KAATSHEUVEL DANSLESSEN Zilveren Ambtsjubileum Gemeentebode N. J. KLIJN MARKIEZEN en ZONNESCHERMEN HOEBEN's MARKIES met BARAD0EK 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 2 SEPTEMBER 1957 7 Gij hebt U op voortreffelijke wijze van Uw taak gekweten Inschrijving vanaf heden iedere dag in de zaal van HOTEL SMIT Peperstraat 25 - Tel. 2100 Geselecteerde clubs, uitgebreid Maintain. Scholieren in clubverband, genieten reductie. Hr. en Mevr. v. Ryswijfe, Tilburg Tel. 24911 Loonopzand f n ïfTT.rcn murw w in het betere eenre Dr. v. BEURDENSCHOOL Middenstandscursus betekent DUBBELE GARANTIE EN LEVENSDUUR In dit opzicht, geachte jubilaris, is er alle aanleiding voor een geluk wens, want je hebt de gemeente 25 jaren lang trouw en-eerlijk gediend. Toen 25 jaar geleden de betrekking van gemeentebode vacant kwam, was er voor deze functie een over weldigende belangstelling. Het was midden in de crisisjaren, er heerste ongekende werkeloosheid en ieder een dacht deze functie wel te kun nen vervullen. Dat het gemeentebe stuur in de vergadering van 16 aug. 1932 u uit meer dan honderd solli citanten naar voren haalde, is vol doende bewijs dat men u zijn volle dig vertrouwen gaf. Het gemeente bestuur van thans heeft van die keuze geen spijt. Dat de benoeming en ook het salaris inging per 1 september, terwijl je op 28 augus tus aan het werk moest, was een teken des tijds, een tijd waarin men naar zijn mening een dergelij ke benoeming meer zag als 'n gunst (waartegenover gerust 4 dagen gra tis werken moch staan) dan als een overeenkomst van arbeid, waarbij de ene partij op zich neemt een be paalde taak te verrichten en de an dere partij zich verplicht om het daarvoor overeengekomen loon uit te betalen. Er is in die 25 jaren heel wat ver anderd: voor u persoonlijk, je bent 25 jaren ouder geworden daar is nu eenmaal niets aan te doen je bent zelfs opa geworden in die tijd maar ook in de gemeente. Je bent nu aan de derde burgemeester, je hebt een secretaris versleten, aan de tweede ben je druk bezig, en het gehele gemeentelijke apparaat is in die tijd enorm uitgebreid. Toen je 25 jaar geleden hier je eerste schre den zette, hadden we in 't gemeen tehuis nog volop ruimte, er waren zelfs vertrekken die zo maar eens een enkele keer per jaar werden gebruikt. Thans zit het op het ge meentehuis zo propvol, dat we nood gedwongen naar dit gebouw zijn moeten verhuizen om dit jubileum te kunnen vieren. Zo is er in de loop der jaren heel wat veranderd, maar jij bent steeds dezelfde gebleven en je bent in de gemeente een vertrouwde figuur geworden, en ik hoop dat dit ook na dit jubileum zo zal blijven. Jubilaris, namens het personeel van het gemeentehuis mijn hartelij ke gelukwensen met uw zilveren jubileum, waarbij ik gaarne de hoop uitspreek dat we ook in de komen de jaren (naar ik meen zijn dat er nog 7) op dezelfde prettige wijze van uw diensten als gemeentebode gebruik zullen mogen maken. Mag ik u thans als herinnering aan dit jubileum, een vulpen aanbieden na mens het gezamenlijk personeel van het gemeentehuis. Mevr. Klijn, ik heb daarstraks op gemerkt dat in de afgelopen 25 ja ren het gemeentelijke apparaat be hoorlijk is uitgebreid. Ik heb daar bij echter niet vermeld dat als ge volg daarvan ook het aantal verga deringen niet onbelangrijk is toege nomen. Dat zult u zelf waarschijn lijk beter kunnen beoordelen dan ik. U zult uw man in de avonduren nogal eens moeten missen in de huiselijke kring. Om dat gemis enigszins te vergoeden, hebben we Voor u een boeketje bloemen mee gebracht, waarvan ik gaarne