe ningen, reidansen en demonstraties aan de werktuigen. De grotere le den dames en heren gaven deze avond prachtige turnstaaltjes ten beste, die meermalen een daverend applaus ontlokten. Het programma werd gebracht in een zeer vlot en snel tempo. Bij de opening wees de voorzitter, de heer Roozen, op de betekenis, het nut en het doel van de gymnastiek vereniging en vroeg het publiek niet zozeer op de prestaties te letten, dan wel op het doel waaraan de vereniging zijn betekenis ontleent. Dit inroepen van clementie was on nodig geweest door het vlotte tem po, en met de prachtige staaltjes van turnen heeft men het publiek ruim drie en een half uur weten te boeien. Het werd een ware turn- show, waarop S.H.J. aantrad als een goede en bloeiende vereniging. Een vereniging van onschatbare waarde voor de geestelijke en lichamelijke vorming van de jeugd. Ook vroeg de voorzitter aan ou ders en donateurs in de toekomst hun steun te blijven geven. Deze op roep bleek onnodig, want met deze demonstratie heeft S.H.J. weer een flinke goodwill gekweekt. Bij het dankwoord aan leiders en leidsters sluiten wij ons volmondig aan. K.A.B., afdeling Vlijmen. Stijging van het ledental. Maandagavond 15 april hield de K.A.B., afdeling Vlijmen, haar jaar vergadering in café (den Braai) A. Klerks. De opkomst van de leden was niet groot. De voorzitter gaf een terugblik op het afgelopen jaar. De vakafdelin gen, aldus spreker, hebben het in 't afgelopen jaar best gedaan en voor al de propaganda-actie voor het in schrijven van nieuwe leden werd een groot sukses. Hij bracht dank aan alle propagandisten, maar in 't bijzonder aan Ant. de Vaan, die dit jaar al meer dan 25 leden heeft aangeworven en als eerste ploeglid is ingeschreven voor deze prestatie. Nadat de voorzitter had meege deeld dat alle instellingen in goede welstand verkeren, gaf hij 't woord aan de secretaris, de heer G. Tim mermans. meubelen o- <D Piusplein 26 - 33 Tilburg Telefoon K 4250 - 24630 noodlijdende medemens, te helpen bij de bouw van huizen en kerken en daardoor Gods Rijk in zichzelf en anderen uit te breiden en de vrede onder de mensen te bevorderen. De deelnemers verplichten zich om 20 dagen acht uur per dag te werken aan het object, dat hun door de lei ding van de bouworde is toegewe zen. Deze „Bouworde" is ingesteld door Pater Werenfried van Straaten, die een grote, veelzijdige actie voor de vluchtelingen en verdrevenen uit het Oosten is begonnen. De voorzitter spoorde de leden aan om gezamenlijk er voor te zor gen dat tenminste één lid van de afdeling met de groep van 24 april tot 15 mei mee zal gaan. Over de technische wedstrijden werd besloten een proefveld aan te leggen van gerst, ras Hertha; tevens zal 'n kostprijsberekeningswedstrijd worden gehouden met het gewas haver. De tuinbouwgewassenwed- strijd zal dit jaar zijn met tomaten; de technisch adviseur, de heer Jan sen, gaf hieromtrent een korte toe lichting. Met de rundveebeoorde- lingswedstrijd zal op 27 april a.s. worden gestart; iedere zaterdag avond zullen enkele bedrijven wor den bezocht om de nodige kennis op te doen. Verder werden er nog mededelin gen gedaan over de kringbedevaart naar Elshout op 12 mei a.s. en de kringtuinbouwwedstrijd. De voor voorzitter deelde nog mee dat de handbalclub tijdens kringwedstrij- den de 2de prijs had behaald. De assistent van de R.L.V.D., de heer Jansen, die ter vergadering aanwezig was, hield een korte spreekbeurt over „Ons blad", een contactorgaan van de boerenstand, waarvoor hij aller belangstelling vroeg. Geslaagd. Aan de