dag. f. VROOM DREESMANN woens prijzen 'S I 1 1 688 848 11 45? L- Uit do Langstraat Raadsel in Nijmegen 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 15 JULI 1957 FT i 2 ALLEEN GELDIG WOENSDAG 17 JULI DEN BOSCH TILBURG - HELMOND „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" door G. PLANTEMA. 17). „Neen", antwoordde de heer Nabarescu. "Zij hebben elkaar hier leren kennen. Ik vreesde ei genlijk dat mijn gasten niet bij zonder met elkaar over weg kon den. Dr. Maroniu was een le vendige, spraakzame man en hij toonde een beetje neiging om mijn andere gast gemeenzaam te behandelen. Zij is erg gereser veerd en kon dat niet goed heb ben." De heer Nabarescu verliet de kamer om mej. Ilescu te verzoe ken, bij de politiemannen te ko men. Toen deze met hem terug kwam, zagen zij, dat de Roemeen zijn aangetrouwde nicht al van het gebeurde op de hoogte had gebracht. Ongetwijfeld was het meisje, want ouder dan twintig jaar kon zij moeilijk zijn, getrof fen door de mededeling, maar zij bleek zich volkomen te beheer sen. „Het is misschien een beetje Het tableau de la troupe van „Het Zuidelijk Toneel", onder artistieke leiding van Lo v. Hens- bergen en zakelijke leiding van Gerrit Lindenberg, is .voor het seizoen 1957-1958 als volgt De dames: sophie Stern a.g.), Carla de Raet, Liane Saalborn, Lies de Wind, Marthe Gevers, Wieke Hhitsma Muiier, Els Bou- man (a.g.), Jobs van Zuylen. De heren: Lo van Hensbergen, Johan Elsensohn, Gerrit Linden- berg, Peter Aryans, Sacco van der Made, Bob Loewenstein, Jan Modderman, Jan Verhoeven, John v. Doorn, Detlev Pols, An- selm van Melis, -Siem Boog, Jan Geerlings. Repertoire seizoen 1957-1958: „The wooden dish" van Edmund Morris; „Het Kersenbloesem- feest" van Klabund; „La pluie et Malvina"; Comedie van Jas- oues Deval; „Trapuenard" van Frederic Valmain en „Lizard on the rock" van de Australische schrijver John Hall. INBRAAK IN SOESTERBERG OPGELOST. Twee rechercheurs van de po litie te Soest hebben donderdag middag op de Weerdsingel te Utrecht de 29-jarige R. van N. gearresteerd, die er van wordt verdacht de inbraak bij oud-no taris H. C. Labberton te Soester- berg te hebben gepleegd. Bij huiszoeking in de woning van v. N., die machinehandelaar is, vonden de rechercheurs een gedeelte van de juwelen in een theepot met thee. De rest was geborgen in de dubbele bodem van het bureau. De man, een be kende van de politie, heeft meer inbraken on zijn naam staan. De gehele buit, die, zoals thans is gebleken, juwelen ter waarde van 35.000 bevatte, is gevon den. Het onderzoek van de politie had de gehele nacht geduurd. De gearresteerde, thans ingesloten te Soest, had de inbraak gepleegd omdat hij toevallig had gezien dat de huishoudster, mej. C. G. v. S. het huis verliet en de sleu tel van de keukendeur op een plankje legde. Met behulp van deze sleutel kon hij zich de toe gang tot het perceel verschaffen. NIEUWE AARDSCHOKKEN TEISTEREN PERZIË. Het Perzische noodgebied aan de Kaspische Zee, waar 12 dagen geleden aardschokken duizenden slachtoffrs maakten en onvoor stelbare schade aanrichtte, is za terdag opnieuw door een aardbe ving getroffen. Er is tot nu toe geen melding van nieuwe slacht offers gemaakt, maar talrijke ge bouwen, die de eerste bevingen overleefden, zijn nu verwoest. Er bestaat goede hoop dat het aan tal slachtoffrs van de eerste schokken aanzienlijk lager zal liggen dan het officiële dodencij fer van 5000 dat werd opgegeven. Gebleken is dat veel bewoners van de getroffen streek naar an dere delen van het land zijn ge vlucht. Maar nog steeds zijn tien tallen dorpen onbereikbaar en 'n definitieve