s is te klein or ai onze ter edingen 5 OSS - WAALWIJK - VEGHEL 4 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 3 JUNI 1957 4 Wij hebben inderdaad een huis vol artikelen. Voor de gehele familie treft U wel iets aan, wat erg gewaardeerd zal worden. Als U al deze aanbiedingen heeft doorgelezen dan is dat nog maar een heel klein gedeelte van onze gehele kollektie. Op elke afdeling vindt U verkoopsters die U graag en met kennis terzijde staan om U te helpen datgene te kopen, waarvan U denkt dat het't beste is. Komt U eens kijken, U staat versteld enU slaagt. Een praatje over paraplu's Een goede raad voor U, mevrouw 35,-- kom eens kijken U slaagt -1 Ja we weten het, graag zouden we onze afdeling paraplu's vervangen door een „goed-weer" afdeling. Dat zal moeilijk gaan en nu we toch met een „nat" klimaat zitten te kijken, helpen wij U het beste door U een ongelofelijk grote kollektie paraplu's voor te schotelen. U gaat kiezen uit meer dan 100 modellen en dessins. Er is er vast een bij die Uw hart steelt. En onze ver koopsters staan U graag terzijde als de keus moei lijk wordt. Simplex dameshandschoenen zijn nog steeds zeer gevraagd en dat is niet te verwonderen Er zijn immers 7 tinten o.a cognac-serise en champagne en de prijs 2.65 Nylon handschoenen in wel 10 modetinten Elegant zijn ze, dat weet U en ze kosten slechts 1.50 Glacé-da mes handschoen vervaardigd uit soepel nappa. Slip-on model en hier heeft U de keus uit 6 tinten 8.75 Gemakkelijk voor de vakantie is deze CLOQUé damespiama omdat er niets aan gestreken wordt. Vervaardigd van fijne katoen. Er zijn 3 kleuren kombinaties zalm/wit - blue/ wit - groen/wit. Er is maar één prijs 12.25 Wilt U het iets eenvoudiger doen, we hebben een goed passende katoenen dames piama in alle maten en in de kleuren bleu en rose 7.95 PINKSTERAANBiEDING Zijden shawl, ruit dessin, royaal vierkant model 1.95 In de tuin, in de zon. Tuin tafelkleedjes in frisse ruit- en bloemdessins o.a. „STORK" en „SWAN" Diverse maten. Prijzen vanaf 1.35 Ontbijtset voor een zonnige pinkstertafel, bestaande uit een tafellaken, maat 130x160, met 4 vingerdoekjes. Natuurlijk was- en kleurecht. U gaat kiezen uit 4 pasteltinten 7.95 't Is alles nylon. In een onge lofelijk korte tijd heeft dit mate riaal alle vrouwenharten ver overd. NYLON-onderjurk met kant aan zoom, bustevorm en schouder band, uitstekende pasvorm. 13.75 Er zijn er ook nog goedkoper waarvan de kwaliteit hetzelf de is, alleen de garnering een voudiger 8.95 CAPS Voor een prettige afwisseling gaat U een cap dragen. Een dracht die praktisch iedereen zich kan veroorloven, de prijs ook, die is maar 8.75 Er is keuze uit div. kleuren. HOEDEN Als U een hoed draagt, moet het een goed „passende" zijn, zowel wat kleur als vorm betreft. U vindt bij ons een grote keuze, waaronder het befaamde EDEN-model Prijzen gaan van 7.50 tot 29.50 „Petticoats of Portugal" Maar op onze afdeling lingerie zijn ze ook, vervaardigd uit paper nylon, waardoor het „rui send" effect ontstaat - en ge borduurde nylon kant. Kom geef Uw rok ook eens de kans zich te ontplooien. De prijs van dit feestelijk kledingstuk is 13.95 Dames-shawl, ook al weer van nylon en daardoor bizonder flatteus. Moet U die streep- dessins eens gaan zien. Er zijn 5 tinten en U betaalt 4.95 t Met de komst van het warme weer zal Uw eerste uitroep zijn «Weg met die nylons" en gelijk hebt U, als het tenminste werke- lijk zomer wordt. Wij hebben echter een goede raad voor U: Koop tijdens het zomerseizoen zo nu en dan eens een paar nylons. Komt de tijd dan weer, dat U misschien dagelijks te kampen heeft met ladders, dan is Uw kousenvoorraad niet onmiddellijk uitgeput, en U geeft zichzelf een pluim voor deze slimme zet Om U behulpzaam te zijn met het opvolgen van deze raad, treft U op onze afdeling *en uitgelezen kollektie van bekende kousenmerken. We noemen er enkele - ARMSTRONG HI-LIFE ARWA en onze bekende ARABESQUE Voor de Pinksterdagen een speciale aan bieding van een speciale kousSOIIDANYLONS in alle mode- tinten 1.95 80 modellen en dessins vindt U in onze kollektie cocktail schortjes. Dit model bijvoor beeld. Bedrukt met Chinese karakters, voorzien van een grote opgestikte zak, volkomen was- en kleurecht in 4 kleuren- kombinaties 5.75 (als U de chinese taal beheerst leest U onder Uw werk) Goedkoper zijn ze er ook nog, te beginnen bij 2.95 Zelfs voor de jongeren zijn er NYLON-artikelen - kinderkous jes met lastex-boordje, teen en hiel versterkt. U vindt vro lijke kombinaties in alle tinten. Maten 4 tot 10 jaar. Prijzen vanaf 1.25 NYLON sportkousjes, jaguard -gebreid, met versterking in teen en hiel - lastex boordje Maten 2 t/m 10 jaar. Leeftijd 2 jaar 1.75 Kleine stijging per maat. Witte kindersokjes met ge kleurd boordje. Vervaardigd van mooie glanskatoen. Maten 4 t/m 8 jaar 1.45 Het is prettig om een nieuw, goed passend overhemd aan te trekken. Wij hebben er, van zuivere poplin, in de kleuren wit - grijs en beige. De prijs is extra laag 6.95 Een overhemd waar zelfs de huismoeders mee in hun schik zijn, omdat het niet gestreken behoeft te worden vindt U in onze kollektie NO-IRON en NYLON overhemden. Voor dit voordeeltje en voor de uit muntende kwaliteit, betaalt U iets meer. De prijzen gaan tot Voor het sportieve element in de mannen garderobe hebben wij ruit overhemdem. Om het helemaal makkelijk te maken zijn de knopen vervangen door een ritssluiting. Er zijn twee prijzen 7.50/8.25 Bij een goed overhemd hoort een juiste zelfbinder. De keuze is groot en als U moeilijk kunt kiezenonze verkoopsters leggen een uitstekende smaak aan de dag. De prijzen schrik ken U ook niet af, van 1.75 tot 12.90 Voor de kleine „mannen" vindt U een uitgebreide kollektie spijkerbroeken. Weet U, hij ziet er zo stoer mee uit en de prijs is maar 5.75, kleine stijging per maat. Voor de zomerdagen handige culottes, dat zijn de stevige, makkelijk te wassen korte broeken. Voor 4 jarigen 4.25 Kleine stijging per maat. De zomer komt, naar het zwembad dus. Badbroekjes voor 2-jarigen 2.75 Kleine stijging per maat. (het zomerweer zouden wij er, als het mogelijk was, graag bijleveren). Ze kunnen er heus wel een paar aan van die stevige jongensbloeses. U vindt er een grote kollektie van in effen (ook wil) en ruit. De prijzen beginnen al bij 3.75 Cu*#*

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 4