R.K. Landbouwwinter- school te Boxtel slaagde in de afge lopen week onze dorpsgenoot M. Beekmans. Deze twee-jarige cursus, die in totaal 21 vakken omvat, wist hij met een. gemiddelde van 8% pt. Per vak te beëindigen. Voor deze A fnf 7 I pr,estatie werd hij bijzonder onder scheiden. Na te zijn geëxamineerd, hield hij een causerie over de maat schappijleer, die aller waardering wegdroeg. Agenda. Eerste Paasdag: 11.30 uur repetitie Beatrix, zaal café v. Delft. Tweede Paasdag: 11.30 uur repetitie harmonie „Vol harding", zaal café Elshout; 7 uur Balavond, zaal café Elshout. 1 Opwaarts. Uit een keurig verzorgd jaarver slag bleek, dat de K.A.B. te Vlijmen in opbloei is, wat betreft het léden tal. Dit is in het afgelopen jaar met 125 leden toegenomen. Ook met de K.A.V. en K.A.J. gaat het steeds vooruit. Het bijwonen van de ont wikkelingsavonden is van groot be lang; daarom wordt nog grotere be langstelling voor deze avonden ver wacht. De voorzitter dankte de secretaris voor zijn duidelijk verslag. De penningmeester, de heer Th. de Ruiter, bracht hierna verslag uit over de financiële toestand van de K.A.B. Daar de heer L. Verschuuren zich niet meer herkiesbaar stelde als be stuurslid, werd de enige candidaat, de heer J. Kiviets, benoemd. De begroting werd na enige op merkingen vastgesteld. Ter kennismaking was ook aan wezig de heer J. de Laat uit Schijn- del, van het Kringbestuur 's-Bosch. Hij gaf een vlotte en duidelijke uit eenzetting over de K.A.B.-organisa tie. Verder spoorde hij de jonge le den aan de gewenste school te Den Bosch te volgen en een eigen Credo Pugno-club op te richten, wat de algemene ontwikkeling zeer ten goede zal komen. Tot slot sprak nog de adviseur, kapelaan v. d. Berg. De Zwaluw. Zondag wedvlucht met oude duiven vanuit Vilvoorde (Bel gië). Inkorven vrijdagavond tot kwart over acht. Aan deze vlucht is een extraatje verbonden, na melijk eieren. NED. HERV. KERK. A.s. zondag (le Paasdag) des voormid- dags half 10 en des namiddags half 3 hoopt in de Ned. Herv. Kerk in de Dienst des Woords voor te gaan Candidaat Tiggelaar. UITVOERING PRO PATRIA. Maandagavond gaf de Chr. Gymnastiek vereniging Pro Patria voor de tweede maal een zaal-demonstratie voor donateurs en belangstellenden in de zaal van de Chr. Yolksbond. Er was weer veel belangstel ling. Het programma werd evenals zater dag vlot en keurig afgewerkt. Het gebodene viel zeer in de smaak; de dames en heren en ook de aspiranten, mochten een dank baar en gul applaus in ontvangst nemen. Pro Patria mag op een tweetal geslaagde demonstraties terugzien. KONINGINNEDAG. Wij vernemen dat het in de bedoeling ligt van de Chr. scholen te Loonsedijk en alhier om in samenwerking met de Oranje verenigingen, voor de jongens van de hoog ste klassen een voetbalwedstrijd te organi seren op Koninginnedag. Zware brand teisterde opvangcentrum St. Norbertus. Woensdagavond tegen 10 ,uur brak, door tot nu toe onopgehelder de oorzaak, brand uit in het opvang- centrum St. Norbertus. Het vuur greep snel om zich heen, maar ge lukkig was ook de gemeentelijke brandweer, onder leiding van com mandant Portier, spoedig aanwezig en met behulp van de nieuwe nevel tankwagen werd het vuur krachtig aangepakt. Later arriveerde nog de bedrijfsbrandweer van de N.V. Lips, doch deze heeft niet in actie behoe ven te komen. Ook brandweerlie den uit Heusden waren spoedig ter plaatse. Een zeer grote menigte was op de been om de bestrijding van 't vuur van nabij te volgen. Onder de aanv/ezige autoriteiten merkten wij o.m. op de districtscommandant dei- Rij kspolitie, de heer