verliesliist kan nog niet worden opgesteld. In de zwaarst geteisterde dorpen zijn wilde dieren verschenen. In Sangchal wrden veertien kinde ren door wolven en hyena's ver scheurd. (Volkskr.) Buitenland van het kabinet en die van het parlement. Het kabinet blijft verantwoording verschuldigd aan het parlement, aldus Soekarno. De instelling van de raad is door nationalistische en links bladen toegejuicht. De on afhankelijke „Indonesia Raya" voorspelt echter, dat de raad al leen maar een „monument van de mislukking" van Soekarno's plannen zal zijn. Het blad noem de de raad in strijd met de grondwet. SOEKARNO INSTALLEERDE NATIONALE RAAD. President Soekarno heeft vrij dag zijn Nationale Raad formeel geïnstalleerd. Deze plechtigheid, die in het paleis werd gehouden, werd bijgewoond door alle leden van het drie maanden geleden door de president gevormde ka binet. In zijn rede noemde Soekarno deze raad 'n „experiment" waar voor hij zelf verantwoordelijk is. De raad zal moeten dienen als 'n brug tussen de gemeenschap en de regering, en zijn werk zal een bijdrage moeten zijn voor het bereiken der idealen van Indo- nesië's onafhankelijkheidsprocla matie van augustus 1945. De président legde er de na druk op, dat de raad geen af breuk zal doen aan de positie Loonegszand Raamsdonk pijnlijk", begon inspekteur Sven Ohlquist, die beter Frans sprak dan zijn Nijmeegse kollega en daarom op diens verzoek de vra gen stelde, „om u te vragen wat er gisteravond is voorgevallen. Maar u zoudt ons toch een grote dienst bewijzen. U bent immers met de drie he ren naar villa Estella gegaan?" „Dat is zo", antwoordde mej. Ilescu. „Ik had er weinig lust in, maar de heren Jörgensen en Ma- ronui verzochten mij, nog even mee naar binnen te gaan, omdat zij vreesden, dat de heer Van der Zuyden anders burengerucht zou maken. De bedoeling was dat wij bij elkaar zouden blijven, totdat het gelukt zou zijn de heer Van der Zuyden enigszins bij zijn po sitieven te brengen. Daarop riep de heer Jörgensen een dienstbode die koffie zette en brood bracht. Door de koffie en het eten werd het gewenste resultaat bereikt en toen kon ik rustig hierheen gaan. Gelukkig had ik een sleu tel, zodat het niet nodig was in dit huis iemand te wekken, want u begrijpt dat het al laat was ge worden." „Van onenigheid tussen de drie heren was natuurlijk geen sprake, toen u vertrok?" infor meerde Ohlquist. „U begrijpt, wij mogen de theorie, dat een van hen de moord pleegde, niet uit schakelen." „Integendeel, van onenigheid was geen sprake", gaf de Roe meense dadelijk te, kennen. „De heer Van der Zuyden had zelfs, toen ik weg ging, min of meer zijn ekskuses gemaakt over zijn gedrag." „Waarom ging, dr. Maronui toen niet naar huis?" „De heer Van der Zuyden wil de nog een paar juwelen laten zien", was het antwoord. „Ik had geen lust om daarvoor nog bij hen te blijven. Ik heb spijt ge noeg, de uitnodiging van dr. Ma ronui aangenomen te hebben om die avond mee uit te gaan." „Inderdaad", zei Ohlquist, „ik kan het me voorstellen, made moiselle. U hebt in het koncert- gebouw nog een onaangename scène meegemaakt. Wie was ei genlijk de heer, tegen wie de heer Van der Zuyden zich zo grof uitdrukte?" Mej. Ilescu haalde heel even de schouders op. „Hoe hij heette, weet ik niet'", gaf zij ten antwoord. „Ja, wij noemden hem monsieur André, want zijn familienaam konden wij niet onthouden. Maar verder kende ik hem niet. Ik meen, dat dr. Maronui hem kende, tenmin ste toen wij in de zaal kwamen, ging hij dadelijk op hem af. Mon sieur André was zeer beleefd en ik was blij, dat hij enkele keren met mij wilde dansen." „Kende de heer