KAATSHEUVEL Weer een Neomist aan het altaar korfbal. BILJARTEN HOCKEY DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 14 OKTOBER 1957 TAFELTENNIS KAATSHEUVEL. -2 -3 -0 6—0 BILJARTDEMONSTRATtE H. de Kleine, Zwolle Wim Soeterboek, Kaatsheuvel duivensport Loonopzand echter geen strafschop. Zo ver strijkt de eerste helft met de Boys in de aanval. Na de rust krijgt linksbuiten Verschuuren de bal van v. En gelen mooi toegespeeld. Hij pas seert. enkele tegenstanders en plaatst dan buiten bereik van de keeper in het doel, U1. Hit is het sein voor de Boys om wat flinker aan tej pakken en aange moedigd door haar talrijkei sup porters doen de Boys er nog een schepje op. Het is rechtsbuiten Piet v Esdonk, die 9 minuten na rust de 2e goal scoort, 0—2. Toch geeft Voab zich nog niet gewon nen; zij werken hard om de ach terstand te verkleinen, mpar de achterhoede geeft niet thuis en zet de voorhoede weer aan het werk. Bij een van de aanvallen wordt de midvoor in het straf schopgebied gehaakt, waarvoor de Boys een penalty wordt toe gekend. P. Parijs voltrekt t von nis, maar de keeper weet het schitterend schot te keren Na enkele minuten flurt scheids rechter Ranters, die goed leidde, het einde van deze spannende, maar sportieve strijd. Vlijm. Boys 2RWB 2 01. Zondag speelde Vlijm. Boys 2 een thuiswedstrijd tegen RW B - uit Besoijen. De Boys begonnen in een hoog tempo, maar RWB wist de aanvallen te doorstaan. RWB kwam, met goed samenspel opzetten, irïaar de verdediging van de Boys met in laatste in stantie doelman de Wijs lueld stand Eenmaal moest hij echter zwichten RWB had de leiding en met de stand 0—1 kwam de rust. Na de rust speelde Vip men iets beter en was het meest m de aanval, doch doelpunten ble ven uit. RWB speelde met man en macht om) de aanvallen te doorstaan en wist het spel even te verplaatsen; enkele kansen werden door haar niet benut. Vlijmen zette toen alles op alles. Linksachter Coensen ging mee naar voren. Een mooie pass van de rechtsbuiten kwam bij Loen sen, die juist over de lat schoot Aan de andere kant deed RW 1> het niet beter. De rechtsbinnen kreeg voor open doel een kans, maar de mooie kopbal ging juist naast. In de volgende aanval van RWB kwam een speler van RWB met dei doelman in botsing, wel ke mioest worden vervangen. Vlijmen kwam de laatste minu ten nog flink opzetten, maar de goede schoten van Maas) en Pel tiers waren niet goed gericht. Het bleef 1—0 voor RWB. CAPELLE. RODA BOYS - SSC Were Di 2Waalwijk 1 13. 6-3. HAARSTEEG. HaarsteegDSC 3- -0. Deze onder ideale weersom standigheden gespeelde wedstrijd is door de thuisclub wel met .1-11 gewonnen, maar afgaande op vertoonde spel zal ze de spelers loch niet tot voldoening stem men Was de voorhoede van DSC beter on schot geweest en had ze de geboden kansen beter benut, dan' zou de uitslag onge twijfeld heel anders zijn geweest. Nu' bleef die voorhoede tot in het eindeloze combineren en t is in de voetbalsport al zo vaak bewezen dat tengevolge daarvan de wedstrijd, hoe groot 't over wicht ook is, toch nog wordt verloren. De achterhoede van de teffennartii kan dan telkens in grijpen en dan krijgt mpn van die verrassende uitvallen, die dikwijls zeer gevaarlijk zijn. De gasten waren meestal de meerdere on het middenterrein en de middenlinie voorzag de voorhoede van prachtige passes maar deze bleek niet bij machte om te doelpunten. Nadat het overwicht van