hoop dat ze de feestvreugde van deze dag nog zullen verhogen. Ook u mijn hartelijke gelukwen sen. Dan spreekt de jubilaris een kort dankwoord. De taak, die hem voor 25 jaren werd opge legd, heeft zijn rechten, maar ook zijn verplichtingen gehad. De rechten waren gauw bekend, maar de verplichtingen eisen de 1 volle ernst en de volle persoon- lijkheid. De jubilaris meent zich 1 daaraan niet onttrokken te heb- ben. Hij is steeds overtuigd ge j weest dal slechts eerlijkheid en 1 correctheid hier als strenge eis moest gelden. Er heeft zich in i die 25 jaren heel wat afgespeeld, j Er ziin moeilijke uren geweest, daarbij hij denkt aan de oorlogs- j jaren, doch de overtuiging, dat j zijn werk gewaardeerd werd, heeft dit voor hém aanvaard baar gemaakt, ook in die uren. Hij dankt het College van B. en W. voor de hulde hem vandaag bereid en tevens voor de gratifi catie hem verleend. Hij dankt 't personeel van de gemeentesecre tarie voor de felicitatie hem bij monde van de gemeentesecreta ris toegewenst en het blijk van herinnering daarbij aangeboden. Hij dankt verder voor de goede verstandhouding, waarin hij steeds met allen mocht samen werken en hoopt, dat deze ook in de jaren, die hem nog in zijn dienst resten, zal bestendigd blijven. Hij dankt verder, mede namenxs echtgenote en kinde ren, voor de prettige uren en de schitterende ontvangst hem van daag bereid. Deze dag zal hem steeds in aangename herinnering blijven. Na het officeel gedeelte feli citeert de heer Tuerlings de ju bilaris namens de pers, hem dankend voor de voorkomend heid, waarmede deze steeds een beroep on zijn medewerking en huln mocht ondervinden. Na nog een korte tijd van ge zellig samenzijn in Gemeente werken. volgde bii de jubilaris aan huis een drukke receptie, Zaterdag j.l. herdacht de heer N. J. Klijn het feit, dat hij een kwart eeuw als gemeentebode in dienst was Deze gedenkwaardige gebeurtenis is op passende wijze gevierd, want daar was reden te over voor. Waar het gemeentehuis zelfs in de raadzaal te weinig ruimte biedt voor een dergelijke gelegenheid, was de bovenzaal van het gebouw Ge meentewerken voor dit doel in orde gemaakt. Behalve het college van B. en W., waar burgemeester Mr. v. d. Heijden wegens vakantie absenteer de, was de grote familie Klijn (we telden er 16) en het voltallig perso neel van de Gemeente-secretarie aan wezig. Loco-burgemeester Beerens voerde namens het college het eerst het woord.. Hij noemt dit jubileum een gedenkwaardige gebeurtenis. Dat zijn niet alle zilveren jubilea. In particu liere dienst is dat een veel voorko mend feit. In overheidsdienst is de passende viering meer gebruikelijk, doch bij een overheidsorgaan, waar bij dan naar waarheid van een trouwe dienst mag gesproken worden, is er alle reden tot een passend herdenken. Vandaag dan herdenken wij zo'n ju bileum. 25 jaren zijt gij gemeente- bode en tevens gemeentedeurwaar der, daarnaast tevens incasseerder van het woningbedrijf der gemeente, wat een grote verantwoording vergt. Spreker herinnert zich nog de vaca ture waarvoor wethouder v. d. Horst uit de vele sollicitanten het oog op U liet vallen. Gij zijt toen benoemd en de raad heeft zich in U niet vergist. Nooit hebben wij klachten over U ge had. Onder drie burgemeesters, twee gemeente-secretarissen en twee ge meente ontvangers hebt gij uw ambt waargenomen en we moeten ronduit zeggen: op voortreffelijke wijze hebt gij U van Uw taak gekweten. Altijd waart gij plichtsgetrouw, eerlijk en betrouwbaar en door uwe houding hebt ge de sympathie weten te win nen zowel van uwe meerderen, als