KAATSHEUVEL H00GENB0SCH m fcAoetteH OFFICIËLE HEROPENING VAN DE BAKKERIJEN VAN DE COöP. VERBRUIKSVER, BROEDERHULP. 1 RADIOTAFEL 1NAAITAFELTJE 12-PERS. VEREN BED 12-PERS. LEDIKANT IJSREVUE ANTWERPEN DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 28 OKTOBER 1957 Myn Herensalon is vanaf heden maandag weer GEOPEND W. J. VAN ÜHM Hollandia charmeuse VOH A.s. donderdag 's avonds tot 9 uur geopend Wijs bestuursbeleid en zakelijk bedrijfsbeleid de grondslagen, waaraan „Broederhulp" zijn I stage groei te danken heeft. Het was donderdag j.l. feest in de Coöperatieve Verbruiksvereniging „Broederhulp" te Kaatsheuvel en er was reden om te feesten, want de officiële heropening vond plaats van de geheel-verbouwde en gemoderni seerde bakkerijen van het grote be drijf. Dat deze verbouwing niet van geringe betekenis is geweest, moch ten we tijdens de rondgang consta teren. Dat het bedrijf, in prima sa menwerking tussen de firma Pep ping en het bakkerijpersoneel, tij dens de verbouwing ongestoord doorgang kon vinden, mogen we even tussendoor vermelden, wat wel van betekenis is, als we weten dat hier voor meer dan 100.000.aan verbouwing en installatie geïnves teerd werd. In totaal beslaat deze afdeling van de Coöperatie een oppervlakte van bijna 250 m2, waarvan ruim 4/5 deel volkomen nieuwbouw. De meest moderne broodovens van de firma Beckers uit Roermond en een com plete installatie van de nieuwste machines, zowel voor de broodafde ling als voor de aparte banketbak kerij met koelkasten, kelders en pakruimten, leveren het bewijs dat hier werk geleverd is dat volkomen zakelijk verantwoord is -en waarmee rekening is gehouden met de toe komst. Als we trouwens het laatste jaarverslag als leidraad nemen, waarvan de balans gezien en ac- coord bevonden is door de Accoun tantsdienst van de Nederlandse Ver bruikscoöperaties, krijgen we een indruk van de groei van het in 1911 als onbeduidend opgerichte coöpe ratieve bedrijf in de Gasthuisstraat, tot wat het nu in wijs bestuursbe leid en zakelijk bedrijfsbeleid ge worden is. Het ledental is gestegen tot ruim 1200, waarvan ruim de helft in Kaatsheuvel, ruim 't vierde gedeelte in Waalwijk en de rest ver deeld over Loon op Zand, Sprang en Drunen. De omzet, die in 1949 582.510 bedroeg, was in 1956 ge stegen tot 1.242.450.Het over schot bedroeg dat jaar niet minder dan 33.032.Alleen de winkel- omzet in Kaatsheuvel en Waalwijk was resp. 527.280.- en 263.350.-, terwijl de bakkerij-omzet in hetzelf de jaar 351.430 bedroeg. Verwerkt werden in 't bakkerijbedrijf 348.354 kg. meel en bloem, wat neerkomt op 134 baaltjes per week. De omzet aan brandstoffen was in 1956 83.240. Dit zijn cijfers die spreken van een gezond bedrijf, dat zakelijk ver antwoord geleid wordt en waaruit een geest van meewerking en ver trouwen spreekt. Om vier uur donderdag verzamel de zich een groot aantal genodigden rond de gebouwen van Broederhulp, waaronder we opmerkten: burgem. Mr. v. d. Heijden, pastoor v. d. Spij ker en kapelaan Pas, directeur van de Ned. Verbruiksvereniging dhr. Beckering, en vele afgevaardigden van diverse zusterbedrijven, be- stuurs- en commissieleden, enz. Voor de met een oranje lint afge sloten bakkerij deuren, werd de bur gemeester door een lief dochtertje van een der bedrijfsleden 