de bezoekers enigszins was geluwd trok ook de voorhoede v Haar steeg dikwijls ten aanval. Tlenk v. Óoijen schoot eenmaal hard naast; ook Timmermans deed eenmaal in goede positie staan de hetzelfde en een hard schot van Wim Walk belandde tegen de staander. Beter deed het Jo Junggeburt, die van dicht bij de DSC-doelman kansloos passeer^ de, 10. Hard werd er in de res terende tijd van de eerste heltt nog om een doelpunt gestreden, maar men slaagde daarin met. Direct na de hervatting werd door de gasten een fel offensief ingezet* een kwartier lang moest de thuisclub zich op verdedigen toeleggen en het zag er dikwnls zeer benauwd uit, maar de DSL- ers faalden met schieten en zo bleef het doel van Haarsteeg ge vrijwaard voor doorboring. Langzaam maar zeker wist de thuisclub de bakens te verzetten en kwam ook het doel van h)SE onder hoge druk te staan. On vrij goedkope wijze kwam de thuis club aan de 2—0 voorsprong. Een hoge voorzet van Timmer- fnans beoordeelde de doelman van DSC verkeerd en de bal ver dween in het net, 20. Toen ga ven de bezoekers zich gewonnen en was het al Haarsteeg wat de klok sloeg. Een fraaie combi natie tussen Timmermans en W. Walk besloot eerstgenoemde met. een hard schot, dat doel trof, 30. Het leek ef in de res terende tijd nog meermalen op dat de thuisclub de voorsprong nog zou vergroten. Dit was ech ter niet het geval en met 30 in het voordeel van de gastheren kwam het einde van deze zeer sportief gespeelde wedstrijd. Dit is zeer zeker de slechtste wedstrijd geweest die we de laatste tijd hebben ge zien. Waren de bezoekers al gehandicapt, met drie invallers moest worden aange treden, nog voor rust moest eerst de links buiten het veld ruimen. Dit was het gevolg van al te harde tackles van de achterhoede van Roda Boys. Niet lang daarna moest ook de doelman zich terugtrekken, maar de reserve-keeper verving hem op zeer goede wijze. Tot aan de rust kon SSC zich nog hand haven, met een 2-2 stand, maar na de thee voerde de thuisclub de stand geleide lijk op tot 6 - 2. Dit werd hun ook nog ge makkelijk gemaakt door de beide backs van SSC, die deze middag nog al vlot wa ren met hoekschoppen en gevaarlijke terug speelballen. Het „ruimen" zit er nog met Z° Het was een verlossing, toen de scheids rechter, die ook zwak bleek, het einde blies met een 6-3 stand voor Aalst. BERKDIJK. V.O.V. - BERKDIJK 0-8. De eerste tien minuten zag het er met naar uit, dat Berkdijk met korfbalcijfers deze wedstrijd zou gaan winnen, de strijd ging toen gelijk op. Maar a gauw bleek dat Berkdijk met andere bedoelingen van huis gegaan was. Met een hard laag schot opende Henk van Boxtel na een kwartier de score 0-1. Even later wordt het 2-0 door André Emmers die de bal uit een vrije trap keihard inschiet en de bal via de vuist van de keeper in het doel ziet ver dwijnen. Nog voor rust bracht Jan van Wanrooij de stand op 3-0. Na de rust werd de strijd minder aan trekkelijk. Berkdijk bleef echter gevaarlijk aanvallen. Door Jan van Wanrooij en An dré Emmers, die elk nog twee doelpunten maakten werd het 7-0 terwijl Hannes van Wanrooij nummer acht voor zijn reke ning nam. Jammer dat Nico Netten zie wegens een blessure moest laten vervan- een VOV toonde zich slechte verliezers. In elk geval een hele goede beurt van de Berkdijkers. VLIJMEN. Zondag 13 oktober speelde de Vlijmjense Korfbalvereniging Ne ver Down 1 tegen Jeep in Vught De Vlijmense