Ruygrok, de commandant van de politie te Heus den en de beide wethouders van Drunen. Burgemeester Snels, die zich op dat moment elders bevond, kwam zich later nog van de situatia ter plaatse op de hoogte stellen. Een gedeelte van het gebouw werd door het vuur vernield, terwijl de rest ernstige waterschade opliep. De bewoners van St. Norbertus werden tijdelijk overgebracht naar het Pa rochiehuis, waar zij door de Eerw. Zusters en andere behulpzame han den werden onthaald op koffie en chocolademelk. Later konden de meesten van hen weer terugkeren om in een gespaard gebleven ge deelte van het gebouw te worden ondergebracht. Tegen half één was het bekwame en actieve brandweercorps het vuur geheel meester. „Goed zo"-avond. In de Ned. Herv. kerk alhier werd zaterdag j.l. een zangavond gehou den, waaraan door diverse koren werd deelgenomen. De opzet van deze avond was, een talrijk publiek aan te trekken in het belang van de te houden collecte voor de Goed zo- actie. De belangstelling was echter maar zeer matig, hetgeen dan ook tot uiting komt in het gecollecteer de bedrag, n.l. 142. Gunning. Aan de firma B. Schotel en Zn. te Dordrecht is voor een bedrag van 29.107.het verfwerk gegund van de brug over de Bergse Maas alhier. Vergadering van de R.K.J.B. Onder voorzitterschap van de heer P. v. d. Brandt, hield de Haarsteeg- se afdeling van de R.K.J.B. maan dagavond in café J. Siegers een al gemene ledenvergadering, die druk bezocht was. Na opening door de voorzitter, werden door de secreta ris, de heer Beekmans, de notulen van de gehouden jaarvergadering voorgelezen, die onveranderd wer den goedgekeurd. Hierna volgde be spreking: deelname- aan hulp voor vluchtelingen, in de vorm van de z.g. „Bouworde". De voorzitter gaf een uiteenzet ting omtrent het doel en de werk wijze van deze bouworde; dit is een internationale werkgemeenschap van katholieken, die zich ten doel stelt uit liefde tot Christus en de Slagerij Joh. de Jong bekroond. Eén eerste en twee tweede prijzen. Op de vak wedstrijden „Slavakto 1957", gehouden in het R.A.I.-ge- bouw te Amsterdam, werd onze dorpsgenoot, de slagerszoon Henk de Jong Johzn., in de Internationale afdeling „Fijne vleeswaren", in wel ke afdeling weer zeer veel buiten landse deelname was, vooral van Duitse zijde, met zijn inzending ge braden gehakt met een eerste prijs en met zijn inzendingen rollade met twee tweede prijzen bekroond. Een schitterend sukses, waarmee wij sla- gerij Joh. de Jong, Wendelnesseweg Oost, en meer in 't bijzonder Henk, onze hartelijke gelukwensen aan bieden. Bedankt. Ds. A. Vroegindeweij, eertijds pre dikant bij de Ned. Herv. gemeente aan de Loonsedijk, momenteel te Veenendaal staande, heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. gemeen te te Wijk bij Heusden bedankt. Collecte gezinszorg. De in de Ned. Herv. kerk gehou den extra-collecte ten bate van de plaatselijke Gezinsverzorging, uit gaande van de Diaconie der Ned. Herv. gemeente, bracht f 151.54 op. In functie. De heer Eijkelenboom, onderwij zer aan de Chr. school aan de Loon sedijk, die in gelijke betrekking te Ouddorp (Z.H.) is benoemd en deze benoeming heeft aangenomen, hoopt na de Paas-vakantie in zijn nieuwe standplaats in functie te treden. 