'n schaar aangeboden om de symbolische daad der opening te verrichten. Alvorens hiertoe over te gaan, sprak de bur gemeester een kort woord, waarin hij aan voorzitter Jan Beerens op merkte, dat de coöperatie door haar groot aantal leden een zeer bijzon dere taak bij een groot'deel van de bevolking vervult; dat de omzet, die bereikt is, boven die van menige grote stad uitsteekt en dat deze bloei bereikt is door wijs bestuurs- en zakelijk bedrijfsbeleid en verder te danken is aan de voorbeeldige medewerking van een personeel, dat de zaak met verantwoording dient. Hij sprak de hoop uit dat deze uit breiding van grote waarde zal blij ken te zijn en voor bestuur en leden een verdere uitgroei zal inhouden. Als het gezelschap dan de ruime, frisse broodbakkerij betrad, maakte pastoor v. d. Spijker zich klaar om, volgens de liturgische voorschriften, de zegeningen van kruis en gebou wen te verrichten. Omhangen met superpli en stool las hij de voorge schreven gebeden, waarna het ge zegende kruis werd opgehangen en hij het bestuur en de leden geluk wenste, dat dit de eerste daad ge weest is, die op deze officiële ope ning volgt. Het kruis is hier op zijn plaats, want hier behoort de geest van Christus te heersen; hier dient gewerkt te worden volgens de leer dér naastenliefde en broederhulp, zoals uw eigen naam zegt. Laat dat het ideaal zijn waaronder de Coöpe ratie verder gaat arbeiden. Niet het maken van grotere winst, niet de overheersing van een noodzakelijke middenstand, maar de ware geest van Christus zij de leidraad van uw onderneming, van uw doen en laten bij het scheppen van nieuwe daden. Hij feliciteerde bestuur en leden en hoopt dat deze uitbreiding in die geest tot verdere groei zal lei den. De heer Beerens sprak dan zijn welkom. Hij zeide trots te zijn op wat hier tot stand gekomen is en dat naar zijn mening de toets van 'n scherpe critiek doorstaan kan. Als klein bedrijf opgericht in 1911, is de Coöperatie uitgegroeid tot een be drijf Kaatsheuvel, Loon op Zand, Sprang en Drunen omvattend, dat een van de grootste en meest bloei ende is geworden in het land. Naast de uitbreiding van de winkelbedrij ven heeft de gestage groei van de bakkerij-afdeling ook deze uitbrei ding noodzakelijk gemaakt. Niet al leen de broodvoorziening, doch daarnaast de omzet van de banket afdeling, die de laatste tijd steeg tot pl.m. 1500.per week, hebben ons gedwongen tot een totale her bouwing en modernisering over té gaan. Als deze verbouwing vlot verlopen is, dan moet hij hiervoor dank bren gen aan het bouwbureau van de N.C.V., meer speciaal de heer De Wit, aan de firma Pepping met de ondernemers Heijda, v. Houtum en Zeegers, doch daarnaast ook aan de ovenbouwers Beckers en de andere bedrijven die de installatie verzorg den, voor de wijze waarop zij, ter wijl het bedrijf doorgang moest vin den, hun werkzaamheden hebben weten te verrichten. Dat ik daar naast een meer bijzonder woord van dank breng aan de bedrijfsleiding, die zich heeft weten te schikken in de moeilijkheden, welke begrijpelijk moesten ontstaan bij deze verbou wing, is iets wat ik zeker niet mag nalaten. Als spreker het over de be drijfsleiding heeft, gaan zijn ge dachten terug naar de heer v. d. Lee, die bijna vanaf het begin de grote stuwende kracht