dames hebben het niet tot een overwinning kun nen brengen; het werd een ge lijk spel. Never Down 2 speelde tegen Blauw Geel in Veghel en behaal de een flinke overwinning. Ga zo voort dames. Het 3e van Never Down won eveneens en het 4e verloor mm 1o( Alles bijeen een goede dag voor de dames van Never Down. HAARSTEEG. Door de afdeling Brabant van de Nederlandse Tafeltennis Bond is de indeling bekend gemaakt van de nieuwe competitie, die zaterdag 26 okt. a.s. begint. De in café J. v. Oi.jen geves tigde tafeltennisclub Victoria 51 zal aan deze competitie met ver schillende teams deelnemen. Het damesteam! is ingedeeld in de 2e klasse B 3, met als tegenstan ders: Suisses, JVC 2, The Ri vals, Atoom '55, De Rui.iterslag, Luto 3, PTTO en RKQ 2. Dank zij de goede prestaties van het te herenteam, dat m vo rige jaren zulke fraaie en vele overwinningen heeft behaald, is het ingedeeld in de le klasse B met als tegenstandrspi IC Excelsior, KAT 2, KAJ 2, Cor du Buy. De Smashers en Atoom '55 3. Het 2e team is ingedeeld in de 3e klasse D. Dit team zal uitko men tegen De Ruijterslag 2. Hartog 2. Never Despair 4, Ani mo 5, PTTC. JVC 5, Jeeu PJS en Never Down 4. In de 3e klas se E is ingedeeld het 3e team van Victoria '51 m|et als tegen standers: De Smashers 2, De Gladiatoren 2, JVC, The Rivals, De Smashers 3, Never Despair 3, De Zwaantjes 2 en Animo 4. Een aardige wedstrijd met 'n snel, open spel, waarin de mid denlinie van Waalwijk uitblonk door prima plaatsen en opbren gen van de bal. In de eerste helft had Were Di de eerste 30 minu ien het meest in te brengen en ze wist dan ook met 10 de lei ding te nemen door middel van een' strafbully. De rest van de wedstrijd is Waalwijk in de meerderheid gebleven, 'n meer derheid die door 3 doelpunten te slecht beloond werd. De twee invallers, Joosten en Vos, voldeden uitstekend, en zij kunnen dan ook op een zeer goede wedstrijd terugzien. Dames DESForward 2 Tilburg 4—DES 2> Forward 4DES 3 Meisjes DESWaalwijk Heren DES—Zwart Wit 2 Waranda 2DES 2 DES 3—Waalwijk 2 Jongens 2- 5- 0- DESWaalwijk Het is DES, dat met 9 elftal len de competitie is ingegaan, weer behoorlijk naar den vleze gegaan. Dit weekend werd in 8 wedstrijden een score behaald van 287. Zaterdag begon de jeugd het programma tegen de meisjes en jongens van Waal wijk, die met resp. 50 en, 60 alle illusies ontnomen werden. Gisteren speelde dames 1 te gen Forward 2 en won verdiend met 20. Heren 1, dat al 2 overwinnin gen od z'n naam had: Waranda- DES 01 en RapideDES 13, speelde gisteren thuis tegen de zeer moeilijk klein te krijgen ploeg Zwart Wit 2. In de eerste helft nam DES de leiding, die na de rust werd teruggebracht tot 11 en de oranjehemden kwa men zelfs met 2—1 achter te staan. Maar men speelde reso luut en het werd 22. De aan vallen golden heen en weer en hoewel de technisch betere zw.- witten probeerden hun. aanval bezig te houden, de uitstekende verdediging van DES gaf geen krimp Tenslotte mocht men zelfs nog het genoegen smaken van een derde doelpunt en de blijdschap was dan ook niet ge ring toen het laatste signaal de overwinning veilig stelde. Heren 2 begon het seizoen tegen Waranda 2 en won ge makkelijk met 30. DES 3, dat ook dit jaar weer een troef belooft te worden voor een kampioenschap, bond aal wijk 2 met 8—0 aan de zegekar en behaalde daarmee de tweede overwinning. Dames 2 viel wel erg uit de toon door bij Tilburg met 