Van der Zuy den hem ook?" „Ik geloof van niet, maar met zekerheid kan ik dat niet zeggen. Zij spraken niét tegen elkaar, maar uit wat de heer Jörgensen mij later vertelde, maakte ik op, dat naar zijn mening die twee toch geen onbekenden voor el kaar waren." „Weet u misschien, of die monsieur André hier in de buurt woont?" „Dat weet ik helaas niet. Hij ging gisteravond alleen weg en hij woonde dus misschien in de stad. Maar ik meen mij te herin neren, dat hij een keer gezegd had, met vakantie hier te zijn." „Dus ook al een vreemdeling" zei inspekteur Broekman. „Ik vrees dat we over die jongeman niet veel wijzer zijn geworden." „Ik kan u niets meer over hem vertellen", antwoordde mej. Iles cu. „Voor zover ik heb begrepen kende dr. Maronui hem opper vlakkig, maar op welke manier hij hem heeft leren kennen, weet ik niet. Ik had hem zelf nooit eerder gezien." „Wij zijn u in elk geval dank baar voor uw welwillendheid om ons alles te vertellen wat u weet" zei inspekteur Ohlquist. VIJFDE HOOFDSTUK. Waar is de Rotterdamse jongeman Inspekteur Ohlquist en mr. Ernst Verhagen wandelden twee j dagen later door Nijmegen. Het was min of meer een zoeken op goed geluk, want op aandringen van de advokaat had zijn zwager er in toegestemd, met hem door tal van straten te lopen, in de hoop toevallig de onbekend ge bleven jongeman André te ont dekken. „We hebben één kans op de miljoen", opperde Ohlquist, toen hij tenslotte na lang aandringen zijn tegenstreven opgaf. „Het is volkomen dwaasheid, in een stad te gaan uitkijken naar 'n vreem deling, die daar misschien met vakantie rondloopt, maar die, wanneer hij twee moorden heeft gepleegd zoals sommigen menen, toch ongetwijfeld al lang ergens anders heen gegaan zal zijn. „Zeker", stemde Verhagen toe. „Maar het staat helemaal niet vast dat die jongeman de moor den heeft gepleegd. Daar ben jij ook van overtuigd. Als hij er in derdaad niets mee te maken heeft, zal hij nog rustig in de stad zijn. Vooral omdat de poli tie voorlopig geen inlichtingen aan de pers geeft, zodat er be trekkelijk weinig ruchtbaarheid aan het geval is gegeven. En een vreemdeling zal de praatjes, die over het geval de ronde doen, ze ker niet zo gauw te horen krijgen als de bewoners van Nijmegen zelf." „Je gelooft dus dat die onbe kende André nog niets van de moorden hoeft te weten", stelde Ohlquist vast. „Je kunt gelijk hebben. Maar zelfs als hij nog in Nijmegen is, blijft het een gok of wij hem ontdekken. Maar je zult je zin hebben." Zij waren door de binnenstad gegaan, hadden langs de winkel straten geslenterd, in de grote café's gekeken, op een terras ge zeten, maar geen spoor van de gezochte gevonden. (Wordt vervolgd). SCHRIFTELIJKE EN TELEFONISCHE BESTELLINGEN WORDEN HIEROP NIET AANGENOMEN. Velona-compressor ijs kast (90 i.); zeer solide uitvoering met prac- tische indeling, o.a. 2 legroosters en ijsbakje voor 18 blokjes. 5 Jaar garantie op koel-unit. Thans voor T# Ji" Nest schalen, van hel der glas 5-delig. Iedere maat,geschikt voor elk doel. Thans 78 Bloemtafeltje, blank beuken gelakt, rvier- model, ook handig als bijzettafeltje. Geheel demontabel (zeer prac- tisch) er> verpakt in cartonnen 4 88 doos. Thans Fleurige dunne zijden pongé carré's. Zomer se kleuren en bijzonder exclusieve dessins. Een pracht carré 4 18 voor slechts Zeer mooie nylon da mesonderjurk, met aan boven- en onderzijde fijne kant en kanten bustevorm. Keuze uit wit, zalm en y|78 zwart. Thans T" Basketballschoenen, linnen met rubber zool, versterkte neus en ex tra versterking voor de enkel. Keuze uit blauw en zwart. Thans maat 43A5 5,28 35-42 4,68 29-34 368 4,28 en 28 