als leider van het zakenbedrijf van de Coöpe ratie geweest is en aan wiens eer lijkheid, zakenkennis en onkreukba re trouw Broederhulp zeer veel te danken heeft. Spr. bracht de heer v. d. Lee hartelijk dank voor 't on eindig velé wat hij in de vele jaren voor de vereniging heeft gedaan. Hij heeft hierdoor de grondslag gelegd voor het werk dat heden tot uitvoe ring gekomen is. Verder bracht hij dank aan de leden die Broederhulp getrouw bleven, gedachtig het ge zegde: het ledental is de „harteklop" van de Coöperatie. De heer Beerens sloot met een hartelijk woord van dank aan bur gemeester v. d. Heijden voor zijn gelukwens, en aan pastoor v. d. Spij ker voor zijn inzegening en de wijze woorden daarbij gesproken, en aan de vele aanwezigen voor de bij deze officiële opening betoonde belang stelling. Na de rondgang door de gebou wen, waarbij ovens en machinerie- en werden bezichtigd, kreeg de di recteur van de Ned. Verbr. Coöp., de heer Beckering, het woord. Hij noemde 24 oktober 1957 een heuge lijke dag voor „Broederhulp". Tij dens de rondleiding heeft hij ge zien wat hier tot stand gekomen is en, zonder overdrijving gesproken, moet hij dit iets groots noemen en het resultaat van een goede be- stuurs- en bedrijfsleiding. Namens de landelijke organisatie wenste hij bestuur, bedrijfsleiding en leden ge luk met wat tot stand gekomen is, waarbij hij het als een uitzonderlij ke prestatie moet noemen dat dit geschied is zonder dat hierbij een beroep gedaan is op de financiële steun van de N.K.C., iets dat nage noeg niet voorkomt in de coöpera tieve kringen. Hij stelde zich hier bij de vraag, hoe dat hier is kunnen gebeuren en dan moet het antwoord zijn: door hard eendrachtig werken, onder een verantwoorde bedrijfslei ding, onder een wijs bestuur en met een personeel dat voor de zaak ge streden is, daarnaast door een le dental, dat bewezen heeft te begrij pen wat de coöperatie voor hen is. Hij noemde een dergelijke coöpera tie een steunpilaar voor de lande lijke organisatie en stelde Kaats heuvel als voorbeeld aan de andere verenigingen in het land. Hij wens te „Broederhulp" nogmaals geluk en veel succes in de toekomst. De heer F. Smolders, loco-burge meester van Waalwijk, feliciteerde namens het gemeentebestuur. Hij is vereerd met de ontvangen uitnodi ging, want ook in Waalwijk mag het filiaal van „Broederhulp" een be drijf worden genoemd dat zich schitterend aanpast aan de winkel stand van de plaats. De nieuwe uit breiding hier tot stand gebracht, ge tuigt van de ondernemingsgeest en gezonde groei van de vereniging, die hij met deze uitbreiding een stij gend succes toewenst. Oud-voorzitter v. d. Lee verheug de zich over de uitbreiding die hier tot stand gekomen is. Hij weet dat de Coöperatie beschikt over een staf medewerkers en een groep arbei ders, in de verre omtrek niet te vin den. In het grote coöperatieve be drijf heeft de bakkerij steeds een zeer groot deel tot de groei bijge dragen en hij is overtuigd dat dit met deze nieuwe verbouwing en modernisering zal bestendigd wor den. Vervolgens voerden nog 't woord afgevaardigden van de Kring en van verschillende zusterverenigin gen uit Noord Brabant, waarna de bedrijfsleider van „Broederhulp", de heer W. Brok, het woord verkreeg. Als hij ook deze dag een