5—1 te verliezen. Dam.es 3 kwam 1 punt rijker, maar zonder doelpunten huis waarts. KNBB District Kaatsheuvel. Interessante biljartdemonstratie tussen Henk de Kleine en Wim Soeterboek. A.s. vrijdag 18 oktober a.s. wordt in café 't Hoventje in de WAALWIJK. Verrassende zege van Waalwijk 1 op Were Di 1 9—3. Na 1 minuut spelen kon Waalwijk zich reeds op een 1-0 voorsprong verheugen, die vut een strafbully voortkwam. De kort daaron volgende tweede strafbully bracht Were Di een morele klap toe. De Waalwijkse voorhoede was in uitstekende vorm. Met de re gelmaat van de klok liep de score on tot 51. Na de rust brak Were Di even door. On danks het goede samenspel en het juist plaatsen van de bal door de (verschoten) grijs-ro den, zag Were Di' de kans nog - prachtige doelpunten te maken, waarvan 1 uit een strafcorner. Dertig seconden voor het ein- <Jp had'er nog een ongelukje plaats, dat zich erger het aan zien dan men aanvankelijk dacht. Vanaf deze plaats wensen we dan ook onze linksbinnen van harte beterschap. Volgende Week komt ,Waal- wiik 1 in het veld tegen Oirschot wat een spannende, mjaar ook zeer harde wedstrijd beloofd te worden. Uitslagen Dames Waalwijk IILiberty 03 lieren DESK 3—Waalwijk 8—0 v. Heeswijkstraat een biljartde nionstratie verzorgd door Hen- kie de Kleine uit Zwplle tegen de plaatselijke favoriet Wim Soeterboek. Deze veelbelovende jonge ster is twee jaar geleden naar de hoogste, top van de bil- jartsport gepromoveerd en heeft het gepresteerd om verleden jaar de nationale titel bandstoten in de wacht te slepen vóór een v. Oosterhout, Sweering. v. d. Pol. Ook het juniorenkampioenschap Ancre-cadre 47-2 wist hij te ver overen vóór van Oosterhout, Scholte en Wijnen. En ook internationaal heeft deze jeugdige en zeer sympathie ke kiiaap al zeer .verdienstelijke successen geboekt. Door zijn zuiver natuurlijke aanleg en uitvoering behoort hij met recht bij de top van natio nale! meesters. Daarom: is er a.s. vrijdag ongetwijfeld van ware biljartkunst te genieten in café 't Hoventje, waar om1 8 uur de eerste ontmoeting begint tegen Wim Soeterboek, voor wie deze wedstrijd weer een unieke gele genheid is om zich zo mogelijk weer meer te bekwamen. Om 8 uur wordt deze avond door (die distjrictsvoorzitter, de heer J. v. d. Kaa, geopend. Hier na worden 400 car. libre ge speeld. Na een korte pauze wordt vervol t«d met 400 car. cader 38-2. En tot slot worden nog 25 car. driebanden gespeeld. Een pro gramma dat dus voor elk wat wils biedt en waarin van alle spelsoorten te genieten zal zijn. Deze avond wordt georgani seerd ter gelegenheid van de plaatsing van een 2.301.15 bil jart en is meteen een contact avond tussen de KNBB en de in 't Hoventje gevestigde biljart clubs. Iedere Kaatsheuvelse biljart- liefhebber zal natuurlijk present zijn en op een zo eervol niogelijk resultaat van onze plaatselijk beste biljarter hopen. Als er iets is dat tot het gemoed van de ware katholiek spreekt, dan is het zeker een eerste H. Mis van een jonge priester, nog meer als dat een priester is uit een eenvoudig ar beidersgezin en nog bijzonder als zo'n plechtigheid plaats vindt op de sluiting van een uitstekend geslaag de Mis week, op uitnemende wijze door practische paters geleid. Dat alles trof zondag samen in de pa rochiekerk van St. Jan Onthoofding te Kaatsheuvel, waar de Paters Ca- pucijnen Genesius en Crecentianus de Misweek beëindigden, de