van uwe collega's en de burgerij. Het is spreker een groot genoegen de jubilaris hiervoor namens het col lege van B. en W. dank te mogen be tuigen en hem te mogen feliciteren met het jubileum dat heden gevierd wordt. Nog slechts een luttel aantal jaren scheiden U van de pensioenge rechtigde leeftijd. Spreker is over tuigd dat ge deze jaren met evenveel plichtsbetrachting en nauwgezetheid uw taak zult blijven vervullen, om daarnaast, naar we hopen nog vele jaren in de beste gezondheid van uw pensioen te genieten. Spreker biedt tevens de gelukwensen van het col lege aan mevr. Klijn en de kinderen aan en biedt de jubilaris als blijk van waardering voor wat hij gedurende 25 jaren voor de gemeente gedaan heeft onder dank de gebruikelijke gratificatie onder couvert aan. Nadat op de gezondheid van de jubilaris de glazen gevuld en geledigd zijn, krijgt de gemeen tesecretaris de heer M. v. Nieuw- stadt het woord. De heer v. N. zegt: Na de woorden van de heer Bee rens, die bij afwezigheid van de burgemeester de gelukwensen van 't gemeentebestuur heeft uitgespro ken, zou ook ik gaarne, mede na mens het gehele personeel van het gemeentehuis, een kort woordje tot je willen richten. Vijfentwintig jaren dienst bij de overheid, in dit geval bij de ge meente, is op zichzelf geen bijzon dere prestatie. Het gaat er echter maar om, op welke wijze men die vijfentwintig jaren vol maakt. Het gaat er ook niet om welke functie men vervult, het is niet zo belang rijk wat men doet, veel belangrijker is hoe men het doet, hóe men zijn werk verircht, of men zijn gehele persoonlijkheid inzet bij het vervul len van de taak waarvoor men is ge steld. waarop vele autoriteiten en par ticulieren de jubilaris hun op wachting maakten. DE LEVENSSCHOOL GROEIT. Einde juli hebben 26 deelnemers van de Katholieke Levensschool voor jonge arbeiders alhier na een twee jarige part-time vorming de Levens school met een diploma verlaten. Reeds 45 nieuwe deelnemers heb ben zich aangemeld om hun plaats in te nemen. Tezamen met de 50 2e- jaars deelnemers zal dus de Levens school het nieuwe kursusjaar gaan beginnen met minstens 95 jongens. Op 8 september a.s., zondag, zal dit kursusjaar worden geopend met een gezamenlijke H. Mis in de kapel van de Eerw. Zusters. In de week daarna zullen de lessen voor de verschillende groepen beginnen. Het is verheugend, dat thans ook 10 deelnemers uit Loonopzand we kelijks een halve dag naar dit moder ne vormingsinstituut zullen komen. Bijzonder prettig is het, dat het drei gende gevaar van te weinig ruimte en gebrekkige autillage waarschijn lijk binnen enkele maanden tot een opl' ssmg zal komen, aangezien de zer dagen de laatste vergunningen voor dc bouw van de nieuwe Levens school binnenkwamen, zodat nu met de bouw kan worden begonnen. Met ingang van 17 augustus j.l. is naast de heer Annegarn een assistent leider benoemd, de heer Kloosterman, met een volledige dagtaak, die speci aal belast is met de leiding van liet A. C. de Bruyninstituut, is zijn wetk- zaamheden reeds begonnen. Moge het hem gegeven zijn nog lange tijd aan onze Levensschool mede te wer ken aan de vórming van onze jonge arbeiders, voor wie de Levensschool een zo bij uitstek aangepaste vorming betekent! PATER v. d. IJSEL NAAR HORST. Een bekende priesterfiguur gaat Kaatsheuvel verlaten. De zeereerw. pater v. d. IJsel, van de Paters van de H. Familie alhier, is benoemd tot geestelijk leider van het vrije-college „Nazareth" voor late priesterroepin gen te Horst in Limburg. Geheel Kaatsheuvel en omgeving, kent deze sympathieke, begaafde predikant, die gedurende vele jaren in verschillende parochies assistentie verleende en met zijn groot redenaarstalent steeds zijn gehoor wist te boeien. Pater v. d. II-, sel was echter op velerlei ander ge bied een man van grote bekwaamheid en ervaring. Als professor aan het klein seminarie van de Paters van de H. Familie, als dirigent van 't kloos- koor, als regisseur van de machtige toneelstukken telken jare door de studenten opgevoerd, mogen wij zijn arbeid in Kaatsheuvel wel veelvoudig en vruchtbaar noemen. 