mijlpaal noemt in de geschiedenis van de coöperatie, dan zou hij willen wij zen op de reeds zovele gelegenhe den, waarop bewijzen van groei en bloei van de vereniging gevierd zijn. Hij prees het dat ook deze dag met de kerk ingezet is, om God te danken (voor de steun van Hem ont vangen en Zijn hulp en bijstand in te roepen over de nieuwe periode, thans ingezet. Met dankbaarheid hebben wij deze morgen terug mo gen denken aan de dapperen, die met grote moed' en weinig midde len deze zaak begonnen zijn. Nog slechts drie jaren is hij aan de zaak verbonden, maar als Limburger heeft hij de Brabanders lief leren krijgen en hij hoopt op dezelfde wij ze, zoals dit tot heden gebeurd is, met hen te mogen samenwerken. Momenteel hebben de genodigden de gelegenheid gehad kennis te ne men van wat hier tot stand gebracht is; het ligt in de bedoeling op zon dag 3 november ook de leden van de coöperatie in de gelegenheid te stellen de verbouwing in ogen schouw te nemen, doch dan zal daaraan verbonden worden een show in de Gildenbond, waar de producten uit deze nieuwe "bakke rijen zullen worden tentoongesteld. Hij hoopt dat niet alleen de leden uit Kaatsheuvel, doch ook die uit Loon op Zand, Sprang, Waalwijk en Drunen daar aanwezig te zien. Namens de Gistfabrieken in Delft, sprak een inspecteur van de Ver koop-afdeling, en de heer Alblas uit Capelle namens het personeel der bakkerij-afdeling, feliciteerde nog de chef-bakker, de heer Stello, waar na de heer Beerens besloot met een dankwoord aan allen, de hoop uit sprekend, dat de Zegen van God op de onderneming zal blijven rusten. Dan nodigde hij alle aanwezigen uit mee naar de Gildenbond te gaan, waar een goed voorziene koffietafel met de producten uit eigen bedrijf, - aangeboden werd. Dat hier de stem ming niet verloren ging, laat zich verklaren. DAMSPORT. De competitie van de E.K.D.V., gevestigd in Café-Restaurant „De Viersprong", begint reeds tekening te geven. Momenteel zijn 7 wed strijden gespeeld en is thans de stand: F. v. Munster 7 6 1 13 H. Heuveling 7 6 1 12 P. van Zon 7 5 1 1 11 J. van Berkel 7 4 2 8 W. Zwaans 7 2 14 5 H. v. Deutekom 7 115 3 C. Sips 7 115 3 J. Schrauwers 7 1 6 2 Donderdag a.s. vergadering waar op juist op tijd begonnen wordt. SOLISTENCONCOURS „APOLLO". Deze week gaan de vraagprogram ma's uit van het solisten-concours van de Kon. Erk. Harm. Apollo, dat op 26 januari en 1 en 2 februari a.s. wordt gegeven. Muzikanten, die geen vraagprogramma hebben orlt- vangen, kunnen dit aanvragen bij de concourssecretaris J. P. C. Schel- lekens, Hoofdstraat 64a, Tel. 0416 - 2161. EEN MOOI SUCCES. Evenals in de andere kerken is ook in de parochie St. Jan alhier zondag j.l. een missie-actie gevoerd. Het succes daarvan is wel zeer groot geweest. Niet minder dan 1200 nieu we leden werden in de drie verschil lende missie-genootschappen inge schreven, terwijl de collecte bijna 850.opbracht. „KUNST NAAR KRACHT" VIERDE SUCCESVOL ZIJN EERSTE LUSTRUM. „Kunst naar Kracht", de toneel vereniging voor vijf jaar als onder afdeling van de K.A.B. opgericht, vierde zijn eerste lustrum met de eerste ontspanningsavond van de K.A.B.zaterdag j.l. te verzorgen en daarnaast zondag 27 oktober een uitvoering te geven van het blijspel in drie bedrijven van de toneel schrijvers Blumenthal