Weleer waarde Pater Sjef van de Louw van de Congregatie van het Allerheilig ste Sacrament zijn Eerste Plechtig Offer opdroeg. Er was een medeleven, zoals we dat zelden hebben meegemaakt in een parochie die de naam heeft zijn priesters te eren en te waarderen. Het ijverig feestcomité, dat 't feest voorbereidde, heeft hier ongetwij feld ook veel toe bijgedragen, ge steund en gestimuleerd als 't werd door de eenvoudige bewoners van de buurt, die spontaan en royaal al les hebben gedaan om hun waarde ring en hoogachting te uiten. Een eenvoudige toepasselijke versiering en verlichting was aan de woning in de Pastoor Huijgensstraat aange bracht. Van alle huizen tot aan de kerk wapperde de driekleur en ook de natuur werkte spontaan mee, want het oktoberzonnetje was zo mild en vriendelijk, dat alles een feestelijk aanzien kreeg. Om kwart voor 10 was de Huij- gensstr. al vol leven en beweging. Bruidjes en misdienaars, een hoge- hoed en zwartgerokt feestcomité, 'n grote familieschaar en nagenoeg al le buurtbewoners maakten zich op, om de neomist kerkwaarts te bege leiden onder de muziek van Apollo's harmonie en drumband. Bij 't bin nentreden van de kerk werd de nieuwe priester door de Zeereerw. Heer Pastoor v. d. Spijker ontvan gen, terwijl het zangkoor een feeste lijk „Veni Creator" zong. Bij de H. Dienst werd Pater v. d. Louw ge assisteerd Hoor de Zeereerw. Zeer geleerde Pater Dr. G. Liesting als diaken en de Weleerw. Pater C. v. d. Berg, beiden van de Congregatie van het Allerheiligst Sacrament, als sub-diaken, terwijl de Zeereerwaar- de Heer Pastoor P. v. d. Spijker als Presbyter Assistens fungeerde. Het zangkoor voerde op voortreffelijke wijze Missa „St. Trinitaties" van Hub. Cuijpers uit en zong na de dienst het jubilende „Jubilate Deo" van Aiblinger. Pastoor v. d. Spijker had een veelheid van stof voor zijn heerlijke feestpredicatie, waarin hij op de eerste plaats memoreerde de vererende opdracht door kapelaan v. Oort, door den Bisschop van Den Bosch ontvangen, om in de parochie waar hij voor zijn standplaats in Kaatsheuvel negen jaar werkzaam was geweest, te trachten de moge lijkheid van het oprichten van een nieuwe parochie in Valkenswaard te onderzoeken. Dan had de feestrede naar de gelegenheid zijn grote dank uit te brengen aan de beide Paters C&pucijnen, die met zoveel succes de Misweek hadden geleid. Maar zijn grote belangstelling ging uit naar de nieuwe priester en dan nog meer bijzonder naar de gelukkige ouders, die het hoogste wat ze op aarde mogen verwachten: een pries terzoon aan het altaar te zien, van daag verwezenlijkt zagen. Plij prees de ouders gelukkig, hun grote opof feringen hiervoor besteed, met dit feit bekroond te zien. Na de Hoogmis wachtte voor de kerk een ontelbare menigte de stoet weer op, die, opnieuw begeleid door Apollo, de neomist met de fa milie huiswaarts voerde. Daar volg de een tractatie door de nieuwe priester zelf, voor bruidjes en mis dienaars, waarna hij een hartelijk woord sprak tot de mannen van de harmonie Apollo, voor hun bijdrage tot verhoging van dit feest. Er was nauwelijks tijd voor een ontbijt ge weest, of de harmonie met drum band van 't Kon. Muz. Gez. Eupho- nia verscheen om een serenade te brengen, waarbij voorzitter W. v. Nieuwstadt een keurig woordje van felicitatie tot de Pater en zijn fami lie sprak. Geestelijk en toepasselijk was het antwoord van de neomist op de