1 houden. In de Ned. Herv. kerk aan de Loonsedijk hoopt om half 8 voor te gaan Ds. Haring en te dezer plaatse Ds. Trouwborst. Gouden huwelijksfeest. De echtelieden Adriaan Verhagen en Jacoba Verhagen-Nieuwenhui- zen, wonende aan de Hogevaart, ho pen deze week hun gouden huwe lijksfeest te vieren. Aan belangstel ling zal het hen zeker niet ontbre ken ter gelegenheid dezer heugelij ke gebeurtenis. Het laagst ingeschreven. De firma Alb. Hoefnagel alhier was bij de een dezer dagen gehou den aanbesteding voor de bouw van acht woningwetwoningen te Eethen, naar men ons meedeelt, met 161.915 gulden de laagste inschrijfster. Croquetten-actie. De croquetten-actie, die het comi té Ouden van Dagen onlangs orga niseerde ter bestrijding der kosten, verbonden aan het te ondernemen uitstapje, heeft 403.30 opgebracht. Polymnia binnenkort voor de radio. Enige tijd geleden is de Waspikse zangvereniging Polymnia in contact gekomen met de K.R.O., hetgeen ge beurde door toedoen van de be schermvrouwe der vereniging, me vrouw A. Brokx-v. Steenoven. Een en ander resulteerde in een uitnodiging van de omroepvereni ging aan het adres van Polymnia om deze zomer, en hoogst waar schijnlijk op zaterdag 10 augustus a.s., een keer het programma Mu sicerende Dilettanten te verzorgen. Natuurlijk ging dat niet zo maar zonder slag of stoot. Veertien dagen geleden kreeg Polymnia n.l. bezoek van mevr. Emmink, die 't gemeng de koor eerst een auditie wilde af nemen om te oordelen of de vereni ging rijp is voor zulk een optreden voor de radio, hetgeen blijkbaar een gunstig resultaat heeft gehad. Het programma voor deze radio uitvoering staat nog niet vast, maar tijdens het auditiebezoek werden onder leiding van dirigent C. van Iersel werkjes uitgevoerd van Or lando di Lasso en enige volkslied bewerkingen van hedendaagse com ponisten, alle a capella gezongen. We mogen aannemen dat men uit dit genre een programma zal sa menstellen. De vereniging wensen wij met deze uitnodiging van harte geluk en verbinden daaraan de hoop, dat men de komende weken zal weten te benutten om het optreden straks suksesvol te doen zijn. Ontslag de heer A. F. Maas. Naar wij vernemen heeft 't hoofd van de R.K. Jongensschool alhier, de heer A. F. Maas, in verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd, ontslag aange vraagd ingaande per 1 september aanstaande. Inmiddels is in het ka tholieke Schoolblad reeds een ad vertentie verschenen, waarin solli citanten worden opgeroepen ter voorziening in deze vacature. Compleet sluier, kapje, handschoenen, onderjurk en schoenen f 55.— ook bruidsmeisjesjaponnen vanaf f 1 2.50 grote collectie GELEGENHEIDSKLEDING VOOR HEREN, compleet: col bert- of jaquetcostuum, hoed, handschoenen, das, overhemd en schoenen f 21 BOSSCHE KLEDING-SERVICE - De enige SPECIAALZAAK voor j DEN BOSCH e. o. - VÜGHTEBSTBAAT 205 - Tel. 5385 - DEN BOSCH George Hardwick gaat heen als bondstrainer van de KNVB. Hij deelde woensdag mee dat „ten aanzien van de oefenstof en de methodiek der training van de candidaten voor het Nederlands elftal een principieel verschil van mening bestaat tussen de keuze commissie en hem. Daarom ver zocht hij het bestuur van de KN VB zijn contract, dat per 30 puni 1957 afloopt, niet te verlengen. Het bestuur van de Bond heeft zich accoord verklaard met het verzoek van Hardwick. Het voor lopig contract van de Engelse oud-international ging op 15 ja nuari in en loopt 30 juni af. Als voorwaarde was opgeno men, dat beide partijen tenmin ste twee maanden tevoren zou den mededelen of zij het con tract. al dan niet voor twee jaar wensten te verlengen. Uitslagen van zondag 14 april. tikken. Toen kwam de HBS heel sterk naar voren, maar er werd niet meer gescoord. Zo kwam 't einde van een sportieve wed strijd, die voor beide partijen even veel opleverde. Er worden pogingen gedaan de wedstrijd te herhalen. 