en Kadel- berg, die naar de operette „lm Weis- sem Rössl" een bewerking voor to neel geschreven, die mogelijk nog meer intens de sfeer van das Gast hof „Het Witte Paard" benadert. Vijf jaar heeft de heer v. d. Hoven Peperstraat 32 Kaatsheuvel de regie gevoerd van „Kunst naar Kracht". Van den Hoven heeft een durf gehad, maar regisseur v. d. Ho ven heeft, dat wat een regisseur niet missen kan, de tact en de kracht gehad om zijn spelers te be zielen. Hij heeft in die vijf jaren hoog gegrepen, doch nimmer teleur gesteld en ten volle beantwoord aan de verwachting, bij de oprichting gesteld: de K.A.B. een toneelgroep te bieden, die verantwoord werk biedt voor de vereniging. En zo ooit, dan heeft hij dit bij dit eerste lustrum waar gemaakt. Met zijn keuze en met zijn uitvoering van „In het witte Paard", deed de heer v. d. Hoven een keuze, zowel wat inhoud als uitvoering betreft, die |t gezelschap de voldoening mag bie den andermaal bewezen te hebben dat „Kunst naar Kracht" in alle op zichten voldoet aan de eisen en verwachtingen voor vijf jaar aan dit onderdeel van de K.A.B. gesteld. Er is gespeeld voor twee overvolle zalen, zaterdag voor de K.A.B.-le- den en zondag voor een matig en tree, maar twee dagen tot 'n over grote voldoening van 't publiek. Er is gewerkt met een bezieling en be leving, die de zaal als gasten van „het Witte Paard" mee deed genie ten van de sfeer, die er in „Het Witte Paard" leefde. Een typering, die in hoofdzaak uitsluitend lof ver dient. Bij de dames waren 't Anny v. d. Velden die als waardin van 't „Witte Paard", mej. Anny Damen die als dochter van de fabrikant Gie- secke, en Riet v. Laarhoven, die als onbetaalbare dochter van de leraar Hinzelmann een spel speelden, dat boven critiek stond. Bij de heren was het C. Wartenberg als fabrikant Giesecke, die een typering bood die niet te evenaren is. Ook Jacq. v. d Assem als oberkellner en Jos v. d. Assem als advocaat, deden hierbij weinig onder. Leo Damen, een ac teur met grote capaciteiten voor „Kunst naar Kracht", typeerde schitterend, doch kwam in rolkennis vaak te kort; jammer voor het ge heel en voor de mogelijkheden die deze speler bieden kan. Het gevolg Van dit gemis aan rolkennis was, dat zijn spel stroef en niet vlot was. Er waren bij de grote rolbezet ting debutanten die beter konden zijn, doch die verwachtingen ge wekt hebben, die bij training niet zullen worden beschaamd. Over de grime van de firma Van Wijngaard uit Tilburg niets dan lof. Hier is vakwerk geleverd, zoals we dat van deze firma gewoon zijn. Het decor was dillettantenwerk van de meespelende acteur Wartenberg, maar dan zonder critiek. Af tot in alle onderdelen. De costumering was rijk, kleurig en volkomen naar 's lands eer en gewoonte, geleverd door de firma v. Nooyen uit Rotterdam. In totaal een lustrumviering als eerste ontspanningsavond van de K.A.B., met gevolg een vrije uitvoe ring, die voor 100% geslaagd is. BEKRONINGEN. Op de internationale Hondenwed strijd van de Kynologenclub „Rot terdam" op 27 oktober gehouden, werd de Boxer reu van de heer Sj. de Vries „Roland van Adeltrots" in de open klasse bekroond met een le prijs U.; de Keeshondenreu „Sige- linkskiss Teun" van de heer H. Els- hout in de Nationale Fokkersklasse met le prijs U., en reserve-kampi