hulde, hem door Euphonia ge bracht. Bij monde van de heer Roe ien, voorzitter van het wijkcomité, werden om half twee de geschenken van de buurt aangeboden. Alvorens het woord tot u te richten, aldus de heer Roeien, mag ik eerst wel een woord van dank zeggen tot onze buurtbewoners, die mij de eer ge ven namens hen het woord te voe ren. Eerwaarde Pater, ik zou haast zeggen: beste Sjef, ik sta hier als vertegenwoordiger van de buurt Huijgensstr. Op deze gedenkwaar dige dag gaan wij met onze gedach ten onwillekeurig terug naar het verleden en zien wij u weer als kleine jongen, later als schoolknaap en als misdienaar (en zanger). Ach teraf constateren we dan toch dat Sjef iets aparts over zich had. Niet dat hij geen kwajongen was als an dere knapen van zijn leeftijd, maar toch dat hij op verschillend terrein iets had wat wij aan andere jongens niet zagen, zodat het ook niemand verwonderde toen men hoorde, dat Sjef op studie ging en priester wilde worden. Het leven gaat verder; ieder heeft zijn eigen zorgen, zodat wij als buurtbewoners niet lang stil ston den bij dit feit. Alleen als gij met vacantie waart, werden wij er aan herinnerd. Toen we echter ongeveer een jaar geleden hoorden volgend jaar wordt Sjef v. d. Louw priester ge wijd, ja, toen werd weer speciaal de aandacht op u gevestigd, met als ge volg dat onze hele buurt spontaan de mening was toegedaan dat dit gebeuren zeker niet onopgemerkt kon voorbij gaan. Er werd een co mité gevormd om plannen te bera men deze dag voor u en uwe familie en voor ons allen tot een onvergete lijke te maken. Vooral het feit dat, voor zover wij weten, u de eerste bent uit deze buurt die tot het H. Priesterschap geroepen werd, was een stimulans tot eendrachtig sa menwerken. Ik mag u rustig zeggen dat wij allen trots zijn op dit gebeuren. Nu dan, neomist, vandaag was het dan voor u de grote dag dat u in uw geboorteplaats en in uw eigen pa rochiekerk, waar u zo vaak en zo stichtend de H. Mis diende, zelf uw Eerste Plechtige H. Mis mocht op dragen. Wij kunnen ons voorstellen wat er hedenmorgen in u is omge gaan. Gedachten van grote dank baarheid aan God en uwe ouders, maar u zult ongetwijfeld ook ge dacht hebben aan de grote verant woordelijkheid die door 't H. Pries- terschapterschap op uw schouders is gelegd. Naast onze oprechte en har telijke gelukwens met de grote ge nade, welke u te beurt is gevallen tevens onze beste wensen en onze gebeden tot Hem, die u tot priester heeft uitverkoren. Wij weten niet wat de toekomst u brengen zal; waar gij als priester uw arbeidsterrein zult vinden, maar wij bidden God, dat gij met Zijn zegen een rijk priesterleven tege moet moogt gaan. Ook uw goede ouders, grootmoe der, broers en zusters en verdere fa milie onze hartelijke gelukwensen met uw zoon, kleinzoon en broer. Het moet ook voor u allen wel de gelukkigste dag van uw leven zijn een priester in uw midden te heb ben. Eerwaarde Pater, wij hebben ge meend dat de buurtbewoners hun gelukwensen vergezeld moeten la ten gaan van een bliivend aanden ken. Mogen wij u dan deze misge waden (twee gotische kazuifels met toebehoren)) aanbieden en hierbij de hoop uitspreken, dat het u gege ven moge zijn hiervan een veelvul dig gebruik te maken. Tevens bie den wij u nog een schrijfmachine aan. Wij vertrouwen dat ook dit u wel te pas zal komen. Misschien mogen wij u verzoeken nu en dan via dit apparaat ons eens een kort