1 ot slot danken wij 't bestuur van RKC voor het beschikbaar stellen van het hoofdterrein. SCHEIDSRECHTERSVER. LANGSTRAAT. Res. 2e klas B. Alliance 2—Willem II 3 0—1 BW 3—Longa 3 3—2 DESK 2No ad 3 3—2 NAC 3—RKTVV 2 8—0 Res. 3e klas B. V erjaringsfonds. Het door de Herv. Dameskrans gevormde verjaringsfonds bracht over de maand maart een bedrag van 208.25 op. Kerkdiensten. Ter gelegenheid van Goede vrij dag hoopt men in de Ned. Herv. kerk te dezer plaatse en in die aan de Loonsedijk avondkerkdiensten te Concordia 2OJC 2 64 Zwaluw VFC 2—GW 2 0—2 St. Michielsgestel 2BW 4 12 Schijndel 3O SS 2 02 In Brabant werd tot nu toe voor 62.000 gulden „gepoold". In de afgelopen vijf weken werd bij de KNVB afd. Noord- Brabant voor ruim 62-000 gulden ingezet voor de voetbaltoto. Dit wil zeggen dat de clubs uit de provincie Noord-Brabant in deze vijf weken ruim 25.000 gulden in hun clubkassen kregen. Vele kleine clubs komen nu uit hun schulden, behoeven niet meer te bedelen bij hun dona teurs en behoeven geen beroep meer te doen op toestemmingen voor verlotingen etc. WAALWIJK. VOETBALWEDSTRIJD NIJVERHEIDSSCHOOL—H.B-S. De HBS trapte af en na wat heen en weer getrap passeerde Bruurmijn (N) enige backs en gaf een prachtige pass naar v. d. Velden, die hem op zijn beurt keihard inknalde. Stand 1-0 voor de Nijverheidsschool. Na deze goal kwam de HBS sterk opzetten, maar de achter hoede van de Nijverheidsschool hield prachtig stand. Bij een van die aanvallen scoorde de HBS. Stand 1—1. Toen ging de strijd tegen el kaar op lot de rust in ging. Bij de rust werd v. Helvoirt (N) ver vangen door v. Laarhoven. Na de rust was het spelbeeld iets veranderd. De HBS was meer in de aanval dan voor de rust. Uit een van de aanvallen van de Nijverheidsschool werd een van de spelers gevloerd en mocht v. d. Velden (N) een vrije trap ne men. Hij ging achter de bal staan; het publiek was stil ge worden, 't schot werd afgevuurd, het muurtje week uiteen, maar de keeper van HBS stond op z'n post en kon de bal nog juist over- Mooi succes. J.l. zaterdag heeft deze groep deelgenomen aan de spelregel- wedstrijden te Eindhoven. Dhr. J. A. Kuijpers uit Raamsdonks- veer is er in geslaagd als kampi oen van Noordbrabant uit de bus te komen. Kuijpers behaalde 29 van de 30 punten, terwijl zijn grootste rivaal, Verbeek uit Til burg, tweede werd met 2$y2 pt. Gaarne wensen wij Kuijpers proficiat met deze mooie presta tie. Op een nader te bepalen da tum zullen bestuur en leden in zaal Thalia te Waalwijk in een buitengewone vergadering bijeen komen en het zal ook daar Kuij pers niet aan gelukwensen ont breken. SchijndelBaardwijk. Maandag a.s. speelt Juliana haar laatste uitwedstrijd tegen Schijndel. Van deze wedstrijd hangt alles af; dus er moet ge wonnen worden en dat kan 'als er vanaf het begin tot het einde gewerkt wordt. Na de laatste 4 wedstrijden, die alle gelijk wer den gespeeld, moet er maar eens een overwinning meegebracht worden uit Schijndel. De wed strijd thuis tegen Schijndel werd verloren, dus de geelzwarten moeten pu eens voor een verras- sing zorgen en kunnen dan te vens revanche nemen voor de thuis geleden nederlaag. Vele Juliana-aanhangers zullen haar vergezellen om de laatste wed strijd in een overwinning te zien eindigen. Vertrek 1 uur Baard- wijksestraat. Scheidsrechter is de heer J. Segers uit Breda. Alle overige elftallen zijn voor de competitie uitgespeeld. De reis naar Gorcum voor de veteranen van Juliana is tot na dere datum uitgesteld. VLIJMEN. Vlijm. BoysDESK Kaatsheuvel Tweede Paasdag speelt Vlijm. Boys een oefenwedstrijd tegen DESK uit