oen met meerdere speciale prijzen; met de teef Singelinkskiss Brigette in de Nat. Fokkersklasse met le pr. U., kampioenspr. met verschillende ere-prijzen. De heer H. van Es met Keeshond reu Sigelinski's Alfons in de open klasse met le prijs U., en kampioen en beste Keeshond en beste op een na van de Keesachtige honden en Poolhonden met meerde re speciale prijzen. AGENDA. Maandag 8 uur n.m. repetitie kon. erk. harm. Apollo, zaal W. Smit; 8 uur n.m. repetitie kon. erk. harm. St. Jan, zaal P. v. Dun. Dinsdag 8.30 uur n.m. repetitie Mannenkoor Semper Vivens; 8 uur n.nj. speelgoedshow, Apollo- Theater. Woensdag 8 uur n.m. Apollo-Thea- ter „Als mannen kerels zijn", toeg. 14 jaar; 8 uur n.m. repetitie harm. kon. muz. gezelschap Euphonia. Donderdag 8 u. n.m. repetitie zang vereniging Bel Canto, zaal P. van Dun. KAATSHEUVEL, DESK 1—JVC '31 1 3—0. Het milde weertje had zondag een behoorlijk aantal kijkers naar De Efteling gelokt voor de strijd tussen DESK tegen de mannen van Jan van Cuyek, ook een elftal dat momenteel nog in de onderste regionen huist. Het is de geelhlauwen gelukt in de ze niet grootse strijd de eerste overwinning van het seizoen te behalen. Overigens dik verdiend en gezien de kansen die cr zijn geweest, een overwinning, die veel groter had kunnen zijn. JVC is een hard werkende sportieve ploeg met individueel een paar aardige voetballers, maar waarvan in z'n' geheel niet veel gevaar uitging. Bij DESK zagen we een nieuwe doelman onder de lat, n.l. Wittens uit een der lagere elftallen van BW, 'n Oordeel over deze keeper dur ven we nog niet te geven, daar hij nog weinig gevaar te keren heeft gehad, doch zijn verre uit trappen zijn van prima gehalte en bieden een actieve midvoor keer op keer mooie kansen. Om half 3 laaf scheidsrechter j Blom uit Raamsdonk, die rus tig leidde, beide elftallen aan treden. DESK zet meteen een krachtig offensief in, dat resul teert in een zestal corners in 't eerste kwartier, echter alle zon der succes, al had o.m. 't goede schot van Voogd, dat juist 'langs de verkeerde kant van de paal scheerde, beter lot verdiend. v Aan de andere zijde is het links buiten Siebers diei bij een snelle doorbraak juist over de lat schiet. JVC komt dan iets onder de druk uit, vooral door 't harde I werken van de oude rot Verraai 1 die het middenveld weet te be- zetten. Maar veel gevaar zit er I niet in de schotloze voorhoede. I Bij een goede aanval van DESK noteren we dan bijna de eerste goal, als) v. Gooi uit een voorzet van rechts inkopt, maar de bal afstuit op de knieën van keeper Dirks. Na 20 m.inuten spelen werd het echter 10, toen de bal van links kwam bij de vrij staan de Mosselveld, die juist onder de lat inschoot. Vijf minuten voor rust wordt "de stand opge voerd tot 20 door Laros, die een hal opvailgt van een trap uit de achterhoede, handig ston- ner Greus passeert, om de uit gelopen keeper heen draait en de bal kalm in het vrije doel schuift. Dit was de ruststand. Na de thee was het spelpeil belangrijk minder. DESK beging de fout zich te veel terug te trek ken, wat hij een 2—0 voorsprong absolhut niet nodig is. JVC kwam daardoor meer in het offensief, echterook nu zonder direct ge vaar, want doelman Wittens stond op zijn plaats. Bij 'n aan val van DESK schiet Voogd