1 I Op de avond der Verrassingen Uw kamer Verrassend gezellig De schatkamer van St. Nicolaas 18 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 15 NOVEMBER 1957 18 li m 2650 3650 46" Wollen bridgekleedje, met opge stikte leuke kaartmotieven, 70 x 70 cm. Mag op geen enkele bridgetafel ontbreken 5 Wij brengen nog diverse andere bridgekleedjes. in talrijke variaties en afmetingen. Met „Desso" kunt U nu alle kanten uit! Wij hebben alle dessins - klas siek en modern - en maten in voor raad Tafelkleed, in klassieke dessins 67.50 in moderne dessins ©9 Een leuk cadeautje is ook een hand- of lino-drukkleedje; wij hebben een grote collectie in één- en meerkleurendruk op halflinnen, prima wasbaar. Een grote variatie in maten en.dessins maakt Uw keuze gemakkelijk, reeds v.a. I Voor het klassieke interieur kunt U kiezen uit een serie aantrekkelijke tafelkleden, in zuiver wollen mo quette. Reeds vanaf 29.75 Als afbeelding 39 Bijpassende dressoir- en schoor steenlopers. Kapstok- en divan kleden. Straalkachel, 2- staafs elk 500 watt compleet m. snoer Daarvoor zorgt V D, De Schatkamer van Sint Nicolaas, want wanneer U eens een kijkje komt nemen op onze diverse afdelingen, dan zult U erkennen, dat met het woord „Schatkamer" niet te veel is gezegd. - Een rijke keurcollectie luxe zowel als nuttige en praktische geschenken vindt U er overzichtelijk en op aantrekkelijke wijze geëxposeerd, zodat het elke „Sint" gemakkelijk zal vallen keus te maken. Immers de prijzen zijn ook nu weer bij V D verrassend laag. Wij geven hier slechts enkele voorbeelden. 1 Salontafel, bladmaat 50 x 105 cm., blank eiken 39' Idem, in notenuitvoering 62.50 2 Leuk bijzettafeltje, paletmodel, In blank eiken of notenkleur 13 3 Bureautafel, met grote berglade, 110x63 cm. Geheel gepolijst beu kenhout. Zeer geschikt ook voor de studerende Jeugd 4 Practische boekenbox, aaoc in blank of notenkleur 2 5 Zweedse commode, elegant mo del. met 3 laden. In blank berken of notenkleur 69 6 Handwerkmeubel, flinke maat. 3-delig. In blank eiken of gotiekkleur 29 7 Moderne fauteuil, op stalen poten, met fraaie wollen bekleding, in rood/zwart ofgeel/zwart 8 Metalen lectuurbak, met geperfo reerd staal, in diverse kleuren 19 9 Blank eiken secretaire, met 2 laden, mooi model. m. praktische indeling 147 10 Modern chenille bedsprei, in diverse vrolijke kleuren, zon- en wasecht. 1-persoons 2-persoons lits-jumeaux 11 Moderne tinneroy theebeurs, in vele variaties. Als afbeelding: in enige fraaie kleuren, met maanvis motief en chroomknip. Met kapok gevuld en prima afgewerkt 13 12 Zuiver wollen plaid, import uit Schotland, in 6 originele kleurstellingen 29 Acellakap, In geheel nieuw vierkant model, beschaafde des sins. Compleet met pendel Acella hangkap. 55 cm., in diverse mooie dessins Compleet met gemakkelijke trekpendel I2S0 „Zonnekachel", de ideale warmte- straler, vervaardigd uit degelijk materi aal. Stevige voet. element 750 watt. Groot model, diam. 60 cm. 12" GO Koper wandlampje, met glas- inzet, in rood en groen. Een leuk St. Nicolaascadeau. compleet 3 UW WARENHUIS Apart staand tafellampje, In verschillende mooie stripdes sins, compleet met drukschakelaar S \\\\WW>' DEN BOSCH - EINDHOVEN - TILBURG - HELMOND

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 18