Kaatsheuvel. Daar de Boys tegen een sterke tegenstan der altijd de beste wedstrijden speelt, kan een mooie wedstrijd worden verwacht. Supportersver. Vlijmense Boys- Het voornaamste punt van de gehouden vergadering van de sup portersver. van Vlijm. Boys in café H. Boom was om tot "over eenstemming te komen betref fende het reizen bij de aanstaan de promotiewedstrijden van de Vlijm. Boys. Met algemene stem men werd besloten de verste reis (Zeeland) niet mee te maken. Wat de kortere reizen betreft, deze zullen voor een gedeelte worden vergoed door de 'suppor tersclub; men moet zich hiervoor dan vroegtijdig" opgeven en wel voor de woensdag voor elke te spelen wedstrijd, bij H. Boom. Junioren. Zaterdag is voor de junioren €e«r-^efstri;id vastgesteld te gen Wilhelmina uit Den Bosch. Vlijm, Boys B zijn vrij en zul len zeker de reis naar 's-Bosch meemaken. HAARSTEEG. He voetbalcompetitie loopt ook voor de amateurelftallen ten einde. Hier en daar zijn de kam pioenen reeds bekend en voor anderen staat de degradatie vast. In de afdeling waarin het le elftal van Haarsteeg uitkomt, neerst nog volop spanning, on danks dat ook hier het einde in zicht komt. Er zijn nog steeds 5 gegadigden voor de titel en Haar steeg zit eveneens nog volop in de running. Op 2e Paasdag heeft ze de kans om weer twee punten rijker te worden. Gespeeld wordt de voorlaatste thuiswedstrijd en wel tegen Concordia 3 uit Den Bosch, dat op de ranglijst de voorlaatste plaats inneemt. La ten de spelers van Haarsteeg be denken dat de Bosschenaren wel alles in het werk zullen stellen om van de onderste plaats van daan te blijven. Oppassen is dus gewenst. WAALWIJK. Tachos. Na een lang niet fraaie wed strijd is het le Heren van Tachos uitgespeeld voor de competitie. Zo goed als het in Tilburg tegen Juliana ging, zo slecht ging het zondag j.l. In Tilburg werd met 2o 3 gewonnen en zondag werd het een heel benauwde 6-4 over winning. Het was een harde rommelige wedstrijd met weinig mooi handbal. De grootste oor zaak is wel het niet opkomen van de scheidsrechter, wat in Waal wijk nogal eens voorkomt. Het le staat nu met een gelijk aantal punten als Roosendaal' 1 bovenaan (18 punten uit 10 wed strijden). 1 achos 2 staat op de 3e plaats met nog - thuiswedstrijd te spe len. In de damesafdeling is Roo- sendaal 1 kampioen geworden. 1 achos staat op de tweede plaats, mede door het gelijke spel van j.l zondag tegen WSC 2. Twee elftallen die goed aan elkaar ge waagd zijn. Ook hier was geen scheidsrechter. In het gesloten seizoen neemt Ummos op 30 mei deel aan het EBHV 7 handbaltournooi in Bre da voor het eerste dames en he ren. Als het tournooi in Arnhem doorgaat van Udi, dan wordt ook daaraan deelgenomen. Het jeugd- tournooi van Turnlust uit Den Haag wordt nog in overweging genomen. Het ligt ook in de be doeling van het bestuur zelf een tournooi te organiseren in juli of augustus. Ook staat, bij vol doende inschrijvingen van de le den, de interlandwedstrijd Ned.- Duitsland op het programma, die in Haarlem gespeeld wordt. Met een paar vrienden doe ik mee aan de gro te Oriëntatie-rit voor wielrijders op tweede Paasdag. We betalen daarvoor f0.50 p.p. Jongeren tot 14 jaar 25 km. Ouderen 35 km. Start Vredesplein 1 uur We winnen zeker een prjjs. Zie de raambiljetten. Baardwijksestr. 22 Waalwijk 3'/2maandoud. Ook bij gedeelte Goossens Bernse hoef 3 KAATSHEUVEL Tel. 2086 Waalwjjk WIJ HEBBEN DOUCHEMATTEN, AFDRUIPREKKEN, CLOSETMATTEN Drogisterij Van Amelsvoort op d* Markt Tel. 2286 Kaatshauvel

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 14