een strak schot in, maar de Guyckse keeper redt fraai, wat hem een applausje bezorgt. Het spel speelt zich dan voor een groot gedeelte op het middenveld af, totdat 10 minuten voor 't einde JVC de genadeslag krijgt, als Mosselveld uit een voorzet van v. Gooi fraai inkopt en het leder via back 's Gravenzande in het doel verdwijnt. De laatste minu ten zijn voor JVC, doch noch midvoor Peters noch de Joego- slaof Sijacowicz hebben geluk met hun schoten. Het bleef 3-0, een overwinning, die naar wij honen niet de enige zal blijven. Zondag a.s. VelocDESK. DESK 3—Zigo, 2 2—3. Weer geen overwinning van DESK 3. de voorhoede van Zigo nam direct het spel in handen, maar P. Oerlemans van DESK zracht het eerste doelpunt aan de thuisclub door keihard in te knallen. Verschillende aanval len van Zigo volgen tegen paal en lat en DESK had in deze pe riode niet over geluk te klagen. Met een mooie trekbal weet Zigo tenslotte gelijk te maken en zo treedt de, rust in. Direct na de thee was Zigo in de meerderheid en de score wasj dra tot 13 opgevoerd. Na dit overwicht speelde DESK zich weer vrij en Cor Soeterboek wist uit en vrij toegespeelde bal de stand op 23 te brengen, waar in ondanks het harde zwoegen van Oerlemans, Abe en v. Gooi geen verandering mere kwam. BERNDIJK, DAMVERENIGING „G.E.O." J.l. zaterdag hield de Berndijkse Damver eniging GEO haar derde speelavond voor het persoonlijk clubkampioenschap. Na een spannende en evernerende strijd heeft dhr. Henk van Boxtel de leiding reeds stevig in handen, daar hij tot heden reeds alle 6 gespeelde wedstrijden heeft weten te win nen. Zijn naaste tegenstander is Harrie Donders, die uit 7 wedstrijden 10 punten heeft weten te vergaren. In derde positie volgt Piet van Wanrooij, die uit zes wed strijden 9 punten heeft en als vierde komt Giel van Boxtel met 8 punten uit 6 wed strijden. De stand is als volgt Henk v. Boxtel 6-12; H. Donders 7- 10; P. van Wanrooij 6-9; Giel v. Boxtel 6-8; G. v. d. Linden 6-7; Jo Koks 6-6; Th. v. Wanrooij Czn. 6-6; H. Groot- swagers 4-6; Th. v. Boxtel 4-5; J. v. Gorcum 5-4; Th. van Wanrooij 5-4; A. van Boxtel 5-4; A. van Wanrooij 6-4; B. Lensvelt 6-4; Jo v. d. Houdt 6-4; J. v. Wanrooij 7-3; C. van Wanrooij 1—0; L. Luiten 2-0; C. v. Boxtel 5-0. Van uit Huize „St. Anna" in Heel (Limb.) riep O.L.H. ons lief 4-jarig dochtertje en zusje MARIANNE tot Zich in Zijn schone he mel, waar het voor ons blijft bidden. Wij blijven aan haar den ken. De begrafenis vindt dins dag 29 oktober na de Enge- lenmis van 9 uur in de Pa rochie St. Jozef te Kaatsheu vel plaats. H. TIGGELMAN Ja. TIGGELMAN- VERMUNT ADDY ANNEKE JOSÉ'TJE Kaatsheuvel, 27 oktober 1957 ZOEK TE KOOP a contant belangrijke VERZAMELING of partij POSTZEGELS. Bolrek, Koningspl. 1, Amsterdam. Br. TW 180 TE KOOP MET BED. Mr. v. Coothstr. 55 A. ZATERDAG 2 NOVEMBER NAAR DE Vertrek 13 uur. Per pers, f 4.50. In verband met plaatsbespreken spoedige opgaaf gewenst. REISBUREAU MUSA EXPRES Stationsstraat 95, Waalwijk Tel. 2051 (haast zonder te strijken altijd weer nieuw) met royale kantgarnering en Hollandia pasvorm, maat 40, I 5-60 WAALWIJK Donderdagavond tot 9 uur open. MOCCASIN nu ook lit meisjesmaten suede met dikke vachtrand extra koopje MARKT 2 WAALWIJK

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 7