28 Jaren is hij zo werkzaam geweest en we ver liezen in hem een figuur van meer dan gewone betekenis. Moge zijn werk aan het college Nazareth even vruchtbaar zijn. R.K. MIXED HOCKEYCLUB DES. Na de uitstekend geslaagde jeugd- dag van de R.K. Mixel Hockeyclub DES gaat de aandacht weer uit naar de komende competitie. Het aantal leden van de club gaat nog steeds crescendo. In de afgelopen week tra den weer vijf nieuwe leden tr>t de jeugdafdeling toe, terwijl ook dc se nioren afdeling weer twee oude krachten, de beide heren Jacq. en Mar. v. d. Put welkom mocht heteu, zodat DES met verschillende elftal len de competitie kan inzetten. Zoals thans staat te bezien komt de Dames-afdeling in het komend sei zoen uit met: Dames I in de 3e klas se KNHB; Dames II in de onderaf deling; Dames III in de onderafde ling en Meisjes A in de jeugdcompe- titie. De voorlopige herencompetitie zou als volgt kunnen zijn: Heren I in de 2e klasse KNHB; Heren II in de onderafdeling; Heren III in de on derafdeling en Heren IV in de on derafdeling in feite jeugdelftal. Het voorlopige programma luidt: 1 september deelname met d'ames- en herenteam aan het Hockey-toernooi in Flulst; zondag 8 september deel name aan het toernooi in Dongen met dames- en herenteam; zondag 15 september waarschijnlijk met dames elftal en herenelftal naar Were di en zondag 22 september start van de competitie voor heren I en dames I. DUIVENSPORT. D KPV vloog met 236 oude duiven vanuit Vilvoorde, 94 km. Los 10 uur v.m. Eerste duif 10.55.49 uur v.m. Eerste 70 duiven 1 30 L. de Bondl; 2 15 J. Bergmans; 3 48 M. Klein; 4 A. Voermans; 5 L v. d. Ven; 6 49 A. Zwaans; 7 9 64 M. van Boxtel; 8 M. v. Wan- rooij; 10 W. v. Heijst; 11 70 P. Grootswagers; 12 C. Pullens: 13 16 A. de Bie; 14 G. v. d. Linden; 17 53 54 58 L. van Geel; 18 40 Fr. v. d. Assem; 19 Th. Zee- brechts; 20 31 36 66 Jac. Vloe mans; 21 51 J. van Riel; 22 P. v. d. Velden; 23 47 M. v. d. Vel den; 24 A. Pijnenburg; 25 Fr. Damen; 26 63 Fr. v. d. Linden; 27 J. van Bavel; 28 A. Couwen- berg; 29 M. Ververs; 32 39 50 A. Montee; 33 J. Cornelissen; 34 Wal Lugters; 35 65 H. de Man; 37 42 A van Gooi; 38 41 W. Jansen; 43 68 J. v. d. Linden; 44 Jo Jansen; 45 C. v. d. Ven; 46 M. Soeterboek; 52 59 Ant. Heijs; 55 Jos van Dongen; 56 57 Jan v. Beers; 57 B. Vesters; 60 B. Rem meren; 61 H. van Helvoirt; 62 H. v. d. Pas; 69 C, do Bondt. Late jonge duiven. Ingemand 3G3 duiven. Eerste duif 11.01.15 uur v.m. Eerste 70 prijswinnaars: 1 24 25 28 42 44 Jan Damen; 2 11 P. Stokkermans; 3 H. de Man; 4 62 63 H. van Helvoirt; 5 38 M. Ver vers; 6 A. Verduyn; 7 39 J. Remmeren; 8 M. van Boxtel; 9 W. v. d. Ven; 10 H. van Nieuw- stadt; 12 53 A. Mosselveld; 13 26 55 56 P. Zijlmans; 14 17 A. Verhoeven; 15 J. v. d. Linden; 16 18 30 37 58 B. Vesters; 19 Th. van Wanrooij; 20 64 Th. Netten; 21 M. Soeterboek; 22 A. v. d. Hovep.: 23 45 46 Jos Hoevenaars: 27 33 41 Th. v. d. Houdt; 29 69 Tan Vesters: 31 65 Jan v. Don gen; 32 43 B. van Heesch; 34 A. an Boxtel; 35 59 A. Zacht; 36 C. Pullens; 40 M. Remmeren; 47 C. Moreval: 