3 Partij zware kwaliteit werkhemden, van pri ma degelijke stof; ge dekte kleuren. Ner gens beter, nergens goedkoper. p28 Thans 3 Modieuze overhemd blouse, in fijne pope- line, met kort aange knipt mouwtje en vlot kraagje. Verkrijgbaar in diverse modetinten. Mtn. 38t/m 46. *%88 Thans jL Geminderde enkalons, zeer fijn en elastisch geweven; antiladderboord en teen; in wandel of kristal. Lichte kleuren, 4 98 thans per paar Speciale aanbieding graslinnen lakens, ge borduurd met fraai Zwitsers dessin. Nor male verkoop 1-per- soons 10,60,2-persoons 12,15, thans 1-pers 2-pers 2 slopen, verpakt I cellophaan, normale I waarde 8,50, H 48 thans 3 Grace camera, 6x6, 4 sluitertijden, sport- zoeker en flitsaanslui- thans 4 4 90 loting. Bijbehorende lederen"} paraattas, - yr 75 thans O Pressopan rolfilm620 of 120 spoel, p ^85] 3 stuks, thans /L» Pepermunt, extra strong, verfrissend. 200 gram, -é x thans Prima crêpe toiletpapier, t 6 flinke rollen, thans O 3 V'.'t :-*y~ Doperwten, middel II. Nu kopen voor winter-} voorraad. Thans 5 blikken 3,25 X QC Groot blik O j- Het middelpunt van de huldiging was de jubilerende, tevens scheidende geneesheer directeur, dr. M. H. P. P. van Haeff, die in de jaren, dat hij aan „Heldomare" ver bonden is geweest, baanbrekend werk heeft verricht op het gebied van de tuberculo- sebehandeling. Namens het gemeentebestuur van Be verwijk sprak burgemeester Bruinsma. Hij deelde mede dat dr. Van Haeff hij K.B. was benoemd tot officier in de orde van Oranje Nassau en overhandigde hem de versierselen, die bij deze onderscheiding be horen. Namens de patiënten, oud-patiënten en de stichting werden hem enige waardevolle boekwerken en andere geschenken aange boden. Dr. Ten Hom installeerde tenslotte tot opvolger van dr. van Haeff, de heer J. H. A. Gerlach, die reeds geruime tijd als ad junct-directeur optrad. OLIE EN PETROLEUM 15 JULI GOEDKOPER. Stookolie, dieselolie en huisbrandolie zul len met ingang van 15 juli in prijs worden verlaagd. De stookolie wordt 7.50 gulden per duizend liter goedkoper. De prijs van dieselolie, lichtpetroleum, tractorpetroleum en huisbrandolie wordt dan verlaagd met een gulden per honderd liter. De prijs van benzine blijft onveranderd, ONTHULLING „ZWARTE RUITER" IN ONDERZOEK BIJ JUSTITIE. De officier van Justitie in Den Bosch, mr. A. Baron vanlmhoff, zal een onder zoek laten instellen naar de juistheid van de bekentenis die de „Zwarte Ruiter" over de toedracht van de brandstichting in Neerlangel (op de avond van de moord in Ravenstein, heeft afgelegd tegenover zijn advocaat mr. Scheefhals. In dit onderzoek, dat op korte termijn plaats vindt, zal worden onderzocht of werkelijk nieuwe feiten aan het licht zijn gekomen. GROOTTE COMPENSATIE BIJ HUURVERHOGING. Indien de wetswijziging, die de huur verhoging regelt, op 1 augustus a.s. in wer king treedt, zal het college van rijksbe middelaars een beschikking „compensatie bijslag huurverhoging 1957" uitvaardigen, die in werking zal treden met ingang van het loontijdvak, waarin 1 augustus 1957 valt. Volgens deze beschikking zal de werk gever een bijslag van twee procent van het rechtens geldende in geld genoten loon moeten uitkeren aan in Nederland wonen de werknemers van 23 jaar en ouder, met uitzondering van gehuwde vrouwen die geen kostwinster zijn, en aan in Nederland wonende werknemers beneden 23 jaar, voor zover zij kostwinner zijn. Voor het bedrag van de bijslag worden zowel minima als maxima gesteld. FEUILLETON van In 3e vijf gemeentekassen volgens de noodwet ouderdomsvoorziening zal het per week, resp. per maand, niet minder mo gen zijn dan Klasse 1 f 3.10 