bericht te doen toekomen, betref fende uw wel en wee in uw verdere leven. Ten slotte vanaf deze plaats aan alle buurtbewoners, die hebben meegewerkt in welke vorm ook om deze dag te organiseren, onze har telijke dank. Ontroerd dankte de neomist voor wat de heer Roeien gesproken, en de buurtbewoners hem aangeboden hadden, waaruit bleek dat hij niet van de gave van welsprekendheid verstoken is. Nog was er aan de hulde geen einde, want ook de oud-klasgenoten hadden zich voor deze gelegenheid aaneengesloten. Er was vergaderd, er was spontaan bijgedragen en de heer de Jong viel de eer te beurt om namens de oude makkers een serie geschenken aan te bieden, die, een vertolking waren van de sym pathie, welke Sjef nog draagt bij de jongens die eens met hem optrok ken. Ook hierop volgde weer een keu rig dankwoordje van de jonge pries ter. Om 2 uur ving de receptie aan, met opnieuw het bewijs hoe Kaats heuvel zijn priesters weet te waar deren en hoog te achten. Met hon derden stonden we in een lange file om een beurt te krijgen door middel van een stevige handdruk en een korte gelukwens onze wensen en fe licitaties uit te drukken. Onder de honderden merkten we de geeste lijkheid van de verschillende paro chies, de Eerw. Paters en Broeders, de heer burgemeester met echtgeno te en vele autoriteiten op. Met een plechtig Lof, gecelebreerd door de Pater, werd het officiële gedeelte van de dag besloten, waar na de familie in intieme kring het feest voortzette in de zaal van de heer Piet v. Dun. GILDE ST. JAN. Zondag hield St. Jan zijn laatste compe titie-zondag. Er werd met veel animo ge schoten. Na enkele eindkampen wa> de stand over het gehele jaar als volgt: 1. H. van Balkom 113 pt. 2. P. van Laar hoven. 3. J. Dingemans. 4. A. Wijgerde. 5. P. Mikkers. 6. Th. Sperber. 7. P. Schoenmakers. 8. C. v. d. Veer. 9. G. Smit. C. Sips. 10. B. v. d. Hoven. 11. H. van Kuijk. 12. P. van Nieuwstadt. 13. J. Roelofs. 14. W. Mikkers. 15. G. van Hest. 16. C. Sips. Hoogstwaarschijnlijk volgt als slot van het jaar zondag a.s. de wedstrijd St. Jan, Kaatsheuvel-St. Blasius, Heusden om de wisselbeker. Met 5 punten voorsprong kan St. Jan aan de wedstrijd beginnen. Voor de liefhebbers uit Kaatsheuvel een mooie ge legenheid eens nader met deze sport ken nis te maken. UNO ANIMO 2 - DESK 3 5-1 Een goed begin, waarin Desk na vijf minuten door Hoevenaars keihard inknalde doch als buitenspel door de scheidsrechter afgekeurd werd. In een Uno Animo aanval bracht direct daarop van Delft redding, doch 1 minuut voor de rust nam Uno Animo de leiding. Na de thee was de Loonse club overwe gend sterker. De midvoor maakte er 2 - 0 van door hoog in de touwen te schieten en nog geen 5 minuten later raakte van Delft de bal maar half en het was 3-0. De Desk voorhoede was geheel uit zijn verband en de thuisclub profiteerde met 'n goed schot. Van Gooi wist daarop de eer te redden met een keurig wipballetje over de uitge lopen keeper. Vijf minuten later weer een goed schot van de gastheren en Desk was met 5-1 geslagen. AGENDA. Maandag 8 uur n.m. repetitie Kon. Erk. Harm. St. Jan, zaal P. van Dun; 8 uur n.m. repetitie Kon. Erk. Harm. Apollo, zaal W. Smit. Dinsdag 7.30 uur n.m. repetitie R.K. Zangkoor St. Jan in de school. Dinsdag 8.30 uur n.m. repetitie Man nenkoor Semper Vivens in 't Hoventje. Woensdag 8 uur n.m. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. 