48 50 C. M. Snoeren; 49 Jo Jansen; 51 A. Couwenherg; 52 68 Th. van Riel; 54 P.. List- zoet; 57 J. v. d. Linden: 60 W. /an Heüst; 61 H Hesselmans"; 67 C. Wittcvcen; 70 Th. Schaaf- slra. Fondkampioenen1 Jac. Vloe mans 1981 pnt.2 A. de Bie 1974 pnt.3 P. v. d. Velden 1836.80 nnL; 4 Fr. v. cl. Assem 1734 pnt.; 5 J. van Riel 1726 nnt. Kampioenschap jonse duiven: 1 Jan Snoeren 1052.27 pnt.; 2 Fr. van Woensel 1026.09 pnt.; 3 G. v. d. Linden 990.44 pnt.; 4 L. Mosselveld 952.67 pnt.; 5 J. van Heeswiik 918.88 r>nt.; 6 Ant. Heiis 913.15 pnt.; 7 H. van Hel voirt 906.28 pnt.; 8 P. Grootcwa- ners 879.63 nnt.; 9 J. Voogd 862.99 pnt. en 10 Th. Netten 834.67 pnt. (voorheen Euphonia) Inlichtingen aan de zaal Hotel Smit en per telefoon Tilburg 24911. AGENDA. Maandag 8 uur nam. repetitie Kon. Erk. Harm. Apollo zaal W. Smit. 8 uur nam. repetitie Kon. Erk. Harm. St. Jan zaal P. van Dun. Dinsdag 8 uur nam. repetitie R.K. Par. Zangkoor St. Jan in de school. 8.30 uur nam. Mannenkoor Sem per Vivens zaal 't Hoventje. Woensdag 8 uur nam. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. 8 uur nam. Apollo Theater: Acht mannen en een tank, 14 jaar. Donderdag 8 uur nam. repetitie Zangver. Bel Canto, zaal P. v. Dun. GILDE ST. JAN. Voor de derde maal nam het Gilde St. Jan deel aan de wedstrijden om de uitgeloofde wisselbeker, doch de resultaten waren, mogelijk door het erbarmelijk slechte weer verre van goed. 't Enige resultaat was, dat L. v. Balkom de eerste personele prijs in de wacht sleepte en het corps, on danks de slechte middag voor vijf punten voor staat. DE MELKHANDEL GESANEERD. De sanering in de melkhandel te Loonopzand, waarvan we voor twee weken in dit blad melding maakten, is thans een feit geworden. Woens dag 1.1. belegden de melkhandelaren in het parochiehuis voor de huis vrouwen uit het dorp een bijeen komst, waar voor een aanzienlijk aan tal bezoeksters een uitvoerige toe lichting werd gegeven over sanering in het algemeen. Dhr. Jansen, directeur der Uden- houtse zuivelfabriek opende deze bij eenkomst en belichtte op zeer duide lijke en niet minder interessante ma nier de technische zijde der sanering en verbond hieraan een zeer leerzame beschouwing over de melkbereiding op de bedrijven. De heer P. de Brouwer uit Waal wijk, die, we mogen wel zeggen op het gebied van de sanering in onze streek een autoriteit geworden is, gaf op uiterst duidelijke en toch komische manier een inzicht in de sanering en haar toepassing. De weinige vragen die ter tafel kwamen werden op be vredigende wijze beantwoord. Onder een zeer geanimeerde ge- dachtenwisseling werden de aanwe zigen onthaald op thee of koffie met gebak. Vrijdagavond kreeg de sanering in de melkhandel, door de tekening van het betreffende contract haar beslag en hedenmorgen werd de sanering 'n feit! Wat de economische werkwijze betreft geeft deze maatregel vele voordelen, zowel door de bezorger als de cliënt. Het gehele vraagstuk werd reeds in verschillende B. en W.'s van gemeenten besproken. Zo ook in on ze gemeente. Wat ook de melkhande laren ter plaatse de moed gaf tot deze maatregel over te gaan. Zo spoedig mogelijk zal ook in Loon een vertrou wenscommissie worden in 't leven ge roepen, waarvan de meerderheid be staat uit consumenten, bij wie te allen tijde eventuele klachten kunnen wor den bekend gemaakt, welke dan naar recht en billijkheid behandeld zullen worden. De namen dezer commissie leden zullen zo spoedig mogelijk worden bekend gemaakt. De Loonse melkhandelaren in het algemeen zijn zeer enthousiast over de nieuwe maatregel en geven