en f 13.50; klasse 2 f 2.60 en f 11.30, klasse 3 f 2.60 en f 11.30, klasse 4 f 2.10 en f 9.10, klasse 5 f 2.10 en 9.10. De bijslag mag per week resp. per maand niet hoger zijn dan f 4 en f 17.40. TABLEAU DE LA TROUPE „HET ZUIDELIJK TONEEL". DRIE TER DOOD VEROORDEELDE HONGAREN ONTSNAPT. Drie Hongaarse „tegenrevolutionairen", die tot de doodstraf waren veroordeeld zijn volgens radio-Boedapest uit de Marko Utfa- gevangenis in Boedapest ontsnapt. ZIEKENTRIDUUM. In de afgelopen week heeft voor Loon- op-Zand en St. Joachimmoer het Zieken- triduum plaats gehad in het Parochiehuis alhier. Een twintigtal zieken werd 's mor gens per auto thuis afgehaald en 's avonds weer thuis gebracht. De grote zaal van 't parochiehuis was als zieken- en recreatie zaal ingericht, terwijl op het podium het altaar stond opgesteld. Het altaar stond temidden van een schat van bloemen, ter wijl ook op elk tafeltje in de zaal een feestelijk bloempje stond. De zaal van het Wit-Gele Kruis was als keuken bestemd. Onder leiding van Zuster Jovita werk ten een 15-tal meisjes mee, om al het moge lijke te doen voor de zieken die er waren. Gezien dat het nu de tweede keer is dat het Triduum werd gehouden, ging het nu vlot ter, zodat de organisatie nog beter ver liep dan vorig jaar- Het onvermoeibaar werken van Zuster Jovita was een voorbeeld voor allen die hun krachten gaven aan dit feest voor de zieken. Zij heeft dan ook het leeuwenaan deel gehad bij de organisatie. Zoals we in het programma bekend maakten zijn de drie dagen in het parochie huis gehouden, 's Morgens begon de dag met de H. Mis met preek door de Zeer- eerw. Pater Blocks van 't Missiehuis te Kaatsheuvel, die het geestelijke deel voor zijn rekening nam. Overdag werd een kruisweg-oefening, een rozenhoedje, een predikatie of medi tatie gehouden. Tussen de programma punten door hadden de zieken gezellige uurtjes onder elkaar. Om 4 uur werden de dagen besloten met een lof, dat gezon gen werd door een koortje der Meisjes school. Na 't lof, waaronder een korte preek werd gehouden, werden onder de aanroepingen de zieken gezegend met het Allerheiligste. Vermeldenswaardig is' nog de sluitings dag, waarop de zieken voor het sluitings lof naar de kerk werden gebracht, alwaar de zieken aan O. L. Vrouw werden toege wijd. In het Priesterkoor stond het rijk versierde Maria-beeld opgesteld. De bruid jes, die bij déze gelegenheid er bij waren, legden de bloemboeketjes, die alle zieken hadden en door hen werden opgehaald, aan de voeten van het beeld van O.L. Vrouw van Loonopzand. Deze toewijding van zie ken der beide parochies, maakte een zeer diepe indruk en vormde wel het hoogte punt van het ziekentriduum. Enige belang stellenden maakten de plechtigheid in de kerk mee. Na het Lof gaf de pastoor de generale absolutie aan de aanwezige zieken. Door het welslagen van dit zo mooie triduum zal ongetwijfeld de genade van de goddelijke geneesheer over hen zijn neer gedaald, hetgeen zij samen hebben gebeden tijdens de handoplegging. Mogen de zie ken gesterkt zijn om geduldig hun lijden te dragen, dan heeft dit Triduum in elk geval zijn doel bereikt. EXCURSIE Woensdagmiddag maakten 30 leden der onderwijzers-afdeling St. Geertruidenberg een excursie naar de Wollenstoffenfabriek van F. Mutsaers Zn. te Tilburg. Op het kantoor werd welkom geheten door de heer Mutsaers en zijn drie assis tenten, waarna uitleg werd gegeven vanaf de dierlijke vezels tot het fabriceren van de wollen stoffen. De wolleveranciers waren voor deze fabriek Australië, Z.-Afrika en Z.