8 uur n.m. Apollo Theater „Het brand merk der zonden", 18 jaar. Donderdag 8 uur n.m. Zangever. Bel Canto, zaal P. van Dun. VRIJDAG 18 okt. 8 uur n.m. in 't HOVENTJE Gespeeld wordt libre 400 car. cader 400 car. Driebanden. Toegang vrij. 3e TAFELTENNISTOURNOOI VAN N.V.R. een goed georganiseerd sportfestijn. Ruim 250 tafeltennisliefhebbers hebben zondag de drie zalen van Apollo en „de Sportwereld" gevuld met het tikken van de kleine balle tjes en 't handig terugkaatsen naar hun tegenspeler. Geheel volgens het wedstrijdprogramma, onder bonds- gedelegeerde de heer A. v. Loon uit Breda, en met als wedstrijdleider de heer A. Willemse uit Elshout, ver liepen de wedstrijden, die juist om 7 uur beëindigd werden met de laat ste finales. Voordat het grote slui- tingsbal aanving, uitstekend ver zorgd door het gerennomeerd orkest van het Kaatsheuvelse Revuegezel- schap, werden de prijzen uitgereikt, waarbij een woord van waardering werd gesproken voor de T.T.V. N.V.R.die zo uiterst correct voor de uitvoering van het wedstrijdpro gramma had gezorgd. We 'kunnen natuurlijk niet de volledige uitsla gen geven, en beperken ons tot de finales Heren-enkel, Hoofd- en Overgangsklasse: 1. C. Schep van P.S.V., Eindhoven; 2. L. v. Zand vliet, Belcrum, Breda. Heren-enkel le klasse: 1. J. v. d. Hogen O.T.T.C., Oss; 2. W. v. d. Hout, K. A. J., Eindhoven. Herenenenkel 2e klasse: F. Slui ter, Never Despair, 's-Bosch; 2. W. v. d. Hout, K.A.J., Eindhoven. Heren-enkel 3e klasse: 1. B. Ruijs, J.C.V., Vught; 2. A. Ellissen, Irene, Tilburg. Heren-enkel 4e klasse: F. Willem- se, Smasher, Elshout; 2. F. Franssen, J.C.V., Vught. Dames-enkel le en 2e klasse: 1. Piederiet, Amor, Breda; 2. L. Ma- rij nissen, Raldi, Tilburg. Dames-enkel 3e klasse: 1. v. Eij- natten, Amor, Breda; 2. B. Slieker, Irene, Tilburg. Heren-dubbel: Hoofd- en Over gangsklasse: 1. Schep en v. Zoolin gen van P.S.V., Eindhoven; 2. So- mers en v. Vugt van Irene, Tilburg. Heren-dubbel le en 2e klasse: 1. L. v. Laarhoven en Adriaansen van Victoria, Breda; 2. D. de Laat en Aarts van Excelsior, Den Bosch. Heren-dubbel 3e klasse: 1. Bin- dels en v. d. Broek, Amor, Breda; 2. B. Ruijs en v. Ham van J.C.V. uit Vught. Heren-dubbel 4e klasse: 1. Frans sen en Klaassen, J.C.V., Vught; 2. J. v. d. Ley en Saris, St. Catrien, Eindhoven. Dames-dubbel le, 2e en 3e klasse: 1 M. Piederiet en Kooien, Amor, Breda; 2. v. Eijnatten en Snoeren, Amor, Breda. Mixed-dubbel le klasse: 1. M. v. Dongen en R. Reinard, Belcrum Breda; 2. Marijnissen en Schep van Luto, Tilburg. na-vlucht Rijsbergen. Gelost 12.30 u. Eerste duif 12.49.23 uur. Uitslag: 1 M. Ververs; 2, 4 H. Snoeren; 3, 11, 19, 35 C. v. Boxtel; 5 H v Nieuwstadt; 6 A. Snoeren; 7 C. de Bondt; 8, 31 J. v. d. Linden; 9, 17 L. de Bondt; 10, 33 P. Ligt- voet; 12, 18 L. v. Geel; 13, 21 G. Kemmeren; 14, 24, 30 M. Klein; 15, 20, 28 J. v. Heeswijk; 16, 26 N. Zee- brechts; 22 Th. v. d. Houdt; 23 Jac. Vloemans: 25 M. Brokx; 27 C. More- val; 29 W. v. Heijst; 23 Fr. v. d. Linden; 34 B. v. Heesch. GILDE ST. CRISPIJN. Genoemd gilde vierde verleden zaterdag haar jaarlijkse statiedag. 's Morgens had een H. Mis plaats voor de overleden leden der gilde, bij welke gelegenheid het ziel- boek der overleden gildebroeders werd voorgelezen. Na de middag had de jaar vergadering plaats, waarna het bal een aan vang nam. In het begin van de avond had

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 7