blijk van hun erkentelijkheid aan het adres van de Saneringscommissie Lang straat en omgeving, haar voorzitter de heer A. Pullens en niet minder aan diens onvermoeide secretaris de heer Piet de Brouwer, die zich bij deze gelegenheid heeft ontpopt als een steeds actief werker voor zijn colle ga's in het algemeen, die door zijn rijke ervaring op dit gebied met zijn gedegen adviezen iedere moeilijkheid wist op te lossen. Over het algemeen werd de ratio nalisatie in de melkhandel, zaterdag door de leveranciers aangekondigd, met welwillendheid ontvangen. DE LEVENSSCHOOL. Vanaf de volgende week zal een groep van 10 jongens uit Loonopzand regelmatig de Levensschool voor jon ge arbeiders te Kaatsheuvel gaan be zoeken. Dank zij de medewerking van hun werkgevers worden zij daar door in de gelegenheid gesteld ge durende twee jaar een halve werkdag per week een algemene vorming te ontvangen. Deze vorming is er spe ciaal op gericht de jonge arbeider van heden, die op zijn weg naar volwas senheid nog veel meer bedreigd wordt dan vroeger, te helpen en te stimu leren. Wij wensen deze jongelui veel succes en hopen, dat de Levens school te Kaatsheuvel voor hen van blijvende waarde zal blijken te zijn. Nadere inlichtingen zijn te ver krijgen en aanmelding is nog moge lijk aan het korrespondentieadres van de school: Hoofdstraat 43 te Kaats heuvel en hij de heer J. W. van Noye, Hoge Steenweg 35b te Loonopzand. HANDELSDRUKWERK VERENIGINGSDRUKWERK WaalwiQkae Stoomdrukker!! ANTOON TIELEN Waalwijk GEWESTELIJK ARBEIDS BUREAU WAALWIJK. Worden gevraagd BOUWNIJVERHEID Timmerlieden L.l. schildersknecht. KLEDING-REINIGING Naaisters Stiksters Strijksters HOUT-KURK-STRO Machinale houtbewerker Meubelmakers L.L meubelmakers L.l. stoffeerder SCHOEN EN LEDER Stikkers, stiksters Bijtuigers Overleersnijders Machinezwikkers Handzwikkers Doorzetters Overhalers Aankloppers Afmakers Zoolleerstanzers Ophalers Hulparbeiders voor de gehele onderwerkafdeling Jeugdige schoenfabrieksarbei ders voor alle afdelingen. Handschoenstiksters Stoller Spuiter Looierij sjouwers METAALNIJVERHEID Mach.-bankwerker Stempelmakers Halfwas monteur L.L constructiebankwerker Metaaldraaiers Automonteur L.l. plaatwerker L.L loodgieter Elektriciëns Lood- en zinkwerker Metaalsjouwers VOEDING- EN GENOTMIDDELEN Leerling of halfwas bakkers knecht Leerling banketbakkers VRIJE BEROEPEN Vé. kantoorbedienden PERSONEEL IN ALG. DIENST L.L magazijnbediende HUISH. DIENSTEN Dagmeisje halve dagen Werksters HOTELPERSONEEL Werkster Bieden zich aan KLEDING - REINIGING Leerl. Dameskapster Leerl. Dameskapper SCHOEN EN LEDER Snijmeester Stikmeester Mach.-zwikker Schalmei" I PERSONEEL IN ALG. DIENST: Magazijnbediende Aanmelden dagelijks tussen 9 en 12 uur v.m. op het Arbeids bureau, Grotestr. 339 Waalwijk. Deze opgave is geldig vanaf maandag 2 sept, t.m. zaterdag 7 sept. 1957. OP 14 SEPT. ABTSWIJDING TE NIEUWKUIJK. (lp zaterdag 14 september a.s. zal in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Nieuw- kuijk de abtswijding plaats heb ben van de Hoogwaardige Heer Dom Joannes van Engelen, die onlangs werd gekozen tot de eerste abt van de abdij „Mariën- kroon" te Nieuwkuijk. Een half uur na de plechtigheden zal er in het parochiehuis een receptie worden gehouden. Aangifte van leerlingen op maandag 2 september van 1012 uur en van 3—5 uur (Mr. van Coothstraat 16) en van 79 uur (Mr. van Coothstraat 27). ZD1D. NEDERL. DEKKLEDEN- en TENTENFABRIEK L. HOEBEN N.V, Korte Schfjfstraat 8 - TILBURG - Telefoon 20312-22863

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 7