-Amerika. Spreker ging uit van het z.g. kamgarenprocédé, waarbij korte vezels uit de wol werden gehaald en het wolprocedé of strijkgarenprocedé. Verschillende pro ducten konden bezichtigd worden, o.a. kunstwol, kameelharenvezel, tot zelfs 'n product gemaakt uit apenootjes. Verder wordt in deze fabriek laken, bouclé, ratiné, tropicals en outocoasstof gefabriceerd. Na deze uitleg werd de fabriek bezich tigd en kon men vanaf de ruwe wol, het spinnen, kaarden door distels, weven en kettingscheerderij en het veredelingsbedrijf aan het werk zien, waar gedroogd, gestopt en klaargemaakt werd voor aflevering. PI'.m. 400 mensen waren op deze fabriek werk zaam. 't Was een zeer interessante en leerzame middag, 'waarvoor de voorzitter der afd. St. G'berg een hartelijk dank woord richtte tot de heer Mutsaers en zijn assistenten. Daarna volgde in hotel Mulders een korte vergadering.. Speciaal werden hier welkom geheten de Eerw. Zusters van de Orde van Tilburg uit G'berg, die voor de eerste keer aanwezig mochten zijn op onderwijzers vergaderingen. Notulen vorige vergadering werden onder dank goedgekeurd. Uit de mededelingen bleek dat kleuterleidsters voilé contributie moeten betalen, omdat zij gelijke rechten en plichten hebben. Uit een gehouden enquête bleek dat bij voorkeur donderdag de vergadèrdag was; 't liefst had men 4 vergaderingen per jaar en een gemengd programma werd verkozen. Retraite werd sterk aanbevolen. Deze mag men ook houden buiten het bisdom, mits men een bewijsje overlegt aan het Hoofdbestuur. Vergoeding is f 12. Een groeps- en kringreglement voor kleuterleidsters heeft het bestuur ter in zage. Gangbaar voor het nieuwe school jaar zijn eén bijbelcursus en de vrije ex pressiecursus. De verslagen der alg. verga dering te Goes en van de verbondsverga dering te Utrecht werden uitgebracht door de secretaresse mej. Sprangers. Op de afd.- vergaderingen zal men voortaan enkele mi nuten spreken over de structuur van de organisatie. Verder sprak voorzitter Otten nog over de salarisregeing. Voor de jonge leerkrach ten is in 1946 -met de verhoging van salaris reeds rekening gehouden. Vandaar dat nu eindsalarissen in hoofdzaak verhoogd wer den. Men betreurde de schaalverlenging, maar had toch hoop dat deze mettertijd verlaagd zou worden. De ziektekostentege moetkoming is verhoogd tot f 112.50 voor gehuwden en f 56.25 voor ongehuwden. GESLAAGD. Voor het toelatingsexamen H.B.S. slaag- den Frits Rekkers; voor Seminarie IJpe- laar, Huub Schumacher en voor Semina rie der Paters Capucijnen te Oosterhout Jan Kuijsters. Alle drie de jongens zijn leerlingen van de R.K. Jongensschool alhier. BORSTONDERZOEK. Het t.b.c. borstonderzoek, dat in onze gemeente in 1955 is gehouden, mocht voor 90 geslaagd heten. De t.b.c. is een zeer ernstige ziekte, die het gezin overspoelt met leed en ellende en die vaak een lang durige verpleging in een sanatorium nood zakelijk maakt De verpleging brengt dan ontzettende kosten met zich mee, waardoor een gezin vaak tot armoede en gebrek komt. Men moet er daarom iets voor over hebben, om de gezondheid, het grootste goed dat men zich denken kan, te bewa ren. Bovendien wordt alles heel gemakke lijk gemaakt, want propagandisten zullen langs komen om te vragen wanneer men wenst te worden onderzocht. De kosten be dragen slechts f 1 per persoon met een maximum van f 5 per gezin. Is men gebrekkig ter been, dan wordt men met de auto gratis thuis afgehaald en gebracht. Het onderzoek wordt gehouden te Raamsdonk in de gymnastiekzaal bij de 1 R.K. Jongensschool van 19 t.m. 21 aug.; te I Raamsdonksveer in het Wit-Gele Kruis- I gebouw aan de Rubensstraat van 21 t.m. 29 aug.

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 2